نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سر بلندی گر تو خواهی با همه یکرنگ باش

قالی(فرش) از صد رنگ بودن زیر پا افتاده است....

--

دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور.

تشکر ویژه ای از تیم نظامی شمال شرق و تک تک رفقایی که به هر بخش از پلان های اخیر یاری رسانی کرده اند چه از لحاظ همر چه از لحاظ تامین گندم و چه از لحاظ آنالیز و پلنری.خدا قوت دلاوران.بار دیگه ای مشت محکم بچه ها بر صورت سرخ شده و کبود شده ی لویال کوبیده شد.

قبل منتشر کردن این پست 3 ساعت طول کشید تا یکسری از خزعبلات فروم رو بخونم.واقعیتش تایم آزادی ندارم برای خوندن یکسری از پستهای بی محتوای دیسلایکخور!!!!

اما چند مورد هست که لازم به ذکر میباشد.

--

ابتدا درمورد یکسری ناهنجاری هایی که به شدت تیم کلاسیک مخالف اینگونه رفتارهای غیر اخلاقی میباشد فحاشی است. همانطور که فحاشی نسبت به خودمان را محکوم کردیم فحاشی نسبت به وینگ خائن و رقیب را هم محکوم میکنیم.اما توصیه میکنم از موضوعی سو استفاده نکنید چون تهش به یه بن بست بیشتر نمیخورید.مثلا من اگر فحش بخورم از شخص ایکس نمیام بگم فریاد ملت واویلتا منو فحش کش کردن.پیگیری های قانونی(داخل بازی مولتی هانتر)میکنم.افتاد؟:)

اینکه من بخام از اکانت فیکی به کسی فحش بدم یا ناسزا بگم جور در نمیاد.هروقت شخصیتم در حد شما افت پیدا کرد تماس میگیرم مستقیما مورد عنایت قرارت میدم.مرسی که هستی فقط.

--

موضوع بعدی در پست اخیر گفته بودم تک تک دهکده های لویال رو به طوبره(توبره)خواهیم کشید.نمونه هاش رو دوستان عزیزم در فروم علنا قرار داده و شاهد ماجرا هستید.

پیشنهادم اینه آبروی خودتون رو بیش از پیش از بین نبرین و حداقل کاری که توان(عرضه) انجامش رو دارید، اینه که سکوت کنید.

--

و اما

تصویر لو رفته ای از عزیز دلی که امروز صبح ازش گرفته شده:

https://parsmovies.net/wp-content/uploads/2020/11/11.jpg

پ.ن: محمد جان دوستمون پیشرفت داشته و بجای اقدامی مزحک آمیز در راستای اعلان دف بودن تارگت اعلان کم بودن سایز همر رو میکنه.اما این چیزی از ارزش های وجود گهربارش کم نمیکنه=)))))

پ.ن2: بچه جان شما مونده امثال اقا فرشید عزیز رو هنوز حتی توی تخیلت بگنجونی.

پ.ن3:مهران زرشک خط قرمز منه.مراقب حرفهاتون باشید:) تارگتها از فروم انتخاب میشوند:))))

شما ناجوانمردانه بازی کنید، ماهم مردانه میزنمیتون صدا طبل(تبل) بدید.

بقول تیرداد عزیز

بعد چند روز امروز خوش گذشت:)

• یوسف عزیز

ببخشید که شماره منو همه دارن از شما خیلییییییی عذر میخوام ، شرمندتونم ، قول میدم خطمو عوض کنم کسی از ربع کبیر شما پیام نده از این به بعدم هرکی پیام داد اول تفتیش بدنیش میکنم که یهو از بچه های شما نباشن و یهو شما ناراحت بشید

اینکه از شما کمک میخوان شما میشید ادم خوب ، کمکش هم کنید میشه کمک در راه الله! خودتونم اخلاق مدار و صادق و با صفا و ادم هایی که واسه رضای خدا موش میگیرن !

ولی یکی از ما کمک میخواد و کلا از شما اعلام براعث میکنه، ما میشیم ادم بده ! نا اخلاق ، بی ادب ، بد بد بد و حساب بچه هامونم از ما جدا میشه!

3489-ezgif-4-f8cbc23afc7b-gif

یوسف جان فقط یه جمله میگم

آن چیز که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند!

اما راجب راند4

شما پتانسیلتون -10 از 10 بود نه 4 از 10 به نظرم خیلی به خودتون اوانس دادی !

-10 یعنی اینکه ما هم باید روبرو رو میزدیم هم شما رو کمک میکردیم نزننتون ! اگه غیر این بوده لینک بده که فقط 1 جا رو زده باشید یا یک جا رو دف کرده باشید اگر دادی حرف شما قبول !

بعدم شما تنها و تنها اسمتون رو واندر نبود فدات شم ، ما هرجا نشستیم گفتیم با ما بودید اما اومدی تو این فروم شروع کردی به گفتن یه سری حرف و باز کردن یه سری مسائل که ما مهر و مومش کرده بودیم و اصلا دوست نداشتیم بازش کنیم!

• 2) ما دقیقا چیو باید پیگیری میکردیم ؟ میرفتیم منت و خواهش که تو رو خدا بیاید با ما نپ ببندید ؟ که تهش بگید آقا ما که همه جوره با شما راه اومدیم و بهتون مهلت دادیم و نپ هم کردیم و اخرشم منت بزارید سرمون که لطف کردید به ما ؟ نه امیرخان اینجوری نیست ، ما یه بار تو یه سرور همین بلا سرمون اومد از سمت آمرداد و تهش این شد که به ما بگن لطف کردیم شما رو که باهاتون متا کرده بودیم نزدیم !
    امیرخان این پیشنهادم برا زمانی بود که شرق خودشو زرنگ فرض نکنه !

یوسف جان ، به نظرم دید درست این نیست که اگه بری منافع بالقوه رو به بالفعل تبدیل کنی، حس کنی منت کسی رو کشیدی،
    وظیفه لیدر ارشد "پیش گرفتن سیاستی هست که ساید رو به سمت پیروزی همراه با جذابیت مقدور سوق بده " ، این قضیه هم نیاز به درایت همراه با دیالوگ قوی در زمان مناسب داره، تو زمان های مختلفی از سرور هم نیاز به انجام این وظیفه هست، اینطور نیست که شما فقط تا موقع متا نیاز باشه درست عملی کنید، بعدش دیگه سیاست رو بزارید کنار و شمشیر بردارید و بگید تامام... بگیر که اومدم
    پیشنهاد من اینه همیشه درایتتون رو همراه با دیالوگ قوی در زمان های مناسب به کار ببرید ، تا بشه فرقی بین عموقناد و یوسف مشاهده کرد.
    من بودم پیشنهاد نپ تا 10 روز بعد کتیبه ها ، متای رسمی با شمال غرب، ریکاوری شمال غرب و یه سری موارد اینچنینی رو دست میگرفتم، تا بجای اینکه یه لیدر ارشد بیاد شمشیر دست بگیره، یه لیدر ارشد دیگه بیاد بگه همر بگا دادید، تمام پتانسیلتون رو هم بزارید برای حمایت مرامی از یه عده لویالی که بازی رو ول کرده بودن، تا شما ازشون حمایت کردید ذوق کردن و موندگار شدن ، بهترینشون دیگه نورالله بود؟ کل پتانسیل و تواناییش گرفتن همون یه تروپ + یه همر بود، رو همچین چیز ناچیزی قمار میکنید؟ نمیدونم، صلاح کار خویش خسروان دانند.
    خود لویالی ها وقتی جدا شدن، خوابشم نمیدیدن یه روزی نقل محافل جنوب غرب باشن، 90 درصدشون موقعی که شما دست دوستی دراز کرده بودید، کمتر از نصف روز به حذفشون مونده بود.

درسته حرف زدن بلد نیستی ولی اگ داری . بزرگترت یاد نداده بهت که حرف نزنی؟ای حرفای زرشکتم بزار واس خودت ممنون میشم فرزندم

دقیق نفهمیدم چی گفتی، موقع نوشتن یکم خونسرد باش، متنت رو بخون بعد بفرست، که بفهمیم از چی دلخوری،
    اگه مشکلت با کاکل زری هست، این یکی از پرکاربردترین کلمات کنار کلمه پسر هست، اگه جای دیگه ش بد بوده ، واضح تر بنویس که توضیح بدم،
    اگه از اتفاقات تو بازی عصبانی هستی بهت حق میدم :دی

• سلام مجدد

آقا من 10 برگه زدم کلا چیز مفیدی ندیدم

کلا بیشتر اهل خوندنم فاز بعضی نفرات رو هم درک نمیکنم اینجا چی میگن اصلا چند بار گفتم عزیزان کوچولوهای بزرگنما تا چیزی واسه ارائه تو بازی نشون ندادی نیاین اینجا چت کنید اینارو برید تو پی وی مخاطبان خاص حوصله همه سر رفت از این حرفا یبار گفتین شنیدیم

دیگه ننه من غریبم بازیا چیه نه ما بچه ایم نه شما خدایی نکرده نادون بازی کثیف هم مشخصه کی داره میکنه و همه میدونن

یکی تو ش ش حس چرچیلی بهش دست داده میاد ناتار کاتا میکنه فکر میکنه با این کارا بین ما و رفیقامون اختلاف درست میکنه بعد بحث بازی کثیف و .. هم میکنید

تو اولین اتکای آریانا به مزدورا ساید Sw پوینت دف میگره بعد میگن ما دخالتی نداشتیم و اینا از قبل برنامه ریزی نشده بوده آره عزیز تو خرگوش ما گرگ تراوین

تو مظلوم ما ظالم خب بعدش میخوای حذف کنید به سلامتی میخواید بازی کنید گریه نکنید قر هم نزنید پیشنهاد میدم فیلم silence of the lambs رو بذارید

نگاه کنید لذت ببرید ی دیالوگ داره خوشم میاد ازش میگه:(گرگا وقتی صدای جیغ خرگوش رو میشنوند میان بیرون اما نه برای کمک کردن بهشون) ما هم الان صدای

جیغ چنتا خرگوش رو اینجا داریم میشنویم سعی کنید ساکت بشینید.

• سلام رفقا

امروز با پارت دوم خود كشي نهنگ ها روي فيدر در خدمتتون هستم

3490-f3ba0078-07ac-4b2b-b351-70e20126c676-jpeg

اينا رو خدايي از ام كا ياد گرفتي سورناي عزيزم؟

با تشكر از ناصر و سروش و بچه هاي استورم

3491-7254ccf4-582a-47d4-8036-f96b6c683f45-jpeg

3492-11f6a7fe-cc8a-414d-b196-8abc8d061412-jpeg

3493-0fbcb0de-c217-4cef-ab7b-628ed159bdf3-jpeg

اين وسط هم سام ول كن اقاي فتاحي نيست

خدا وكيل خوب فارمي هستن

بشه نخ بچسبه تك تك سيبيلات كاكو

شاد و خندون باشيد

سعيد

مُلا

پي نوشت:من با لينك حرف ميزنم

پي نوشت ٢: تيم استورم گنده تر از دهنتونه كه بخايين فيدرشو بزنيد

• درود به همه دوستان و بزرگان تراوین ایران

آقا اول یه سوال این دوستان لایکر(به معنی لایک کننده) کجان؟؟؟ واقعا کجان؟؟؟همشون هم تو یه ساعت میان لایک میکنن، پست میذارن، دیسلایک می کنن مدیونید فکر کنید اینا از سر چهارراه برا همین کار استخدام شده بودن.

محمد VaGNeS عزیز و دیگر دوستان پلنر و لانچر دمتون گرم عالی دارید عمل می کنید.

دوستان جنوب غرب دلیل این همه شلوغ کاریو نمی فهم طبق فرموده دوستان شما ماشااله بیشترین همر و دف رو دارید(البته هنوز چیزی دیده نشده) حمایت دوستان لویال هم که دارید که صد البته اکثریت شمال شرق هستن(به گفته خودشون) شمال غرب هم که دف به دوستان داده دیگه بالانس تر از این تازه شما قوی تر هم که هستید لطفا این همه مظلوم نمایی نکنید لطفا.

قبلا پست‌هایی با متن و نگارش مودبانه و زیباتر از دوستان جنوب غرب می دیدیم و خوشحال از اینکه در کنار رقابت چندین جمله زیبا هم یاد میگیریم و خلاصه کلی هم فیض می بردیم و با شوق و ذوق فراوان چشممون دنبال صفحات فروم بود اما... شایدم اکانتهای فروم جنوب غرب افتاده دست نفرات جدید خدا داند.

پ.ن:مرگ بر دیکتاتور

• در مورد 2 به 1 هم ارجاع میدمتون به پست لیدر های شمال شرق که فرمودن لویال اقلیت شمال شرقه و 5 درصد شمال شرقه . با این حساب ما 1.05 هستیم و شما 1.95 . من گرد کردم گفتم 2 به 1 نمیدونستم اینقد رو 5 درصد حساس هستید ...

سلام به شما

یوسف جان خوشم میاد وقتی به نفعته جوری خودت رو تو کوچه علی چپ گم میکنی که حتی خودت هم باورت میشه گم شدی.

فارغ از اینکه من ندیدم کسی بگه ۵ درصد و فقط دیدم که گفتن لویال اقلیت هست (شایدم هم گفتن و من ندیدم ) ؛

ولی اصلا بیایم و همونطور که شما گفتی عدد رو گرد کنیم و لویال رو هیچ حساب کنیم ( وقتی میگم ورشکسته سیاسی واسه همینه که حتی خودت هم اعتراف کردی با "هیچ" متا کردید) و بگیم تا اینجای حساب کتابمون متا ۲ به ۱ بوده .

خوبه اینجوری ؟

فقط میشه بگی چرا سر پلن اخیر هم متایی ما ( آریانا ) ، علیه هم متایی شما ( لویال ) ؛

۱۴ تا اکانت شمال غرب به فضا (تاپ دف) پرتاب شدن !؟

نمیخوای که بگی در جریان نیستی !

یوسف جان عرض کردم که :

برادر ، اینقدر خواننده رو شنگول الذهن و مشنگ الاحوال و خجسته مغز ، فرض نکن ،

خوبیت نداره.

پ.ن : از قدیم رسم بود وقتی همر شاخ یه پلیری صفر میشد ، بلافاصله هم اتحادی هاش به رسم احترام و قدردانی ، همه دهکده ها رو به نام اکانتش تغیر میدادن و یه پلن سنگین و خفن رو حریف میرفتن و انتقامش رو میگرفتن .

حالا اینجور که معلومه کل احترام و ارزش و منزلت قهرمان مگس وزن ، واسه کوارتر جنوب غرب ، فقط در این حد بوده که به احترامش اسم همه دهکده ها رو تغیر دادن و به افتخارش اندازه ۱۰ ک فیک سنگین سمت ما ول دادن : دی

خسته نباشید واقعا ، ما رو پوکوندید با پلن " ریونج آو رد هودی " : دی

میرم که امشب خوش گذرونی سفتی داشته باشم ( شماها ولی سعی کنید سالم زندگی کنید) .

تیرداد

• به نام خدا

نورالله عزیز من توی یک پست قبلا نظراتم رو گفتم.

اما خدمت شما عرض می کنم که این تیم لویال نمی تونن عرض اندامی داشته باشند و صرفا عاملی برای جذابیت شمال شرق در بازی و شرق در فروم هستند.

در همون پست هم گفتم که خداحافظی الانتون خیلی بهتر از فرداس و احترامتون بیشتر حفظ میشه.

الان هم پیشنهاد می کنم بهت که زیاد پافشاری نکن.اونطوری که من می بینم این سرور،سرور شما نیست.

کودتا یا ضد کودتا نیاز به یک سری پیش نیاز ها داره که یکی از مهمترین عواملش،شناخت طرف مقابل و شرایط سرور هست.

پ.ن:اسپم شدن پست رابطه معکوس با طولانی بودن پست دارد؟!

بله گویا دارد.

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• سلام خدمت تمامی دوستان و بازیکنان سرور نرمال

امیدوارم تا به اینجای سرور لذت کافی رو برده باشین و در ادامه هم به همین روال باقی بمونه و سروری خاطره انگیز برای یکدیگر رقم بزنید

جهت جلوگیری از حاشیه های ایجاد شده در فروم و کمی الفاظ نامناسب تمامی پست هایی که اسپم یا پاسخ به پست خاصی بودند حذف شدند

لذا خواهشمندم در جهت لذت بردن متقابل همانند داخل سرور از گذاشتن پست های کوتاه یا بدون محتوای مفید جلوگیری کنید

برای پاسخ به چند جمله نیازی به گذاشتن پست‌های کوتاه نیست و در صورت دیدن، چنین پست هایی اسپم تلقی شده و حذف میشوند

تشکر از تمامی بزرگواران

رضا گارد

• برای پاسخ به چند جمله نیازی به گذاشتن پست‌های کوتاه نیست

رضا گارد

سلام رضا جان

من این جمله رو نفهمیدم ، یعنی چی که برای پاسخ دادن به چند جمله ، نیازی به جواب کوتاه نیست

یعنی روده درازی و سخن سخیف طولانی بهتر از نغز گویی و سخن موجز است ؟

فکر کنم ادبیات پارسی به شما بدهکار است 🤣

ارادت فراوان

• با سلام خدمت همه عزیزان

نیم نگاهی داشتم به پست های اولیه سرور مینداختم که با اعداد و ارقام جالبی رو به رو شدم و فقط ۱ سوال واسم پیش او

نگاه به داخل کجا رفت؟

جنوب غرب با این پتانسیل و حجم پلیر چی شد که به اینجا رسید؟

واقعا برای من جای تعجب داره که چرا این ربع به جای قمار بر روی پلیر های تندرو سایدش مثل mkmj ، ربع مغرور nw و دخالت در امور داخلی یک ساید دیگه از این پتانسیل های گران بها استفاده نکرده؟؟؟نگاه به داخل پس کجا رفت؟؟؟نکنه دنبال یه آمرداد میگشتین چون شمال رو جارو کردین ولی همش به در بسته خوردین !!!

یعنی این حجم از پلیر باید به چیف ۲ ناتار در داخل خاکشون از تیم ما افتخار کنند؟۲ ناتاری که تازه ارزش نداشت به عنوان فیدر هم نگهش دارین؟

تازه نمیخام بگم واسه همین ۲ ناتار هم ، چندین چیفتون چیف رو چیف شد :D اقا رضا هم واسمون بره بالای منبر

• ماشالله به این مدیریت و برنامه ریزی.دست مریزاد !!! خسته نباشید به شورا توتالی

یوسف جان پیشوا در تمام دوران بعد فیلترینگ فقط با ۱ تیم تونسته تا ته سرور متاشو داشته باشه.من فکر میکردم دلیل احترامم به اون تیم مضاف به پرهام شما بودی اما الان میبینم اشتباه میکردم و پرهام خیلی خیلی خیلی با شما تفاوت داره و اگر پرهام یا ممد مون شادو و سایر پلیر های بزرگوار ج غ که نمیخام اسم بیارم تک تک ، نبودن شاید سرور قبل هم اتفاق دیگه ای رقم میخورد !!! ما سر یه سفره نون و نمک خوردیم و نمکدون شکستن درست نبود.دوست ندارم حرفای دوران دوستی رو بیان کنم چون تف سر بالاست.پس از این موضوع میگذرم و اصلا هر چی شما بگین :)

آمرداد = اخ ، پوف ، پیف :) راضی هسین الان؟

سپاس

پ.ن : ناصر بیا تاپ غارت خدایی ! صفا نداره اصلا بدون تو !!!

پ.ن : جدیدا ده چیف میکنیم دیگه اتک های دیابلو نیست روش.دیابلو جان کجایی؟دقیقا کجایی؟

پ.ن : مواظب کت شلوارتون باشید :)))

پ.ن : حامد دفاعی کی بودیم ما؟

• سلام فرشید عزیز

با احترام

دیده شده دوستان برای پاسخ به پست های مختلف و کل کل های بین سایدی یا اتحادی چند پست مجزا میذارن

این جمله فقط برای اون عزیزان بود تا پست های خودشون رو در قالب یک پست کامل بنویسن تا از اسپم جلوگیری بشه و تاپیک به سمت بی حوصلگی سوق پیدا نکنه

پی نوشت: همینطور که شما عزیزان از ما توقع بررسی پست ها و اجرای عدالت رو دارید،ماهم توقع داریم تا در بهبود شرایط فروم و رعایت احترام نسبت به یکدیگر همکاری لازم رو داشته باشید تا خدایی نکرده با پاک کردن بعضی پست ها شرمنده عزیزان نشیم

با تشکر

• یوسف جان پیشوا در تمام دوران بعد فیلترینگ فقط با ۱ تیم تونسته تا ته سرور متاشو داشته باشه.من فکر میکردم دلیل احترامم به اون تیم مضاف به پرهام شما بودی اما الان میبینم اشتباه میکردم و پرهام خیلی خیلی خیلی با شما تفاوت داره و اگر پرهام یا ممد مون شادو و سایر پلیر های بزرگوار ج غ که نمیخام اسم بیارم تک تک ، نبودن شاید سرور قبل هم اتفاق دیگه ای رقم میخورد !!! ما سر یه سفره نون و نمک خوردیم و نمکدون شکستن درست نبود.دوست ندارم حرفای دوران دوستی رو بیان کنم چون تف سر بالاست.پس از این موضوع میگذرم و اصلا هر چی شما بگین :)

اشکان داداش ، چه خودت چه بهنام چه بقیه آمردادیا جاتون همیشه تو قلب منه ، خودتم میدونی چقد دوستتون دارم و بار ها هم اینو گفتم ...
    من فکر نمیکردم واقعا بخوای این قضیه رو به دوستی بین ما ربط بدی ! و بگی یوسف نمکدون شکستی !!!
    این بازی اونقد برام ارزش نداره که بخواد باعث شه اینجوری رفاقتم زیرسوال بره !
    اگه قرار باشه من به خاطر بازی رفاقت خودمو از دست بدم بهتره همین الان از تراوین برم...
    متاسفانه یا خوشبختانه به شدت رو کلمه رفاقت حساسم ...

• سلام مجدد

اشکان داداش ، چه خودت چه بهنام چه بقیه آمردادیا جاتون همیشه تو قلب منه ، خودتم میدونی چقد دوستتون دارم و بار ها هم اینو گفتم ...
    من فکر نمیکردم واقعا بخوای این قضیه رو به دوستی بین ما ربط بدی ! و بگی یوسف نمکدون شکستی !!!
    این بازی اونقد برام ارزش نداره که بخواد باعث شه اینجوری رفاقتم زیرسوال بره !
    اگه قرار باشه من به خاطر بازی رفاقت خودمو از دست بدم بهتره همین الان از تراوین برم...
    متاسفانه یا خوشبختانه به شدت رو کلمه رفاقت حساسم ...

یوسف جان چرا دوست داری با کلمات بازی کنی؟صحبت من ربط بین دوستی و بازی یا ارزش گذاری راجب بازی بود؟

فقط در عجبم در این ۱ سال و اندی هیچ وقت به صورت خصوصی راجب اسم گذاری و حواشی سرور 1 راند ۴ حرف نزدیم و یهو توی این سرور یاد ۱ سال پیش افتادی.تعجبم از اینکه میگین اعضای ما هم از اتحاد اخراج شدند (دقیقا کدوم اتحاد.ما کی اتحاد هارو ادغام کردیم که بخایم اخراج کنیم).

تازه الان متوجه شدی که باید احقاق حقی صورت بگیره؟یه خورده لگ تایم زیادی بالا نیست؟ بعد ۱ سال اخه؟

شاید هم صحبت شما هم به خاطر اون تفاوت گفتار و جهت گیری سیاسی شما در چت خصوصی و فروم ، بهش اشاره داشتیم ، نشات بگیره.به هر حال اگر خیلی راجب اون سرور کنجکاو هسی و میخای ۱ طرفه قضاوت کردن رو کنار بزاری ، من خوشحال میشم یه گپ راجب اون سرور (البته سر فرصت چون الان میدونی که خودت در چه حالیم) داشته باشیم.هم خاطرات زنده بشه و هم حرفای ناگفتش زده بشه چون یکی مثل من خیلییییییییییی حرف واسه گفتن دارم

موفق باشید

• پ.ن : ناصر بیا تاپ غارت خدایی ! صفا نداره اصلا بدون تو !!!

پ.ن : جدیدا ده چیف میکنیم دیگه اتک های دیابلو نیست روش.دیابلو جان کجایی؟دقیقا کجایی؟

پ.ن : مواظب کت شلوارتون باشید :)))

پ.ن : حامد دفاعی کی بودیم ما؟

اشکان جان بعد از اینکه فهمیدم از دید بچه های امرداد من عقده مدال رو دارم گفتم مدال ها رو بذارم برای اونایی که عقده ندارن بیان تو تاپ . شما تو تاپ باش برای ما کافیه .

ما اومدیم دور هم عشق و حال کنیم نه چیز دیگه ای ولی متاسفانه تا یه چیزی به یکی میگیم انواع و اقسام توهین ها نسیب ما شده تو این سرور از عقده ای بگیر تا حرف مفت زدن و ...

متاسفانه بعضی از بچه هاتون هنوز به اون سن نرسیدن که معنی بعضی کلماتی رو که به کار میبرن بدونن پس منم ترجیح دادم نه تو بازی تو چشم باشم و تو فروم هم شاید جواب بعضی ها که خاطرشون برام عزیز هست رو میدم و برای پست بعضی ها فقط یه نگاه و یه سر تکون دادن و یه افسوس خوردن که به خاطر یه بازی چه چیزهایی رو زیر سوال میبرن و رد شدن .

