نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه

اول تسلیت عرض میکنم خدمت دکتر سینا عزیز انشالله بقای عمر شما و سایر بازماندگان

دوم تبریک میگم به مجموعه EAST بابت اینکه با تمام حواشتی یک گام رو به جلو در این سرور گذاشتن و معنی یکپارچگی رو نشون دادن انشالله خبرهای خوش دیگه ایی از این یکپارچگی متعاقبا اعلام خواهد شد

دیابلو عزیز اون زمان که شما صفر میشدی من توی 2 سرور که با امرداد بودم اکانتم 2 دهکده ایی بود قبل فیلترم کلا 2 دهکده بیشتر بازی نمیکردم فدات شم نیاز نیست شما این چیزا رو به ما یاد بدی، شما فکر خودت باش که قبل صفر شدن اسمتو فک میکردی تریلی نمیکشه ، ولی به لطف ما و همت بچه ها اسمت به عنوان اولین چاه نفت تو جنوب غرب ثبت رسمی شد و انشالله بعدا به عنوان میراث فرهنگی میتونه مورد بازدید عموم قرار بگیره

پ.ن: خواستی از روش های دف کوردی که استفاده کردی با مزمون " روش های نوین دف کوردی برای صفر شدن همرهای رنک " همایش بزاری ماها همه بیایم شرکت کنیم و ثبت نام کنیم

پ.ن: محمد اولدارک بیخیال شو فدات شم ! این چیزی نمونده براش افتخار کنه شمشیرشو که دور سرش میچرخوند رو از دستش گرفتیم عصبانی هست !

• سلام

محمد دیابلو جان عزیز بله من همون اول سرور از ادمین پرسیدم

واندر مورال نداره

کتیبه مورال نداره

ونهایت مورال هم ۲۰ درصده

دوستان ۴ تا سرچ زدن یه چیز گذاشتن فکر کردن چیز خیلی شاخیه تابلو بود که یه طرف مدافع و طرف دیگه مهاجم هست و در اخر هم درصد مورال

خلاصه که جوان هستن و جویای نام این دوست عزیز جغد سیاه رو یه ۲سروری هست که ما فقط توی فروم میبینمشون دیابلو جان شما هم از گزینه فیلتر استفاده کن و از جمله توراس میگی استفاده کن خیال خودت راحت کن ;)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• دوم تبریک میگم به مجموعه EAST بابت اینکه با تمام حواشتی یک گام رو به جلو در این سرور گذاشتن و معنی یکپارچگی رو نشون دادن انشالله خبرهای خوش دیگه ایی از این یکپارچگی متعاقبا اعلام خواهد شد

منم تبریک میگم، چهره دوستان دیدنی خواهد بود (-:
    میگم از الان داستان سرایی دلواپسان چجوری میشه؟
    یه عده میان میگن آریانا شده زیرشاخه EAST ؟ یا میان میگن امرداد سرشاخه EAST هست؟ یا احتمالا اینبار میگن آریانا و امرداد هردو گول EAST رو خوردن، شدن زیرشاخه ش؟
    یه عده هم از خوارج EAST حمایت لوجستیکی میکنن؟ دلواپسان بیان قصه هاشون رو ببافن ببینیم تئوری جدیدشون چیه،

پ.ن: یه پست در مورد عملکرد ضعیف لیدرهای جنوب غرب و علتهای اصلی حذفشون نوشتم، سیو کردم، امیدوارم لازم نشه
    پ.ن: ممد اولدارک، داداش تو هم اگه مثل ملت نه کپ داشتی، نه همر و نه اعتبار، الان وسط فروم شمشیربازی میکردی و عربی درس میدادی، بیخیال

• امیر جان این پست ازت واقعا بعید بود یه جورایی ناامیدم کردی

برادر من از زمان ارسال دف شمال شرق به جنوب شرق این متا از نظر دوستان جنوب غربی کاملا بسته شده باید درنظر گرفته میشد ! یعنی الان همه کارهای اکانت و سرور از نظر شما انجام شده ! داری پیشواز دو تا احتمالی میری که نه هنوز مطرح نشده !

