نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• چطوری سوپر بازیکن؟

میخواستی حمام خون به پا کنی، خوشم میاد مرد و حرفش :)))
    همر خودتو به خاک و خون کشیدی؟

نمیگی شیرهای آریانا جر وا جر میکنند گله ضعیف شمارو؟:دی

بازی کردن بلد نیستی،شده یه جارو بزنید بگید ما تونستیم؟

اگر شما اکثریت شمال شرق بودید چرا ما اقلیت رو حذف نکردید؟

اگر شما اینقدر قوی بودین چرا یه بار مارو دفاع نکردین؟

چرا توی این جنگ که ما 10 تا تارگت صفر کردیم و چندین جا دفاع کردیم همر هاتون رو شما فقط با کله رفتین دیوار؟

میشه از پلنر و لیدرتون بخواین یه آموزش به ما بدن هرکاری شما میکنید ما یاد بگیریم هیچوقت انجام ندیم اینقدر ضعیف نشیم مثل شما ها...

فکر کنم هرجا اسم بچه های آریانا به گوشتون برسه جیغ بزنید و فرار کنید:)))

در بیشه زار شیران این یک قانون است، اگر طالب صلح هستی آماده جنگ شو

مرسی از حمیدرضا عزیز

پ.ن:وحید و حسین تی ان تی به جای متن آماده کردن توی فروم گذاشتن و حرف بزنید بگید کانتر میکنیم فلان میکنیم، یاد میگرفتین دو تا تارگت میزدین:))فعلا با کله یا تو دیوارید یا فقط دارید میخورید:))

پ.ن2: برید کلش آف کلنز بازی کنید، وقتی دهتون خراب میکنند میتونید باز ادامه بدید، تراوین برای شما ها نیست... توی چهارتا سرور که پلیر درست و حسابی نبوده بازی کردید، بعد میگید خفنید؟ شما زمانی که ما بازی میکردیم، اگر بازی میکردید فارمی بیش نبودین... بیشه زار شیران شرق رو فراموش نکن...

• هنوز منتظریم ببینیم شما دف دادید به ش ش یا نه؟

سلام مهرشاد جان ما كه ميگيم تو تاپ ١٠ هستيم دف رو داديم.:دي

اين اتحاد مسترز كه درگيري داخلي ندارن اين ٣ كي دفو توي شمال شرق كرده قربونت برم

3243-1179b36f-5ae2-4b34-b03e-02210013ca69-jpeg

معلومه كه داره دف ميده قربونت برم فقط نميخان دستاشون معلوم شه.الان تنها جنگ داخلي توي شمال شرقه

• سلام مهرشاد جان ما كه ميگيم تو تاپ ١٠ هستيم دف رو داديم.:دي

اين اتحاد مسترز كه درگيري داخلي ندارن اين ٣ كي دفو توي شمال شرق كرده قربونت برم

3243-1179b36f-5ae2-4b34-b03e-02210013ca69-jpeg

معلومه كه داره دف ميده قربونت برم فقط نميخان دستاشون معلوم شه.الان تنها جنگ داخلي توي شمال شرقه

آخه کلا رفیقمون تو پیچه ما برا متا از ش ش دف گرفتیم اومدن کردنتش ی شر و لیدرای با سابقه و اسم و رسم دارشون که هرکدوم اسمشون رو ی تریلی نمیکشه

کردن دست نشونده های ما:)

بعد الان خودشون دارن از نیروهایی که خودشون فرستادن ش ش دفاع میکنن چه تو سیاست برا دو دسته کردن ش ش چه تو دفاع کردن با نیرو ازشون حمایت کردن.

اسم این رفیقاتون تو شمال شرق مزدور نیست احیانا؟جسارت داشته باشید بگید دف دادیم به مزدورامون حداقل بگید میخوایم گند بزنیم تو ش ش

نه بیاید اینجا هوچی گری همه چی واضح هست

• اقای شیر بیشه زار

انگار خودتم باورت شده خفنی !!!

۱۰تا تارگت میشه یه اسکیرین بزاری منم ببینم جالب شده برام

عکس اکانت ها هست که چی زدین

همیشه همین بود قبل کتیبه انقدر گنده حرف میزنی که به کتیبه نمیرسی الانم ۴نفر دورت هستن فکر کردی خیلی شاخی

پ.ن .جوجه رو اخر پاییز میشمرن !!

دمتون گرم دیوارمون کردین مرسی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام عرض میکنم خدمت دوستان

دوست گرامی اولا که چند تا یکی یادتون رفت و من اضافه میکنم

یکی قبل بازی خدا میدونه بالاخره تو زیر زمین یا پشت بوم نمیدونم گنجه کفترا کجا متا از قبل بسته و با دروغ خواسته جور دیگه نشونش بده و وقتی صداش در اومد

و همه فهمیدن...................................................