راستی اشکان جان آخر دیابلو ناتار قبلا رید میداده یا نمیداده ؟

سعید که میگفت قبلا دیابلو ناتار رید نمیداده الان شما میگی قبلا رید میداده و الان نمیده .

اگر هم تو این مدت با حرف هام باعث ناراحتی کسی شدم از همه معذرت میخوام و خوبی یا بدی دیدین حلال کنین .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• از نشانه های پذیرفتن شکست توسط یک انسان عاقل ، آرام شدن و حلالیت طلبیدن و آماده شدن برای وا دادن است ،

امیدوارم همیشه در زندگی واقعی موفق باشید

پی نوشت : کتیبه ها جمعه میاد؟

• اگر هم تو این مدت با حرف هام باعث ناراحتی کسی شدم از همه معذرت میخوام و خوبی یا بدی دیدین حلال کنین .

مرسی ناصر جان، اگه اشتباه یا لحن یا کلمه بدی هم به کار برده شده بوده، این عذرخواهی کاملا پوشش داد،
    منم از طرف خودم (خودم که هیچوقت فحش نمیدم :دی ) و بقیه دوستان اگه توهینی شده عذرخواهی میکنم، کلا تو فشار بازی و کل کل فروم دمای مغز میره بالا، کنترل کردنش سخته ،
    البته که کل کل سرجای خودش خواهند ماند، یعنی هیچکی بهش نمیچسبه که ببینه همه با کت شلوار و اتو کشیده اومدن فروم، ادبیات کلاسیک به کار میبرن،اگه کتک خورد تشکر میکنه، اگه کتک زد تشکر میکنه، یکم بی مزه میشه،

پ.ن: من یه توضیح کوچیکی بدم، تو این سرور 10-15 تا از بچه های کلاسیک حضور دارن که تو ربع های مختلف و بیشتر شمال شرق بازی میکنن، اما لازمه بگم هیچوقت تیم کلاسیک به اون حالت سنتی سابق که از قبل شروع سرور تیمش رو میبست ، شورا تشکیل میداد، سرور رو با قدرت و سیاست مشخص استارت میزد، حضور نداشته، بچه های کلاسیک باز که به این زنجیره وصل هستن بین 45 الی 100 نفر هستن، که ماها نهایتا یک چهارمش هستیم.

• سلام مجدد

ناصرجان حقیقت هیچ وقت توهین برای بازی رو توجیح نمیکنم.عصبانیت و عجله شاید بهونه ای برای قانع کردن خود و دیگران باشه اما زشتی کار رو نمیپوشونه چراکه اخر این سرور چیزی جز رفاقت ها و رفت و آمد ها نمیمونه.500ک 500ک نیرو کشیدم اما چیزی که واسم مونده 50 تا 50 تا رفیقی هست که از هر سرور پیدا کردم.

اگر جایی از طرف من یا مجموعه ما توهینی به شخص شما صورت گرفته یا سو برداشتی از صحبت دوستان من کردی شخصا ازت عذرخواهی میکنم.

سپاس

پ.ن : رهرو ان نیست که گه تند و گهی خسته رود ، رهرو انست که اهسته و پیوسته رود

پ.ن : فردا جنوب غرب باید نماز جمعه بخونیم یا نماز وحشت؟

پ.ن : ناتار اگر بزنی مولتی دیگه نمیشه زد؟عجبیه

• شما خاطرت خیلی عزیز اشکان جان

دقیقا هدف منم از تراوین همین رفاقت هاست .

امیر وال عزیز شما تاج سری و من به شخصه جز خوبی و کل کل سالم چیزی از طرف شما و تیم کلاسیک ندیدم .

یک تبریک ویژه هم به تیم دفکوردی جنوب غرب میگم که از یکساعت قبل تارگت ها رو پر کردن همه <3

پ . ن : اشکان جان برو نماز وحشت رو تمرین کن چون نیروهاتون خیلی بهش احتیاج پیدا میکنن ( ببخشید نیروها که همه از ترس میمیرن و به نماز نمیرسن ) :دی شما خودت نماز میت رو برای نیروها برگذار کن

پ . ن: بعد از اون پستم اولین پستی که برای نویسنده پستش افسوس خوردم پیدا شد . امیدوارم تو زندگیت موفق باشی داداش

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .