نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• متاسفانه ضریب هوشی فوق العاده بالایی داری و همیشه سعی در آینده نگری داری منتهی نمیدونم شما با این هوش سرشار و قدرت تحلیل و سیاستت چرا از چپ و راست میخوری و گل به خودی رفقای دور و بر خودتی :))

اره حاجی جان ، سعی خودتو بکن شاید تونستی یه دو بهم زنی بکنی متای شرق و زیر سوال ببری ... ولی با این مدل پستا کار پیش نمیره !

آخرین رزومت فروش کتیبه ج.ش بود ، این سرور دیگه داری خیلی خلاف سنگین میکنی... ببینیم چندتا کتیبه قراره پاس بدی برای زر خرید هات ... یجورایی از خرده فروشی افتادی به قاچاق با حمل تریلی ، دمت گرم

پ.ن: عمو قناد چطوره ؟

• هر چی شما میگین درسته . من از بس کتک خوردم . از شما ترسیدم و ... حذف کردم .

حداقل خودت خوب میدونی دلیلش چیه

ناصر داداش اولا حذف نمیکنی دست خودت نیست

دوما وقتی میخوای حذف کنی یه جوری حذف کن که 3 نفرم وادار به حذف کنی اصلا منظورم به بچه های این سرور نیست بازی بازیه من همه بچه های SE .NE.NW .SW رو دوسدارم . ولی یه طوری رفتار کنیم که کسی نتونه به سایدمون دهن کجی کنه حالا برو از حذف بردار و به بازی برس

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• هر چی شما میگین درسته . من از بس کتک خوردم . از شما ترسیدم و ... حذف کردم .

حداقل خودت خوب میدونی دلیلش چیه

ناصر جان ترک زمین نشونه قبول شکسته :) ما نمیدونسیم باید بای دیفالت فرض کنیم شما هم یه فراری مثل سایرین هسی که قراره قبل کتیبه فلنگ و ببندی و بری

به هر حال انشالله اگر عمری بودی ، یه وقتی بازی کردیم و باز رقیب هم بودیم ، بگو من تا روز 40 بازی بیشتر نیستم تا نسختو تو ۴۰ روز بپیچیم چون ما به رقیب احترام میزاریم و فرض رو روی این میزاریم تا روز 250 حداقل موندگاره.

ساید با اون همه پلیر ، اون همه امکانات چی به سرش اوردین !!! کردینش به قول یکی از اکانتاتون چک خور جنوب شرق

واقعا که چه تعبیر زیبایی انجام دادن ! ای کاش فقط حرف بقیه هم گوش میکردین این شورای توتالی موتالی !

باز خوبه ان دبل حداقل یه بهونه منهی فشارش از دیوار شدن واسه حذفشون پیدا کردن.حداقل سر خودشونو شیره مالیدن.شما چه بهونه ای دارین واسه رفتن؟ناتوانی های خودتون؟

موفق باشید

• چقدر خوب پروفایل نوکر بی جیره و مواجیبتون رو میخونین .

یکم به حافظه تاریخی خودم شک کردم و رفتم باز تاریخ رو خوندم و دیدم که هیتلر وقتی دید امپراطوریش در حال نابودیه دست به خودکشی زد و با یه گلوله تو سر به زندگیش پایان داد .

من موندم چرا هیتلر تراوین ما بعد از این اتفاق به جای زدن گلوله تو مغز خودش اومده نوکری کردن ؟ :/

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• چقدر خوب پروفایل نوکر بی جیره و مواجیبتون رو میخونین .

یکم به حافظه تاریخی خودم شک کردم و رفتم باز تاریخ رو خوندم و دیدم که هیتلر وقتی دید امپراطوریش در حال نابودیه دست به خودکشی زد و با یه گلوله تو سر به زندگیش پایان داد .

من موندم چرا هیتلر تراوین ما بعد از این اتفاق به جای زدن گلوله تو مغز خودش اومده نوکری کردن ؟ :/

ناصر مگه هزار دفعه تلفنی یا تو همین فروم بهت نگفتم اینا قبل از شروع سرور تیمشون رو پخش میکنن و برا هر سایدی برنامه دارن...

گفتی نه و نمیتونن تو جنوب غرب و...