بعدش گندش در اومده که نگو از اول میدونسته این موضوع لو بره آبرو براش نمیمونه (به اعتراف خودش)

یکی وقتی خبری البته در ظاهر نبود به یکی دیگه دف میداده و از این کثیف بازیا ( که البته گویا از نظرشون عادیه)

یکی که امروز هزار تا گندکاریش در اومده میاد بازخواست گونه میپرسه به فلانی دف دادید یا نه و...... بابا خودتو جمع کن

یکی با کلی دوز و کلک اومده فاز god father گرفته و با سیاستهای خارق العادش متای زیر زمینی یا پشت بومی و اینا میبنده

یکی دو تا سایدو یکی میکنه بر علیه یه ساید و ادعای توازن میکنه تو این حالت بعد برای اون سایدی که تنهاست کری هم میخونه نفهیدیم بخدا اونا قوی بودن شما دو تا مجبور شدید متا کنید یا اونا ضعیفن من که نمیشناسمشون ولی شنیدم شما خوب میشناسیدشون . دی

یکی به هم سایدی که نه به هم اتحادیش اتک میده و (البته با چک کردن چراغش و مطمعن شدن که طرف ساعتهاست رو اکنت نیست

یکی توتاله شماله فقط نمیدونیم چرا واسه جنوب بازی میکنه

یکی یه روز توتاله یه روز عضو شورا یه رو ز دیکتاتور یه روز godfather یه روزم تو آخرین خبر شده جمونگ

حالا جالب تر

یکی اینهمه گندکاری رو تونسته تو یه سرور اونم قبل کتیبه ها انجام بده و رکورد گند کاری رو تو دنیای تراوین بزنه

حالا یکی هم الان پیداش شده میگه ما کلا 3 نفریم بعد از 2 تا ساید درخواست میکنه تورو خدا بیاید همه جمع شیم این 3 نفرو بزنیم

بزرگوار شما همیشه واسه زدن 3 نفر باید نصف شهر رو جمع کنی .دی

ممد تقی جعفر شهداد مرداد تیر زاگرس خیار گوجه گلابی هویج سیب زمینی زیر زمین پشت بوم گنجه کفترا هوای مرطوب هوای خوب

العاقل تکفیه الاشاره

همه حذف خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

3 نفرو با 2 تا ساید میخوان حذف کنن بازم دنبال یار کمکی میگردن

بالاخره ما چند تا هستیم که از کل اتحاد آمرداد البته در ش ش (منظور شعبه اتحاد مذکور در ساید شمالی) قویتریم و شما باز دست به دامان اونها شدید برای زدن ما

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

بر میاد ازتون وقتی هم اتحادی رو زدید دیگه انتظاری نیست .................................................

• حاج حسین ای همه وقت گزاشتی تو فروم کاش یکم برا اکانتتم وقت میزاشتی :)

مثل داداچی های شمال غربت بی هیرو هم اتک میدی داستانش چیه به ما هم بگین شاید اینم باگه ما خبر نداریم :D

پ .ن : 200 تیرانداز :D

• سلام علیکم جمیعاً

اول اینکه بنده مخلص همه دوستان در تمام ربع های بازی هستم. کل کل چیز خوبیه و محرک قوی برای پیش بردن سرور. ولی تهمت نزنید به همدیگه. روی صحبتم با همه هست. جناب بهنام عزیز که لیدر و سرور بنده هستند و اشکان (واچ اند لرن) و سعید (ملا) و ناصر (کلاه بردار) همشهری های محترم و دوست داشتنی بنده که از نزدیک هم زیارتشون کردم و ارادت ویژه ای به همه این بزرگواران دارم.

دوم اینکه تحلیلی که میزارم اینجا برای این هست که این بحث غارت تمیز و کثیف تموم بشه بره پی کارش. همه دارن تمیز غارت میکنن. ناصر جان اگر شرط بندی رو عملی میکردید شما بازنده میشدید. بنده مطمئن هستم غارت اکانت Watch and Learn کاملاً از ناتار و بدون پوش هست. یقیناً صحبت شما برای اینکه میشه به ناتار پوش کرد صحیح هست. ولی عملاً هیچ عاقلی نمیاد این کار رو بکنه وقتی خود ناتار اینقدر منابع داره. کلاً استفاده از منابع اکانت های تیم (شما بخونید مولتی) در غارت اشتباه مهلکی هست که هر کسی انجام بده به ضرر آینده خودش و سایدش هست. به هر حال بنده خوشحالم این شرط بندی عملی نشده. دلیلش هم اینه ناصر وزنه ای مهم در ساید SW هست و ایشون اگر اکانتشون به باد بره سر یک کل کل که اصلش غلط هست صدمه اش برای کل جنوب غرب هست و نه فقط برای ایشان و توصیه حقیر به این برادر بزرگتر خودم این هست که قمار نکنید سر خودتون. شما سرمایه جنوب غرب هستید.

سوم روی سخنم با آقای رسول ادمین محترم سرور هست. سایت خوبی راه اندازی کردید. بنده راضی هستم. ولی بنده به شما هشدار دادم قبلاً که رفتار شما تعیین کننده درآمد شما از سرورهای آتی و حتی همین سرور خواهد بود. شما که برای رضای خدا که این سرور رو راه اندازی نکردید. قطعاً جنبه مالی آن برای شما اهمیت دارد. اینکه حقیر آدم خودداری هستم دلیل بر این نیست کسی نمیبینه شما چه کار میکنید. شما به شمال غرب خیلی کمک کردید. البته اونا برای اینکه معتقد بودن شما دخالت کردید در سرور زدن حذف کردند و رفتند. ولی لطفی که شما به اونا کردید به ما نکردید و بنده از اول سرور هیچی نگفتم. چون میدونستم این دوستان آخرش به مشکل میخورن. حالا باز بیان بنده رو آموزش بدن که اشتباه میکنی و ما خیلی خوب بازی کردیم. بازی این دوستان نهایت تا کتیبه میتونست دوام داشته باشه و چون فقط آمده بودند امرداد رو بزنن اسیر این سرنوشت شدند. و این لطف شما به شمال غرب چه بود؟ ناتار! ناتاری که به اونها دادید به ما ندادید. شما با ناتار سرور رو کنترل کردید که به اصطلاح از موازنه یا بالانس خارج نشه. اگر ناتار شمال غرب رو ما هم داشتیم و اگر ما هم از همون اول میدونستیم که اینقدر شیرده هستن وضعیت خیلی فرق میکرد. الان خیلی از همرهای بزرگ سرور در جنوب شرق هست. ولی این مرهون تلاش شبانه روزی دوستان هست. الان بدترین ناتار سرور در جنوب شرق هست. حقیر همه اعداد در تمام تاریخ ها (کلاً فکر کنم 4 روز اسکن سرور رو ندارم. که پشت سر هم نیست.) دست بنده هست. عین دیتای بازی دست بنده هست. اون کسی که حق داره از دست این بی عدالتی شما حذف کنه بره ما هستیم نه شمال غربی هایی که رفتند. البته ما بازی میکنیم همچنان. ولی!!! این ناتار سرور رو برای جنوب هم مثل شمال کنید. سرورتون از بالانسی نخواهد افتاد.

چهارم اینکه الان که این قضیه رو، رو میکنم یک دلیلش متایی هست که بسته شده. این تحلیل هدیه بنده به شمال شرق است برای اینکه بدونن چه نعمتی در اختیارشون هست و ازش استفاده کنن. اشکالی که پیش خواهد آمد این هست که ما از تاپ غارت ممکن هست شوت بشیم بیرون به واسطه اینکه شمال شرق میتونه بیاد جای ما رو بگیره ولی چون این عزیزان برادران ما هستند هیچ اشکالی نداره و بنده خوشحال هم میشوم. ان شاءالله که جناب ادمین حرف بنده رو قبول میکنن و ناتار ما رو هم متعادل میکنن مثل شمال. در این سرور زدن مولتی اشتباه است. کشاورزی خوب است! ولی ناتار را غافل نشوید.

و اما پنجم! خود تحلیل! حقیر سه تا پلات خدمتتان ارائه میکنم، از امروز! از 20 روز قبل و از 40 روز قبل. سایز عکس هم بزرگ هست 1920x1920 پیکسل. رنگ های آبی ناتارهای کم جمعیت. رنگ سبز ناتار متوسط و خوب. رنگ نارنجی ناتار خیلی خوب! رنگ قرمز ناتار فوق العاده عالی و شیرده معرکه! ببینیم هر ربعی چی داره!

اول 40 روز قبل یعنی 31 شهریور. به نظر میاد همه چیز خوبه! جناب ادمین انگار دستکاری نکردند چیزی رو. البته باز اعداد (بنده توی پلات عدد ندادم. عدد هم دارم!) به نفع شمال غرب هست. ولی متعادل هست! بنده قبول دارم خیلی خوبه این وضعیت.

دوم 20 روز قبل یعنی 19 مهر که هنوز دوستان شمال غربی حذف نکرده بودند. خداییش خیلی بهشون حال داد ادمین! شمال شرق هم بهشون نعمت اساسی داده شده. خب جنوب چه گناهی کرده؟ چون فعال تر هستند باید محروم باشن که یک وقت بالانس سرور به هم نخوره؟!

سوم امروز! یعنی نهم آبان. ببینید چقدر در حق جنوب اجحاف شده! چرا الان جنوب در تاپ غارت هست؟ چون دارند وقت میگذارند و همرهای خوبی دارند و دست از سر ناتار بر نمیدارند. نمیدونم! شاید جناب ناصر هنوز آبادی ها رو هم میزنن!!!! اینکه همر دوم سرور هستند تصادفی نیست و بنده مطمئن هستم ریدشون سالم هست. ناصر جان روز میتینگ اکانتتون رو نشون بنده ندادید در ضمن. (اکانت رو دو نفر از دوستان دیدند) البته نشون کسی هم ندید و به صحبت بهنام عزیز حتماً توجه بفرمایید.

