نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام ناصر عزیز

دل به دل راه داره کاکو :) خاطر شما هم واسه ما عزیزه

قبلا هم چن نفر صحبت از رید مولتی و ... زدن منتهی دایورت کردم و پاسخی ندادم اما شما فرق داری و پاسخ میدم.ناصر جان حقیقت شما لوتی و بامرامی ولی خب اشکانی که شما ازش سوال پرسیدی یه مقدار حسابگره و مفتی به کسی جواب نمیده ;)

جانشینی که من به کسی نمیدم عادت ندارم اما چون شما هسی یه شرط باهات میزارم.

یه اتحاد دو نفره میزنیم.غارت همو رصد کنیم.پس ۲ حالت میزاریم :

• اگر شما مولتی توی رید ما دیدی ایمیل اکانت ما برای شما
    • اگر ما مولتی رید نمیدادیم ایمیل اکانت شما واسه ما

از عادلانه هم یه چیز اونور تره هااااا :) بنز رو گذاشتم وسط و پراید میخام : ))))))

نرخ رید منم مشخصه و هر ساعت معلومه چقدر میزنم ! البته شما متاسفانه دیگه توی تاپ نیسی من نمیتونم نرخ ریدتو یادداشت کنم

نظرت چیه؟فکر کن شما امشبو.نرخ رید منم یادداشت کن اگر چالشو میپذیری فردا بریم تو خطش

سپاس

پ.ن : بعد چنج میل صاحب اکانت هر کاری دلش خواست باهاش میتونه کنه حتی ناتار کلین کنه :)

پ.ن : این از اون مدل قماراست که همه چیزشونو میزارن وسط :) بگیر نگیره اما اگر بگیره ...

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• سلام مجدد

واقعا راز بزرگی رو تو سینه داری عزیزم.خواهش میکنم به ما هم این راز رو بگو!

من شاید یه لیدرخوب یا یه سیاستمدار خوب تو بازی نباشم ولی قطعا یه پلیر خوبم!همچین حرفی مث این میمونه که یه ماشین مسابقه بدون چرخ نفر اول بشه!البته میشه که بشه ها ولی با شرایط زیر:

1. بقیه ماشین ها هم بدون چرخ باشن

2.طرف با خودش مسابقه بزاره و رقیبی نباشه

3.مسیر رو جوری دور بزنی که بقیه با چرخم بهت نرسن

بزرگوار شما هم اگر پرایدی دارین که میتونین وسط شرط بندی بزارید من حاضرم با شما هم شرط رو ببندم :) اسم اکانت رو اعلام کنین تا به کمیته تشخیص ارزش اعلام کنیم

اگر دوچرخه بود قبول نیست دیگه :)))

شبت بخیر

پ.ن : مرتضی واروار عزیز شما هم دعوتی به این چالش :)

• بسم ا... داداش همین الان اتحاد رو بزن

ما یه ژیان قراضه داریم میزاریم وسط و شات ریدمون هم به عنوان مدرک هست آخر هفته هم معلوم میشه میزان غارت ها

هر کس مولتی رید داد ایمیل اکانت رو چنج میکنه

داداش ببخشید پستت رو اشتباه خوندم فکر کردم نوشتی اگه من مولتی رید میدادم ایمیل اکانتم برای تو . عزیزم ما خودمون اینکاره ایم با مولتی هات تو بازار بفرستی رو ناتار نزدیکت بعد رید بدی و بگی من که مولتی نزدم :D:D:D:D عزیزم من رید ناتارت رو حساب میکنم و تولید اون ناتاری هم که رید میدی در میارم عزیزم نگران نباش اینجوری هم مولتی رید دادن حساب میشه حالا قبول داری اتحاد رو بزن

ولی خوشم اومد از زرنگیت عزیزم

اولش مینویسی غارت همو رصد میکنیم آخرش گفتی من تو تاپ دیگه نیستم و میزان رید منو نمیتونی به دست بیاری ولی وسطش فقط شرط روی عملکرد اکانت خودت هست خیلی باحالی نزدیک سر کلاهبردار کلاه بذاری

پ . ن: آقا ایرج عزیز یاد بگیر اینجوری سعی در کلاه گذاشتن دارن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• آقا سیاست ما ( شمال شرق منهای خوارج ) از اول معلوم بوده ، کشاورزی ، تغییر سیاست هم نمی دیم ، همینه که هست :) ممنون که بر لزوم سیاست " حرف مرد یکی است " تاکید کردید ، اواسط سرور به درد می خوره !