تحویل بگیر

سرور رو اینا برا تفریح بازی میکنن، نه برا رقابت و سنجش و.... واسه همین میزارن خوب کوری بخونی بعد رو می‌کنن چی دارن تو چنته

تنها ایراد برو بچ امرداد عدم صبرشونه، زود تکلیف سرور رو مشخص کردن...

این وسط یه عده هم از رو آگاهی

یه عده هم روی ناآگاهی بازیچن

مدیونید فکر کنید مازیار جزوشه

حذف نکن وایسا، بزنیم و بخوریم

لذت می‌بریم، بزار امرداد هم برنده شه

هممون که میدونیم دیگه چطوری دارن میبرن بازی رو

• ساید با اون همه پلیر ، اون همه امکانات چی به سرش اوردین !!! کردینش به قول یکی از اکانتاتون چک خور جنوب شرق

اشکان داداش گلم با همه احترامی که واست قائلم ولی به نظر من یه معکوس بده سرعتت غیر مجازه . من خودم شخصا تو این سرور نتونستم اونجوری که باید استارت میزدم بزنم بخاطر دات کام . سه ایکس که همزمان پلی میدادم اما فک نمیکردم پیش داوری کارت باشه یا بخوای با سفسطه تو فروم جنگ روانی راه بندازی ساید SW همچنان لایق احترام و یکی از مدعیان این سرور هست

با احترام فراوان خدمت شما و ساید خوبتون

• با سلام سید عزیز

اشکان داداش گلم با همه احترامی که واست قائلم ولی به نظر من یه معکوس بده سرعتت غیر مجازه . من خودم شخصا تو این سرور نتونستم اونجوری که باید استارت میزدم بزنم بخاطر دات کام . سه ایکس که همزمان پلی میدادم اما فک نمیکردم پیش داوری کارت باشه یا بخوای با سفسطه تو فروم جنگ روانی راه بندازی ساید SW همچنان لایق احترام و یکی از مدعیان این سرور هست

با احترام فراوان خدمت شما و ساید خوبتون

1)دوست من فکر کنم شما همچنان از اطلاعات سایدتون نیستی ! جمله من رو دوباره مرور کن ، گفتم به قول خودتون !!!

2)ضمنا شما که توی سرور نبودی ، یا سایر دوستانتون که وقت نداشتن ، مگر مجبور بودین افسار سایدتونو دست یه پلیر بدین که کل سایدتونو به خاطر کینه های شخصیش وارد درگیری کنه ؟من و تو حرفامون فک نکنم تضاد هم باشه که معکوس بخاد.اگر تیم لیدری نمیتونه شرایط رو کنترل کنه (یا بجنگه یا کنترل کنه پلیر ساید) چرا با سرنوشت یه ساید پر پتانسیل بازی میکنه؟کسی مجبورشون کرده لیدر بشن؟

3)جنوب غرب پر پتانسیل ترین ساید سرور بوده اما این پتانسیل کم شده.دلیلش غیر از مدیریت ضعیف بوده؟تمامی کپ های 125٪ و 150٪ تون با پاپ میانگین ۹۰۰ چراغشون قرمز هست بنا به اعتراف توتال های شوراتون ! این یعنی چی؟

4)عمو قنادمون صفر شد ، چیف شد کراپاشم پرید ، نباید یه فکری به حال این میکردین از لحاظ روحی این قدر به هم نریزه؟

5)چرا با این حجم دفاع (همین ناصرمون 40 50ک دفاع فقط اک خودش نشونمون داد) همچنان جنوب غرب در دفاع از عموقناد ها و خاکستری ها ضعیف داره عمل میکنه؟اگر این ضعف تیم دفکوردی و لیدری نیست چی هست؟تیم پلنریتون کجاست؟

آینه گر عیب تو بنمود راست ، خودشکن آینه شکستن خطاست

سپاس

پ.ن : ناصر سر قلیونه سعید رو نمیخای ببخشی؟:/

• هممون که میدونیم دیگه چطوری دارن میبرن بازی

حسین جان سلام چطوری میبرن ؟ میشه توضیح بدی ؟ شما اگر کمی صبور بودی حالا جور دیگه پست میذاشتی ، با کمی صبر ، تحمل ، سیاست و حمایت بازیکنان و ساختن تروپ و افزایش سطح کراپ ها و حمایت از لیدرها بازی رو میبرن ، زیاد سخت نیست ولی خب کمی عجله کردی رفیق قدیمی !