یه حساب سرانگشتی بکن ببین چند روز از اون زمان و یا اعلام رسمی متا گذشته که بخوان با تغییر اسم الان فشاری بهشون بیاد یا امیدوار یا ناامید بشن

خوارج east?? جنوب شرق هم مگه اتحاد معترض داره ! اون اتحاد معترض چه 2 اکانت باشن چه 20 اکانت اولا تو شمال شرق هستند دوما اسم دارند لویال ! مشکل داخلی شمال شرق رو از نظر خودتون دارید گره میزنید به متا ؟؟ بستر سازی زیرکانه ای هست تبریک میگم

دوستان یه اسم جدید زیبا ای کاش انتخاب میکردید east! یعنی شرق مثلا میزاشتید amoryana ترکیب اسم دو اتحاد میشد (صرفا نظر شخصی هست)

فروم هم محل نقد و بررسی هست و آنالیز همین عملکردها ما هم دفتر مشقمون رو آماده کردیم بزار یاد بگیریم

• بله بله تبریک میگم اتحاد و متا با اسم جدید رو!

از همون روزی که تیرداد اون گاف رو داد با توجه به شواهد قبلیش برای همه مثل روز روشن بود داستان چیه، البته فشار افکار عمومی باعث شد اسم آمرداد حذف بشه و شرق بیاد وسط، واقعا انتظار نمی رفت!

یه مورد دیگم بگم من چند سال روزنامه نگار هم بودم و آشنا با جنگ روانی و اخبار جهت دار، هستم تا حرصتون به ۱۸۰ درجه فارنهایت اوج بگیره.

البته هیچوقت معلم خوبی نبودم چون تینیجرهای پر رو با تیپا از کلاس مینداختم بیرون و کلاس خالی میشد!

با تک شمشیر تی کی توی چشمتون فرو میکنم تا آخر سرور! یکی اومده میگه ۶۰ک گرزی ۲۰ک تی کی ^^

بابا اینو توی کیریلوید هم بزنی و فضایی بسازی هم این مدل خروجی بهت نمیده و بهترین حالت گرزی به تی کی ۴ به ۱ میشه!

دوست فالگیر اتفاقات آب ۱۲۲ توصیه میشه

بهنام جون پلیر داریم ۲ دهکده ای بازی میکنه به مدت ۱۰ سال و فقط میدونه کراپ بده بالا و ساختمون نه، بهش بگی مورال هم هنگ میکنه باشه شما میدونستی! با ریز جزئیات!

جمع کنید بابا کسی که مستی و رنک همرو به هم ربط میده دیگه بحث تکنیکال نکنه! بفرمایید یه فروم جدید درخواست کنید و دور هم از سر و کله هم بالا پایین برید!

کسی که هیچی نمی دونه بهتره از کسی که یه مقدار میدونه و تک بعدیه!چون اولی ادعا نداره حداقل!

دوباره تقاضا داری؟

علی جمعه شب میاد فروم :)))

• با سلام

با تک شمشیر تی کی توی چشمتون فرو میکنم تا آخر سرور! یکی اومده میگه ۶۰ک گرزی ۲۰ک تی کی ^^

بابا اینو توی کیریلوید هم بزنی و فضایی بسازی هم این مدل خروجی بهت نمیده و بهترین حالت گرزی به تی کی ۴ به ۱ میشه!

دوست فالگیر اتفاقات آب ۱۲۲ توصیه میشه

اخه گل من تو در حدی نیستی که بخان منطقی راجبت فکر کنن.

همر های ترکیبی چپل چلاغی رو افرادی مثل تو فقط میتونن بسازن ^^ 60 20 تازه خوب گفتن.در حد 80ک گرز 5ک تی کی باید میگفتن

دوباره تقاضا داری؟

فقط یک جمله !

متاسفم واست که داری هنرمندی هاتونو به رخ همه میکشی !!!

سپاس

• این زیر شاخه باشه یا اون یکی این اتحاد یه ایراد اساسی داره . اونم اینکه ملکه نداره8o

منو بزارید ملکه تولو خداااااااا. میرم 1001 روش دفاعی رو هم یاد میگیرم- اهاااا در ضمن اون قدر هم تو فروم وقت نمیزارم و دنبال سرچ تو گوگل نیستم که مورال بورال کنم و به جاش همرم صفر بشه

پ ن : بعضیا تئوریشون خوبه و بعضیا عملشون8)