پی نوشت : این پست رو حدود سه ماه دیگه باز خواهیم دید

درود دوست عزیز،
    1. منظورم سیاست های ربع شما نبود!

2. استراتژی داریم و تاکتیک! به طور خلاصه استراتژی رویکرد کلی و نوک قله، تاکتیک راههای رسیدن به قله و هدف!
    نمی گیم چرا تاکتیک تغییر کرده، میگیم چرا استراتژی که همون "داشتن سرور جذاب و موزون و متوازن هست" تبدیل شده به استراتژی "بردن به هر قیمتی!"

3. مسلما فروم هست و همه خواهیم بود به امید خدا و شما هم این پست ها رو میتونی ریپلای کنی، مشکلی نیست!

یه جمله از علی عزیز وام میگیرم که میگه:

هر گونه نگاه متعصبانه حاکی از جهل است

پس این تیزر مسترز چی شد علی؟

بعضی تاکتیک های سخیف که به نظر میرسه در پیش گرفته شده:

1. متای قبل سروری

2. متای زیر زمینی

3. کاتا کردن ناتار (این دیگه اثبات شدست و بسیار مضحک)

4. پروپاگاندا و اسپم در فروم، لایک و دیسلایک اتوبوسی و رباتی اونم بدون کپچا (که ذره ای ارزش نداره، خودتونو کوچیک نکنید با این کار چون لایک و دیسلایک خودتونو بی ارزش و لوث میکنید)

• داری کلاه سر من میذاری :D:D:D:D:D:D

هنوز نه

اولش خواستم از خواب بیدارت کنم ولی دیدم نه بابا خودت رو زدی به خواب و هی زیر چشمی اطرافت رو نگاه میکنی .

شما کلاه خودت رو بچست و بذار من بخوابم و زیر چشمی اطرافم چیزهای خیلی جالبی که دارم می‌بینم رو هم‌چنان تماشا کنم.

8o

بقیه حرف‌هات این قدر کش‌دار و لوس و تکراری هست که اصلا حوصله ادامه دادنش رو ندارم. پرسیدم فازت چیه و چهار سناریو چیدم، گفتی اولیه، اما من نظرم بین سناریوهای سوم و چهارم هست تا ببینم نتیجه چیست.. گفتم ادامه نده اما اشتباه کردی و داری میوفتی توی تله! نذار تصوری که ازت در ذهنم می‌مونه همین شکلک آخریه باشه که ریپلای کردم. خدایی تا اطلاع ثانوی بذار برو مزاحم من نشو که مشکلات مهم‌تری داریم الان. فعلا خودت رو کنترل کن و گوش به اتاقِ فرمان بمون تا بعد.

خوارج عزیز که بعد از صدور بیانیه مرگ بر دیکتاتور، رفتید توی سکوت و به لایک و دیس‌لایک بسنده کردید، و تنها سخن‌گوی فعال‌تون هم شده حاجی اسطوره‌ی فروم نویسی! پاشید بیایید مثل مرد اون سه سوالی که پرسیدم رو جواب بدید منتظرم.

.

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• همین به بسم الله که دبه کردی کاکو :))))

داداش ببخشید پستت رو اشتباه خوندم فکر کردم نوشتی اگه من مولتی رید میدادم ایمیل اکانتم برای تو . عزیزم ما خودمون اینکاره ایم با مولتی هات تو بازار بفرستی رو ناتار نزدیکت بعد رید بدی و بگی من که مولتی نزدم :D:D:D:D

البته که قطعا شما اینکاره هستین و توی این موضوعات ما شاگردی میکنیم :)

منتهی اگه فکر میکنی نشستیم مولتی کشیدیم بعد دونه دونه لاگین میکنیم هی میریزیم رو ناتاری که بیت الماله قطعا جراحت مغزی بزرگی داریم ! حیف این همه وقت که باید شبانه روز برای این کار بزاریم ، شما که همه اینکارا رو کردی با خودت حساب نکردی این مولتی زوار در رفته ( دفساز ) چطوری 100ک تولید رو بدون مسیر تجارت انتقال بده دهکده ناتار مورد نظر ؟

اینکه رو هوا بیای یه حرفی بزنی نمیشه که اخه مومن :Dادم باید وقتی حرف میزنه سندی مدرکی چیزی ارایه بده.همینجوری بخایم حرف بزنیم نمیشه کن.

خلاصه وقت همیشه هست.فکراتو کن خبرم کن.

سپاس

پ.ن : شرط و قمار جنم میخاد.دل بزرگ میخاد :D میدونسم از قبول کردنش طفره میره.بزرگ کن دلتو.یا یه بنز میبری یا پرایدت میپره :)

• فروم رو پیگیر نیستی عزیز

یه چک کن چند تا متن اخیر رو متوجه میشی چه کسی رفته توی سکوت

من جای شما بودم به تبعیت که شعارتونه سکوت میکردم عزیز برادر

• من که گفتم قبول دارم با این شرایط

1- میریم تو اتحاد 2 نفره

2- هر کس تونست ثابت کنه طرف مقابل مولتی رید میده اون طرف باید ایمیل اکانت رو بزنه برای اون یکی

3- حتی اگه تولید منابع ناتارت هم حساب شد و ثابت شد که منابع داری با تاجر میریزی رو ناتار و رید میدی باید چنج میل کنی

اگر مشکلی نداری بزن اتحاد رو عزیزم

البته اشکان جان شما خودت در حد بنز هستی و ما یه ژیان قراضه ولی اکانتی بخوای حساب کنی اگه اکانت من پرایده اکانت شما سه چرخه با این بوق شیپوری ها هست 8)

واقعا قمار کردن جنم میخواد بسم ا... اگه مردش هستی . پلیر شما تو فروم نوشته من با مدرک حرف میزنم همونجور که با مدرک بهت نشون دادم که مولتی رید میدی پس مردش باش و بیا نشون بده چکاره این و اینطور که میگن بچه های آمرداد فقط حرف نمیزنن و مرد عمل هستن

پ . ن : لوک بدشانس تو تاپ کتک خورها چکار داره ؟ جنگ داخلی تو اس ای هست یا دارن دف میدن به شمال شرق ؟

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• بزرگوار شما هم اگر پرایدی دارین که میتونین وسط شرط بندی بزارید من حاضرم با شما هم شرط رو ببندم :) اسم اکانت رو اعلام کنین تا به کمیته تشخیص ارزش اعلام کنیم

اگر دوچرخه بود قبول نیست دیگه :)))

واقعا بامزه ترین ادمی هستی که دیدم!!

سعی داری با دلقک بازی صورت مسله رو عوض کنی ولی هی بدترش میکنی!تو خوبی عزیزم دیگه ریپلی نکن حوصلتو ندارم

• خوارج خیلی خوبه، بزار ما از جمعی که یه آدم فروشی مثل تو درش هست خارج شده باشیم و بهمون بگید خوارج

افتخار میکنم که از جمع شما خارج شدم

آیدین رفیقت بود و کاره اشتباهی نکرد، پشتشو خالی کردی سر یه بازی

من اشکان که تازه یه سروره میشناسمش و باهاش رفیق شدم بخاطر کار اشتباهش اینجا عذر خواهی کردم و بازم میکنم...پشتشو خالی نکردیم و هواشو داریم

به قول آیدین نیازی نیست بعضی چیزا رو کش بدین، همینکه حرفتون رو مختصر و مفید بگید کافیه، شما کسی حسابت نمیکنه الان چسبیدی به فروم و داری دست و پا میزنی

ما بخوریم، بزنیم فرقی نمیکنه

پای رفیقامون میمونیم

نیم کیلو باش اما مرد باش

بهت قول میدم مازیارم بهت اعتماد نمیکنه

چون از آیدین بهت نزدیک تر نبود

خواهشا دیگه هم تو فروم ما رو نخون

حوصله ی بحث با یکی مثل شما رو نداریم

به قول تیرداد

خوش گذشت<3

• مازیار ازت یه سوالی کرد که جوابشو ندادی، سوالش این بود :
    " مازیار: وقتی من با شما تلفنی صحبت کردم همه کارهای مارو تایید کردی ، اما بعد از چند روز چطور یهو نظرت برگشت؟ "

من جوابشو با ریپلای پستهای خودت میدم که ببینه تو کلا تو هیچیت ثبات نداری، فقط همون یه مورد نیست،

پست شنبه ت:

پست چهارشنبه ت:

میخواستم ریپلای کنم، 7-8 تا پست دیگه داری که صبحش دم از عشق به شمال شرق و خدافظی بی درگیری و همر نزدن به خود شمال شرق گذاشتی، شب گفتی انتقام میگیریم، هستیم و هیچ جا نمیریم، ال میکنیم، بل میکنیم، اینقدر دیگه بی ثبات تو رفتار و حرف؟
    والا با اینکه جنگ داخلی بده و کاش اونقدری میفهمیدید که بازیتون رو خراب نکنید، ولی خوشحالم که از مجموعه بیرونت کردن، بودن تو توی هر تیمی نشانه ی اشتباه بودن مسیر اون تیم هست، یعنی هرجایی تو هستی باید به درستی اونجا شک کرد، باید به ثبات اون تیم شک کرد، هر تصمیمی که تو باهاش موافق باشی باید به درستیش شک کرد. این بی ثباتی تو رفتار و تصمیماتت کاملا مشخص هست، حتی نمیدونی اون عده چرا از مجموعه زدن بیرون، صرفا یه عده داشتن اونوری میرفتن، تو هم اونوری رفتی،

پ.ن: دوست عزیز با ادب بودن خوبه، اما جوگیر نشو (:
    خوارج فحش نیست، خوارج یعنی یه عده که از تیمشون خارج میشن و از اون به بعد خلاف اون تیم عمل میکنن، اینکه میگی متاسفم براتون که به اینا میگین خوارج یعنی چی؟ مگه فحش دادیم؟

• داداش فعلا باید همشون به پیروی ( که شعارشونه ) سکوت کنن

لازم باشه بیا اینجا دوتایی تمام ماوقع رو ذکر میکنیم و داوری رو. میسپریم به بقیه

همه چیز مشخصه برای همینه سکوت میکنن

اما من منتظرم ببینم حاظر هستن بخاطر ساید و به احترام پلیرها چیزی رو که گفتم رو انجام میدن و ساید رو به صلح برمیگردونن یا اینکه رو

موضع قبلیشون که از نظر من تحمیق کردن کل سرور هست میمونن

بهر حال باید به تبعیت فعلا سکوت کنن

و سکوت نکردنشون هم یعنی زیر قوانین و ارادات خودشون زدن

حالا منتظر میمونیم

ارادتمندهمه ی دوستانی که خوارج صداشون میکنن

• در مورد موضع ما و جنوب غرب هم امروز بحث شد ، دقیقا حرف ناصر رو تایید میکنم ، بنده یه نپ دستو پا شکسته تا دم کتیبه با ایشون بستم که اونم البته هر روز میشکوندنش :دی

ربع دوم جنوب غرب بود که باهاشون صحبت کردیم که نتیجه نهایی پاسخ جنوب غرب این شد که فعلا صبر کنیم تا ببینیم سرور به کدوم سمت پیش میره و سوالی که من از ایشون پرسیدم این بود که ایا اکانتهای شما به جنوب شرق حمله میکنن و پاسخ این بود که حمله اتحادی نیست ما بجه هامون رو ازاد گذاشتیم خودشون دارن مرز و پاکسازی میکنن اما اگر یک فیک هم رو ما بیاد اعلام جنگ میکنیم(معمولا وقتی اکانتی حتی تو ربع دیگه دهکده میزنه ابتدا سعی به حل دیپلماتیک میشه که ظاهرا اقدامی نشده بود)

آقا حقیقتش من امشب خیلی کار دارم، اومدم یه موز از تو یخچال بردارم و برم...فقط دیدم این قسمت واقعا داره مورد کم لطفی قرار میگیره، گفتم بیارمش بالا تا بقیه دوستان حقش رو ادا کنند.

پ ن: عجججججببب... بچه ها رو آزاد گذاشتیم تا بزنن و لذت ببرن... ولی ولی قرار شده اگر یه فیک به ما جواب دادن اعلام جنگ کنیم... عجب... تازههه... ما دنبال بالانس سروریم... تازههه نپ هم کردیم... بازم تازههه اینا همش تو موقعیتی هست که جنوب شرق زیر فشاره...
    پ ن: بچه ها رو تو فروم آزاد میذارم تا گرد و خاک کنند... از اونورم تو بازی آزادشون میذارم تا گرد و خاک کنند... از اونور هم با شمشیر آخته وایسادم و تو دلم میگم یه پخ بگین تا بزنم دیگه... ولی یادم باشه، کِرِوَت بزنم و ادای آدم خوبا رو دربیارم.
    ما به هیچ طرفی غش نکردیم... ما اومدیم دنبال بالانس سرور... همیشه دنبال بالانس سرور بودیم... آره داداش... شما مغازه آپاراتی و بالانس داری اصلا

(تکراری که نبود؟! هر چی میخونم به آخر فروم نمیرسم چرا!)

• - شما نبودی گفتی فقط من رو قبول داری برای توتالی ساید؟ حالا کسی حسابم نمی‌کنه؟ =))) تیم لیدری مشروع شمال شرق تحت نام آریانا با تیم لیدری مشروع جنوب شرق تحت نام امرداد متا کرده، مونده عده‌ای بسیار محدود که یا حزب باد هستن، یا خام و کم هوش، یا جو گیر و تفنگ آب‌پاش کش، یا دریوزه‌ی گلد، یا ترسو و فراری، یا جارو شده و بی‌دندون، یا اکانت فروش، یا روی حذف، یا مولتی!

.

صرفا جهت فروم نویس های آمرداد

آمردادی ها میان میگن نصف شمال شرق مخالف هستن . لیدرهای آریانا میان اینو میگن .

خواهشا تو اتاق فکر متاتون صحبت هاتون یکی باشه بعد پست بذارین که حرف هاتون دوتا نشه دوستان آمردادی .

ایرج جان شما نمیخواد ریپلای کنی و جواب بدی این سوال من از بچه های آمرداد هست

• اولا که تبریک میگم به آقای مازیار خان که یه همچین پلیرهایی داره و احتمالا هم شما با این لحن صحبت کردنتون جز, سیاستهای ایشون هستید و احتمالا از دانش آموختگان مکتب ایشون

چون اگر غیر این بود الان شما باید به نیابت از ایشون سکوت میکردید

بالا خدمتتون گفتم

ضمنا هوچی گری قبلی رو کامل پاسخ دادم به آقای مازیار خان

شما که دیگه در مقابل ایشون نباید داد و بیداد کنید

مودب باشید و صبر کنید ببینید بزرگترتون چه جوابی میده و چه برنامه ای داره

نیاز نیست اینجا شخصیت خودتونو نشون بدید

خیلی هم سخت نگیر عزیز یه بازیه

اما جالب اینجاست اگه الان یکی از بچه های ما با این لحن بی ادبی بقیه رو خطاب قرار میداد آقا مازیار تبدیلش میکرد به پیرهن عثمان

این متن رو هم شما جدی نگیر دوست عزیز

خود آقا مازیار که بخونن احتمالا یه توجیهی هم برای لحن شما میارن که نهایتا ختم میشه به بیسوادی ما از سیاست

که البته خودش نوعی سیاسته که طرف مقابلت رو محکوم کنی به ندانستن و نفهمیدن و ...

منتظرشون میشیم

تراوین یه بازیه برادر من

موفق باشی

• عزیزم گاهی لازم هست با برخی افراد در برخی شرایط چنین صحبت کنی! جزییاتی هست که در جریان نیستی و لازم هم نیست که بدونی. من زبونم گاهی خیلی تند میشه، الانم از اون "گاهی" هاست، می‌خوای اسمش رو بذار بی‌ادبی، اهمیتی نداره.

بنده دیپلمات سایت هستم و صلاح می‌بیم جواب برخی افراد رو در برخی شرایط بدم، شما جای اظهار نظر و دخالت، جواب سه سوالی که پرسیم رو بده. منتظرم.

• عزیزم گاهی لازم هست با برخی افراد در برخی شرایط چنین صحبت کنی! جزییاتی هست که در جریان نیستی و لازم هم نیست که بدونی. من زبونم گاهی خیلی تند میشه، الانم از اون "گاهی" هاست، می‌خوای اسمش رو بذار بی‌ادبی، اهمیتی نداره.

بنده دیپلمات سایت هستم و صلاح می‌بیم جواب برخی افراد رو در برخی شرایط بدم، شما جای اظهار نظر و دخالت، جواب سه سوالی که پرسیم رو بده. منتظرم.

عزیز من بحث خیلی فراتر از سوالات شماست

میگم فروم رو پیگیری نمیکنی برای همینه

اما من میگم بهت

البته قیلش شما هر جور دوست داری صحبت کن وقتی داری به یه جمع توهین میکنی من مجبور بودم تذکر بدم

البته گفتم تذکرم با آقای مازیار خان بود و به شما حرجی نیست

اما میریم سر اصل مطلب

قریونت برم متنهارو بخون وقت بزار یه ساعت کامل متوجه میشی

وقتی گند کار در اومده و بوش بلند شده دیگه سوالهای پیش پاافتاده شما رو نیازی نیست کسی جواب بده

مثلا از کجا معلوم ما جاسوس جنوب نیستیم

پسر خوب من میگم گند کار در اومده الان این سوالهارو میپرسی مسخرت میکنن

این سوالها مال دو هفته پیش بود

قربونت اینجوری خودت رو مورد تمسخر دیگران قرار میدی و هی اسرار به پاسخ هم میکنی

جالبه واسم چرا یکی از دوستانتون نیومده بهت بگه بسه نپرس این سوالات رو ضایع نکن

حالا عزیز من وقت بزار فروم رو بخون

سوالاتت رو هم کلا پاک کن

• سلام

دوستان به هیچ عنوان با همگروه شدن با دوستان لویال موافقت نکردن

موفق باشید

• الله اکبر اینهمه دروغ

الله اکبر اینهمه چاخان

سلام خدمت تمامی اهالی سرور

ایرج جان اول پیشنهاد میکنم یه لیوان اب خنک بخوری اخه از لحن حرف زدنت معلومه رزومه بازی من خیلی اذیتت کرده
    که امروز چند بار همینجا پست تکراری در مورد من گذاشتی نمیخواستم جوابتو بدم چون جواب انسان نادان سکوت است و شما سعی داری با تخریب من خودتو بزرگ نشون بدی ولی اینجوری خودت رو کوچیک میکنی .

ادعایی ندارم ولی خدا رو شکر سابقم جوری هست که ادمای ساید فروشی مثل تو نتونن خرابش کنن

اول از همه شما که خودت استاد دروغ گفتن و مغلطه کردنی جوری دروغ میگی که ادم به خودشم شک میکنه ولی در مورد ام ام یه پستی گذاشتی که باعث خنده همه شدی اخه اون رو نوه 18 ماهه مازیارهم بلده ;)

اون از اول سرور که ایدین اومد و شما با اطرافیانت که دم از رفاقت باهاش میزدین بر علیه ش کودتا کردین و زدینش کنار که ساید رو تو دستتون بگیرین اینم از حرکت الانتون که ساید رو کامل مستعمره کردین کلا به قصد متا کردن لاگین کردین .

اخه کدوم شورای لیدری پنج نفره چهارنفرش از یه تیمه و یک نفر هم به عنوان نماینده از بقیه تیمهاست و هرچی یکی از اون چهار نفر میگه سه نفر دیگه تایید میکنن خب داداش کلا در شورا رو ببندین دیگه.

این کارا یعنی چی وقتی قراره فقط بله قربان گو باشین و پشت هم رو بگیرین . یادمه تو جلسه تیم اسپیک مازیار گفت اگه یه نفرم به من رای منفی بده حذف میکنم میرم و قرار شد نفراتی که بودن رای رو به من بگن پس چرا با وجود اینهمه رای منفی که داشت نرفت یعنی دل کندن از توتالی اینقدر واسش سخت بود؟

در مورد ساکت بودن بنده باید بگم متاسفانه تو گروه شورای لیدری جز نقشه ی زدن و حذف هر بازیکنی که با شما مخالفت میکرد صحبتی نمیشد و متاسفانه نسبت به همه تئوری توطئه داشتین و کلا به همه بدبین بودین ومن ترجیح میدادم سکوت کنم تا اینکه رای به زدن هم سایدیم بدم چون من مثل شما نیستم که تو روی همه چاکرم مخلصم بگم پشتش نقشه حذفشو بریزم و احترام همه برام واجبه ولی شما .....

پ.ن : ایرج در مورد همر و گندم خور لطف میکنی یه عکس از دستاوردات بزاری ببینیم چیکار کردی تو این سال ها؟

پ.ن: سلامتی اونی که تو پروفایلش نوشته رفیق مقدسه باید جلوش زانو بزنی ولی رفاقتشو با بلند کردن همرش خوب نشون داد :)

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• سلام

دوستان به هیچ عنوان با همگروه شدن با دوستان لویال موافقت نکردن

موفق باشید

قرار اول معذرت خواهی بود بزرگوار بابت تحمیق کردن یک ساید (هر چند همه فهمیدن و به روتونم آوردن و شما بازم نخواستید...)

نمونش متن زیر

و مرحله بعدی صحبت راجع به این مساعل بود

در هر حال ما از بزرگان بزرگمنشی خواستیم بابت اشتباهات (البته که اسمش رو نمیشه گذاشت اشتباه)

یک سرور منتظر نحوه برخورد شما برای ثبت توی تاریخ تراوین هست ( که هیچ کس یادش نمیاد واندرو کی 100 کرد اما این رفتارها فراموش نمیشه)

این نمونه که عرض شد از جناب آقای مازیار خان

( دیگه این کارها و متای قایمکی و یهو معلوم بشه که با فلان ساید از اول متا داشتیم و کمک می کردیم و این حرفها گذشته دیگه خیلی زشته برامون)) به نقل مضمون حرف شما.)

واقعا درست گفتید زشته براتون

و زشت تر تهمتهایی که به بچه های ما زدید و دروغهایی که گفتید

و زشت ترینش این هست که حاظر نیستید حتی از تمام سرور معذرت خواهی کنید.

واقعا متاسفم برای این سرور و خودم

امید داشتم انقدر مردونگی ببینم تا بلکه از این سرور یه چیزی یاد بگیرم

من نیازی به آموزشهای سیاسی و دیپلماسی شما نداشتم چون همیشه با صداقت بازی کردم

اما با تمام احترامی که براتون قاعل هستم شما از برخورد من باید جرات معذرت خواهی حتی برای اشتباه دیگران

(تا چه به اشتباه خود) و فرصت دادن به دیگران برای اصلاح خودشون رو یاد میگرفتید .

تو بازی هر چند مهم نبود اما جای خوبی بود برای شکوندن منیت پوشالی و تبدیل بزرگی به بزرگمنشی

امیدوارم موفق و سربلند باشید در دنیای واقعی

یا علی