پی نوشت : هر وقت آقا ناصر از سرور رفت بگید ما هم از بلک لیست درشون بیاریم

پی نوشت : پیش بینی می کنم زمان کتیبه ها اختلاف در شمال غرب رونمایی خواهد شد.

• صرفا جهت عوض شدن جو فروم

با پلن ها و درگیری های فی ما بین امرداد با جنوب غرب، شمال شرق شرقی هم جوگیر شد و طی یک پلن خفتینگ کلی نیزه دار از شمال شرق غربی رو منهدم کرد ...

دوستان متای این عزیزان نگران نباشن این گوشه ای از قدرت نمایی شمال شرق شرقیه^^8o

نکته اینه که یک نوآوری در پلن داشتن این عزیزان و اونم زدن کاتا و رمر با رعد هستش8)

هر چی هم سوتی بدین باز مهم اینه متاتون ببره

پ. ن : آقا فرشید ما دوست داریم باهامون مهربون تر باش<3:*

پ. ن 2 :سام رله با دیدن این صحنه با سر به دیوار کوبید 8o

پ. ن 3 : جنوب شرق در حال نظاره ی ساید متاشون?(X/

پ. ن 4 : کتیبه کی میای لعنتی:love:

• اشکان جان داداش من کی گفتم تو سرور نیستم . هستم با اجازتون اگر صفرم نکنید :)

اما ناصر به نمایندگی مااون بالاست .در مورد اینکه میگی به قول خودتون شاید یه نفر از ما این حرف رو زده در شان و منزلت شما نیست این مدل صحبت کردن

در مورد کپ ها و دف کوردی هم باید خدمتتون عرض کنم این یه قضیه درون سایدی هست که نتیجه گیریش میمونه برای اخر سرور

خیالت راحت داداش ساید sw هیچوقت به دنبال کینه توزی یه نفر نمیره شاید اینجوری به نظر برسه اما گذر زمان همه چیزو نشون میده

• سلام خدمت فروم خوانان

چرا با نفهمیدنتون هی منو میکشونید توی فروم. بذارید به خوابم برسم :sleeping::sleeping::sleeping:

سلامی به بلندای یک فیک8o

دوستان نوب یاد بگیرید جدیداً با چیف فیک میزنن

یک فیک از اکانت اشکان پی سی ار

لیدر ساید متاتون رو که حداقل کپ 18 داشته رو چنج کپ میکنه ^^

اِ اِ اِ از اکانت خوشگل پ.س.ر بوده؟ مطمئنی؟ من فکر کردم از اکانت جیمبووووووو بوده. آقا جدی یکم بیشتر دقت کن دهکده با اکانت فرق داره. :S:):S

و اینم فیک آخر که با کله رفته توی دیواری به بلندای 53 نیزه دار 8o

راستی تلاشتون بسیار ستودنی بود ولی نکته تستی اش اینه کپ رو نمیشه چیف کرد. دمتون گرم که باعث شادی روح و تن و جانمون شدید.

یه راستی دیگه واقعاً فکر کردید برای یه فیدر که تازه 3 روزه چیف شده و 75 خونه فاصله داره میایم چنج کپ میکنیم؟ نه عزیز دل برادر برنامه ها داریم اونجا براتون. شبا خوب بخوابید بوس بوس

ارادت فراوان - علیرضا

پ.ن: حالا که تا اینجا اومدم یادی کنیم از دوست گلدمون که بهم گفت فیک. همون فیک زد تو نقشه سوراخت کرد.

پ.ن: بازم که گرین تبدیل به براون شده.

پ.ن: اس دبلیو؟؟؟ همون همیشگی ;):saint:

پ.ن: سام سبیل دلم برات تنگ شده بود. :*:*

S3Rd2 2010 : Saeed-69 (Ariana ==> Tigers) meta winer

S2Rd3 2011 : V4R (Vals ==> ValAce) meta winer

S14Rd1 2012 : V4R (Classic) winer

-----------------------------------------------------------------------------------------

S2Rd1 2016 : CONSTANT!NE (Elders) winer

S1Rd4 2018 : ZSZSZ (Swans ==> AmordaD) winer

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Dr.Moon: اگه اختیاریه چرا میپرسه پس \-: ().

