نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

تبریک میگم پلنی عالی و با کمترین اشتباه جا داره من هم خسته نباشید بگم ابتدا به شرق سرور و بعد به تمام دوستانی که دست اندر کار چنین پلن گسترده ای بودن.

با سپاس

• رضا جان انتظار داشتم شما به عنوان عاقل جنوب غرب و بزرگترشون حداقل يه تبريك بگين نكه مثل ناصر بگين يه كي نيرو داشته :)

من ميزارم پاي فشار وحشتناك زياد روي خودتون

موضوعي كه مهمه اينه اون ده پتانسيل بالايي داشت و اخرين لينكي كه ما ازش ديديم ١٤ كي شوال بود كه ٣ كي ديوار شد . اون هم در مختصاتي كاملا حياتي و حساس كه ميتونست خواب رو از ما بگيره

عكسشو گذاشتم پست قبل

اينكه هشت كي رو فرستادين براي ويچر نشون دهنده نيروهاي اون ده نيست . ما كه نزديمش و جايي ديوار نكرديم پس يعني استارو رفته شده هشت كي؟

رضا جان سمندون ما نيستيم شاخ هم نداريم.

اگر واقعا ميخاييد كسي شمارو باور كنه عكس ديد كلي دهكده بدون فوتوشاپ بزاريد و دوستان فروم رو شاخ دار فرض نكنيد.

به هر حال بگذريم رضا جان برا زدن همين ده ميلاد اينقدر تلفات داديم

edjv_kamandar.jpg

كسي برا خفت خالي نه كاتا ميسازه نه شمشير زن

اين يك كي شمشير زن مال همون دهكده هست رضا جان همچنين اون كاتاها

من وقتي ميگم گندم خورش ٨٠ كي بوده يعني بوده

مثل همر ديابلو كه بهت گفتم

در آخر اينو بهت بگم اقا رضا كمي حرفه اي باشيد و تبريك بگيد و سعي كنيد سوراخ سنبه هاي جنوب غرب رو ببندين نكه خودتون رو كوچك و مسخره كنيد و به دروغ بخايين زحمات ميلاد رو از بين ببرين

همونطور كه براي تضعيف نشدن روحيه جنوب غرب زحمات ديابلو رو بردين زير سوال

يعني خدا وكيل شنل قرمزي كلا هشت كي همر ساخته؟

بچه خواهر من ٥ سالشه از زين بيشتر ميتونست بسازه:D:D

در آخر رضا جان اينو يادم رفت بزارم ته مونده هاي اتكاتونه

3532-ff37d491-0970-40cc-bdfd-73ce8358fee2-jpeg

• درود به همه دوستان

دم متای شرق گرم بابت پلن زیبا و دقیقشون خیلی هم عالی خداییش سوای رقابتی که با دوستان جنوب غرب وجود داره به عنوان یه پلیر بی طرف بی نظیر کار کردید جا داره شما(SW) هم مثل یه مرد که الان یجورایی زمین خورده بلند شید یه دست به متای شرق بدید و دوباره پنجه به پنجه شیران شرق بندازید و جوانمردانه ادامه بدید به نظرم خیلی هم خودتون رو بالاتر و بزرگوارتر نشون میدید هم اینکه روحیه جنگندگی تونو به رخ ما می کشید. (صد البته که بنده فقط نظاره گر کار زیبای دوستان متای شرق بودم). نه اینکه بیاید با بی ارزش نشون دادن تارگت ها این پلن زیبا رو بخواید خراب کنید.

از ما گفتن بود خود دانید.

یه بحث دیگه امروز بوجود اومد درباره فحش و توهین هایی که شد، به نظرتون حرف زشت با توهین و فحش و حتی فحش ناموسی فرق نداره؟ یعنی شما اگه تو خیابون با یکی تنش برات پیش بیاد حالا به هر دلیلی مثلا تنه به تنه بشید اگه برگرده بهت بگه( ببخشید همگی، اینارو میگم)آهای حواست کجاست، حیوون حواست کجاست یا چه می دونم فلان فلان شده یا به خانواده توهین کنه و یا بدتر به ناموست توهین کنه برخوردت یکیه؟؟؟ من که اینجور نیستم

پس به نظر من، درسته دوستان متای شرق در لفافه یجورایی تیکه های درشت انداختن (حالا شما بگو توهین کردن) اما هیچوقت برابری با کار پلیرهای شما نمی کنه اصلا قابل مقایسه نیست. حتی شنیدم سریع تقاضای آدرس شده واقعا خنده که نه گریه داره بخدا این فقط یه بازیه خیلی جدی نگیریم.

پ. ن:امشب همه رو پشت بوم دو بار می گیم مرگ بر دیکتاتور لطفا زنجیره رو قطع نکنید، یکی انجام نداد فردا تارگت شد.

• تبریک به پلن زیبای دوستان شرقی و لینک‌های جذاب ❤️ خسته نباشید حسابی

پ.ن: ناصر جان داشتنِ این همه اکانت چراغ قرمز و خاکستری توی شاخه‌ها خوب نیست! معمولا کیک و فارم می‌شن نمی‌مونن توی اتحاد.

پ.ن 2: آقا رضا سورنا شما رو تحسین می‌کنم بابت حضور ذهن بالا در حفظ کردن تمام طعنه‌ها و کلمات تاریخ فروم این سرور! دقت و تمرکز زیادی می‌خواد که اگر روی ساید و انسجام تیم‌های مسترز قرار بگیره فیدبک بهتری می‌ده قطعا. ما هر بی‌حرمتی و زشتی رو محکوم کردیم و می‌کنیم. اگر هم دوستان خیلی علاقه داشتن که این عقده (گره) رو به نوعی خالی کنن، ای‌کاش اندازه حفظ می‌کردن در جواب متقابل دادن.

زشتی‌های دف‌کورد عزیز (دیابلو جان نه! اون یکی عزیز) و همین طور لانچر سبز شما رو فراموش نمی‌کنیم. صحه گذاشتن شخص شما بر این امر نیز بسیار قابل تامل هست..

پ.ن 3: پوشاندن اختلافات داخلی و ظاهرنمایی، دست بردن در سیاست دیگر سایدها و حمایت از اقلیت بی‌منطق و سواستفاده برای به هم ریختن ساید، بهانه‌جویی مثل رنگ چراغ اکانت یا برداشتن حذف اکانت به شرط عذرخواهی در فروم! این‌ها تصاویر قشنگی از تیم لیدری نیستن. دوست داریم رقیبی یک‌پارچه و قوی و درست ببینیم.