• عزیزم نمیدونم کجاش برات مبهم بود ، چون خیلی واضح هست، خیلیی... ولی چشم بیشتر بازش میکنم که از بیرون سرور هم بشه متوجه شد،
    1- آیا من گفتم تازه متا کردیم؟ خیر،
    2- پس چی گفتم؟ بنده عرض کردم که با این تغییر نام به EAST ، خیلی از امید و آرزوهای دوستان برای ماهیگیری بر باد رفت، تقریبا 60 درصد مطالب این فروم به این قضیه ختم میشد که امرداد اومده آریانا رو زیرشاخه خودش کرده، مستعمره خودش کرده، الان با وجود EAST هنوزم میشه این جا ماهی گرفت؟ نه ، نمیشه، اگه تو کویر لوت میشه ماهی گرفت، اینجا هم میشه،
    3- چرا گفتم خوارج؟ کدوم خوارج منظورم بود؟ خوارج یا بقول شما لویال مدعی هستن که اصلا نفرتی از امرداد نداشتن، صرفا بخاطر اینکه شمال شرق مستعمره امرداد شده شورش کردن، مدعی بودن ما خاک پاک شمال شرق رو هدیه کردیم به امرداد، تا امروز اینو میگفتن، خب الان چی؟ میگن خاک پاک شمال شرق رو فروختن به EAST ؟ نه (-:

4-مشکل داخلی خودمون رو گره میزنیم به متا؟ خوبی اخوی؟ الان یه اتحاد هست که اسمش EAST هست، جنوب و شمال نداره، شما ناراضی؟ خب باش، دوست داری یه مرزی بینش قائل بشی؟ خب بشو ، قرار نیست که به همه چیز اهمیت بدیم، مهم اینه اینجا ما راضی هستیم و پشت همیم، اوکی؟

5-اسم EAST زیبا نیست؟ دقیقا آره منم معتقدم باید اسم متا رو میذاشتیم "ماز اشک ایر بهن مهد بمب ممل وال شرقی" ، اونور هم که قراره اسم واندر رو بزارن "پسر نورالله حاج حسینیان از طاها آباد " ، قشنگ مرزهای انتخاب اسم از روی اسم رو جر میدادیم :دی

6-آیا جنوب غرب با این تغییر اسم احتمال حذف کردنش بیشتر شد؟ نه عزیزم، هیچی ربطی به اسم نداره، این یکم پیچیده ست و نمیتونم الان بازش کنم، هیچ ربطی به اسم نداشت، متاسفانه تو سرور نیستی درست نگرفتی داستان چیه، اما خب حالا که دفتر مشقت دم دستت هست، اینو یه جا بنویس، معمولا تو پ.ن موضوعی رو مطرح میکنن که تو خود متن اصلی مطرح نشده، نمیان یه چیزی بگن، بعد نتیجه گیریش رو ببرن تو پ.ن ، به نظرم تو دفتر مشقت اینجوری یاد داشت کن :
    "امیر وال گفت: پ.ن مساوی نیست با نتیجه گیری پست"

7- از من هیچی بعید نیست ، یه آدم معمولی هستم ، نه شاخ دارم، نه پر طاووس، نه پرواز میکنم، نه آبشش دارم، خیلی معمولی پست میزارم، فقط توش فحش نمیدم.ایشالا که راضی شده باشی

• سلام و درود بر دوستان گرامی

از طرف تمام بچه های جنوب غرب؛ درگذشت پدر بزرگوار دوستمون آقا سینا رو تسلیت میگم و از خداوند براشون صبر و بردباری مسالت می کنم. ان شا ا... با سیدالشهدا مشحور باشند.

دوستانمون آقای حمیدرضا فتاحی و آقا عرفان متاسفانه گرفتار کرونا شده اند و متاسفانه حالشون چندان مساعد نیست. لطفا براشون دعا کنید تا هر چه زودتر به جمعمون برگردند. مواظب خودتون و خانواده تون باشید. این بیماری شوخی نداره دوستان. هفته پیش یکی از دوستان و همکارانم را از ما گرفت. حتما جدی بگیرید.

متاسفانه جدیدا خبرهای ناگوار زیادی می شنویم و امیدوارم تمام دوستانمون هرچه زودتر این اخبار تمام شوند و خبرهای خوش هر چه زودتر از راه برسند.

پیشنهاد: از لیدرهای محترم بقیه سایدها خواهشمندم اگر موافق باشند؛ در چنین مواردی(فوت عزیزان و بیماری) با هم قرار بگذاریم که اگر پلیر روی اکانت شخص گرفتار نباشد ، لیدر ساید پلیر به لیدر ساید مقابل موضوع را اطلاع بدهد تا هیچگونه اتک و اسکاتی از اکانت دوستانمون انجام نشود. به رسم امانت اکانتشون رو همانگونه تحویلشون بدهیم.

پ.ن۱: بازی بهانه ای هست که کنار هم باشیم.

پ.ن۲: مواظب خودتون باشید.

پ.ن۳: دوستتون دارم خیلی زیاد.

