نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• پ.ن: من یه توضیح کوچیکی بدم، تو این سرور 10-15 تا از بچه های کلاسیک حضور دارن که تو ربع های مختلف و بیشتر شمال شرق بازی میکنن، اما لازمه بگم هیچوقت تیم کلاسیک به اون حالت سنتی سابق که از قبل شروع سرور تیمش رو میبست ، شورا تشکیل میداد، سرور رو با قدرت و سیاست مشخص استارت میزد، حضور نداشته، بچه های کلاسیک باز که به این زنجیره وصل هستن بین 45 الی 100 نفر هستن، که ماها نهایتا یک چهارمش هستیم.

ضمن تایید سخنان شما ، در آخرین سرشماری 137 نفر بودیم ، که دوباره با بروبچ اولین سرور 2x ،شمردیم شد 153 نفر که البته بچه های شاخص سه اتحاد آس+والس+تری دات هستند

• ضمن تایید سخنان شما ، در آخرین سرشماری 137 نفر بودیم ، که دوباره با بروبچ اولین سرور 2x ،شمردیم شد 153 نفر که البته بچه های شاخص سه اتحاد آس+والس+تری دات هستند

داداش خیلی ها دیگه بازی نمی کنن مثل پویان حمید آپاچی مصطفی کدمن هومن گاو بندی پیام امپرور مهران زرشک ممد موکسی و خیلی های دیگه که اسمشونو برم خودشون میشن یک سرور و جایی تک تکشون خالیه و همینطور خیلی های دیگه که جاشون خالی و بین ما نیستن و سر آمدشون نیما خدا بیامرز اسمس گل مهدی امورتال و ......

• داداش خیلی ها دیگه بازی نمی کنن مثل پویان حمید آپاچی مصطفی کدمن هومن گاو بندی پیام امپرور مهران زرشک ممد موکسی و خیلی های دیگه که اسمشونو برم خودشون میشن یک سرور و جایی تک تکشون خالیه و همینطور خیلی های دیگه که جاشون خالی و بین ما نیستن و سر آمدشون نیما خدا بیامرز اسمس گل مهدی امورتال و ......

مهران زرشک هست،
    30 درصد از علت بودن و موندن من بخاطر همسایگی با مهران عزیزه =))) ولی خب تیم کلاسیک وجود نداره، یه تعداد جست و گریخته دیر و زود به سرور اضافه شدن ، اما عنوان کلاسیک رو یدک نمیکشن

• با تشکر از تمام دوستان مخصوصا دوستان متا شرق که محبت داشتن به من

اگه میدونستم اینقدر خاطرخواه دارم اونجا تو شرق رجیستر میکردم :دی

محمد اکانت کلاهبردار رو پس بده میخوام بیام اونحا بازی کنم از بس که با معرفت هستن .

دوستان عزیز طی صحبت هایی که با آقا Reza guard عزیز انجام شد سوتفاهم ها بر طرف شد و هر دو طرف اشتباه های خودمون رو پذیرفتیم و مشکلات حل شد .

پ.ن : سعید ملا اینقدر از من ناراحتی که حذف کردن منو لایک میکنی :( . ما رو دور ننداز ما اینقدرها هم به درد نخور نیستیم .

پ. ن : عاشق همه تراوین بازهای عزیز هستم <3

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلامي چو بوي خوش سمندون

شايد خيلياتون يادتون نياد

زمان ما يه سريال بود به اسم سمندون كلا همه فكر ميكردن واقعا غوله ... نگو بچه غوله و خرابكار

كلا جز خوردن تخم مرغ نپخته و ديوار شدن كاري از دستش بر نميومد

همشم سوراخ موش قايم ميشد

3497-b8ec2b72-9f66-4e29-806e-84c9a98f35e8-jpeg

خلاصه اينكه سمندون قصه ما اينجوري بود كه اول هيرو رو تك ميفرستاد

.

.

.

بعد اروم اروم نيروهاي سوارش ميومد

3498-6181f719-2c5d-4771-adac-899dd4eb1d55-jpeg

بعد كه خوب ديوار ميشد رو فيدر كم كم كاتاهاش و مزدوراش ميرسيدن

3499-274f8adb-9add-4f42-8db0-d4dfb11fcc81-jpeg

خلاصه بعد از اينكه اين رفقا رو جدا جدا ميفرسته همشون ميرن ديوار اين غول غولك ميبينه زورش نميرسه ميره غول گندهه رو مياره

3500-a2a101b0-c6d2-4dff-88fd-f0a12f569a20-jpeg

كه اتفاقا به اونم تخم مرغ نپخته ميده اونم ديوار ميشه :)))

سوال جايزه دار: هيروي غول غولك كجاست؟

آفرين ماجرا جوييي

دستو پاي اين غول غولكتونو ببندين كل سياست شمارو اين غول غولك خراب كرد....

ناصر جان اين همر چند سرور بود كه ديوار شد؟

بزار حساب كنم ١٩ تا همر اول سرور دستتون بود با اون همر اس پاور كه خفت شد و اين رومنه و حركت كاروان شتر هاي سمندون الان باس شده باشه ١٥ تا :)

واييي ديابلو يادم رفت

لعنتي سعيد يادت رفت ديابلو رو

همون ١٥ كي گرزي ٢ كي تي كي كه عكسشو نميزارن ولي رنكش زير ٥ سرور بود:P

ترس از پلن انقدر تاثير داشته كه انتحاري همرا رو ميزنيد شايد تو مسير لاست بده؟

يوسف جان توانمندي از جنوب غرب نديدم بنده ...

ترس شما در پلير هاتونم رخنه كرده.

ورشكسته سياسي و ورشكسته نظامي

شاد و خندون باشيد

سعيد

مُلّا

پي نوشت: لايك كردم كه بدوني حرف مرد از دهنش در مياد يه حرف ميزنه زيرش نميزنه

پي نوشت ٢ :امير خان ببخشيد شب جمعه رو خراب كرذيم حلال كن كاكو

پي نوشت ٣:فرشيد جان شوپنهاور كاري كرد كارستون :)

• واقعن دیوار شدن همر زیبای رومن دردناک است ، دلایل دیوار شدن به نظر شما کدام است ؟

1- بی کفایتی پلنر

2- بی سیاستی لیدرهای ارشد

3- ترس زیاد از باخت مفتضحانه

4- مهم نبودن وقت و پول پلیر از نظر لیدرها

5- رها شدن از شر همر پلیری که بهش شک داشتند

6- همه موارد !

• اینطور که بوش میاد نماز وحشت خوانده میشود بعد از آن قرآن بسر داریم همراه با خدا حافظی و آب پاشی بعد از خداحافظی

پ.ن : آخه مگه مجبوری بیایی کری بخونی بعد تو افق محو بشی

پ.ن: آخه مگه مجبوری بیایی تو فروم ما رو مجبور کنی اینجوری آوار بشیم سرت

پ.ن : آخه مگه مجبوری بیایی فحاشی کنی که اینطوری بری یگوشه بشینی جیکتم در نیاد

حالا اگر تونستی کلاس ها رو فشرده پشت سر بذار قول هم بدی پسر مودبی باشی من قول میدم بگم تیرداد یک کلاس فروم نویسی یادت بده به اشکانم میگم یک کلاس آموزش پلنری برات بذاره که اینجوری با کله نری وسط دیوار و اما به تیم دف کوردی میگم یادت بده چطوری آنالیز کنی که این اون همر رونمایی نشدت اینجوری پرپر نشه

یکی میخواست بیاد بازی و سیاست یاد پیرو پاتالای تراوین بده !:D:D

در عرصهء زندگی ز هر فتح و شکست

بسیار توان تجربه آورد بدست

پیروزی ما بسته به دور اندیشی است

دور اندیشی نتیجهء تجربه است

• با تشکر از تمام دوستان مخصوصا دوستان متا شرق که محبت داشتن به من

اگه میدونستم اینقدر خاطرخواه دارم اونجا تو شرق رجیستر میکردم :دی

پ. ن : عاشق همه تراوین بازهای عزیز هستم <3

معلومه خاطرخواه داری و مهمی،
    همه پلیرهای جنوب غرب برای ما مهمن، حتی نوبترینشون عموقناد

خلاصه اينكه سمندون قصه ما اينجوري بود كه اول هيرو رو تك ميفرستاد

.

بعد اروم اروم نيروهاي سوارش ميومد

بعد كه خوب ديوار ميشد رو فيدر كم كم كاتاهاش و مزدوراش ميرسيدن

این بنده خدا خودش به تنهایی روحیه جنوب غرب رو خراب میکنه =)))) یعنی تاحالا گل به خودی تر از این ندیدم ، یوسف جان در کنار کارای سیاسی، این بنده خدارو هم ارشاد کن، نه اینکه نیروهاش مهم باشن، نه ، این بنده خدا کلا کلاس سرور رو میاره پایین، پسفردا بگیم یه سرور بازی کردیم، طرف اول هیروش میومد، بعد سواره، بعد پیاده، هفته بعدش هم کاتاهاش میرسید، نه تنها شما برای ما هم زشته،

• سلام

خب خدارو شکر که مشکل حل شد و حذف نمیکنی

من که روز اول گفتم بمون روی اکانتت

قول امان نامه هم بهت دادم.

درسته حالا ۱۵ کراپ کم بود ولی ۹ کراپ واست رزرو کرده بودم:P

این سرور که گذشت ایشالا سرور بعدی با امرداد

راستی من دست بگیر دارم داداش چیزی که بگیرم پس نمیدم

وضعیت تاپ۱۰ ساعت ۴:۵۰ بامداد:

• سعید جان خدا بگم چکارت نکنه

دهن ما رو قیر گونی و آسفالت کردی

همون انتقام سخت که گفتی گرفتی فقط شانس آوردم خونه نبودم وگرنه شنبه صبح دادگاه و ۸۰۰ تا سکه و ...

اخه برادر من شب جمعه خراب میکنی من پیرمرد ترسو رو میلرزونی چرا؟ خدا رو خوش نمیاد

والا بلا بجز پنجشنبه و جمعه توی هفته روزای دیگه ای هم هست

در کل ارادت داریم، دوستت داریم

قول میدم تلافی کنم

🤪🤪🤪🌷🌷🌷❤️❤️❤️

• تاپ که خیلی باحال یهو تکون خورد

اما چیزی که منو واقعا از صمیم دلم شاد کرد دیدن اکانت خوب گان هیرو تو تاپ غارت بود.

تیم دوست داشتنی گان هیرو دمتون گرم حال کردم که برگشتید

بالاتر ببینیمتون<3<3

• سلام خدمت همه

3504-ezgif-4-1c53a5ef68a3-gif

این اشکانه با اون کله کچل و متساوی الاضلاعش که شما خیلی این کله رو میپسندید! گفتم شات دیشبشو بزارم شما هم ببینید لذت ببرید،

پ.ن : یوسف گوشه رینگ افتادن لذت بخشه یا نه ؟ این تازه 1 به 1 هستا و هنوز مازیار نسبت به فیک هایی که دادید اعلام جنگ نکرده :))))

پ.ن: اول هیرو میاد ، بعد 2ک تروپ میاد بعد کاتا :دی

پ.ن: Are you ready for TIKI TAKI?

• سلام بهنام

خدمتت عرض کنم

مازیار اعلان جنگ نکرده ولی بعد اتک اس دبل به اس ای اتحاد اریانا ۴۰کی امد توی دف امد بالا !!!

پ.ن از قدیم گفتن اهن رو اهن میبره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام بهنام

خدمتت عرض کنم

مازیار اعلان جنگ نکرده ولی بعد اتک اس دبل به اس ای اتحاد اریانا ۴۰کی امد توی دف امد بالا !!!

پ.ن از قدیم گفتن اهن رو اهن میبره

سلام بر نورالله عزیز

من حقیقتا نمیدونم چطوری انالیز میکنی ! ولی امیدوارم اینطوری انالیز نکرده باشی و تصمیم نگرفته باشی واسه عده ایی که رو حرف شما از شمال شرق خارج شدن

کل همر EGT

58ک گندم خور بود

سپاهان و فروهر الان تاپ دف هستن میشه 35ک

ویانا هم از من بپذیر که 5ک دیشب دف کرده میشه 40 ک

میمونه چقدر؟ 18ک

حالا اون 40 ک رو از کجا اوردی نمیدونم!!! حالا اصلا بیخیال مازیار 200ک دف داده مشکلش چیه عزیزم؟ نباید میداد؟

پ.ن: به نظرم قبل از اینکه ببینی مازیار کجا رو دف داده اول مطمئن شو ببین خودتون کجا دیوار شدین اگه اگه اگه پیدا نکردی بعد ما گردن میگیریم :دی

• سلام مجدد،

از همه دوستان درخواست دارم به پست های افراد نامرتبط و بی ربط پاسخی ندین.