خب مشاهده میفرمایید که جنوب ناتارهای کم جمعیت داره! ناتارهای تپل مختص شمال هست. آیا خون این عزیزان از ما رنگین تر هست که به ایشان اینطوری لطف شده؟ آقای ادمین محترم باید جواب بنده رو بدید. این مطالبه حق ماست و از شما استدعا دارم که حتماً یک فکری به حال ما جنوبی ها هم بکنید. اینکه حقیر این مطالب رو اینجا با بقیه به اشتراک گذاشتم عملاً به ضرر جنوب کار کردم. گرچه شمال شرق الان خود ماست و ازشون میخوام حتماً به صحبت های بنده توجه کنند و غارت ناتار رو در دستور کارشون قرار بدهند. تنها کسی که در شمال داره درست عمل میکنه همون اکانت Aria.Mehr هست که میدونه چه خبر هست. این اطلاعات برای شمال غرب از قبل موجود بوده و میدونن چه خبر هست و این روشنگری حقیر براشون از قبل نمایان بوده و چیزی به اطلاعاتشون احتمالاً افزوده نشده.

در نقشه آخر هم حذف شمال غرب کاملاً مشخص هست چه تاثیری گذاشته. ولی همچنان ناتارهای بسیار خوبی دارند و این در روند بازسازی شمال غرب خیلی کمکشون میکنه. امیدوارم سریع به بازی برگردند.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت: ناصر جان اشکان ریدش سالم هست. شما هم ریدتون سالم هست. کلاً کسی که رید از تیم میزنه اشتباه میکنه. و اگر فهمیدید یکی داره چنین کاری میکنه بزارید ادامه بده، مگر اینکه هم اتحادی تون باشه. چون دود زدن اکانت تیم به چشم تیم میره. در کل بنده ارادت خاصی دارم به شما. موفق باشید.

پینوشت2: دوستانی در پست هاشون به حقیر لطف داشتند. ممنون هستم از شما عزیزان. اینکه مستقیم ریپلای نمیکنم بنده رو عفو بفرمایید.

• عکس هارو قبلا گذاشتم پست های فروم یکبار بخون:))

نگهبان خاکستر هجومی شده:دی

• دوست بزرگوار و گرامی بعضی وقتها تنها یک جمله برای فهمدین و یا حداقل برای زدن یه جرغه جهت پیدا کردن حقیقت کافیه

اما متاسفانه بعضیها سرشونو گرفتند بالا و سوت زنان و گاهی دستی به سیبیل کشان که گهگاهی نسیمی کلاهشونو برمیداره چون سفت نچسبیدند

میبره و بی اونکه متوجه بشند چی شد میبینند کلاه رو سرشون هست و چند قدم جلوتر دوباره همین موضوع تکرار و تکرار و تکرار میشه

و بعضیها هنوز فکر میکنن کلاه خودشونه که رو سرشونه غافل از اینکه تو هر قدم کلاهی از سرشون برداشته و کلاهی به سرشون گذاشته میشه

و اما وقتی انسان در بند تفکرات و توهمات و شناختهای شنیداری نه دیداری و تجربی خودش باشه ( همچون فیلی که قبلا مثال زده بودم )

و افکار خودش رو به روز نکرده باشه و نخواد رخدادهارو ببینه و تجزیه و تحلیل کنه : در این شرایط باورش نسبت به افراد هیچ وقت تغییر نمیکنه و بالواقع

درست نمیشه و همون چیزی رو که قبلا میدونست رو همچنان میدونه و تا ابد ...

اما وقتی این باورهارو بزاری کنار و به وقایع بیطرافانه نگاه کنی اوضاع درست میشه (همون داستان نگاه متعصبانه در انسانها نسبت به اعتقادات و باورها و ...)

حالا لازمه فقط به دو مورد اشاره کنم و بقیه موارد هر زمان لازم شد در خدمتتون هستم

1 . توتال آریانا جناب مازیار راجع به جنوبغرب یه چیزی گفتن البته به من مربوط نیست چون نه کاری با جنوبغرب دارم نه جناب مازیار رو توتال ش ش میدونم

اما تمام دوستان آریانا با بی توجهی و بدون حتی اهمیتی به صحبتهای توتال خودشون مساعلی رو بارها و بارها بر خلاف صحبتهای آقا مازیار بیان میکنن

شماها همه با هم دوست و هم بازی و ایشون رو توتال و حرف حرف ایشونه و .... میدونستید و ما قاعل بر دموکراسی و خرد جمعی بودیم

اما نمیدونم چرا زره ای هم ارزش برای حرفهای ایشون قاعل نیستید پس منی که تا حالا با ایشون همبازی نبودم رفتارم بر مبنای خواسته هام خیلی منطقی

تر از رفتار مدعیان ارادت به ایشونه

(اونجا که گفتم آدم رو باد میکنن و به وقتش سوزن میزنن و میترکونن رو یادتون میاد)

مورد دوم

بدون شرح :::::::::::::::::

این نمونه که عرض میشد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف ایشون.)

حالا میتونید کمی فکر کنید و یا میتونید تفکراتتون رو دست نخورده بزارید باقی بمونه

چندین مورد دیگه هم هست که در صورت نیاز و برمبنای پاسخ شما بیان میشه

وقتی میگیم برای یه ساید دیگه بازی میکنن یعنی این

چون اونموقه نمیدونستن یه ربع حذف میکنه و ... و بهونه هایی مثل بالانس و .... هم فقط جهت تحمیق افکار دوستانشون هست مگر اینکه بپذیریم

ایشون از آینده خبر داشتند که ساید دیگه حذف میکنه و ................ که با منطق من جور در نمیاد

موارد دیگه رو هم میگم خدمتتون

• ضمنا بنده یه آدم منطقی و راست گو و اهل عدالت اگر در کل اتحادهای امرداد و آریانا هست رو ازش خواهش میکنم تشریف بیارن و چند موردی رو ذکر میکنم راجع بهش در کمال ادب صحبت کنیم البته همینجا که همه بتونن ببینن و قضاوت کنن تا برای یک بار هم که شده یا دروغگویی من براشون ثابت بشه یا دیگران

که اگر من دروغگو و خوارج و قایمکی متا بسته و .... بودم دیگه تو هیچ سروری راهم ندن و اگر بقیه بودن فقط به یه معذرت خواهی رسمی از ما و کل بچه های سرور قانع هستیم و حتی ادامه بازی رو در رکابشون میمونیم البته در دموکراسی کامل و بدون بستن متای غیر منطقی

• خخخ علیرضا جان از تو بعیده

گویا مولتی هامون شاخ و دم درآوردن از 1 خونه ای رمر خفت میکنن رمری که با منابع خودش پلیر اخراج شده ی خودش کشیده :))))

از شما بعیده خودتو با این پست تو دعوای درون اکانتی دخالت بدی : دی

این دهکده که شما مشاهده میکنید به دست همین کسانی که خفت کردن بالا اومده و نیروسازی توش انجام شده بلاخره حق آب و گل دارند

گذاشتم راحت باشن یکم از بار آتش سوزی داخلیشون کم بشه که لیاقت این اکانت رو نداشتند و بیرون انداخته شدند که گویا شد :)

• خخخ علیرضا جان از تو بعیده

گویا مولتی هامون شاخ و دم درآوردن از 1 خونه ای رمر خفت میکنن رمری که با منابع خودش پلیر اخراج شده ی خودش کشیده :))))

از شما بعیده خودتو با این پست تو دعوای درون اکانتی دخالت بدی : دی

این دهکده که شما مشاهده میکنید به دست همین کسانی که خفت کردن بالا اومده و نیروسازی توش انجام شده بلاخره حق آب و گل دارند

گذاشتم راحت باشن یکم از بار آتش سوزی داخلیشون کم بشه که لیاقت این اکانت رو نداشتند و بیرون انداخته شدند که گویا شد :)

گذاشتین راحت باشیم از دیشب بالا 11 دفعه جاخالی دادین؟
    واو چه قدر شما رئوف هستید:دی

یه کاری کردم مخفیگاه ساختین:دی

رئوف هستید و مخفیگاه میسازید؟ نمیساختی دیگه...
    میاید ده 4 رو راید میزنید؟

عجیبه این رئوف بودن شما...

• آره دیگه اتفاقا انقد دیدم پیگیر این دهکده ای هستن که خودشون زحمتشو کشیدن گفتم بزنن فردا روزی مدیون مردم نباشیم :)

شما فعلا به خفت کردن نیزه هات برس عزیزم دخالت توی دعوای درون اکانتی یکم جنبه خاله زنکی داره

یوقت جسارت نباشه ها دوست دارم میگم بهت

• در مورد قسمت ادیت شده ی پستت هم عزیزم برای عدم لاست از گندم هست ساختن مخفیگاه :)

گفتم راحتتون گذاشتم اما دیگه اونجوری نباشه که گوشت و جلو سگ میندازی بخواد دستتم گاز بگیره :)

پی نوشت: بلاخره اهلی میشه یا امروز یا فردا یا با استخون یا با گوشت :دی

• اتحادهای آریانا و آمرداد همه باهم هستند، هرگونه اتک به متای شرق اعلام جنک با این دو ساید است.

درگیری به دلایل:

خصومت شخصی، به دلیل دستم بود تقصیر آستینم بود، پلیر خودش زده برای ما قابل قبول نیست.

هرگونه اتکی که زده شده به مجموعه با انتقام سخت رو به رو خواهد شد.

خلاصه درگیری

خوارج:

جمعی از پلیرهای مدعی که وقتی میخورن، داد و بیداد میکنند که کاری نداره زدن شما و ما خودمون گذاشتیم مارو بزنید.

این قبیله خودشون رو خیلی حق به جانب میبینند، خودشون رو اکثریت مینامند.

در جنگی ۵ روز دشمن رو از پا درآوردیم.

۵ شب و ۵ پلن...

تک تک اکانت های خوارج دشمن ما هستند، مشکلات شخصی و غیره دخیل نیست.

خصوصیات خوارج:

ضعیف، بدون توان نظامی، پرخاشگر، پر مدعا، بی مسئولیت در کار تیمی

خوارج رو جدی نگیرید فقط شیرهای آریانا شمارو با تمام وجود دریدند.

از روی ناتوانی در بازی حتی نتوسنتین یک لینک بذارید که ما تونستیم فلان کار رو کنیم:)

اما ادعا توتال لیدری در ساید، ادعا پلنری، ادعا دف کوردی و غیره دارید.

شما برای ما شیرها مثل آهویی به چشم طعمه بودین و بس...

سرعت آهو از شیر بیشتره

ولی ترس از شکار

حواسشو به پشت سر پرت میکنه و شکار میشه

شاید همرهای خوبی داشتید، شاید دفاع داشتید ولی متاسفانه مثل آهو توسط شیر شکار شدید..

باید با احترام حذف میکردید و از سرور خارج میشدید نه این که بمونید تا کامل توی‌ بازی با زدنتون تحقیر بشید :)

پ.ن:سرورهایی که شما بازی کردید احتمالا دور هم سیمز بازی میکردین یا همسایه جهنمی.

پ.ن۲: قطعا توان مقابله با تیم یکپارچه و قوی مثل آریانا رو دارا نبودید و به اشتباه در سرور موندید.

• امیر جان پستت خیلی آرمان گرایانه هست غالب حرفت هم درست هست ولی هر سرور داستان خودش رو داره و عمل هست که عکس العمل میاره

عده ای هم منجمله خودم من یا دوستان دیگه با سیاست های شمال شرق مشکل داشتیم نشستیم صحبت کردیم حل نشد حذف کردیم نه اتکی روی ما اومد نه ما به جایی اتک دادیم تا این حد که خیلی دوستانه فهمیدیم طرز نگاه ما به این بازی ما طرز نگاه بقیه دوستان فرق داره

کسانی دیگه ای هم بودند تو سایدها و سرور های مختلف که دیدند نمیتونند کنار هم بازی کنند حذف اکانت کردند و رفتند !

تاریخ سرورهای هشت و سرور دو هم نشون داده کسی که تو شمال شرق الان مسئولیت داره شرایط و قواعد بازی با گروه های نافرمان داخل ساید رو بخوبی بلد بوده

سرور هشت درگیری با اکانت هادی لئو بود بصورت کلامی و بحث تو فروم که هادی شد یکی از بهترین های اون سرور در نهایت هر شب که میخوابیدیم صبح بعد مسواک زدن و حین خوردن قهوه صبحانه فروم رو باز میکردیم ببینیم هادی کجا رو خفت کرده ! فقط تصور کنید اگر نرمش و گفتمان و راهکار مناسب نبود چقدر خفت و .. و پلن های سرعتی توسط پلیری مثل هادی انجام نمیشد

یا گروه خشن سرور هشت یه اتحاد مستقل تو شمال غرب بود اتک هایی هم چند روز بین این اتحاد و اتحادهای غالب هم شکل گرفت حتی تو فروم هم میومد دقیقا یادمه دوستان جنوب شرقی اون سرور هم چقدر تشویق میکردند اون اتحاد مستقل درگیر رو (فکر کنم بهنام دقیقا تو اون اتحاد بود) باز هم با نشون دادن قدرت نظامی کنار دیپلماسی یک تیم هماهنگ و عالی به قدرت نظامی شمال غرب اون سرور اضافه شد

بنظرت مثلا لیدر با تجربه اون سرور ده سال پیش نمیتونست قضیه رو با کاتا حل کنه بدون مذاکره ! یا حساب این قضیه رو میکرد تا دقیقه نود مذاکره تا آخرین کورسوی امید و استفاده از پتانسیل حتی یک اکانت متوسط جهت قدرتمند تر شدن بیشتر ساید مذاکره از سر ضعف و مذاکره از سر قدرت خیلی فرق میکنه جفت این دو نمونه بالا مذاکره از سر قدرت بود و نتیجه خیلی خوبی هم اتفاقا داد

اخطار اول داده شد اخطار دوم داده شد اعلام مهلت زمانی برای درگیری داده شد بعد درگیری ها شروع شد

یا حتی تو سرور دو تیم درادیس اومد تو شمال غرب باز هم جذب تیم شدند بدون درگیری ( به حواشی بعد کتیبه اون سرور کاری ندارم )

اینجا چه اتفاقی افتاد یک تیم فرضا اقلیت! خوارج ! شورشی ! صرفا اتحادشون رو جدا کردند 4 صبح یک اکانت داخل اتحادی آریانا به زعم همکاری بالویال پرید همرش !

طرف اومده اینجا اکانتی که بهش داده شده بازی بشه رو پس داده توتال ساید ازش تشکر کرده دو تا از اعضای شورا ازش تشکر کردند براش احترام قایل شدند که امانتدار خوبی بوده پست گذاشته میشه از ترس زده شدن چنج دادی فراری شدی !

یا عقل تیم لویال نمیرسید که اکانتهاشون کلا بازرسی شده توسط شورا یا اگر خریداری شده ساید دیگه ای هستند بشینند دف بکشند اول همرهاشون رو فول دف کنند یه شبه بکشند بیرون شمشیر بکشند اگر از ساید دیگه ای خریداری شدند ! یا یه سری اکانتهاشون رو داخل مجموعه نگه دارند که همشون زیر اتک نره !

التهاب منطقه ای و ... میتونه خیلی راحت تبدیل به یک جنگ فرسایشی بشه در دنیای واقعی از شلیک یه گلوله از تفنگ یک سرباز ساده !!!

اینکه بعد از این همه درگیری ها و بحث های فروم باز یک پیشنهاد نیم بند میشه از طرف لویال از سمت مازیار نقل قول میشه جلسه میزاره راجع بهش صحبت میکنه اطلاع میده معنی و مفهومش غیر از اینه که یک درصدی رو بالشخصه قایل هست که این عزیزان فرا سایدی و اجیر شده نیستند و شاید صرفا مشکلات عمیق ریشه ای اداره کردن ساید رو با هم دارند و اصل مطلب که سربلندی ساید باشه رو قبول دارند و به پتانسیل قوی تر شدن شمال شرق کمک میکنند

همین خوارجی که میفرمایید 4 نفرشون تو شورای لیدری این ساید بودند !

تندروی بزرگترین آفت هست و عامل اصلی فروپاشی خیلی از قدرتها در تاریخ بوده(مهم هم نیست از سمت تیم اکثریت و بحق باشه یا اقلیت و نابحق)

من مثالهایی از سرور های گذشته خیلی واضح برات آوردم نمونه ها و برخوردهای رخداده شده مشابه و برخورد متفاوت در این سرور پازلها رو کنار هم بچینید خیلی راحت متوجه میشی چی گذشته

مورد بعدی بالشخصه خیلی سخت هست که یک اکانتی بخوره ! بوم بومش هم تو فروم بیاد و انواع و اقسام تیکه ها و قدرتنمایی ها هم انجام بشه پلیری که تیم و اتحادش مورد حمله قرار گرفته یا همرش پریده بخاطر همبستگی ساید حالا که کار به اینجا رسیده حذف کنه بره !!

نظرات شخصی بود براساس پست ها و تاریخ سرورهای گذشته

• سلام لقمان جان ببخشید که من به خودم جرعت دادم پستت رو ریپلایی کردم

من توی پست های قیلی غیر واضح این مسله رو گفتم حتی 3 هفته پیش بهنام اتک ها رو دیده بود و این مسله رو فهمیده بود که من زنگ زدم گفتم بهش و خودش گفت دیدم اتک ها رو یک سری شیوه دیگه هم اشکان جان داره رعایت میکنه که اونم سر بسته گفتم که جالب بود ولی یکسری به تمسخر ازش رد شدن و فرد باهوشی مثل اشکان اینو داره رعایت میکنه ادامه نمیدم اما واقعا جایی تحسین داره

• که امسال شما سکوت کردی و گذاشتی گنده بشن که ساید مارو اذیت کنن

با سلام، من فقط ارجاعتون میدم به همین مطلب که یه زمانی نوشتم قبل از اینکه ماشین حسابو پرت کنم یه گوشه و چقدر دور شدم ازون فضا این روزها! که همش شده دفع حملات سیاسی!

توی همین مطلب به صراحت مخالفت کردیم با این سبک بازی و فکر میکنم کمتر کسی این مدلی پست گذاشته باشه در مورد غارت اون مدلی!

و بعد از پست من بود که اون آمار ثبت تاپ غارت و نمودار تغییرات توی فروم اومد از طرف شما! اگر اشتباه نکنم!

پس نگیم که ما سردمدار مقابله با مولتی بودیم و بقیه نشستین کف و سوت و هورا! اینم میزارم به حساب فراموش کاری و بس!

توی همین پست هم جدول توان غارت هر نژاد هست، مسلما اینو توی سیستمم مخفی نکردم، اول از همه با لیدرها در موردش صحبت شده و بعد بقیه پلیرها حتی اگر فروم خون نبوده باشند، پس لیدرها هم از فضا نیومدن و دیدن احتمالا! بعد جریان اسکات از اطراف ریدرها بود که بعد از همین تحلیل به بچه های تیم گفتم، بهانه در نیارید و لیست فارماتونو اکی کنید چون حدود 80 درصد غارت Farming Machine میتونه واقعی باشه حالا به اون 20 درصدش کار نداریم و این که آیا کلا دوست داشته از ناتار نزنه و از جای دیگه تامین کنه برای راحتی و کمتر وقت صرف کردن! پس خودتونو نسبت به تاپ تن بسنجید و اگر عقب افتادین اشکال جای دیگست! ما هم نیومدیم یلخی بازی کنیم و هی بگیم آقا شما مولتی داری شما اشتباه میزنی، یه دلیلی پشتش هست لابد!

و نکته بعدی که دیگه توی همین ریپلای بگم

منابع مورد نیاز برای شارژ 4 عدد نان کپ توتن: 489,719 در ساعت

غارت ناصر کلاهبردار: 53 میل (464000 در ساعت)

پس میشه با این غارت و مقداری فیدر 4 نان کپ توتن رو شارژ کرد اونم با کلاه و البته بونس اتحاد 10 درصد! و اونم کاتا! نه رم که منابع کمتری میخواد!

حالا یه همر رو کم کنید گندم بقیه حساب کنید.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo: گندم منفی! ().

• ممنون از نگاه آماریت، فقط یک نکته خیلی مهم:

ناتارهای با پاپ 200 و 180 هم همون مقدار غارت خواهند داد (با یه اسکات دوبل از انواع ناتارها میشه به این نتیجه رسید) پس نمیشه گفت یه عده شیرده هستن و یه عده نیستن! خب نیروی ریدر نمیره جیب مردمو بزنه یا مردمو به اسارت بگیره، یا چوب و خشت و آهن از ساختمونا جدا کنه بیاره که به پاپ ناتار بستگی داشته باشه.

اما در مورد به صرفه بودن برای چیف تحلیل شما کاملا درسته.

یک درخواست هم دارم اگه فرصت شد، حتما یه سر به دیتا بیس و لاگ های سیو شدت بزن، ببین ناتارهای اس دبل و مخصوصا لب مرزی ها چه مقدار افت پاپ داشتند و در چه بازه زمانی؟ (بازه زمانی تموم شدن جنگ اخیر بوده یا خیر؟) و اینجا نیا و نگو تا متهم به تیم فروشی و خیانت و این بحثا نشی، ولی چندین سال دیگه اگر من زنده بودم و شما هم که امیدوارم 120 سال عمر پر برکت داشته باشی، شاید ازت پرسیدم و گفتی محمد دیابلو حق با تو بود!

چرا به جز پلیری که کاتا لاست داده بود کسی جوابی نداد!؟ یا پست ناتار درب و داغون شده!

چرا وقتی ناصر همین مطلب رو گفت به شکل دیگه و به فرض اینکه این جا هم مثل دات کام و بقیه سرورهای معمول هست(نمایش تارگت انتخاب شده قبل از رندوم شدن)، سریع همگی با جوک و فان و فکاهی وارد شدین؟

به این میگن هوچی گری برای پوشوندن حقیقت!

- ناتار کاتا کن ها مستقیم به بهشت می روند بلاشک!

-- اشکان سرلشگر شنیدم کرونا رو بغل کردی، زود خوب شو (میخوایم پوریا ولی بازی در بیاریم وقتی نیستی نیایم اون سمت)

• هنوز منتظریم ببینیم شما دف دادید به ش ش یا نه؟

اول دوستان ببخشید تا الان تو جاده بودم و تازه رسیدم برای همین پست های همه رو هم نخوندم ولی چون احترام زیادی برای تک شاخ قائل هستم وسط خوندن پست ها گفتم پستت رو داداش ریپلی کنم که یادم نره .

تو همون پست قبلی که ریپلیت کردم بهت گفتم داداش .

اگر اس ای آریانا رو تو شمال شرق به رسمیت میشناسه و متا میکنه باهاش و میاد اعلام میکنه با شمال شرق متا کردیم . و برای همین بهشون دف دادیم و تو مسائل داخل سایدیشون دخالت کردیم( نه داداش شما با آریانا متا کردین نه با شمال شرق ) چون از نظر جنوب غرب اتحاد loyal مشروعیت داره پس همونطور که جنوب شرق به خودش اجازه میده که به اتحاد آریانا کمک کنه جنوب غرب هم اگه دلش بخواد کمک میکنه به اتحاد لویال . الان از نظر ما جنوب شرق داره بر علیه متحد ما عمل میکنه و دفاع داده به اکانت های تو ساید دیگه . البته سعید جان تقصیر ما بود که اکانت کلاهبردار رو بهتون دادیم و از ساید جنوب غرب دف نریختیم توش باهاش از وسط اس ای خفتتون کنیم عیب نداره این حسرت ما جای اون حسرت شما که برای جاسوستون دف نتونستین بریزین

در مورد شات اتک در زمان قدیم که آی آر بود و در سرورهای دات کام که بازی میکردیم وقتی ساختمان هدف کاتا موجود نبود نمیزد هدف تصادفی این جمله رو مینوشتن

ساختمان اقامتگاه مورد هدف بود که این ساختمان در دهکده موجود نمیباشد .

مرسی از اون دوستانی که این مطلب رو به من گوشزد کردن و به خاطر این تناقض گفتن که من سطح علمی تراوینم پایین هست . نه داداش سطح علم اسپیدترام پایین هست نه سطح علم تراوینم

البته امتحان نکردم ولی اگه دوستان میگن تو اسپیدترا اینجوری هست من از همه معذرت میخوام که سواد اسپیدترام پایین هست و پست رو بر اساس اطلاعات تراوینیم نوشته بودم داداش

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .