نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام مجدد

دوست عزیزم آقا لقمان اطلاعات جامعی در خصوص تعداد اکانت ها و جمعیت ها در هر ساید ارائه کردند. که یه قسمتش که اعداد و آمار داده ارسال میکنم. و البته متاسفم که هیچکس اهمیت چندانی نداد و حواشی بازهم بر متن غلبه داشتند.

ne

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 22اکانت و 122 دهکده و جمعیت 76075

توتن : 25اکانت و 170 دهکده و جمعیت 112129

گول : 24اکانت و 162 دهکده و جمعیت 104445

مصر : 49اکانت و 279 دهکده و جمعیت 166013

هون : 5اکانت و 22 دهکده و جمعیت 11485

مجموع: 125 اکانت و 755 دهکده و جمعیت 470147

=========================

se :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 37اکانت و 196 دهکده و جمعیت 112540

توتن : 28اکانت و 167 دهکده و جمعیت 106926

گول : 16اکانت و 86 دهکده و جمعیت 50115

مصر : 65اکانت و 334 دهکده و جمعیت 191339

هون : 9اکانت و 70 دهکده و جمعیت 46397

مجموع: 155 اکانت و 853 دهکده و جمعیت 507317

nw :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 7اکانت و 25 دهکده و جمعیت 15564

توتن : 9اکانت و 48 دهکده و جمعیت 30735

گول : 8اکانت و 32 دهکده و جمعیت 16159

مصر : 70اکانت و 274 دهکده و جمعیت 176833

هون : 11اکانت و 62 دهکده و جمعیت 45274

مجموع: 105 اکانت و 441 دهکده و جمعیت 284565

sw :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 49اکانت و 241 دهکده و جمعیت 137540

توتن : 40اکانت و 227 دهکده و جمعیت 133143

گول : 28اکانت و 126 دهکده و جمعیت 64098

مصر : 49اکانت و 240 دهکده و جمعیت 139150

هون : 14اکانت و 83 دهکده و جمعیت 52071

مجموع: 180 اکانت و 917 دهکده و جمعیت 526002

همچنانکه می بینیم در اعداد به صورت خلاصه جنوبی ها برتری مطلق دارند و در جنوب هم وزنه به سمت جنوب غرب سنگین تر است.

=========================================

اکنون به اطلاعات آماری زیر توجه کنید:

مجموع نیروهای کشته شده با احتساب گندمخور توسط سایدهای مختلف:

Ne

اتحادهای Ariana

328415

اتحاد Loyal

130012

مجموع برای ne

458427

Se

209723

Nw

1517682

Sw

350724

اکنون یه نگاهی به اطلاعات موجود بندازیم:

۱) شمالغرب با اختلافی فاحش در فاز هجومی فعال بوده و همرهاش رو استفاده کرده است. درسته با توجه به عدم استفاده همرهای سایدهای دیگه نمیشه مطمئن گفت کدوم ساید برتری هجومی داشته است ولی با همرهای رویت شده و حذف شده و موجود میشه درک کرد که تا زمان حضور تیم اکسفوردبرادرز شمال غرب حاکم بی چون و چرای سرور در فاز هجومی بود.

۲) شمال شرق با توجه به درگیری های یک هفته اخیر و اختلافات داخلی به رتبه ۲ در این جدول رسیده است. این بیانگر تلفات نیروی نه چندان هم زیاد در فاز هجومی در یک هفته اخیر می باشد.

۳) جنوب شرق با اینکه حدود دوهفته درگیر جنگی تمام عیار بود اما در این جدول در انتها قرار دارد و حتی در شرایط جنگی هم ترجیح داد همرهای خود را استفاده نکند تا قوی تر کند.

۴) نکته ای که نباید فراموش کنیم تلفات نیروهای هجومی جنوب شرق در پلن های موفق شمال غرب هست که کم نبوده و به عبارتی زهر خط مقدم جنوب شرق را گرفته است.

مجموع امتیاز هجومی سرور ۲۵۳۶۵۵۶

و اما در فاز دفاعی ببینیم شرایط چطوره

امتیاز هرساید در پوینت دفاع:‌

Ne

228387

Se

831321

Nw

19865

sw

96496

1) جنوب شرق به دلیل حملات شمال غرب با اختلاف زیاد اول هست.‌این به معتی ضرری سنگین وعقب افتادن از سایدهای آرام خواهد بود.

۲) سه ساید دیگه مجموعا اندازه جنوب شرق تلفات دفاعی ندادن. منطقی هست که بگیم الان دفاع شمالی ها و بالاخص دفاع جنوب غرب برتری داره به جنوب شرق. درسته در یک مقطع زمانی به شدت رو به دفسازی آوردند اما تلفات چنان بالا بوده که عقب افتاده باشن.

اکنون با توجه به متای شرق و تقابلشون با جنوب غرب بالانس سرور رو بررسی می کنیم:

۱) در موضوع فاز هجومی متای شرق رو قاعدتا باید قوی تر بدونیم. جنوب غرب ۹۱۷ دهکده داره که در برابر ۱۵۰۸ دهکده متای شرق قرار میگیره. اگر تصور کنیم نگاه سایدها به اهمیت نیروی هجومی یکسان هست این تعداد دهکده ها بیانگر داشتن همرهای بیشتر در متای شرق ست و قدرت هجومی شون بر جنوب غرب می چربه و ۴۰ درصد برتری هجومی دارند.

2)‌ در فاز دفاعی جنوب غرب بر جنوب شرق ظاهرا برتری دارد. اما با لحاظ نیروی دفاعی شمال شدق باز کفه ترازو به سمت شرقی ها سنگین تر خواهد بود. شاید در دفاع هم ۴۰ درصد برتری با متای شرق باشه.

احتمالات دیگر و رخ نداده را هم بررسی می کنیم.

۱) جنوب غرب طبیعا علاقه دارد ساید بی طرف فعلی یعنی شمالغرب را با خود همراه کند و متا ببندد. اگر شمالغرب هم تمایل به متای غرب نشان دهد و این متا بسته شود فاصله قدرت شرقی ها کمتر می شود و این نزدیک شدن قدرت عامل جذاب تر شدن سرور هم خواهد شد.

نکته: اکر اتحاد لویال را خارج از متای شرق تلفی کنیم و این بخش از شمال شرق به متای جنوب غرب لبیک گوید باز هم فاصله قدرت کمتر می شود و با توجه به نزدیکیشون به متای شرق می توانند اهرم فشار جنوب غرب باشند.‌

۲) اگر شمالغرب به متای شرق بپیوندد و سه به ۱ شود قدرت متا دو برابر جنوب غرب می شود و عملا باید متا را متای برنده بنامیم.

۳) اگر شمال شرق از متای شرق خارج شود و با شمالغرب متا ببندد و جنوبی ها متا نکنند ؛ ùتعادل و توازن مطلوب سرور خواهد بود. اگر تصور کنیم شمال شرق به حرف اتحاد لویال بها بدهد و تسلیم نظر آنها شود و این متای شمالی شکل بگیرد سرور به شکل ۲_1_1 خواهد شد که با توجه به قدرت دو ساید جنوبی و تعداد اکانت ها و دهکده هایشان می توان رقابتی نفس گیر و غیرقابل پیش بینی را تماشا کرد.

۴) اگر متای جنوبی شکل بگیرد تعادل به حالت بیگلی بیگلی و گوریل انگوری شکل خواهد گرفت. این متا می تواند ناعادلانه ترین حالت سرور باشد باید آن را تمام شده دانست.‌

۵) در حالت فعلی ؛در حوزه دفاع و هجومی متای شرق قوی تر از رقبا و حتی رقیب اصلی خود جنوب غرب است و تعادل عملا برقرار نیست. البته این عدم توازن قوا آنچنان هم وحشتناک نیست و می توان روزهای سختی برای جنوب غرب تصور کرد

:۶) کیفیت لیدرها و پلیرها و پلنرها در نتیجه و تعادل قوا بسیار تاثیرگذار است. نمی توان به اعداد بسنده کرد.‌کیفیت دفسازی و غارت و همرسازی قطعا اهمیت ویژه ای داره. و دست لیدرها رو برای پلن ها باز میگذاره.

۷) متای شرق ؛ جنوب غرب را نباید دست کم بگیرن. سایدی که دو ماه را آرامش بازی کرده می تواند قدرت زیادی در چنته داشته باشد.

در نهایت

اکنون سرور به نظر چندان هم بالانس به نظر نمی رسد وباید منتظر روند سرور باشیم ببینیم کی و چکونه بالانس ایجاد می کنند. البته چنانکه عرض شد فاصله قدرت انقدرها هم نبایت دور از هم باشند. اگر بخوایم عدد بگذاریم باید متای شرق را ۴۰ درصد قوی تر بدانیم.

منتظر نقدهای مثیت و منفی دوستان (فارغ از نگاه های جانبدارانه و تفسیر به مطلوب هستم).

این تحلیل جنبه شخصی داشت.

پ.ن۱: لطفا جای پرداختن به حاشیه به بحث های دیگر توجه کنیم.

پ.ن۲: آقا مازیار بزرگ ما هستند و برند تراوین به حساب میان. حتما تاکید می کنیم که حرمتشون حفظ بشه. نقد کردن حق طبیعی است اما توهین کردن خیر. شخصا هم بهشون نقد داشتم که ایشان هم پاسخ دادند و متشکرم ازشون بابت جواب. ممکنه در آینده هم نقد داشته باشم ولی احترام را فراموش نخواهم کرد.

پ.ن۳: موضع رسمی جنوب غرب در برابر متای شرق و نحوه بسته شدن آن اعلام شده است و به جای پیام اسپم و جو دادن لطفا دقیق بخوانید.

پ.ن۴: رید ناسالم هم داریم. دم خروس زده بیرون ولی مهم نیست به هر حال وقت میزارن و استفاده می کنن.

پ.ن۵: شرط بندی چه صیغه ای بود؟

پ.ن۶: دوستانی که هنوزم جنوب غرل رو به دخالت در امور شمال شرق متعم می کنند به آقا مازیار مراجعه کنند مشکلشان حل می شود.‌ واقعا بعضی حرفهایی که زده میشه حس میکنم خود نویسنده هم باورش نداره ولی توقع داره بقیه باور کنن.

پ.ن۷: مازیار جان منم همونطور که می دونی و بهت گفتم ارادت ویژه دارم و براتون احترام زیادی قائلم.

پ.ن۸: تو این ساعت شب براتون پست گذاشتم. چقدر خوبم من! خخ

پ.ن۹: کسی می دونه این مصری های دو دهکده ای جدید تو منطقه خاکستری ان ای داستانش چیه؟ قارچ های خودرو پس از باران هستن یا هدیه ادمین؟

• با سلام خدمت دوستان بزرگوار

عزیز من میشه تناقضات صحبتهای بنده رو بفرمایید (جهت اصلاح خودم عرض میکنم)

اما راجع به فرمایشاتون

ببینید بزرگوار بنده در زندگیم متاسفانه یا خوشبختانه نتونستم یوغ بردگی گردنم بندازم

کاملا مشخص هست چی میگم اما برای دوستانیکه متوجه نمیشن با اشاره ها مجبور به توضیح میشم

وقتی توتال شما انتظارش از پلیرها اینه که هر چی من بگم بگم باش هستی بگم حذف کن باید حذف کنی و ..... (ام امش موجوده )

خوب ایراد نه از ماست بزرگوار نه از شما . فقط ما حرف زور و منم منم و همه حذفید خنده داره کسی که خودشو توتال میدونه (میتونید مراجعه کنید چند صفحه قبل یکم بخندید)این برخوردهارو قبول نداریم و حداقل تو این بازی دنبال دموکراسی میتونیم باشیم

از خوردنم نمیترسیم واقعا (فدات شم جون آدم نیست کهتموم بشه هر چند شخصا پای این اعتقادات جونم رو هم میدم)

امیدوارم شما هم متوجه بشید تو چه قرنی داریم زندگی میکنیم و این مدیریتهای قبیله ای رو تغییر بدید (یکم بروز باشید )

از طرفی ما خوب میدونیم چی میخوایم دوست خوبم

متنهای بنده رو بخونید کامل متوجه میشید اینکه تا قبل از جدا شدن چی میخواستیم که توضیح دادم بعدشم پیشنهاد دادم معذرت خواهی کسی که

میگه متای یواشکی مون لو بره زشته برامون (خدارو شکر میدونست زشته و انجام داد) و بعدش با دموکراسی (اینم توضیح بدم یا میدونید چیه فقط بگم دموکراسی تو ذهن خیلی از دوستان شما اینه که رای بدیم و تمام قدرت رو با رای بدیم به یک نفر که من از شما خواهش میکنم بهشون یاد بدید دموکراسی این نیست

این فقط مشروع کردن دیکتاتوریه) ( بعضیها با کلی منم منم کردن میان میگن اکثریت خواستن فلانی فلان بشه که اگرم فراموش کنم داستانهای لیدرهارو و این موضوع رو بپذیریم بازم اسمش نمیشه دموکراسی.

آخر بت سازی و دیکتاتور سازی هم این میشه که طرف میاد و اون انتظار من میگم باید بشه رو داره

راستی اینکه من در متنهام هر از گاهی به مواردی اشاره میکنم بخاطر تعدد موارد هست و هیچ مغایرتی بین صحبتهام نیست عزیز

شاید انتظار شما این باشه که من یا تو یه پیام به همه موارد اشاره کنم که نمیشه چون باید 4صفحه بنویسم یا اینکه یکی دو موضوع رو فقط بیان کنم که اینم باز نمیشه

اما جمله ی آخری واقعا ش ش نیاز به یه لیدر قوی داره نه کسی که از قبل ( به گفته خودش) بره با بقیه متا کنه . این کار یه آدم ضعیفه

نیاز بود بفرمایید دلایلمرو بگم برای دوستانی که متوجه نمیشن

بزرگوار من بارها خواستم فقط بیان اینجا راجع به گفته ی خودشون تو ضیح بدن که نهایتا منجر شد به اون پیغام خنده دار همه حذف (البته خیلیها خندیدن و شاد شدن)

از کسی که این مدل مینویسه انتطار چه مدل مدیریتی داری شما ( نوع نوشتن و صحبت کردن رابطه ی مستقیمی با نحوه مدیریت کردن داره بزرگوار)

• سلام

ضمن تشکر از شما میخواستم اول چند تا نکته رو بگم و بعد نظرخودم رو درباره بالانس سرور و متای شکل گرفته خدمتتون اعلام کنم

اول اینکه میزان تلفات گرفته شده نشون دهنده قدرت هجومی ساید نیست و به نظرم هنوز از قدرت هجومی هیچکدوم از سایدها رونمایی نشده و درنتیجه نمیشه از روی میزان تلفات گرفته شده قدرت هجومی سایدها رو تخمین زد.

دوم اینکه توی درگیری ابتدای سرور ربع ش غ و ربع ج ش ، امرداد بخشی از توان دفاعیش رو از دست داد(که البته خیلی راحتتر از توان هجومی قابل برگشت هست) و شمال غرب هم بخشی از توان هجومیش رو از از دست داد که به خاطر حذف اکانتها توی امار دیگه لحاظ نمیشه

حالا با توجه به امار ارایه شده از تعداد اکانتهای موجود در هر ربع و میزان دهکده هاشون (در نبود امار دقیق از همرها و دفاع ها) میشه سناریوهای مختلفی رو بررسی کرد.

جنوب شرق 155 اکانت و 853 دهکده

شمال شرق 125 اکانت و 755 دهکده

در مجموع متای شرق 280 اکانت و 1608 دهکده

-----------------------------------

شمال غرب 105 اکانت و 441 دهکده

جنوب غرب 180 اکانت و 917 دهکده

در مجموع متای غرب(در صورت تشکیل) 285 اکانت و 1358 دهکده

چیزی که میبینیم اینه که غرب از نظر اکانت چیزی از شرق کم نداره که یه کوچولو تعداد اکانتش بیشتره. در مقابل تعداد دهکده های غرب حدود 15 درصد کمتره که اینم ناشی از طبیعت پاپ باز بچه های شرق داره(درمقابل احتمالا امار کمتر هجومی و دفاعی در کوتاه مدت)

حالا توی شمال شرق الان یه جنگ داخلی در جریانه که به هرحال داره از پتانسیل دفاعی ، هجومی و همچنین در نهایت تعداد اکانت و دهکده شمال شرق و در نهایت متای شرقی کم میکنه و به نفع غرب هستش که توی امار بالا لحاظ نشده(بر اساس روایت های مختلف از بیست درصد به بالا)

جنوب شرق هم تعدادی از همرهاش رو از دست داده و مقداری از دفاع، در مقابل شمال غرب بخشی از همرها و اکانتهاش رو از دست داده که چون توی امار کلا نیومده الان ، میشه فرض کرد اصلا از اول نبوده و پتانسیل شمال غرب چیزی هست که الان داریم می بینیم.

بحث بعدی هم در خصوص فرآیند متا شدن تو سرور های ایران ، این هست که تجربه ثابت کرده لیدرهای سایدهایی که زودتر نسبت به مشخص کردن هم متایی خودشون اقدام می کنن عملا حق انتخاب دارن هرکی سریعتر اقدام کنه حق انتخاب رو از رقیب هاش گرفته و سیاست حداقل اینده میان مدت سرور رو مشخص کرده ( همونطور که الان ربع جنوب غرب یا باید با شمال غرب متای اجباری کنه یا حداقل در ظاهر هم که شده تنها باشه که این انتخاب رو خودشون نکردن بلکه لیدرهای شرق این تصمیم رو واسشون گرفتن).

در خصوص بالانس سرور با توجه به آمار ارایه شده توسط اقا لقمان و شما ، بهترین حالت بالانس سرور همین حالتی هست که الان بوجود اومده (در صورت متای شمال غرب و جنوب غرب) . چون در حالت های دیگه ، اختلاف بیشتری بیشتری رو در بالانس سرور شاهد بودیم مثلا

اگه فرض کنیم متای شمال در مقابل متای جنوب داشتیم اینطوری میشد:

متای شمال 225 اکانت با 1196 دهکده

متای جنوب 335 اکانت با 1769 دهکده

یا متای ضربدری داشتیم که میشد این:

متای شمال شرق با جنوب غرب 305 اکانت با 1672 دهکده

متای شمال غرب با جنوب شرق 260 اکانت با 1294 دهکده

ضمن اینکه متای شمال غرب با جنوب شرق با توجه به درگیری اول سرور یه مقدار دور از ذهنه

خب چیزی که در ظاهر می بینیم اینه که متای شرق در مقابل متای غرب نزدیک ترین چیز هست به بالانس سرور ،فارغ از بحث های سیاسی سایدها و جنگ های فرومی و دوستی و دشمنی هایی که به این سرور منتقل شده

موفق باشین

• سلام ملت

این سکوت فروم به خاطر اتک های ماست منتظر ببینن نتیجه چی میشه بعد بیان^^:D

همیشه موفق و پایدار باشید !

وضع این روزهای شما تا سالیان زیادی در هر جایی که تراوین بازی کنید ، گریبان گیر شما خواهد بود ، هر جایی باشید اعتماد به شما از بین خواهد رفت ، تا سرورهای زیادی شما را به عنوان یاغی بر علیه ساید معرفی می کنند. می دانم که آگاهانه تصمیم گرفته اید ولی در آینده از تصمیمات عجولانه و بچه گانه امروز خودتان حتمن پشیمان خواهید شد

باز هم آرزوی موفقیت در زندگی برای شما می کنم دوست عزیز

پی نوشت : متای غربی به زودی اعلام می شود .

• چه صدای زیبایی بود

دست مریزاد به تیم دفاعی

دست مریزاد به دوستانی که زحمت کشیدن

من شخصا میام این نوع اتک زدنو یادم بدین

خیلی زیبا و به جا بود

پ ن : پلنر‌ کیه ؟

پلنررررررررر خودتو معرفی کن 😊😀

#نه به دیکتاتور 🤣😂

باشد که رستگار شوید

• شیران بازهم دریدند...

خودکشی به سبک نوب ها...

پلن نزنید عزیزان دل، گفتم شما توان بازی کردن ندارید،برید سیمز بازی کنید.

همسایه جهنمی هم بد نیست براتون...

تا الان بعد از این درگیریا یه بار واسه دلخوشی بگشید یه جارو زدین، آها آها یادم نبود ما شیریم و شما گله گوسفندان بی چوپون (ذیروز مارو کفتار و شغال و اینا خطاب میکردین الان بفهمین شیر کیست...)

معتقدم هر سروری ما باشیم جیغ میزنید و فرار میکنید:)

• سلام
    پشمام ریخت !!!

هیروشو کووو پس ؟ :)
    2.5ک رم بدون هیرو؟ 2 تا همر زدی هیرو نداشت چرا اینا ؟

خوب دیگه سرمایه گذاری اس دبیلو با شکست مواجه شد باز :دی

پ.ن: نمونه بارز ملک الطوایفی لبنانه که هرکی به هرکیه فدات شم :) سوئیس و المان رو اصلا نمیشه طوایفی خوند ، اونا فقط درامد هر ایالت رو واسه خودش خرج میکنن ولی کشور به صورت واحد اداره میشه ، شماها بیشتر لبنانید هر روز یکی نخست وزیره ، بعد قهر میکنه یکی دیگه میاد بعد میگن نه اون خوب نبود همون که قهر کرده بود بهتره:))))

• سلام ملت

این سکوت فروم به خاطر اتک های ماست منتظر ببینن نتیجه چی میشه بعد بیان^^:D

^^:D^^:P8o:P;):):P8):saint:8)

پ.ن : # نه به دیکتاتور

پ.ن : علیرضا ایران با اختلاف پرچمت بالاس بوووس بوووس

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• سلام

ممنون از تک تک بچه های اتحاد ویک تشکر مخصوص از تیم حرفه ای نظامی که کارشون عالی بود.

اما یک مطلب رو اینجا مطرح میکنم و امیدوارم دوستان جنوب غرب پاسخ سوال من رو بدن.

ایا اکانتی که هم زمان با اتکهای این دوستان روما فیک گذاشتن جزو بازیکنهایی بودن که ازاد گذاشته شدن که هرکاری میخوان انجام بدن یا با هماهنگی لیدرهای محترم بوده هرچند که به احتمال قریب به یقین پلنر و لانچرهم ایشون بودن اما چون مدرکی نداریم پاسخی هم نمیخوایم اما در مورد فیکها مدرک موجود میباشد.

با سپاس

• میبینم که نوریِ دلها

نوریِ جان ها

نوریِ قلب ها

پستو پاک کرده

حاجی چرا اینکارو میکنی ؟

واقعا بیا و پلنر رو معرفی کن

اساس این پلن چی بوده ؟

ایا مشکلی پیش اومده که بدون هیرو و این سبکی لانچ شده ؟؟

توی موج ها مشکل پیش اومده !؟

پ ن : تبریک به تیم دفاعی

پ ن : # نه به دیکتاتور

پ ن: نه به اقلیت شمال شرق

• خب خب خب، اول از همه یه تشکر ویژه از تیم دفاعی و پلنری زحمتکش شمال شرق، خیلی خیلی دمتون گرم :ایکس

1-دوستان خوارج (که با اتفاقات این دوروز به درجه مزدور جنوب غرب تنزل پیدا کردن) امیدوارم در آینده تو زندگیتون تصمیمات بهتری بگیرید، قدر جایی که هستید رو بدونید، طالبان بازی و خودزنی رو بزارید کنار، ولی ته تهش اگه قرار بود در قامت مزدور خرابکاری کنید، این کارتون حداقل با هیرو باشه :دی فکر میکنم ملت تو این سرور فکر میکنن هیرو فقط کارش ماجراجویی هست =)) حیف اون همه حمایت لوجستیکی ، البته احتمالا مشکل از مستشار بوده :دی

2- هرچند یه مقداری از پتانسیل شمال شرق از بین رفت ولی به فال نیک میگیریم، لازم بود یه مانور نظامی قبل کتیبه ها داشته باشیم، تا تیم پلنری و سطح تیم ورکمون محک بخوره و یه هیجانی تزریق بشه، هم اینکه یه همبستگی بالایی بین بچه ها ایجاد شد، این پتانسیل روز 64م سرور هیچی نیست، خیلی هم عالی،

3-از دوستان جنوب غرب درخواست میکنیم اعلام کنن چقدر گلد خریدن برای این مزدوران؟ :دی آخه بعضی از اینا قبلا به ما گفتن باید لیدرها برامون گلد بخرن تا بازی کنیم، حالا که برای شما بازی کردن، حتما بی دستمزد نبوده، بوده؟ بقول احمد ذوقی: بچه های مزدور اگه گلد نگرفتید نرید اونجور جاها، اونا گداین ، حداقل باغ ما انار داشت

4-عاشق حمایت های مستشاری و لوجستیکیتم فیلسوف :دی ببین چرچیل جانت از تو دیوار رفتن لوجستیکی چیزی نگفته که کپی کنی واسمون؟

5-ما همچنان منتظر موضع رسمی بزرگان جنوب غرب (نه فلسفه نویسان) تو این قضیه هستیم، چون این داستان اینجا تموم نمیشه (:

6-حاج حسین تازه رفته تو بیابون های شمال شرق 15کراپی 150 درصد گرفته =)))) این بشر عالیه،

چهره مستشار جنوب غرب بعد از دیوار شدن مزدوران :

منتظریم جهانگیر شاه خودشو نشون بده

• سلام به ‌همه عزیزان

تشکر حسابی از تیم نظامی و از دوستان گل شرق، و از کمک‌ یک یک بچه‌ها بابت زحمتی که کشیدن‌.

کله شدن دوستان کتاب خوان و خیرخواه شمال شرق که با شعار "نمی‌ذاریم خاک مقدس شمال شرق مستعمره جنوب شرق بشه" خودشون رفتن زیر پر و بال و پرچم ساید بقلیش! به صداقت و غیرت‌تون تبریک می‌گم.

پ.ن: حالا که آقا تورج نیست، احتمالا گلدتون رو هم یاران آب گل آلود کن میدن نه؟ :دی ایشون محترمانه اکانت رو تحویل داد و خواست شلنگ تخته نیاندازید، بعد ساپورت جدید زیر میزی پیدا کردید که موندید؟ :دی

پ.ن۲: دوست سبز شما لانچر بدی نیست ولی پلنر خوبی نیست =)))

پ.ن ۳: خودتون که به گفته‌ی حاجی‌تون گله‌ی ... هستید که توسط یک شیر اداره می‌شید! از شیر - عقاب شما می‌خوایم تشریف بیارن بعد از روی هم ریختن با دوست سبزشون و فروختون آبروشون، بیان به جای لایک و دیسک لایک و الله و اکبر گفتن یه دفاعی از تیم خودشون بکنن تشکر می‌نماییم.

پ.ن ۴: نوری جان شما که این‌قدر عمو تورج عمو ‌تورج می‌کردی، قولی که بهش داده بودی رو هم شکستی و حرفش رو زمین انداختی! آبرویی برای خودت مونده پسر؟ آبروی بزرگ‌ترت رو لااقل حفظ می‌کردی.. بشین یه کم فکر کن..

پ.ن: اشکان پسر که با بی‌آبروبی و با ادبیاتی که زبون زندگی و حیات خودت هست همه رو توی گروه به فحش کشیدی، شغال کسانی هستن که با شعار "ما آزاده هستیم ما مستعمره نمی‌شیم ما کتاب زیاد می‌خونیم زیر بار دیکتاتور ‌نمی‌ریم" جدا میشن و بعد از دف و گلد و لانچ و پلن و کمک مستشاری فلان ساید می‌خورن.

• سلام خدمت علیرضای عزیز که سال های دور باهم توی یک اتحاد و یک ساید بودیم وبنا به شرایطی نشد توی تورنمنت کنارتون باشم

جالب بود برام علیرضا پلیرهای که تا دیروز خودشون رو یه جورایی ابرقهرمان و فوق العاده می دونستن و هر روز برای حاشیه سازی ساید های دیگه تلاش میکردن و از هر فرصتی برای ایجاد تنش استفاده میکردن چطور خودشون باعث درگیری داخل ساید شدن و خودکشی کردن

حاج حسین عزیز که همیشه می اومد نظرات فوقالعاده از خودش به عمل می اورد نظری درمورد خودکشی پنگوئن ها نداره؟؟؟

لینک های که دیدم خارج از دفاع خوب شما فقط خودکشی پنگوئن میشه گفت بهشون چون پنگوئن ها فقط میتونن بدون رهبر یا قهرمان جایی حمله بکنند

واقعا لانچر این پلن ها کی بوده

حاج حسین عزیز میشه بیای و اعلام حضور کنی و توضیح بدی؟؟؟؟

لابد میخوای بگی امداد غیبی بوده؟؟؟

یا قهرمان توی راه رفت شام بخوره خوابش برد نتونست بیاد؟؟؟

یا شایدمیخوای بگی جنوب شرق دفاع ریخته اونجا؟؟؟؟

ولی بازم میگم جنگی که زود شروع میشه زودم تموم میشه

😊😊😊😊

• بچه جان

حالا حرص میخوری، بخور، نوش جان ،
    ولی آخه فرشید = بچه؟؟
    یه گروه داریم پیرمردهای تراوین، بعد فرشید تو اون گروه از همه پیرتره =)))) حالا اینکه چرا " اشکان پسر" به "فرشید" میگه بچه جان رو فقط جوریاس یا ایوب میدونن =)))

خیر پیش،

• درود

این پلن خوب رو خدمت هم اتحادی‌های سابق و رقبای امروز خودم تبریک عرض میکنم.

پلن خوبی بود اما خب همون طور که این همه تجربه و شخصیت تیم لیدری و این همه بازیکنان رو دست کم گرفتید و فرمودید بازی و استراتژی بلد نیستید ؛ دفاع رو هم دست کم گرفتید و باز با دیوار پیوند برادری بستید.

هرچند لانچرتون از جنوب غرب خوب لانچ می‌کنه اما خب معلومه شناختی از شمال شرق نداره و فکر کرده همرهاتون تک ورقهای شمال شرقه.

به هرحال ؛

براتون آرزوی سلامتی میکنم و از همه مهمتر خدمت تیم لیدری جنوب غرب که روی شما سرمایه گذاری کرده دست مریزاد میگم که نهایت سیاست خودشون رو نشون دادند.

شادزی مهرافزون

• دود از کنده بلند میشه

بابت این زد و خورد یک طرفه تبریک میگم به پیره مردان کشاورز سرزمین شمالشرق،مشخصا" اونجا جای گندم چیزای دیگه کشت میشه و به خورد لشکریان داده میشه که اینجوری جواب میگیرن^^

نظر شخصیه بنده اینه که تیم آریانا به موقع دست به کار شد و تونست NE رو دست بگیره و یک دست کنه،مطمنم اگر امروز این اتفاق نمی افتاد فردا روزی باید با خسارتهای جبران ناپذیر این کارهارو انجام میداد،لویالی ها هدفشون چیز دیگری به جز موفقیت NE بود و خوشبختانه نتونستن به هدفشون برسن.

به احتمال فراوان دیگه اسپمهای دیسلایک شده ی حاج حسین رو هم شاهد نخواهیم بود که شخصا از بچه های آریانا مراتب تشکر رو دارم:D

در مورد دوستانیکه دنبال موضوع جابه جایی دفاع مخفیانه بین ساید NE و SE هم هستن باید بدونن که سیاست بخش جدا نشدنی تراوین هست و نباید نادیده گرفته بشه.

• دیدید گفتم الان میان میریزن اینجا ^^

خسته نباشید به بچه و دوستان گلم واقعا دمتون گرم

مرسی از لانچرعزیز پلنر عزیز وهمر دوستان

واما ....

پلن روی تارگت اصلی ساید بود که کلا ۵نفر هستن که هنرهاشون بالای ۴۰ کی هست و اگر دفاع نمیشد جای تعجب داشت

در پلن یکم نا هماهنگی بود که حتی باعث چنج یه همر شد یا قهرمان اون همر در کل شما که راضی هستید ما هم راضی هستیم و باید نتیجه کار رودید از اونجایی که اکثر دوستان رو میشناسم قول میدم بعد این نرمال در ۳سال اینده این دوستان دیده نشن

واین که امار اکانتهای مارو دارید پس بیشتر از این خودتون از چشم ندازین همه سرور داستان میدونن

واما بعد

اگر سرخم نکردن جلوی شما ابرو ریزی هست بزار اسم من خراب بشه دوستان داخل این سرور ها دیدن پلی مارو تعصب روی ساید و هرچی من با ۲۸ سال سن رزومه تراوینیم خیلی بهتر هست

چون حرفم یکی بوده و رو بودم یازدم یا خوردم خاله زنک بازی در نیوردن برای اسم در کردن یا پر کردن رزومه خودم برای همین دنبال بالانس بودم تا لذت ببریم از سرور

درنهایت ما مثل شما ادم یاپلیر خراب کن نیستم

در مورد گلدم بزارید روشنتون کنم این همه میدونن من برای چه ادم هایی گلد میخواستم

که الان دارن برای خود ما فیلم بازی میکنن خلاصه که ادم هارو باید شناخت

زمان همه چیز مشخص میکنه

۱.مثل متا که کردین

۲. دورغ درمورد بستن متای زیر میزی

۳.دروغ در مورد دف ارسالی

و.....‌

در اخر اگر خودتون تشخیص دادین دمتون گرم

ولی فیک سالم برگرده یکم جای تعجب داره

پ.ن تادیروز اونا میزدن میشدن یاوران ان ای همونایی که نصف دهاشون توی اس بود ۱دور که مازدیم شدیم یاوران اس دبل خیلی خوبید خداوکیلی دمتون گرم الانم حتما میگید فروم دست گرفتیم ^^

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام دوست عزیز

چه خبر ، حالت چطوره؟ خوش میگذره؟

😂😂😂😂

آمرداد یا زئوس

امدی ناتار تو ساید ما کاتا می‌کنی؟

تو ساید ما دهکده میزنی!

تهدید می‌کنی؟

دو به هم زنی می‌کنی!

بعد پشت تلفن حرف از رفاقت میزنی؟

راستی شنیدم گزارشات مکرر هم کردین رو پروفایل من 😂 خوب زور میزنین

قبل از سرور se میاد میگه میخوان ۳ به ۱ کنن رو ما 😂 بعد اینجا حرف از سیاست جدا نشدنی شمال شرق از جنوب شرق

من با تیم لویال کنونی ۲ سرور ۲۹ ایران و ۴ ایران روبرو هم بازی کردیم به نظرم از تیم آریانا خیلی بهتر هستن

تیم آریانا به زودی پاک سازی خواهد شد یه شب تو همین شبا یهو میبرمتون زیر زمین

برای علیرضا ایران آرزوی موفقیت دارم هرچی باشه رفیق چندین ساله و هم بازی بنده بوده فقط به نظرم تو ساید اشتباهی قرار گرفته

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard: لطفا از بکار بردن کلمات و کنایه توهین امیز خودداری کنید ().

• حالا حرص میخوری، بخور، نوش جان ،
    ولی آخه فرشید = بچه؟؟
    یه گروه داریم پیرمردهای تراوین، بعد فرشید تو اون گروه از همه پیرتره =)))) حالا اینکه چرا " اشکان پسر" به "فرشید" میگه بچه جان رو فقط جوریاس یا ایوب میدونن =)))

خیر پیش،

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

اشکان پسر چون گندمش خیلی منفی بود, دنبال فرشید میگرده تا جا گندمیش رو دستمایه تغییرات کنه ;)

بالاخره پیری گفتن,محرم اسراری گفتن ,میدونی که ()

اینا چرا اینجوری همر ساختن, چرا اونجوری زدن؟

پ.ن: جوریاس mh14 رویک سال منحصرا دست خودش داشت,شکارم ازش :(