پ.ن 4: "عشق است لویال" و تاکید مجدد بر حمایت از مهُره سوخته (سوزانده شده) ساید هم از دیگر نکات قابل تامل هست در آینده سرور. بهرحال صلاح ساید خویش لیدران دانند :) دگر خود دانید..

• دوستان من، توجه کنید به این مطلب مهم؛ وقتی بستر احترام پذیری ندارید؛ مشکل از کسی نیست که توهین کرده؛ مشکل از شماست که بستر احترام پذیری ندارید پس باید مهیای بی احترامی باشید.

پ.ن۴: تمام پاسخ های احتمالی دوستان برای این پست محترم است ولی مثل همیشه به پست های توهین آمیز هیچ پاسخی داده نمی شود.

پ.ن۱۰: عمو حسن ، من همچنان دوست دارم و اگر جوابی به اون پست ندادم علتش در پ.ن۴ هست. قبلا صحبت های کافی انجام شده. در ساید جدید موفق باشی. برخلاف ساید قبلیت و سرور دات کام و ... .

سلام اقا رضا

بنده کاملا با حرف شما موافق هستم اگر بنده بی احترامی انجام دادم بدون که نفر مقابل لیاقتش رو داشته اگر واقعا شما اون آدمی هستی که ادعاش رو داری بهت این پیشنهادو میکنم که در پیدا کردن دوست دقت بیشتری کنی.

و اما این که میگی بر خلاف... موفق باشی

ببین آقا رضا شاید خودت تا الان فهمیده باشی که من دنبال واندر ۱۰۰ کردن یا لیدری کردن نیستم حتا سرور هایی که واندر ۱۰۰ کردم یا لیدر بودم رو جایی نمیگم اگر پلیری هم باهام مخالف بوده هیچوقت روش همر بلند نکردم و گفتم رای گیری کنید اگر دوس ندارین من از قدرت کنار گیری میکنم چون برام مهم نیست برای من رفاقت که میمونه این برام ارزش داره

یک خاطره برات تعریف کنم از دات کام

من توی دات کام با ایرانیا بازی کردم و دقیقا رفتار شما رو داشتن رفیق لیدر که پست و مقام سر رفاقتش با لیدر بهش داده بودن و بازی بلد نبود اومد و فحش ناموسی داد و رفتم با یک گروه خارجی بازی کردم که وقتی شخصیت من ‌رو دیدن برام گلد زدن و با هم رفیق شدیم حتا پسورد واندر و لیدر هاشون دستم بود. بعد یک مدت که ایرانی ها دیدن خراب کردن و لیدر بازی بلد نیست لیدر‌ رو عوض کردن و از من هم درخواست کردن که بیام با ایرانی ها بازی کنم و دیگه مشکلی نیست لیدر عوض شده که من قبول نکردم گفتم آدمی نیستم نمک بخورم و نمکدون بشکنم انشالله سرور بعد در‌کنار هم بازی میکنیم.

تاریخ داره تکرار میشه آقا رضا !!!

رفاقت و دوستی با اون ها و حتا فارم شدن کنار اون ها برای من موفقیت حساب میشه تا این که با ایرانی ها بمونم و فحش بخورم و واندر ۱۰۰ کنم

پ.ن: از دوستان در ۴ ساید درخواست دارم که احترام هم رو نگه دارن و اگر کسی بلد نیست کل کل با احترام انجام بده لطفا دیگه پست نذاره

• رضا جان ازت یه خواهش دارم داداش

قرار نیست برای همه توضیح بدی که چی شده و به چه کاهدونی زدن بذار اتاق فرمانشون بهشون اطلاع بدن

کسی که به خاطر رفاقت باهاش و حرفش تو یه مسئله کوتاه اومدیم و بعد رفیق همون آدم اومده در مورد اون حرمتی که ما برای رفاقت گذاشتیم به ما گفته ناصر الکی حرف بزن به جای اینکه بره به اون رفیقش بگه داداش داری اشتباه میزنی این به خاطر من ادامه نداده اومده میگه تو رفاقت رو به خاطر یه بازی از بین بردی و ...

کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب رو نمیشه پس رضا جان بذار تو خواب خودش باشه .

فقط امیدوارم سعید جان بعد از تموم شدن بازی و از اون جو و حسی که گرفتی برای یه بازی که اجازه دادی هر کسی به مثلا رفیقت توهین کنه به خاطر یه بازی اومدی بیرون بشین با منطق به قضایا نگاه کن و ببین کی رفاقت رو به خاطر یه بازی باخته من یا تو ؟

پ. ن : بعد از پلن قبل بهتون تبریک گفتیم و فقط دیدیم بابت تبریکمون دیسلایک گرفتیم پس فهمیدیم راضی نیستین بهتون تبریک بگیم و دیگه نگفتیم . آخر تبریک بگیم یا نگیم ؟ ( تبریک گفتن = دیسلایک ، تبریک نگفتن = چرا بهمون تبریک نمیگین ) با خودتون چند چندین ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard ().

• به نام خدا

وسط این همه کل کل و بحث به امرداد و مسترز تبریک می گم که بازی رو قشنگ کردن.مخصوصا امرداد که پلن گسترده ای رو اجرا کرد.

عزیزان مسئول لطفا خودتون سعی کنید که از این الفاظ و کلمات استفاده نکنید و بقیه هم به تبعیت از شما همراهی کنند.

زشته برای شخصیت شما طرح این مسائل،که بعدش برید دنبال تفسیرش،برای گفتن منظوری که خیلی راحت تر می تونستی بگی.

پ.ن:ماشالله همه برای خودشون یه دایره المعارف دارن که از توش می تونن تفسیر درست حرفشون رو به بقیه نشون بدن.