• سلام دوستان گرامی

لازمه برای عزیزی که ادعای فهمیدن داره توضیح بدم

مجید جان دلبندم فیکها از اکانت ashkan psr روی کپ دوست گرامیتون بود بعد که 15 کراپ جدیدش رو گرفت بچه های ما رفتن برای چیف (پس فیک با چیفر نبود دلبندم)

حالا بزرگوار از حول چیف شدن بوده یا .... مجبور به چنج کپ شدن دیگه , آره عزیز الان دیگه نمیشه چیفش کرد....

فقط من نمیدونم چه برنامه ای میتونه باعث بشه کپت رو که کراپاش حدودا 18 هست رو سریع از ترس چیف شدن یه 15 کراپی جدید چنج کنی

سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی سوتی و.... ( آره قربونت کپ رو که چنج کنی کراپا از 18 به 10 تنزل پیدا میکنه , عیب نداره زندگی همش تجربس )

قشنگترین پلنی که دیدم این بود که با چند تا فیک کل کراپها از 18 تبدیل به 10 بشه

کلا عاشق برنامه هاتونم

برنامه جمع کردن 3 روزه لویال که داره به روز 30 نزدیک میشه کم کم

(یه تابلو معذرت خواهی از اهالی محل بزنید بابت طول کشیدن زمان پروژه)

مشکلات داخل ساید رو قرار هست فقط از داخل ساید حلش کنیم.............................................................................................

دهنتو سرویس ashkan psr چه پیش بینی کردی شرط رو باختم

به عکسها با دقت نگاه کن سر ارسال آخرین چیفر هیچ راهی بجز چنج به ذهن مبارک نرسید

وقتی میخوای عکس بزاری کامل بزار عزیزم (حالا با این عکسها همه متوجه میشن داستان چی بوده....

خیلی خندیدیم

مرسی که هستی.....................

• اولین باره اومدی رو اکانت داداش؟یا کلا از ساید خبر نداری؟اون لات کوچه خلوت کجا،تشریف داره

نترس هیچ پلیری حتی نوب هم باشه میفهمه کپ رو نمیشه چیف کرد

اما درمورد چنج کپ فک کنم پلنای فیک قبلی جوابگو بود

ولی این تو بمیری ازون تو بمیریا نیس

بت قول میدم

ما شب متاسفانه خواب نداریم

یا بیمارستانیم داریم خدمت میکنیم

یا پای اکانتیم داریم خفت میدیم😁

• یک فیک از اکانت اشکان پی سی ار

پی اس آر درستش هست تا جای که میدونم این هم رفت بغل رویال خوب شما ها هنوز اسامی هم رو هم درست نمیدونید که 8o

پ.ن : علیرضا این بنده های خدا داشتن یه کری میخوندن اومدی نابودشون کردی میذاشتی فکر کنن ما برا یه فیدر باقالی سه روز چیف شده چنج کپ کردیم میومدن اونجا مهمونی یه حالی بهشون میدادیم :D

پ.ن : پلن های جهانی داریم چه پلنهایی بعدشم که میریم تو باقالیا میایم میگیم با فیک چینج کپ گرفتیم رو فیدر خدایا اول مطالعه و کسب اطلاعات رو به عزیزان آموزش میدادی بعد ول دادن قلم مبارک رو کف فروم تقصیری هم ندارن اینقدر ازشون چاه نفت در اومده و دیفال رو بغل گرفتن از ذوقشون سوتیاشونم میان میذارن کف فروم خدایا آدم با چنگال آب بخوره اینطوری ظایع نشه :D

پ.ن : به ما بعدا بگن یه خاطره از نوب تعریف کن میزنیم زیر خنده میگیم رویال ببخشید لویال :D

پ.ن : ریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه یابی خواهیم کرد ریشه ها را پیدا خواهیم کرد اما بعید میدونم چیز زیادی از توش در بیاد ;)

پ.ن : شرق پرچم بالاس به احترام بچه های شرق برپــــــــــــــــــــــــــــــــــا :evil:

پ.ن : راستی امیدوارم تست پی سی آر که فکرت رو مشغول کرده منفی باشه عزیزم ;)8o

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط WolfishAlone ().

• ای بابا تازه چشام داشت گرم میشد :sleeping:

سلام دوستان گرامی

به عکسها با دقت نگاه کن سر ارسال آخرین چیفر هیچ راهی بجز چنج به ذهن مبارک نرسید

آقا آقا آقا کلا از مرحله پرت شدی ووووووووژژژژژژژژژ رفتی توی در و دیوار

میشه بگی کدوم دوست، یعنی من رو اکانت خودمم نمیدونم چه خبر بوده؟؟

عزیز دل انگیز روی کپ فیک اومده چه ربطی به چنج کپ داره؟

دوست به ظاهر فهمیده فکر کردی از ترس چیف یه فیدر، کپ رو چنج میکنیم؟ اونم یه فیدر که 75 خونه با کپ فاصله داره و هنوز 3 روزه هم نشده چیف شده؟

عزیز دل برادر عکسها رو ببین اولین عکس زده "قصر یا اقامتگاه موجود است." یعنی قبل اولین اتک اون ده کپ شده بود. دومین اتک که قصر رو تخریب کردید باز نفهمیدین چنج شده و با چیف اومدید که حتی اگه چنج هم نبود با کله تو دیوار بودید. 8o:D:D

آقاااااا ذهن من پر شده از سوالات عجیب غریب، یعنی فیک روی کپ اومده ما هم ترسیدیم کپمون بخوره اونوقت چنج کردیم که کپ نخوره و یه فیدر با فاصله 75 خونه ای چیف نشه. بابا دمتون گرم یکم دیگه فیک بیاید یهو دیدید از ترس خودمون با گلد ده رو تخریب کردیم.

یه راستی خرجت کنم؛ راستی وقتی برنامه یه اکانت رو نمیدونی یا پلیرهاشو نمیشناسی تراوشات ذهنیتو نریز وسط فروم. برنامه چنج کپ رو از 10روز پیش داشتیم ولی دلمون نمیومد کراپهای فول 18 رو که اولین فول 18 سرور بود رو تخریب کنیم. همیشه رو 16 نگه میداشتیم چنج میکردیم 4موتوره روشن میکردیم و بعد کتیبه ها دوباره کپ میکردیم. حالا همزمانی این برنامه با فیک خوشگل پ.س.ر روی کپ (عجب!!!) رو شما به خودتون بگیر شاد شید.

بعد ویرایش اضافه شد

وایییییییی کف زمینم. واقعا مرسی که هستید. دمتون گرم :love: عکسها رو الان دیدم، دیگه پاکشون هم کنی فایده نداره سیو کردم همشونو.

عخی دلم سوخت ;( کلی برنامه چیدید که بیاید اون ده رو از ناتار چیف کنید کلی وفاداری آوردید پایین یهو اون وسط ما اومدیم چیف کردیم. همون موقع گفتم چرا با یه اتک چیف شد نگو که از قبل وفاداریشو خودتون آورده بودید پایین. عخی دلم سوخت;(

ببین با قرمز دورشو خط کشیدم نوشته ناتار اگه لازمه یه چشم پزشکی برو. تایمشم نگاه کن با سبز روش زدم قبل از چیف شدنش توسط ما بوده. حالا باز خودتو میزنی به نفهمیدن دیگه نمیشه فهموندت.

ارادت فراوان - علیرضا

پ.ن: چقدر سخته فهماندن یه موضوع به کسایی که به شدت در مقابل فهمیدن مقاومت میکنن.

پ.ن: خوشگل پ.س.ر حواست باشه به جای خفت چیف نفرستی توی دیوار :D:D:D

پ.ن: نوب باید بیاد جلوتون لنگ بندازه. فرق ناتار و پلیر رو نمیدونه عخی دلم سوخت ;(

-----------------------------------------------------------------------------------------

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Dr.Moon: عکسهای زیبای طاها و پ.ن آخری ().

• بزرگوار سوتیها داره زیاد میشه ها ( میزارم رو حساب اینکه گفتید چشماتون گرم شده وگر نه مطمعنن این مساعل رو خودتون میدونید....)

نقل قول از شما :

عزیز دل برادر عکسها رو ببین اولین عکس زده "قصر یا اقامتگاه موجود است." یعنی قبل اولین اتک اون ده کپ شده بود. دومین اتک که قصر رو تخریب کردید باز نفهمیدین چنج شده و با چیف اومدید که حتی اگه چنج هم نبود با کله تو دیوار بودید.

بزرگوار اگر اون ده قبل اتکها با چیفر , کپ شده بود که وفاداری تا 37 پایین نمیومد فدات شم.دی:

وقتی میگم از حول چیف شدن کپ رو چنج کردید میگید نه...

بعدشم واسه ماله کشی هی پشت هم سوتی میدید..............

مگر اینکه از قابلیتهای اسپید ترا این باشه که چیفر بتونه وفاداری کپ رو بیاره پایین که من خبر ندارم ازش....

خوانندگان فروم قضاوت کنن

پ ن : چیفرای ما کپم چیف میکنن .... ( اگر چیف نکنن حداقل میتونن وفاداری رو تا 37 پایین میارن ). دوباره دی:

مراقب خودتونو کپهاتون باشید...

بازم عاشق برنامه هاتونم....

از اهالی سرور بابت تاخیر در پروژه معذرت میخوان . ( پروژه کلا کنسله )

ش.ش مشکلات داخلیشونو خودشون حل میکنن.....................................................................

من حرفی ندارم کلا دوستان قضاوت کنن

این دهکده اگر پایتخت شده بود به قول شما

• از دوستان گرامی عذرخواهم که این صفحه تبدیل به چت دونفره شده اما فهماندن یه موضوع ساده به کسی که مقاومت میکنه واقعاً سخته. از بردباری همگی تشکر میکنم. و متاسفم که سطح پلیرهای تراوین ایران تا این حد نزول کرده کاش تراوین فیلتر نمیشد و کاش دوباره اسپیدترا تراوین رو برنمیگردوند :(:(

عزیز دل انگیز فکر میکنی هرچی فونت رو بزرگتر کنی، تو سطح بازیت تفاوتی ایجاد میکنه؟

از قابلیتهای اسپیدترا همین بس که شما ادعا میکنید ده رو 2 روز قبل از گرفتنش خواستید چیف کنید.

این عکس چیف ما:

این هم عکسی که خودت گذاشتی:

ساعتهاشو ببین، روزشو ببین و دیگه نیا تو فروم و سطح بازیتو به رخ نکش. مرسی اه

ارادت فراوان - علیرضا

پ.ن: واقعاً پ.ن ام نمیاد این چه سطح از پلیره که جدیدن اومدن

• بوووووم بوووووم

آزاد سازی گندم خور برای دوستان

با تشکر از اشکان و حاج حسین عزیز

در تصور بالا ما ضرر کردیم خیالتون راحت !!

پ.ن .۷کی رعد چطور قفل میشه؟؟؟بااون همه مولتی کنارش ؟

پ.ن . بعضی ها هم که تاکنارشون ده میخوره گندم خور خالی میکنن واقعا زیباست

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• ای شیطونا یواشکی همر می‌سازید :?:

هیچ اکانتی و هیچ مولتی ای از چشمان تیز بین لویال در امان نیست...

همین جوری که از ترس خفت 24 ساعت آنلاین هستید و حواستون به اکانت های اصلیتون هست، از این به بعد حواستون به کل اکانت هاتون باید باشه...

خفت صبح رو تقدیم میکنم به اشکان پی اس آر عزیز که زحمت کشید و اسکات زد

این سرور بهترین اتفاقی که برای ما افتاد پیدا کردن دوستان جدید و با مرامی بود که با اینکه نوه ندارن اما هر کدوم به اندازه ی یه کوه معرفت دارن...

پ. ن : این در جواب اون 7 کی نیزه داری بود که با رعد خفت کردید8o^^

پ. ن 2: جنوب شرق در حال تماشای ساید متاش:|:rolleyes:

پ.ن 3 : این همه اکانت تو شمال شرق برای فروش؟ ما نمیخریم، بدید به محمد علی وگنس توشون همر بکشه فردا کتیبه رو زمین نمونه:saint: