نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود و خسته نباشید

لقمان جان ارادت در جریان است

بنده فرمودم چون در سرور نیستم و البته دوستان اینجا منتظرن یه نفر صحبتی کنه بصورت تیکی تاکایی ببرنش تو یک سوم دفاعی صحبتی ندارم در تاپیک

اگر واقعا علاقه مندین که یکسری واقعیات براتون روشن بشه بنده چه مکالمه خصوصی اینجا، چه واتساپمو که دارید، چه تلگرام که تو پروفایل اینجا هست در خدمتم ، اگر هم که قصدتون از این پستها بدست گرفتن جو فروم یا همون ادامه بحثهای دیگر دوستان هست که خب موفق باشید کاکو جان

البته بازم حدس من این هست شما با اشراف به موضوع و همون دلیل دوم دارید این بحث رو ادامه میدید ، در هر صورت بنده خصوصی پاسخگو هستم

• اتفاقا 90 درصد حرفات ، نظر من هم هست، شدیدا با جنگ داخلی مخالفم، شدیدا با از بین رفتن پتانسیل های خوب در حد 250Grams مخالفم، اونم این سرور که ... فقط یه چیز مهمی باید به حرفات اضافه کرد و اونم اینکه خیلیییی با این تیم مذاکره شده و هیچ جوره حاضر نشدن همکاری کنن، از روی که یادم میاد هرروز بحث اختلاف با اینا بوده ،
    مختصر:

1-یه عده از این خوارج اولش معتقد بودن تیم لیدری موظف هست براشون گلد بخره! چراغ اول رو اینجا روشن کردن،

2-یه عده از اینا اعتقادی به رای اکثریت ندارن، خودشون رو اکثریت میدونن ، در حالی که الان با یه نگاه به جمعشون میشه دید باباجان شما اکثریت نیستید، پس نمیتونید رای خودتون رو به بقیه تحمیل کنید، حالا چه درمورد متا باشه، چه انتخاب توتال باشه، چه هر تصمیم دیگه ای، اصلا تصمیم برای اینه که شمال شرق مستعمره بشه، اکثریت تصمیم میگیره یا اقلیت؟

3-اینا معتقدن مازیار الان دیکتاتور هست و بقیه هم غلام حلقه به گوش، احتمالا تو ذهنشون هم اینطوریه که مازیار اکانت زده ، قلدری میکنه، بقیه هم ماهی یه مبلغی میریزن به حسابش، (این یه شوخیه با توجه به اونکه میگفتن گلد بخرید) ،

والا الان ، همین الان، تیم بندی شمال شرق اینطوری هست 1- مازیار به عنوان جمع کننده نظرات هست، نه اون دیکتاتوری که اینا تو ذهنشون ساختن و تو فروم جولان میدن، حداقل ده بار دیدم پرسیده فلان چیز رو چیکار کنیم بچه ها؟ و هرکسی نظرش رو داده 2- نفراتی مثل علیرضا و مملی وگنس و ایرج و مهدی عشقی و قندیل و جعفر ... چون شدیدا پای کار هستن و طبیعتا به همین دلیل نظراتشون مهمتره، 3- یه عده مثل من چون نمیرسن پای کار تیمی باشن و زحمت بکشن و رو اکانت خودشون بازی میکنن ، نظرشون درجه دو هست و طبیعتا یکی مثل من انتظار هم نداره به اندازه کسایی که پای کار دارن زحمت میکشن و از شرایط اطلاع دارن، حق تاثیرگذاری تو مجموعه رو داشته باشه، 4- یه عده هم نه پای کار هستن، نه بهشون اعتمادی هست، نه با تصمیمات موافق هستن، نه اکثریت هستن، تهش جدا شدن و تبدیل شدن به لویال ، یه روز میگن حذف میکنیم به امید پیروزی شمال شرق، فرداش میگن میزنیم نفت در بیاد، پسفردا باز خداحافظی پر افتخار بخاطر تعصب به شمال شرق، روز بعد دوباره سیگنال دهی به جنوب

4-در مورد اینکه هر مجموعه ی جدیدی تا به هماهنگی بین اعضا برسه یه مدت زمان میبره و این وسط یه سری نواقص و درگیری پیش میاد شکی نیست، اما خیلی سعی شده اینا جذب مجموعه بشن ، خیلی صبوری به خرج داده شده، من فکر میکنم ایرج و مهدی عشقی به اندازه کافی صبور هستن و تلاششون رو کردن، گواهش اکانت حسین TNT که لیدر بزرگترین شاخه شمال شرق بود، مشکل اینه این دوستان با تنفر از امرداد وارد این سرور شدن و حس میکنن همه باید تو این تنفر سهیم باشن ، سیاست های ساید باید بر مبنای این تنفر باشه، داستان هادی لئو و درادیس به نظرم شبیه این مورد نیست، اونجا درادیس نیومده بود هرجور شده اکثریت رو به سمت خواسته اقلیت سوق بده ، یه سری اختلافات بود که تا حدی رفع شد،

5-یه عده شون مثل همین حاج حسین باور کن اصلا نمیدونن چرا خارج شدن از مجموعه ، یه دیکتاتور دیکتاتوری گفتن، یه مستعمره به نافمون بستن، فکر کردن یه باجی میگیرن و داستان همینطوری تموم میشه، یه بار به ایرج میگه من فقط تورو به عنوان توتال قبول دارم، یه بار تو مکالمه به مازیار میگه من با تصمیماتون موافق هستم، چندروز بعد میره جزو خوارج، یه روز 40 بار هم گفتن خدافظ، باز صبح تهدید کردن میزنیم، باز شب گفتن خدافظ، باز صبح تهدید کردن میزنیم، تا اینکه دیشب بدون هیرو رفتن تو دیوار،
    برو تو پست های همین طاها ، ببین تو این چندوقت چیا گفته، تناقضاتش رو ببین،

6-داستان اومدن و رفتن جناب تورج یه چیز طولانی هست که بهتره بازش نکنم، ولی خب ایشون با تایید ایرج برای بازی رو اکانت آیدین تشریف آوردن، حسابشون از این جماعت جدا بود، تو مدت حضورشون خیلی هم عالی بودن ، تو جلسات یه سری سوء تفاهمات پیش اومد که نشد به موقع و درست بهش پرداخته بشه ، یه تایمی ایشون کوتاه نیومدن، یه تایمی تیم لیدری شمال شرق، بعد این داستان هم یه برهه زمانی کوتاهی کم مونده بود مسیرشون با این دوستان خوراج یکی بشه که با هوشمندی راهشون رو جدا کردن و اکانت امانتی رو تحویل ایرج دادن ، از سرور خداحافظی کردن، همچنان احترامشون هم واجب

7-یه سری اکانت هم از بین اینها قابل برگشت به مجموعه بود، ولی واقعا دیگه اعتمادی بهشون نیست، اگه نظرسنجی بزارن برای برگشت اینها، من خودم شخصا رای منفی میدم ، چون دوست ندارم یه روز صبح بیدارشم ببینم لینک خودزنی اینا تو فروم هست. تو جنگ تر و خشک باهم میسوزن، چاره نیست واقعا،

8-در مورد اینکه لویال عقلش میکشید چیکار کنه یا نه، والا من نظرم اینه اینها خودشون هم دقیق نمیدونستن چی میخوان، چه برسه که براش پلنی داشته باشن، هنوز تو مجموعه بودن، هنوز تو تیم اسپیک در حال بگو بخند، هنوز تو گروه واتس آپ هستن، بخاطر اختلاف سلیقه یهو او MM مضحک رو میزنن و میرن یه اتحاد جدید درست میکنن، چیکار میشه کرد با اینا؟ جدی منم بی طرف میپرسم، چیکار میشه کرد با اینا؟ تازه الان که خط ارتباطیشون با جنوب وصل شده ، چاره ای جز زدنشون نیست
    من اینارو با امیرردی مقایسه میکنم، نه داستان هادی لئو و درادیس

• الله اکبر این همه ظریف

الله اکبر به این مذاکره

خب خدا رو شکر نمردیم و معنی مذاکره هم فهمیدیم تو این سرور اول اتک رو هم سایدی با چک چراغ

دوم هم توجه شما رو جلب میکنم به این عکس و سبک جدید مذاکرات

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• 1-قضیه خرید گلد چندین بار مطرح شده با توجه به شرایط اقتصادی ممکنه پلیر قابلی باشه پول هم داشته باشه یا نداشته باشه اون مبلغ هزینه فضایی رو برای اکانتش نتونه بکنه که کل پتانسیلش رو نشون بده لیدر شناخت داشته باشه بهش گلد میده چون بنفع سایدش هست کما اینکه ساسان ایلدان هم اینکار رو تو یه برهه ای فکر کنم کرد برای جنوب شرق و والس یه بنده خدایی هم از کارتش شارژ 2 تومنی ایرانسل خریده بود زمان چه زود میگذره ! ولی اینکه پلیر بیاد بگه گلد بده وظیفته من بازی کنم اشتباه هست تیم ها هم معمولا گلد ساپورت دارن

2-از ظواهر و رنک اتحادها و تعداد اکانتی بله فرمایش شما کاملا درست هست اقلیت هستند ولی اقلیت قابل توجه 20 درصد پتانسیل ساید یا 15 درصد از لحاظ تعداد اکانتی با توجه به میزان رید اتحادها هم میشه وزن نیرویی بهشون داد

3- راجع به مدیریت تیم تری دات تجربه ثابت کرده در کنار زور شمشیر تا دقیقه 90 تلاش بر حفظ پتانسیل ساید هم هست موارد مثال زده شده از سرورهای پیش

4- اتفاقا بنظرم درادیس اومده بود این کار رو بکنه ولی سیاست و دیپلماسی و طرز برخورد تیم مذاکره کننده اکثریت باعث شددرادیس تو تیم خودش هم دچار مشکل بشه و کوتاه بیاد داستان هادی هم با درادیس قابل مقایسه نبود کاملا قبول دارم صرفا مثال های مختلف زدم که تو این نا آرامی های داخل سایدی تیم اکثریت چجوری برخورد کرده با آدم ها و جریانات متفاوت و دیدگاه های متفاوت نتیجه همشون هم تقویت ساید و بکار گیری حداکثری از توان همه اکانتهای ساید بود

5-پست ها خیلی متفاوت و تند بود از هر دو طرف بیشتر بجای جنگ داخلی داخل بازی جنگ فروم بود ! ولی کماکان پیشنهاد میکنم این جریان رو مقایسه کنی با چندین و چند نا آرامی های سرور های قبلی و نتیجه ( حکایت شلیک اول از تفنگ و تاثیر همون شلیک گلوله )

6-در جریان اومدن و رفتن ایشون اصلا نیستم صرفا از پست های مختلف داده شده تو فروم جهت گیری های متفاوت رو نقل قول کردم

7-نظری نمیتونم بدم گاهی اوقات همه پل ها خراب میشه و همه درها بسته گاهی نه

8-پس اینجا هم حرف جفتمون تقریبا یکی هست برنامه ای برای شورش و کودتا نبوده ! میشد با سعه صدر هزینه کمتری داشته باشه این اختلاف نظر و .....

9- جنوب غرب یک بار موضع خنثی گرفت در مورد درگیری شمال غرب و جنوب شرق - شمال شرق موضع خنثی نگرفت - اطلاعاتی هم که درز کرد توسط لویال حمله همزمان به جنوب غرب و .... مورد تکذیب هم قرار نگرفت تا جایی که خاطرم هست اگر حمایت نظامی و سیاسی نکنه از لویال اشتباه استراتژیک کرده

• معنی مذاکره رو اشتباه برداشت کردی، مذاکره مادام العمر که نداریم عزیزم، و اینکه بحث هارو باهم قاطی نکن ، دو تا مذاکره داشتیم،
    - مذاکره اول برای اینکه همکاری کنید و همراه تیم باشید،که همه مذاکره ها تا قبل از اون mm خنده دار شما معتبر بود، بعد از اون ام ام و بعد از اون فحاشی تو گروهتون دیگه واقعا در هرجور مذاکره ای بسته شد،
    - مذاکره دوم ، بعد از خروجتون از مجموعه بود ، واسه این که به پتانسیل شمال شرق لطمه نخوره ، هم اینکه هزینه هایی که شما تواین مدت کردید جبران بشه،
    تازه همین که پیام دادن بخشی از هزینه تون رو جبران کنن و بدون درگیری بحث تموم بشه نشان از خوبیشون هست، کاش قبول میکردید.

• البته سعید جان تقصیر ما بود که اکانت کلاهبردار رو بهتون دادیم و از ساید جنوب غرب دف نریختیم توش باهاش از وسط اس ای خفتتون کنیم عیب نداره این حسرت ما جای اون حسرت شما که برای جاسوستون دف نتونستین بریزین

ناصر جان از شما انتظار نداشتم که به بنده بگی جاسوس اگر یادت باش من روز آخر بود که تصمیم به بازی گرفتم و بهت پیام دادم گفتم کجا میخوای بازی کنی با هم بریم گفتی بیا جنوب غرب من اونجام گفتم باش.

شاید باورت نشه ولی من نه شماره آقا سعید رو دارم نه تا حالا داخل بازی یا بیرون بازی بهشون پیام دادم.

اگر اون یکی دو سروری که باهم بازی کردیم هنوز منو نشناختی و فکر میکنی من انقد پست و حقیر هستم که جاسوسی کنم میتوانی از تیمت( روی اکانتت، دف سازت و مولتیت) که باهم بازی میکنید بپرسی بهت میگن من چجور آدمی هستم بیشترشون رفیق های من هستن (تنها دلیل این که الان باهاشون بازی نمیکنم این که میخواستم این سرور جنگی بازی کنم نه واندر زن).

• میدونید نتیجه ش چی میشه؟
    نتیجه اینه که طرف میاد بعد از کلی داستان سرایی از شنل قرمزی و چرچیل و افلاطون و ارسطو و سخن بزرگان :دی و در غالب یه کادوی خوشگل و آب و لعابدار مینویسه:
    "از ول نکن های شمال شرقی درخواست داریم توتال خودشون رو به صورت رسمی اعلام کنند."

چون تم خوارج گرفتن، طبق گفتار خودشون برم جلو (تیرداد جان با هر کسی توی زمین خودش بازی میکنیم، این یعنی قدرت تطبیق و شکست حریف توی کلام خودش و البته قدرت یادگیری داریم نه دگم و نوار باطل) یمانی ها که منتظر موعود بودند نه دجال سفاک که یه عده را خودی و یک عده رو نخودی می بینه، به پا خواستند، باشد که رستگار شوند.

-- از ول نکن های شمال شرقی درخواست داریم توتال خودشون رو به صورت رسمی اعلام کنند.

کلا قصد نداشتم به همچین تحلیل سنگینی جواب بدم

کلا یه نکته آموزشی بگم برای بعدت بدرد میخوره، هر وقت شک داشتی توی معنا و تحلیل یک جمله، به کانتکس (بافت متن) توجه کن و ببین آیا جمله مشابهی در رد یا تاییدش پیدا میکنی یا خیر! البته با این فرض که نیومدی سیاس بازی دربیاری مثل دوستانت، چقدر شبیه همید شما ها! طوری که اصلا نمیشه تشخیص داد کدوم ربع شرقی هستی! چه توی کامنت، چه توی طرز فکر، و روش بازی احتمالا!

ول نکن به نظر من البته: سمج و پیگیر برای گرفتن حقش (مثلا مدل فانش)

نکته خیلی جالب:

چرا زمانی که یه اکانت توی جنوب غرب اعتراض کرد (با توضیحاتی که قبلا داده شد) و اتفاقات بعدیش ...

یکی از حضرات نیومد از یه منطقه دیگه بگه، ای بابا آرام باش بازیتو بکن، سرتو بنداز پایین، اونجا لیدر داره

همه برگشتن گفتن لیدری و مدیریت مشکل داره و فلان و بیسار!

چرا؟ خطر بزرگی بود براشون جنوب غرب متحد.

ولی روی شمال شرق متحد حساب باز کرده بودند.

به عنوان یکی از دفکوردهای جنوب غرب میگم هر زمان نیاز باشه، حمایت مستشاری، لوجستیکی از پلیرهایی که جلوی ناروزنی وایستند و خالق طوفان طبس بودند! انجام خواهد شد.

• کم گوی و بجز مصلحت خویش مگوی

چیزی که نپرسند تو از پیش مگوی

دادند دو گوش و یک زبانت زآغاز

یعنی که دو بشنو و یکی بیش مگوی

فقط در همین حد باید گفت و دایورت کرد به شعر بعدی

چون بود اصل گوهری قابل

تربیت را در او اثر باشد

هیچ صیقل نکو نخواهد کرد

آهنی را که بد گهر باشد

خر عیسی گرش به مکه برند

چون بیاید هنوز خر باشد

• نکته خیلی جالب:

چرا زمانی که یه اکانت توی جنوب غرب اعتراض کرد (با توضیحاتی که قبلا داده شد) و اتفاقات بعدیش ...

یکی از حضرات نیومد از یه منطقه دیگه بگه، ای بابا آرام باش بازیتو بکن، سرتو بنداز پایین، اونجا لیدر داره

همه برگشتن گفتن لیدری و مدیریت مشکل داره و فلان و بیسار!

سلام زبل خان

علتش در مرحله اول این بود که طبق خواسته و روالی که خودتون در پیش گرفته بودید که ؛

هیششششکی حق نداره اسم ربع ما رو بیاره.

هیششششکی حق نداره از ربع ما سوال کنه.

اصلا اون اولش که پلیرتون اومد پست گذاشت ، بازم کسی از کوارترهای دیگه عکس العمل نشون نداد و فقط همگی نظاره گر بحث بودیم ،

بعدش هم ش.ش که اصلا، ش.غ هم اصلا ، فقط چند نفر از ج.ش اومدن و در قالب تیکه و کنایه یه چیزهایی در این مورد گفتن و پرسیدن .

بنابراین اون "همه برگشتن گفتن ..." غلیظی که داری میگی ، دروغی بیش نیست و فقط چند نفر بودن.

اصلا حجم و مقدار سوال یا اصن دخالتهای اونزمان ما در مورد اون بازیکن ، با حجم سوال و دخالتهای الان شما در مورد ش.ش قابل مقایسه هست !!!؟

نکن با ما همچین قهرمان

از همه مهمتر؛

همون چند نفر هم که اومدن طرح سوال و دخالت کردن ، چه وقتی اینکارو کردن؟،

وقتی که اون بازیکن از سرور رفته بود و فقط دیگه تو فروم داشت شکایت میکرد

ولی شماها دارید چه وقتی موش میدوونید !؟ (موش که تعارفه،دارید گراز ول میدید وسط)،

وقتی که هنوز این شورشی ها که یه اتحاد جدا زدن تو سرور هستن و فعالن!

قیاس مع الفارق نکن شنل قرمزی !

دیگه اینکه ، ببینم چطوریاست که هر وقت به نفعت نیست ، میگی درگیری یه بازیکن با ربعش ، با درگیری چندین بازیکن با ربعشون قابل قیاس نیست.

اما الان که به نفعته ، داری داستان همون یه بازیکن رو با این اتحاد جداشده ش.ش مقایسه میکنی!؟

اونی که ما رو فرض کردی ، خودتی(فرض میکنم فکر بدی در مورد ما نکردی)

داشتم رد میشدم ، دیدم باز رفتی سر منبر و میخوای تو روضه ت قاطر چراغعلی رو به جای مادیان حضرت عباس به جماعت قالب کنی ، گفتم منم از وسط جمعیت داد بزنم : خودتی

و بازم برم دنبال گرفتاریم.

شبت بخیر

خداییش بهم خوش نمیگذره

تیرداد

اهان ، راستی پ.ن : علی چیفر ، بخاطر تو دارم سعیمو دارم میکنم که پستها رو کوتاه کنم.

• سلام مجددی عرض کنم خدمت رفقا.

همانگونه که می دونید به علت مشغله زیاد و رسیدن به سرپایینی سنی زیاد نمیتونم و البته نمیخوام پیام بگذارم و فقط زمانی که حرفی برای گفتن باشه وقت ارزشمندتون رو میگیرم. به نظرم کل پست هام به عدد ۱۰ نمی رسه و هیچ مطلب اسپمی فکر نمی کنم ارسال کرده باشم.‌

امشب هم اگر بتونم یک پست فنی از یک منظر جدید در خصوص بالانس سرور قرار خواهم داد.

دوست من شما که اینهمه از تکرار مطاالب دیگران گلایه داشتی در دو صفحه چهار بار یک سوال پرسیدی و به قول دوستان کسی دوست نداشت جواب بده. و البته ناصر عزیز پاسخ دادند. بگذریم

این پیام شما! درسته؟ الان پیام خودم که واسه ۶ شهریوره ریپلای میکنم

دوست من این پیام رو دوباره بخونید. ظاهرا ندیدین. پی نوشت رو دقیق تر بخونید.

این بیانیه رسمی شورای لیدری ساید ملوک الطوایفی جنوب غرب هست.یه عکس بگیرید جواب خیلی از سوالاتتون توش هست. ما زیرزمینمون خرابه. یه نفرم بیشتر جا نمیشه توش. واسه همینم همه می دونن چیکار می کنیم و هیچیش قایمکی نیست. چیزیرم قایم کنیم میام میگیم قایم کردیم. جسارتمونم تو این موضوع نشون دادیم.

کافیه عزیز؟

بازم سوالی بود بنده در خدمتم.

در خصوص مزدور خواندن دیگر دوستان؛ برادرم معنی لغوی مزدور زشت نیست و به معنای کارگری که پول میگرد می باشد اما در مفهوم مصطلح یک نوع توهین است و لطفا در انتخاب کلماتتون دقت کنید. ممنون میشم رعایت ادب و احترام را بکنید.

پ.ن۱: شنیدم جاده ها به جز گرگ ؛ پلنگ هم دارن. شکارچی کجایی؟

پ.ن۲: بهنام جان؛ سوئیس هم ملوک الطوایفی اداره میشه. صرفا جهت اطلاع.‌

پ.ن۳: آخ جون تیزر جدید. تیزر دوست دارم.

پ.ن۴: اشکان سرلشکر عزیز و لقمان آرزوی سلامتی و بهبودیتون رو دارم.

• به عنوان یکی از دفکوردهای جنوب غرب میگم هر زمان نیاز باشه، حمایت مستشاری، لوجستیکی از پلیرهایی که جلوی ناروزنی وایستند و خالق طوفان طبس بودند! انجام خواهد شد.

این نظر ساید شماست یا نظر شخص شما ؟

یوسف جان این با سیاست شما هماهنگ است یا ایشان هم خوارج هستند ؟

• سلام میگم خدمت شما دیابلو جان

عزیز من گفتم کسایی که گوشه رینگ ساکت نشسته بودن الان نباید بیان شمشیر بکشن علیه مولتی و شما حق داری انتقاد کنی

اما کسی که تا دیروز ساکت بوده الانم باید غلاف کنه درضمن این پست شما دست کسی رو رو نکرد ما حتی لینک و عکس رید امپریال رو گذاشتیم درکل هیچ حرکتی و بحثی از جانب سایدتون و فشاری از جانب شما روی nw من یکی ندیدم اگرم بوده در حد انتقاد بوده که داداش نکن اینکارو بده و از این حرفا حداقلش از این دوتا بازیکن چیزی ندیدم

که الان دارن دم از مولتی و این حرفا میزنن اما قبول کنید سایدتون چون میدونست nw برای زدن آمرداد داره شمشیر تیز میکنه ساکت و آروم ایستاد تا آمرداد کتک خور بشه

نگو نه که ناراحت میشم:)

• بر خلاف اینکه خودت فکر میکنی خیلی پیچیده، هنرمندانه ، پر محتوا همراه با فکت و نکات ادبی و فلسفی پست میذاری، از نظر من بیشتر ادا در میاری، امیدوارم یهو مثل این داف های اینستا و تیک تاک افکت ظاهرسازیت نپره که خیلی بد میشه ;)
    دوست نداشتم مستقیم ریپلای کنم ولی خب دیگه مجبور کردی،

الانم من تو پستم نگفتم "جناب دفکورد جنوب غرب چرا از پلیرهای آنتی ناروزن حمایت میکنی؟ " شما مختاری سوار افکت ادبیات و فلسفه و سخن بزرگان بشی و هرچی دوست داری بیای فروم دٌر نویسی کنی حال کنی، اینجور بگم که اصلا مخاطبم نبودی که بخوای خطابم کنی ،

بنده به اون دوستان خوارج (همون آنتی ناروزن شما :دی ) عرض کردم به نظرتون الان ما مستعمره امردادیم، یا شما بازیچه دفکورد جنوب غرب؟

البته بگم، واقعا من سیاستتون تو این سرور رو دوست دارم، سیاستی همراه با آرامش برای خودتون، سکوت در مقابل درگیری دو ربع، مظلوم نمایی مقابل متای شرق، در آخر هم حمایت مستشاری، لوجستیکی از خوارج شمال شرق، اگه نمیگیم دلیلش این نیست که نمیبینیم نازنین :*
    کلا بازی ایزی مود اصلا بهم نمیچسبه ، دوست دارم تو فروم، تو بازی، تو جاسوسی، تو جنگ داخلی ، تو اختلاف افکنی تمام تلاشتون رو بکنید، پیمان یه جمله قشنگی داره که میگه: مهم نیست ببریم یا ببازیم، مهم اینه بد نبازیم،
    حالا من میگم اصلا اصلا مزه نمیده راحت ببریم، اتفاقا خیلی حال میده اینبار همه چیز سخت سخت باشه، خوب باشیم، تهش نبردیم هم نبردیم، هرچی به برنده ها قرار بوده بدن قبلا گرفتیم، شما خوب هستی، عالی باش، ما حال عالی بودن شمارو میبریم.

ارادت

• این نظر ساید شماست یا نظر شخص شما ؟

یوسف جان این با سیاست شما هماهنگ است یا ایشان هم خوارج هستند ؟

اتفاقا میخواستم اینم بنویسم، ولی خب دیدم دو حالت داره:
    یا یوسف جان لیدر معنوی هستن و تصمیمات اینطوری تو رده های پایینتر گرفته میشه،
    یا تصمیماتشون تغییر کرده ، هنوز فرصت نکردن اعلام رسمی کنن ،

در هرصورت نتیجه برای ما یکسان هست،

• سلام لقمان جان ببخشید که من به خودم جرعت دادم پستت رو ریپلایی کردم

من توی پست های قیلی غیر واضح این مسله رو گفتم حتی 3 هفته پیش بهنام اتک ها رو دیده بود و این مسله رو فهمیده بود که من زنگ زدم گفتم بهش و خودش گفت دیدم اتک ها رو یک سری شیوه دیگه هم اشکان جان داره رعایت میکنه که اونم سر بسته گفتم که جالب بود ولی یکسری به تمسخر ازش رد شدن و فرد باهوشی مثل اشکان اینو داره رعایت میکنه ادامه نمیدم اما واقعا جایی تحسین داره

سلام برهمگی

خداییش ادم خیلی زورش مگیره این حرفها رو میشنوه

اون زمانی که شمال غرب هنوز بازی میکرد تمامی 3ساید هی مرتب میومدید میگفتید که ایمپریال پوش میکنه و کسی تاپ رید بودن این اکانتو بر باهوشی پلیرهاش نمیزاشت و مکررا اعلام میکردید که پوشر هستش حالا چی شده که اکانت واچ اند لرن که با اختلاف نفر اوله پلیرش اشکان جان شده باهوش و پوشر نیست =O=O(البته شکی در هوش اشکان عزیز نیست) لازم به ذکره ضریب هوشی سامان و میثم و دوتا محمد اگه بیشتر از اشکان جان نباشد کمتر هم نیست

حالا خودتون فروم نشین های عزیز بیایید قضاوت بکنید

• اتفاقا میخواستم اینم بنویسم، ولی خب دیدم دو حالت داره:
    یا یوسف جان لیدر معنوی هستن و تصمیمات اینطوری تو رده های پایینتر گرفته میشه،
    یا تصمیماتشون تغییر کرده ، هنوز فرصت نکردن اعلام رسمی کنن ،

در هرصورت نتیجه برای ما یکسان هست،

البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

• البته فرضیه سوم هم اینه که این دوستان با هم بسته بودند مواردی رو و حالا رو شده دستشون ، از آقا یوسف عزیزی که من می شناسم ، این حرکت ناشایست بسیار بعید است ، ایشان شهره به اخلاق و صداقت دارند و این کارهای کثیف حتمن بدون اطلاع ایشان است

خب این میشه همون مورد اول که گفتم ، آقا یوسف بی اطلاع هستن و تصمیمات از یه لول پایین تر گرفته شده،

منتظر میمونیم از خودشون بخونیم

• سلام برهمگی

اون زمانی که شمال غرب هنوز بازی میکرد تمامی 3ساید هی مرتب میومدید میگفتید که ایمپریال پوش میکنه و کسی تاپ رید بودن این اکانتو بر باهوشی پلیرهاش نمیزاشت و مکررا اعلام میکردید که پوشر هستش حالا چی شده که اکانت واچ اند لرن که با اختلاف نفر اوله پلیرش اشکان جان شده باهوش و پوشر نیست =O=O(البته شکی در هوش اشکان عزیز نیست) لازم به ذکره ضریب هوشی سامان و میثم و دوتا محمد اگه بیشتر از اشکان جان نباشد کمتر هم نیست

سلام علی جان خوبی داداش

زوت نگیره البته جسارت ها اما ازت خواهش میکنم پست ها رو قشنگ بخون بعد منو مواخزه کن میدونی که دوست دارم اما پست پایین فکر کنم مال 3روز پیش باشه دعوتت میکنم یکبار دیگه بخونی

من گفتم سامان از اکانت امپریال اون سیستم رو پیاده میکرده و این فکر کنم تایید باش بر رید دادن با برنامه اون زمان

کاش عینک بدبینی رو برداریم و پیش زمینه ای که برای اون وارد سرور شدید (زدن آمرداد ) مانعی واسه تایید یا تکذیب کسی نشه

ما که دوست داریم حالا شما مارو دوست نداشته باش 2113 خودمونی ;)

• سلام برهمگی

سلام

فکر کنم لازم باشه رعدهای اکانت کلاه بردار رو یادتون بیارید

همون داستان حاجی و ۵ صبح و...

• در بیشه ی شیران این یک قانون است

اگر طالب صلح هستی

آماده ی جنگ شو

تیزر متای ۲ تیم بزرگ و قدرتمند امرداد و آریانا :

https://aparat.com/v/AzaT2

بزودی بیانیه ی مشترک تیم امرداد و آریانا به سمع و نظر شما عزیزان رسانده میشود