نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود

قبل از هرچیزی بگم تکرار مکررات ؛ آب در هاون کوبیدن !

مختصر و مفید

۱- دوستان لویالی برای زدن امرداد اومده بودن و از اول سرور متای پنهانی با یک ساید بسته بودند که بعدا وقتی اتحاد معنی پیدا کرد و این دوستان فهمیدن با چهارتا مولتی نمیشه تصمیم‌گیر ساید هم بود هر روز یک بهانه تراشیدند و کار به حدی وقیحانه بود که در ازای بازی تقاضای گلد میکردند ؛ چه بسا پلیری که برای گلد بازی می‌کرد ؛ الان برای جنوب غرب بازی می‌کنه و ناتارهای ساید رو کاتا می‌کنه .

۲- پلیری که اسمش رو نمیارم همرهای مجید عزیز از اکانت Aria.Mehr رو به در و دیوار و کوبید و با نامردی تمام به این کارش افتخار می‌کنه.

۳- همین آقا به تورج قول حذف داد و حذف نکرد

حال شما بگید

کسی که در ازای گلد بازی می‌کنه ؛ اکانت بهترین رومن سرور رو هک می‌کنه و همرهاشو به در و دیوار میزنه؛ حرف عموش رو زمین میندازه و چندین و چند بار به تمامی پلیرهای ساید دروغ تحویل میده ؛ عضوی از سایده؟

متاسفانه سایدهایی که از این بازیکن حمایت میکنند ؛ در هک اکانت مجید عزیز نقش دارند و این بی اخلاقی دامانشون رو خواهند گرفت.

مستندات هک اکانت مجید طبق پیگیری قابل استناد ؛ و بازنشر این قسمت از نوشتار ؛ آزاد است .

شادزی مهرافزون

پ.ن

اینکه ساید جنوب غرب از لویال حمایت میکنه از نظر من هیچ اشکالی نداره ؛ اما باید جوابگوی این هک هم باشند.

• از مدیر فروم تقاضا داریم یه تاپیک به نام لویال باز کنند

هر پستی میبینیم اسم لویال توش هست

آقا بس کنید دیگه خسته شدیم

ما خودمون نشستیم یه گوشه داریم چیپس و ماستمون رو میخوریم

چیکار ب کار ما دارید

در ضمن جنگ با لویال هم یک هفته قبل از اینکه اکانت 250گرم رو بزنند استارت خورد

زمانی که محمدعلی عزیز که ارادت زیادی بهش دارم اصرار زیادی داشت که قراره بریم وارد جنگ بشیم و از همه ما تقاضا کرد آمار اکانت ها رو بدیم که ما دو دستی تقدیم کردیم

که بعدش کاشف به عمل اومد جنگ علیه تیم ما بوده در ضمن برای دوستانی که فرمایش میکننتد که ما گفتیم کتیبه بزنیم به کسی نمیدیم

حداقل چت های من و محمدعلی موجوده که ازم پلن اکانت خواست و بهش گفتم 4 تا کتیبه بزرگ و کوچیک کلین میکنیم در اختیار ساید میزارم و بعدش میرم برای کلین کردن واندر بعدش هم برنامه ای ندارم اکانت رو میدم به ساید

والا ما همیشه کلینری بیش نبودیم

سرور های قبل هم آخرین نفر انبار میبردیم

در مورد اکانت آریامهر هم ما محکوم کردیم این موضوع رو

به هر حال امیدواارم سرورهای بعد اگر بودیم با هر تیمی هم بودیم توی هر سایدی هم بودیم این مسائل پیش نیاد و اگر هر پیش اومد مسائل با دنیای واقعی قاطی نشه

کوچیک همه دوستان هم هستیم

یا علی

• واقعا مشکلی شده این قضیه اما ی ضرب المثل هست که میگه هرکی خبر کرد خودش ب...کرد

حکایتش حکایت شماس عزیز فکر نکن خیلی پلنگی دفتو بکش ناتار هارو هم تا میتونی کاتا کن عزیزم

هیچ احدی نمیاد روزیه 100 نفر رو واسه 10 نفر قطع کنه شما نفوذیا مگه این کارو بکنید

• برادر من

ما به قصد زدن هیچکسی نیومدیم

ما نه امرداد میشناسیم نه هیچ تیم دیگه ای رو

من به شخصه تا این سرور هر سروری که لاگین میکردم به قصد زدن پرهام گرین لاگین میکردم چون چند تا سرور باهم کلکل داریم اما خب باب دوستی ما این سرور باز شد و الان یکی از بهترین دوستای من توی تراوینه

مهمتر از همه اینها شما وظیفه دارید وقتی اسم تیم لویال رو میبرید اسم اکانتی که تقاضای گلد کرد رو هم ببرید

لطفا شفاف سازی کنید چه کسی این کار رو کرده

بعد از اینک اکانت آرایمهر رو زدن به ناتار من زنگ زدم به محمدعلی و ازش خواستم با مولتی هانتر حرف بزنه تا برگردونند اکانت رو حتی خود منم گفتم نتامه میزنم شاید همه اگر نامه بزنیم این کار رو بکنه

مدارکش هم موجوده

لطفا حرفی که میزنید رو با مدرک بزنید تا اگر خدای ناکرده کسی مرتکب خطا شده رسوا بشه

• دوست گرامی

محکوم کردن شما مثل اینه که با یک دزد دوست باشید و شب و روز با هم بگید بخندید و بعضی اوقات بهش بگید خب دزدیت رو محکوم میکنم ! اما طبق مرام اون رفتار کنید و به خاطر آقا دزده به مردم بپرید.

حرفت کاملا درسته

ولی من به شخصه 95 درصد این تیم رو میشناسم و میدونم هیچ وقت همچین کاری نمیکنند

کل کل کردن و زدن همدیگه جزوی از بازیه اما این یه موضوع کاملا بازی جوانمردانه رو نقض میکنه

من خودم هیچ وقت نه اهل تقلب کردن توی بازی هستم نه نامردی ، شاید بیشتر از همه اهل کل کل و زدن و سیخ دادن این و اون باشم اما این با اون فرق داره

این کار دقیقا اسمش نامردی و بازی ناجوانمردانس

به هر حال نظر شما محترمه و من خودم خوشحال میشدم اگر اکانت آریامهر برمیگشت و اگر شما مدرک مستندی نشون میدادید که کار چه کسی بوده

اونوقت دیگه فرقی نداشت عضو تیم لویال باشه یا هرکس دیگه ای

کارش محکوم بود

• آقا مازیار عزیز

یه موضوعی خیلی من رو ناراحت کرد که میخواستم رودررو بهتون بگم و بقیه که من رو میشناسن شاید تایید کنند حرفهای من رو

من از گروه آریانا یه مدتی لفت داده بودم و بعد از چند روز محمدعلی من رو ادد کرد ، بین صحبت های بچه ها من هم شروع کردم حرف زدن و مثل بقیه شوخی و سربسر باقی دوستان گذاشتن

آقای نوری که من ایشون رو هنوز تا اون موقع نمیشناختم اومد توی گروه گفت روی من اتکه

من هم به شوخی گفتم من فدات شم برات دف میفرستم و حتی رمر و تبری میفرستم برات دفاع

شما بعدا از همین حرف من برداشت کردید من اکانت فیک نوری هستم توی گروه بعدا هم جای دیگه فرمودید که من نوچه ایشونم

که وقتی این موضوع مطرح شد و من فهمیدم خیلی شاکی شدم که کی این حرفو زده ، اتفاقا با لحن بدی هم گفتم این رو و از همینجا ازتون بابت لحن بدم عذرخواهی میکنم

بنده 33 سالمه ، توی دنیای واقعی مثل شما و باقی دوستان برای خودم کسی هستم اما خب کوچیک شما و دوستان هم هستم

ولی این حرف شما اصلا درست نبود ، البته به شما حق میدم همچین برداشتی کرده باشید ، نه شما من رو میشناختید نه من شما رو و نه من آقای نوری رو میشناختم

به هر حال این سوئ تفاهمی بوده که بین ما پیش اومده

من هم از لحن بدم در قبال شما عذرخواهی میکنم

یا علی

• - ما از ابتدا و زمانی که مسئولیت ساید رو به عهده گرفتیم، خیلی خوب می‌دونستیم که عده‌ای در ساید خودمون رجیستر کردن فقط به قصد زدن امرداد! و زمانی که تصمیم گرفتیم متا با جنوب شرق رو نهایی کنیم، خوب می‌دونستیم که با این عزیزان کمی دردسر خواهیم داشت. آیا به دردسرش می‌ارزید؟ بله صد در صد

شما از روز اولی میدونستی؟ نوستراداموس هستی شیطون؟

خب چرا نمیگی ما هم از روز اول اومدیم مسئولیت رو بر عهده بگیریم ؛این بود همجوره ساید مستعمره امرداد کنیم و با برنامه و هدف قدم در ساید ان ای گذاشتیم

وگرنه طبق روال گذشته و سرورهای قبل؛ مثل بچه ادم مینشستیم در کنارشون بازی می کردیم

متای دوستانه و رفاقتانه شما از روز 25 بازی صورت گرفته بود و کلا از همون اولاشم همین برنامه داشتید

اینقدر دروغ نگید

اقا این امرداد چیزی به حسابتون می ریزه؟

• شما از روز اولی میدونستی؟ نوستراداموس هستی شیطون؟

از روز اول نه! اما از روزای اول آره. نیازی به پیشگو بودن هم نیست :) یه کم شناخت از پلیرها، صحبت‌هاشون در تیم اسپیک و گروه، عکس العمل‌هاشون هنگامی که صحبتی از ساید‌های دیگه به میان میاد و .. کافی هست تا آدم (با هوش کافی) بفهمه که عده‌ای از ابتدا اومده بودن این سرور ان ای رجیستر کردن که امرداد رو بزنن! نه همه، عده‌ای..

جمله‌ی "من اصلا اومده بودم امرداد رو بزنم" رو خودم شخصا چند بار از زبان برخی عزیزان شنیده باشم خوبه؟ نوستراداموس بودن می‌خواد این؟ :دی

خب چرا نمیگی ما هم از روز اول اومدیم مسئولیت رو بر عهده بگیریم ؛این بود همجوره ساید مستعمره امرداد کنیم و با برنامه و هدف قدم در ساید ان ای گذاشتیم

متای دوستانه و رفاقتانه شما از روز 25 بازی صورت گرفته بود و کلا از همون اولاشم همین برنامه داشتید

بذار برات یک قصه‌ی تکراری ولی شیرین تعریف کنم یک بار دیگر برای همیشه (با توالی زمانی و البته مختصر).

خوب این قصه رو گوش کن چون قصه‌ی قشنگی هست و البته عین واقعیت:

- من و آیدین دوتایی گفتیم آقا بریم شمال شرق ثبت نام کنیم دوتا اکانت بیاریم بالا حال کنیم کی به کیه! می‌خندیم صفا می‌کنیم دل‌مون هم برای تراوین تنگ شده، اما خواستیم هویت ما مشخص نشه، و خیلی فان دوتایی سیتر اکانت هم بودیم و صفا کردیم و خلاصه دوران خوبی بود. یه اتحاد دو نفره هم زدیم به اسم نئون، همین طوری دور همی..

- سر گفتن کپ، با عزیزی آشنا شدیم به نام میلاد 200‌تی که مسئول 15 کراپی‌ها بود، وگرنه قبلش اصلا نمی‌دونستیم تیم آریانا کیا هستن چی هست کی به کیه اصلا =)))

- توی فروم نقشه کشیدیم که اکانت Slim Shady فروم (که من رجیستر کردم) رو با آیدین اشتباه بگیرن، که کاملا نقشه موفقت آمیز بود =))) اما خب، هویت‌ ما لو رفت! این شد که میلاد عزیز به ما پیام داد گفت می‌خوایم از حضور شما در تیم استفاده کنیم، ما هم گفتیم چشم!

- رفتیم قاطی آریانایی‌ها شدیم و با هم آشنا شدیم و از زیر چادر درآمدیم که دیدیم به به! مهدی عشقی رفیق گُل، هم‌بازی عزیز و دوستِ بیرون بازی هم که این‌جاست که!

- بعد آیدین از مازیار دعوت کرد بیاد برای کمک، و خلاصه یک شورا تشکیل دادیم با کمک دوستان، و آیدین شد لیدر کل.

- بعد آیدین به یک سری مشکلاتی خورد، و بنده و مهدی و آقا مازیار تمام تلاش‌مون رو کردیم که نگه‌ش داریم. اما خیلی اتفاقا افتاد که خب نمیشه گفت.. اما در نهایت آیدین هم با بچه‌ها بد تا کرد هم هم با ما سه نفر (رجوع شود به پست مدت‌ها پیش مهدی وُلفیش) و خداحافظی کرد و اکانت‌ش رو هم به من سپرد و رفت.

- بعد دیدیم خب ساید لیدر کل نداره! چه کار کنیم؟ دوباره رای گیری کردیم. نوری عزیز هم در اون جلسه شرکت داشت و آرا رو می‌شمرد. با رای گیری (که حسین تی‌ان‌تی و نوری و ... دوستان خلاصه شرکت داشتن) شورا با دموکراسی شکل گرفت!

خلاصه سرت رو درد نیارم گُلم.. قصه این بود عزیزم. وقتی من و آیدین اومدیم اصلا نمی‌دونستیم کی به کیه =))) اومدیم صفا کنیم. اما قصه به این‌جایی رسید که می‌بینی..

حالا دوست عزیز تازه وارد در فروم که نمی‌شناسمت متاسفانه، لطف کن بگو سناریوی "شما اصلا از اول اومده بودید با امرداد ببندید و با برنامه و هدف از اول قصدتون این بود که از روز اول پا به ان ای گذاشتید" از کجا میاد؟ =)))) من که نمی‌فهمم..

حقیقت رو (که البته بارها گفته شده ولی گوش شنوا نیست) شنیدی! دروغ چرا؟ خودت فکر کن برادر من، تمام قصه‌ای که تعریف کردم (دقیق با ترتیب زمانی) در نظر بگیر، ببین از کجاش سناریویی که مطرح می‌کنید در میاد؟

اقا این امرداد چیزی به حسابتون می ریزه؟

نه

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Aristotle: پست های مشکل دار ریپورت شود تا بررسی های لازم صورت گیرد ().

• سلام اولا لطف نبود بیان واقعیت بود

شما تعصبت روی سایدت و روی تیمت درسی هست که اون زمان به همه پلیرها دادی

من هم ترسی از این ندارم که این نکته رو بگم خیلی چیزها رو از شما و لیدری شما یادگرفتم مثل خیلی از دوستان هم از سرور تست ای ار شروع نکردم

در مورد حذف من هم بنده بحثی ندارم شما بعنوان کسی که اسطوره ما بودی زمانی که برای اولین بار این بازی رو استارت کردیم نگاهتون بعنوان استاد از نگاه ما بعنوان شاگرد متفاوت هست ما هم اطاعت امر کردیم و از ساید رفتیم همیشه هم شخص خودتون رو دوست داشتم و ستایش کردم با توجه به سرورهایی که توش تشریف داشتید باز شدن این بحث رفتن ما هم از سرور رو بنده شروع کننده اش نبودم اهمیتی هم تو این بازه زمانی نداره و از حوصله فروم هم واقعان خارجه قرار باشه هر پلیری از هر سایدی حذف کنه بیاد تو فروم راجع بهش بحث بشه 1 ماه بعد از حذفش الان باید صفحه 700 فروم بودیم

در مورد سرور 2 راند سوم بهترین کار رو انجام دادید بستن یک متای متحد و منسجم درایت شما بوده و اینکه بهم خوردن متا با توجه به اعتقاد قلبی شما که کار اشتباهی بوده ولی باز صبر پیشه کردید نشون میده دلسوز ساید هستیدو انجام دهنده خواست اکثریت حتی به غلط نه یک آدم مستبد و دیکتاتور من دقیقا هم بهش

اشاره کردم تو پست های قبلیم فکر کنم تو ریپلای پست امیر وال عزیز بود

در مورد فرمایش شما لویال هم تو ریپلای پستم ایرج جان عرض کردم صرفا ارتباطی بین آکسفورد و لویال نبوده اون زمانی هم که لویال ساز جدایی زد دوستان آکسفورد یک هفته بود حذف کردند صرفا همین

شاد باشید و خوش

• ایرج عزیز

من آخرین پستی هست که ریپلایت میکنم راجع به این بحثی که ایجاد شده

امیدوارم عرایض من هم رو بعنوان یه برادر بزرگتر از لحاظ سنی و یک کوچولو با تجربه تر تو زندگی بدون عینک بدبینی بخونی

1- اولا با همون 45 دقیقه صحبت از نظر من شما آدم آرومی هستی خوش قلب تو زندگیت ولی تو فروم به شدت عصبی هستی مثل کسی که ذاتا خیلی آروم هست تو همه موارد زندگی ولی وقتی پشت فرمون میشینه تو اتوبان جوری رانندگی میکنه که انگار تو مسابقات فرمول 1 نشسته پشت رل

2-دوست بزرگوار شما فرمودید لویال دقیقا از سمت آکسفورد و شمال غرب بکار گیری شده توی شمال شرق برای زدن امرداد من هم نوشتم چنین چیزی نیست باز هم چند ساعت صبر کردم تلفنی هم دوباره سوال کردم از دوستان نتیجه دوباره همون چیزی بود که نوشتم ! یعنی رابطه ای وجود نداشت لیدرهای آکسفورد هم مشخص هست و معلوم

3- اصولا ریپلای کردن یک پست تو فروم بمنظور جواب دادن و بحث درباره مطالب همون پست هست نه فلاش بک زدن به یک ماه پیش و یک موضوع متفاوت اسمش خلط مبحث هست و این دقیقا چیزی هست که باعث گزاشتن انرژی منفی و خستگی و حوصله سر بردن فروم و .... میشه

4- شما از طرف بنده مجازی هر صحبت و بحثی از بنده بصورت نوشتاری دیداری ویس داری و انتشار بدی موردی نداره من این حق رو به شما و همه دوستان میدم پیگرد قانونی هم نداره همون متن ها و ویس ها رو من هم دارم منتها لطف کن تقطیع شده جایی ارایه نکن

5-در مورد رفتن آیدین و اومدن مازیار تا جایی که من یادم هست نگفتم مشکلی با لیدری مازیار دارم حتی تو همون زنگ اول که باهم صجبت کردیم بهت گفتم مازیار لیدرمون بوده و روی حرفش حرف زدن برامون سخته گفتم این روند که هر کی از راه میرسه میگید بفرمایید داخل شورای لیدری اشتباه هست و چرا آیدین رفت اگر رفتنش بنا به حرف 3 تا 4 تا پلیر و درگیری با اون تعداد محدود هست جلوش رو بگیریم بعنوان یه پتانسیل تو شمال شرق بمونه شورای لیدریتون هم 12 نفر بود ! من هیچ جایی این تعداد اعضای شورا رو ندیدم تو هیچ سروری گفتم شورا باید 5 نفره باشه نهایتا 7 نفره اونم تو سرورهای ای ار که هر سایدی 10 تا شاخه داشت نه سروری که هر ساید 4 تا شاخه کامل نداره ! دقیقا همون ویسی که شما گوش دادید قبل و بعد هم داشت !قبلش این بود اگر قرار باشه توتال ساید با اعتراض سه تا چهار نفر محدود بره و تعداد آرا محدود تعیین کنند که بمونه و کی بره آیدین بره ما هم میریم بعدش هم این بود با این وضعیت جنگ قدرت تو ساید پیش میاد هرکسی ادعای لیدری میکنه سنگ رو سنگ بند نمیشه ! لازمه بهمون دوستی که همون ویس رو گذاشت بگو برات بفرسته

6- وعده متا رو هم که همچنان بهش داری پافشاری میکنی من با دو نفر تونستم صحبت کنم از همون سه نفر جفتشون تکذیب کردند اگر متایی بوده که دو نفر از سه نفر شورای لیدری آکسفورد نمیدونستن شما درست میگی

7- پست های قبلی من هم در مورد شمال شرق و ... هست پیشنهاد میکنم مطالعه کنی ببینی دنبال مایه گذاشتن و ... بودم یا از این وضعیت شمال شرق خوشحال بودم یا نه

8- هرکسی میتونه با هر لحنی که دلش میخواد صحبت کنه و نقد کنه یا حتی تخریب در چهارچوب ادب پیشنهاد میکنم حالا که افتخار این رو داری که مرتب با مازیار صحبت میکنی و در ارتباط هستی علاوه بر ویس های پر از اشکال و ایراد من برخورد مازیار رو هم با همین شخص پر ایراد ببینی تو همون گروه و آرشیوی که داری

9- آرزوی سلامتی برات میکنم و کسب تجربه بیشتر برای برخورد در فروم و بازی کنار آیدین مسلما خیلی چیزها یاد گرفتی ایشالا کنار مازیار هم یاد میگیری یک بازیکن کامل میشی و شاید زمانی یک لیدر که ما هم پز بدیم بگیم دوبار پست ایرج کبیر رو ریپلای کردیم دوبار بهمون جواب داد

خوش باشی

• درود دوباره

مازیار جان یک پست امروز گذاشتن در مورد اینکه چرا به این نتیجه رسیدند که این متا رو انجام بدن و بنظرم بهترین ، شفافترین و بی غرض ترین سخن بود در این مورد ، بنده قبلا اگر انتقادی کردم چون یه جاهاییش این‌حالت پیش میومد که از موضع ما حرفی زده میشد یا اینکه حرف نگفته ای نقل میشد از سمت ما

در مورد صحبت امروز ایرج جان هم چون دوستان اومدن از من پرسیدن که ایا واقعا ما با لویال یا هر عزیز دیگری در شمال شرق صحبت کرده بودیم برای متا (چه قبل سرور- چه اول سرور- چه وسط سرور و....) جواب خیر هست

ما نه بچه های لویال رو میشناختیم از قبل ، نه الان میشناسیم (در حد همین فروم میشناسمشون و حتی شما رو بیشتر میشناسم ایرج جان)

نه با فردی از اتحاد اریانا در مورد متا صحبت کرده بودیم

از اتحاد اریانا دوره اول تنها مانی ، سعید ، میلاد و علیرضا ایران رو میشناختیم و جالبه بدونید فقط بعنوان رقیب بودن برای ما و همون کلکلهایی که با دوستان امردادی داشتیم این سرور ، سالهاست با اونها داریم ، در واقع فکر میکنم این‌دوستان یکم دیرتر هم وارد سرور شدند و همون زمان که وارد شدند بنده تو شورای لیدری به دوستان گفتم که خب فعلا دو به یک رو ما قطعیه :دی

حتی تو همین فرومم چندبار یقمونو گرفتن همین دوستان چه لویالی چه مانی جان

این رو هم در نظر بگیرید بجز ما و جنوب شرق دوساید دیگه حدود روز چهل سرور بود که تازه شورا و توتالشون معرفی شد یعنی سایدتون تا اونموقع تکلیفش مشخص نبود که ساید دیگه ای هم‌بخواد بره صحبت برای متا

بگذریم از اینکه توی همین فروم خیلی واضح بنده و مصطفی جان چندبار اعلام کردیم هر زمان متایی بین دو ساید دیگه بسته شد ما هم میریم دنبال متا با گزینه باقیمانده

خلاصه ایرج جان گل ببین من نه دیگه در سرور هستم که ذینفع باشم نه واقعا هر چی ، همچنین قبول ندارم شما متا قبل سرور بستید ، این حرفم که کسی بگه ما توافق کردیم با کسی اشتباهه(دیگه هم نگیم دروغه که مازیار جان ناراحت نشه:دی)

یکبار هم گفتم شاید دوتا پلیر با هم حرف بزنن که من نمیدونم واقعا، ولی از طرف تیم لیدری ما با کسی صحبت و قرار و مدار گذاشته نشد با هیچ سایدی، احتمال هم میدم این یک سو تفاهم باشه یا برای شما یا برای فردی که به شما گفته

پایدار باشید

• ایرج عزیز

من آخرین پستی هست که ریپلایت میکنم راجع به این بحثی که ایجاد شده

بسیار عالی! ممنون

فقط این نکته رو عرض کنم که قضاوت‌های شما در مورد شخصیت واقعی بنده، شخصیت مجازی بنده، و همین طور سابقه‌ام صحیح نیست و البته اهمیتی هم نداره شما مجاز هستید هر طور دوست دارید قضاوت کنید، اما جسارتا به عینک بنده‌ی حقیر اصلا دست نزنید.

سلام آقا محسن عزیز. سوتفاهمی به وجود اومده که من با برجسته کردن تنها یک واژه حل‌ش می‌کنم دیگه نیاز به زحمت و تلفن و پیگیری و اینا نیست.

- برخی از این عزیزان که با کینه‌ی از امرداد صبح‌ها از خواب پا می‌شدن، پشت‌شون اول به شمال غرب گرم بود ...

آیا بنده چنین ادعایی کردم که لزوما تمامی اعضای لویال چنین هستند؟ خیر!

در مورد صحبت در رابطه با متا هم مستنداتی هست که خلاف ادعای شما رو نشون میده، اما با توجه به این که متاسفانه شما دیگر در سرور نیستید (و همون‌طور که برای نگه داشتن آیدین تلاش کردیم و نشد، برای نگه داشتنِ شما هم یوسف جان گروه تلگرامی زدن و نمایندگان هر سه ساید رو ادد کردن و همه تلاش کردیم که شما بمونید و نشد) دوست ندارم پای شما وسط بیاد یا بحثی پشت سر شما زده بشه یا کش پیدا کنه که باعث ناراحتی بشه. انشالله که سوتفاهم بوده باشه.

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سلام و عرض ادب به شما دوست عزیز و گرامی

دوست من شما شاید به قصد زدن کسی نیومده بودید ، اما تعدادی هستن که از روز یک سرور فقط میخوان یجوری امرداد برنده نشه ، براشونم ساید خودشون مهم نیست ببره یا نه ! قطعا اگر بدون تعصب فروم رو بررسی کنید به حرف من میرسید !

شمال غرب رسما اعلام کرد ما میایم امرداد رو بزنیم ، آقا دمشونم گرم وجودش رو داشتن گفتن و اومدن تو میدون عمل ! برعکسش کیه ؟ تو سرورای قبلی هیچ کاری نتونسته بکنه ، الان اومده مثلا خیلی تیز و سوسکی تو فروم جو رو علیه امرداد کنه و هر تهمتی که میتونه بزنه که یجوری دشمن برای ما بتراشه ، ولی به قدری تابلو هست که ۹۵٪ سرور میدونن ! حتی سایدی که داره حمایت میکنه ازش هم این رو میدونه ولی میگه حالا که به نفع منه بزار استفادش رو ببرم ( حق هم داره ) !

مشکل این سرور اینه که این دوستان میدونن که اگه همشون هم یجا جمع بشن ، توانایی عملیش رو ندارن ، پس سعی دارن اینجوری به اهدافشون برسن و خب طبیعتا دوستانی هم هستن که چون خبر ندارن از اصل قضیه ، اسیر حاشیه سازی های اونا میشن ! و همین باعث ایجاد درگیری داخلی در یک ساید شده و ایجاد یک فروم تقریبا تهوع آور که باید چندین پست بخونی تا به یه پستی برسی که ارزش خوندن داشته باشه !

الان توی انتخابات آمریکا بایدن ، ترامپ رو شکست داد ! جفتشونم به مردم آمریکا برنامه هاشون رو برای موفقیت کشور گفتن ! حالا که برنامه های بایدن مورد پسند تر بوده ، اون هفتاد میلیونی که به ترامپ رای دادن اگه بریزن بیرون و آشوب درست کنن به نفع کشورشون عمل کردن ، یا اگه به نظر اکثریت احترام بزارن و سعی کنن نقش مثبتی تو جامعه داشته باشن ؟ خلاصه قضاوت با خودت دوست عزیز ، سه تا پینوشت هم میزارم مخاطبش اون کسانی هستن که خودشون میدونن :

پ.ن : دوستان خاصی که به فکره تخریب دیگران هستید ، به فکره تقویت خودتون باشید ! تو امتحان اگه یکی یه سوال رو غلط بنویسه ، شمایی که برگتو سفید دادی که شاگرد اول نمیشی ! همکلاسیاتم که میدونن تنبلی ، حالا هی بهشون بگو بقیه تقلب میکنن ، بازم آخه تو که نمرت بالا نمیره عزیزه من ! تلاش کن و به نمره های بالا برس ، یبار یکی دیگه شاگرد اولش میشه یبار هم تو !

پ.ن ۲ : دوست عزیزی که گفتی همر به گان هیرو اضافه شده ! یکم خجالت هم خوب چیزیه ، میدونم که خجالت نمیکشی بازم ، فقط خواستم بگم

پ.ن ۳ : یکی از دوستان دیگه هم بود که تک تک افراد این فروم رو نوب میدونست ، هیچکس به جز ایشون تراوین بازی نکرده ، خدای داتکام و آی آر و تست و همه چی هست ، هیچکس هم در حدی نیست که جوابش رو بخواد بده ولی میده !!! گفت اگه یه دونه پلن بره امرداد و جایی رو صفر کنه یا همر بپرونه ، دیگه تو فروم چیزی نمیگه 🤔 از همین صحبت ایشون که به ۴۸ ساعت نکشید که پلن نشست ، و نحوه عمل کردن ایشون به حرف خودشون ، میشه صحت صحبت های قبلیشون رو هم بررسی کرد 😁

ارادت

هم محلیه داروغه

• نه دوست عزیز مشکل جای دیگه هست

که بعضی ها خودشون بالاتر می بینن از پست هایی که دوستان نوشتن کاملا مشخصه وقتی فکر میکنی که ۱سال باید تحمل کنی این جور افراد رو مخت سوت میکشه ذنجیر مشکلات و عدم رسیدگی و پاسخ منطقی باعث این وضعیت شده

افرادی که هر کارهای دیگران رو محکوم می کنن ولی خودشون حتی حرکت های بدتر میزنن و خیلی جالب بقیه هم تایید میکنن و رفاقت جای حقیقت رو میگیره

برای مثال

همین الان داخل بازی از اکانت مولتی فحش میفرستن که نامه برای مولتی هانتر ارسال شده و از همینجا درخواست داریم که اکانت اصلی این شخص رو بن کنه تا دیگه شاهد این حرکت نباشیم منتظر عکسالعمل مدیریت هستیم

تهدید بیرون بازی در فروم به انواع حالت

درخواست خرید اکانت و نفروختن اکانت و بازم تهدید که یا حدف کن یا میایم بالا سرت

به نظر من شما هایی که جنبه بازی انلاین ندارید برید بازی های افلاین انجام بدید بهتره

نه این که با ۲تا پلن شروع به تهدید و فحش از هزاران راه بکنید

۴کلمه حرف حساب

خرید وفروش اکانت و فحش و مسائل این طور برمیگرده به مدیریت سایت که باید برخورد کنه که درس عبرت بشه برای همه چه اشنا چه غریبه

نه این که قانونی اعلام بشه حتما فحش داخل سایدی هم قانونی هست طی این چندروز انواع اکانت مولتی به بچه های اتحاد ما فحش نامه زدن فقط ما منتظر عکسلعمل هستیم از بقیه دوستان هم درخواست حمایت داریم فکر کنن این گونه نامه برای خودشون بیاد

پ.ن هرکس بخواد بهش توهین بشه به بقیه توهین میکنه

پ.ن یکم حرفه ای تر و با جنبه تر رفتار کنیم نه بعد پلن توهین کنیم

واقعا خوشحال هستیم که جداشدیم و کنار اینجور ادم ها نیستیم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• طی این چندروز انواع اکانت مولتی به بچه های اتحاد ما فحش نامه زدن فقط ما منتظر عکسلعمل هستیم از بقیه دوستان هم درخواست حمایت داریم فکر کنن این گونه نامه برای خودشون بیاد

واقعا خوشحال هستیم که جداشدیم و کنار اینجور ادم ها نیستیم

سلام،
    تو بازی هم یه بار بهت گفتم ، هرجور توهین و مخلوط کردن مسائل شخصی شخص با بازی ، از نظر من پلشت ترین ، کثیف ترین ، احمقانه ترین و کودکانه ترین کار ممکن هست،
    حس میکنم اگه همه ی حرفامو قبول نداشته باشی، این یکی رو حتما قبول داری،
    نظر خیلی ها تو آریانا دقیقا همین نظر منه ، اینکه یکی دو نفر همچین کاری بکنن و اینو بسط بدی به کل مجموعه ای که اکثرا دهه چهارم زندگیشون (یا بیشتر) هست زیاد جالب نیست،
    من و خیلی ها برای چیزای کمتر از این تذکر میدیم (خودت هم میدونی چرا اینو میگم) ،اما اینکه این موضوع رو این شکلی عنوان میکنی ، آدم حس میکنه میخوای یه جوری از این اتفاق سواستفاده کنی ، عزیزم اگه یکی فحش داد باید دنبال حل این مشکل کودکانه و ابلهانه باشی، نه اینکه بیای وسط فروم خوشحالی کنی که کنار ما نیستی چون فحش میدیم. تهش هم از بقیه دوستان درخواست حمایت کنی!؟ (نمیدونم والا دقیقا چجور حمایتی میشه واسه این قضیه درخواست کرد و دقیقا منظورت چیه)

من جای تو بودم و دنبال حل مشکل بودم ، یه نامه میزدم به مازیار، مهدی عشقی، من ، مملی، ایرج یا هرکی که دلت میخواست ، مینوشتم :
    "سلام، درگیری و اختلافات داخل بازی سر جای خودش هست، اما درست نیست که اکانت فلان و فلان و فلان بعد از پلن بهمون فحاشی کنن"

بعد میدیدی این نامه داخل بازی نتیجه بهتری داره، یا عنوان کردنش تو فروم،

ارادت

• کلا این بحث توهین تا جایی که من یادمه از وقتی اینترنت به چشم دیدم تا الان غیر قابل حل و پیگیریه

اکانت من به شخصه بخاطر دیشب که به جرم زدن 15 کراپ یک اکانت مولتی که گندم زارش 16 بود

و زدن فیدر های اطرافم

به فحش کشیده شده...

این مسائل پیش میاد و هیچوقت آب دریا با دهن سگ نجس نشده...

مساله اینه که وقتی شما برای آقا مازیار عزیز سینه چاک دادین کف فروم...

و خود من جزو اولین کسایی بودم که ازش بابت کاری که نکردم عذر خواهی کردم

ازتون توقع میره نسبت به بقیه هم لااقل بی تفاوت نباشین، ما حقمونه فحش ناموسی بخوریم، بقیه ایراد داره؟

ما شورشی، خوارج، کرم سیب، برده، نوب، بچه، امرداد ستیز، مهره ی غرب، اینا خیلی بحثش جداست با فحاشی

خداییش این یک بازیه تموم میشه..

اما من که به شخصه هر کسی بهم فحاشی کنه رو حلال نمیکنم

بازیمون رو میکنیم

هستیم تا آخرین فیدر

تا زمانی که فقط قهرمانمون بمونه

فحش هم بدین، ما از بازیمون لذت می‌بریم و کسی نمیتونه شیرینیه این بازی رو از ما دریغ کنه

• حاج حسین عزیز

بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که حذف کنید و برید ، بهترین کاری که بچه های ما می تونن بکنن اینه که فحاشی نکنند ، و بهترین کاری که قابل انجام بود بودن شما در تیم و لذت بردن از بازی بود ،

در هر صورت این فقط یک بازی است و نباید خیلی جدیش گرفت ، شما هم اشتباه کردید! قبول کنید که اشتباه کردید ، روی کمک جنوب غرب زیاد حساب کردید. برچسب خیانت به ساید برای شما ماندگار شده است و هیچ راهی ندارید که این برچسب رو پاک کنید .

بهترین کاری که میشه کرد اینه که برید مثلن شمال غرب و اکانت تحویل بگیرید و با متای غربی به خودتون و به ما لذت بازی بهتری رو هدیه کنید دوست عزیز.

این راه درست است . توصیه من به شما این است که به شمال غرب کوچ کنید ، هم برای شمال غرب خوب است و هم برای ادامه بازی همه بیشتر لذت می برند.

پی نوشت : ایکاش کمی عاقل تر بودیم

پی نوشت : فحش ندین بچه ها همه ما "بازیکنان تراوین ایران" هستیم .

• مهمتر از همه اینها شما وظیفه دارید وقتی اسم تیم لویال رو میبرید اسم اکانتی که تقاضای گلد کرد رو هم ببرید

لطفا شفاف سازی کنید چه کسی این کار رو کرده

بعد از اینک اکانت آرایمهر رو زدن به ناتار من زنگ زدم به محمدعلی و ازش خواستم با مولتی هانتر حرف بزنه تا برگردونند اکانت رو حتی خود منم گفتم نتامه میزنم شاید همه اگر نامه بزنیم این کار رو بکنه

مدارکش هم موجوده

لطفا حرفی که میزنید رو با مدرک بزنید تا اگر خدای ناکرده کسی مرتکب خطا شده رسوا بشه

ما شورشی، خوارج، کرم سیب، برده، نوب، بچه، امرداد ستیز، مهره ی غرب، اینا خیلی بحثش جداست با فحاشی

درود

به این القابی که به خودتون دادید ؛ هک اکانت مجید رو اضافه کنید.

با تشکر

• من چند تا "فَکت" و چند نکته کوچک بگم و برم :دی

- ما از ابتدا و زمانی که مسئولیت ساید رو به عهده گرفتیم، خیلی خوب می‌دونستیم که عده‌ای در ساید خودمون رجیستر کردن فقط به قصد زدن امرداد! و زمانی که تصمیم گرفتیم متا با جنوب شرق رو نهایی کنیم، خوب می‌دونستیم که با این عزیزان کمی دردسر خواهیم داشت. آیا به دردسرش می‌ارزید؟ بله صد در صد :) تصمیم شورای لیدری و اکثریت دوستانی که در رای گیری شرکت کردن امرداد بود.

- برخی از این عزیزان که با کینه‌ی از امرداد صبح‌ها از خواب پا می‌شدن، پشت‌شون اول به شمال غرب گرم بود! و حتی سر خود و همچنین قبل از آمدن بنده و آیدین و بعد آقا مازیار و محمدعلی وگنس، زیرمیزی صحبت‌هایی با شمال غرب رد و دل شده بود برای متا علیه امرداد که بعدا به گوش ما رسید، و وقتی دیدن شمال غرب حذف کرد و نقشه‌شون نقش بر آب شد، متوسل به شما شدن و شما هم که قافیه رو تنگ دیدید ناگزیر از این موقعیت سواستفاده کردید که البته عاقبت‌ خوشی نخواهد داشت..

- وعده متا و صحبت در این مورد از زبان یکی از سه لیدر اصلی آکسفورد شنیده شده :) پس این بحث رو هم کشش نده ممنون.

سلام و خدا قوت خدمت همگی

ایرج عزیز اول اینکه سر خود صحبت کردن قبل از آومدن شما یه چیزه خنده داره ، و در سطح شما نیست اینجور حرف زدن

اول بازی که ماشاله یسریا میخواستن حذف کنن یا زیرچادر بازی کنن ما با خواهش و تمانا نگهشون داشتیم ، خب دورت بگردم من از کجا میدونستم کسی که پست خداحافظی داخل فروم گذاشته ، چطور یه روزی میشه جزئی از تیم لیدری که به قول خودت سر خود عمل نکنیم ؟ :دی

مهدی عشقی میگفت من نیستم اصلا به کسی نگید من هستم ، علیرضا ایران میگفت ne رو یکپارچه کردم به تنهایی و میگفت من کاری ندارم دیگه

یه نفر تنها بودم داشتم با 100 نفر صحبت میکردم و منت میکشیدم و فحش میخوردم و حرفی نمیزدم ! معنی سرخود رو نمیفهمم !

هیچ صحبتی برای متا انجام نشده ،
    کسایی که منو میشناسن میدونن اهل دروغ نیستم و همیشه راستشو میگم حتی اگه به ضررم باشه !

کل ماجرا این بود که من فقط و تنها فقط :دی با علی فلوید ali2113 صحبت کرده بودم که اول بازی یکم کنترل شده باشه روابط و درگیری نباشه

این کنترل تا جایی ادامه داشت که ، اگه اشتباه نکنم امیرعلی (دقیق یادم نیست) به من گفت یکی از nw یک خونه اومده داخل ne ، من زنگ زدم علی فلوید و پیگیری کرد و به من گفت قبل از اینکه ما بیایم داخل ne شما زودتر یک خونه اومدین داخل nw و بچه ها تلافی کردن !

خدا رو شاهد میگیرم از این تایم به بعد دیگه هیچ گونه صحبتی با nw انجام نشد !

بعد ها من با آقا مازیار صحبت کردم
    به من گفت میلاد nw به من گفت بشین یه گوشه چیپس و ماست بخور مگه تو باهاشون صحبت نکردی برای متا ؟!

من به آقا مازیار گفتم من با علی فلوید صحبت کردم برای جریانای اول بازی که درگیری نداشته باشیم و احتمالا محسن 2pac و مصطفی بینام در جریان نباشن ! سوال من ازت اینه که چطوری متا بستیم که 2تا از لیدرای اصلی nw در جریان نبودن ! و به آقا مازیار این حرف رو زدن ؟!

بعد پیگیری کردم که چه کسی به توتال ما بی احترامی کرده گفته بشین یه گوشه چیپس و ماستتو بخور بابا !

کاشف به عمل اومد که آقا مازیار گفته و اهل این نیستم یه گوشه بشینم چیپس و ماست بخورم ، اونا ام در جواب گفتن در شرایط فعلی اگه ما جای شما بودیم میشستیم یه گوشه چیپس و ماست میزدیم، و هیچگونه بی احترامی صورت نگرفته بود !

منکر این نیستم که خیلیا برای زدن آمرداد اومدن ، ولی اینو داری به من ربط میدی و یه جور تهمت زدن به من حساب میشه که مثلا با امرداد مشکل داشتم ! منی که تازه اولین سروره دارم باهاشون بازی میکنم چطور مشکل دارم باهاشون و صبح ها به امیدن زدن آمرداد بیدار میشم ؟

من مرز se رو یکم محکم تر بستم ، چون اول بازی داشتن میزدن مارو ، اتفاقا رابطم با se هم خوب بود و اول بازی خیلی نامه نگاری میکردم برای اینکه درگیری نباشه و ساید آرومی داشته باشیم !

اگه پلن متا با nw بود خیلی راحت میومدم یسری اکانت میفرستادم واندر مشترک nw,ne نه اینکه فقط و تنها فقط :دی نگاهم به واندر خاک ne و 100کردن ساید خودم باشه !

نمیدونم چرا ولی احساس کردم دلیل حذف کردن منو به لویال ربط دادی و و متا با nw , و زدن آمرداد ! اگه این بود دلیلش وایمیستادم

بعد یک ماه اومدم دیدم سایدی که به خاطرش 2 هفته اول بازی بی خوابی کشیدم ، تنها همه کار هارو کردم ، منت همرو کشیدم و فحش خوردم و دم نزدم وساعت ها با همتون صحبت کردم تیکه تیکه شده و علیرضایی که حسام شب قبلش خونش بوده و همر بلند کرده روش دیگه حالم از این بازی و ساید به هم خورد و بدون هیچ حرف و حدیثی گذاشتم رفتم

بچه های لویال و آریانا شاهدن قبل اینکه تیک حذف رو بزنم ، داخل 2 تا گروه ( واتساپ لویال و تیم اسپیک آریانا) کلی سعی کردم که این 2 تیکه رو بچسبونم به هم که نشد ! و بدون سر و صدا حذف کردم و رفتم

پ.ن : اگه غلط املائی داشت همون همیشگی

شرمنده طولانی شد

شاد و سلامت باشید

شبتون خوش

• حاج حسین عزیز

بهترین کاری که می تونید بکنید اینه که حذف کنید و برید ، بهترین کاری که بچه های ما می تونن بکنن اینه که فحاشی نکنند ، و بهترین کاری که قابل انجام بود بودن شما در تیم و لذت بردن از بازی بود ،

در هر صورت این فقط یک بازی است و نباید خیلی جدیش گرفت ، شما هم اشتباه کردید! قبول کنید که اشتباه کردید ، روی کمک جنوب غرب زیاد حساب کردید. برچسب خیانت به ساید برای شما ماندگار شده است و هیچ راهی ندارید که این برچسب رو پاک کنید

فرشید عزیز اینایی که داری میگی همش قصس قربونت برم

مگه سرور یک راند دوم ای ار رو دوستان از یادشون رفته؟

یه دوستی بود اون سرور (اون موقع مولتی بازی خیلی زشت بود یعنی ادمای ناجور ازین حرکتا میزدن ) مولتی بازی به صورت صنعتی در ربع شمال غرب انجام میداد اسم اکانتشم unbroken بود اگر اشتباه نکنم یه جوون بیست ساله که به دلیل منافع شخصیش سایدو به فنا داد اخر سرور هم از ساید انداختنش بیرون و واسه اینکه به ساید بیشتر ضرر بزنه کتیبشو تخص میکرد بین سایدا و همه این حرفایی که شما میگی رو اون موقع بچه های ان دبلیو بهش زدن(اصن سر این قضیه دیگه شمال غرب بازی نکرد کوچ کرد جنوب شرق) اما الان کسی چیزی یادش هست ؟نه! الان اسمشم به عنوان لیدر خورده سر در یکی از همین اتحاد ها و همه خوشحالو خرمن چقدرم ادم دور خودش جم کرده

یا یه نمونه دیگه سرور 6 راند یک ای ار یه پسری بود به اسم no mercy ایشون اون سرور با یه مازیار نامی (با مازیار تری دات اشتباه نگیرید) holy motors کودتا کردن تو جنوب شرق و همین اقا محمد بایگوش و محمد تارانتولا و خیلیای دیگرو از لیدری کشیدن پایین و سایدو تقسیم کردن و همه نوع انگی هم بهشون چسبید

همه این حرفای شمارو اون موقع بهش زدن اما الان کسی یادشه؟نه! الان خوش حالو خرم دارن باهم بازی میکنن

حالا بماند که عامل اصلیه بن شدن اکانت هولدری تیم ایرانی تو دات کام اون موقع کی بود که بازم همین حرفارو بهش زدن و الان کسی یادش نیست

خلاصه سرتو درد نیارم داداش حرف زیاده

اما ما بجز مرامو معرفت از بچه های لویال چیزی ندیدیم و وقتیم با یکی عهد رفاقت میبندیم تا تهش هستیم (زیاد خودتونو حرص ندین بازیتونو بکنید )

اینکه شما چیز دیگه ازین عزیزان دیدین دقیقا به رفتار متقابل شما با این عزیزان برمیگرده

برید بگردید ببینید کجای راهو اشتباه اومدین

اخه متا روز 50 بازی ؟خدا وکیلی مارو گیر اووردین یا خودتونو؟

الانم که همه چیز بسته شده دیگه کاریش نمیشه کرد پس برید بازی کنید لذتشو ببرید شاید اگر خودتونو قابل نشون بدین امرداد بذاره یه واندر مرکزیم واسه خودتون بگیرید و لول اپ کنید (البته اگر اخر خودشون نزننش تجربه نشون داده که میگم)

ولی یادتون باشه که شما در اخر چیزی جز مستعمره نیستین و اخرم باید واندر امردادو اپ کنید (این جملرو روز 70 بازی میگم ببینید کی بهش میرسید)

این هندونه هایی که زیر بغل شما میره اول سرور داشت میرفت زیر بغل ما ولی ما دیگه زیر بغلمون جا نداشت ;)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است