نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام رضا جان

والا من که‌ نفهمیدم چی گفتی اگر امکانش هست یخورده ساده تر بگین ببینم چیشده؟

شاید باورت نشه ولی من اصلا تارگت هارو دقت نکرده بودم ببینم کیرو زدن کیرو نزدن الان از بچها پرسیدم گفتن که ارژنگ رو زدن(حتا هنوز لینک اتک رو ندیدم)

و فکر میکنم منظور شما این بوده که من چراغ ها رو چک کردم؟

شما که خودت چراغ دیدن و اکانت جاسوس داشتن رو مجاز کردی چرا از این کار ناراحت میشی؟(اصلا گیریم که من این ‌کار رو کرده باشم)

فقط یک بیت شعر برات میگم و دیگه این موضوع رو کش نمیدم.

کافر همه را به کیش خود پندارد.

• رضا جان بنده هم براي امير عزيز ارزوي سلامتي ميكنم.

من اصلا علاقه نداشتم به خاطر شرايط روحيم برگردم به بازي .به اصرار سام رله عزيز برگشتم و خودش هم شاهده اينجا .محيط بازي كمي منو از شرايط روحيم بيرون برد و الا من يك هفتس هيچ كاري رو اكانتم نميكنم و همه زحمات رو ناصر نف برادر بزرگم و رسول ملا يار هميشگيم ميكشن رو اكانت و فقط گاهي ميام يه تز ميدم ميرم

يه سوال شمايي كه ميدونيد همر اس پاور پاركه چرا بك ندادين اون همر رو؟

دسترسي به اس پاور نداشتين دسترسي به مدافع كه داشتين

در اخر رضا جان اين بازي فقط دوستي هاشه كه ميمونه

شايد من روزي دو ساعت فقط با ناصر كلاه بردار صحبت ميكنم ولي يه پي ام هم به بهنام به زور ميدم :نكه بهنامو دوست نداشته باشم اونم قشنگي هاي خودشو داره ( مخصوصا وقتي كه چيزي روزمين پيدا ميكنه )ولي خب ناصر رو عجيب دوست دارم و بيشتر وقتمو دوست دارم بزنگم صداشو بشنوم خارج از مسائل بازي

در مورد پلن هم دم همه پلنرا و لانچرا و همر سازا گرم

فقط يه گله ديابلو مال خودم بود چرا زدينش نامردا...

رضا جان الان كه همر پريده ولي براي جالب شدن فروم و اينكه ارزش داشت اون ده زدنش يا نه عكس همر رو بزاريد ببينيم.

ممنون

شاد و خندون باشيد

سعيد

ملا

• پ.ن: مرسی ایرج جان، تو تاج سری، الکی که جزو 12 نفر نیستی ، شرمنده نکن

امیرجان سلام.

عزیزم با اجازه تون از تعابیر خودتون استفاده می کنم. امیدوارم ناراحت نشین. به توتال شما جواب این سوالها داده شده و شما که از رده های پایین و احتمالا از لیدرهای رده سوم و چهارم هستید طبیعتا ممکنه از خیلی چیزها اطلاع نداشته باشید لذا ترجیح میدم جواب هاتون رو از آقا مازیار بگیرید یا سوالهاتون رو از افراد هم سطح خودتون در جنوب غرب بپرسید. البته با کمال احترام به شخصیت شما که از بهترین ها هستید در این سرور.

فقط نکته آخر: هر دو گزینه صحیح است. اون زمان که هیچ کس با ما نبود ورشکسته سیاسی بودیم اون زمان که به قول خودتون از اقلیت ضعیف شمال شرق حمایت کردیم شدیم پیچیده! چرا ما رو صحنه سازی درست می کنید؟ حافظه ما انقدرها هم بد نیست مطالب قبلیتون رو دور نندازید رفقا. شما که با آرامش صحبت می کردید چر انقدر عصبی سوال می کنید؟ شما هم به سطرهای اول متن یه سر بزنید.

اگر دوست داشتید به اکانت بنده پیام بدهید بیشتر در خدمت باشم. نمیخوام اینجا بحث دو نفره انجام بدم.

اول اینکه عمرا من تو فروم ناراحت بشم، کلا تو کل کل و نوشتار خیلی دیر ناراحت میشم، مگه اینکه فحش بدن، که اونم از شما سر نمیزنه، مطمئنم ،
    اما در کل من زیاد ادعای شخصی ندارم والا، هرچی ادعا دارم همش تیمیه، هروقت تعریف کردم گفتم تیمم ، الانم لیدر رده چهارم چیه؟ چقدر مقاممو بردین بالا، من اصلا لیدر نیستم :دی ، خودم یه 7-8 باری اینجا نوشتم ، یه نمونه ش اینجا، گزینه 3، مورد 3م، قرمز کردمش (-:

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

بحث اینکه به عموقناد میگم لیدر سطح پایین یکم پیچیده ست، کلا اونقدر مهم نیست که بازش کنم، بگذریم

در مورد جوابتون هم به سوالاتم ، باید بگم با اینکه سوالاتم خیلی صریح بود ولی خب جوابتون خیلی صریح نبود ، اینم میزارم رو حساب وکالت و توانایی های شغلیتون (اگه اشتباه نکنم) ،
    در مورد اینکه چرا عصبی سوال کردم، نه متاسفانه این متن نوشتاری بی جون هست، بی احساس هست، گاهی برعکس اون چیزی که تو ذهن آدم هست رو نشون میده، (مثل اون تیکه تو پرانتز همون پست که نوشتم سوالیش رو بخونید نه بی ادبیش)

تهش یکم ادعا کنیم :دی
    سرور 2 راند 3 که به گفته قدیمی های تراوین ، سنگین ترین سرور تاریخ تراوین بود، هم از نظر تعداد پلیر و حضور اتحادهای شاخص ایران، هم از نظر مدت زمان جنگ مید گیم، هم از نظر همرهای آخر بازی، هم از نظر آخرین پلن سرور که چندمیلیون دف واندر و منحصر معماری کلین شد!!! بعد صفر شد، اونقدر پلن خفن بود که اسم اون واندر الان خودش اعتباری محسوب میشه،
    تو اون سرور من روز 70 بازی، یه اکانت رومن فارم 2 دهکده ای بدون کپ رو تحویل گرفتم، آخر سرور همری ساختم که 20 کی کاتای رومن داشت، تا اون زمان هنوز خیلی ها(نه همه) تو سرورهای نرمال 20کی کاتای رومن رو یه جا ندیده بودن :دی این ورژن رو نبینید طرف هفته اول ، فقط هیروش با کتیبه اندازه یه فیدر منابع میده
    تو اون سرور بیشتر از 10-12 تا خفتور خفن و کاردرست وجود داشت، تیم های 4-6 نفره فقط واسه خفت وجود داشت، اون کاتاهارو از دست امثال میثم مرغی و داگویل و یا خفتور های سه دات حفظ کردم ، (اونایی که بودن میدونن چه جو وحشتناکی بود و هر روز صبر لینک خفت شدن چندکی کاتا میومد فروم، خوشبختانه ممد کلاسیکو سمت ما بود)
    اون همر رو هم نه با دعوا و ناز کردن ساختم، نه با لجبازی و کل کل با مسئول کتیبه، نه با کشمکش با هم اتحادی ،
    خلاصه که الان دیگه غلاف کردم، همین بودنم به عشق امثال ایرج و مهدی عشقی و مهرانیتو و جعفر و مملی و مازیار و ... ست، لیدریم کجام بود

دم هم اتحادی های جنوبیمون گرم،

• سلام مجدد

آقا من فقط یه نکته دیگه بگمو بخوابم

دو اتحاد nw هم وارد تاپ تن دفاعی شدن

Nw به sw دف میده،sw به loyal دف میده،کسی نمیخواد اینا رو مستعمره حساب کنه؟;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام خدمت تمام دوستان و فروم خواب های عزیز

نمیخواستم فروم دیگه پست بذارم چون بعضی ها کل کل رو با توهین اشتباه گرفته بودن . ولی دلم نیومد تبریک نگم به عملکرد عالیه تیم دفکوردی سایدمون

ضمن تبریک به عملکرد عالی تیم دفکوردی ساید که واقعا کارشون عالی بود . و همچنین تبریک به تیم پلنری جنوب شرق پلن خوبی بود .

حالا اگه از نظر شما همر رنک یک سرور رو از بین بردن و به جاش همر رنک ۱۵ سرور رو پروندن و اینقدر بوووووم داره بیان بهتون بگم کجا رو بزنین برای بوووووم بوووم بعدیتون

سلام و خسته نباشید

بنده هم بهتون تبریک میگم. و همچنین به برو بچه های متای شرق

از حق نگذریم استاد عربی رو چیف کنی بوم بوم نداره ولی دهکده 2هفته چیف شده خاکستری دوتا همر روش دیوار کنی، بوم بوم داره.

و اینکه استراتژی خوبی توی دفاع دارید هر اکانت با همر خودش دفاع میکنه خیالتونم راحته، دفاع کمتری هم مصرف میکنید.

عزیزم اینجا رنک همر و این مخلفاتش برامون افتخار به حساب نمیاد شاید شما به خاطر ورژن جدید هرروز برید تو سربازخونه یه مقدار نیرو شارژ کنید و بعد بدو بدو برید ببینید رتبه همرتون چند شده اما اینور تو مجموعه آمرداد تا صب همر تک رقمی هست. شما شماره همر بده پلن بعدی همرای 2 و 3 سرور هم براتون ارسال میکنیم.

سطح بازیتون خیلی پایینه، چه خودتون چه اون دوستان ول نَکُنِ شمال شرقیتون. اینبار یه چندتا پلن درست درمون برید دلمون نسوزه که تا اینجا اومدیم.

فقط قهرمان همراه همراتون فراموش نشه - همرتون به صورت یک جا در موج اول و موج های بعدی مقداری نیرو به همراه تعدادی کاتا جهت تخریب - لطفا نیروها رو 2ک 2ک تقسیم نکنید و به فیدرهای زیر پاپ 100 نزنید - روی تارگت های همر دار و کپ های مهم لانچ کنید - از پلن های دست چپه بنیانگذار هزار و یک روش دفاعی دنیا دفاع استفاده کنید نه حمله - تارگت از فروم انتخاب نکنید چون ممکنه خودتون تارگت بشید - فروم و بازی رو خواهشا برامون جهنم نکنید - خواهشا از سبک نوین مدرس هزار و یک روش دفاعی هم رونمایی کنید -

-------------------------------------------------------------------------

با تشکر

پ.ن1: این بنده خدا "ام کا" رو تحویل بدید و چنج میل کنید شاید فرجی بشه براتون.

پ.ن2: کلاسهای غارت به سبک آمرداد رو حتما ثبت نام کنید قبل از تکمیل ظرفیت.

پ.ن3: تعارف الکی برا هم تیکه پاره نکنید تراوین با کل کله فرومش قشنگه.

• پ.ن: مرسی ایرج جان، تو تاج سری، الکی که جزو 12 نفر نیستی ، شرمنده نکن

عزیزی :) کوچیک اون گروهِ ترسناک منم! ای وای اگر بدونن غیر از من و تو بقیه‌شون کیا هستن =)))

دم هم اتحادی های جنوبیمون گرم،

گفتم پست قبل پاسخ آقا رضا سورنا رو جا نندازم (بحث تلخ و خسته کننده‌ای که باید بسته می‌شد) اما حالا از فرصت استفاده کنم و یه مرحبای حسابی تقدیم کنم به دوستان جنوبی که گل کاشتن! واقعا دم‌تون گرم.

دیشب که با آرمین که صحبت می‌کردم می‌گفت حسابی خسته‌ست و سر حال هم نبود چندان، امیدوارم دور از جونش مثل من کرونا نگرفته باشه :)

بعد از این همه بحث خسته کننده توی فروم، یک پلن عالی و دیدن همرهای زیبا حال‌مون رو حسابی خوب کرد. انشالله که سرور همچنان زیبا و پر هیجان باشه.

• سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان و بازیکنان عزیز سرور 1 ،

قبل از هر چیز تبریک میگم به دوستان لویال که کمک ما کردن و دفاع جنوب غرب رو مثل اسفنج روی خودشون جذب کردن :))

عکسی از تاپ 10 اتحادا رو اشکان گذاشت داخل پستش که دنیای حرف و سوال توش نهفته هست !

طبق معمول بعد از پایان هر پلن تبریک عرض میکنم خدمت مهاجم و مدافع و امید دارم به اهدافی که مد نظرشون بود رسیده باشن ، قطعا هر دو طرف از نتیجه به دست اومده راضی هستن و کمتر دیدم بعد از لند حملات کسی از نتیجه به دست اومده ناراضی باشه :)) ( چه مهاجم و چه مدافع ) که خودش از ویژگی های تراوینه :دی

اما در خصوص مواردی که ذکر کردین پارسای عزیز ،

نمیدونم هدف شما از ساخت همر جنگی چیه و چه دست آوردی رو به عنوان موفقیت میبینین ، سعی میکنم به تفکیک براتون توضیح بدم :

4hu_pytho.png

• همر Python : طبق لینکایی که تو چندتا پست قبل قرار گرفت ، کپ اکانت ارژنگ ( Arzhang ) کامل از دور خارج شد و همچنین سوپرایزی که برای ما داشت خفت 50ک کماندار اکانت spower بود که نشون میده این همر با یه رفت و برگشت عملا به 3 یا 4 هدف رسید ! ( یه کپ پرید - 2 یا 3 همر جنگی اکانت spower بدون پیاده شد که از امروز میتونین سواره هاشم اینسرت بزنین ! ) . پس نتیجه رفت و برگشت یکباره همر پایتون مساوی شد با ناقص کردن 3 یا 4 تارگت ، کافی نیست ؟

xw5h_enemy.jpg

• همر enemy : این همر هم روی کپ اکانت Titan لند شد و طبق لینکی که قرار داده شد تمام آنویل و دف تولید شده از فیدرهای اکانت مذکور رو زد ، یکی از دلایل لاست بالا این همر از بین بردن آنویل کپ اکانت تایتان بود که از آنویل های بزرگ جنوب غرب به حساب میومد و از اون مهمتر مختصات پایتخت (Cap ‎‭(-2|-21‬ اکانت تایتان بود ، عملا دف شناور و آنویل بزرگ این اکانت دیگه نمیتونه به اکانت های متعدد شما در منطقه خاکستری کمک کنه و با این پلن این اکانت تا یکماهه آینده از دور خارج شده است .

2xnp_mars.jpg

• همر M A R S : لاستی که این همر خورد اتفاقا برای ما بسیار راضی کننده بود چون گله پلنه پــــــِــخ ، از دور خارج کردن همر اکانت Diablo از بازی بود ، ناگفته نماند روی این تارگت 4تا از آنویل های جنوب غرب از بین رفت ! یعنی دف شناور سایدتون هی کم و کمتر داره میشه . تعریف من از یک لند موفق روی تارگت مورد نظرم این نیست که همر بره فقط یه جایی که بدون دفاع هست رو لینک سبز بزنه و بیاد اونم همری تو اندازه و سنگینی مارس که همر 1 سرور بود و گاو پیشونی سفید جنوب شرق ! ما یه نان کپ و چیف و دیستروی کردیم و 4تا آنویل مجموعتون را صفر کردیم .

sync_watch1.jpg

• همر Watch and Learn : اگه یه نگاهی به تاپ 10 غارتگران بندازین متوجه میشین که لاست این همر برای ما خیلی بی اهمیت هست و تو چند روز آینده بازسازی خواهد شد :دی اما تارگتی که برای از دور خارج کردنش از بازی انتخاب کردیم پایتخت Reza SOURENA ‎‭(-8|-22‬)‬‎ اکانت دیابلو بود . دفکوردی که دیگه کپ نداره و یه همرشم چیف و دیستروی شده . البته هیچی از ارزش های ایشون کم نمیکنه و قطعا با توانی که من از ایشون تو فروم دیدم اگه یه مقدار وقتشون رو شیفت بدن سمت اکانت قطعا توانایی ریکاوری اکانتشون رو خواهد داشت .

در پایان یه تشکر ویژه و تمام قد میکنم از بچه های اکانت مارس که گل کاشتن ! (اشکان این تیکه رو جا انداخته بود ).

با اینکه اولین سروری هست که به جمع ما اضافه شدن ، فوق العاده تیمی هماهنگ و در اختیار ساید هستن و منافع اکانتشون کاملا همسو هست با منافع ساید . مرسی از رضا ، آرش ، سجاد و مسعود و امیر که همرشون رو در اختیار تیم پلنری قرار دادن و امیدوارم لذت کافی رو برده باشن از تارگتی که زدن .

همچنین از بقیه دوستانی که همر در اختیار تیم پلنری و لانچری قرار دادن و باعث جذاب تر شدن بازی شدن . قطعا این پلن پایان درگیری با جنوب غرب نخواهد بود و در آینده لینک های زیبایی رو از این مجموعه خواهیم دید ...

از تیم پلنری و لانچری علی الخصوص مسعود عزیز ( اکانت لئون ) هم تشکر میکنم که هم زحمت پلن رو کشید هم ساعت 8 صبح منو با خبرای خوبش از خواب بیدار کرد :)) مرسی که هستی ( پخش رینگتون موبایل ) ....

پینوشت : یه بنده خدایی میاد در مورد هر چیزی تو آمرداد نظر میده ، از همین تریبون خدمتت عرض میکنم بزرگوار تمامی انتقادات و غر زدناتو بنویس رو کاغذ و ساعت 9 شب بنداز تو سطل زباله ، تکراری شدی دیگه !

ارادتمند ، آرمین

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط U n i Q u e: به درخواست دوستان ، عکس همرا رو گذاشتم ().

• .

یک تشکر ویژه و تمام قد از دفکورد بسیار خوب و با معرفتمون آقا محمددیابلو عزیز که با اینکه بهش گفتیم به احتمال زیاد روی نان کپش ریل هست و با اینکه می تونست حجم بسیار زیادی دف داشته باشه و دیوارمستحکمی برای اکانت خودش بسازه اما... معرفت به خرج داد و فقط از دف ثابت خودش استفاده کرد و دفاع رو به بقیه اکانت ها داد.

سلام آقا رضا بزرگوار ،ببخشید تعریف شما و بقیه دوستانتون از دف ثابت چیه؟ ما اصولا دف ثابت به دفی میگیم که ۲۴ ساعتی روی دهکده باشه،همرسازها مقداری دف ثابت برمیدارن و چون دارن گندمشون رو میدن زمانی پلن هم بیاد روشون اینا تکون نمیخورن و اگه نیاز باشه دف های شناور هم کمکی میاد،شما برای همر به قول آقا ناصر ۱۵ سرور این مقدار دف ثابت دارید؟ واقعا چجوری گندمشو تامین میکنین؟اکانت دیابلو تاپ غارتم نبود که ،ما واسه همر رنک یک سرور انقدر دف ثابت نداشتیم

عکس همر دیابلو رو بزارین،نمیخوام خون کشته شده های همرمون پایمال بشه;)

همر رنک یک سرور پیشکش متای شرق،اون همر چون جنگی بود دنبال رکورد نبود چون به مشکل لیمیت خورده بود و اگه امشبم زده نمیشد تا کتیبه ها حتما لانچ میشد،چون نمیشه با یک ده در مختصات پایین همر اندگیمی و رکوردی کشید;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• چشم سعید جان.

عکس همرش رو از محمد میگیرم میفرستم برات. فقط اون موضوع که گفتی چرا بک ندادیم علتش این بود که هر دو اکانت واسه امیر بود و ما به هیچکدوم دسترسی نداشتیم.

قطعا پلن تمیزی بود و زحمت زیادی کشیدین براش و نتیجه شم برداشت کردید. اون موضوع رو توضیح دادم چون دیدم براتون سوال شده بود.

برای اینکه تعدد پست پیش نیاد:

عمو حسن من به شما چیزی گفتم؟‌

من گفتم چراغ چک کردی؟

من یه حرفی زدم که فقط خودمون می دونیم و یکی از دوستان. اونام یا میگیرن یا نمیگیرن.

حالا بگو ببینم شما چرا به خودت گرفتی؟ نکنه...

شما انقدر شرف داری که حداقل آمار بچه های جنوب غرب رو به کسی نمیدی. اگه میدادی همون موقع که زدیم می دادی. من متاسفانه مثل شما فکر نمیکنم. دقیقا ضرب المثل خوبی گفتی. آورین. آورین.

عمو حسن

من می دونستم بعدا چه اتفاقتی میفته واسه همینم تو همون جلسه گفتم مشکلی ندارم الانم میگم. الان مگه کسی چراغ ببینه میگه دیدم؟ ضمنا شماکه سخنگوی متای شرق شدی بهتون نگفتن یک قسمت متای شرق هم با من هم نظر بود؟

در ضمن؛ عزیزم اخیرا خریدن اکانت به زور و تهدید هم مجاز شمرده شده، اینها که چیزی نیست. چراغ دیدن که دیگه شده بچه بازی.

من می دونستم هر چی جلوتر بریم یک سری افراد رنگ عوض می کنن و همه نمی تونن تا تهش محمد و یوسف و ناصر و مازیار و سعید و ... باشن. سخته می فهمم.

در مورد خودم حرفی ندارم اونایی که اینهمه مدت کنارمون بودن می دونن کی هستم و چی هستم اونها باید بگن وگرنه معلومه که میگم من خیلییی خوبم‌.

داداش مگه گفتم مشکل دارم؟ چرا رنگت اونجوری شد؟ خیلی خیلی تابلو کردی؛ صبر کن رفیق. شاید اصلا کسی با شما کار نداره. چرا لو میدی؟ من یه تیکه به سعید گفتم شما یهو اومدی بالا؟ ای جانم.

خوش باش برادرم

بازم برای جلوگیری از تعدد پست

سجاد عزیز دمت گرم. و البته آقا رضا. همرتون عالی بود. تو دهکده ای که همر خوبی داره ۳۰ک دف ثابت زیاده؟ من خودم بیشترم نگه داشتم.‌ اون دفی هم که اضافه شد صرفا دفاعی بود که بچه ها روی رفاقت و عکس اتک تو گروه ارسال کرده بودن و نمیشد بک بدیم و جای دیگه بدیم و مجبور شد محمد نگهشون داره. اگر قصد داشت دف بگیره همون دفی که به پارسا دادیم که خودشم اومد گفت دو تا مثل این همر رو دیوار می کرد. ما علم به این داشتیم که از اکانت شما میتونه همر شماره ۱ لانچ بشه و خب طبیعتا ترجیحمون گرفتن اون همر بود. من گفتم دف بچینیم اما محمد دیابلو نگذاشت دف بره برای خودش. شاید از نظر تکنیکی هم درست نباشه ولی از نظر معرفتی بی نظیره که یک دفکورد بچه های تیم رو به خودش ترجیح میده. می خواستم تو تحلیل پلن اینارو بگم که دیدم عجله کردین اینجا عرض شد.

پ.ن۱: این پایان کار نبود؛ تازه داریم گرم میشیم.

• سلام و عرض ادب مجدد

چندی قبل بنده یه پست گذاشتم و به آقا فرشید عرض کردم که :

آقا فرشید عزیز مرام و منش و رفتار ما در این سرور اشتباها از طرف بعضی دوستان « نابلدی سیاست » و « اشتباه سیاسی » و « ورشکستگی سیاسی » برداشت شد ...

آقا فرشید در جواب به بنده فرمودن که :

یوسف جان سیاست شما صداقت شماست در مورد شما به درستی این جمله ایمان دارم

گذشت و گذشت تا رسید به این دو پست از آقافرشید و آقا امیر که فرمودن :

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

خب این میشه همون مورد اول که گفتم ، آقا یوسف بی اطلاع هستن و تصمیمات از یه لول پایین تر گرفته شده،

منتظر میمونیم از خودشون بخونیم

بنده در جواب پستی گذاشتم ... حالا میخوام یکم این پست خودمو باز کنم چون حس میکنم متاسفانه از صحبت های بنده برداشت دیگه ای داشتن ، در صورتی که من منظورم چیز دیگه ای بود ، حالا منظور من چی بود ؟ الان عرض میکنم خدمت شما ...

قسمت اول صحبت من :

آقا فرشید شناخت شما کاملا درسته ، من هیچ وقت جنگ داخلی برای هیچ سایدی نمیخوام و هیچ وقت چنین سیاستیو نمیپسندم که یک سایدو بهم بریزم .

در اینجا به صراحت عنوان کردم که ما از قبل چنین سیاستی مد نظرمون نبود که بخوایم شمال شرقو بهم بریزیم و یا آتش بندازیم تو شمال شرق که بخوان جدا بشن و هیچ وقت دست به چنین سیاستی نمیبردیم و نخواهیم برد ولو رو ما سه به یک میشد .

تایید عرض بنده پست آقا مازیار بزرگوار است که فرمودن :

اما هم من هم شما میدونیم که شما جنگ نیابتی تو شمال شرق رو اغاز کردید(تاکیدمیکنم نه از ابتدا اما از موقعیت نهایت استفاده را خواستید ببرید) و بنده هیچ

دقیقا درسته ، ما از ابتدا چنین قصدی نداشتیم و فقط در شمال شرق لویال برای ما ساید متا هست همونطور که برای آمرداد آریانا ساید متا ، جلوتر هم میگم چرا و چی شد که اصلا کار به اینجا رسید .
    حالا ممکنه بعضی از دوستان از اون حرف من برداشت کردن که ما هیچ کمکی به لویال نمیکنیم ، اما اگه دقت میکردن متوجه میشدن که عرض بنده دقیقا همینی بود که آقا مازیار فرمودن یعنی ما هیچ وقت قصد بهم زدن شمال شرقو نداشتیم .

قسمت دوم صحبت من :

سیاست ما مشخص بود و به قول شما سیاست ما صداقت ما بود ، ما یه عادتی داریم به رسم قدیم میزاریم شخص مقابل ما سلاح خودشو انتخاب کنه یعنی حتی اگه ما با شمشیر بهتر بجنگیم و اون پهلوان مقابل گرزو انتخاب کنه ، ما هم شمشیرو میندازیم و گرزو برمیداریم ...

در اینجا به صراحت اعلام کردم بعد از سیاستی که شرق انتخاب کرد ما هم متناسب با اون سیاست انتخاب میکنیم . اما این به معنی این نیست که چون صرفا جنوب شرق با شمال شرق متا کرده پس ما هم بریم با شمال غرب متا کنیم . دقت کنید من عرض کردم ما مناسب با سلاحی که انتخاب شده سلاح انتخاب میکنیم اما عرض نکردم اگه حریف از سمت چپ ما حمله کرد ما هم از سمت چپ حریف حمله میکنیم ! ممکنه حریف از سمت چپ حمله کنه و ما مستقیم سر حریفو نشونه بگیریم !

سخن پایانی :

همه ی این صحبت ها از کجا شروع شد ؟

یه روز آقا ایرج به من پیام داد و گفت یه جلسه میخوایم بزاریم . منم به آقا رضا سورنا گفتم و دو نفری رفتیم تو جلسه ای که آقا ایرج بود و آقا مازیار . گفتیم خب موضوع جلسه چیه ؟ گفتن ما میخوایم سرور بالانس باشه و اول میخواستیم یه جلسه کلی بزاریم و همه ی نماینده ها از تمام ساید ها باشن منتهی گفتیم چون جلسه ممکنه به حاشیه بره بهتره با هر ساید جداگانه جلسه بزاریم . صحبت های زیادی شد که الان از حوصله جمع خارجه ولی در اخر قرار شد بعد از جلسه با جنوب شرق به ما خبر داده بشه و تصمیم گیری بشه .
    اما چی شد ؟ یهو فهمیدیم شرق متا بسته و این دقیقا همون نقطه ی شروع ماجرا بود . همونجایی که ما گفتیم اگه قرار بود شما در مورد ساید انتخابی خودتون صحبت کنید چرا موضوع جلسه رو بالانس مطرح کردید ؟ اگه قرار بر این بود هر کسی به دنبال سیاست خودش بره شاید الان ما با اس ای متا میکردیم ! شاید ان دبل حذف نمیکرد ! شاید ما با ان ای متا میکردیم و کلی شاید دیگه ... اما شما با اسم بالانس اومدید و تهش با سیاست خودتون بازیو جلو بردید .

اما چه اتفاقی افتاد ؟
    زمانی که جنوب شرق دید شمال غرب حذف کرده و رفته ،تصمیم گرفت با شمال شرق متا ببنده و با این فکر که جنوب غرب از بازی کنار میره و نهایتا واندر در شرق صد میشه اما چیزی که معادلاتشونو بهم ریخت لویال بود ، لویال دقیقا همون نقطه مهم ماجرای این سرور بود . زمانی که لویال مخالف با این متا بود ، شرق با بازی های سیاسی سعی در این داشتند که حمایت جنوب غربو از لویال سلب کنند و دور لویالو خلوت کنند تا کارشون یه سره بشه ، چون میدونستن اگه جنوب غرب از لویال حمایت کنه عملا جنوب شرق یه جبهه خودشو بدجوری تو فشار میبینه ... جنوب غرب هم همونطور که جنوب شرق آریانا رو برای متا انتخاب کرد لویال رو برای متا انتخاب کرد ...

در کل سیاست ها مشخص شده و هرکسی قطعا برای این سیاست ها دلایل محکم خودشو داره . اونقد هم صحبت شده در این مورد که قطعا حافظه ی تاریخی تراوین تحلیل درستی از این سرور در ذهن خودش نگه میداره ...

پ.ن : چیزی که عوض داره گله نداره ...

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• سلام خدمت همه بزرگواران سرور

اول از همه تبریک میگم به متای معظم شرق بابت دستاوردی که تو این پلن نصیبشون شد و همچنین خسته نباشید میگم به تیم لانچری و پلنری و اکانتایی که همر در اختیار تیم پلنری قرار دادن بابت زحماتشون

خدا قوت

و همچنین میخوام تبریک و خسته نباشید بگم به تیم دفکوردی جنوب غرب که زحمت کشیدن و شاید چون برای اولین بار تو این سرور پلن گسترده رو سایدشون انجام شد نتونستن اونطور که باید و شاید عمل کنن و انشاا... اونا هم مثل امرداد به خودشون بیان و بتونن در پلنای بعدی بهتر عمل کنن و بازی رو جذاب پیش ببرن و دلسرد نشن . سرور نرماله و هنوز راه زیاده و به قول دوستان سیب رو که میندازی بالا تا بخوره زمین هزار تا چرخ میخوره :)

دوستان حضرت علی (ع) یه جمله قشنگی دارن که میگه اون چیزی رو که برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم نپسند . لذا از اونجایی که اکانت گان هیرو به عنوان اولین اکانتی که تو سرور دو تا از همراش چیف شد و در راستای شفاف سازی اقدام به منتشر کردن امار اون دو همر چیف شده کردیم ، از دوستان جنوب غربی تقاضا دارم اگر که امکانش هست با توجه به از بین رفتن اون دو همر ، اطلاعات مربوط به همرهای از بین رفته و همچنین رتبه ای که در کل داشتن رو منتشر کنن .

پ.ن طبق شنیده ها شایعاتی شده مبنی بر اینکه ادمین سرور در میزان همر اکانت گان هیرو دست برده و تروپ براش ادد کرده :))) لطفا نخندونین مارو بیخیال بالاخره وقتی تاپ رید وارد میشیم قاعدتا باید یه تروپی باشه دیگه با هیچی که نمیشه رید داد :دی کلاس های غارت از ناتار و تبدیل منابع به تروپ به نحو احسن به صورت خصوصی و در دوره های فشرده توسط دون ماهان برگزار میشه ، علاقمندان میتونن برای شرکت در این کلاس ها به پیوی اکانت گان هیرو مراجعت کنن :)

پ.ن شهریار میخوام از رمر اکانتت تشکر کنم خیلی خوب بود :دی (راضی شدی؟ :))) )

با ذکر کپی رایت از تیرداد عزیز

میخواد خوش بگذره

ممنون از توجهتون

• سلام خدمت دوستان

خسته نباشید به دوستان گلم در جنوب غرب .

رضا جان راجب همر رتبه ۱۵ سرور و همر مارس صحبت کرد سجاد عزیز راجب باقی موارد ...

جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از زحمت کشان اکانت m a r s امیر عزیز، اقا مهدی گل ،محمدجان ،مسعودعزیز،

ممنونم از تیم امرداد

ارادتمند : آرش capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• در ادامه پلن

پخ

شاهد خود كشي نهنگ ها هستيم.

رضاي عزيز از اكانت سورنا و پرهام ليدر خاكستري از منطقه سبز

واقعا هدفتون از اين حركت چي بود؟فكر كردين اونجا قرار نيست دف باشه؟

خب اگر دف نبود كه ١٥٠٠ تا اسكاتتون اونجا ديوار نميشد.

شما كه درد خوردن داريد ديگه چرا درداي بعدي هم به جنوب غرب اضاف ميكنيد؟

3436-a87588de-2399-4cd4-95c4-b6d9985d92fb-png

3437-e1ca06bf-9dce-46a2-a762-28b60d09d2a5-png

با هر چرتكه و عقل سليمي حساب ميكنم نميفهمم اين حركت رو...

به قول خودتون اومدين دفاعي خفت كنين؟

خوش آمدين خوش آمدين

در آخر فقط ميتونم بگم .

پِخخخخ

شاد و خندون باشيد

سعيد

مُلّا

پي نوشت: يبار يه پخ به يه گربه گفتم اول خورد تو ديوار بعد سرش خورد به در حياط بعد با سرعت خاست كانتر كنه باز خورد تو ديوار حياطمون . با يه پخ ضربه مغذي شد

پي نوشت ٢: اين تازه پِخ بود آماده هستين سنگين تر بياييم؟

• سلام سعید جان

همانطور که تو شبیه ساز میبینی با اون مقدار رعد که زده شد حدودا 4 ک از نیروهای مدافع کشته میشدن و با توجه به اینکه رضا جان نزدیک به ۴ ک تو تاپ مهاجمین اومده بالا معلومه قشنگ زده به هدف و دفی تو اون ده نبوده

forum.speedtra.com/index.php?attachment/3441/

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• یعنی من صبح دیدم ترکیدم

سلام سعید جان

همانطور که تو شبیه ساز میبینی با اون مقدار رعد که زده شد حدودا 4 ک از نیروهای مدافع کشته میشدن و با توجه به اینکه رضا جان نزدیک به ۴ ک تو تاپ مهاجمین اومده بالا معلومه قشنگ زده به هدف و دفی تو اون ده نبوده

استدلالت منو کشته داداش چقدر اسکات ازتون دیوار شده ؟ چقدر اسکات باید تو اون ده باشه که اینطوری دیوار بشه ؟ بنظرت اگر زده بود به هدف نیروهای کشته شدش همینقدر بود ؟

بیایید از کلروید درست استفاده کنیو اینکه خودمون دستی بدون آمار نیرو بذاریم که نشد استدلال منم میام جای اون نیروی که تو گذاشتی یک مقدار برده مثلا با جاسوس بالانس میکنم میزان خسارتشم همونی میکنم که بدست آوردن خخخخ

واسه بالا بردن روحیه خوب این کارها انجام بدین سیاست شما مثل کره شمالی میمونه که از بدو تولد دروغ به خورد ملتش میده اون ها هم که منابع خبری درست درمونی ندارن و میشه مثل الان کشورش اما اینجا دست رسی به اینترنت آزاده و حساب کتاب های خوبی انجام میشه

• رضا جان شما میگی به من چیزی نگفتی ولی توی پستت اگر دقت کنی اسم من رو آوردی و تیکه انداختی

بعید میدونم از اون جمله شما کسی چیز دیگه برداشت کرده باش.

ببخشید من نمیدونستم باید برای توی فروم پست گذاشتن از کسی اجازه بگیرم و اگر پست بزارم میشم سخنگو متا شرق.

اگر چیزی گفته میشه از اطلاعاتی که از خواندن جسته گریختهی فروم جمع آوری شده من نه با کسی صحبتی کردم راجب اون جلسه نه...

• سلام بر آقا ناصر کلاهبردار سابق !

سلام سعید جان

ناصر خلاصه و مفید ، منطقت تو حلقم :) سوژه خنده امروزمونو واسمون محیا کردی :)

بزار لینکت رو اصلاح کنم عزیز

1. سورنا 3996 رعد زده نه 3696 رعد
    2. حدود 25500و 12000 تروپ از مهاجم برگشته
    3. رعد های اقا رضا مسلما سطح ۲۰ هست ناصرجان و هیروش هم ۱۰۰ درصد مهاجمین داره و همچنین پرهام

من یه شبیه ساز زدم و این نتیجه شد.لطفا اگر اشتباه هست بهم خبرشو بده تا ببینیم رضا سورنا 4ک باید میکشته یا 7ک :) بین علما اختلاف افتاده

ماست مالیزیشین؟ماله کشی؟شما چی فکر میکنین؟

فعلا یاشاخسیناتون فرمون سایدتونو گرفتن دست کلاهتونم برداشتن و ماله رو دادن اقا ناصر و تبدیلش کردن به ناصر ماله کش

رضا جان یک سوال واسه همساده من پیش اومد که خب از اونجایی که کم رو هست روش نشد بپرسه.

شما همون تیم تایگرز اخرین سرور ۲ ایکس ایران بودین که با تیم شیردل به مشکل خورده بودین و ساید تا ته سرور ۲ دسته بود؟

سپاس

پ.ن : غلط املایی واسه 200 300 تا تروپ نگیرین حوصله ریپلایتون ندارم.طرف با نزدیک به ۱۰۰٪ خطا امار داد و لاست حدود 7ک رو 4ک گزارش کرده :) انالیز هاتون تو حلقم

پ.ن : دیشب واقعا من یه مقدار هول هولی ، فقط عکس هارو توی پست گذاشتم (از قبل نگارش شده بود) چراکه که وسط مهمونی بودم و اسم یکی از تیمای باحالمون (مارس) جا موند.سجاد ، رضا ، ارش ، مسعود ، سینا و سایرین دمتون گرمممممم.کارتون ۲۰

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• با عرض معذرت از دوستان تو محاسبات به جای دیوار هون دیوار رومن حساب شده بود که شما بذارین به حساب تازه از خواب بیدار شدن و چشمام تو خواب بودن که همینجا از همه دوستان بابت این سوتی معذرت خواهی میکنم .

ولی در مورد جغد تاریک کلا دوست داره یه پست بذاره که بهش بگن آفرین هنوز زنده ای و کرونا نگرفتی . داداش اون اتک بهش میگن کانتر اتک زدن و نیروهایی که من گذاشتم تو کیریلوید نیروهایی هستن که از اتک برگشته بودن داداش . اگر سوژه خنده امروز شما اشتباه دیوار حساب کردن من بودن سوژه ما برای خنده خیلی قشنگ تره .

پ.ن : اشکان جان به جای کلاس آموزش غارت . کلاس توجیحی بذار که وقتی میان برای کانتر کردن مزدور و استپ سوار دیگه تو کیریلوید برده نمیزارن ^^^^^^

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با عرض معذرت از دوستان تو محاسبات به جای دیوار هون دیوار رومن حساب شده بود که شما بذارین به حساب تازه از خواب بیدار شدن و چشمام تو خواب بودن که همینجا از همه دوستان بابت این سوتی معذرت خواهی میکنم .

ولی در مورد جغد تاریک کلا دوست داره یه پست بذاره که بهش بگن آفرین هنوز زنده ای و کرونا نگرفتی . داداش اون اتک بهش میگن کانتر اتک زدن و نیروهایی که من گذاشتم تو کیریلوید نیروهایی هستن که از اتک برگشته بودن داداش . اگر سوژه خنده امروز شما اشتباه دیوار حساب کردن من بودن سوژه ما برای خنده خیلی قشنگ تره .

پ.ن : اشکان جان به جای کلاس آموزش غارت . کلاس توجیحی بذار که وقتی میان برای کانتر کردن مزدور و استپ سوار دیگه تو کیریلوید برده نمیزارن ^^^^^^

ناصر جان ما یه رفیق داشتیم یه آیفون 11 پرو مکس خریده بود .فقط کلیه شو نفروخته بود برای خرید این گوشی.

خلاصه اومد کنار ما بلوار چمران بشینه رو بلوک سیمان هواسش نبود گوشی جیب عقبشه یهو یه ترق ترق کرد

بلند شد با چشم اشک آلود گفت :ان شالله که صدای استخون لگنم بود.....

اینجا هم ان شالله که دف نداشت اشکان

لطفا یکی با اینا جمله بسازه:اشکان,مزدور,کانتر اتک,دف ثابت همر,دیوار سطح 20

• سلام یوسف جان

اقا اینو دیدم مغزم سوت کشید

الان شما از لویال حمایت کنید نمیخوره ؟ و ما میترسیم که وااای جنوب غرب الان از لویال حمایت میکنه و ما نمیتونیم بزنیمش؟ و تمام نقشه های ما نقش بر اب شد؟

داداشم شما یه پلن درست حسابی که نرفتید ( البته غیر اون فیدر پاپ 3 که با 30% تلفات صفرش کردید)

کانترم میکنید که خاکستر خفت میکنید و شلپ شلوپ میرید تو دیوار

موقع دفاعم که 2 به 1 ( شمال غرب و جنوب غرب ) بازم نمیتونید دف کنید!

الان با این وضعیت جنوب شرق چه فشاری داره بهش میاد؟! اینکه هیچی بلد نیستید داره بهش فشار میاد ؟یا اینکه یه عده سر مشکلات شخصیشون باعث شدن شما این بلا سرتون بیاد داره بهش فشار میاد؟ یا اینکه حمایت از یه عده اندک در شمال شرق باعث شده به ما فشار بیاد؟

فک کنم معنی فشار اشتباه تعریف شده برات یوسف جان

انشاالله راند بعدی سنگین تر از این خوردید میتونید برید برای اعضاتون فواید دف دادن به لویال رو بگید و قانعشون کنید که " بله در این موقعیت حساس و استراتژیک کنونی ، شماها مهم نیستید لویال مهمه که دف بشه "

پ.ن : پلنگ پولونگ پلش میخوایم بندازیم ببینیم قرعه به اسم کی در میاد صفرش کنیم اینطوری هیجانش بیشتره تا خودمون انتخابش کنیم