• سلام عزیزم

خوبی خوشی ویراستار و روزنامه نگار و استاد عربی و .... میدونی تو منو یاد کی میندازی یاد همون بنده خدایی که قربانی نژاد پرستی شد تو آمریکا ولی تو ایران براش عزا داری گرفتن تازه فهمیدن طرف چه کاره بوده خخخخ:D:D;)

میدونی خوشم میاد که انسان زیر بار فشار شخصیت اصلی و فرهنگ جایی که با اون بزرگ شده و شکل گرفته رو نشون میده و کلا نقاب بر میداره <X

حالا چیزی نشده که یک همر داشتی پریده کپ هم که ترکیده به شغل مهمی مثل دفسازی و آموزش دف مشغول شدی این از اون بهتره واست میدونی که چی میگم تازه شما مورال این چیزا رو هم حساب میکنی آموزش هم میدی فقط بهشون بگو با همه دانشی که داشتم همر و کپم پرید :D:D:D

125 یا بقول شما 122 رو بیشتر الان شما نیاز داری چون انگار بدجوری اوضاعت خرابه و داری اعتباری رو که یکسری اینجا ازش دفاع میکردن مثل یوسف و سورنا با فحاشی و بی ادبیت بدجوری زیر سوال میبری :/

اون یکی هم که کلا نخودی حساب میشه و ارزش جواب دادن نداره

• یه چیز دیگه هم یادم رفت، دوستان لویالی تا دیروز ما شمال شرق رو فروخته بودیم به امرداد، اما امروز بر خلاف این حرف اسم جنوب و شمال یکی شد ،
    میگم شما هم از جنوب غرب بخواید یه اسم مشترک با شما انتخاب کنه و اسم شاخه هاش رو عوض کنه، اینجوری رهگذرهای فروم یه وقت حس میکنن نکنه خدایی نکرده لویال خاک پاک شمال شرق رو فرخته به جنوب غرب؟ مگه متا نیستید؟ مگه دید برابر به هردو وجود نداره؟ مگه خاک پاک شمال شرق براتون مهم نیست؟ حتما تلاش کنید ثابتش کنید (-:

پیشنهاد: از لیدرهای محترم بقیه سایدها خواهشمندم اگر موافق باشند؛ در چنین مواردی(فوت عزیزان و بیماری) با هم قرار بگذاریم که اگر پلیر روی اکانت شخص گرفتار نباشد ، لیدر ساید پلیر به لیدر ساید مقابل موضوع را اطلاع بدهد تا هیچگونه اتک و اسکاتی از اکانت دوستانمون انجام نشود. به رسم امانت اکانتشون رو همانگونه تحویلشون بدهیم.

بنده هم تسلیت میگم و برای بقیه عزیزان آرزوی سلامتی میکنم ،
    رضا جان این قضیه قبلا تو تراوین تعبیه شده، اگه هنوز در شرایطی هستن که بتونن تلفن جواب بدن، یا از قبل پسوردشون رو دارید بنده پیشنهاد میکنم :

قرار بود شیطنت کنم ، میگفتم : والا بخش تنظیمات به جز گزینه حذف چیزای دیگه هم داره :دی ولی خب اینبار شیطنت نمیکنم.

• شما لطف داری امیر عزیز بقول دوست بزرگواری ما هستیم در خدمت شما از داخل سرور در اکانتهای واگذار شده

1- حق کاملا با شماست این رو شما نفرمودید

2-تغییر اسم خوب یک گام سیاسی هست نه یک گام عملی زمانی که گام های عملی از مدتها پیش انجام شده گام سیاسی الان سرور تاثیر چندانی نداره مگر برای دوستان بیرون سرور که ببینید اتک ها از اکانت فلان در اتحاد east داره میخوره به جنوب غرب نه از اکانت فلان در اتحاد آمرداد من خودم همون اولین روزهای جدا سازی لویال و آریانا پست هم گذاشتم این فرضیه مستعمره و .... رو کلا از نظر شخصیم رد کردم باز بنظر خودم متای عاقلانه ای هم بود ولی بازی رو سمت easy mode میبره حالا اینکه من دوست دارم همه سایدها واسه خودشون بازی کنند و برد و باخت هم مهم نیست نظر شخصی من هست که لیدر یک ساید نیستم ایرادی هم نمیشه نه به نظر من گرفت نه این متا

3- بند دوم و سوم تقریبا خیلی شبیه هم هست ولی بخوان حرف خودشون رو بزنن بله میتونن بگن شما هم میتونید بگید امردادی و آریانایی وجود نداره یک تیم متحد هست ارجاعت میدم به 50 صفحه اخیر فروم که یک جمله ساده از دو طرف 50 بار تکرار شده

