نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام خدمت تمام دوستان و فروم خواب های عزیز

نمیخواستم فروم دیگه پست بذارم چون بعضی ها کل کل رو با توهین اشتباه گرفته بودن . ولی دلم نیومد تبریک نگم به عملکرد عالیه تیم دفکوردی سایدمون

ضمن تبریک به عملکرد عالی تیم دفکوردی ساید که واقعا کارشون عالی بود . و همچنین تبریک به تیم پلنری جنوب شرق پلن خوبی بود .

حالا اگه از نظر شما همر رنک یک سرور رو از بین بردن و به جاش همر رنک ۱۵ سرور رو پروندن و اینقدر بوووووم داره بیان بهتون بگم کجا رو بزنین برای بوووووم بوووم بعدیتون

سلام ناصر جان خسته نباشی

کاری به اینکه همر ۱۵ مال خود همین مارس بود ندارم

ولی داداش نکنه با همرای خودت دف کردی که الان رنکش انقد اومده پایین؟;)

راستی نگران نابود شدن همر رنک ۱ هم نباش؛ ایشالا با همین همر تا اخر سرور سر میزنیم بهتون<3

پ.ن: اقا فروم شده اسپم خالی؛ ما هی به شوق پستای امیرعلی میخونیم میایم جلو؛ تا میرسیم به پستاش میبینیم حذف شده؛ چه وضعشه خدایی؟=O

پ.ن: خنده بر لب میزنم تا کَس نداند درد من:D

پ.ن: دکتر هانی مچکریم

• تبریک می گم به دوستان خوبم در جنوب شرق

بسیار لذت بردیم

مرسی که هستید و بازی رو جذاب می کنید

ظاهرا اتفاقات دیگه هم افتاده اساتید لینک لطفا :)))))

پ ن : دو سه سروی بود هانی مچکریم رو یادمون رفته بود مرسی که خاطرات شیرین رو زنده کردی به مناسبت همین تشکر فردا دکتر رو به سرور دعوت می کنیم جهت تشکر ملموس تر

• پـــــــــــــِــــــــخ

تذکر تذکر

این پست شامل صحنه های ناگواری است که به افراد با سابقه بیماری قلبی و ... ساکن در غرب علی الخصوص جنوبش توصیه نمیشود

امروز با توجه به تداوم فیدرزنی های MastarS ، تصمیم گرفتیم تا جواب این همه مهر و محبت فیدرزن هارو در امروز جمعه صبح بدیم.

نتیجه پلن به شرح زیر است اگرچه عکس هارو به صورت لینک گذاشتم چون تو یه پست جا نمیدشن اخه قرمز نداشتیم اصلا : )))))

ضمنا در این پلن حدود 55ک کماندار اکانت Spower در دفاع اکانت Titan دارفانی رو وداع گفت در حالی که این یونیت واسه دفاع ایده جالبی نیست اما ...

• تارگت اول : نان کپ اکانت Diablo = از بین رفتن یکی از ۱۰ همر اول سرور

این تارگت یکی از همر های کریتیکال جنوب غرب در مختصات پایین بود.انالیز ها با توجه به شعاع ریدشون مشخصا از سایز خوبی برخوردار هست و با توجه به همرشون جزو ۱۰ همر اول سرور بوده است.چیف شد صفرم شد :) خدافظ !!!!

موج اول مارس به همراه 8 کاتا

https://uupload.ir/files/2xnp_mars.jpg

موج دوم واچ اند لرن به همراه 4 موج کاتا و 3 چیف

https://uupload.ir/files/h71o_watch.jpg

موج سوم تراکسس به همراه 8 موج کاتا و 3 چیف

https://uupload.ir/files/rt2d_traxex1.jpg

• تارگت دوم : اکانت Arzhang = لاست 15 کراپ

این اکانت با توجه به جمعیت کپ 1053 تایی مشخصا از سطح کراپ های بالا برخوردار بوده و احتمالا در اویل شروع نیروسازیشون بوده که عملا ۱ ماه زمان نیازدارند تا به جایگاه فعلی برگردند

موج اول پایتون

https://uupload.ir/files/4hu_pytho.png

موج دوم گان هیرو

https://uupload.ir/files/b054_gone.jpg

• تارگت سوم : اکانت Gol Gol = لاست 15 کراپ

این کپ 15 گندمی 814 جمعیتی احتمالا در استانه نیروسازی بوده است که با توجه به انالیز های انجام شده تارگت خوبی به نظر اومد.

موج اول لیون

https://uupload.ir/files/lp0a_leon.jpg

موج دوم آلیانز ارنا

https://uupload.ir/files/tigf_allianz.jpg

• تارگت سوم : اکانت بوفالو = لاست 8 کراپ

این کپ 15 گندمی با جمعیت 777 استارت نیرو سازیش رو اخیرا زده بوده است و دفاع شناور خوبی به نظر داشته است

موج اول پانگولین

https://uupload.ir/files/vw78_pangolin.jpg

موج دوم هریکین

https://uupload.ir/files/gxr7_huriicane.jpg

تارگت چهارم : اکانت ماری کویین = لاست 4 کراپ

این کپ 9 گندمی با جمعیت 777 استارت نیرو سازیش رو اخیرا زده بوده است و دفاع شناور خوبی به نظر داشته ا

موج اول توتن خان

https://uupload.ir/files/944x_tootan_kh.jpg

موج دوم هیس

https://uupload.ir/files/2eoc_hiiiis.jpg

• تارگت پنچم : اکانت دیابلو = لاست 15 کراپ

این کپ 15 گندمی با جمعیت 900 با از دست دادن نان کپش ، عملا در ادامه سرور میتونه به عنوان یه دفساز نقش ایفای نقش داشته باشه

موج اول واچ اند لرن

https://uupload.ir/files/sync_watch1.jpg

موج دوم ویانا

https://uupload.ir/files/k48l_viana.diablo.jpg

• تارگت ششم : اکانت بانیپال = لاست 15 کراپ و 8 زیرساخت

این کپ 15 گندمی با جمعیت 946 راه بسیار زیادی رو برای ریکاوری باید پیمایش کنه و با توجه به مختصات خوبش ، عملا جنوب غرب یکی از مهره های خوبش رو از دست داد

موج اول گرین امپیار

https://uupload.ir/files/hjkp_green.jpg

موج دوم ویانا

https://uupload.ir/files/ijn7_viana-bani.jpg

• تارگت هفتم : اکانت تایتان = لاست 15 کراپ و 8 زیرساخت

کپ با مختصات خاکستری و 150 درصد ابادی و 940 جمعیت با نژاد مصری که ارزشش خیلی خیلی بیشتر از این میزان دفاع بود ! البته نژاد مصری در این ربع محبوب نیست اگر نه این نژاد باید 50٪ واحه اکانت سورنا و دیابلو رو میگرفت چرا که همه از ساختمان جدید مصری ها با خبر هسیم اما حتما حکمتی بوده است.انشالله که خیر است

موج اول انمی

https://uupload.ir/files/xw5h_enemy.jpg

موج دوم ویانا

https://uupload.ir/files/lp0q_viana-titan.jpg

وضعیت تاپ ۱۰ اتحاد ها بعد و قبل اتک

گروه پلنری تصمیم گرفته مقداری تارگت از فروم انتخاب کنه! ظرفیت محدود نیست، ولی اولویت با کسانی هست که زودتر اقدام کنند.

به به بازی گرم تر شد

کار گروه پلنری ها درسته همیشه.امشب جنوب شرق این اهنگ رو به عنوان اهنگ منتخب انتخاب کردیم.نظرتون چیه؟

هنگام شنا مثل یک دست و پا چلفتی

بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی

اخر پستم رو میخام اختصاص بدم به تشکر آلات

ضمن خسته نباشید به بچه های جنوب غرب بابت هماهنگی خوبشون دمتون گرم ، خسته نباشید ويژه رو عرض میکنم به بچه های تیم پلنری آمرداد (مسعود-ارمین) که خیلی فشرده پلن رو آماده لانچ کردند و غرغر های بنده هم تحمل کردند.

ضمنا از بچه هایی که زحمت کشیدند و همر هاشونو استپ کردند و بار گندم دادن همر رو به دوش کشیدند تشکر ویژه میکنم.تیم پایتون (لقمان - علیرضا - علیرضا - مهدی) تیم پانگولین (حسین - بردیا) اکانت هیس (حسام) اکانت گاد (علی واحدی) تیم توتن خان (حامد - عرفان - شهریار ) تیم انمی ( آقاشهریار - شعیب - علیرضا - علی) تیم لیون ( مسعود - شهرام - مهدی - امیرحسین) اکانت ویانا (آقا بهنام ) اکانت تراکسس ( مجید) تیم گان هیرو (ماهان - کسری - مهربان) تیم خودمون ( ندا - ارمین - خودم - محسن - <3Marleen )

در آخر بچه های لانچری که این طرح زیبا رو تبدیل به یک تابلوی نقاشی بی بدیل کردند

رضا unknowns عزیزم ، دون ماهان ، احسانزززز همیشه در صحنه ، مرتضی محبوب دل ها و سایر دست اندرکاران این پلن دمتون گرمممممم ایول دارین :thumbup:

و این قصه تازه شروع شده است ، چه عاشقانی کربلایی که از این نبرد جا موندند اما این نبرد ، نبرد اخر نیست !

پس هر کی دارد هوس کرب و بلا بسم الله ، هر که دارد ز سرش شور و نوا بسم الله

موفق باشید

پ.ن : به نظر شما جنوب غرب چوب چی رو میخوره؟کینه های قدیمی ۱ پلیر شده پایه سیاست های یه ربع؟ایولللللللل

پ.ن : بیاید نزدیکم.باور کنید همساده خوبیم.همه شما دعوتید :)

پ.ن : درهای دیپلماسی بسته شده :) تا اینا رو دیوار کاملا نکنید میخورید

پ.ن : علیرضای عزیزم اون اسم زیبنده شماست فقط :love: جسارت دوست من رو ببخش اما هدفش چیز دیگه ای بوده

پ.ن : گان هيرو در هجوم ، گان هيرو در دفاع گان هيرو دنده به دنده

پ.ن : مجید عزیز لطف داری ، ای کاش خودت هم حضور میداشتی در سرور ، مجیدی که آمرداد میگرفتی همه عمر <3

• سلام و درود بیکران خدمت فروم نشینان عزیز

سوالاتت خیلی کلی هست ، هر کدومش برای خودش شرح تفضیلی داره و اکثرا به شرایطی که پیش میاد بستگی داره و باید شرایط رو سنجید .

تاپ مدافعین و مهاجمین خوب یا بد ؟

خب بطور کلی تاپ مدافعین یا تاپ مهاجمین برای اتحاد یعنی نا ارامی برای اون اتحاد ، نا آرامی برای اتحاد یعنی نا آرامی برای ساید ، حالا این درگیری میتونه با ی ساید دیگه ، با ی اتحاد دیگه با چند اکانت یا ی اکانت یا با ناتار یا با طبیعت باشه .

الف- قطعا درگیری ها با ساید های دیگه و پلیر های دیگه در سایدی دیگه یعنی از دست رفتن پتانسیل های هر دو ساید ، اما اکثرا اجتناب ناپذیره و باید شکل بگیره تا پایه های ی ساید یا اتحاد رو محکم کنه معمولا این درگیری ها برای حفظ کیان ی ساید هست و بسیار بسیار بصورت تعصبی و غیرتی و حماسی دنبال میشه و معمولا بازگشت سرمایه مستقیم ندارن .

ب-درگیری های ی اتحاد با ی اتحاد دیگه معمولا جنگ درون سایدی هست و بسیار خطرناکتر از مورد اول هست که مهاجم دستش بازتره با توجه به بُعد مسافت و اشنایی بهتر به پلیر ها و پاشنه اشیل های ساید مطبوع ، و قطعا برای اتحاد های مدافع و مهاجم در اینوع درگیری ها بسیار بسیار نامطلوب و پوین منفی هست و هرگز بازگشت سرمایه نداره چه برنده بشی چه بازنده ، بازنده اصلی داستان هر دو طرف هستن چون پتانسیل ساید رو مستقیم نشونه میگیره .

ج- در درگیری های قدیم تراوین درگیری با پلیر و یا پلیر ها برای فارم کردنش بود شما تلاش میکردی یکیو فارم کنی ، و از فارم مورد نظر بهره برداری کنی و لازمه اون، نوع و شرایط حاکم بر اونموقع سرورها بود، رید دادن ناتار صرفه نداشت ، واحه ها هم که اصلا مقرون به صرفه نبود پس به ناچار ی زیانی رو میپذیرفتی که ی سری امتیازاتی رو مثل بدست اوردن ی فارم تپل ، بدست اوردن ی دفساز و زیر پرچمی ، ایجاد ترس با بدست اوردن پوینت هجومی خوب برای نفراتی که ممکنه شمارو به چشم فارم ببینن یا بالعکس بدست اوردن پوینت دفاع در برابر مهاجم و ایجاد حاشیه امن با بدست اوردن پوینت دفاع ، واما درگیری و ناارامی ها با ناتار و طبیعت چون شبیه به فارم هستند اینجا گنجونده شدن ، معمولا بازگشت سرمایه دارن و اصولا بر اساس روند سرور پیش میره مثلا کلین کردن واندر ، غارت ناتار (البته ناتارای اینجا رو شامل نمیشه ) که معمولا کسی که تو تاپ رید میبود تو تاپ مهاجمین هم میبود که دیگه گذشته ها رو باید به گذشته سپرد.

خفت دفاع ؟

والا خفت دفاع تو سرورای حاضر باب شده که هر پلیری میتونه همر بسازه ، و گندمش رو هم براحتی بده بدون اینکه ی دونه لاست بده تازه جی بی جی اس رو هم شارژ کنه اونم براحتی تا یک ماه و بعلت اینکه این انگیزه گرفته میشه که طرف دف بسازه و دفساز تخصصی باشه وقتی میبینه میتونه براحتی غارت کنه شارژ کنه ، و شاخ بشه و بعضا شاخ هم بشکنه ، خب چرا دف بسازه . در کل ارزشمند نبودن تروپ هجومی و فراگیری و همه گیر بودنش باعث تقویت این ایده میشه .

اگر پوینت دفاعیِ مدافعین تخصصی نژاد ها رو در نطر بگیریم خیر هرگز به صرفه نیست ، دیگه بهتر از اینکه شما با سزار به محافظ اتک بدی بهتر نداریم که یا با شمشیرزن روم بزنی به نیزه دار با توجه به پارامترهای متغیر و متنوع در دفاع مثل امتیاز دفاعی مورال ، امتیاز دفاعی دیوار ، امتیاز دفاعی هیرو و سلاحی که هیرو دستش میگیره و از این موضوع که دفاع میتونه از ۳۰ تا دهکده باشه ولی همر قطعا از ی دهکده هست و غیره و غیره و غیره اینها جمعا همه و همه اینو بما میگه که:

بسیار بسیار این تفکر اشتباهه.

شاید و ممکنه اینو بگیم دفاع ساید و یا رقیبمون رو پروندیم که پلن های بعدی و اصلیمون براحتی و بادرصد بالاتری به موفقیت برسه در اونصورت هم شما با ی اتک یا چند تا اتک یک نوع دف رو کلین یا کم نمیکنید بطور کلی اطلاق کلمه خفت در مورد تروپ دفاعی معنا و مفهومی نداری .

سورس یا رید ؟

بین علمای تراوین اختلاف زیاده بسته به شرایط سرور داره. غارت نمودار رشدش لگاریتمیه یعنی وقتی شما اوایلش فرضا با گرزی رید بزنی خب شاید دیوارای ناتار و تروپ سازیش به ضررتون باشه و اصلا نصرفه براتون رید دادن ، یا لاست دادن سر فارم کردن ی اکانت ، یا زدن واحه اما بعد از ی تایمی که رم و کاتا بالا بیاد، این زیان ها تماما به سود منتهی میشه اما بازم میگم شرایط سرور خیلی مهمه مثل نزدیک بودن چند اکانت ریدر به هم و سخت شدن شرایط و ... . اما از طرفی هم نباید از وجهه ای که این میزان غارت و پوینت هجوم و تعداد تروپی که ی اکانت داره به صاحب اون اکانت میده غافل شد که عملا اون پلیر رو ابرها سیر میکنه (معمولا ).

اما بطور کلی من خودم شخصا تو جاهایی که به واقعیت نزدیکه و به رفرنس این بازی نزدیکتر، قطعا کراپ میزنم بعد غارت رو شروع میکنم چون اثبات شده هست و بازگشت سرمایش قطعی و کاری به شرایط و انالیز سرور و یا تغییر اسلوبی که شما باهاش انالیز کردی و چارچوب مشخص کردی، نداره . مثل باباهامون که میگن پول داری ملک بخر، چون ی عمر زندگی پربارشون اینو بهشون اثبات کرده و قطعا سود اوره ممکنه کار دیگه ای هم وجود داشته باشه که سود اورتر باشه اما خرید ملک اما و اگر نداره .

چیف کردن ناتار ؟

چون معمولا پلیر ها بصورت کلونی فیدر میزنن حول محور کپ یا نانکپ یا نهایتا با فاصله ۱۰ ۲۰ خونه فیدر میزنن عملا ناتاری که چیف میکنن باید بهشون نزدیک باشه تا چیفش کنن خب برادر چه کاریه اون ناتار واسه خودته چون نزدیکته منابعش رو دونسته مال خودت بدون فقط سعی کن منابعت رو زود ب زود بری بگیری، از اونطرف هم ی فیدر اپ کن و منابعش رو بذار جیبت حالشو ببر ، درسته زحمت داره فیدر آپ کردن ولی بهترین کار اینه که ناتار رو چیف نکنی . اما چون یهو ۵۰۰ تا بعضا ۸۰۰ تا پاپ بهت میده و یهو رنکینگت رو ۳۰ ۴۰ بالا میبره حس خوبی میده بهمون و بدو بدو میریم چیف میکنیم .(فقط تو این سرور رو بررسی کردم چون سایت های رفرنس دیگه بهترین حالت ناتار ۷ ۸ تا مخفیگاه داره از سطح یک تا همه مدل ، سورس هاش هم ته تهش ۵ و ۶ و ۷ هست ی سربازخونه ۳ و ۴ و اصطبل ۲ و ۳ داره )

برتری خوارج ؟

من ندیدم خوارج به پیروزی برسن اما میتونید از تواریخ مصور تراوین بپرسید . اینم بگم اختلاف نطر عادیه اما اینکه به جنگ ختم بشه خب طبق بند های بالاتر اسیب زننده هستش .

آینده سرور ؟

شمالشرق قایله ای که توش گرفتار هست رو به پایان میرسونه اما با ی زخم بزرگ . کتیبه های استراتژیکشون توسط نفرات درگیر به معتمدینشون و کسانی که پشتیبانیشون میکنن میرسه، یا حتی حذف میشه ، طرف قویتر دعوا برای فرار از این موضوع سعی بر اتمام قایله داره که این مطلب رو پشتیبانان طرف ضعیفتر درگیری میدونن و طرف ضعیفتر هم میخواد خودشو حفظ کنه تا کتیبه ها که زخم خودشو بزنه ، طرف قویتر هم میاد که ماجرا رو تموم کنه ،پس قطعا درگیری شکل خواهد گرفت و همین امر باعث درگیری شدیدتری میشه و شمالشرق رو خیلی تضعیف میکنه ، مگر اینکه با دیپلماسی حل بشه موضوع ،امیدوارم اینطور بشه ، همین جوریش سرور از بالانس در اومده دیگه خیلی بی مزه میشه اینجوری .

شمالغرب : ریکاوری مناسب بعد از حذفیون ، و قطعا قاطی نشدن تو هیچ درگیری مستقیمی و فوکوس روی ساخت دفاع بسیار مناسب برای واندر و جنگ های اند گیمی و همرهای واندرزن و نه جنگی های زیاد، قطعا قویتر از شمالشرق و حتی جونبغرب خواهد بود اند گیم، حالا میگید چرا ؟ تا انتها بخونید متوجه میشید

جنوبغرب : به دنبال درگیری با جنوب شرق و زد و خورد سنگین به بن بست میرسه تنها سایدی که میتونه با مدیریت جلو اس ای بایسته جنوبغرب هست اما با استفاده از تئوری و اتخاد تصمیمات مناسب ،پتانسیلش رو دارن اما هدفمند حرکت و حمله نکردن و هدفمند هم دفاع نکردن اما بسیار ساید پر قدرتی هست. حس میکنم که تعدد افکار و عقیده توشون هست نه در مورد هدفشون ، در مورد چگونگی اجرا و رسیدن به هدفشون .

جنوبشرق : چغر و بد بدن نشون دادن روزای سختی در پیش دارن ، عملا درگیری با جنوبغرب از صلابتشون کم میکنه بماند که باید پس از در گیری با اس دبلیو با ی اژدهای تازه متولد شده سرشاخ بشن بنام اندبلیو که بسیار بسیار هم براشون نا اشناس چون عملا ازشون اطلاعات مکفی ندارن بعلت درگیری های زیادشون وقت نکردن و ساید گمنامی هست براشون.

نظر نهاییم اینه که واندر یا تو اس ای❤️❤️ صد میشه یا اندبلیو😔😔😔 . اسدبلیو بعد از درگیری با اس ای به سمت اندبلیو گرایش پیدا میکنه چون توان مقابله کردن با اس ای رو به تنهایی نداره و جنگ نیابتیشون هم خاتمه یافته . شمالشرق هم زخمیه جنگ داخلی به تنهایی توان جنگیدن با اندبلیویی که تجدید قوا کرده و هرگز درگیر هیچ موضوعی نشده رو نداره و ضعیفترین ساید هست .

شمال غرب؟

توضیح دادم مید گیم تا اند گیم یکی از دو قطبی های قدرت هستند ، اما بدون جلب توجه .

کدام مهمتر ؟ دف یا همر؟

قطعا هر دو اما به کدام نسبت ؟

شما برای بردن تو این بازی نیاز به صد کردن واندر دارید و صد کردن واندر نیاز به مقادیر قابل توجهی دفاع هست ، اما همیشه شما برای بردن نیاز به دف کامل نداری اگر واندرت عقبتر باشه هی دف بساز به چه دردت میخوره پس قطعا همر هم واجبه . اما بنظر من مهم گل نخوردنه شما تو طول سرور وقت داری گل بزنی . برای اینکه میزان بردت افزایش پیدا کنه باید گلزنای(واندرزن) حریفو از بین ببری که نیاز به همر جنگی خوب داری ، برای گل نخوردنت هم نیاز به دف خیلی بهتر ، البته اگر با پلن جلو بریم.

واندرزن واجبه اما همر های جنگی هستن که برنده بازی رو مشخص میکنن نه تعدد همر واندرزن ، همرهای جنگی هستند که واندرزنا رو زمین گیر و بی دندون و یا صفر و یا خفت میکنن و عملا همرهای جنگی نقش سربازان جان بر کف رو دارن که همیشه در صحنه هستند و واندرزن ها بمب های هسته ای که وقتی کار بیخ پیدا کنه وارد بازی میشن و عملا رونمایی نمیشه ازشون . من حیث المجموع مقادیر دف و همر جنگی و واندرزن بستگی به سرور و نظر انالیزور یا لیدر با تجربه داره .

کلیه نظرات شخصیه به هیچ کس توهین و جسارت نباشه پیش بینیم هست از روند سرور . و قطعا اشتباه هست توش و فقط ی نطر ببینیدش و جهت دارش نکنید.

پینوشت : طبق معمول سلامتی همه رفقا و رقبا سایتون مستدام.

ناصر

• خسته نباشید به همه زحمت کشای آمرداد

اشکان جان عالی از همه بهتر این تیکه جالب :

کار گروه پلنری ها درسته همیشه.امشب جنوب شرق این اهنگ رو به عنوان اهنگ منتخب انتخاب کردیم.نظرتون چیه؟

یعنی من اینو دیدم الان باید برم دکتر از بس خندیدم نمیتونم روپام واستم واقعا ایول دارید از بچه های که همر گذاشتن ار پلنر های که عالی بود و همینطور لانچرها واقغا خسته نباشد

من که وعده داده بودم میزنیم گوش نکردی هی اومدی اینجا تحریک کردی نتیجه شده اینکه به عنوان یک دفساز تا آخر بازی نظاره گر باشی :D:D:D بهترین کار خوردن چیپس و ماست پشت سیستم میتونه باشه برای کسی که ....:D:D:D;)

خوب قضیه قشنگ شد کی میخواد نفر بعدی تارگت باشه تو فروم اعلام کنه .....:S

ببین قیافه اون کسایی که رکب خوردن و از اینا غول ساخته بودن الان دیدن داره ;(;(:D:D:D منظورم اونای که بازی خودشونو سایدشونو و همینطور اعتبار شونو قمار کردن ....:thumbup:

• به نام خدا

تبریک می گم به بچه های جنوبی که بازی رو دوباره به روزهای قشنگش دارن برمی گردونن.

انشالله که جو فروم هم به زیبایی بازی بشه و ما هم لذت ببریم،البته اگر کسی طبق معمول نیاد بگه چیزیمون نشد و سود و زیان رو محاسبه کنه!

هم امرداد و هم مسترز پتانسیل های خوبی دارند.

من به شخصه این جسارت لویال رو دوست داشتم ولی به شرطی که با منطق و فرصت طلبی همراه می بود.اینکه کِی حمله کنه و کِی دفاع کنه.از چه کسی در چه زمانی و به چه شکلی کمک بگیره.روی چه اصول منطقی پافشاری داشته باشه و ...

پ.ن:گویا عزیزان جنوب غرب با فرصت طلبی مشکل لویال رو تا حدودی حل کردند و سوال "از چه کسی" رو براشون جواب دادند.ولی چیزی که مشخص هست هنوز لویال اون اصول منطقی رو نتونسته پیدا کنه،شاید هم مهم نیست براشون یا اصلا اصولی وجود نداره.

پ.ن:سخن بزرگان:

در نتیجه این سرور باتم داره که تو دیفالت این همرارو کشیدن.

شاد باشید

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• خوب اماده بشید دفتونم جمع کنید فیدر زنای لپ لپی من ... این دفعه قراره سنگین تر بخورید .

الان میگم که اگه خواستید از خوارج بک کنید وقت داشته باشید یا دف خواستید از جایی دیگه مثل امروز قرض کنید بتونید

پ.ن ویانا ۳ تا تارگت زده ، باید ۳ بار ازش تشکر میکردی اشکان:)

پ.ن: میبینی یه لیدری بد چه به روز ساید میاره ؟! پشت ادم اشتباهی که هنرش ۲ک ۲ک نیروشو میزنه به فیدر واستادن این مشکلاتم داره !

• سلام به دوستان گرامی.

و درود بر آقا محمد عزیز.

برادرم برای اینکه صاحب سخن مطلب خود را به مستمع تفهیم عقلانی کند باید در کلام و مطلب خود از عقلانیت و منطق استفاده کند. حال این تفهیم چه عادلانه باشد چه جانبدارانه ، باید این اصل رعایت شود. یک مثال بسیار ساده: با کوبیدن تمام درها فقط صداها در هم می پیچند و هیچکس نخواهد فهمید کدام در را دق الباب کردین. به صورت کلی گفتم خدمت دوستان عارف.

من نگفتم شما فحاشی کردین، همچین حرفی زدم؟ گفتم من بلد نیستم توهین و فحاشی کنم. اینکه من فحاشی بلد نیستم یعنی شما فحاشی کردی؟ اثبات شی نفی ماعدی نمی کند برادرم. اینکه من بی پولم یعنی شما پولدارین؟ اینکه من سیاهم یعنی شما سفیدی؟ نه قطعا این برداشت اشتباه هست.

بنده عارض شدم پست قبلی همچینم محترمانه نبود. شاید تعریف احترام از نگاه من با شما متفاوت باشد. اما اینکه به رفقام تو بازی به دلیل نقدشون بگم: برو سرور بقلی! یا کلمات مشابه، احترام تلقی می کنید؟ احترامی در این مطالب نمی بینم‌. بله فحاشی نیست ولی یک فرد واقعا محترم اینچنین صحبت می کند؟ گمان نمی کنم. حالا خودتون کلاهتون رو قاضی کنید. به هر نتیجه ای رسیدین همون درست هست.

در مورد شماره ۱ متن، واقعا اصلا نفهمیدم چی گفتید. از کجا به کجا بند شد؟ به سطرهای اول متن مراجعه کنید لطفا. پست های لویال اگر من می خواستم خط دهی کنم اینها نبود محمدجان. تنها کاری که از دستم بر می آمد این بود که اجازه ندم به آقامازیار توهین بشه‌. ببخشید اگر اشتباه کردم. ولی در این مورد احساس مسولیت می کردم و از اونجایی که کلا توهم توطئه در وجودتون رگ و ریشه کرده اون عکس را هم گذاشتم که ببینید و از توهماتتون دور بشین. آقا مازیار خودشون چند بار اینها رو تایید کردند ولی شما همچنان در ابرهای بالای سرتون سیر می کنید. بیا پایین برادر. زمین جای خوبی واسه صداقت هست. شما شناخت زیادی از من ندارین. قضاوتم نکنید. انقدرها هم پاک و معصوم نیستم ولی همیشه وجود داشتم که کاری که کردم بیام بگم این کار رو کردم. امیدوارم بعدها که متوجه اشتباهاتتون شدین و توصیه می کنم از آقا مازیار هم یه استعلام بگیرید شما هم جرات عذرخواهی بابت تهمت ها و دروغ ها داشته باشید.

امیرجان سلام.

عزیزم با اجازه تون از تعابیر خودتون استفاده می کنم. امیدوارم ناراحت نشین. به توتال شما جواب این سوالها داده شده و شما که از رده های پایین و احتمالا از لیدرهای رده سوم و چهارم هستید طبیعتا ممکنه از خیلی چیزها اطلاع نداشته باشید لذا ترجیح میدم جواب هاتون رو از آقا مازیار بگیرید یا سوالهاتون رو از افراد هم سطح خودتون در جنوب غرب بپرسید. البته با کمال احترام به شخصیت شما که از بهترین ها هستید در این سرور.

فقط نکته آخر: هر دو گزینه صحیح است. اون زمان که هیچ کس با ما نبود ورشکسته سیاسی بودیم اون زمان که به قول خودتون از اقلیت ضعیف شمال شرق حمایت کردیم شدیم پیچیده! چرا ما رو صحنه سازی درست می کنید؟ حافظه ما انقدرها هم بد نیست مطالب قبلیتون رو دور نندازید رفقا. شما که با آرامش صحبت می کردید چر انقدر عصبی سوال می کنید؟ شما هم به سطرهای اول متن یه سر بزنید.

اگر دوست داشتید به اکانت بنده پیام بدهید بیشتر در خدمت باشم. نمیخوام اینجا بحث دو نفره انجام بدم.

داشت یادم می رفت. پیام آقا حسن رو هم مطالعه کنید بد نیست. چون در موردش مطلبی گفتید خواستم شما هم کلاه خودتون رو قاضی کنید.

سلام ایرج جان.

(متن در شان شما نوشته شده است)

دوست عزیز و گرام که از وقتی فهمیدم اهل مطالعه هستید به احوال و اقران شما مشتاق تر شدم. گویا ادبار از ما رخت بربست و جامه اقبال بر تن شد. سپاس خدای عز وجل را که در آینه چشمان شما، خود را برازنده دیدم. این اگر حق باشد سر بر آستان حق می سایم و اگر ایجاز باشد یزدان احسن الخالقین است و اگر مجاز شکرها واجب. خودستایی باشد به کراهت و نباشد به سعادت.

بنده به سن فراترم و شما به معرفت والاتر. به تبادر و تهاتر لایق محبت هستید.

به تلمیح استاد لقمان؛ ارادت همچنان جاریست.

آقا ناصر بیا که ایرج خان مشتاق دیدارند.

بازی داره خیلی گرم میشه(نسوزیم یه وقت)

پ.ن۱: آقا مازیار عزیز دوستانمون حرف شما رو هم مثل بنده قبول ندارند؟ این توهم توطئه از کجا میاد؟

پ.ن۲: پست های حاوی هرگونه توهین ریپلای نخواهد شد.

پ.ن۳: سرور داره جذاب میشه، در سطح آقا بهنام نیست ولی برای ما جذابه؛ بگذارید صفا کنیم. کلی اتک داره میاد. خیلی بعیده فیک باشه. بریم ببینیم بالاخره جنوب شرق همرهاش رو میفرسته جایی یا نه! ساید بیابون نشه صلوات. حریف قدرتمند قابل احترام هست.

پ.ن۴: تیرداد خان دوست دارم. چرا انقدر می دونستی شیطون بلا؟ راستی گرگ ها را با چی کشتی خفن؟

پ.ن۵: حالا یک نفر هم پیدا شده که داره محترمانه متن می نویسه چرا انقدر بهتون بر میخوره؟ نکنه منطقی در جواب مطالبش ندارید؟ نکنه با چیدن درست کلمات اجازه طفره رفتن و بهانه آوردن نمیده؟ همه که نباید قاطی کنن و غیرمحترمانه حرف بزنن.

پ.ن۶: دوستان اگر از لحن مودبانه پست های بنده دلخور هستند عمیقا عذرخواهی می کنم. هیچ کار دیگه ای از دستم برنمیاد واسه این عزیزان. خداوندا اهدنا صراط المستقیم.

پ.ن۷: امیدوارم همه سالم و تندرست باشید.

• تبریک به جنوب شرق بابت پلن زیبا و گسترده

نشون دادن ساید برتر بازی هستن...

و تشکر از تیم دفکورد جنوب غرب، مطمئنا این تمام توان جنوب غرب نبود...

یادمون باشه همین امرداد هم دو سه تا پلن خورد تا تنوست توانایی های واقعیش رو نمایش بده

امید وارم تجربه ی امرداد بعد از خوردن از شمال غرب سابق برای دوستان ما در جنوب غربم پیش بیاد و توان واقعیشون بروز کنه...

یادمون نره هنوز چیزی از بازی نگذشته و کلی بالا و پایینی در راهه

دم همه ی اونایی گرم که بازی رو جذاب میکنن

پیروز واقعی اونیه که تحت هر فشاری کم نیاره و بعد از هر زمین خوردنی باز بلند شه...

• سلام و درود

دم بچه های جنوب شرق گرم. عالی بودید و پلن جذاب و دیدنی رو انجام دادید. واقعا داشت بازی خسته کننده می شد و الان داره جون می گیره. پلن لذت بخشی بود. بالاخره همرهای جنوب شرق هم راه افتادن. این خودش بازی رو دیدنی و جذاب می کنه. ما هم لذت می بریم از هنرنمایی شما عزیزان. گوارای وجودتون.

از بچه های تیم دفکوردیمون علی و سهند و نادر تشکر می کنم که کلی زحمت کشیدند و مثل همیشه در خدمت ساید بودند. ممنون که تارگت های مهم رو با اون حجم از دفاع پر کردید و حیف که بدشانس بودید که اتک به اون دهکده ها نخورد. ممنون که همرهای مهاجم رو هم عملا از بازی خارج کردید.

یک تشکر ویژه و تمام قد از دفکورد بسیار خوب و با معرفتمون آقا محمددیابلو عزیز که با اینکه بهش گفتیم به احتمال زیاد روی نان کپش ریل هست و با اینکه می تونست حجم بسیار زیادی دف داشته باشه و دیوارمستحکمی برای اکانت خودش بسازه اما... معرفت به خرج داد و فقط از دف ثابت خودش استفاده کرد و دفاع رو به بقیه اکانت ها داد. محمدجان همه ما شاهد معرفت و مرام شما بودیم و کل بچه های جنوب غرب به احترام شما کلاه از سر بر می دارند و تا پایان سرور با انگیزه ای مضاعف در کنار شما خواهند بود. محمدجان شما به تعداد اکانت های جنوب غرب نان کپ داری و فقط یکیش اتک خورده.

پ.ن۱: تحلیل اتک ها در پست های بعدی.

پ.ن۲: هر بازی برگشت داره.

• سلام خدمت تمام عزیزان

اول از همه تبریک میگم بابت پلن زیبا و جذاب جنوب شرق

با این پلن بازی بسیار جذاب تر ادامه خواهد داشت و قطعا این پلن بدون جواب نخواهد موند

در ادامه تشکر‌ میکنم از تیم دفکوردی جنوب غرب که تمام تلاششون رو‌ کردن

متاسفانه به دلیل تشخیص اشتباه من،تارگت های اشتباهی برای دفاع آماده شد و‌ تماما مسئولیت کپ‌های خورده شده و نان کپ خورده شده با من هست

تشکر ویژه از محمد‌ دیابلوی عزیز برای اینکه دف‌ خودش رو‌ تخس کرد روی تارگت های دیگه و‌ تیم ورک واقعی رو به ما نشون داد

آن سوی ورق

لاست خوردن ۸۶٪ همر اکانت python

لاست خوردن ۸۵٪ همر اکانت Enemy

لاست خوردن ۵۸٪ همر اکانت Mars

لاست خوردن ۳۵٪ همر اکانت watch and learn

• گشمده:

در صفحه گمشدگان امروز دنبال شنل قرمزي معروف به ديابلو هستيم.منتظريم تارگتشو از فروم انتخاب كنه و بزنه ولي متاسفانه هنوز داره دنبال ده devil ميگرده.

يه سوال فكري :چرا همر زير ده سرور بايد بدون دف باشه ولي دف جنوب غرب توي خوارج باشه؟سوال بس عجيبيه؟

واقعا سياست جنوب غرب اينه كه كپ هاي مهم خودشوونو ول كنن و دفاعشونو بفرستن برا ١٥ نفر در سايدي كه هيچ ربطي بهشون نداره؟

چرا يوسف ريتالين ملكه پاكي سرور ادعا ميكنه دفاع نداديم و سايدي رو از وسط نصف نكرديم ولي سورنا از اينكار حمايت ميكنه و دفشونو ميده؟

چرا بايد جنوب غرب عرضه دفاع از يه همر نداشته باشه و دفش پيش خوارج باشه؟

چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است.

در اخر اين صحنه رو ببينيد

كماندار دفش شبيه گرزيه

3432-268ba538-f87b-4686-80fd-5ab0ac18ad0d-jpeg

بعد جنوب غرب انقد بي دفاع هست كه با كماندار و كاتا دف ميكنه؟

يعني كاتا و كماندار مدافعن؟

خب دفتو نده به شمال شرق

هم انگ بازي كثيف بهتون ميخوره هم بهتون ميگن عرضه دفاع از كپ هاي سايدت نداري

3431-0694285a-2e2a-4d69-b4c6-04e717b102ee-jpeg

الان معلومه شما شدين مستعمره خوارج ... اسم واندرتون كنيد لويال :))):P

خداييش خوش ميگذره تيرداد

• مرسی که آسمان ریسمان نبافتی و شهامت به خرج دادی جای تحسین داره ارزش ریپلای داشت این پست منو یاد اشکان عزیز خودمون انداخت و فقط یک مسله داداش

به جای کلمه همر اکانت X بهتر از کلمه یکی از همرهای اکانت Xاستفاده کنی بازم ممنون

مابقی پست ها فرار روبه جلو بود و دادن انگیزه به دفساز جدید جنوب غرب :D:D:D و همینطور عوض کردن جو روانی فروم

فقط یک نکته داداش گلم ریپلی نکردم ولی خدایی پست هاتو میخونم یاد کسی که آثارا باستانی و ادیان و رسوم رو توضیح میداد شبکه 4 افتادم :S

جو فروم خیلی سنگینتر از این حرف ها هست که بشه با 4تا پست آرومش کرد هوز داغ دیوارشدن همرها از بین نرفته بود که این مسیبت هم بهش اضافه شد و از همه بدتر دفساز شدن هم که دیگه نگو :D:D:D:D

ما پلن میزنیم جناب آقای X میگه بیا آدرس بدم بدونی کجا رو بزنی :!: ولی طرف 2کی 2کی میزنه میگه قصد خفت دف داشتیم :!:

ما پلن میزنیم آش رو با جاش میبریم :Sطرف پلن میزنه میره دیوار میاد میگه .....

اون یکی هم که میاد میگه شمالغرب زد فلان بیسار داداش چی میزنی خدایی :?: آدم که (دائم از تنبان این و اون نمیره بالا اینو مهدی عشقی گفته) دائم از این و اون مایه نمیذاره این اربابا تو زرد از آب در اومدن رفتی دنبال یکی دیگه بگردی ;)

حق کپی رایت از صحبت های ما و تیکه های بهنام و نصیحت های تیرداد و اون یکی که نیستش دلم براش تنگ شده (البرز عزیز) قلم مازیار تعصب مهدی عشقی و .... خیلی هستن خدایی محفوظ هست و پیگرد قانونی داره مراقب عواقب بعدش باش آخه مد شده تارگت از فروم انتخاب میشه :D:D:D:D:D

• تبریک به همرهای زیبا و پلن قشنگ جنوب شرق

و تبریک به دفاع جانانه جنوب غرب

در راستای یک بازی جذاب در ادامه امیدوارم:

1- لیدرهای جنوب غرب تصمیمات هوشمندانه تری برای ادامه کار بگیرند

2- دوستان شمال شرق سریعتر پاکسازی کلی رو انچام بدن (خودم به شخصه دوست دارم دوستان لویالی در ادامه به جنوب غرب کوچ کنن و تا آخر بازی کنار ما باشن)

3- دوستان شمال غرب که موندن به بهترین نحو ریکاوری کرده و برای کتیبه ها آماده باشن

4- دوستان جنوب شرقی هم مغرور نشن و مثل همیشه هوشیار باشن چه در سیاست چه در جنگ.

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• سلام و عرض ادب

در ابتدا این پلن موفق رو به متای معظم شرق تبریک میگم و یه خسته نباشید هم به تیم دفکوردی جنوب غرب که دف خوبی جمع کردن البته انتظار دف بیشتری داشتیم

آقا ناصر عزیز همر رنک ۱۵ یکی دیگه از همرهای ما بود برادر،میشه لطف کنید از همر دیابلو قبل لند عکس بدید؟شاید حرف شما درست باشه و ما اشتباه کرده باشیم

نگران همر رنک یک سرور هم نباشید،قبل از پلن رضا بهم گفت تارگت ما ریسک بالایی داره و احتمال لاست زیاد بالا هست ،ما هم حقیقتا از اونجایی که خیلی وقته برای این همر به لیمیت خوردیم از این قضیه استقبال کردیم،این همر درسته رنک یک بود ولی تایم زیادی از سرور بدون کلاه شارژ شد چون کلا برنامه اکانت مارس چیز دیگس و ما کلا همین تک ده رو در مختصات پایین داشتیم و بخاطر لیمیت هم نیاز شدید به سبک شدنش داشتیم،الانم چیزی نشده تازه نصف شده ولی مقدار زیادی دف کشته و یه همر تک رقمی هم پرونده ;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• با سلام،

تبریک میگم به جنوب شرق بابت پلن خوبشون، تعداد تارگت ها بالا بود و همچنین فیک و ریل ها

خسته نباشید هم میگم به بچه های تیم دفکوردی که زحمت کشیدن و همچنین پلیرهایی که وقت گذاشتن و توی جابجایی دف کمک کردند.

مسلما کاستی هایی هم بوده که همه متوجه من هست و نه شخص دیگه ای ...

و ما همچنان هستیم ... با قدرت و تازه دوستای خوبی پیدا کردیم و مچ شدیم با هم و تازه سرور گرم شده و پرهیجان

خب دیگه قرعه به نام ما افتاد و تارگت همر رنک 1 سرور شدیم ... تبریک ویژه هم به مولدان این همر که بالانس قشنگی داشت.

همر ندارم، دیگه حالا بگو اکانتتو :| لطفا

• سلام به دوستان گرامی.

عزیزم با اجازه تون از تعابیر خودتون استفاده می کنم. امیدوارم ناراحت نشین. به توتال شما جواب این سوالها داده شده و شما که از رده های پایین و احتمالا از لیدرهای رده سوم و چهارم هستید طبیعتا ممکنه از خیلی چیزها اطلاع نداشته باشید لذا ترجیح میدم جواب هاتون رو از آقا مازیار بگیرید یا سوالهاتون رو از افراد هم سطح خودتون در جنوب غرب بپرسید. البته با کمال احترام به شخصیت شما که از بهترین ها هستید در این سرور.

اوه اوه آقا رضا جسارتا بد سوژه‌ای دادی دست امیر برای ریپلای کردن! اگر حوصله کنه البته. شما نبین من لیدر شمال شرقم، شاگرد امیرم =)))))

فروم یک فضای آزاد برای بحث هست، و سلسله مراتب لیدری برای داخل بازی‌ست بیشتر نه این‌جا..

چرا يوسف ريتالين ملكه پاكي سرور ادعا ميكنه دفاع نداديم و سايدي رو از وسط نصف نكرديم ولي سورنا از اينكار حمايت ميكنه و دفشونو ميده؟

حقیقتا سوال جالبی‌ست سعید جان

سلام ایرج جان.

(متن در شان شما نوشته شده است)

دوست عزیز و گرام که از وقتی فهمیدم اهل مطالعه هستید به احوال و اقران شما مشتاق تر شدم. گویا ادبار از ما رخت بربست و جامه اقبال بر تن شد. سپاس خدای عز وجل را که در آینه چشمان شما، خود را برازنده دیدم. این اگر حق باشد سر بر آستان حق می سایم و اگر ایجاز باشد یزدان احسن الخالقین است و اگر مجاز شکرها واجب. خودستایی باشد به کراهت و نباشد به سعادت.

بنده به سن فراترم و شما به معرفت والاتر. به تبادر و تهاتر لایق محبت هستید.

به تلمیح استاد لقمان؛ ارادت همچنان جاریست.

ممنونم آقا رضا، مستفیض شدیم از قلم شما. درد و بلای شما هم توی سر بدخواهان نوادگان شیخ اجل سعدی، اما پست بنده با تمام محتوای مربوط به سرور سر جاش هست و در ریپلای از شما جز سوزاندن بینیِ بدخواهان نوادگان شیخ اجل سعدی چیزی ندیدم. البته انتظار جوابی هم نداشتم.. اما باز هم از لطف شما ممنون.

پ.ن۵: حالا یک نفر هم پیدا شده که داره محترمانه متن می نویسه چرا انقدر بهتون بر میخوره؟

پاسخ‌ش خیلی ساده‌ست آقا رضا! چون از تزویر زیر پوستِ ادب و قلم فرسایی بدشون میاد :) همین..

...

اگر با یک تیم با سابقه و در و پیکر دار و سیستماتیک با تعداد متعادل پلیر و فروم نویس‌هایی که یا در تراوین اصل و نصبی دارن یا از پست‌هاشون بویی از پختگی و تجربه میاد حمایت می‌کردید و بعد خیلی شیک و مجلسی (نه یه شبه یهویی) مذاکره میان یک تیم درست و حسابیِ جدا شده از اکثریت ساید از یک طرف، و یک ساید دیگر از طرف دیگر شکل می‌گرفت سر فرصت، حالا باز یه چیزی!

اما حمایت زیرزیرکی از عده‌ای معلوم الحال و دخالت در ساید و دمیدن بر شعله‌ی اختلاف درون سایدی و بعد علنی کردنش و بعد هم وعده‌ی واندر با نام‌شون دادن (تشبیه آب‌نبات و قاقا لیلی بسیار بجاست این‌جا) و سواستفاده عاطفی از اون بندگان خدا به نفع خودتون استراتژی بدی بود، و قطعا از اون زمان و تا پایانِ این حکایت زشتیِ‌ رفتار و گفتار این دوستان به پای گاد فادرهای جدیدشون نیز نوشته شده و میشه، و در خاطره‌ها می‌مونه! اما خب صلاح ساید خویش خسروان دانند..

شما که به خودت حق می‌دی از سیستم لیدری ما انتقاد کنی و به سومدیریت تعبیرش کنی، احتمالا چشمانت رو به وجنات این دوستان در بازی و در فروم بستی.. انشالله که با هم واندر صد می‌کنید! یا شما کمک اون عزیزان می‌کنید و اسم واندر رو می‌ذارید لویال، یا اون دوستان به کمک شما میان و اسم واندر رو می‌ذارن مسترز! ما هم در بازی جواب می‌دیم یکی از این دو واندر زیبا رو هم انشالله تماشا می‌کنیم..

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سعیدجان سلام

عزیزم خیلی خوب اتک دادین و پلن رفتین. دم شما هم گرم. ما که گفتیم پلن خوبی رفتین. فقط یک نکته:

صرفا جهت اطلاعت میگم چون خود شما جدیدا از یک مشکل روحی عبور کردید.

اکانت اسپاور واسه امیر عزیز هست که متاسفانه مشکل جدی داره و حالشون خوب نیست. دعا هم می کنیم که زودتر بین ما برگردن. واسه همینم نیروهاش پارک بودن و از اونجایی که ما هنوز اهل خرید اکانت و این کارها نیستیم گفتم صبر می کنیم تا مشکلشون حل بشه و برگردند. قبل از این شرایط همر امیر رنک ۹ سرور بود با اینکه همر کپ هم بود. بیشتر از یک هفته هست که برای مداوا شهرستان هستند. اینو فقط گفتم که بدونی شاهکار نبوده این موضوع. ننه من غریبم بازی هم اگه بود همون اول می گفتیم بهتون اما دیدم اصرار داری رو این موضوع خواستم بدونی علت رو.

یه جمله هم میگم که فقط شما و من و یه نفر دیگه متوجهش میشه:(چراغ قرمز ارژنگ و یه بنده خدا و حسن خان گل خیار) همه شون یه دونه باشن.

با آرزوی سلامتی رفیقامون

موفق باشید

• درود

تبریک میگم به دوستان جنوب شرق

پلن وسیع و بسیار زیبایی بود و تبریک به خصوص میگم خدمت دوستان اکانت M A R S ؛ enemy ؛ python که نشون دادند هدفشون از بازی یه مشت عدد و رقم نیست و در خدمت اتحادشون هستند.

دست مریزاد به تیم پلنری و لیدری جنوب شرق

پلن زیبایی بود بدون یک شمشیر قرمز.

یه خسته نباشید خدمت سعید Molla عزیز هم میگم .

و در آخر از سیبیلای سام رله عزیز هم تشکر میکنم که بعد پلن ریختند.

شادزی مهرافزون

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

به رسم ادب تبریک میگم بابت پلن زیبای جنوب شرق ، پلن گسترده ای بود و قطعا بابتش زحمت زیادی کشیده شده که بهشون تبریک میگم .

یکی از دوستان گفتن تحلیل پلنو انجام میدن و این بارو از دوش من برداشتن و پیشاپیش ازشون تشکر میکنم .

از تمام دفکورد های عزیز ساید تشکر میکنم که وقت گذاشتن و امروز به شخصه شاهد تلاششون بودم

تشکر ویژه از محمد دیابلو عزیز ، دوست خوبم که این سرور افتخار اینو داشتم باهاش آشنا بشم و میتونم به جرات بگم یکی از دستاورد های این سرور من همین آشنایی با محمد بود ، شخصی که میتونست رو خودش دف جمع کنه ولی این کارو نکرد و معرفت گذاشت برای کل ساید ، قطعا این مرامت در تاریخ جنوب غرب ثبت میشه .

پ.ن : سرور نرماله و ما عاشق زد و خورد . بازی برای ما تازه شروع شده و این وارم آپ بود ...
    پ.ن : در مورد سیاست بازی در پست بعدی توضیح خواهم داد...

کوچیک همه یوسف