نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دوست عزیز فکر کنم شما کمی تاخیر دارید ! شمال شرق و جنوب شرق متا شدند و خوارج عزیز دشمن هر دو ساید هستند ، ساعت هاست اعلام شده برادر ، صفحات قبلی رو بخون ، فروم رو از آخر می خونید همین میشه دیگه !

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

در ابتدا آرزوی سلامتی و تندرستی برای لقمان جان و خانواده محترم دارم،باعث افتخار بنده هست که این سرور باهاشون آشنا شدم

تبریک میگم بابت متا صورت گرفته بین دو ربع شرقی و باعث افتخار هست که تیم مارس هم عضو کوچکی از این متای معظم خواهد بود.از طرفی بخاطر داشتن دوستان عزیزی در ساید SW ،علاقه شخصی من به متا با این ربع بود ولی دست تقدیر اینگونه رقم زد که من و دوستانم در بازی جلوی هم قرار بگیریم

در مورد بالانس سرور به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده که بخواد سرور رو از بالانس در بیاره ،با تشکیل متای شرق ،به زودی متای غرب هم شکل میگیره(کما اینکه از ابتدا تمایل SW به متا با NW بود) و با آماری که لقمان عزیز دادن سرور بالانس میمونه

از این حرفا بگذریم یه بحثی پیش اومده راجب غارت اکانت اشکان عزیز و دوستان معتقد هستن که این غارت با پوش و مولتی هست،حقیقتاً یکی از بچه های تیم ما هم به من گفت سجاد به نظرت اشکان مولتی نمیزنه؟ که من با قاطعیت گفتم نه و بهش گفتم اگه همرهای اکانت Gone Hero از دست نمیرفت الان حداقل یک و نیم برابر اکانت Watch And Learn غارت داشت،اما دلیل این ادعای من :

ببینید دوستان من تقریباً در 90 درصد سرورهایی که بازی کردم همواره تاپ غارت بودم(هم غارت سالم در دات کام هم غارت با مولتی صنعتی و با هر سه نژاد تاپ غارت رو تجربه کردم) کلا انقدری که به غارت علاقه دارم به هیچ چیز حتی لیدری و پلنری علاقه ندارم،بنابراین وقتی ببینم کسی غارتش از من بیشتر باشه میرم دنبال علتش

ببینید اسپیدترا یه قانون داره که هر ده نهایتا میتونه 10 هزار نیروی در حال رفت و برگشت داشته باشه و کل اکانت هم نهایتاً بیست کی(البته میگن دات کام هم همینجوریه که من خیلی وقته بازی نکردم)خب این لیمیت باعث میشه بعد از چند هفته توتن ها به علت کند بودن سرعت گرزی و تی کی به لیمیت بخورن و نسبت به هون و رومن که شوالیه های سرعتی دارن عقب بیفتن، بد نیست یه نگاه به تاپ تن غارت این هفته بندازیم،سه اکانت اول هون هستن ،رنک چهار رومن ،رنک پنج اکانت ما که توتن هست ،رنک های شش و هفت هون و رنک های هشت تا ده توتن،اصولا همیشه توتن ها بیشترین سهم رو در تاپ غارت داشتن اما این سرور به دلیل لیمیت هون ها هستن که بیشترین سهم در تاپ غارت رو دارن و این سهم هفته های آتی بیشتر هم خواهد شد،بنابراین بجای متهم کردن بقیه بهتره شرایط سرور رو بسنجیم و بعد قضاوت کنیم،اکانت ما هفته های ابتدایی سرور همواره جز سه نفر اول بود ولی الان عقب افتادیم دلیلشم صرفا اینه من بخاطر لیمیت، ناتاری که میدونم نهایت به اندازه سه تا گرزی برام منبع میاره رو مجبورم بخاطر اینکه به لیمیت نخورم با ده تا گرزی بزنم و از اون طرف هون با سرعت بالا شوالیه هاش سریع تروپش میره و برمیگرده و لیمیت نمیخوره،البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که اگه مختصات اکانت های هون حاضر در تاپ غارت و تک رومن حاضر در تاپ غارت رو نگاه کنیم متوجه این میشیم که این اکانت ها از چند تا ده با مختصات پراکنده نسبت به سایر دهکده ها مشغول غارت ناتار هستن و نهایتاً هر کدوم چند تا همر جنگی خوب ازشون در میاد(اگه میدونستم این لیمیت وجود داره صد در صد هون بر میداشتم:rolleyes:)

#نه_به_لیمیت_‌غارتX/

ببخشید پست یکم طولانی شد امیدوارم مفید واقع شود

پی نوشت:با توضیحاتی که خدمتتون عرض کردم همونجور که غارت هم اتحادی های من واچ و لئون سالمه،مسلما غارت mkmj و ali 2113 هم سالمه

Mkmj اینبار دیگه دیسلایک نکنیا ازت تعریف کردم;)

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• سلام بهنام جان

با این پستت دوتا برداشت میشه کرد . یا شما دچار بیماری چند شخصیتی هستی و یا به جز خودت هم یه نفر دیگه با اکانت فرومت پست میذاری .

اومدی پست گذاشتی در مورد چالش دو نفره من و اشکان صحبت کردی و گفتی که هیچکس این چالش رو قبول نمیکنه و من اون پست شما رو ریپلای کردم . شما اومدی در مورد چالش من و اشکان صحبت کردی بعد الان میگی چرا من گفتم تو نظر دادی و اشکان چیزی نگفته . مرسی که هستی داداش

در ضمن اون چالش پیشنهاد اشکان بود نه من که اومدی میگی چون از تاپ افتادی این پیشنهاد رو دادی و ادامه حرف هات

اشکان جان مثل اینکه شما جا زدی داداش

حساب تولیدات ناتار کاری نداره تو اون اتحاد فقط من هستم و شما مثلا اتک من خورده به ناتار نزدیک شما و منابع رو خالی کرده و یهو اتک شما ده دقیقه بعد میخوره 100 ک منبع فول میبره آیا این به نظرت تولید طبیعی هست ؟

داداش مگه ما تایم رسیدن اتک شما رو داریم که بخوایم منبع قبل از اتکت بریزیم رو ناتار ؟

در ضمن ما که اعلام هم کردیم نترس اون سه چرخه با بوق شیپوریت رو لازم نداریم همین که بعد از ارائه مدارک بهت قبول کردی و شرط رو باختی فقط بیای مثل یک مرد تو فروم از همه عذرخواهی کنی که به شعورشون توهین کردی همین کافیه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• بزرگوار فرمایش شما درست هست

متا که از روز اول و چه بسا قبل از شروع سرور به قول آقا رضا سورنا تو زیر زمین بصورت مخفی بسته شده بود

حضور الان امرداد تو تاپ دفاع رو دلیل دارید واسش اما دف دادن به جنوب شرق رو چی

اگر دلیلتونبستن متا هست برای اون موقع چه دلیلی دارید

قاعدتا دلیلتون برای دف دادن به جنوب شرق هم متای زیر زمینی بوده

درود میفرستم بر سیاست گذار کبیر

آره آقاجون ما سیاست بلد نیستیم ولی صداقت داریم

این جمله رو اونی که باید بگیره میگیره

جواب شما هم همونیه که بالا نوشتم

بهتونم پیشنهاد میکنم چند صفحه اخیر رو بخونید

بابا آقا رضا سورنا اول زیر پوستی بعدشم دیگه واضح گفت

ما هم که مدتهاست داریم میگیم

دیگه الان تو این سرور کسی مونده ندونه این گند کاری چجوری و کجا بوده

بسه دیگه خودتونو نزنید به اون راه

ما که داد میزنم و میزدیم و میگفتیم قبول نکردید ربع آقا رضا هم که گفتن

دیگه میمونید خودتونو جنوب شرقم که خوب همکار خودتون بود

مازیار خان هم که گفت اگه متامون که از روز اول بوده لو بره زشت میشه و ضایع میشید

خوب یه کار کردید الانم ضایع شدید دیگه

حالا تهش ما 20 تا اکنتم یا هستیم و همینجوری ادامه میدیم یا اصلا حذف میکنیم شما خوش باشید یا ....

بخدا اول فکر میکردم خبر ندارید و دارید دفاع میکنید الان که دیگه همه جا صداش پیچیده و همه دارن با تیکه و رک بهتون میگن

دیگه از چی دفاع میکنید آخه...................

میدونید فیل رو چجوری رام و تربیت میکنن:::::::::::::::

از بچگی با یه طناب محکم میبندنش و اون فیل تمام زورشو میزنه و وقتی نمیتونه کاری از پیش ببره تسلیم میشه و تا آخر عمر تنها با بستن یه طناب

کوچیک به گردنش (اون فیل چون این موضوع طناب تو ذهنش نقش بسته و باورش کرده ) همیشه رام و مطیع میمونه

و حتی برای آزادی و در اومدن از زیر یوغ بردگی هیچ وقت تلاش نمیکنه

باورهاتونو بیرون بریزید و بدون تعصب و بندگی فیل گونه به مساعل نگاه کنید و نظرات رو بخونید و بپرسید تا به حقیقت هر موضوعی برسید

• این پست حیف قاطی پست ها بره و خونده نشه ناصر جان فکر کنم چالشش مخاطبش شما باشی !

داداش فکر میکنم عکس اون شاتی که آقا حسن میخوان بذارن قبلا تو فروم گذاشتم ولی شما پست ها رو با دقت نمیخونی برای همین یه چند صفحه برو عقب تا ببینی

به قول اشکان جان که دعوت کرد از چالش به آقا مسعود گفت اگه اکانت شما هم در حد پراید هست دعوت هستین به این چالش و اگر در حد دوچرخه هست که هیچ .

حالا شما به نمایندگی من اکانت حسن آقا رو چک کن اگه در حد لاستیک که با چوب هول میدادیم بود دعوتش میکنیم به چالش داداش . اگر هم نیست که ما تو پروژه ها یه ضرب المثل داریم که وقتی دوتا مهندس دارن صحبت میکنن یه کارگر افغانی نمیپره وسط حرفشون و بگه بیل من شکسته .

این پست شما هم مثل کسی میمونه که بعد از اون پریدین وسط و میگین این رفیق من گفت بیلم شکسته چرا بهش توجه نمیکنین یکم ببینینش خواهشا

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• داداش فکر میکنم عکس اون شاتی که آقا حسن میخوان بذارن قبلا تو فروم گذاشتم ولی شما پست ها رو با دقت نمیخونی برای همین یه چند صفحه برو عقب تا ببینی

به قول اشکان جان که دعوت کرد از چالش به آقا مسعود گفت اگه اکانت شما هم در حد پراید هست دعوت هستین به این چالش و اگر در حد دوچرخه هست که هیچ .

حالا شما به نمایندگی من اکانت حسن آقا رو چک کن اگه در حد لاستیک که با چوب هول میدادیم بود دعوتش میکنیم به چالش داداش . اگر هم نیست که ما تو پروژه ها یه ضرب المثل داریم که وقتی دوتا مهندس دارن صحبت میکنن یه کارگر افغانی نمیپره وسط حرفشون و بگه بیل من شکسته .

این پست شما هم مثل کسی میمونه که بعد از اون پریدین وسط و میگین این رفیق من گفت بیلم شکسته چرا بهش توجه نمیکنین یکم ببینینش خواهشا

ناصر جان بخدا من متا رو نبستم چرا حرصتو سر من خالی میکنی؟^^^^

فک نکنم اکانتی که من روش بازی میکنم دست کمی از اکانت شما داشته باش انشالاه درگیریا شروع بشه رونمایی میکنیم میبینید8)

• دوست عزیز فکر کنم شما کمی تاخیر دارید ! شمال شرق و جنوب شرق متا شدند و خوارج عزیز دشمن هر دو ساید هستند ، ساعت هاست اعلام شده برادر ، صفحات قبلی رو بخون ، فروم رو از آخر می خونید همین میشه دیگه !

خوشحالم که میبینم زبان شما هم در فروم غنچه باز کرده دوست عزیز مرسی که بنده ی حقیر رو اگاه فرمودین

اما متاسف شدم از طرز نگاه شما به دوستان اتحاد رویال (فاز رهبر جنبش انتحاری گرفتین مگه حکم صادر میکنید و بقیرو خوارج میخونید؟)

خوشحالم که به این نقطه رسیدیم :))

متاسفم برای دوستان امرداد که نذاشتن موضوع شمال شرق در شمال شرق حل بشه ,شاید باز امیدی بود به حل موضوع و یکپارچگی دوباره شمال شرق

به هر حال هم سایدی ها حرف هم دیگرو بهتر میفهمن چون که دارن برای یک هدف بازی میکنن

حرکت امرداد (دادن دف به تیم اریانا به لیدری مازیار)به صلاح شمال شرق نیست زیرا باعث از بین رفتن هر چه بیشتر پتانسیل این ساید میشه

همچنین درگیریه بیشتر بین دو تیم اریانا و رویال باز هم به نفع شمال شرق نیست و نخواهد بود

خلاصه اینکه یادتون باشه اولین نفری که تو این جنگ درون سایدی بین دو تیم رقیب شرکت کرد جنوب شرق بود و این حرکت جز ضرر برای ساید ان ای چیزی به همراه نخواهد داشت

پ.ن:این پیشبینیه ضرر رو در اینده متوجه میشید در اند گیم

قمار این ماه سرور برای امردادی ها

royal Vs Ariana

Hossein TNT Vs Maziyar Tondar

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• عزیز برادر توهین نژادی محکوم است ، بهتر است مثالی می زدید که انسان ها فارغ از نژاد بودند

ارادت

پی نوشت : ببخشید که به توهین نژادی کمی حساس هستم

داداش چه توهین نژادی بود ؟

برای اونایی که فکر میکنن توهین نژادی هست بگم که مفهوم ضرب المثل این هست که حرف های دوتا مهندس در مورد کلان پروژه هست و شکسته بودن بیل اهمیت چندانی نداره و اون کارگر باید بره انبار و بیل رو تحویل انباردار بده و یه بیل جدید بگیره . تو ضرب المثل نکته کلیدی بیل شکسته هست نه نژاد دارنده بیل حالا ببخشید اگه اکثر کارگرهای پروژه افغانی هستن .

حسن جان من چکار به تو و متا دارم ؟ جواب جغد تاریک دادم که داشت شما رو بولد میکرد . بی صبرانه منتظر رونمایی از اکانت شما هستیم .

پ . ن: وقتی اطلاعی از چیزی نداریم پا برهنه نپریم وسط

• متای شرق نیست، تیم امرداد قدرت بیشتری در شرق داره یسری هاشون رفتن شمال شرق یسری ها هم رفتن جنوب شرق...

هر وقت خوارج رو پاک کردین اونم بصورت کامل در شمال شرق، اونوقت شما قدرت اصلی این ساید حساب میشید...

در کل امرداد با ایستادگی ما کم کم امیدش رو از تیم مازیار از دست میده و عملا شمال شرق براش تبدیل به مهره ی سوخته میشه، از بد روزگار ما آدمای سمج و لجبازی هستیم و به این راحتی ها ساید همیشگیمون رو ول نمی‌کنیم...

سامان ایمپریال کجایی ببینی تکثیر شدی... ^^:saint:

• با سلام،

در مورد 99 درصد منظور نشان دادن اکثریت هست و کسی حساب و کتاب نکرده و سرشماری که آیا با ما هستین یا بر ما! اینجوری احساس می کنید که اول سرور بعد از انتخاب نوع نژاد و منطقه بازی، یه گزینه بوده:

الف) با آمرداد

ب) بی آمرداد

این ناشی از توهمات خود بزرگ بینی هست و بس!

فرض کنیم که بعضی اومدن آمرداد کشون داشته باشند، به گفته خودتون انگیزشون این بوده، ولی به مدیریت ساید بستگی داره که بتونه ازین انرژی و پتانسیل در جهت مصالح ساید استفاده کنه یا اسیر حواشی بشه، اتفاقی که در جنوب غرب افتاد، تعیین این استراتژی بود که مصالح جنوب غرب اولویت اول هست و اگر تصمیم به همکاری یا مقابله ای باشه صرفا بر طبق اون اصل تصمیم گیری انجام میشه، کلیات حرف من اینه "تراشیدن دشمن خارجی برای اتحاد داخلی خیلی پیش پا افتاده هست" یه مدل جنگ روانی برای آرامش دادن به افکار عمومی، به شکل ساده: "آی ملت آی پلیرهای گرامی، همه اومدن مارو بزنن، پس اگه ببازیم به همه باختیم، اگه ببریم شاهکار کردیم پس بکوشید و تلاش کنید" این عبارت اصل سیاست داخلی شما بوده یا نه!؟ منم گفتم مصرف داخلی داره نه خارجی، از بیرون خنده دار به نظر میرسه چون واقعیات خیلی متفاوته. اینقدر تکرار کردین که باورتون شده. الان هم در حال تزریق فکراتون و به عبارت دیگه صدور انقلاب تراوینیتون هستین به بقیه سرور ^^ (تیرداد اجازه بده اموجی استفاده کنم تو رو خدا)

پ چرا اینقدر یهو داغ کردی برادر قهرمان !؟

چرا از عصبانیت واشر سر سیلندر رو ترسوندی!؟، ترس نه ،باید بسوزونیش

آروم بمون و به اعصابت مسلط باش

درود تیرداد عزیز، اکی شما برگشتی و داری تلاش میکنی کامبک سنگین بزنی قبول! اگر گاف هایی که به خیال خودت باشه از طرف من، نسبت به گاف لو دادن متای زیرخاکی موش های مزرعه! و لو دادن پلن فوق سری دلیران شرق! میشه نسبت یه اشتباه تکنیکی به افشاگری های جولین آسانژ خالق ویکی لیکس (اطلاعاتی سری داری که نباید داشته باشی، فکر کنم جدیدا سطح دسترسیت به لول یار دبستانی رسیده که ناخواسته حرفی لو ندی) (بهنام و اشکان در دیسکورد، ای بابا باز تیرداد اومد، بریم روم پایین)

این قسمت که نقل قول کردم هم حرف شما بود یا عکسش اتفاق افتاد این بار؟ لطفا اجازه بده بخندم :D:D:D

(پای خود را از موتور در آورده و به منتهی الیه سمت راست جاده بروید و مقداری صبر کنید تا خنک شوید و سپس به راه خود ادامه دهید.)

چقدر برداشت های جالبی داری، نه من نگفتم از من ایراد املایی نگیرید! گفتم وقتی یکی مثلا می نویسه "لاکن" سریع مثل کودک دبستانی غلط املایی نگیریم، بگیم آقا اجازه این اشتباه نوشته! و جوابی برای اصل حرفش نداشته باشیم.

دلیل استفاده از اصطلاحاتی که به کار میبری اینه که داخل زمین و چارچوبی که خودت چیدی صحبتی داشته باشیم، وگرنه من هم می تونم چهارچوب بچینم و این رو دور رفت در نظر بگیر که با گل به خودی و گل خورده در استادیوم خودی،منتظر بازی برگشت باید باشی تا با حمایت سنگین لایکی و هووووو کردن تماشاگران شروع کنی به ایراد 20 پاراگراف وصف های بی سر و ته!

نه من اینستا باز نیستم، و علاقه ای ندارم به اینستا و زرد میدونمش شما فعالیت داشته باش متعلق به شما کامل، توئیتر اومدین در خدمتم. پلن جدید وای این فحاشی میکنه، اصطلاحی که به کار بردم و سنگین بود به نظرت معناش ولی خیر، میشه "حرف های بی سر و ته و بی هدف" از جدا کردن دو قسمت کلمه پرهیز کنید! شاید در همه زمینه ها صاحبنظر هستی! و البته مرجع سنجش کیفیت فروم نویسی!؟ کردیت رو کی داده به شما؟

خب بحث های دو نفره کافیه به نظرم بریم به یک مسئله اشاره کوچیک داشته باشم، ناتار کاتا کردن دوستان اتاق فکر جنگی برای ثبت در تاریخ!

HUMILIATION

ای مدعیان پاکبازی! چشم ببندین روی کثیف بازی ها و خود را به کوچه حسن کچل بسپارید باشد که رستگار شوید.

ای کلاسیک بازهای بدون مولتی! ریدهای درون اتحادی را ببینید و زبان به کام بکشید! تا نکند خاطر عالیجنابان مکدر شود.

• بسم الله قاصم الجبارین

ميتونيم دف به متا ميديم

ميتونيم همر در اختيار متا قرار ميديم

صدق الله العلي العظيم

پي نوشت: مسئله سايدي با درون سايدي فرق داره

شما شروع ميكنيد ولي ما تموم ميكنيم

نيوتون ميگه هر عملي عكس العلمي داره با همون نيرو خلاف جهت

• در کل امرداد با ایستادگی ما کم کم امیدش رو از تیم مازیار از دست میده و عملا شمال شرق براش تبدیل به مهره ی سوخته میشه، از بد روزگار ما آدمای سمج و لجبازی هستیم و به این راحتی ها ساید همیشگیمون رو ول نمی‌کنیم...

والا شما بیشتر واسه کیفیت سرور گل به خودی محسوب میشید تا ایستاده 🙂

طی چند روز گذشته خیلی سعی کردم بفهممتون و ببینم واقعا دنبال چی هستید.

لیدری؟ قدرت؟ اسم و رسم و اعتبار؟ درآمد؟ توجه؟

اگه فیلم خوب نگاه میکنی، شدیدا Batman Dark knight رو پیشنهاد میکنم.

بروس وین داره تلاش میکنه ببینه جوکر دنبال چیه. آلفرد براش اینو تعریف میکنه:

“...some men aren't looking for anything logical, like money. They can't be bought, bullied, reasoned, or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.”

بعضی از آدمها دنبال هیچ چیز منطقی ای مثل پول نیستن. نه میشه خریدشون، نه میشه براشون قلدر بازی در آورد، نه میشه استدلال و منطق براشون آورد و نه میشه باهاشون مذاکره کرد. بعضی آدمها فقط میخوان ببینن که دنیا داره تو آتیش میسوزه...

حالا این داستان حال حکایت شما و خوارجه.

تنها چیزی که میتونم با اطمینان بگم، اینه که شما دنبال هرج و مرج هستید.

• سلام

جواب سوالات سخیف رو نمیدم دوستان لینک میدن!!!

متا بستیم باهم میزنیم و باهم میخوریم باهم میبریم و با هم میبازیم.

درکش برای خیلیها سخته اما بهتون نشون میدیم که این رو هم یادبگیرید.

دشمن امرداد دشمن ماست دشمن ما دشمن امرداد اسمها رو هم عوض میکنیم شاید بذاریم فضولش کیه.

دفاع میدیم دفاع میگیریم همر میدیم همر میگیریم فض...کیه

جرات داری بسم الله نداری خوش امدی.

توبازی حرف بزن نه با میتینگ سیم سکند تو فروم وقتی همرات مثل گلابی صفر میشن.

من عاشق امردادم چرا؟

چون مرد هستن نه نامرد.

پس حذف کن یا حذفت میکنیم بعدش بشین بازی یادبگیر رکوردار همر رومن که از ترس رکورد نزدن میگی اتک بیاد روم نمیتونم نیرو بسازم..خوبه رکورد دارم نبودی و خالی بستی!!!

بشین همر ساختن یاد بگیر سرور بعد بگو با فلانی بودم رگ گردنتو بزن بیرون شاید بدرت بخوره!!!

ادم موفق اندازه داشته هاش حرف میزنه نه تخیلاتش

خوش امدید اما خوش بیرونتون میکنیم!!!

گلابی میوه ای است شیرین و راحت الحلقوم اما با ظاهری فریبنده وخشن.

زرشک هم در مقابل گلابی کاشته شده برای حال دادن به گلابی که احساس حقارت نکند!!!

اطلاعات کشاورزی خود را بالا ببرید

خوش امدید اضافه های سرور

ختم کلام نمیخواستم سیاست هام مثل تریدات باشه که بعضی کوچولوها بتونن تو سرور بمونن اما سیاستم تغییر کرد که مشخص بشه کی ترسو هست.

نامه بی سلام مساوی اتک تا حذف.

نامه با یک سلام چون احترام نذاشتی حذفی.

نامه با دوسلام از پاچه خوار بدم میاد حذفی.

جوابی به این پست نمیدم ریپلای کنی حذفی.

کلا بابا حذفی برو دوغتو بنوش.

دم بچجه های امرداد گرم من عاشقتونم و جاسوستون هرکی ناراحته حذفه..

از بیست سرور قبل با امرداد بستم هر کی ناراحته حذفه.

واقعا این مدت بهتون خندیدم چون زود منو شناختید.خخخخ

همیشه اعتقاد داشتم ادم رو باید از گفته های دشمناش شناخت این سرور خودمو شناختم با حمایتهای رقیبهای بزرگی که داشتم قبلا.

شما به خودتون بزرگی رو نگیرید که تو این سرورید.

فهمیدم درست بودم و ادمهای درست پشتم هستن حالا هی اعلامیه بزن با همه اعلامیها حذفید.

شب خوش.

پ ن. این اخرین پست من بود توفروم تاوقتی که مدعیهای بی پشتوانه حذف بشن پس بیست روز دیگه پست بعدی رو میذارم.قبل کتیبه که حذفن.

پ.ن1 من عاشق لیدرهای جنوب غربم یوسف عزیز تیکه بهم انداخت اخر سرور جوابشو با اعداد و ارقام میدم شاید بتونم در مقابل حقیقت گوییش ثابت کنم منم زیر و رو نمیکشم.

مخلص اقا رضای عزیز هستم و از ته قلب دوستش دارم شاید این علاقه رو تو جلسات هم متوجه شده باشه.

اقا ناصرم که از جنس خودمه کم نمیاره توحرف!!!

تا الان مطمینم و پای حرفم تو جمع لیدرهای متایی که بستیم ابروم رو گرو گذاشتم که اس دبل دخالتی تو داستان ربع ما نداره.

میدونم که ندارید که میگم اما بهضیها رو جمع کنید که ابروی من نره ممنون از دوستان.

اما مدعیهای ان ای حذفید به سلامت درم پشت سرخودتون ببندید.

• این پست کاملا اسپم و ناشی از انتظار یه ادم بدقول رو کشیدن من تو خیابونه و خوندنش واستون فقط وقت تلف کردنه ، پس نخونید

سلام مجدد به شما

آفرین قهرمان ، معلومه بچه حرف گوش کنی هستی و رفتی خودت رو آروم کردی و باز به تنظیمات خودِ همیشگیت برگشتی.

یعنی الآن که تو جواب نفر بالایی از لفظ " آمرداد کُشون" استفاده کردی، بازم داری تو ۴چوب بحث با من حرکت میکنی؟،آخه من تو پست قبلی از همین "کُشون" استفاده کرده بودم:دی

به نظر بدون اینکه خودت هم حواست باشه بدجوری تو ناخودآگاهت رسوخ کردم .

نمیدونم چرا این بچه های توییتر فک میکنن هر چی پیچییده تر و بدون فعل و فاعل و نامفهومتر و عجیب طوری تر توییت بذارن نشانه خاص تر بودنه و حس میکنن تافته جدا بافته ن

اما در باب زرد بودن باید بگم که اتفاقا توییتر منشا و مبدا صادرات خبر و مطلب زرد به اینستاگرام و تلگرام هست و به طور مثال همون یه فقره توییتهای همیشه ترند فمنیستا که اساسا مانیفیستش مذکر ستیز هست خودش دم خروس زردیه توییتره یا خبرهای زرد منوتو طوری که اون دسته بلانسبت مثلا اپوزیسیون در باب اتفاقات داخل ایران میذارن و صدها نمونه دیگه که اگر بخوای با عینک زرد بینی نگاه کنی خیلی هاش رو به راحتی پیدا میکنی.

دیگه زردتر از توییتهای سمانه سوادی در مورد تجاوز محمد رضا گلزار به خودش و تعریف کردن یه داستان سراسر پورن به سبک سایت خدابیامرز ۳کاف و زردتر از اون ترند شدنش !؟

یا توییتهای زرد بعضا در حد گروه سنی الف ترامپ ؟ :دی

در باب گاف و ....هم خیالت راحت که من تنها جایی که هستم تو گروه عمومی تلگرام آمرداده (که هیچ خبر و پلن حساسی توش نیست) و با فعالیت میانگین ۱ تکست در هفته از ابتدای سرور تا حالا ،

اون هم تو پستهای اول سرور توضیح دادم که هدفم از حضور تو این سرور چی بوده و هست و چرا فعالیتی تو گروه های درون ربعی یا الان هم بین ربعی ندارم

در باب اون کلمه هم رجوعت میدم به اسلنگ نامه ها یا اگر بستگانی تو کشور امپریالیست جهانی داری ،

عزیزم اصن بحث جداگونه خوندنش نیست،

این کلمه رکیکترین معادل ممکن واسه سخن بیهوده هست که مثلا بخوای به یکی بگی ؛

اینقدر فلان نگو

جداگانه خوندنش که معنیش رکیک نیست و فقط بوی گند میدن .

ولی در کل اشکال نداره ، میذارم به حساب اینکه نمیدونستی و به نیت همون بیهوده گویی بکار بردی.

شبت بخیر

پ.ن: بابا منظورم این بود از فردا کار و گرفتاریم زیاد میشه نه امشب ولی قول میدم دیگه پست ندم

• دوست عزیز

احساس میکنم این بحث داره کمی مغرضانه (Biased) پیش میره. من جواب شما رو با احترام و با ملایمت میدم اما انگار شما همچنان تو فکر غلبه کلامی هستید!

قبول کنید که عباراتی مثل توهمات خودبزرگ بینی ناشایست هست.

بله با شما موافقم که تعیین استراتژی نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف اون ربع داره. اما میشه این موارد رو بدون لفظ توهین آمیز و بدون مسخره کردن دیگران گفت.

و در جواب سوال شما: خیر! جنوب شرق در پی مظلوم نمایی نبوده و نیست؛ دشمن تراشی هم کار ما نیست. سیاست داخلی ما هم لیدرها میدونن ولی من شاهدی هستم که هیچوقت نگفتن همه اومدن ما رو بزنن... هر چند همیشه کل کل و به رخ کشیدن توانایی ها بوده :) همین الان هم لیدرهای جنوب های غرب فرمودن حتی با 3 به 1 شدن هم موردی ندارن... آیا میشه اینو به عنوان خودبزرگ بینی دید؟ خیر، این فقط برداشت شخصی من میشه.

بهر حال، شما فقط به بخشی از پیام من رو هدف قرار دادید و از بقیه موارد چیزی گفته نشد.

حرف آخر، ممنون که نظرات منو تحلیل کردید ولی کاش بدون قضاوت و پیش داوری میبود.

صرف نظر از جواب احتمالی شما و یا هر کدوم از دوستان این فروم، بنده دیگه این بحث (که مثل گفتگوی دو نفره شده) رو ادامه نمیدم.

موفق باشید.

پی نوشت: این غارت هم عجب داستانی شده ها! ممنون از توضیحات سجاد عزیز.

رضا،

سرباز متای شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• بزرگی میگفت کسی که گند زده رو سر به سرش نزار یا ببخشش یا تنبیهش کن بعد ببخشش

اما چند تا شرط هم میزاشت

میگفت اگه طرف آدم مدعی بود و همه به گندش پی بردن دیگه به روش نیار البته یکی دو روز تا بیاد تو خفاء معذرت خواهی کنه

اگه دیدی معدرت خواهی نکرد بهش یادآوری کن که باید معذرت خواهی کنه

اما اگه دیدی غرور کاذب و توهمات خود بزرگ بینی داره و بازم معذرت خواهی نمیکنه آبروشو ببر هر چند وقتی همه میدونن چه گندی زده یعنی آبروش رفته دیگه

اما میگفت کوتاه نیا حتی اگر طرفی که گند زده حاکم شهر باشه ( مهم اینه که تو قبولش نداری و 4 تا ملیجکم دورش باشن)

میگفت نگاه نکن به جا و مقامش شاهه یا حاکم اون فقط باده

گفتم باد

گفت آره باد یعنی اون ممکنه چیزی که تو فکر میکنی نباشه و ممکنه آدم خوب و بزرگمنشی باشه اما خوب اطرافیان بادش کرده باشن

آره میگفت خدا نکنه مردم یکی رو باد کنن چون همونایی که آدمو باد میکنن با یه سوزن براحتی بادشو خالی میکنن اما تو شاید نتونی بادشو خالی کنی

گفتم چی کار باید بکنم

گفت زندگی

گفتم با اون طرف

گفت هر کسی مسؤل اعمال خودشه اونم مسؤل اعمال خودشه و شک نکن رسوا میشه حالا دیر یا زود

ولی تو کم نیار و مقاومت کن و بجنگ فقط راحت قافیه رو نباز و از حقت دفاع کن

دفاع کن و شکست بخور مثل یه مرد

تازه یه بزرگ دیگه ای هم میگفت جلساتی که تو زیر زمین برگزار بشه تو پشت بوم تموم میشه . دی

نفهمیدم یعنی چی

حالا ببینمش ازش معنیشو میپرسم بهتون میگم بعدا

بگذریم من موافق نیستم که هر کی تعدادش بیشتر باشه یا تو بازی به قول یه بنده خدا 4 تا گرزی دورو وریاش بیشتر داشته باشن فکر کنه

حق داره به بقیه زور بگه و بعدش بیاد بگه تو بازی نشونتون میدیم

این همه پلیر اینجا از همتون میپرسم و میدونم همتون زدید و خوردید و صفر شدید و حذف کردید و ....

خدا وکیلی اگه یکی اکنتش صفر بشه ضایع است یا یکی گند کاریش لو بره

تازه بجز 4 نفر دورو برش که مجبورن تو روش حرفشو قبول کنن خیلیای دیگشون میان میگن حق با شماست اما ما داریم بازی میکنیم و رو دروایسی داریم و من با رفیق رفیقش رفیقمو بیخیالو از این حرفها

برادر من تو بازی من بازنده اصلا کپ من صفر مگه مهمه

عوضش صادقانه بازی کردم و تو دنیای مجازی لای چهار تا برده و گرزی دروغ نگفتم و سعی نکردم بقیه رو تحمیق کنم

و از اینهمه آدم تیکه نشنیدم بابت گند کاری که نمیخوام قبولش کنم

یا علی

ببخشید مجبور شدم یه چیزایی اضافه کنم چون دوستان اضافه کردن

یه چیز جالب همراه یکم شوخی و خواهشا کسی به خودش نگیره جز بعضیها

بخدا خندم میگیره یکی میگه حذفید اونم با تکیه بر اکنتهای دیگران .

یا خدا همه حذف

بپر پسر حذفش کن

بچه همروت رو امشب بخوابون اونو حذف کن

آهای گلابی اون یکی رو حذف کن

مگه با تو نیستم خیار همرتو بخوابون آره اون یکی رم تو حذفش کن

( حالا مکالمش با دوستان اونوری یکم پایینتر آره همونجا همونایی که باهاشون زیر زمین رفتن و بعد رفتن پشت بوم و الانم که دیگه آزاد همه جا میرن با هم

جانم رییس جانم سرورم . ده فرمان رو برامون آوردی بله چشم هرکی مزاحم برد شما باشه میدم خیارو هویج و گلابی و زرشک که دورو ورمن حذفشون کنن . ارباب)

دوباره همه حذف

بابا خدا رحم کرد تو دنیای واقعی بمب اتمی چیزی دست بعضیها نیست بخدا همه رو حذف میکردن

ع

• من که یه ضرب المثل گفتم الان کی سوخته ؟ کی شیلنگ رو باید بگیره اونجاش که سوخته ؟ چه بی ادبی کردم ؟ به کی توهین کردم ؟ تو کل زندگیت بگردی آدم به خونسردی من پیدا نمیکنی داداش .

واقعا خیلی تو توهم این متاتون فرو رفتی . داداش اونی که خودش رو ضعیف میدونه میره متا زیرزمینی میبنده . آخه تاپ ۱۰ چرا باید مهم باشه برای من ؟ اشکان جان بیا مدال های غارت منم بردار بذار پروفایلت که یهو زشت نباشه از زیر سی میلیون غارت در هفته برسی به روزی ۳۰ میلیون غارت اینجوری کسایی که نمیشناسنت فکر میکنن یه شبه نیروهات ۷ برابر شده یا یه شبه مولتی هات ۷ برابر .

یکم با دقت بخونین

۱- سعید ملا میاد میگه من با مدرک میگم که تو مولتی رید دادی

و بحث رید و غارت و میکشه وسط بعد من گفتم حالا که ما هیچی در مورد مولتی زدن شما نمیگیم دیگه الکی تهمت نزنین وسط فروم چون میدون تمرین رنک یک غارت سطح ۸ هست .

بعد رنک یک غارت دعوت به چالش دو نفره سر اکانت گذاشت

بعد زد زیر حرفش

بعد ما گفتیم بیا بابا اون اکانتی که با مولتی بیاد بالا به درد ما نمیخوره فقط چالش رو بذار و اگه ثابت شد مولتی رید میدی فقط بیا تو فروم از هم عذر خواهی کن باز هم حاضر به قبول چالش نشد و به پلیرهاش گفت برین برای اینکه بحث چالش کش دار نشه و آبرو ریزی نشه بگین تو چون از تاپ اومدی بیرون داری اینکار رو میکنی اونا هم سریع گفتن چشم قافل از اینکه حتی قبل از پستشون تاپ رو نگاه کنن ببینن ما هستیم داخلش یا نیستیم .

اینا چه ربطی به تاپ ۱۰ داشت من نمیدونم .

اینم تاپ ۱۰ الان که بدونین ما هنوز تو تاپ ۱۰ هستیم و مشکلی از این بابت نداریم داداش .

مشکل ما سر اینه که الان قشنگ برات توضیح میدم

هفته ۷ سرور اکانت python رنک ۹ غارت با غارت ۴۵ میلیون

اکانت مارس رنک ۴ غارت با غارت ۵۱ میلیون

اکانت ببین و یاد بگیر اصلا تو غارت نبود یعنی زیر ۴۵ میلیون غارت کرده

هفته ۹ سرور

اکانت ببین و یاد بگیر با میدون تمرین سطح ۸ رنک یک غارت با غارت ۱۳۱ میلیون غارت

فرض میکنیم تو هفته ۷ میلیمتری با تاپ ۱۰ بودن و ۴۲ میلیون غارت کردن یعنی روزی ۶ میلیون

حالا در هفته ۹ غارت شده روزی ۱۹ میلیون غارت یعنی بیش از ۳ برابر غارت .

حالا دو حالت داره این فرضیه

۱- به صورت ناگهانی نیروهاش ۳ برابر شدن

۲- منابعی که ازشون غارت میشده یهو ۳ برابر شدن .

آخه چطور میشه کسی که تا هفته ۷ بازی اصلا تو تاپ نبوده یهو میاد میچسبه سقف تاپ ۱۰ اونم با اختلاف شدید .

یعنی اون ده نفر نیروسازی نکردن ؟

ناتارهای اطراف اونا کاتا شدن که ریدشون کمتر از این اکانت هست ؟

ناتارهای اطراف اون تولیداتش بالاتر هست ؟

نکته جالب این هست که این اکانت اینقدر به رید نزدیک خودش ایمان داشت که حتی احتیاج به میدون تمرین هم نمیبینه برای اکانتش

چالش دو نفره هم که خودش پیشنهاد داد رو که کلا رد کرد و پای پیشنهاد خودش هم نموند .

• کلا فروم شبیه این شده که ریمیکس چند تا سریال یا فیلم رو با هم داری میبینی !

نمیشه چند تا تاپیک زد برای این سرور موضوعات دسته بندی شن !

تاپیک های پیشنهادی من

1- تحولات شمال شرق

2- سرور چند به چند باشه ! بالانس ! کی با کی هست ! کی با کی نیست ! کی با کی قرار بوده باشه که الان نیست ! کی با کی قرار بوده نباشه که الان هست

3- شرط بندی سر رید و غارت سالم یا ناسالم !

4- شبکه 4 سرور پست های دیابلو و تیرداد

این ادبیات دوست داشتیم تونستیم کردیم شما هم میتونید بکنید ادبیات خطرناکی هست تهش تبدیل میشه به تونستیم پسورد واندرتون رو گیر آوردیم دف بک دادیم واندر رو رنده کردیم شما هم میتونستید میکردید ! یه جلسه بزارید اگر صلاح میدونید این مرزهای تونستن رو شفاف اعلام کنید تو فروم

خوش باشید

• :D^^:P8o8)

h04.jpg

شما اول اسم رو بپرس بعد بیا دیکته بنویس جیگیلی :saint:

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• به این پست میگن پست تحلیلی خوب به غیر از جمله اسپم اولش

خوبه اینجوری پست بذاری طرف مقابلت میاد تحلیل میذار و شما و افراد دیگه هم کمک میکنن تا جو مسموم فروم عوض بشه بازی زیبا شه نه اینکه همه همو بکوبن

فقط داداش من چندتا بلوک آماده کرده بودم که یکسری رید توش بود اما به دلیل امنیتی و راضی به لو نرفتن همر دوستان نمیتونم بذارم اما در بابش یکم توضیح میدم

ببین این سرور بدونه بات هست درسته ؟

بات چطوری کار میکنه و برنامه ای که واسش تعرف شده چطوری هست و چطوری کار میکنه ؟

سامان امپریال تا حدودی توی بحث آبادی های اول سرور (کاری به مولتی رید دادنش ندارم) اونو توضیح داد و آیدین هم پستی با تحلیل زیبا در مورد اون گذاشت

ببین یک یک ده ناتار بستگی به جمعیتش و میزان انبارش هر چند دقیقه با چه مقدار نیرو میشه زد که کمترین دست خالی برگرده ؟

اینو توی سرور بقلی با بات باید تست کرده باشی چون آدم باهوشی هستی !

حالا چه مقدار نیرو میخواد که بتونی دقیقا تنظیم کنی سر تایم یک دهکده ناتار اتک بخوره ؟ و تا چه فاصله ای ارزش اد کردن ناتار رو داره که هم دست پر برگرده هم زمانو از دست ندی ؟

حالا قشنگ ترین جاش اینجا هست ببین یک موقع طرف 1000 ناتار اد میکن و باز میبینه ریدش کمه اما همونو اگر منظم بزنه با محاسبات میزان تولید و با 1/4 ناتار ادد شد میتونه بیشتر غارت کنه چرا چون ناتاری که توی 10 خونی شما هستش با ناتاری که توی 30 خونه ای شما هست توی یک زمان داره لندینگ اتک میخوره پس غارتگرهای دیگه فرصت میکنن ناتارهای نزدیک شما رو با توجه به فاصله زمانت خیلی راهت خالی کنن و شما رو دست خالی برگردونن

واسه این مشکل توی سرورهای آی آر قدیم ما یک سری کار میکردیم که الان اکانت یادبگیر داره با سطح بالاتر وبا کیفیت تر انجام میده و من واقعا لذت بردم از این میزان هوش و ذکاوت :*

و اگر ناراحت نمیشی یک چیزی میگم شاید با فکر کردن روش خودت بفهمی واقعا اونا پاک و سالم رید میدن اما با منطق و هوش بالا

ببین نکته قابل تاملش توی ضعفی هست که شما بهش خورده گرفتی و مایه تمسخرش کردی به این جمله من فکر کن و اگر خودشون راضی بودن من باز میکنم مسله رو این تجربه آی آر و کام من هست

مازیار خوشحال شدم باز باهات هم بازی شد و برای اولین با بجای رودرو باهات متا و هم پیمان شدم واقعا باعث افتخاره

جای خیلی ها خالیه واقعا

دلتنگتیم ممد موکسی کجایی