4- اتفاقا من کاملا راضیم چرا اصلا باید ناراضی باشم باز هم میگم رویکرد عملی که یکسان و یک پارچه بود الان اسم ها هم یکی شد اگر انشالله به کوری چشم ناراضیان متای شرق صد بشه واقعیت این هست که یک تیم جدید شایسته و قوی به نام east سرور رو برده نه آمرداد و نه آریانا

5- خدایی زیبا نیست از نظر من - همینکه شما راضی هستید خدا رو شکر علف باید به دهن بزی شیرین بیاد ! ما چیکاره ایم

6- ممنون از آموزشتون چشم یادداشت کردم تو دفتر مشقم ولی بیشتر دوست داشتم همون پست ناکار آمدی لیدرهای جنوب غرب رو ببینم

7-اتفاقا معمولی پست نمیزاری خیلی زیرکانه پست میزاری و حرفت رو میزنی شاد باشی و خوش

• میگم بحث تکنیکال نکنید دیگه :D:D باز ادامه میدی! باز بیشتر دست و پا میزنی تا زودتر غرق بشی؟

میدونی چطوری یه نفر که داره غرق میشه و زیاد تقلا میکنه رو نجات میدن؟ شخص نجات غریق می کوبه توی گیجگاهش و بعد میبرشم لب ساحل! :)) چون این کارو نکنه جفتشون غرق میشن، الان برو گیجگاهتو ببر جلو بهنام، داری ضرر میزنی به خودت و خودش و همه!

میگم گفته ترکیب 1 به 3 ساختم و خیلی هم ترکیب عجیب خوبی گفته!، منم میگم 1 به 4 به سختی میشه ساخت، مگه اینکه سربازخونه و جی بی رو خاموش کنی! بشه 1 به 3

و ادامه سخنان گهربار جنابعالی، دیگه توتن که مصری و هون نیست که ناآشنا باشه :)) دست و پا نزن رها کن، به هر تخته چوبی توی دریا چنگ نزن!

• امیرجان سلام

جسارتا منم این رو می دونم. ولی ممکنه کسی که پدرشون فوت می کنن حتی نتونن اینکار رو انجام بدن. یا کسی که بیماره فکر کنه سه روزه برمی گرده ولی دو هفته طول بکشه و موارد دیگه که ممکنه این دوستان رو دچار مشکل کنه. به نظرم رسم مردونگی نیست وقتی کسی رو اکانتش نیست مورد هر گونه حمله ای قرار بگیره. اینهمه تارگت هست موقتا میشه چند اکانت رو کنار گذاشت.

البته این نظر بنده بود و ممکنه مورد قبول دوستان نباشه کلا.

پ.ن: امیرجان ما دیگه به شیطنت و فراتر از شیطنت هم عادت کردیم. صادقانه عکس میزاشتم فروم جذاب بشه متهم شدم دروغگویی؛ آمار و اطلاعات رو در می آوردم و میگذاشتم که دوستان نظر بدن با انگشت می زدن تو چشمم. اینکه گفتین دیگه چیزی نبود. دقت کنی دیگه بی خیال فروم شدم تقریبا و بعضا برای موضوعاتی مثل همین مورد اخیر مزاحم میشم. فرومی که بخواد با دروغ گفتن و توهین به نفع کسی باشه به درد من یکی نمیخوره. شاید بقیه لذت ببرن.

شاد و پیروز باشید

• سلام

یکی بود یکی نبود

یه قهرمانی بود که اوایلش اومده بود شمشیرشو اینجوری دور سرش میچرخوند،

3557-ezgif-4-03b1b01f87fd-gif

بعد ورد میخوند ( داخل پرانتز میگم این قهرمان داستان ما تسلط کامل به زبان و ادبیات عرب داشتن برای همین عربی جملاتشون رو میگفتن تا با کلاس تر به نظر برسه )

آنا ديابلو في الإقليم الجنوب الغربي

هل هناك من يأتي لحربي؟

...

خلاصه این جملات رو میگفت میگفت و تهش رسید به اینجا که هرکی حرف بزنه من تارگتش میکنم و میزنمش

یهو اتفاقی عجیب افتاد ما امدیم وسط یدونه با فن آپ چاکی زدیم وسط سینش چنان پخش بر زمین شد که گریه کنان و شیون کنان یه مدت سر و کلش پیدا نبود

3558-ezgif-4-693207bec229-gif

خلاصه همون طور که مشخصه زدیمش که کمتر حرف بزنه

شمشیرشم از دستش گرفتیم

پولشم ندادیم !

عوضش یه قلم دادیم دستش بره روزنامه نگار بشه و سرش گرم باشه

همه هم میدونن روزنامه نگارا هم حراف هستن ، اگه اومد اینجا مغزتون رو درد اورد به دل نگیرید! گناه داره دیگه بلا نبوده سرش بیاد بزارید فروم یکم اذیتتون کنه

اشکان جان این عکس تاپ غارته فدات شم

3560-23-png

1.9 میلیارد غارت رو داری با 932 میلیون غارت یکی میکنی؟

خوب معلومه با این غارت 1 به 4 که سهله 1 به 5 هم بتونه بسازه باید خدا رو شاکر بود ! برای کی اخه داری توضیح میدی !؟ هرچند که الان داره نیزه دلاور میسازه ولی قبل از این کار اون 60ک گرز با 15ک تی کیش هم نه رمر خالی بوده نه همر خالی مثلا 3ک رم داشته 1ک کاتا :دی

پ.ن: ویانا 7 تارگت از جنوب غرب رو سلاخی کرده ! ؟ تو چی کردی تا الان؟ ( البته وراجی تو فروم رو نمیگم )

پ.ن: جمعه همراه با علی اقا ، قراره یکی دیگه به شهدای جنوب غرب اضافه بشه ( پلنگ پولونگ پلش )

پ.ن:

• سلام ،

1-
    نمیدونم والا ، هرجور لیدرها صلاح میبینن، ولی خب حقیقتش ما از 10روز قبل 3-4 تا کرونایی داریم که حالشون هم زیاد خوب نیست، اتفاقا روشون از شما فیک اومد، از لویالتون اتک اومد، هیچوقت نیومدیم فروم بگیم، الانم حتی نمیگیم کدوم اکانته ،
    به طور کلی هم مخالف این ایده نیستم، شما خیلی هم خوب و صادقید و بحثم در مورد شما نیست، چون ما خودمون یکم مورد دار هستیم (اصطلاحا خبیث هستیم :دی) میتونه شبهه دار باشه، مثلا فردا مازیار یه اکسل براتون میفرسته ، 15 تا از دفسازهای مصری، اسمهاشون رو هم میده میگه اینا کرونا دارن، فعلا اتک ندید، طرف با کراپ 14 کرونا گرفته، با کراپ 19 به بازی برمیگرده، یا مثلا طرف تو لیست کرونایی هاست،اما میبینی تو یه پلن اومده تاپ دفاعی ، بخاطر همین اون بخش تنظیمات رو پیشنهاد دادم.
    اما خب مرام خوبه، قبول دارم، هرچی لیدرها تصمیم بگیرن قبوله،

2-
    رضا جان بازی جای زد و خورد هست،
    فروم هم جای کل کل هست، تخریب رقیب هست، (بدون توهین و فحش)
    این عبارت "فروم به درد من نمیخوره" رو درک نمیکنم، واقعا لذت میبری هرچی بگی رقیب هم تایید کنه؟ چه فایده از این فروم پس؟
    اتفاقا شما راه رو اشتباه میری
    اون کاری که باید در خفا انجام بدی، صلح کردن برای ریکاوری هست، اونم صلح برای همه اکانتهاتون، نه فقط کرونایی ها

اون کاری که تو فروم باید بکنی، همه توانت رو بزاری که خیلی شیک و آبرومندانه و با دانش و قلمت ، حریف رو ببری گوشه رینگ،
    اما متاسفانه شما ،
    درخواست صلح مرامی برای اکانت هایی که پلیرش مشکل داره رو میای تو فروم اعلام میکنی (در صورتی که میتونی همینو تو خفا درخواست بدی!)
    اونوقت کار اصلی که باید تو فروم بکنی (بردن حریفت گوشه رینگ) رو میگی : مزاحم نمیشم، به درد من یکی نمیخوره،

بخدا شما لیدرهای جنوب غرب، دارید برعکس بازی میکنید، کارهایی که باید تو خفا انجام بدید رو میاد تو جمع انجام میدید، کارهایی که باید تو جمع عمومی انجام بدید رو بیخیال میشید ،

به عنوان یه بی طرف تو قضیه فحش و توهین ( شدیدا تو گروه خودی هامون به توهین بچه های خودمون گیر دادم، میتونید بپرسید) میگم، هر دو طرف توهین کردن، فقط سمت ما کسی کار رو به پورن نکشید!
    اگه شما قهر کنید، ما هم قهر کنیم، چی میمونه از بازی؟

• سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

خب استادیار عزیز میشه یه توضیح هم در مورد نیزه و دلاور روی کپ و نان کپ بدید که دوستان متوجه بشن ترکیبشون رو باید چجوری بچینن!؟ که مثلا 2 به 1 باشه بهتره یا 2 به 1.5، اگر میشه جهت یادگیری بهتر دوستان یه عکس هم از نیروسازی نیزه و دلاور خودتون اینجا بزارید که ما دقیقا نحوه صحیح ساختشو یاد بگیریم. بینهایت سپاسگذارم.

--------------------------------------------

مورد بعدی نحوه تشخیص تارگت جنوب غرب توی پلن سواحل لبنان و تیکی تاکا هست، میبخشید میشه توضیح بدید وقتی اتکا داشت لانچ میشد چجوری فکر میکردید و تشخیص میدادید!؟

مثلا پیش خودتون گفتید خب امکان داره سواحل لبنان فیک باشه اما تیکی تاکا ریل باشه

یا اصلا سواحل لبنان ریل باشه اما تیکی تاکا فیک باشه برای گمراهی ما

یا اصلا کلا مثل ما جرات ریل زدن ندارن و فقط فیک لیست زدن

بعد چجوری تارگتا رو پر میکردید !؟ دفاع فرستادید برای تارگت های سواحل لبنان بعد که تیکی تاکا هم اضافه شد گفتید خب دفاع رو بک کنید برید تارگت های پلن دوم رو پر کنیم ؟

میدونید چی میخوام بگم ؟ میخوام بدونم وقتی پلن داشت لانچ میشد، حال دلتون چجوری بود

پیش خودتون چه حس و حالی داشتید

------------------------------------------

مورد بعدی اینکه یه بنده خدایی بود اینجا میگفت ما به ازای هر نیروی شرق 5 تا نیروی دفاعی داریم، میخوام ببینیم یعنی شما فقط به ازای هر نیروی جنوب شرق هم یه دونه نیروی دفاعی نداشتید؟ به والله کسی مجبورتون نکرده خالی ببندید، اگر شما سرعت ساخت نیزه دلاور رو توی فیدراتون ببرید بالاتر شاید تا روز 700 سرور بتونید به این ترکیب برسید، با تلاش و کوشش پلیرهایی که صفر و چیف میشن مثل شخص شما، هست که میتونید وعده هاتون رو عملی کنید.

------------------------------------------

در آخر میخوام بهتون بگم تا الان رغیبی به ضعیفی و ندید بدیدیه شما ندیدم. نه تنها شما بلکه اون دوستان شمال غربی که حذف کردن هم بعلاوه کنید(به جز چندنفرشون). واقعا شما کجا بازی یاد گرفتید !؟ (خیلی دوست داشتم حداقل یکیتون رو بشناسم)

شنیدم اینایی که تو فروم فحش میدادن رو میخوان ببرن سرورهای بین المللی !؟ ^^

فکر میکنم دارید باهام شوخی میکنید ^^

در هر صورت میتونم بیام اینور برای سایدتون یه پلن درست و حسابی از همین الان بچینم که حداقل بتونید واندر بگیرید که با این فضاحت بازی رو نبازید. این کاریه که از دست من برمیاد اگر بخواید میتونیم چندتا پلیر خوب بفرستیم روی اکانتهایی مثل m n m و غیره که حداقل در زمینه بازی هم حرفی برای گفتن داشته باشید.

-----------------------------------------

با تشکر

پ.ن1: از قدیم الایام فروم رو گذاشته بودن برای دوستانی که داخل بازی فارمی بیش نیستن چیزی برای عرضه ندارن، تا بتونن حداقل اینجا یه حرفی، شمشیری چیزی برای تکون دادن داشته باشن. فروم آزادی بیان هست عزیزم هرچقدر دوست دارید جولان بدید.

پ.ن2: در حد و اندازه ام جی جانم ظاهر نمیشید!

پ.ن3: انتخاب تارگت از فروم دیگه چه سمی بود رو کردید!؟^^

• سلام و درود

دوستان بزرگواری که دنبال قهرمان آقا سعید mkmj بودند بالاخره قهرمانش پیدا شد. الان عکسش رو میگذارم ببینیدش ظاهرا خیلی دوستش داشتین.

خدا رو شکر ایندفعه پیاده هاش دنبال سواره هاش نیومدن وگرنه هیچی از اون همر نمی موند.

امیر وال عزیز:

(جهت عدم ارسال پست مجدد و مکالمه دونفره)

من با کل کل و این داستانها مشکلی ندارم. ولی اینکه یکی که جای پسرت هست(یا هر کس دیگری) بیاد توهین و تحقیر کنه و هر چی دهنش بیاد بهت اطلاق کنه باعث میشه فضا جذابیتش رو از دست بده. حرمت افراد چیزی نیست که کسی بیاد باهاش بازی کنه ‌و نابودش کنه. این موضوعی هست که باعث شده خیلی از دوستان دیگه به فروم نمیان. اونایی هم که میان کم کم به حالت انزجار می رسند. فروم رو با تحلیل فنی و قدرت باید تسخیر کرد نه با توهین! البته من تا الان از شما توهین ندیدم یک وقت سو تفاهم نشه.

پ.ن1: سعید تنهایی؛ شما همه!

پ.ن۲: ممنونم از مدیر فروم بابت بن کردن اکانت هایی که توهین و هتاکی کردند.

پ.ن۳: الان اشکان میاد میگه همه موش ها نمردن که پس برنده جنوب شرق بوده! اگرم با موش ها مشکل دارید می تونید از این سرور برین. عاشق تحلیلاشم.

پ.ن۴: میگم بستنی می خورید گاز نزنید ممکنه توش استخوان باشه فک تون بشکنه. بستنی تو این سرما می خورید آخرش همین میشه دیگه.

• به قول تیرداد درود بر ساکنین سرور

به نوبه خودم فوت پدر گرامیِ دوست و هم‌بازی قدیمی و استاد خودم دکتر سینا صادقی رو تسلیت می‌گم. انشالله که دیگر غم نمی‌بینن.

برای شما خیلی متاسفم معلم عزیز! خیلی..

امیدوارم بلا و بیماری از جان همه‌ دور باشه، اما همون طور که امیر عزیز گفت، اگر اکانت بخصوصی مشکلی داره، تیم لیدری می‌تونه با مدیریت موضوع رو هندل کنه و از آپشن "تعطیلات" استفاده کنه :) الان بنده دوازده روز هست که به خاطر ابتلا به کرونا در قرنطینه هستم، اما صدتا فیک هم صبح و شب روی من میاد :)

امیدوارم عزیزان برای دیپلماسی، راه درست و صحیح رو انتخاب کنن.. انشالله.

پ.ن: بنده از طرف ساید هر گونه توهین، بی‌حرمتی و زشتی رو تقبیح می‌کنم، و اگر کسی از ما احیانا از خطوط قرمز عبور کنه صحبت‌ش رو در فروم به عنوان عضوی از تیم لیدری شرق انکار خواهیم کرد.

اما امیدوارم سیزیف عزیز شما هم به جای تهدید به تکرار زشتی و ابتذال تلاش کنه در فروم رقیب قابلی باشه و اگر هم خواست آتش این جا به پا کنه، یه آتش حسابی و مردونه باشه که بتونه یه کم بسوزونه تا ما هم استقابل کنیم! و نه این که فقط مایه‌ی آبروریزی ساید خودش بشه..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• درود مجدد

پیشنهادم در مورد احترام و عدم اتک به عزیزانی که دچار مشکل می شوند را همین جا پس میگیرم. علت این موضوع توهم های همیشگی دوستانمون در متای شرق هست و لاغیر. اگر من بخوام مذاکره کنم خب مذاکره می کنم. نمیام پیشنهاد امان دادن به برخی پلیرهای گرفتار رو بدم که! چرا همیشه دنبال قاتل بروسلی می گردید؟ خواستم یک پیشنهاد در جهت اهداف انسانی بدیم پشیمونمون کردید.

یاد اون شعارتون افتادم که در مورد سعید ملای عزیز می گفتید: از نظر اخلاقی حمایت کردیم و دفاع دادیم! عجب! اون موقع اخلاق رو اونجوری تعریف کردید الان اینجوری؟ سیاست یک بام و دو هوا تا کجا ادامه داره؟

برای تمام دوستان گرفتار کرونا و بیمار از جمله ایرج عزیز آرزوی بهروزی و سلامت دارم.

توهین از سمت هر کسی که باشه زشت و ناپسند هست و شخص هتاک قطعا شخصیت قابل احترامی نیست. هر کس که میخواد باشه. این سیاست اخلاقی جنوب غرب هست.

پ.ن۱: یک دوستی پیام تسلیت بنده به آقا سینا رو هم دیسلایک کرد! خخخ