نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• 1- یه بار دیگه عرض میکنم که ما هیچ وقت برنامه ای برای بهم ریختن ساید شمال شرق نداشتیم اگرم براتون هنوز سواله میتونید از آقا مازیار بزرگوار بپرسید ...

2- در آینده هر اتفاقی درون جنوب غرب بیفته قطعا متوجه شماست چون تمام دوستان دیدند که قصد دارید چنین کاری کنید
    3- خودتون ناخواسته اعتراف کردید ...

1- یوسف جان شما پست های سورنا و عموقناد و بقیه رو میخونی؟ اینقدر واضح توضیح دادن که نیازی نیست بریم مزاحم آقا مازیار بشیم، این دیکتاتور کبیر داره اخلاق به خرج میده کارهای شمارو نادیده میگیره، هرچند چندبار هم تکرار کرد که دفتون اینجا بود، ولی خب گویا نخوندین،

2- چه جور اتفاقی مد نظرتون هست؟
    مثلا یه عده بیان اونجا اتحاد بزنن به اسم لویال 2 و ما ازشون حمایت کنیم؟
    یا مثلا دف بدیم به لویال 2 ؟
    یا مثلا اعلام کنیم که حمایت مستشاری میکنیم ازشون؟
    یا مثلا وعده واندر بدیم بهشون؟
    یا مثلا همزمان با پلن اونها روتون فیک بزاریم؟
    یا بیایم واسشون لانچ کنیم؟
    بگید دقیقا چجور اتفاقی مد نظرتون هست، تا اعتراف به همون اتفاق رو از پست های قبلی لیدرهای جنوب غرب استخراج کنم، دوشوارو نداره که

3- واقعا فکر میکنی ناخواسته هست؟ (-:
    یعنی فرشید با نیم قرن سن، اتفاقی و ناخواسته اومده به همچین چیزی اعتراف کرده؟
    حس نمیکنی این بازگشت کارهای خودتون (حالا شاید شخص تو نه، ولی خب بقیه لیدرهاتون) هست؟

بازم میگم هنوز افسار یه سری چیزها از دستتون در نرفته، اما بعیده شما یه هفته اختلافاتی مشابه شمال شرق براتون ایجاد بشه و همچنان تو سرور دوام بیارید، این رو دارم روز 75م سرور میگم، شما رفتنی هستید، قول واندر به کسی ندید

• سلام و عرض ادب

بزرگواران حس میکنم متاسفانه ما متوجه منظور همدیگه نمیشیم و افتادیم تو یه دور باطل ...

عرض بنده چیه ؟ جنوب غرب تا قبل از اینکه لویال اعلام استقلال کنه حتی روحشم خبر نداشت قراره چنین اتفاقی بیفته . این خیلی فرق میکنه با اینکه از الان شما برنامه میریزید برای بعد کتیبه ها که یه اتحاد تو جنوب غرب قراره فریاد آزادی سر بده ....
    حالا چی شد جنوب غرب از لویال حمایت کرد ؟ ما منتظر بودیم بعد جلسه ی شمال شرق با جنوب شرق نتیجه به ما اعلام بشه و لیدرهای 4 ساید باهم در مورد ادامه سرور و بالانس سرور صحبت کنیم . اما یهو فهمیدیم متایی در شرق بسته شد بعد اون جلسه . وقتی ما اومدیم و پست گذاشتیم که اقا قرارمون این بود یه نتیجه ای به ما بگید و بشینیم با هم صحبت کنیم در مورد بالانس ، جواب اومد شما سیاست نداشتید وگرنه اگه سیاست داشتید زودتر خودتون متا میکردید با یه سایدی ...
    ما هم که چنین حرفی شنیدیم گفتیم چون شما این سیاستو میپسندید مشکلی نیست ، ما هم همین سیاستو اتخاذ میکنیم .
    اما اگه طبق همون صحبت ها یه جلسه گذاشته میشد بین لیدرهای 4 ساید ، شاید به این نتیجه میرسیدیم که مثلا سرور شرقی غربی بشه با این شرط که تا کتیبه ها نپ باشه بین 4 ساید ... واقعا این پیشنهاد بدی بود ؟ پیشنهادی که میخواستم تو اون جلسه مطرح کنم ، جلسه ای که هیچ وقت برگذار نشد...

کوچیک همه یوسف

• جنوب غرب تا قبل از اینکه لویال اعلام استقلال کنه حتی روحشم خبر نداشت قراره چنین اتفاقی بیفته .

حالا چی شد جنوب غرب از لویال حمایت کرد ؟ ما منتظر بودیم بعد جلسه ی شمال شرق با جنوب شرق نتیجه به ما اعلام بشه و لیدرهای 4 ساید باهم در مورد ادامه سرور و بالانس سرور صحبت کنیم . اما یهو فهمیدیم متایی در شرق بسته شد بعد اون جلسه . وقتی ما اومدیم و پست گذاشتیم که اقا قرارمون این بود یه نتیجه ای به ما بگید و بشینیم با هم صحبت کنیم در مورد بالانس ، جواب اومد شما سیاست نداشتید وگرنه اگه سیاست داشتید زودتر خودتون متا میکردید با یه سایدی ...
    ما هم که چنین حرفی شنیدیم گفتیم چون شما این سیاستو میپسندید مشکلی نیست ، ما هم همین سیاستو اتخاذ میکنیم .
    اما اگه طبق همون صحبت ها یه جلسه گذاشته میشد بین لیدرهای 4 ساید ، شاید به این نتیجه میرسیدیم که مثلا سرور شرقی غربی بشه با این شرط که تا کتیبه ها نپ باشه بین 4 ساید ... واقعا این پیشنهاد بدی بود ؟ پیشنهادی که میخواستم تو اون جلسه مطرح کنم ، جلسه ای که هیچ وقت برگذار نشد...

کوچیک همه یوسف

اوکی، قبول میکنیم که شما از قبل پلنی نداشتید و خودمم میدونم که پلنی برای لویال نداشتید، اصلا به قیافه لویال میخوره که براش پلنی چیده باشن؟ :دی
    فکر کن مثلا اشکان پسر کاکل زری و حاج حسین (تازگی ها فاز رستم برداشته ) بخشی از یه پلن عظیم برای جنگ داخلی باشن =)))

فقط اجازه دارم از این حرفت این برداشت رو بکنم که :
    -قبل از متای شرق، دامن زدن به اختلافات داخلی سایدهای دیگه جزو مرام و مسلک شما نبوده،
    -بعد از متای شرق، چون به شما گفتن "بی سیاست" ، صلاح دیدید که به اختلاف داخلی ربع دیگه دامن بزنید،
    درسته؟
    اگه درسته ، یوسف جان، تعریفت از اخلاق و مرام و مسلک یکم اشتباهه برادر، اخلاق و مرام تو شرایط سخت هست که معنی پیدا میکنه،
    وقتی ازت یه کاری بربیاد و وسوسه نشی انجامش بدی میشی با اخلاق، میشی با مرام،
    تو صلح و صفا که کسی بی اخلاقی نمیکنه، بی مرامی نمیکنه،
    اینکه تحت یه شرایط سیاسی سخت، هنوز اخلاق مدار باشی و چیزی که تا دیروز بد میدونستی رو هنوزم بد بدونی قشنگه،
    نه اینکه چون بعد متا به شما گفتن بی سیاست، شما هم این سیاست رو اتحاذ کردید، خب پس الان دارید بی اخلاقی میکنید دیگه؟
    وجدانتو بزار وسط اشتباه میگم؟ من اگه یه چیزی رو بی اخلاقی بدونم، سرمم بره نظرم عوض نمیشه، چه برسه به اینکه یکی بهم بگه بی سیاست.
    حالا کاری به این حرفا ندارم، شما قمار اشتباهی روی لویال کردید، به وقتش میفهمید چرا،

در مورد نپ تا کتیبه ها هم شما باید پا پیش میزاشتید، یا بهتر بگم بزارید، هر ایده و سیاستی که دارید و فکر میکنید باعث قشنگ شدن سرور میشه، باید باید باید باید باید باید باید برای حصولش تلاش کنید، چون تو چارت وظایفتون هست!!! پس جسارتا فرق شما با عموقناد چیه که میاد اینجا 80 خط اشعار ادبا رو کپی پست میکنه؟ تهش هم بقیه رو حواله میده به دارکوبی

از شما به عنوان یکی از بزرگترهای جنوب غرب انتظار میره ،اگه فکر میکردید برای آینده سرور خوبه که متای شرقی -غربی بشه اما تا کتیبه ها نپ برقرار باشه، حتما این تلاش رو بکنید. نه تنها بیخیال این ایده شدید، بلکه وقتی متا شرق اعلام شد، بجای پیگیری همون ایده خوبتون، اومدید از طرف شورای لیدری اعلام کردید:

بدینوسیله از طرف شورای لیدری جنوب غرب اعلام می کنم:

با توجه به متای شرقی سرور ما حق خودمان می دانیم که هر لحظه تشخیص بدهیم روی هر سایدی پلن هجومی یا در صورت لزوم دفاعی اجرا می کنیم. حتی ممکنه پیش دستی هم بکنیم. پس اعلام آمادگی می کنیم به تمام پلیرهایی که در کنار ما نیستند.

پ.ن: متا کردن با سایدی دیگر هنر یک ساید می باشد و جنوب غرب مشکلی بابت ۲به ۱ و ۳ به ۱ هم ندارد. ما با آغوش باز به دوستانمان کمک می کنیم و بر رقبای خود می تازیم.

نه واقعا درست عمل کردید؟
    شما میخواستید متای شرق و غرب بشه، طبق ایده تون، اوکی
    بعد وقتی متای شرق و غرب اعلام شده، (بخشی از ایده تون ناخواسته عملی شده ، مگه نه؟ ) اونوقت بجای پیگیری بقیه ایده تون که همون نپ هست، یکی از اعضای شورای لیدری میاد وسط فروم اعلام جنگ میکنه؟ با آغوش باز به رقبا میتازه؟ پیش دستی میکنه ؟
    نمیدونم والا، من قضاوت در مورد عملکرد شما تو هر دو مورد (1- اخلاق مداری و دخالت در امور داخلی ربع دیگه ،2- پیگیری ایده تون برای بالانس سرور) میسپارم به وجدان خواننده،
    همه چیز بی نهایت گویاست،

پ.ن: تبریک به بچه های لویال بابت چاه نفتی که تو اتحادشون ایجاد شد :دی

• قبل از پاسخ توصیه میکنم یک بار دیگه برید و پیام های رد و بدل شده بین خودمونو تو واتساپ بخونید شاید نظرتون در مورد حرف هایی که زدید عوض بشه

مثلا یادمه قرار بود با شمال غرب نپ کنید و ما رو بزنید :دی

سلام

یوسف جان اول اینکه من زیاد اهل این نیستم که چت بزارم فروم کلا خوشم نمیاد

پیام ها رو خودت بزار همه بخونن

گفتم با شمال غرب نپ میدیم ( الان نپ هستیم برو بیانه اعلام متای ارمین رو بخون که گفته شده نپ میدیم - نه از شمال غرب رو ما اتک میاد نه از ما اتک میره )

قسمت بعد پیام ها هم گفتم یکیتون صفر میشه ( برو پست اشکانو بخون همر 60ک گرز 20ک تی کی دیابلو صفر شده ) من به حرفی که زدم عمل کردم فدات شم !

در جواب شما قرار بود اولین فیک ما رو اعلام جنگ حساب کنید! ولی نه تنها هیییییچ کاری نتونستید بکنید بلکه الکی فیک میدید و توی دو روز حداقل 10ک نیرو فیک دادید !

من هیچ وقت زیر حرفم نمیزنم یوسف و صفر شدن دیابلو قول قرار من و شما بود !من به عهدم وفا کردم ولی شما فقط اومدی فروم میگی ما خفنیم مثل چت

الان جنوب غرب تو چاله نیفتاده ، ما داریم لذت میبریم و در تاریخ ثبت میشه که در این سرور آمرداد برای اینکه بتونه جلوی مسترز بمونه مجبور شد دو به یک کنه در سروری که کلا سه ساید فعال داشت و شمال شرق برای اینکه بازی جذاب بشه این متا رو قبول کرد ...

جدی فکر میکنی 2 به 1 هستیم ؟

خدایی خیلی ریاضیت ضعیفه فدات شم

امرداد + اریانا

امرداد 1 + اریانا 0.5 = 1.5

اسا + مسترز + لویال

اسا 1 + مسترز 1 + لویال 0.5 = 2.5

الان سرور 2.5 به 1.5 به نفع شماست !!

اریانا و لویال دارن با هم میجنگن 0.5 به 0.5

حالا دفاع اسا رو که داده به شما و کمکتون کرده رو فاکتور بگیریم و بگیم هیچ

امرداد هم داره 1 به 1 با مسترز میجنگه

الکی ادای این ادم هایی که ضعیف واقع شدن رو در نیار یوسف جان

فقط یه نکته میمونه ، قراره امرداد شعبه دوم بزنه تو مسترز و سرور رو بالانس تر کنیم نظرت چیه؟

متسرز 0.5 با 0.5 امرداد تو اس دبل بجنگه

اریانا 0.5 با لویال 0.5 تو ان ای بجنگه

ما هم تک به تک شمال غربو بزنیم

سرور از این بالانس تر خداییش؟

به هر حال یوسف جان خود کرده را تدبیر نیست همون طور که گفتم صفرتون میکنم ، الانم کاری که با اریانا کردید رو هم پس منم میتونم با شما بکنم ! از الان میگم نصفه مسترز با ماست و حمایت مارو داره ! خودتو اماده کن !

در ضمن اینم بگم ، بچه هاتون خودشون اومدن پیش ما ها مثل لویال وگرنه ما روحمونم خبر نداشت میخوان کودتا کنن !!! دقیقاااا عین لویال ماهم گفتیم حمایت میکنیم

در ساید جنوب غرب قطعا یکی از مخالفین متا با شما بنده بودم و هستم ، دلیلش هم در پست قبلی توضیح دادم ، چون میدونستم این سرور هم نهایتا همون هدفو دارید ...

یوسف تو واقعا فک میکنی ، من با تجربه ایی که از راند 4 داشتم باز میمومدم باهاتون متا میکردم؟! یعنی واقعا اینطوری فک میکردی؟!

راند 4

امرداد + سوانز +پیشوا یه خط بودن

حالا لطفا بهم بگو تو سرور ۱ رند ۴ دقیقا چه هنری از خودتون نشون دادید ؟

مثلا کدوم کتیبه‌ها رو از ساید‌های حریف زدین ؟ یا مثلا کدوم همر اندگیمی تون رو تونستین شارژ نگه دارین ؟ اصلا همر اندگیمی نه کدوم همر 10 به 3 با 100 رم 100 کاتاتون لانچ شد و دیوار شد اصلا !؟ کجا رو دفاع کردید؟ نمیخوامم بگم 100ک دفاع ! کجارو 10ک دفاع بستید؟! اصلا نیرو میساختید؟

تا جایی که من یادمه تعداد ساپورت‌های واندر مولتی‌های بچه‌های ما از تعداد ساپورت‌های کل تیمتون بیشتر بود

یعنی هماهنگی و برنامه ریزیتون در حد مولتی‌های ما هم نبود بد انتظار دارین ما زحمتشو بکشیم و شما از چیزی که آماده شده فقط استفاده کنید و پزشو بدین ؟

چرا ما به قولی که به بچه های سوانز دادیم موندیم و در مورد شما اینکارو نکردیم؟ ؟ یکم از سوانز یاد میگرفتی تو بازی تو کمک تو عمل بعد میومدی میگفتی اینا سرور قبل این کارو با ما کردن !

نمیدونم یا خودتونو زدین به خواب یا مارو دست اندختین ، اگه شما چیزی برای گفتن داشتید از روزی که متا اعلام شد تا روزی ک بازی تموم شد چه پلنی تیمتون رفت ؟

تا جایی ک یادمه اکانت امیر یورو با ۳ تا ده و ۲ک تروپس از شما مفید تر عمل کرد و یه تنه ۴تا کتیبه از شمال غرب زد ولی شما چی کار کردین ؟

کتیبه چشمتون رو 6 عصر کاتا زدن - 8 شب هیرو زدن - 10 شب بردنش!

قبل اینکه سرتو بگیری بالا و اینطوری حق به جانب بیای برا ما از گذشته‌هاتون بگین یه نگاه به عمل کردتون بندازین ببینیند مدعی چه چیزی هستین و در حد چیزی ک میخواستین بودین یا نه ؟

تو انتظار داشتی ممد ترانتولا + اشکان + بچه های دیگه برن رو واندر اون دفاع وحشتناکو گندم بدن ، 50 روز دهنشون سرویس شه از طرفی کل دفاعشو بچه های ما بدن شما فقط واستی نگاه کنی بعد بگی چرا اسم منو نزدن؟

همین که نزاشتم بزننتون برو خدا رو شکر کن یوسف! واقعا دلم نمیخواست جوابتو بدم اما دوبار گفتی ناچارم کردی جواب بدم

نابرده رنج گنج میسر نمیشود - مزد ان گرفت که جان برادر کار کرد!

این سرور یکم زحمت بکشید انشالله پیروز بشید نشدیدم میگید تلاش کریم نشد!

• یوسف جان عزیزم شما رو نمیدونم اما ما دقیقا متوجه شما میشیم و شما رو درک میکنیم وشما هم ما رو درک میکنی منتها خودتو زدی به کوچه بقلی و سعی داری با بازی با کلمات ما رو نه خودو توجیه کنی واسه وجدان خودت

قسمت قرمز میگه تا قبل از استقلال لویال :

1:قبل استقلال لویال قرار بود حذف کنن اما یکباره تیم به اسم لویال با صحبت ها و حمایت لوجستکی شما تشکیل شد که سود که نداشت هیچی خودتونم تبدیل کرده به لبنان و پیامدهایی که در آینده گریبانتان را خواهد گرفت

2. مگه قرار ساید های دیگه قبل از هر صحبت یا قراری با شما مشورت کنن نکنه شما فکر کردی کدخدا هستی ؟

3. منطق شما خیلی با حال دقت کن چون یکی اون خلاف را انجام داد پس منم انجام میدم چون فلانی اینجا فحاشی کرد منم بیام بجایی دارکوبی مثلا ناپلئونیش کنم نه داداش اگر اون شخصیتشو نشون داده دلیل نمیشه منم شخصیتم در حد اون بیارم پایین و اگر توی ساید شمال تصمیمی خلاف میل شما گرفته شد دلیل نمیشه شما دخالتت رو آشکار کنی و اون کارو انجام بدی چون نتیجه کار آدم به خودش بر میگرده و در آینده ساید شما فریاد آزادی سر خواهد داد

اون آخری هم که تحیل نظرت به بقیه ساید ها هست چون قرار نیست چیزی که شما دوست داری بقیه هم قبول کنن نپ رو شما زیر پا گذاشتی و توانش رو هم داری میدی

این بند خدا بی ادب فکر کنم رفته جنگل های آمازون داره تمرین ادب میکنه واقعا خیلی بده اینجا ادا جنتلمن و با خانوده بودن داشته باشی بعد بیایی فحاشی کنی وقعا چقدر خوبه آدم ظرفیش بالا باشه

• سلام بهنام جان

روز ۵۰ سرور هم بهت گفتم برای بردن تو این سرور هر کاری از دستت بر میاد انجام بده که آخر سرور بعد از باخت محکم نزنی رو دستت رو بگی ای کاش اینکار رو هم کرده بودم شاید میتونستم ببرم .

اکانت که تو جنوب غرب دارین رجیستر میکنین . اکانت که دارین میخرین و ...

خوشم میاد که فعلا خوب ترسیدین

درود به پلیرهای غیور جنوب غرب که اینجوری ترس رو به دل دشمنان انداختن که دارن به همه چیز چنگ میزنن شاید فرجی بشه براشون ولی قافل از اینکه در باتلاقی افتادن و این دست و پا زدن ها فقط باعث بیشتر فرو رفتنشون هست

موفق و پیروز باشید

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ناصر عزیز باز که تحریم فرومو شکوندی عزیز دلم یه مدت کم پیدا بودی دلمون برات تنگ شده بود :)

ناصر دفعه قبلی با ذکر شریف شما مولتی بازید پاتو گذاشتی تو فروم و هی میگفتی چون من نمیتونم پس شما هم نمیتونید ، بعد که به نتیجه نرسیدی تحریم کردی رفتی ، الان با ذکر شریف شما اکانت میخرید اومدی فروم؟!

من نظرم اینه قبل اینکه تو فروم مثل دفعه قبل شلوغ کاری کنی و بعدش ضایع بشی و تهش برسه دوباره تحریم کنی فروم با مدرک حرف بزن! این واسه وجه خودتم خوبه که فردا بجای ناصر کلاه بردار بهت نگن ناصر الکی حرف زن!

فقط مطعمنی ما تو باتلاق هستم ناصر؟اخه من حس میکنم تو عروس خاورمیانه ( لبنان ) دارم میچرخم :دی

لیدری تون شبیه لبنانه

زدنتون هم عشق راه رفتن تو لبنان به ادم دست میده!

پ.ن: دنبال این بودی اشکانو اثبات کنی مولتی و پوش میزنه تونستی؟! خخخخخ

پ.ن: اشکال نداره دفعه بعدی یوسفو نزارید مسعول سیاستتون ، مطمعنم راند بعدی موفق تر عمل میکنید و اینجوری تو فروم به زمینو زمان تهمت نمیزنید واسه اینکه رهایی پیدا کنی

• من واقعا نمیدونم چرا اصرار دارید یه دور باطل رو تکرار کنید !

کسی از شمال غرب زمانی که دف ارسال شد از شمال شرق مگه اعتراض و گلایه ای کرد دیپلماسی قوی جنوب شرق بود کسی مگه حرفی زد چرا درگیری آکسفورد با آمرداد از یک به یک به دو به یک تغییر کرد !

وقتی برنامه اتون این بود که دو تا ساید شرقی همزمان و توامان بیاید روی جنوب غرب تلاش کنید که جنوب غرب رو کلین کنید که یک بازی easy ,mode داشته باشید و برنده ازشرق باشه کسی گفت چرا این سیاست رو دارید بکار میبرید ! اگر واقعان اینقدر جنوب غرب ضعیف بوده که 6 عصر چشمانش کاتا میشده 10 شب هیرو میبرده و .... هیچ کاری هم برای متاش تو سرورهای گذشته نکرده

حالا این وسطه یه عده پیدا شدند مخالف این قضیه هستند توی شمال شرق دارن میزنن و میخورن ! اصلا فرض کنیم کلا میخورن

حساب و کتاب خیلی ساده ای هست این همه همری که از لویال که دیوار شد و پرید یا همرهایی که رو لویال دیوار شد اگر این قضیه پیش نمیومد قرار بود بخوره روی جنوب غرب دیگه !

واقعان باز هم انتظار داشتید جنوب غرب هیچ کاری نکنه و نگاه کنه که فشار نظامی دو تا ساید بیاد روش ! یا شما خودتون هم بودید یه کمک دفاعی میکردید که فعلا با یه ساید درگیر باشید

اینکه الان خط کش گذاشتید تو سرور که جنوب غرب عملا با جنوب شرق فقط درگیر هست علتش همون درگیر شدن شمال شرقه وگرنه الان دو به یک زده بودید نقل به صحبت های اعضای سابق شورای لیدری شمال شرق که الان تو لویال هستند مسلما اون موقع تک به تک درگیر نمیشدید

چیزی که واضح هست تو درگیری شمال غرب با جنوب شرق جنوب غرب بی طرف وایستاد نتیجه اش هم همین دو به یک شدن روش هست !

تیم لیدری دو تا ساید شرقی هرکدومشون جای جنوب غرب بودند الان سرور چیکار میکردند ؟
    توی سروری هم که خرید و فروش تقریبا آزاده و مولتی داشتن هم آزاده فقط رید خودکار نداره اسمش شده سرور بدون مولتی و بات ! همه سایدها باید آمادگی اینو داشته باشند که اکانت یا اکانتهایی توی سایدشون خریده شه چه متای شرقی چه جنوب غرب

از اون توافق اولیه سرور که با چهار ساید انجام شده بود فقط یه بسم الله الرحمن الرحیمش مونده دیگه ؟

• هی نمیخوام پست بذارم نمیذاری داداش . دفعه قبل که میفرمایید اون که زد زیر چالش دو نفره و نیومد یه اتحاد دو نفره بزنیم اشکان بود نه من .

اونی که پای تلفن بهم گفت اشکان مولتی رید میده ولی مجبورم تو فروم بگم نمیده تو هم پیگیری نکن ........ بود .

الانم فقط بهت گفتم برای برد دست به هر کار اخلاقی و غیر اخلاقی که در توانت هست بزن داداش که آخرش مثل سعید نیای بگی که یکی از افسوس هام اینه که دفاع ندادم به حسن .

عاجزانه ازتون خواهش میکنم که از هیچ کاری کوتاهی نکنین که در آینده بخواین افسوس بخورین .

هدف ما از بازی کنار دوستان بودن و لذت بردن از کنار هم بودن هست و هدف شما افسوس نخوردن از فلان کار کثیف .

امیدوارم هر کس به هدفش برسه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar: سعید جون ببخشید ().

• اینکه جلو چشم این همه آدم حرف منو عوض میکنی ناصر جان از روی کلاه بردار بودنته

گفتم اتفاقا من توی اتحادش هستم مولتی هم بزنه میبینم ولی همش ناتاره تا الان هم هرچی زده ناتاره

شما هم با مولتی هانتر چک کردی ایشون هم گفتن که ناتار میزنه (البته نباید میگفت بهت که منم گلگی دارم این موضوع رو)

خودت میدونی ناصر جان اندازه همین آمرداد اس دبل رفیق دارم .یوسف ریتالین میدونه میتونی ازش بپرسی

میخاستم کاری کنم مثل کاری که رفیقت با آریامهر کرد میتونستم بکنم

ولی این حرفت خیلی برام عجیب بود

دیگه هم ارتباطی نداریم تو سرور کاری داری همین فروم بگو در خدمتم

• ناصر عزیزم

شما جوابی نداری به من بدی جز همین اسمون ریسمون بافتن های الکی

قطعا عده ایی مثل شما که هیچ اینده و دید مثبتی جلوشون نیست و دیر یا زود باید منتظر بمونن صفر بشن ( مثل یه اعدامی که هر روز منتظره بره بالای دار ) باید یه بهانه واسه حذف جور کنن ، چه بهانه بهتر از اینکه بگی مارو دارید میخرید و بازی کثیف میکنید؟!

منم اینو میزارم بهانه حذف کردن گروهی شما از سرور - چون خودتون از سرور تشریف ببرید خیلی شرافت مندانه تره تا اینکه یکی یکیتون رو صفر کنیم و یجوری بفرستیمتون برید تا ابد یادتون بمونه:دی

در مورد اشکانم

شما از هیچ تلاشی واسه اثبات اینکه ، ثابت کنی اشکان مولتی میزد دریغ نکردی حتی تهدید به حذف کردن ، پس مثل بچه ها نگو سعید گفت من قبول کردم ! این سیاست های بچه گانه که یکی رو بندازی جون یکی دیگه با این حرف ها واسه افرادی مثل نوری کبیره نه ماها !

ربع شما چوب افرادی رو خورد که سرور های قبل از امرداد بدجور کینه داشتن و اونا سیاست های شمارو تعیین کردن و نذاشتن ربع مسیر و دیپلماسی اصلیشو بره این برات تجربه شد از این به بعد با هرکسی نری بازی کنی

پ.ن: رفتی درم ببند شوژژژژ میاد!

پ.ن: الکی اسم پلن اول ما پخ نبود چون میدونستیم با همون تشریف میبرید

• این قسمتی که ما دو به یک با شمال غرب وارد درگیری شدیم رو از کجا و با استناد به چی آوردین ؟

بیشترین همکاری بین تو کوارتر بازی زمانی شکل گرفت که بعد از بهونه های شمال غرب و تصمیم به خودکشی نهنگ ها شروع به چیدن همراشون رو دو اکانت آمرداد کردن .

البته ناگفته نماند دوستان شمال غربی رقیبان قابل احترامی بودن و خیلی بیشتر مارو به چالش کشیدن تا فیدر زن های دیوار شده جنوب غربی ...

در مورد قسمت بعدی صحبت هاتون ، اشاره به این شد که متای شرقی شکل گرفته قصد از دور خارج کردن جنوب غرب از بازی رو داشت و تصمیم به تبدیل بازی به مود ایزی حتی قبل از کتیبه ها بود که قطعا این حرفتون اشتباهه. قبلا هم اشاره کردیم که ما با حریفامون مثل بستنی رفتار میکنیم . یهو نمیزنیم تموم بشن برن سعی میکنیم لذت ببریم از رقابتمون کمااینکه تا الان یه راند بیشتر از آمرداد نخوردن و هنوز دوستان آریانا بهشون فشاری وارد نکرده :دی

البته اهرم های فشار جنوب غرب که توسط اتحاد مطبوعشون لویال به آریانا میاوردن هم کم کم داره از بین میره .. هر روز یکی از همرای لویال تبدیل به مزارع چغندر میشه و دف فیدر سایدای دیگم رنده میشه :))

هنوز فشاری وارد نشده به مسترز و فعلا شاهد تصمیم های هیجانی این مجموعه هستیم و ما داریم دست و پا میزنیم تو این باتلاقی که میگن فرو نریم :))))))))

یه سری حرفای عزیزان ما رو یاد اون بچه کتک خوره تو مدرسه مینداخت که یه دل سیر کتک می‌خورد و آخرش که پا میشد تا یکم از تیر رس خارج می‌شد داد میزد اصلانم درد نداشت و پا به فرار میذاشت

فعلا همینطوری فیک بدین ببینیم سایز همرتون از سرعت ساختتون جلو میفته یا میفتین رو سیر نزولی !

خدا رو شکر ما دوتا ناتار‌ تو خاک مقدس چیف کردیم و شد رزومه و افتخار برا شما تا با همین چیزا فعلا به پلیراتون دلداری و روحیه بدین : )

در آخر ، سرور پیش که نشستین خاله بازی کردین میخواستین اسمتونم بره رو واندر که نشد :)) انشالله این سرور بتونین چهار لول واندر آپ کنین که همرای ما ترشی نیفته و مجبور بشیم بزنیم رو واندر خودی لینک بگیریم...

پ.ن : آخر هفته جذابی رو پیش رو داریم ؟

ارادتمند ، آرمین

• اون قسمت 2 به یک شدن رو ارجاع میدم به صفحات 72 تا 90 همین فروم و دف ارسال شده به جنوب شرق از شمال شرق قبل حذف شمال غرب هم بود برادر من

در مورد easy mode هم زدن 2 به یک جنوب غرب اصل اختلاف لویال و آریانا از همینجا شروع شد و این همه درگیری تو شمال شرق در اومد حسین و حسام و وحید که تو جلسات شورای لیدری شمال شرق بودند معترض شدند و اومدند بیرون و 50 بار هم این رو تکرار کردند ! تکذیبیه هم روش نیومد بعد شما میفرمایید نبوده ایشالا گربه است !

اینکه شما حریفان رو کلا به یک شکل نگاه میکنید و لیس میزنید بصورت بستنی نگاه شماست و قابل احترام ولی گاها ممکنه اون چیزی که شما بصورت بستنی و حریف داری لیسش میزنی تهش کاکتوس از آب در بیاد و لب و دهان مبارک زخم و زیلی بشه پیشنهاد میکنم به حریفان هم احترام بزارید چون احترام احترام میاره

استاد نگاهتون در مورد حریفان رو هم توضیح دادید یک دیدگاه رو در برابر متا هم بهش اشاره بفرمایید بد نیست ظاهران در سرور قبلی صرفا فرمودید به یاران متا همین که نزدیمتون لطف بوده ! این نگاه رایچ شما به متا در تمام سرورهاست یا فقط اون سرورخاص؟؟

در پایان من هم برای شما آرزوی موفقیت رو دارم

شاد باشید

• سلام و ارادت خدمت بازیکنان و خوانندگان فروم

همانطور که گفتم از این به بعد جوابی به بازیکنانی که درگیر اون 11 مورد (4مورد هم نگفتم) بودند رو نمیدم چرا که این آقایون دنبال این هستند که عوام فریبی کنند و افکار خوانندگان فروم را جهت دهند و دیرتر و دیرتر واقعیت های ذاتی خود را نمایان کنند که 100 البته خوانندگان فروم بسیار زیرک تر و نکته بین تر از این هستند که گول امثال آقایون رو بخورند و دستشون رو شده چرا که از نوشتار فرومی مشخص هست که هم عصبی هستند و هم متزلزل چرا که ادب از 100 به 40 و نوشتار رسمی از 100 به 30 تغییر کرده است. قبل از اینکه وارد چند لینک بشم از این تریبون مجبورم از متامون خواهش کنم: ما رو انقدر گول نزن، ما اونقدرا هم بدردنخور نیستیم.

این آقا هنوز در حال خفت کردن دفاعی ها هست. مرسی که هستی

Ashkan-PSR-LOST.jpg

این بازیکن و اتحادشون باهم دفاع ساز خوارج هستند که از این لینک ها زیاد خواهیم دید

VENOM-0.jpg

دیگه با فشاری که مجید مهدی مازیار ممد و کل شمال شرق روی بنده آوردند که این بنده خدا رو بزنیم ما هم از چند همری که قراره صفر بشن 3تا رو انتخاب کردیم که جلو زن برن و صفر بشن ولی متاسفانه یکیشون نصف شد فقط ! همر 10 الی 15 سرور هم پر پر شد... 70.000 الی 80.000 گرزی و ادامه ماجرا (البته از شناختی که از ایشون دارم الان میاد میگه من دفاعی ساز هستم)

Ghable-Amal.jpg

Bade-Amal.jpg

Monako-1.jpg

Monako-4.jpg

Monako-2.jpg

Monako-3.jpg

Monako-5.jpg

Monako-6.jpg

Monako-7.jpg

Monako-FINISHING.jpg

و این چنین بود که زحمات آقایون غربی به فنا رفت ! عزیزان این همه سرمایه و وقت و اعتبار در ساید خودتون رو گذاشتید روی شمال شرق به چه قیمتی ؟ انتهای سود شما میتونه کتیبه باشه و دیگه این آقایون نیستند... ما میمونیمو شما. کتیبه برمیگرده، حاج حسین میاد جنوب غرب، بر میگرده، آبرو و اعتبار و پتانسیل ساید بر نمیگرده ! اینو مطمئن باش اگه شما از 1 تا 10 یه عددی رو میزاری تو ساید ما، بچه های سیاسی ما چند برابرشو کاشتن، پس کاریو بکن که فردا باهات کردن گیر نکنی.قبل و بعد از حملات از تمام بازیکنان دفاعی عکس گرفته شد و کسانی که امتیاز دفاعیشون جا به جا شد رو با اسم و مقدار امتیاز اینجا میزارم.

ne

Monako : 11471

Ravi : 4171

magnetar : 3226

250Grams : 3212

S.W.A.T : 1951

ashkan psr : 1053

nw

eSTil : 7878

Last of COB : 3145

black : 2271

max : 1987

razor : 1977

stone : 1916

Nene : 1830

night : 1711

mr lode : 1405

Pari : 1323

Sasha sobhani : 1229

Donya jahanbaKht : 1165

praim : 1055

Napoleon.Nw : 1029

sw

veryAlma : 8005

omg this guy : 6152

Banipal : 4931

warriors : 4371

Alma : 3995

Witcher : 3064

Buffalo : 3060

Delavar : 2651

Swteam : 2644

parsamis : 2061

Spartacus : 2038

matinkh : 1954

yal : 1523

Soorena : 1380

Volcano : 1374

Morphine : 1118

از جنوب غرب و دفاعی ها کاملا مشخصه بازیکن عادی نفرستاده و مولتی های آقایونه سیاست گذار است که نشانگر جایگاه لغزنده است. البته بعد از آنالیز به شدت خوشحال شدم که دفاعی های شمال شرق نبوده و مثل حملات قبل دلم نسوخت. در آخر هم تشکر میکنم از حمله کننده های عزیز که میشه گفت جز یک نفرمون که مشکل شخصی داشت و کلا پلن رو خراب زد تمام اکانت ها سر زمان های مشخص شده هم فیک ها و هم ریل ها رو زدند. عالی بودید و باز همکاری گروهی رو به رخ سرور کشیدید.

پ.ن: علیرضا باز ببخشید و ممنونم.

با تشکر

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

با اجازه میخوام یه مروری داشته باشیم به بهانه ها و یقه درانی های " ورشکسته های سیاسی " از یکماه اخیر تا به امروز جهت ثبت تو این تاپیک.

چون فکر میکنم در آینده لازم باشه به همین پست رجوعی داشته باشم ؛

. سرور رو آن بالانس کردید

. متای زیرزمینی کردید

. باعث حذف ش.غ شدید

. ادمین بهتون امداد غیبی میکنه

واستون تروپ اضافه میکنه و تارگت لو میده و مختصات نان کپ بهتون میده

. دارید ۲ به ۱ میزنید

. مولتی رید میدید

. تو خاک ما اکانت رجیستر کردید

. دارید تلاش میکنید بین ما تفرقه بندازید

. کثیف بازی میکنید

. تو اتحادهای ما جاسوس دارید

. با پلن قبلی و از همون شروع سرور ، آدم فرستادید شمال شرق

و این لیست ادامه دارد !

داشتم فکر میکردم تو تمام این سالهایی که بازی کردم ، چقدر بهانه ها و نق زدنهای "حذف کنندگان " و " حذف خواهند کنندگان : دی " تو تمام سرورها ، تکراری و مشابه و عین همدیگه بوده ؛

انگار که همگی به شکل " واو ننداز " دارن دستورالعمل یک دفترچه راهنما رو اجرا میکنن .

تکنیک قدیمی و نخ نمایی هم هست چون ؛

اگه حذف کردن که میگن در اعتراض به تقلب و بازی کثیف و امداد غیبی حذف کردیم.

اگه موندن و باختن هم که میگن حریف کثیف بازی میکرد و حمایت ادمین رو داشت.

اگر موندن و بردن هم که دیگه نور علی نوره ؛

میگن با وجود اونهمه فساد گسترده حریف ، ولی ما تونستیم ببریم.

خلاصه اینکه بهتون پیشنهاد میکنم با روح و روان و اعصابتون از اینکارا نکنید و به جای اینهمه وقت گذاشتن رو حواشی و اصرار و لجبازی بر سر ادامه سیاست های غلط ؛ تمرکز و انرژیتون رو صرف خود بازی و برطرف کردن اشتباهاتتون بکنید.

در ضمن درست فیک بدید ، نه مثل اون دوستمون که واسه اینکه ثابت کنه کارش با پلن و فکر قبلی بوده ، هنوز که هنوزه داره با ۲۱ دونه شمشیر و ۱ دونه کاتا فیک میده :-)

پ.ن : به طرز جالبی اون بخش سخن مازیار که گفت : 《 ج.غ مسئول درگیری داخلی ما نبوده 》

دائم داره بولد و بهش استناد و ۵۰ بار تکرار میشه.

ولی اصلا و ابدا اون بخش سخنش که گفت :

《 ج.غ به محض دیدن اولین جرقه های اختلاف در ش.ش بوی کباب به مشامش خورد و از هول حلیم خودش رو کلهم اجمعین پرت کرد وسط غائله ( نقل به مضمون ) 》 ،

خونده نمیشه.

پسا.پ.ن : یوسف جان اون ۲ به ۱ رو از کجا آوردی دقیقا !؟

برادر ، اینقدر خواننده رو شنگول الذهن و مشنگ الاحوال و خجسته مغز ، فرض نکن ،

خوبیت نداره.

پسین.پ.ن : با بنی اسرائیل و زمین و بهانه و کج ، به سلیقه خودتون جمله بسازید.

خوش گذرونی در حد دیسکو هتل امپریال خیابون آل مکتوم

تیرداد

• ناصر جان نفس عمیق بکش ، خودتو کنترل کن

در مورد آنالیز که ، فکر میکنین ما رو تاس انداختن تارگت انتخاب میکنیم ؟

اصلا رنک ۱ تا ۱۰۰ همرای این سرور برای مجموعه شما ، یکی از این همرا رو بلند کنین شاید قبل پریدن یه لینک گرفت :))

اتفاقا این سرور بچه ها خواستن جنگی بازی کنیم دیگه به اند گیم نمیرسه کاره کوارترت :)))

یه نکته ایی هم در مورد ۴تا همری که گفتی ، ۲ همر لاست سنگین خوردن که یکی از این دو همر (پایتون) هرچی کماندار ساخته بودین رنده کردا :))) یعنی فقط باید بزنی لاست ندی ؟

بشینین با همین منطق فیکتون رو بزنین ناصر جان

عزیزم اگه دقت کنی و همون صفحات رو بخونی تایمی که اتحاد آریانا اومد بالا برای دفاع رو چک کن و تطبیق بده با زمان دیوار شدن همرای یه سری از دوستان روی اکانت Watch and Learn و اکانت M A R S ، شما که یه چرخی تو همین صفحات زدی امکانش هست به سوالی که بارها توسط افراد مختلف پرسیده شد جواب بدی ؟

بین این سه کوارتر باقیمانده چه متایی شکل میگرفت که به مزاج دوستان خوش میومد ؟

در خصوص متا هم خیلی سادست چرا اینقدر خودتون رو به در و دیوار میزنین ؟ دلیل حضور ما تو این سرور چیه فکر میکنی ؟ قولمون به بچه های سوانز برای بازی بدون مولتی

چرا دوستانمون تو سوانز کنارمون موندن ؟

متا به حرف نیست عزیزم به عمله ! حرف و که همه زدن ولی مهم اینه چقدر از این حرفا عملی شده

ارادتمند ، آرمین

• سلام

یک مدت تاپ وتاپ تو فروم پست گذاشتم به یک چیزایی برسم که رسیدم.

اولا مشخص شد هیچ دروغی از جانب ما گفته نشده اصل درغگو همون مرگ بر دیکتاتورا بودن تمام حرفهایی که من به هم اتحادیام از صحبتهام با دوربع غربی گفتم از طرف لیدرهاشون تایید شد و خوشبختانه دیگه از لویال گذشتیم و رسیدم به مرحله بعد!!!!

دوما پرده از خیلی اتوکشیده ها افتاد و اصل داستانشون معلوم شد.

اقایون جنوب غرب گیریم به شما گفتن بی سیاست باید برید با یک گروه هتاک و... بریزید رو هم بعد بگید ما گرزی ورمیداریم یا تبری؟

توافق شده از اکانت هیچ ربعی کتیبه با تک هیرو و هرنوع کمک از طرف اکانتهای یک ربع گرفته نشه میدونم تمام داستانهای شما برای گول زدن این بنده خداها برای کتیبه بود اتفاقا ما هم خوشحال میشیم اینکارو بکنید چون هم نشون داده میشه کی چند مرده حلاجه و پای حرفش میمونه هم زدن کتیبه از شما راحت تر از زدن از ناتاره با این وضعیت بازی کردنتون!!!

اقا یوسف گرامی ما با شما صحبت کردیم واقعا فکر کردید ما نون هزارتومنی رو با گوشمون میخوریم؟ماپلیرهامونو ازاد گذاشتیم بزنن ولی یک فیک بیاد رو ما اعلام جنگ میکنیم؟این یعنی چی جز زرنگی و استفاده از موقعیت؟بعد ناراحتی چرا نتیجه صحبتمون با اس ای رو بهتون نگفتیم؟!!شما که همون شب رای گیری تو اریانا فهمیدید میخواید اینجا مارو سیاه کنید؟شما اصلا دنبال بالانس نیستی وگرنه الان شمال غرب که داره دفاع میده پس با شماست دو به دو بالانس نیست؟لویال هم اوانس شما.

شما باعث درگیری تو شمال شرق نبودید اما به کثیف ترین نحو ممکن خواستید ازش سو استفاده کنید که باز تیرتون خورد به سنگ.

پشت سر گفتم تو روشن هم گفتم دم بچه های شمال غرب گرم رو بازی میکردن و زیر رو رو نمیکشیدن برعکس شما.کفتن متا نمیخوایم اما شما...

نمیدونم چرا همیشه تخم مرغاتون رو یک جا میذارید اونم جایی که دوروزه میشکنه اخه لویال؟!!!

تازه الانم تاپ و تاپ تو شمال شرق اکانت ریجستر میشه بابا با اکانتهایی که از اول بودن و همر داشتن و از دو ربع بازی بهشون کمک شد به کجا رسیدید که تازه اکانت ریجستر میکنید.

درنهایت یک دوستی از تعداد همرهای غرب و شرق گفت بهتره این رو بدونه ببر رو مرد شکار میکنه نه تفنگ.

تیربار بده دست یک بچه روبروی ببر از دست و پاچلفتیش ببره نکشدش خودش با تفنگ زارت و زورت خودشو میترکونه اما به یک شکارچی یک تفنگ سرپر از اونایی که تو جنگ داخلی امریکا استفاده میشد بده پوست ببر ازش بگیر.

شما شونصدوپنجاه تا همرم داشته باشید با این پلنری عالی حریف شیش تا و نیم همر ما نمیشید شک نکنید.

پ.ن:این پست با اجازه از دیپلمات ارشد شمال شرق ایرج عزیز کذاشته شد.

پ.ن1:جنوب شرق انقدر استثمارمون نکن خسته شدیم اه.

با سپاس

• پیش از هر چیز یک تشکر حسابی از محمدعلی وگنس عزیز، تیم پلنری و دوستان با همرهای زیباشون. جواب بی‌اخلاقی و تنش زایی و شورش رو داخل بازی دادیم و می‌دیم و خواهیم داد.

و اما..

درود به پلیرهای غیور جنوب غرب که اینجوری ترس رو به دل دشمنان انداختن که دارن به همه چیز چنگ میزنن شاید فرجی بشه براشون ولی قافل از اینکه در باتلاقی افتادن و این دست و پا زدن ها فقط باعث بیشتر فرو رفتنشون هست

امیدوارم این تصویرسازی دراماتیک، بیشتر نمایی از حال و همچنین آینده‌ی نزدیک ساید خودتون نباشه ناصر خان :)

ما شورشی، خوارج، کرم سیب، برده، نوب، بچه، امرداد ستیز، مهره ی غرب،

و متحد رسمی و علنی مسترز..

ببخشید که ما نتونستیم پلیرهای خوب شمال شرقو قانع کنیم که این متا به نفع شمال شرق و بالانس سروره ، ببخشید که ما به خاطر متا پتانسیل ساید اندگیمی خودمونو خراب کردیم ، ببخشید که ما اکانت حسامو قبل اینکه از اتحاد بیاد بیرون زدیم ، ببخشید که ما به شما گفتیم دنبال بالانس سرور هستیم و رفتیم با جنوب شرق متا کردیم و به شما گفتیم بی سیاست ، ببخشید که ما تبرو انتخاب کردیم و معترض شدیم چرا خودتونم تبر انتخاب کردید...

و..

به جای زدن همر مخالفینتون ۲۴ساعت صبر می کردید و دوباره که اوضاع آروم می شد صحبت می کردین. شروع کردین زدن همرهای رفقاتون داخل اتحاد؛ بعد ما جنگ داخلی راه انداختیم؟ عجب! عجب! و دقیقا به همین دلیل بازی ما کثیف هست؟ مازیار جان یه صحبتی با دوستمون بکنید.

شورای لیدری جنوب غرب همیشه سیاست های مشخصی داشته و در یک راستا بوده و همین باعث شده این حجم از همدلی و رفاقت ایجاد بشه. می فهمم که دیدن این ساید منسجم و اون ساید منهدم آزاردهنده هست ولی خب واقعیت رو بپذیرید.

آقا یوسف و آقا رضای عزیز، به جای دخالت در سیاست‌های دیگر سایدها، دست بردن در اختلاف داخلی و حمایت علنی از عده‌ای معلوم‌الحال، کمی بیشتر مراقب سیاست‌های درون سایدی خودتون باشید! گندم‌زارهای زیبا در تمام واحه‌های ساید سبز میشن فقط مختص شمال شرق نیست :) ممنون

من که یک پاپ باز دف‌ساز نوب بی‌ادعا هستم، اما وسط همرهای زیبای بچه‌ها لنگه دمپایی کپم رو پرت کردم که دیوار شه تولیدات کپ بره بالا بشینم دفم رو بسازم! بعد صبح باید با این صحنه مواجه بشم:

این بود حمایت مردانه‌ی و حماسی شما از لویال؟ این بود "تا ما هستیم لویال هست و تا لویال هست ما هستیم"؟ این بود "واندر به اسم لویال می‌زنیم"؟ نمی‌شد یه کم دف بیشتر بدید؟ این طوری از متای خودتون حمایت می‌کنید؟ چطور اجازه می‌دید همر دیفالت بالای 70 کی گرزی و آس لویال این طوری مُفت بپره؟

پ.ن: آقا مازیار بزرگوار ما مخلصیم و اجازه‌ی ما هم دست شماست :saint:

• تشکر ویژه از همه دوستان که این مدت زحمت کشیدن مخصوصا بچه های مسترز

اما ده ۱ما ۱همر جنگی بود این همر وقتی روی حذف بود اکانت ۲۴ساعت لاست داده بود و بعد اون هم اکانت فقل بود به خاطر دف بالا

و ۳هفته گذاشته کلا شارژ نبود وفقط گندم خور میرسوند

دوستان لطف دارن میگن ۸۰ کی گرزی و واقعا میشد اگر مداوم شارژ بود ولاست نمیخورد

اما همر ۵۰کی گرزی و ۱۳ کی تیکا بود ۳کی گرزی و ۲کی تیکا روی اکانت عمو حاجی تلفات داد 😁

در نهایت تحمل گندم ۲۵۰ کی منفی سخت بود و دوستان متامون کم نزاشتن و مثل مرد پای حرفاشون بودن

واما

اینم رو هم بزارید من بعد خوند فروم فکر کردم سبز پریده دهکده 😂

در اخر خسته نباشید قشنگ بود حرکتتون ولی باز اشتباه محاسباتی داشتین

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام و عرض ادب

دو مورد خدمت شما عرض میکنم :

1) دقیقا برای همین بنده عرض کردم اگه حریف به جا شمشیر ، گرز برداره ما هم شمشیرو میزاریم زمین و گرز برمیداریم ... کسی شما رو مجبور نکرده بود گرزو انتخاب کنید ولی وقتی گرزو انتخاب کردید و از چپ به ما حمله کردید و ما مستقیم سرو هدف قرار دادیم نگید این بی اخلاقیه و شما باید از سمت چپ حمله میکردید !

2) ما دقیقا چیو باید پیگیری میکردیم ؟ میرفتیم منت و خواهش که تو رو خدا بیاید با ما نپ ببندید ؟ که تهش بگید آقا ما که همه جوره با شما راه اومدیم و بهتون مهلت دادیم و نپ هم کردیم و اخرشم منت بزارید سرمون که لطف کردید به ما ؟ نه امیرخان اینجوری نیست ، ما یه بار تو یه سرور همین بلا سرمون اومد از سمت آمرداد و تهش این شد که به ما بگن لطف کردیم شما رو که باهاتون متا کرده بودیم نزدیم !
    امیرخان این پیشنهادم برا زمانی بود که شرق خودشو زرنگ فرض نکنه ! ما به حساب اینکه قراره جلسه بین 4 ساید برگذار بشه برای بالانس هیچ کاری نکردیم و هیچ اقدامی نکردیم . این درست نبود که دست ما رو بزارن تو پوست گردو و تهش بگن شما زرنگ نبودید که کاری نکردید و باید اقدام میکردید و ورشکسته سیاسی هستید ...

فقط یه نکته میمونه ، قراره امرداد شعبه دوم بزنه تو مسترز و سرور رو بالانس تر کنیم نظرت چیه؟

عزیزدل ، از شرق به ما رسیده ، اینم روش ... ما انتظار هر کاری از شرقو داریم با این سیاستی که تو این سرور از خودش نشون داد .
    البته هنوزم معتقدم شمال شرق این سیاستو نداشت و سیاستی که نوشته شده تماما توسط آمرداده ، چون همون اخلاق آمرداد داره اینجا هم پیاده میشه ... ( تو آمرداد رفیقای خوبی دارم که حسابشون از این حرفم جداست و میدونم اونا هیچ وقت )

حالا لطفا بهم بگو تو سرور ۱ رند ۴ دقیقا چه هنری از خودتون نشون دادید ؟

آقا بهنام اون زمان که اومدی بم گفتی اگه برید با شمال متا کنید ما نمیتونیم دووم بیاریم و یادته ؟ الان میای میگی باید ازت تشکر کنم که ما رو نزدی ؟
    یادته بهت گفته بودم پتانسیل جنوب غرب اگه چهار باشه پتانسیل شما دهه و با این وضعیت اگه متا کنیم چه تو دفاع چه تو همر باید از ما انتظار همکاری نسبت با همین اعداد در نظر بگیرید ؟ اینا رو قبل متا گفتم ، اگه مشکلی داشتید چرا متا کردید ؟ چرا همون اول نگفتی اخر سرور واندر تو جنوب شرق میره بالا و اسم آمرداد و سوانز میخوره روش و حتی یوزر پسورد اکانت واندرم بهتون نمیدیم ؟ قبل متا اینو میگفتی ببینی من با شما متا میکنم یا نه . کلا شمال اون سرور یه کتیبه از ما زد که از شما هم یه کتیبه زد ! ما اندازه توانمون شمالو زدیم ودف کردیم . شما هم اندازه توانتون شمالو زدید و دف کردید .
    نه عزیز من بزار درست بگیم داستانو . ما به شما اعتماد کردیم و با شما متا کردیم ، ولی شما وقتی خیالتون از شمال راحت شد یهو گفتید
    مزد ان گرفت که جان برادر کار کرد! و گفتید جنوب غرب کاری نکرده پس بای بای متا !

آقا تیرداد عزیز اینی که ما گفتیم بهونه برای حذف ما نبود ، بلکه واقعیت بود ، اینکه شما میخواید ما واقعیت ها رو نگیم یه بحثه و اینکه میگید این بهونس یه بحث دیگه . ما هیچ جا نگفتیم چون متای شرق تشکیل شد جنوب غرب میزاره رو حذف ...
    ما فقط گفتیم به ما گفتن قراره سرور بالانس باشه و بشینیم در مورد بالانس سرور صحبت کنیم ولی یهو متای شرق شکل گرفت ...
    اون حرف آقا مازیار 500 بار گفته شد چون هنوزم بعضی فکر میکنن جنوب غرب برای بهم زدن شمال شرق از قبل برنامه داشت ...
    اما اینکه ما بعد از اعلام استقلال لویال بهشون کمک کردیم کاملا درسته و قطعا خودتونم میدونید این خیلی فرق داره با اینکه از الان پیشگویی میکنن و میگن قراره بعد از کتیبه ها یه اتحاد از جنوب غرب اعلام استقلال کنه ...

در مورد 2 به 1 هم ارجاع میدمتون به پست لیدر های شمال شرق که فرمودن لویال اقلیت شمال شرقه و 5 درصد شمال شرقه . با این حساب ما 1.05 هستیم و شما 1.95 . من گرد کردم گفتم 2 به 1 نمیدونستم اینقد رو 5 درصد حساس هستید ...

اقا یوسف گرامی ما با شما صحبت کردیم واقعا فکر کردید ما نون هزارتومنی رو با گوشمون میخوریم؟ماپلیرهامونو ازاد گذاشتیم بزنن ولی یک فیک بیاد رو ما اعلام جنگ میکنیم؟این یعنی چی جز زرنگی و استفاده از موقعیت؟بعد ناراحتی چرا نتیجه صحبتمون با اس ای رو بهتون نگفتیم؟!!شما که همون شب رای گیری تو اریانا فهمیدید میخواید اینجا مارو سیاه کنید؟شما اصلا دنبال بالانس نیستی وگرنه الان شمال غرب که داره دفاع میده پس با شماست دو به دو بالانس نیست؟لویال هم اوانس شما.

شما باعث درگیری تو شمال شرق نبودید اما به کثیف ترین نحو ممکن خواستید ازش سو استفاده کنید که باز تیرتون خورد به سنگ.

پشت سر گفتم تو روشن هم گفتم دم بچه های شمال غرب گرم رو بازی میکردن و زیر رو رو نمیکشیدن برعکس شما.کفتن متا نمیخوایم اما شما...

نمیدونم چرا همیشه تخم مرغاتون رو یک جا میذارید اونم جایی که دوروزه میشکنه اخه لویال؟!!!

تازه الانم تاپ و تاپ تو شمال شرق اکانت ریجستر میشه بابا با اکانتهایی که از اول بودن و همر داشتن و از دو ربع بازی بهشون کمک شد به کجا رسیدید که تازه اکانت ریجستر میکنید.

آقا مازیار من نمیدونستم جلسه ی اون شب ما در رابطه با سیاست جنوب غرب با جنوب شرقه ! من نمیدونستم شما قراره با اون جلسه ساید متای خودتونو مشخص کنید !
    من فکر میکردم در مورد بالانس سرور قراره صحبت کنیم و بابت همینم عرض کردم خیلی خیلی خوشحالم که شما هم مثل ما به فکر بالانس سرور هستید . اگه اون حرف من باعث شد که شما نتیجه ی جلسه ی بین جنوب شرق و خودتونو نگید و در مورد بالانس صحبت نکنیم ای کاش حداقل تو همون جلسه به ما میگفتید ، نه اینکه الان بگید ...
    آقا مازیار این چندمین باره که شما میفرمایید همون شب رای گیری تو آریانا ما فهمیدیم نتیجه چیه ، چرا فکر میکنید من باید میفهمیدم این موضوعو نمیدونم واقعا ولی من اصلا خبر نداشتم چنین اتفاقی داره میفته و اصلا از اون جلسه شما خبری نداشتم تا زمانی که تو فروم مطرح شد .

کوچیک همه یوسف