نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• یا یه نمونه دیگه سرور 6 راند یک ای ار یه پسری بود به اسم no mercy ایشون اون سرور با یه مازیار نامی (با مازیار تری دات اشتباه نگیرید) holy motors کودتا کردن تو جنوب شرق و همین اقا محمد بایگوش و محمد تارانتولا و خیلیای دیگرو از لیدری کشیدن

به به

اول از همه متاتون رو تبریک میگم واقعا از صمیم قلب. اتفاقا ترکیب تیم تایگرز و کلاهبرداران و پیشوا و لویال به نظرم ترکیب جالبی میشه.. خدارو چه دیدی شاید یه سرور دیگه رفتید یه ساید و اسم اتحادتون شد سوپر مگا اولترا مسترز.

اتفاقا اون سرور من و مازیار گاد روی اکانت HOLY MOTORS
    بازی میکردیم و کاملا از جزییات این خزعبلاتی که سرهم کردی اطلاع دارم.. کاری به نتیجه و علت و پیامد و .. اون کودتا ندارم ولی تا جایی که یادمه کسی به اسم شما تو جنوب شرق بازی نمیکرد.. در نتیجه شما توی متای سه به یک علیه ج.ش داشتی شمشیر میزدی..

حوصله خوندن پست های قبلیتو ندارم .. اما همین کافیه که حق استفاده از کلمه بالانس رو نداشته باشی..

ولی یادتون باشه که شما در اخر چیزی جز مستعمره نیستین

بله.. بله .. زیر دستای سامان بدبوی که تا دیروز کتیبه هاتونو میومدید فی میدادید تو دیسکورد امروز کلمات جدید یاد گرفتید؟؟

هرچقد هم مستعمره مستعمره کنید .. هرچقدر هم رفرنس از کتاب ها و فیلمای دوزاری و زرد بریزید وسط فروم.. یه چیزی به اسم "اصالت" رو تحت هیچ شرایطی نمیتونید کسب کنید..

اگه میبینی نشستیم مثل روز اول داریم انرژی میزاریم و حتی تعادل کم نشده (از یه ورمون چیزی کم نشده) به خاطر اینه که میدونیم لیدری تصمیم این متای شرق رو گرفته که توی این بازی "اصالت" داره.. در نتیجه میشه به حرفای این لیدر "اعتماد" کرد .. این واژه ها برات غریبه قاعدتا چون ته لیدری که قبولش دارید سامان بدبوی ساید فروش بوده..

الانم این حجم فشار که روته رو نگه دار چون هنوز اول بازیه... اگه شخصا ذره ای هم ته دلم کم شدن انگیزه به خاطر این متا بود بعد از خوندن پستای فروم طی این مدت به شدت انگیزم برای جنگیدن واسه متای شرق و زدن دریاچه مصنوعی تو خاک پرادعای جنوب غرب با چنگ و دندون بیشتر شد..

راجع به بالانس هم اصلا هیچی بالانس نیست.. اصلا قابل قیاس نیست هیچ چیز شرق با ۴ تا سامان بویی جنوب غرب.. ولی خوب همینه که هست.. میتونی بلند تر داد بزنی

پ.ن: خوشحالم تو جبهه زردا نیستم

پ.ن: هشتایی جون میدونم این فرومو میخونی.. منو عروسیت دعوتم کن

• این هندونه هایی که زیر بغل شما میره اول سرور داشت میرفت زیر بغل ما ولی ما دیگه زیر بغلمون جا نداشت ;)

سلام

یکی از نشانه های خود شاخ پنداری این جملس که نوشتی

حالا کار به بقیه پستت ندارم ولی یکی از نشانه های لبنان شدن یه مملکت ( لبنان کشوریه که نخست وزیر نداره و نمیتونن به اجماع برسن کی نخست وزیره و اصولا طایفه ایی اداره میشه ، هر وقتم به اجماع رسیدن نخست وزیر بزارن بعد یه مدت قهر کرده ) همین پست شما که هیچ سمتی نداری ولی میای میگی هندونه میزارید زیر بغل ما

یکی از نشونه های لبنان بودن جنوب غربه

محسن 2pac هم بهت گفت عین جوابشو منم بهت میگم

اگه شمال غرب میموند ، بالاخره یه تایمی نپ داده میشد و ما داعم همدیگه رو نمیزدیم ، تو اون نپ من جنوب غربو میزدم از بس که سرخورد درگیری های مرزی ایجاد میکرد و کرم میریخت

حالا با این وضعیت بیام باهاتون متا کنم ؟ هندونه بدم زیر بغلتون ؟

پ به نظرم شما شر به پا نکن نمیخواد هندونه بلند کنی ، همون قضیه نوید سیستم که لیدرت بهت گفت چرا زدی ، تو چی جوابشو دادی یادته؟!:)))

پ.ن: سامان بد‌بوی کبیر راضی هست از ربعتون یا نه ؟!

• سکوت امشب نشان از اخبار جالب در فردا دارد !

امیدوارم بعد از نشستن اتک ها کسی رو حذف نزاره!

پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

• من به آقا مازیار گفتم من با علی فلوید صحبت کردم برای جریانای اول بازی که درگیری نداشته باشیم و احتمالا محسن 2pac و مصطفی بینام در جریان نباشن ! سوال من ازت اینه که چطوری متا بستیم که 2تا از لیدرای اصلی nw در جریان نبودن ! و به آقا مازیار این حرف رو زدن ؟!

درود

اقا این بحث واقعا خسته کننده و بی حاصل شده

ببینید خود میلاد جان هم داره میگه با ما برای متا صحبتی نکرده

من چندتا نکته اضافه کنم، باشد که این بحث کلا بسته بشه

همین میلاد که میبینید خود بنده با تنها کسی که تو این بازی تا حالا باهاش بحثم شده ایشونه ، مال خیلی وقت قبل هم نیست اخرین بحثمون دقیقا دو ماهی قبل از شروع این سرور هست در تاپیک دژکوب برید ببینید که چجور از شرمندگی هم در اومدیم :دی

اصلا سالهاست با هم کل کل داریم چون ایشون در اصل پلیر جنوب شرق و والس بوده در کنار علی زاکی و بنیتو ، من پلیر جنوب غرب در کنار دوستان قدیمی مثل ماهان هلسیکر و ....

حالا در مورد اینجا ، این حرفهایی که میزنم تو همین تاپیک هست راه دور نمیرم

مازیار جان خودشون گفتن چون ساید همیشگیشون شمالغرب بوده دلشون با اونجا بوده و حتی دوست داشتند قبل از اینکه وارد سرور هم بشن بین دو ساید شمالی رابطه صمیمانه برقرار کنند، ولی ما نخواستیم، ما هم تایید کردیم

در مورد جلسه هم که به جمع بندی رسیدیم چی شد و هر دو طرف تایید کردیم

بعد گفته شد ما با جنوب غرب متا بودیم، اونم هم از اونطرف تکذیب شد هم ما ، دلایلشم گفتم الانم میبینید که بهنامم دلیلش مثل ما بوده

بعد گفته میشه لویال با ما متا بوده :|

خب عزیز دلم اگر ما با لویال متا بودیم یا با ان ای متا بستیم قبل سرور یا اول سرور، بعد چرا بیاییم تو جلسه بگیم به سود شماست الان وارد درگیری نشید؟ یعنی میریم حرف متا میزنیم بعد که توتالتون میاد میگیم نمیخواییم!!

چرا الکی پیچیده میکنید یه موضوع رو ؟ یعنی هرجا خوبه میگید ما با آکسفورد برادرز میخواستیم متا کنیم خودشون نخواستن و هرجا بده میگید اونا اول سرور متا بسته بودن با ان ای؟ به قول پرویز

گرفتاری شدیم

دوستان ما که از سمت خودمون گفتیم از نظر ما هیچ مشکلی در متای ان ای و اس ای نبوده ، حتی در فرستادن اون دفاع هم‌نبوده ، ما هم نه نپی بودیم‌نه متا که ناراحت بشیم، خودتونم لایک کردین

حالا باز یه جریان دیگه پیش بیاد ببینیم حدیث جدید چی هست دوباره :)

برای بار هزارم اعلام میکنیم ما با هیچکودوم از سه ساید صحبتی برای متا نکردیم در هیچ تایمی

همچنین نه شمال شرق و نه جنوب غرب با ما صحبتی برای متا نکردن در هیچ تایمی

نقطه سر خط بعدی

• پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

آقا فرشید عزیز احترامت واجب

بحث خرید گلد رو چندین بار مطرح کردین

همین ناصر کلاهبردار با هم صحبت میکردیم شارژش تموم شد تو جاده بود، من بعد از مکالمه براش شارژ فرستادم که لنگ نمونه تو جاده، ناصر محتاج شارژه منه؟ یه باغ و سفره خونه داره تو شیراز که شما شاید باغ عروسیتم به این لاکچری ای نبوده...

تخریب هم حدی داره...

الان یه بسته 600 تایی گلد از یه پیتزا ارزون تره

این مسخره بازیا رو بزارید کنار، هیچکس برا گلد بازی نمیکنه.. شما میکردی یه زمان رو دیگه نمیدونم

من پیشنهادم به شما اینه که برید تو جنوب شرق بازی کنید و انگه مزدور امرداد و همراهی با توتال صادراتی رو پیشونیتون نمونه

برا سرور های بعد میگن اینا هیچی نبودن خودشونو چسبوندن به یکی دیگه برا ابراز وجود

هر چی بودید قبلا، ماله قبله، الان فقط مهره ی سوخته ای هستید که امرداد بهتون هیچ نیازی نداره، بود و نبود شما رو هماهنگی امرداد اثری نداره، تیمه امرداد کامل تر از این حرفاست که به امثال شما ها نیاز داشته باشه...

شما ها رو چوب امرداد آویزون هستید...

واقعا فکر کردید امرداد با این حجم از مولتی و پلیر و زیر ساخت و هماهنگی و دف و غارت و پلنر و....

میاد تلاشش و هماهنگیه بین پلیرهاش و زحمت اعضاش رو با شما تقسیم کنه؟

امرداد به اعضاش خیانت نمیکنه، یه قراری باهاتون بسته و قانونا هر قراری میتونه از بین بره، کسی متای وینر میکنه که به تنهایی نتونه، بیاد با شمایی متا کنه که در مجموع 6 تا همر نداری؟

دفتون هم چند برابرش رو دارن، اگر شرایطتتون برابر بود آره شاید عاقلانه بود با شما متای وینر بشن، اما الان تیم شما یک چهارم امرداد هم توانش نیست...

پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

برای راحتی خیالت بگم ماروی تک ده پاپ

صفر حساب کردیم نا امیدمون نکنید ;);)

پ.ن حسود نباشیم

پ.ن دیوار شدن یا نشدن مسله این است

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• این امردادی که شما میگی ما نه در گذشته و نه در سروری روبروشون بازی نکردیم که بنای امدنمون در این سرور انها باشند کلا شناختی نداریم

به ما گفتند یه تراوینی باز شده که ادعا می کنن توش بات وجود نداره( دیدیم که داشت و دارن استفاده می کنن همین گروه ای که اسمشو میاری و ادمینم در جریان امر است ) گفتن مولتی بازی و ی پی اس وجود نداره(دیدیم همه مولتی دارن و وی پی اس هم استفاده می کنند؛باز این گروه ای که نامشو می بری از همه بیشتر داره و استفاده می کنه)

گفتند مثل سرور ای ار بعد فیلتر مولتی رید و این چیزا دیگه نیست(باز مشاهده میشه همچین چیزی وجود داره)

ما هم بر همین اساس بازی شروع کردیم و هدفمون از بازی هم لذت بردن بود

در نتیجه جمله ای که بیان داشتید به کل رد می کنم ؛چون بچه های اینور اصلا شناختی رو امرداد ندارند

موضوعات دیگه فکر کنم دیگه تکراری باشه بخوام باز حرفشو بیان کنم

دیگه همه در جریانش هستند,

شما و اقای مازیار با دروغ و هر چیزی دیگه جوری وانمود کردید ؛دو ساید دیگه متخلف و کثیف باز هستند و امرداد

ادمهای با شخصیت و با فهم و حرف مارو میفهمند ؛ولی ساید های دیگه نمیفهمند(یادت هست که تو جلسه چی میگفتی؟

چون امرداد بهاشون دوستیم و حرف همو خب میفهیم ؛و از گذشته بهاشون رفاقت دوستی داشتیم,عقل حکم می کنه که متا با اینها ببنیدم و شمال غرب و جنوب غرب چون شناخت نداریم و نمیدونیم کی هستند و مشخص هم نیست دو فردای دیگه زیر متا بزنن

نباید با انها متا کنیم

امیدوارم جمله خودت یادت نرفته باشه,خلاصه خب بلدید نقش بازی کنید و دروغ بگید و بزنید زیر حرف

ولی چون یه عده دوستان مخالف بودند و میگفتند امرداد تیم خیلی قوی است و با برنامه,متا بهاش بلانس سرور بهم می زنه

بگذریم حرفها دیگه تکراریه گفتنش دیگه فایده نداره

ولی اینم میگم و تمام

شما با سناریوی از قبل ترتیب داده شده,و اینکه شمال غرب بهمون توهین کرده,(بعدش گندش در اومد اصلا توهینی در کار نبود)و جنوب غربم گفته فعلا دنبال متا نستیم و پشت دستم با شمال غرب متاشو بسته(که اینم گندش در اومد و دوستان جنوب غرب جزییات اون جلسات بیان کردند)

رفتید با دوستان با فهم و شعورتون متا کردید

بعدشم که با نامردی تمام اون بلاهارو سر بچه های سایدتون در اوردید

نکته اخر

اگه دلتون واقعا با ساید است و میخواید ارامش به ساید برگرده و نوچه های امرداد در ان ای نیستید

این وضعیت پیش امده جمع کنید

• پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

شما با خرید اکانت و کوچ کردن از اس ای به ان ای فقط اومدید بازی بچه هارو خراب کردید

بهتره لکه نگ رو از پیشانیتون پاک کنید اگه بنارو دارید ان ای از این وضعیتی که خودتون درست کردید خارج بشه و این مسیر باز است

در غیر اینصورت

مثل خودتون برخورد می کنیم و تا تهشم تو سرور حضور خواهیم داشت

دیگه خود دانید

پلن حذف لویال رقم خورد

:D:D

🤔🤔🤔🤔🤔

بعد از پلن سنگین اریانا با چندین همر که برای حذف تیم لویال بود این پلن تنهابا یک سنگ تراشی باشکست مواجه شد !!!

پ.ن ارامش قبل نسیم .

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام و صبح به خیر.

تیتر امروز:

نه اینجا جنوب شرقه نه شما سامان ایمپریال!

امیدوارم روز خوبی در پیش داشته باشید. دیشب داروغه شهر داشت گشت می زد که به دو نفر غریبه برخورد کرد که از دور شبیه سامان ایمپریال بودند. داروغه کلی خوشحال شد که سامان برگشت! رفت جلوتر ببینه خودشه که دید ای دل غافل؛ دو نفر دیگه هستن و فقط میخوان ادای سامان رو دربیارن. از قدیم گفتن: ((کلاغ خواست راه رفتن کبک رو یاد بگیره راه رفتن خودش هم یادش رفت. ))

دوستان جنوب شرقی اگر خواستن با ما همسایه بشین بهمون بگین دعوتتون کنیم تشریف بیارین خونه ویلایی. چرا یواشکی میاین تو بیغوله هاش. از وقتی خونه گرون شده کارهای عجیب و غریب می کنیدها.

خاک جنوب غرب یه اسیدی داره بدجور غریب نوازه. مواظب باشید نمیزاره به صبح برسین.

تیرداد خان هنوز کلی گرگ زنده س. نکنه اونایی که کشتی گرگ نبوده؟

پ.ن: کاش سرور پنج فروم نویس خوب مثل تیرداد داشت. امیدوارم همچنان بهشون خوش بگذره. قصه جدیدم جدیدا نمیگه بهمون.

پ.ن بعدی: اشکان جان منتظر هنرنماییت هستیم. خدا صحت بده ایشالا.

پ.ن آخر: سعید ملای عزیز؛ میگم نظرت چیه عکس اون دفاعی که نهنگ ها رفتن واسه خودکشی رو هم بزاری تا پلیرهای قدیمی و بازی بلد بعد از چند وقت دو تا کانتر دقیق و تکنیکی ببینن و لذت ببرن. از شما خیلی بعید بود رفیق.

تا بعد

• سلام صبح همگی بخیر

خیلی عالی بود :) این قدر فسفر نسوزونین نگه دارین واسه کارای مهم تر :D

سوالات روز :

1. اگر نیت چیف دهکده بوده چرا از بین این همه ناتار چرا ناتار پاپ ۲۰۰ چیف شده؟
    2. چرا از لحاظ مختصاتی در نقاط کور تر و نه 3 خونه ای اسپاور و ... ده گرفته نشده؟
    3. چرا دهکده رشد جمعیتی نداشته؟
    4. چرا هیچ دفاعی توی دهکده قرار نگرفته؟
    5. چرا همزمان ۲ ده چیف شده؟

در کل خوش باشید که ما هم به خوش بودن شما خوش هسیم :) منم بودم واسه خاک ریختن روی خرابه های پلن قبلی هیچ فرصتی رو از دست نمیدادم.حاج دیابلومون چطوره؟مقالات دفسازی با توتن در روز 70 با کپ رنده شده بهم رسیده منتهی عربی هست.به کارش میاد؟

شما فعلا بشین نیزتو خفت کن و استپ هاتو بزار خفت بشه و این حرفا به شما نیامده.

اگرچه شواهد نشون میده از استپ سوار به تیرانداز تغییر کاربری دادی :) آمرداد سبب پیشرفتت داره میشه و خب این خودش خیلی خوبه.انشالله فراری یا غشی نباشی که بیشتر یاد بگیری چون استعدادشو داری

سپاس

پ.ن : کمیل/سارنگ چی میکشیدین از دست اینا شما ، میگن در و تخته با هم جورن حکایت ایناست ^^

پ.ن : میگن به یه تیکه خاک زیادی احترام بزاری ادعا میکنه بستنی شوکولاتیه

پ.ن : ناصر m-n-m این فوت و فن رید رو از ممد مون شادو بپرس ، باز توی تاپ رید ببینیمت.۲ هفتست دلتنگتیم ;(

• شما اینجای سرور با زیرو رو کشیدن کاری هم از دستت بر نیومد

این نویدو میخوام بت بدم که ازین پس به صورت ۲۴ ساعته تو جنوب غرب بیدارم ، پس بچرخ تا بچرخیم فقط بپا سرت گیج نره

اینجا تو جنوب غرب از بس نیرو‌ ریخته ما نمیدونیم باش چیکار کنیم! همینجوری‌عشقی دیشب ۲ تا خفتر زدم روتون

خداییش ۵۰ تا ازون ۱۶۰۰ تا کاتایی که اونجا پارک بودو زده باشیم بسه

آها راستی نگران رید ساید ما نباش ازین به بعد خودم برای بچه‌ها لیست فارم میزنم

یادت بیاد سرور ۱ که تازه روز ۱۰۰ سرور با یه انحاد پوش تونستی بزنی بالا ، تنها کاری که بلدی مولتی بازیه ، داری اینو به رخ می‌کشی؟

پ.ن :یه‌رفاقتی بین شیر و ۳ تا از کفتارا بود ، که کفتارا زیر بارش انبار دار شدن و رفتن یواشکی با شمال شرق متا بستن

پ.ن: حسین رپر قبل سرور زنگ زدی گفتی برو به سامان بد بوی بگو دستبوسیم میخواستی بیای تو جنوب غرب پلی بدی

پ.ن: حسین رپر احترام حال و روزتو باز هم من نگه داشتم (خدارر شکر که فهمیدیم مردان جنوب شرقی با کجاشون حرف میزنن)

پ.ن:میگن داغ بازار خیلیا ،شروع ما پایان خیلیاس

• سلام مجدد خدمت پرهام عزیز

پرهام اول بهت پیشنهاد میکنم نبش قبر رو بزاری کنار چون هیچ فایده ای نداره و فقط حوصله بقیه رو سر میبره.منم حقیقت حوصله کل کل ندارم.سرور ۱ راند ۲ خیلی حکایت داشت اما چیزی که واضحه اینه رقبای اون سرور رفقای امروز من هستن و نه افرادی که ازشون اکانت و ساید خریدن :) چون یکی که یه بار بفروشه یا به عبارتی خیانت کنه بازم کارشو تکرار میکنه پس بیا این صحبتو بیخیال بشیم.

خود تو هم حسابت با بقیه واسه من جداست چون ۲ سرور رفاقت داشتیم و بالا و پایین هم رو دیدیم و میدونم هر کاری کنی اما آدم فروشی تو مرامت نیست.واسه همین تحسینت میکنم :thumbup:

در کل امروز 19 آبان 1399 هسیم.ما توی حال زندگی میکنیم.شما اگر تو گذشته هسین تقویماتونو درست کنین

خب حالا بریم سراغ مورد دوم و کل کل بازی با وافن اس اس جنوب غرب

1. پرهام جان ما تالا چیزی از شما ندیدیم جز ۴ تا دیوار روی فیدر 2 هفته چیف شده ، پلنی که ۶۰ک گندمخور رفت توی دیوار واسه فیدرزنی و یه پلن دیگه که باز 40 50ک تروپ رفت تو باقالی واسه فیدرزنی ^^ وسطاش یه 1 2 کپ دفساز زدین و خودت کلاهتو قاضی کن مقایسه کن با کپایی که باهاش سالاد شیرازی درست کردیم
    2. یه 4 تا خفت هم زدین که همش رو هم ، به پایه خفت شاه ماهی جنوب غرب Alizking توسط تیم Storm نمیرسه.باقیش که خوردین به کنار

دامبول و دیمبو های فرومتون که به کنار دیگه.قوی تر بزنین ما از خدامونه بخوریم.اون قدر زدیم که خوردن یادمون رفته و ضمنا ادم همیشه ببره مزه برد واسش عادی میشه

خوردن هست که یادت میاره کنار اون شیرینی برد یه تلخی هم وجود داره

انشالله با حضور خودت که حداقل یه ۲ ۲ ۴ تایی واسه زدن داری ، این وضعیت تیم پلنری جنوب غرب سر و سامان بگیره و یه ۴ تا حرکت مشتی ببینیم.چون جسارتی که از تو میشناسم ، اهل فیدر زنی و ... نیستی.یه کم شبیه اینوریا هسی تارگت انتخاب میکنی وقتی خورد تا ۱ هفته فروم پیدا نمیشه (فک نکنین منظورم دیابلو هست مشغله داره اوشون)

پس منتظریم ببینیم چه میکنی

سپاس

پ.ن : اول هیروش میاد ، بعد همرش میاد.یواش یواش بعد همرش کاتاش میاد

پ.ن : پرهام نمیدونم خبر داری یا نه حسین پدرش فوت کرده و از لحاظ ذهنی خیلی خرابه که اصلا سر به بازی نمیزنه چه برسه فروم.اگر کاریش داری مسیجش بده یا واتس اپ پیام واسش بزار

پ.ن : از دف ساز بزرگ جنوب غرب mkmj استفاده چرا نمیشه؟کلی دفاع داره پس چرا ما دیوار نمیشیم :D

• سلام خدمت تمام خوانندگان فروم

معمولا در بحث های سیاسی شرکت نمیکنم ولی اینبار واجب دیدم چندین مطلب رو از اول تا به امروز بگم و زین پس شمال شرق واقعی روی این مسائل تمرکز نمیکنه و جهت نوشتاری خود را تغییر خواهد داد. به جرات میتوانم بگویم شورشی های شمال شرق 90% صحبت هایشان دروغ و به دور از واقعیت است چرا که از اول این اختلافات حق با ما بوده و است که در زیر چندین نکته رو به طور کلی میگم که اگر کسی کمی از بازی حرفه ای بداند متوجه اصل موضوع میشود و به جزئیات رجوع نمیکند. مشکلاتی که شورشی ها به وجود آوردند به شرح زیر است:

1. آوردن واژگانی به دور از یک رنگ و یکدست بودن مانند: تیم من، دفاع شخصی، کتیبه من و غیره تا جدایی 2. دخالت در کار تیم لیدری به کرات 3. عدم همکاری با تیم لیدری 4. تیم کشی و صحبت با بازیکنان عادی (بدون مسئولیت) برای انداختن جدایی 5. صحبت و انتقاد و تغییر دادن جو همکاری بازیکنان در تیم اسپیک بدون وجود مسئول 6. جا به جا شدن و بردن دونه دونه بازیکنان به اتحاد خودشون به قول پوش منابع و گلد برای اضافه کردن تیم خود 7. بکار بردن الفاظ رکیک 8. جدا شدن از 95% اکانت های ساید و ضربه زدن به پتانسیل پر قدرت ساخته شده توسط تیم لیدری (با همکاری جنوب غرب) 9 . دروغ گفتن و حاشا کردن واقعیت ها در فروم جهت مظلوم نشان دادن خود (با همکاری جنوب غرب)10. اعلام کردن ساید پنجم و متا کردن و نابود کردن شمال شرق هم نظامی هم سیاسی در فروم (با همکاری جنوب غرب) 11. دست به زدن کارهای نا پسند مانند همر آریا مهر و پرمومنت که ادمین محترم بعد از روزها جستجو تایید فرمودند که آی پی شخص .... روی اکانت بوده است (با همکاری جنوب غرب)

نا گفته نماند که جنوب غرب دفاع ارسال کرده بودند قبل از اعلام متاشون با 15 اکانت، دم از صداقت میزدند که این صداقت دروغی بیش نیست ! در مورد فحش ها هم از تمام بازیکنان شمال شرق استعلام دونه به دونه گرفتم تا متوجه بشم آیا این فحش ها کار ما بود یا خیر که کاشف به عمل اومد خیر، ما نبودیم ! با شناختی که از این آقایون دارم خودشون از طرف ما به خودشون فحش دادند تا بتونند از عدد 0 به 1 تغییر کنند ولی شماها -25 هستید. شما رو به چه عنوانی در سرورهای دیگر خواهند شناخت ؟ شما جز کسانی هستید که دیگر در هیچ جایی نمیتوانید باشید، چون حتی دوستان شما و حمایت کننده هاتون میدونند شما چی هستید.

با یکی از بازیکنان شمال شرق چند روزی درگیر بودم و کشمکش های زیادی داشتم که یک روز همر آریا مهر این اتفاق ناگوار و ناراحت کننده براش افتاد که وسط جر و بحثمون بهم گفت سهل انگاری از شما بود و اشتباهه شماست. دقت کنید وسط دعوایی که روزها با هم داشتیم یهو این موضوع میاد وسط و میگه تقصیره تیم لیدریه ! این بازیکن نرفت توی گروه واتس آپ بگه ! نرفت تو تیم اسپیک ! زنگ نزد به دوستش... اومد به من گفت که مسئول ساید هستم. همونجا دلیلشو خواستم که حرف بسیار زیبایی زد... گفت اینا دارن غرق میشن و کسی که داره غرق میشه دستشو همه جا میگیره تا زنده بمونه و شما باید حواستون میبود به این مسئله ! وسط اون همه دعوا گفتم درست میگید! هم رفتارش حرفه ای بود هم گفتارش... شماها دارید غرق میشید و تمام اشتباهاتتون رو میتونید با یک رفتار حرفه ای تغییر بدید: حذف یا واگذاری اکانت به ساید.

پ.ن : این آقایی که در بازار وکیل شیراز حجره داره و با نام حاج حسین شناخته میشه از جنوب غرب هست و اکانتش از اول سرور اونجا هست. گول حرف های ایشون رو نخورید.

پ.ن : جنوب غرب شما مسئول حال این روزهای ناگوار شمال شرق هستید ! شما جز خود به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنید و این عزیزان را سپر بلا کردید. این عزیزان یا داشتند حذف میکردند یا اکانتشون رو واگذار میکردند.

دیشب حملات عالی از سمت بازیکنان شمال شرق انجام شد که از دفعه قبلی خیلی هماهنگ تر بودند. کلا 9 همر (25% همر جنگی های شمال شرق) بلند شد که 99% حملات در 3-4 ثانیه توسط خود بازیکن لانچ شده بود روی اهداف چه فیک چه ریل نشست. تبریک میگم و افتخار میکنم هر روز دارید هماهنگ تر از قبل میشید. به لینک ها میرسیم.

صفر شدن یک دهکده دفاعی که حدود 15.000 دفاعی داشت.

Deactiver-0.jpg

خفت شدن همر اکانت این عزیز دل باخته

250-Gram-KHEFT.jpg

زدن پایتخت اکانت F16 (اشتباه پلنری بود و مورال حساب نشده بود وگرنه صفر شده بود)
    ریزش پاپ از 900 به 300

F16-5.jpg

F16-1.jpg

F16-2.jpg

F16-3.jpg

F16-4.jpg

صفر شدن نان کپ اکانت 250 گرم به همراه خفتینگ

250-Gram-2.jpg

250-Gram-1.jpg

250-Gram-3.jpg

250-Gram-4.jpg

پلن ها موفقیت آمیز و با کمترین ضرر بود. عذر خواهی میکنم از نیما و حسام عزیز و سختکوش که دوست نداشتند این روزهای شمال شرق رو ببینند ! تشکر ویژه دارم از علیرضا آرتمیس عزیزم. از مجید و ممد کینگ، از آرین و آرگین، از میثم مهربان، از ایرج همیشه مریض، از سجاد و مهدی، مسعود تو پیچ، از امیرعلی کم حرف ولی تاثیر گذار، سبیکه بانو و فرشید مختصر مفید، عشقی عزیز، تشکر میکنم که در این حملات سخت تلاش کردید تا کمترین اشتباهات رو داشته باشید و به شدت هماهنگ بودید.اصلا قابل مقایسه با پلن اول نیستید. عالی بودید و بهتر هم میشید.

پ.ن : حملات شمال شرق بدون لانچر هست و کارگروهی و همکاری تیمی و هماهنگی تو این ساید حرف اول و آخر رو میزنه، ساید منسجم و هماهنگ، این یعنی تراوین.

پ.ن : از تمام حمله کننده ها عذر خواهی میکنم که مورال F16 رو محاسبه نکردم.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• پ.ن بعدی: اشکان جان منتظر هنرنماییت هستیم. خدا صحت بده ایشالا.

پ.ن آخر: سعید ملای عزیز؛ میگم نظرت چیه عکس اون دفاعی که نهنگ ها رفتن واسه خودکشی رو هم بزاری تا پلیرهای قدیمی و بازی بلد بعد از چند وقت دو تا کانتر دقیق و تکنیکی ببینن و لذت ببرن. از شما خیلی بعید بود رفیق.

تا بعد

رضا جان لینک کانتر آمادست فقط شما یه عکس از همر مرحوم دیابلو رو بزار منم لینک کانتر رو میزارم

حتی لینک کامل خفت امروز علی کینگو میزارم خیلییییییییی کاتا کشته :دی

رفع اسپم:

این کاتاها اس دبل چه میکنه؟کلا علاقه وافری به پارک کاتا دارین؟

3459-1111-png

شاد و خندون باشید

سعید

ملا

پی نوشت:الان اومدین انتقام عزیزانم؟

• اشکان جان تلاش شما برای تفرقه افکنی در ساید جنوب غرب قابل تحسین هست

۳ تیم مدعی در جنوب غرب استارت به بازی زدن که از اول سرور ساید شما میون این ۳ تا تیم موش دوانی کم نکرد

خب اینکه امروز بدون بلند شدن حتی ۱ نیرو این ۳ تیم کنار هم بازی می‌کنن و با هم مچ‌شدن مدیون بزرگ منشی بچه‌های جنوب غرب هست

طبیعتا ما با بازی هم آشنا نبودیم و تازه داریم آشنا میشیم ، امروز جنوب غرب با روحیه ای بسیاز بالا و کاملا متحد در حال بازی کردن هست

و بنده در تیم پلنری ساید در کنار پلنر های بزرگی مثل آقا ناصر عزیز ، آقا حمید گل و همچنین بازیکنایی که هر کدوم توانایی توتالی ساید شمارو به شخصه دارند

این که شما میفرمائی از ما چیزی ندیدی به این دلیل هست که ما هنوز کاری نکردیم😂

یک پلن شخصی سعید رفته ، یک پلن شخصی هم سهند مطمئنا ما هم پر قدرت در کنار این عزیزان در جهت جبران خسارات وارده به اکانت‌هاشون هستیم

برنامه پلن داخلی ساید جنوب غرب در حال طراحی روزانه هست و ساید جنوب غرب برای End game برنامه ریزی داره ، پس عجله نکن هنوز که حلوا‌ها هم خیرات نشده

در مورد گذشته انفاقا به نظرم خیلی مهم هست سرور گذشته بنده با شما متای سیبیلی بستم و تا آخر سرور هم پاس وایسادیم هرچند که متای واندرو پرچم داشتیم که شما آخر سرور اکانتای مارو از اتحاد واندر اخراج کردی واس ۴ تا مدال پروفایل

باز هم این سرور تماس گرفتین و یکی از علل حضور بنده داخل این سرور تماس شما بود

امروز ما از این خوشحالیم که در جنوب غرب یک خانواده چه بسا بزرگ تر و حرفه ای تر از تیم آمرداد داریم و حاظر به دوئل با تیم آمرداد تو هر سرور و با هر شرایطی هستیم

فکر می‌کنم این موضوع هر تیمی رو خوشحال کنه اما برای شما منجر به بازی کثیف بشه

هرچند که تا قبل از این سرور بازی کثیفی از شما مشاهده نکرده بودم اما این سرور آقا سعید مولا عزیز داره این کارو واس خانواده آمرداد انجام میده

پ.ن: تیزر تیمتون دانلودیه؟ بگین براتون یه دونه بسازم از شما پولم نمیگیریم

پ.ن: چه خبر از جاسوستون تو جنوب غرب؟ دیگه آمار چراغ نمیده بهتون

• اشکان جان

در جریان نیستی که در جنوب غرب ناتار جمعیت بالا رو زمین نمی مونه؟ تهش همین ها گیر کسی که از ساید دیگه چیفر بفرسته میاد‌.

ضمنا من نمی دونستم هدف اقامه نماز صبح تو جنوب غربه وگرنه مزاحم نمیشدم. از نظر شرعی هم درست نبود واقعا. البته نمازش هم از نظر شرعی مشکل داشت زمین غصبی بود! ایشالا همیشه به اهدافتون برسید.

دفاع هم که نداشت؟ اونایی که می ترکیدن بادکنک بوده پس. بچه ها میگم حواستون رو جمع کنید دیگه. بادکنک رو جای نیروی دفاعی زدید اه‌. اون اینسرت ها هم اتفاقی بوده حتما.

اسم آقا کمیل و سارنگ عزیز اومد. از همین جا سلام می کنم خدمتشون. ایشون در سروری رقیب و البته فارغ از اون رفیق ما بودند.

اشکان جان خیلی وقته ماهی ها رو از آب گل آلود گرفتن. چیزی برای شما نمونده. قشنگ بود می اومدی و اعتراف می کردی نتونستی دهکده هات رو نگه داری. همه هم تحسینت می کردن که حداقل با این حرفها خودت رو گول نمی زدی.

پ.ن۱: حریف قدرتمند قابل احترام هست.

پ.ن۲: به شعور مخاطبان احترام بگذاریم.

پ.ن۳: داریم گرم میشیم. شاید خوش بگذره حتی به تیرداد.

پ.ن۴: جناب ناصر استورم تحلیل شما بسیار جالب بود و لذت بردم.

پ.ن۵: عرفان عزیز بابت چیف دهکده ها ممنونتم.

پ.ن۶: با نیزه دار و کاهن چیف شدن هم جذابه. خدا ازت نگذره عرفان. حالا چرا نیزه دار؟ گرزی نداشتی؟

• سلام، به به اشکان عزیز هولدر شعب مختلف زنجیره ای در اقصی نقاط سرور :)

این که شما هدفت ازین کار در آوردن نان کپ یا زبل بازی های دیگه بود فرقی در اصل موضوع ایجاد نمی کنه زبل خان اینجا زبل خان اونجا! ولی رونویسی از دست سامان امپریال مشهود بود داخلش که ظاهرا بدخط بوده نتونستی درست کپی کنی!

حرف سارنگ کشیدی وسط، که قیاس مع الفارق هست! به هر حال با اینکه روبروی هم بودیم، ولی حریف تکنیکی قابل احترامه، و آخرین سرور آی آر (برگشت من به بازی بعد از 10 سال بود، بعد از دوران دانشجویی و پلی دادن با گوشی جاوا و دایال آپ) که میشه گفت پلی نیمه جدیم همون سرور آخر آی آر بود، ولی از خودش بپرس با یه اتحاد 30 نفری چطور تا آخر بازی ادامه دادیم (دفکوردی که روز 30 بازی بعد از 10 سال برگشته بود) پس خودتو با پلیرهای تکنیکی مقایسه نکن! و ازش بپرس سارنگ، همر رنک 1 با رنک پاپ 15 و پاپ 12ک، رو با خوشحالی کوبیدیم به پلیر با پاپ 2.5 ک و اصلا نمی دونستیم مورال بونس چی هست :| ببین نظرش تغییر نمیکنه!

اشتباه من Overestimate و دست بالا گرفتن حریف بود، که گفتم نه بابا! اینکارو نمی کنن ولی دیدم اصلا نمی دونستن داستان چیه از بیخ ^^ و حتی طبق اصل "میدونم که میدونی" هم نبوده!

داستان همر مست و تغییر رنک!

داستان مورال بونس!

خالی بندی دفسازی و دف کردن از جای دیگه! و ...

اینها در خاطرات ثبت خواهد شد.

تا باشه من از این درس ها بهتون بدم، راستی پلیر مارس رو راضی کردین الان که چرا همرشو کوبیدین به من یا نه؟ :| (نیاین بگین لیمیت خورده بود، رید از مولتی که دیگه لیمیت سرش نمیشه!)

شنیدم بات و وی پی اس و همه به راه هست و در جنوب شرق نعمات فراوان! نوش جان! به قول حاج حسین آمربات! مبارکه!

بازی تازه شروع شده ...

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

جدی جدی اینو صادقانه میگم ؛

بعد از مواجهه و دیدن هنرنمایی پلنرها و لانچرهای ش.غ و مقایسه ش با کارهایی که الآن جنوب غربیا دارن میکنن،

مثل اینه که در حین قدم زدن تو واکینگ استریت پاتایا ، یهو مجبورت کنن بیای و تو بازار عبدالحمید اهواز راه بری !

من تو گروه آمرداد گفتم ، اینجا هم میگم ،

به نظرم بهتره تو پلن بعدی ، جلوی جنوب غربیا رو خالی بذاریم و اجازه بدیم چند تا تارگت رو بزنن وگرنه اینجور که پیش میره ، اینا هم حذف میکنن و مجبور میشیم تا آخر سرور السا آنا بازی کنیم .

بندگان خدا همه چیزشون برعکس از آب در میاد؛

مثلا قهرمان مگس وزن با شنل قرمزش اومد و شمشیر چوبیش رو تو هوا تکون داد و با غرشی رعدآسا و چشمان خونبار ، گفت :

مراقب حرف زدنتون باشید ، از الآن به بعد از تو فروم تارگت انتخاب میکنیم !

هنوز طنین صداش تو تاپیک داشت میپیچید (شما بخونید هنوز بزاق دهنش خشک نشده بود ) ، که خبر اومد دهکده ش نیست و همر نازنینش رو گربه خورده ! ( همون گربه که ۱ ماه اول سرور زبون همه ج.غ رو خورده بود ) .

یا مثلا اون بنده خدا که تو فروم لاتی حرف میزنه و همه رو به مرگی فجیع تهدید میکنه و ادعای حرفه ای گریش لایه اوزون رو پاره کرده ولی قیافه ش ناز و مهربونه .

بعد این مدلی فیک میده :

بزرگوار شما با این اطلاعات غنی که از بازی و ظرفیت اردوگاه و علم محاسبه داری ، به ما رحم کن و پلن حرفه ای رو ما نذار ، میترسیم ، حذف میکنیما !

پ.ن : قهرمان ، قرار شد عکس همرت رو بذاریا که ببینیم گربه چی خورده .

پسا.پ.ن : رضا سورنای عزیز ، خوشم میاد تلاشت برای زدودن لقب "ورشکسته های سیاسی " از جنوب غرب بی وقفه ادامه داره ولی خب اشکالت اینجاست که از اولش رفتی سر قبری گریه کردی که مرده توش نیست .

پسین.پ.ن: این حضرات شورشی واقعا فکر کردن با بکار بردن الفاظی مثل مستعمره و دفساز و نوچه .... در مورد پیرمردهای آریانا ، میتونن بین آمرداد و آریانا رو بهم بزنن !؟ ، باشه . 😂

بساط خوشگذرونی دوباره برپا شد

تیرداد

• سلام، به به ورود پر رنگ مجددت به فروم باعث شعف ماست

ولی متاسفانه داری به دلیل همنشینی با همنشینان جدید در خطه همونا وارد میشی و فروم نویسیت هم تغییر اساسی پیدا کرده!

من همچنان شمشیر می چرخونم روی هوا و هنوزم حرفم همونه، میشه به دوست فالگیرت همچنان بگی اسم اکانت بده، نمی دونی چرا هنوز اسم اک نداده!؟

قبل از حذف شمالغرب که وصله های زیادی می چسبوندین بهشون، مثل پلن آخری که گفتین توتن بعد از رومن خورده و ازین دست صحبت ها برای توجیه حدس زدن پلن! که ناگفته هایی داره که ممنونم ازون عزیزی که مسائلو شفاف کرد برام ولی قول دادم بیان نکنم تا به وقتش!

و در مورد لانچ هم، هرکسی که از اکانتی لانچ میکنه صرفا و مسلما صاحب اکانت نیست، شاید اینو از یکی بپرسی راهنماییت کنه! (شایدم لانچر 2 تا نیرو بیشتر زده که گرگای بیشتری رو بکشه نمی دونم)

البته همچنان دیدم بر سوتی اخیرت که لو رفتن متای شرق بود پافشاری و پایکوبی میکنی، که دیگه نادیده میگیریم و دست و پا زدن توی باتلاقه! (هم نزنید)

ولی سوتی جدیدت در مورد تارگت شدن همر من و بحث هاش بود که نشون میده از تکنیک چشمان برون سایدی استفاده میکنید! اینم به پروندتون اضافی می کنیم! که مشکلی نداره ولی ادعا نکنید دیگه لطفا! (حسن چند میفروشی اطلاعاتو؟ دمت گرم)

میشه از زعمای عزیزت بپرسی چطوری گندم خور همر نان کپی که واحه ای نداره و همیشه بالای 1ک اسکات روش پارک بوده محاسبه کردن!؟ که یکیتون میگه ما ندیدیم روی ناتارهایی که چیف کردیم ریدی داشته باشه اون همر (شنیده شده یه صحبتایی ایراد کردن) یا تارگت ها رو هم از اسمشو نبر میگیرین!؟ (این موردو توصیه میکنم کامل هم بزن یکم مبهمه :)) ) رنک همر رو هم با لانچ همر بعدی خدمتتون عرض میکنم، کسی حدسیاتی نزد چرا؟ ببین اگه چنتا همر رنک های مختلفی داشته باشی پیدا کردنش راحته، چند بار گفتم، ضمنا همرم مست نبود که دوستان به اشتباه بیفتن!

ببین یکی تکنیکی بازی میکنه مثل راجر فدرر، یکی قدرتی مثل رافائل نادال، خب حالا اون که قدرتی بازی میکنه هیچ مشکلی هم نداره بسیار هم عالی، با بات و وی پی اس و رید مولتی قدرتشو به رخ میکشه، ولی دیگه نیاد بگه تکنیکی دارم کار میکنم.

در مورد بحث آریانا و لویال که باز داری خط میدی! لویال دوستان ما هستند و خواهند بود، آریانا هم پلیرهای قدیمی و جذابی داره، ولی متاسفانه سوخت شدند به خاطر حرکات شما!

سنگین تر لطفا

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().