من خودم آیدی فرومم آلوده به کشتی با بعضی ... شد و خودم ادامش میدم در زمان لازم.

اولا در حد و سطحی نیستی که بخواد کسی سیاست های کلی ساید و اتحاد رو برای شما توضیح بده، چی فکر کردی در مورد خودت؟ کی هستی دقیقا؟ میتونی مسلما سوال بپرسی ولی همیشه انتظار جواب نداشته باش.

فقط در مورد پشتیبانی از رضا سورنا بگم، یوسف و ناصر هم برای ما همین حکم رو دارند و خواهند داشت و البته همه پلیرهایی که به عشق جنوب غرب پلی میدن.

هر زمان دسترسی به یکی نباشه، کلام نفر دیگه همون حکم رو داره.

زرنگ خان، من در زمان ثابت به چند نفر چند عدد منفی از گندم خورم دادم که با توالی متواتر یکی از اونها برگشت داده شد و رسید به گوشم، معنی زر خریدو فهمیدیم! دست و پا نزن بیشتر فرو میری!

دوستان گفتن کمتر شلنگ آب! رو روی دوستان دیگه بگیرم که ظاهرا تقاضای آب دارن بعضیاشون! مخصوصا اون دوست فالگیر که پراش و برگاش ممکنه خیس بشه و نتونه پرپر بزنه.

حتما اصول فالگیری و کف بینی رو در فرصت مناسب ازت میپرسم و فکر نمیکنم کار دیگه ای ازت بر بیاد.

در مورد اصول دفکوردی که ۳ تا پلن روتون اومدن تا الان که ۲ تاشو گیم اور شدین توی آنالیز و یکیو به مدد دستان پر توان و دف دست نخورده یک ساید دیگه همه تارگتارو پر کردین! این آموزش میخواد فالی جون؟

طبق اصل غافلگیری که از ان دبل یاد گرفتین هم یه پلن زدین، الانم توی باد همون پلن خوابیدین

آقا میگم کسی که نمی دونه مورال بونس چیه و رنک همر ربطی به مستی نداره ادعای پیرپاتالی و کلاسیک بازی تراوین نکنه! چرا ناراحت میشی خب یاد بگیر به کارت میاد، دوستان گفتن چرا آموزش دادی بهشون بعدا علیه خودمون استفاده میکنن ولی خب یاد بگیرین ما بخیل نیستیم، اگه قدرت یادگیری داری هنوز.

در مورد کری خونی که من تا دقیقه آخر بازی ادامه میدم بهش، و هنوز اسم اکانتتو نگفتی، میشه آدم اینقدر بزدل؟ داریم اصلا!؟

• من امروز وقت کردم یکسری حاضری ها رو تو فروم چک کردم و متوجه شدم چند نفری چند روزه غیبت دارن کسی خبری داره ازشون ؟

حاج حسین و مولتی هاش که کلا دلتنگش شدیم !;(

گروه بی ادب ها که چند روزی تو فروم نیستن کلا ! (این یکی رو فکر کنم سر کلاس هستن استادشون هم سخت گیره )8o:D

والا منم هرجور حساب کردم بهنام درست در نیومد آخه 10کی پوینت دف هم مال منه !:love:

مازیار جان سریع بیا بگو این دف رو کجا دادی ؟ اختلاس کردی ؟ تو که تو مرامت اختلاس نبود :D:D:D

عجب بلاخره آقای مودب تشریف آوردن کم کم داشتم دلواپست میشدم گفتم تو افق محو شدی هواسم نبود امروز جمعه هست و کلاس تعطیله :D راستی چرا اینقدر عصبانی هستی :?:آرام باش آرام :D یک نفس عمیق بکش یک لیوان آب خنک بخور و سعی کن مثل اون اول ها ادای جنتلمن ها رو در بیاری با کت و شلوار :thumbup:

این شعر و رن رو در باب تو گذاشتم :

باادب باش که تکلیف جوانان ادب است

فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است

نگاه کن دقیقا نگاه کن من همجا هستم روی کل اکانت های متا هر کدوم که تو بیشتر میپسندی ! فکر کن من روی اکانت های هستم که همرت رو پروندن و خودتو اینجوری تو افق محو کردن :D:D  

طرف اومده از کسی که همرو بلند کرده بدونه قهرمان 2کی 2کی دفاع کرده و در بابش هم اینجا پست گذاشته تفسیر کرده حالا واسه ما شده فیلسوف تراوین خخخخخخ

اون روزا که تو نمیدونستی تراوین چی بچه ها مورال بونس رو لحاظ میکردن

کد منبع
    1. 10000 9000 2.13٪
    2. 10000 8000 4.56٪
    3. 10000 7000 7.39٪
    4. 10000 6000 10.76٪
    5. 10000 5000 14.87٪
    6. 10000 4000 20.11٪
    7. 10000 3000 27.23٪
    8. 10000 2000 37.97٪
    9. 10000 1000 50٪

کد منبع
    1. 94299 73817 5.02٪
    2. 94299 70469 6.00٪
    3. 94299 61591 8.89٪
    4. 94299 59333 9.71٪
    5. 94299 57002 10.59٪
    6. 94299 51150 13.01٪
    7. 94299 44589 16.16٪
    8. 94299 42979 17.02٪

باهوش جان میدونی معنی اعداد بالا چی هست یا واست توضیح بدم ؟

اگه نتونستی ؟

• گلم من انالیزی نکردم که، اگر میخواستم حتما اسکرین ومیزان دف رو حساب میکردم بعد پست میزاشتم حداقل فکر کنم توی این مدت این رو نشون دادم که روی هوا حرف نمیزنم

فقط گفتم چطور میشه وقتی همر دوستان ما به شما خورد دوستان شما ۴۰کی رفتن بالا همین فقط چرا سختش میکنی برادر

دف داده دمش گرم قبلا هم داده با این وضع ان ای کاملا تابلو هست کلا دف سازشده انگار.

خدارو شکر این بار به ما ربطی نداره:|

بهنام سریال تاج و تخت واقعا کم لطفی به این سریال هست اگر زیر ۳بار ببینی :)

داستان ان ای الان داقیقا مثل داستان افراد پادشاه شب هست با مردن ۱نفر نه تنها ۱نفر از ارتش جان اسنو کم میشد بلکه به اونها ۱نفر اضافه میشد یعنی ۲ضرر مخصوصا وقتی اژدهای کالیسی کشتن واقعا زیبا بود مگه نه؟

پ.ن . داستان مستی و مورال چی میگه کلی خندیدیم عالی بود عالی

پ.ن . مهدی لوسیفر کجایی که ببینی کیا چی میگن خندت میگیره 😂😂

پ.ن. مصطفی فلفلی کجایی نورالله کشتن;)

پ.ن. دیسلایک ها چی میگه ؟؟

پ.ن.نوری بد بد بد

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• من میگم یکی از توتال لیدراتون مورال بونس رو نمی دونست چیه، شنیده بود فقط!

دفکورداتون به علاوه لقمان مستی و رنک همرو به هم ربط دادن! چون جوابو میدونستن ولی راه حلو نه!

تو میای فال میگیری باز؟

گفتم ده بار دیتا اصل اولیه کاره وقتی آنالیز درست نباشه روشون همون در حد دیتا میمونه، مثل آنالیز اینکه ناتارهای جنوبی پاپ پایین دارن پس کمتر منبع میدن!

بیا فالگیری رو یاد گرفتم ازت:

آن کس که بداند و بداند که بداند

اسب خرد از گنبد گردون بجهاند

آن کس که بداند و نداند که بداند

آگاه نمایید که بس خفته نماند

آن کس که نداند و بداند که نداند

لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند

در جهل مرکب ابدالدهر بماند

نرود میخ آهنی در سنگگگگ...

یکی از اکانتهایی که گلد ساپورتشون هستی بگو پس

• ببین با کلمات بازی نکن معنی اعداد بالا رو یا میدونی یا میری باز میشینی گوشه رینک و جیکتم در نمیاد تا اگر استاد اومد بگم واست لا به لای کلاس های آموزشی و اخلاق اینم واست توضیح بده

تعجبی نداره شعر بالا آخه میدونی الان فصل ورزشهای زمستانه هستش

بازی با کلمات !

به قول یک بزرگی بیاید ادب و آستانه تحمل رو بالا ببریم ;)

آدمي ساخته ي افكار خويش است ، فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است.

موريس مترلينگ