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• خسته نباشید و تبریک به متای شرق بابت پلن های موفق امروز ، و همچنین خسته نباشید به دوستان جنوب غرب :)

زیاد جالب نیست که وقتی به این وضوح یک طرف متضرر شده ، بخواد سر همه رو شیره بماله و بگه که این اکانت ها فلان بودن و فلان ! خب ما که مستقیم درگیریم با شما و میدونیم هر ده چی تا حالا ازش لانچ شده رو ما ، شما هم که میدونید ، بقیه هم که هم چشم دارن هم بازی بلد هستن اکثرا ، حداقل بگین تارگت های مهمتری بود دف ما اونجا بود ! اینجوری به شعور مخاطب ها توهین نکنید انصافا :/ قرار نیست که کسی رو ببرن زیر تیغ اگه سایدش تو یه پلن نتونست دفاع کنه ، نشستیم دوره هم بازی میکنیم و ساعت 6 میایم خونه که کورونا اومد ما نباشیم :/

دوستان هرکی فحش داده یا نداده ، خواهشا بیخیال شید ، از الان به هم توهین نکنیم حداقل ! مگه الان هر دو طرف ادعای ادب ازطرف خودشون و بی ادبی از طرف مقابل ندارن ؟ خب بجای اینکه ثابت کنید طرف مقابل بی ادبه ، ثابت کنید خودتون با ادب هستین ، بهتر نیست ؟ همه بلدیم فحش بدیم ، همه بلدیم جوری فحش بدیم که بعدا بگیم من منظورم این نبود ، همه بلدیم اینارو ! تا فروم بیشتر از این داغون نشده ، یکم تعمیرات توش راه بندازیم 8)

پ.ن : از اتاق فرمان میگن همر به اکانت ما اضافه شده =O ولی متاسفانه تیراندازاش رباط صلیبی پاره کرده بودن ، پس فرستادیم || همون قدیمیا رو روشون کار کردیم ، الان مثل لامبورگینی میان و میرن :)

پ.ن ۲ : امیرخان ممنون از شما و تشکر 😍

• تبریک به متای شرق، من بعید میدونم با این فرمون بچه های جنوب غرب به کتیبه برسن :دی

پ. ن : بعد از پلن قبل بهتون تبریک گفتیم و فقط دیدیم بابت تبریکمون دیسلایک گرفتیم پس فهمیدیم راضی نیستین بهتون تبریک بگیم و دیگه نگفتیم . آخر تبریک بگیم یا نگیم ؟ ( تبریک گفتن = دیسلایک ، تبریک نگفتن = چرا بهمون تبریک نمیگین ) با خودتون چند چندین ؟

ناصر جان، داداش ، همتت رو بزار پلن رو جواب بده، اینکه تو فروم دیسلایک میشی یا میگن چرا تبریک نگفتی، 5 درصده داستانه، اون 95 درصد رو بچسب،
    یه راند دیگه بخورین، فکر کنم به جز اکانت فرومتون چیز دیگه نمیمونه ها ،
    حرکت سیاسی، حرکت هجومی، حرکت دفاعی، نمیدونم، هرچی که فکر میکنین به نفعتون هست،
    البته قول بدید همرها رم و هیرو داشته باشه، نیروها همزمان برسن، نه اول هیرو بیاد، بعد پیاده بیاد، بعد سواره، بعد کاتا، رم هم کلا نیاد،
    با خودتون چند چندین؟ اینجا بیشتر کاربرد داره والا

• بریم سراغ بازیمون

و اما پلن: از نگاه یک فرد بی طرف (ان شا ا...)

با عرض خسته نباشید به دوستانم در جنوب شرق بابت لانچ های بسیار زیاد. واقعا دست مریزاد به اینهمه لانچ عموما دقیق و خوب. یه خسته نباشید هم به تیم دفکوردی جنوب غرب بابت زحمت و تلاشی که انجام دادند. واقعا دمتون گرم رفقا.

جسارتا لینک و بعضا عکس اتک های موفق جنوب شرق رو دیدیم و بنده فقط به ذکر اتک های موفقشون بسنده می کنم و از عکس دیوارها یه چند تایی براتون آپلود میکنم.

تارگت ها: ۱۵ تارگت ریل وجود داشت. و البته به تعداد بسیار بالا فیک که بیانگر زحمتی بود که دوستان لانچر در جنوب شرق کشیده بودند. از این تعداد ۱۲ تارگت مورد هدف قرار گرفت و سه تارگت بدون هیچ خسارتی توانست دفاع کند. البته در جاهایی هم که تارگت ها مورد هدف قرار گرفتند در دهکده های مهم تر تلفات سنگینی به همرها وارد شد ولی به دلیل عبور همرها کاتاها توانستند به تارگت مورد نظر ضربه بزنند.

(امیدوارم اشتباه نکنم تو اعداد)

تارگت مهم آسیب دیده:

۱) دهکده خفتر از اکانت milad با حدودا ۹ک شوالیه.

۲) دهکده کپ اکانت RAGNAR که خوشبختانه قبل از اتک ها نیروهاش پارک شده بود. (اشکان جان چقدر خوش شانس بودی که با۷۰۰ سرباز رد شدی!!)

۳) کپ اکانت marwell که گندمزارهاش خورد

۴) کپ اکانت Zarah گندمزاراش خورد

۵) دهکده اسکاتر pay-back که اسکاتاش به خاطر برداشتن تیک گریز توسط پلیر آسیب جدی دید.

نکته: بقیه تارگت ها به راحتی بازسازی می شود. دهکده ای که گندمزارش ۱۵ بوده و الان ۸ هست میشه تو دو روز مرتب کرد. اما پنج تارگت فوق مهم تر بودند واقعا. البته این از ارزش کار پلنر و لانچر کم نمی کنه و توانست ساید رو با زدن کراپ ها عقب بندازه و ضرر و خسارت بزنه. شکی در این نیست. بازسازی مستلزم منابع و گلد و زمان هست.

اما واقعا بقیه تارگت ها انقدر برای جنوب غرب کم اهمیت بودند که حتی بعضی از آنها خالی بودند.

نتایج آماری: پلن تیکی تاکا و سواحل لبنان

جمع پوینت هجومی مهاجم:

۳۲۳۷۵۶

جمع پوینت دفاعی مدافع:

۳۲۰۳۰۱

به نظر می رسد طبق آمار تلفات دو طرف درگیری در این پلن در یک سطح بوده است. دو موضوع را هم باید در نظر گرفت.

اول: گندمزارهای کپ های که تخریب شد.

دوم: این واقعیت که نیروی دفاعی به راحتی قابل بازیابی است اما ساخت همر و کاتا به زمانی خیلی بیشتر نیاز دارد.

و اگر بخواهیم منصف باشیم (فارغ از بهانه هایی مثل گندمزارها با یه پوش بالا میان و این همر اضافه بود و از گندمخورش خلاص شدیم!)

باید بگوییم این پلن به صورت مساوی به اتمام رسید و همچنان نبرد قدرت بین جنوب غرب و جنوب شرق ادامه دارد.

نکات کلی پلن:

۱) تعداد زیاد فیک ها که کار را برای تیم دفکوردی مدافع سخت کرده بود. البته افراط در برخی موارد اشتباهاتی هم در پی داشت ولی در کل لانچ ها نمره خوبی گرفتند.

۲) انتخاب تارگت ها باز هم بیشتر از کپ های مدافعین و مصری ها بود. هم مهاجم و هم مدافع می دانستند که دهکده های مهم و اکانت های قوی تر مورد حمایت دفاعی سنگین قرار می گیرند.

۳) جابه جای خوب دفاع در جنوب غرب نسبت به پلن قبلی جنوب شرق ؛ بیانگر تقویت کار تیمی و یک تمرین جدی و محک سنگین برای تیم دفاعی جنوب غرب بود.

۴) ظاهرا جنوب شرق علاقه زیادی به اجرای پلن در آخر هفته ها دارد. فکر متاهلین هم باشید دوستان.

۵) حضور نیروهای دیگر سایدها در دهکده های سایدهای درگیر قابل توجه بود.

۶) نکته عجیب اینکه در حین پلن جنوب شرق حملاتی هم به صورت تک نفره یا دونفره به بعضی اکانت های جنوب شرق از سمت جنوب غرب انجام شده است و جامعه آماری جالبی از این حملات دیده می شود.

پوینت هجومی جنوب غرب

۲۰۷۴۰۶

پوینت دفاعی جنوب شرق

۲۰۸۳۴۳

که اینجا هم نمی توان گفت کسی برتری خاصی داشته است.

۷) سبک بازی جنوب شرق برخلاف روزهای اول سرور از ایتالیایی به برزیلی تغییر کرده است. با توجه به بند ۶ نمی توان جنوب غرب را ایتالیایی تصور کرد ولی حداقل می توان گفت برزیلی هم بازی نمی کند.

(بی طرف بودن تمام شد)

عکس برخی از دفاع های انجام شده.

اینها عکس هایی بوده که دوست عزیزم آقا پارسا زحمت کشید برام فرستاد و اینجا قرار دادم تا ببینید.

و البته تیم دفکوردی جنوب غرب یه جاهایی هم منتظر پذیرایی بودند که متاسفانه یا خوشبختانه مهمان نیامد.

مثلا:

طبیعتا دهکده ای که فوق العاده با ارزش باشد آن هم در پلنی که ۲۴ ساعت حدودا زمان برد خالی از دفاع نمی ماند دوستان و اینچنین از آن دفاع می شود و اینسرت های فراوانی برای حفظ آن به کار می رود.

نماز وحشت رو کجا خوندی آقا اشکان؟ تو دهکده (قد قامت الصلاه)؟ اون که تو سه سوت هم رو سرت خراب شد هم چیف شد هم دوباره خراب شد. لابد باز هم اهداف دیگه ای داشتی عزیزم. میگم یه وقت زشت نباشه تو دو روز سه بار یه لیدر چیف بشه؟

باز هم از دوستانی که از هر دو ساید درگیر زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم سرور همینجوری گرم و جذاب باشه و حواشی بر متن پیشی نگیرند.

پ.ن۱: یه وقتهایی فکر می کنم اگر جای حکام کشورها پلیرهای تراوین حاکم بودند دنیا چه شکلی بود؟

پ.ن۲: اشکان سرلشکر آماده باش. میخوام شام بیام سمت اکباتان. اگه گذاشتم راحت بری سرور فینال.

پ.ن۳: بازی دیگه زیادی داغ شده. داغ داغ. کم کم تنوری هم میشه فکر کنم.

پ.ن۴: این نظرات شخصی بوده و قابل نقد می باشد.

پ.ن۵: تشکر ویژه اینبار از خانم المیرا استاد بزرگوار و دوستانمون از اکانت دفاعی قدرتمند Iran .

پ.ن۶: نمیری امیر که هم اسکات ها فنا شد هم نیروی هجومی پارک شده. اون تیک رو چرا باید برداری؟

پ.ن۷: پلن بیشتر از تیکی تاکا به ضربه ایستگاهی از فاصله ۲۷ متری شباهت داشت. حالا چرا تیکی تاکا؟

پ.ن۸: من شخصا دوستون دارم و ممنونم که هستید و داخل این سرور تو این شرایط کرونایی سرگرم هستیم.

پ.ن۹: یه تشکر ویژه از مسولین سایت اسپیدترا که این فضا رو برامون مهیا کردند که بتونیم دور هم بازی کنیم و لذت ببریم. ممنون که تحملمون می کنید و با اینکه همیشه بهتون غر می زنیم و بعضا تهمت هایی هم زده میشه بازم حوصله می کنید.

پ.ن۱۰: از ادمین محترم تقاضا دارم وجود بات را بررسی کنند. نمیخوام به کسی یا سایدی تهمت بزنم. ولی خیلی عجیبه که ۶ اتک از اکانتی دقیقا با فاصله ۸ دقیقه روی ناتار چیف شده میاد. این نظم عجیب بعید به نظر میاد از انسان بربیاد و به ربات-رباط بیشتر شباهت داره.

سپاسگذارم

• حسن جان سلام.

عزیزم باز هم (لااله..) رو دیدی (الا اله) رو ندیدی! چرا فقط انگشت رو می بینی برادر؟ ماه رو هم نگاه کن.

من همیشه با احترام با همه صحبت کردم حتی شما که به من توهین کردی بارها و با این حال با اینکه خیلی هم از من کوچک تر بودی از نظر سن؛ توهینی به شما نکردم. من نمی تونستم بی ادبی کنم؟ لال بودم؟ فحاشی کردن سخته؟ اما نکردم.

دقت کن و متن من رو دوباره بخون. به قول رفقا؛ وقتی کسی حتی با ادای کت و شلواری بودن میاد و با احترام و با کلمات خوب و سنجیده و با متن خوب از نظر ادبی(باز هم به قول دوستان) با شما صحبت می کنه پس باید شما هم به اون فرد احترام بگذاری. فرض کنیم آن فرد در زندگی شخص خودش قبلا قتل هم کرده باشد و کت و شلوار برازنده اش هم نباشد ولی شما بابت احترامی که بهتان شده است باید به او احترام بگذارید و با منطق و کلمات خوب و سنجیده با او حرف بزنید. وقتی این کار را نمی کنید و با کلماتی مثل وقیح و دروغگو با آن فرد صحبت می کنید آنجاست که((دیگر لایق احترام نیستید)).

دیگه جوری توضیح دادم که معمولا به پسرم مسائل رو اینجوری توضیح میدم. امیدوارم متوجه شده باشید‌.

خب

حالا؛ من کی به شما بی احترامی کردم؟ کی با کلمات زشت و سخیف شما رو صدا زدم؟ کی بهتون لقب دادم؟ همیشه دوست من و آقا حسن نگفتم؟ چه زمانی به شما فحاشی کردم که لایق احترام نباشم؟ از اینهمه حرف فقط لا اله رو دیدی؟ اما متاسفم که همچنان عقده آن اتک ها رو به دل دارید و با اینکه قبلا معذرت خواهی کردید و با این اوصاف گویا واقعی نبوده؛ همچنان از توهینتان به من لذت می برید. البته من مشکلی ندارم و اگر این موضوع آرومت می کنه لذت ببر.

ولی کاش حداقل احترام بزرگتر رو نگه می داشتی دوست من. بازی یک روز تمام می شود. خدا رو چه دیدی شاید جایی همدیگر رو دیدیم. اونجاس که متوجه زشتی کارت میشی رفیق. ولی اون روز خیلی دیره واسه درک اشتباه.

و با اینکه می دانید به عنوان یک لیدر که مسول هست در برابر زحمات بچه های ساید بعد از یک ماه تمرد شما؛ مجبور شدم روی اکانت شما همر بکشم و هر لیدری جای من بود همین کار را می کرد بازهم بر طبل خودتان می کوبید و از کوچکترین فرصت برای توهین و تحقیر و حمله به من استفاده می کنید.

حسن عزیز، لطفا بیش از این نا امیدم نکن. واقعا متاسف میشم وقتی می بینم این رفتارها رو. میگی بازی ارزش نداره ولی هر جا پیامی میدم یه نکته پیدا می کنی و شروع می کنی زخم زبون زدن! کدوم رو باور کنم دم خروس یا....

چقدرم که رفاقت با بچه های جنوب غرب رو حفظ کردی و برات ارزش داشت رفیق. خخخ نکن داداشم اینکار رو با خودت نکن. تو خلوتت بشین و به حرفات و کارات فکر کن. باور کن میخوام به این برسی که اشتباه رو باید پذیرفت و سعی در جبران کرد نه ادامه ش.

در مورد دات کام که اصلا چیزی نگم بهتره. خدا رو شکر من که اونجا زیر بار لیدری نرفتم. اما شما اونجا هم چوب بی ادبی و فحاشی رو خوردی. محمد بایگوش کی درخواست لیدری به حسن جان دادی؟ بیا ببینم داشتی چیکار می کردی؟

حرف آخر:

کاملا دوستانه

(عزیزم خواهش می کنم این متن رو با عینک رفاقت بخون حداقل؛ هر چند که من رو لایق رفاقت و احترام نمی دونی اداش رو دربیار لطفا)

حسن عزیز؛ تراوین یک بازی زنده و پویا هست. برای همین میشه ازش کلی درس گرفت برای زندگی. تراوین درس صبوری و استقامت میده بهمون. درس مبارزه و تلاش کنار نزدیکانمون. درس زمین خوردن و دوباره پاشدن. درس آسیب دیدن و زخمی شدن و بعدش امید دوباره به موفقیت و زندگی. و کلی درس دیگه. یکی از درس هاش هم اینه که نکات خوب و بد اخلاق و رفتار ما رو نشان میده بهمون. هیچ انسانی کامل نیست و همه معایبی دارن و در دنیای تراوین چون همه قدرت و شمشیر دارن؛ نقاب از صورت بر می دارن و تعارف ها میره کنار و خلق و خوی واقعی افراد بروز می کنه. معلوم میشه چه کسی خیلی خشن هست چه کسی هتاک و چه کسی ریاکار و فریب کار و چه کسی باهوش و فداکار و ... . برادر من شما وقتی وارد یک گروه یا تیم یا هر مجموعه ای میشین باید به قوانین و قواعد آن گروه احترام بگذارید و یاد بگیرید چگونه با افراد گروه ارتباط درست برقرار کنید. این کمک می کنه بتونید با همه دوست باشید و مشکلات رو به راحتی حل کنید. در هر مجموعه هم افرادی در راس هرم قرار می گیرند که گروه را به هدف نهایی برسانند. شما وقتی مشکلی در این جریان دیدید باید بیایید و با راس هرم صحبت کنید نه اینکه با تهدید و تمرد و اعلامیه سعی در برهم زدن آن مجموعه کنید. و در نهایت هم با توهین و هتاکی وضع رو غیرقابل بازگشت کنید. شما می توانید با نقد و تبادل نظر دوستانه کمک کنید مدیریت بهتر انجام بشود و چه بسا مدیریت به این نتیجه برسد که شما را در راس هرم قرار بدهد. اما در صورتی که این عضو مخالف شروع به تهدید و ارعاب و تمرد کند بیم آن می رود که مجموعه دچار آسیب جدی شود و تا یک زمانی که زیاد هم نیست به شما فرصت داده میشه که از رفتارهای اینچنینی دوری کنید و در صورت ادامه این تفرقه افکنی قطعا مجموعه تصمیم به حذف شما از گروه می کنه. لیدر هر مجموعه مسول آسیب هایی هست که به مجموعه وارد میشه و نمیتونه کل مجموعه را فدای فقط یک عضو کند. وقتی سه نفر به تایید اکثریت قریب به اتفاق پلیرهای سایدی در راس هرم قرار می گیرند نباید از روز اول جلوی یک یا چند تا از آنها گارد گرفت. شمشیر همیشه آخرین راه حل است و فقط وقتی مجموعه مجبور شود از آن استفاده می کند. چرا باید کار را به جایی رساند که مجموعه جنوب غرب و دات کام یا هر مجموعه ای به اینجا برسد که عضو از مجموعه خارج شود؟ ایراد در همه مجموعه هاست؟ یا در یک عضو؟

لطفا این متن رو چند بار مطالعه کن. نیاز نیست جواب بدین. فقط لطفا بهش فکر کنید.

گر خواجه ز بهر ما بدی گفت

ما چهره ز غم نمی خراشیم

ما خوبی او به خلق گوییم

تا هر دو دروغ گفته باشیم

عمو حسن؛ اگر اینجوری شما حالت خوب میشه، من مشکلی ندارم. شماره منم که داری هر رور صبح دوبار به من توهین کن تا روزت قشنگ تر بشه.

شب خوش

• حکایت تناقض‌ها و "آن‌چه برای خود نمی‌پسندی برای دیگران هم مپسند"

پ.ن۶: بچه های لویال همه تون عشق.

و:

برادر من شما وقتی وارد یک گروه یا تیم یا هر مجموعه ای میشین باید به قوانین و قواعد آن گروه احترام بگذارید و یاد بگیرید چگونه با افراد گروه ارتباط درست برقرار کنید. این کمک می کنه بتونید با همه دوست باشید و مشکلات رو به راحتی حل کنید. در هر مجموعه هم افرادی در راس هرم قرار می گیرند که گروه را به هدف نهایی برسانند. شما وقتی مشکلی در این جریان دیدید باید بیایید و با راس هرم صحبت کنید نه اینکه با تهدید و تمرد و اعلامیه سعی در برهم زدن آن مجموعه کنید. و در نهایت هم با توهین و هتاکی وضع رو غیرقابل بازگشت کنید. شما می توانید با نقد و تبادل نظر دوستانه کمک کنید مدیریت بهتر انجام بشود و چه بسا مدیریت به این نتیجه برسد که شما را در راس هرم قرار بدهد. اما در صورتی که این عضو مخالف شروع به تهدید و ارعاب و تمرد کند بیم آن می رود که مجموعه دچار آسیب جدی شود و تا یک زمانی که زیاد هم نیست به شما فرصت داده میشه که از رفتارهای اینچنینی دوری کنید و در صورت ادامه این تفرقه افکنی قطعا مجموعه تصمیم به حذف شما از گروه می کنه. لیدر هر مجموعه مسول آسیب هایی هست که به مجموعه وارد میشه و نمیتونه کل مجموعه را فدای فقط یک عضو کند.

بدون شرح..

پ.ن: مدیر جان این اسپم نیستا! خیلی گویاست برای همین هم دیگه محتوای اضافه‌ای لازم نداره..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• والا از جناب ادمین عزیز که لطف میکنن پست بنده رو پاک میکنن تشکر میکنم اما نمیدونم علت حذفش چی بود؟بگن ممنون میشیم

بنده قرار شد تارگت رو بگم به عزیزان واسه زدن و اعلام کردیم حاج حسین دیگه دلیل حذفش رو نمیدونم مگه فروم جای کل کل نیس؟

بفرما ما میخوایم کمک کنیم به sw هم ادمین نمیذاره همین کارا رو میکنید میگن ادمین با ماست و مولتی به نفع میگیره آقا بذار یبار مارو دیوار کنن چرا اذیتشون میکنی^^

• سلام خسته نباشید به همه

من زیاد اهل فروم نیستم گه گداری میام میبینم ،

تو این سال ها که گذشته خیلی ها امدن رفتن هستن ،

خیلی ها قالب ظرفیتشون بزرگ تر نشده که هیچ کوچیک ترم شده اینکه تراوین یه بازی هست متاسقانه انگار مد شده بعد هر شکستی بهترین راه کار بی ادبی و به کار بردن کلماتی که فکر میکنم فقط ظرفیت شخص رو مشخص میکنه هست .

مطلب بعد راجب پلن چیف اکانت مارس هست

فکر نمیکنی یه چیزی جا گذاشتی یا فراموش کردی دفعه قبل که دوستان عزیز تو ساید دیگه هیرو جا گذاشتن سوال کردیم جواب نگرفتیم

انشالله این دوست عزیزمون یه توضیح بده راحب پلن چیف

یه دوستی هم بود تو یه سرور میخواست کپ دف ساز مون رو چیف کنه :D:D:D:D

گلم خوشحالم هستی خیالم راحت هست

ارادتمند آرش

Captain

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام

رضل جان عزیزم وقتی می خوای به صورت بی طرف پست بذاری دقیقا باید بی طرفیتو به خواننده القا کنی نه اینکه تحمیل کنی ;) توی متن واست رنگی کرم

فقط یک سوال از چه منطقی استفاده کردی واسه میزان آسب و ضرر دو طرف که رسیدی به این اعداد و با هم برابر کردی :?:

جناب سورنا عزیزم ببین الان داری زمینه رو محیا میکنی واسه به هم ریختن فروم به صورت من نمی خوام این مسله رو کش بدم ولی این دو قسمت بالا کلا خیلی کش داره

ببین این پست های شاهنامه وار که داخلش میشه انواع و اقسام تهمت و تیکه انداختن و خیلی چیزای دیگه رو دید و اینطوری هم شروع میشه که شما خیلی خوبین شما اصلا مودب هستین ما آدم بد هستیم و شما قدیسه هستین و وکوچکترین چیزی هم ما بگیم میشه پیراهن عثمان ببین کت و شلوار رو خوب میای اما کت و شلوار احترام نمیار رفتار کسی که کت و شلوار رو پوشیده احترام میاره

یکسری که جواب نمیدن دلیل بر نفهمیدنشون نیست دیگه واسه پستت ارزشی قائل نیستن من هم این آخرین بار ریپلایت میکنم چون نرود میخ آهنین در سنگ توی سن شما یکم تغییر کردن سخته چون هویت اصلی شکل گرفته

مایه اصل و نسب در گردش ایام زر است

خون دل‏ها می‏خورد تیغی که صاحب جوهر است

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست

جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است

شصد و شاهد هر دو دعوای بزرگی می کنند

پس چرا انگشت کوچک لایق انگشتر است

آهن و فولاد از یک کوره می‏آیند برون

آن یکی شمشیر گردد ،دیگری نعل خر است

گر ببینی ناکسان بالا نشینند صبر کن

روی دریا کف نشیند ،قهر دریا گوهر است

پیش نهاد میدم یک دور پست هاتو مطالعه کنی بعد پست بذاری چون اینجا اکثرا آی کیو های بالا دارن و پست ها هم ثبت میشه

بهت پیشنهاد میدم اینجا رو مطالعه فرمایید

https://maktabkhooneh.org/mag/…nd-what-are-its-symptoms/

از قدیم گفتن :

با اینکه سخن به لطف آب است , کم گفتن هر سخن , صواب است

آب ارچه همه زلال خیزد -- از خوردن پر , ملال خیزد

کم گوی و گزیده گوی , چون دُر -- تا زاندک تو , جهان شود پُر

لاف از سخن چو دُر توان زد -- آن خشت بود که پر توان زد

• با سلام و عرض ادب خدمت همگی

زمانی که توی سروری بازی کنی ، عملا بی طرف پست دادن معنی نداره :) پس باید یه جورایی طرف خودت رو بگیری و این خصلت ذاتی هر انسانی هست.

راجب اکانت میلاد وجود شمشیری و کاتا دلیل محکی بر بررسی های ما و تحلیل اون نان کپ بوده.پس لطفا به شعور خوانندگان توهین نکنید چراکه عدم عکس گذاشتن از همر دیابلو در سری قبلی و تحریف و کوچک شمردن همر میلاد در این سری حرکت جالبی نیست

راجب بقیه تارگت ها نمیدونم شما نظرتون چیه اما این هفته حدود ۱۲ کپ شخم خورد.زیرساخت و گندمزار ها دود شد

هفته قبل حدود 6 پایتخت دیگه کراپ هاش دود شد.

نوه 18 ماهه اقا مازیار هم میدونه که به هر حال بعد از یه مدتی کراپ ها ریکاوری میشن اما به چه قیمتی؟

1. پتانسیل اکانت حداقل به مدت ۴ هفته باید کامل صرف کراپ هاش بشه و عملا دفسازی استپ میشه.بعد ۴ هفته تازه اکانت به روز اول خودش میرسه.چرا که یک اکانت مثل اکانت Zarah حدود 45 میلیون فقط خسارت زیرساختی دیده .!!!
    2. دفاع کشته شده در رگنار (انویل دفاعی Zarah) ، دفاع کشته شده در المیرا (۲ انویل دفاعی و دف سواره بدون هیرو ! ) و دفاع کشته شده در اکانت ایران (انویل دفاعی های خودش) بخشی از دفاع شناور جنوب غرب بوده است.استاد عربی از اونجایی که دفساز شدن و مقالات دفسازی میخونن باید متوجه فرق دف ثابت و دف شناور باشند پس تایم ریکاوری این ها هم ۱ روزه نیست. :)
    3. در صورتی که فرض بگیریم پوش اتحاد قراره بشه عملا باز هم از پتانسیل اتحاد کم شده چراکه اگر کراپ لاکی صورت نگرفته بود ، این پوش واسه ساختن ۱ کپ دیگه میشد پس عملا پتانسیلی از جنوب غرب سوخت شده است.
    4. فراموش نکنیم اگر همر ما بدون هیرو انویل دفاعی Zarah رو زد ، این انویل دفاعی هم روی سطح دیوار ۰ دهکده دفاع کرد :) که خب ۲۰ درصد کجا و درصد دیوار کجا

به نظر می رسد طبق آمار تلفات دو طرف درگیری در این پلن در یک سطح بوده است. دو موضوع را هم باید در نظر گرفت.

اول: گندمزارهای کپ های که تخریب شد.

دوم: این واقعیت که نیروی دفاعی به راحتی قابل بازیابی است اما ساخت همر و کاتا به زمانی خیلی بیشتر نیاز دارد.

و اگر بخواهیم منصف باشیم (فارغ از بهانه هایی مثل گندمزارها با یه پوش بالا میان و این همر اضافه بود و از گندمخورش خلاص شدیم!)

باید بگوییم این پلن به صورت مساوی به اتمام رسید و همچنان نبرد قدرت بین جنوب غرب و جنوب شرق ادامه دارد.

تلفات درگیری ۲ طرف یکی بوده.این حرف هارو واسه داخل جنوب غرب بزنید.

• روز به روز قدرت ساخت دفاعتون داره کم و کمتر میشه و هنوز کپ های رنده شده هفته قبل ریکاوری نشدند .
    • روز به روز دفاع شناور بیشتری دارین از دست میدین و هنوز انویل های کشته شده هفته پیشتون ریکاوری نشدند.
    • روز به روز قدرت چرخش دفاعتون میاد پایین چون عملا دفسازاتون با کپ ۰ باید دفاع فیدر هاشونو بچرخونن.
    • ۲ همر در نقطه کریتیکال از دست دادید.همری مثل میلاد به راحتی حتی یونیک جنوب شرق رو هم میتونست بزنه.

همر اضافه؟واقعا با این حجم رید جنوب شرق خیلی باید ساده باشیم اگر بگیم این همه پتانسیل جنگی جنوب شرق بوده و اینکه این ربع از دیوار شدن ترسی داره !!!

خب حالا بریم سر پلن های شخصی :)

• پلن اول ۳۰ ساعت زمان داشتید و کلی دفاع.کاملا تیم دف کوردیتون ضعیف عمل کرد و عملا نتونست کپ هارو ببنده با این حجم زیاد دفاعتون پس از ۵ تارگت ۴ تاش خورد و اونجا 4-1 به نفع ما شد و تسلیم تیم پلنری ما شدید.تیک گرز و سوتی دفاع با همر قشنگ نشون از دست پاچگیتون در اون لحظات میده
    • پلن دوم همه تارگت های ما منهی ایران کاملا موفق امیز خورد و زیرساخت ها زده شد.مضاف به خوردن زیرساخت ها بعضی همر هاتون از ترس صفر شدن یا چیف شدن هیجانی روی ما لانچ شدند مثل همر Edi و EGT پس عملا ۲ نان کپ شما به دلیل این پلن دیوار شدند.پس من جزو دست آورد های خودمون حسابش میکنم چون اگر پلنی نبود ، ۴۰ک گرزی و ۱۰ک تی کی بدون رم لانچ نمیشد !!!! عملا شما ۱۰۰٪ ناموفق بودین اما ما ۶٪ (تازه ما دفاع شناور کشتیم نه دف ثابت نان کپ)

راجب تایم پلن شما اگر خیلی شرایط تراوین واست مشکل داره میتونی کلا تراوین بازی نکنی.یا اینکه در منصب لیدری نشینی.معنی نداره بگی ۵ شنبه جمعه متاهل هسیم و نمیرسیم هندل کنیم.این بهونه های صد من یه غاز رو واسه همون داخل مسترز بیارید که خریدار داره نه اینجا که سبب خنده میشه !

در کل و خلاصه نتایج پلن های اخیر !

جنوب غرب کاملا در سیکل منفی افتاده.هر هفته زیر بار سنگین حملات جنوب شرق داره انویل هاش ، زیرساخت هاش و همر هاشو از دست میده در حالی که ۳ هفته دیگه تا آزاد سازی کتیبه ها فاصله نداریم.از طرفی خفت هایی که در طول هفته میشوند نیز باید به این امار اضاف کنیم.خسارات جنوب غرب در این ۲ هفته به شرح زیر است

1. از دست دادن حداقل 12 (17 جا تارگت شده کلا) پایتخت ۱۵ گندمی درصد بالا با زیرساخت عموما دفاعی و کراپ های سطح بالا (17 و 16 و 15)
    2. صفر شدن ۲ همر خوب این ربع (دیابلو و میلاد)
    3. دیوار شدن 7 همر خوب این ربع به خاطر پلن های شخصی (EGT , Ddi , Tital , Lord S and so on)
    4. از دست دادن حداقل 10 انویل دفاعی (85٪ دفاع کشته شده توسط آمرداد دفاع شناور بوده است نه ثابت ! )
    5. از دست دادن اسکاتر سایدشون
    6. خفت شدن بیشتر از 100ک گندمخور هجومی در مختصات های حساس

اگر با این اوصاف جنوب غرب سیر نزولی نداره و خسارت ها قابل جبرانه ، پس بقیه ربع ها چه میکنن که این بلاهای آسمانی برشون نازل نشده !!!

در مقابل دیوار کردن چند همر جنگی جنوب شرق هیچ تاثیری توی بازی این تیم واسه تایم آزاد سازی کتیبه ها نداره.چراکه با جنوب شرق قرار نیست همه کتیبه های بازی رو کلین کنه و صرفا 27 همری که در این پلن بلند شدند واسه کلین کتیبه های لازم کافیه !

هفته خوبی داشته باشید

پ.ن : به سلامتی همه خاکستری قرمز زنا <3

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• برادر نه لویال ن بعضی از خودتون لیدری نوکریتونو قبول نداره

بخصوص شما

تو کف شکستن رکورد میمونی;)

ذرات بنیادی جدیدی کشف شده ؟ نوکریتونو ، مثل نوترینو و اینها است ؟

لیدری نوکریتونو چی هست ؟

ممنون می شم توضیح بفرمایید ، در ضمن کوچ پرستوهای عاشق رو تبریک می گم ، شما هم رهسپار شدین ؟ انشالله غذا و آرامش و امنیت برقرار باشه ، اونجا رفتید اتحاد جداگانه نزنید ، بهتره در اتحادهای منطقه ادغام شید به نفع سایدتون هست ،

• سلام خدمت همه

اول پستمو با ذکر یه فاتحه برای شهدای جنوب غرب

همر 130ک گندم خور دیابلو

همر 80ک گندم خور میلاد

شروع میکنم!

میدونم غم بزرگیه از دست دادن این همراااا ما رو هم تو غم خود شریک بدونید!

3549-ezgif-6-6064b331fdae-gif

قسمت دوم پستمو

تبریک میگم به همه بچه های مدافع جنوب غرب که واسه لیدرهای جنوب غرب اندازه یه چراغ قرمز ارزش داشتید ! و حتی حاضر نشدن برای اون کراپ 16 ایی که کردید ارزش قائل بشن و زحماتتون رو قدردانی کنن! و ته تشکرشون از شما این بود که بگن اینا اصلا جزو جنوب غرب نبودن و خسارتشون چون چراغشون قرمز بود حساب نیست !!!

به هر حال من به عنوان نماینده از زحماتی که تا الان کشیدید تشکر میکنم ، به هر حال لیدری به شدت ضعیف شما باعث شد وضعتون این بشه و جز همر 1 سرور که هر دفعه دفاع میره روش که مبادا اون رنکو از دست نده بقیتون همون چراغ قرمز هستید

قسمت سوم پستم

با توجه به اتفاقات دیروز افتاد و افرادی به نمایندگی از ربع شما ( پرهام گرین ، علی زد ) اومدن فروم و فحاشی کردن ، ما چاره ایی نداریم که این حرکت ناشایست رو تو بازی سر کل ربع جنوب غرب در بیاریم واقعا از این بابت و اینکه سر پلن سوم هم ناچارید باز شهید بدید عذر میخوام، ولی این تجربه میشه که دیگه هرکسی رو تو ربعتون راه ندید و هرکسی رو لیدر نکنید!

در اخرم دوست عزیز چراغ قرمزم Zarah هنوز دیر نشده ، پلن سوم داره اماده لانچ میشه ، این دفعه سعی کن دفاع رو نریزن تو رنک 1 سرور :) و قانعشون کنی که به حرفت گوش بدن!

3550-2-png

پ.ن: مهدی عشقی ، من واسه اون ریش و پشمت احترام زیادی قائلم دستم به ریشت ! تولوخدا منو نخوررر! :(

پ.ن: سواحل لبنان توش نیترات امونیوم ترکید دیگه از گردشگری افتاد لطفا کمک های مردمی خود را از طریق سامانه هلال احمر واسه لبنان ارسال کنید!

• سلام سعید عزیز

سعید جان حق با شماست اون دهکده نیروی بیشتری داشت.

پ.ن: آقا میلاد خیلی مردی که خودت زیر اتک بودی و نیروهات رو دفاعی فرستادی یه جای دیگه. همین برامون خیلی با ارزش بود.

آقا یه سوال دیروز تا الان ذهنمو درگیر کرده.....چرا تو جنوب غرب همه از دم خیلیی مردن و نیروهای دفاعیشونو میدن جای دیگه؟

دیابلو همر تک رقمیش خورد نیروی دفاعیش کجا بود؟

داده بود بقیه

میلاد خورد نیروی دفاعیش کجا بود؟

داده بود بقیه

میشه این بقیه رو لیست کنید رضا جان ؟

هر دفعه قراره بزنیم ان شالله اواسط هفته بیاییم و چراغشم سبز و آبی باشه و ترجیحا اونجایی که آقا میلاد و علی آقام کریمی و دیابلو دف فرستادن بزنیم.

آقا اصلا اون کپه که خیلی روش نیرو بود رو نشون بده این سری اونو میزنیم برات ترس نداره که برادر من.ما میگیم زدیم شما هم دف بریزید....بالاخره یبار آب بریزه تو سوراخ دبه نکه همش بریزه بغل دبه آب.

البته فکر کنم کل دفاعی ساید هدایت میشه به اکانت معظم m-n-m

نیست رنک یک براش مهمه ...زشته بخوره.

راستی بازم منتظر عکس همر دیابلو و میلاد هستیم :)

عامو یه لینکه دور هم میبینیم دیگه

شاد وخندون باشید

سعید

ملا

پی نوشت:آرمین خدا لعنتت کنه بستنی میبینم فحشت میدم:)))

پی نوشت 2:هرکی جنوب غرب خفت میشه یا همرش میخور هتاک میشه؟جای اینکه بیاد فروم بی ادبی کنه بدین دف بسازه خب