نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

ممنون عزیزم لطف کردی من هم توضیح دادم که اکانت نداشتم و با مسعود صحبت کردم و ایشون هم باشما صحبت کردن پس بنده دروغی نگفتم که شما فرمودید دروغگوهستم.

ضمنا من تا الان بجز توی ان ای و یکی دوبار تو اون دیسکورد کوفت گرفته که با شما یا لیدرهای دیگه صحبت میکردیم هیچ جای دیگه نرفتم اما بله اونوقت تو ان ای بودم اما قلبا تمایلم به کمک به ان دبلیو به عنوان سایدی که همیشه توش بازی میکردم بود

بازه سپاس از لطفت عزیزم

• من به مسعود پیشنهاد دادم که یک صحبتی با لیدرهای شمال غرب بکنن تا اگه بشه سعی کنیم این دو ربع که دوستانمون توش ثبت نام کردن متحد بشن تا هم قوی باشن هم بشه سروری زیبا ایجاد کرد.متاسفانه الان متوجه شدم که دوستان فکر کردند بنده با این سن و سال و این سابقه خودم رو درحد یک جاسوس و خراب کننده بازی میارم پایین و موافقت نکردند در نتیجه با اصرار دوستان من در شمال شرق ماندگار شدم این داستان پلی دادن من تو بازی.

بنده هنوز هم با استناد صحبتهای بالا و اون پست تلگرام که گذاشتم باز هم میگم خلاف واقع بوده , مسعود خان گفتند شما اکانتی ندارید در سرور خیلی واضح هست مازیار جان

, صحبتی با من هم در مورد سیاستهای بازی نکردن ,من هم حرف بدی نزدم گفتم شما خدا نکرده جاسوسید یا خراب کننده ساید!

اتفاقا بنده برای شما خیلی خیلی احترام قائل شدم عزیز

بنده گمان میکنم براتون سوتفاهم بوجود اومده ولی این رو خدمتتون عرض کنم ما خیلی رو راست بازی میکنیم و لذت هم میبریم از بازی , در هر صورت از من ناراحت نباشید ولی حرف خلاف واقع بود

• سلام بر همه عزیزان

محسن توپاک عزیز لطفا" این قسمتهای متن آقا مازیار را یکبار دیگر بخون

"چند روز بعد ما یک کارگروه تلگرامی داریم که پیر و پاتالهای قدیمی تراوین اونجا جمع هستیم تو اون گروه مهدی عشقی اعلام کرد که میخواد ثبت نام کنه بنده شخصا به ایشون زنگ زدم و گفتم مهدی جان ما دیگه نه حال نه حوصله قدیمو برای بازی داریم الان بدون تیم چندتا برید تو سرور وخدایی نکرده مشکلی پیش بیاد برای هرکدوم از پاتالهای تراوین سابق ابروی هممون میره ایشون هم لطف کردن گفتند ثبت نام نمیکنن(هرچند ثبت نام کرد اما اعلام نکردن که بازی میکنن و میخواستن به عنوان یک پلیر ساده تو ربع باشند)اما همون اعلامشون تو کارگروه سنگ بنای مصیبتهای الان ما شد;););)بچه های کار گروه که اکثرا بدن درد ترک تراوین داشتن و به دلیل کرونا وقت ازادشون بیشتر بود ثبت نام کردن اما چون هیچ هماهنگی نبود هر کدوم رفتن تو یک ربع من هم بدون اکانت قرار شد ازطریق خواندن فروم و پرسش از دوستان اگر کمکی تونستم بکنم انجام بدم در همین حین دوست خوبم اقا مسعود فرهانی که از سرور اول تراوین ایران من در رکابشون بازی کردم هم تو تلگرام پیام دادن که تو شمال غرب ثبت نام کردن واز من دعوت کردن روی اکانتشون بازی کنم و باتوجه به ثبت نام کلاسیک بازهای گروه در شمال غرب و شمال شرق و اینکه همیشه من تو شمال غرب بازی میکردم باتوجه به اینکه متوجه شدیم ایدین هم درشمال شرق پلی دادن وحدس زدم از نظر لیدری شمال شرق مشکلی نخواهد داشت من به مسعود پیشنهاد دادم که یک صحبتی با لیدرهای شمال غرب بکنن تا اگه بشه سعی کنیم این دو ربع که دوستانمون توش ثبت نام کردن متحد بشن تا هم قوی باشن هم بشه سروری زیبا ایجاد کرد.متاسفانه الان متوجه شدم که دوستان فکر کردند بنده با این سن و سال و این سابقه خودم رو درحد یک جاسوس و خراب کننده بازی میارم پایین و موافقت نکردند در نتیجه با اصرار دوستان من در شمال شرق ماندگار شدم این داستان پلی دادن من تو بازی.حتی تا یک هفته بعد از امدن محمد من یک دهکده داشتم با جمعیت۵۰تا بتونم هم رصد کنم سرور رو هم جواب نامه بدم(متاسفانه با جمعیت کمتراز۵۰نامه ارسال نمیشد)"

حالا لطفا" یکبار دیگر مکالمه هارا دوباره بخون

امیدوارم عینک بدبینی را یکبارم که شده کنار بزاری و نیت و توطئه ؛ دست نشانده و ... را کنار بزارید

امیدوارم هرجا قصد بازی کردن داشتید این تجربه بدرد شما و دوستان جوان شمال شرقی که شما خیلی تاسف بابت به هدر رفتن استعداد ها داشتید بخوره و....

• درود فراوان و بی پایان، هرجا اتهامی و نقض غرضی پیش بیاری در مورد مسائل مربوطه به ربع بنده، دیگه ناگزیر و ناگریز باید ریپلای کنم شما رو.

ظاهرا قلم فرسای خوبی هستی و اهل مطالعه که خوشحالم جدی پست هاتو میخونم و لذت میبرم، لیکن :| از قلم خود در راه باطل استفاده میکنی :)

مغالطه و سفسطه رو ترکیبی استفاده میکنی که کار هرکسی نیست، با ارائه یه سری گذاره ها و خبرهای صحیح خوانندرو همراه میکنی و لابلاش ذهنیات و چیزایی که دوست داری مخفی میکنی، احسنت!

احتمالا شناخت خوبی هم از مرحوم نجف دریابندری داشته باشی، اون مرحوم هم یه کتاب 20 صفحه ای برای ترجمه بهش تحویل میدادن و خروجی کار 200 صفحه ترجمه بود ^^^^ حالا این همه انرژی از کجا میاد واقعا؟ قرارتون با امرداد تشویش اذهان فروم خوان ها بوده؟ که با سرعت 100pps (پست در ثانیه) در حال نوردیدن مرزهای فروم هستی؟ انصافا خودت ادمین فروم بودی خودتو بن فور اور نمیکردی؟ :)

البته عادت دارین از فرضیات اشتباه به نتایج درست یا برعکس برسید!

اصلش اینه که ساید مطبوع شما با شلوغ کاری توی فروم و پیش فروم باعث شروع جنگی زود هنگام شد، و دکمه استاپ و پاز هم نداشت این پروسه و همه سردرگم بودن چه کنیم چه نکنیم، و اصولی ترین کار از طرف اس دبل بود که دخالتی توی درگیری نداشت چون از اول گفته بود متای زودهنگام و پیش از سرور و این حرکتا هندی بازی و خاله بازیه؛ گفت و پای حرفش موند؛ یه عده هم گفتن و نموندن!

اون دوستی که میگی قمار میکردین روی ان دبل!؟ دقیقا چه قماری؟

ان دبل که داشت میکوبید با چکش، و دفی هم نیاز نداشت چون پلنی روش نرفتن ^^ پس ظاهرا منظور اینه که ما هم همزمان اتک میدادیم به اس ای!؟

نه داداش این دور از مرام و خط مشی ما بوده و هست و خواهد بود... چون اومدیم بازی مهیج و متوازن داشته باشیم و نه عروسک بازی...

یا مثل ربات چون میدیدیم پترن ضربدریه، ما هم میزدیم به ان ای!؟ مازا فازا ای ادیب سخنور!؟

یا دف میدادیم سنگین به اس ای که بتونه از پس ان دبل بر بیاد؟ بازم میشد دو به یک و سه به یک زود هنگام، سخته درکش؟ ناصر جان ساسی طوری توضیح دادن بازم نگرفتین؟

دوستان ما که هیچ تنفر پیش سروری از هیچ ربعی و شخصی نداشتیم و نداریم، بابا بفهمین ^^ صرفا اومدیم هیجان و بازی جذاب داشته باشیم. گفتم وارم آپ برای آینده.

خب میرسیم به یکی از کذب های گفته شده و هنوز انصافا فتوشاپ نصب نکردم! اینکه مقداری دف روی تارگت های فیک رفته و به نسبت بقیه دف، کمتر پوینت دف گرفته دلیل نمیشه که حجم دف ارسالی کم بوده! مغلطه نفرمایید نفرمایید.

و اینک آقای فرصت طلب! کجا داری می پزی املت سیاسیتو؟ مراقب باش;)

• حالا لطفا" یکبار دیگر مکالمه هارا دوباره بخون

امیدوارم عینک بدبینی را یکبارم که شده کنار بزاری و نیت و توطئه ؛ دست نشانده و ... را کنار بزارید

امیدوارم هرجا قصد بازی کردن داشتید این تجربه بدرد شما و دوستان جوان شمال شرقی که شما خیلی تاسف بابت به هدر رفتن استعداد ها داشتید بخوره و....

مسعود خان شما از نظر سن بزرگتر بنده هستید و احترامتون واجب

این پستها در توالی پستهای چند روز اخیر بود نه فقط این پست که ریپلای کردید که همینم بنده جوابگو بودم حتی

بنده از شما خواهش دارم شروع کنید از اول بخونید پستها رو، شاید شک و بدبینی شما به ما رفع شد، ما انقدر که فکر میکنید پیچیده نیستیم همون حرفی که زدیم تو ذهنمون هم همونه، اگر عادت ندارید بهش خب بدلیل سیاسهایی بوده که دیدید و الان به هر چیزی شک دارید

این بحث از نظر من تموم شدست و همه رو هم خسته کردیم خودمونم بیشتر از همه ، بنده از شما معذرت میخوام از این به بعد هم هرکس اومد در مورد ما حرفی زد دیگه جوابم نمیدیم ، کلا همه درست میگن

در مورد اون قسمت اخر صحبتتون بله باز هم نظر شخصی من همون هست و شما راه اشتباهو رفتید ولو با صد کردن واندر مرکزی سایدتون (البته نظر شخصیه و فاقد اعتبار برای خیلیها)

پینوشت: بیایید برای جوونترها انگیزه و الگو باشیم نه مخرب و ضد قهرمان

پایدار باشید

• با سلام

فک کنم اولین باره که توی فروم مطلب میزارم

اول از همه باید ی عذر خواهی بکنم از کسی ک نمیشناسمش به اسم تورج اقا بخاطر اینکه حرفای منو پای اون نوشتن

درمورد لیدری شمال شرق چیزی که ب ما گفتن بخاطر سن زیاد و نوه نتیجه دار بودن یه ادم ترسو لیدر کل انتخاب شد البته هنوز به ویژگی هاش پی نبرده بودم

با این وجود بخاطر سابقه بسیار خوب حسین تی ان تی و وحید پارتیزان ما اطاعت کردیم

تیم اسپیک رفتیم که مثلا متا رو بحث کنن ی بنده خدایی ک هنوز نمیشناسم حرفی زد و جواب لیدری اطاعت بی چون چرا

از نظر ایشون بدون پرسیدن سوال بود..واسم عجیب بود ولی گفتم بیخیال

شب پلن همه چی عالی و هرکی حرفشو میزد و جالب این بود عکس همر واس بیگ پلن میخواستن ک بنده با لطف دوستان فتوشاپ فرستادم ایقد نوبن م نفهمیدن تاپ غارت ک فقط سزار رید میده نمیتونه 600 تا سزار فقط داشته باش و خیالشون راحت شد ک ما چیزی نداریم و پلن بزرگشون ینی زدن خودیا و فدا کردن ساید رو اجرا کنن

تا اینکه صب بلند شدیم دیدم از اکانت خودمون همری ک واسش زحم کشیده شده و شب بیداری و هزینه روش شده خفت شده توسط تیم لیدری

من رو دوستام بشدت تعصب دارم و اصلا تحمل این حرفارو ک خودی بخواد بزنه رو ندارم

به لیدر کل توهین بشدت زننده و البته بجایی کردم بخاطر این فک نمیکردم ادمی ک 60 سال سن داره پلن با نامردی بچینه واس ساید خودی

بقول ی بزرگی میگفت درسته تراوین ی بازیه ولی کسی ک رو سایدش تعصب نداره رو خانوادش هم نداره

که البته دیدیم من توهین کردم و این بزرگ مرد بجای اینکه بیاد توضیح بخواد این توهین منو به اقا تورج چسبوند و باعث شد اکانتو ول کن بده به ساید ک مشکلی پیش نیاد

حالا شما قضاوت کنین درسته من اشتباه کردم ولی ای وسط یکی میشه مازیار با 60 سال سن ک از خانوادش و اون عضو خانوادش استفاده میکن ک مظلوم نمایی کن و یه طرف ی بزرگی مثل اقا تورج هست ک بخاطر کاری ک نکرده و بخاطر منی ک نمیشناسه اکانتو داد ب ساید که ضربه نخوره

اقای مازیار اقای عشقی ...شب درازه

• سلام به همه عزیزان

ممنون از آرمین عزیز

ضمن تشکر و تایید تمام گفته‌های سخت‌گو و لیدر محترم تیم امرداد، پیش از هر چیز می‌خوام با برگشتنم به فروم از این فرصت استفاده کنم و به حسین و سعید عزیز تسلیت بگم. امیدوارم دیگر غم نمی‌بینن. من فقط 18سالم بود که مادرم رو از دست دادم و غم مرگ عزیز رو چشیدم، و با این عزیزان هم‌درد هستم و درک می‌کنم. زندگی سخت هست اما باید ساخت و ایستاد.

از هفته‌ها پیش تیم ما با تمام ساید‌ها جلسه گذاشت تا روحیات، خط مشی و تفکرات و نوع بینش هر ساید رو بسنجیم، در نهایت، و صادقانه بدونه پیش فرض ذهنی یا دوستی‌ها و دشمنی‌های شخصی تصمیم گرفتیم سایدی که از لحاظ سیستم فکری، اخلاق و برادری به ما نزدیک هستند رو با افتخار برای متا شدن انتخاب کنیم.

نشان خواهیم داد که میشه متحد بود و درست بازی کرد و لذت برد، و میشه نشون داد که صداقت و حقیقت در طولانی مدت همیشه در جدل با دروغ و نامردی و زشتی پیروز خواهد شد.

از اشکان عزیز، بهنام، آرمین و دیگر دوستان و عزیزان تیم امرداد تشکر می‌کنم، و برای همه آرزوی سروری زیبا، پر زد و خورد و هیجان انگیز، و تا جای ممکن به دور از حواشی و زشتی‌ها رو آرزو دارم.

از اون‌جایی که بنده سخن‌گوی رسمی فروم نیستم، تعارف و بیانیه‌های رسمی رو کنار می‌ذارم تا بعد از مدت‌ها که به فروم برگشتم (طی این مدت فقط خواننده بودم) چند مطلب مهم رو در عرض کنم:

- اول از آفا تورج - با وجود تمام مسائل پیش آمده و اختلافات درون سایدی - ممنونم که با حسن نیت و سعه‌ی صدر اکانتی که از آیدین به ارث بردم و تحویل ایشون دادم رو دوباره پس دادند.

- متاسفانه اختلافات درونی سایدی طی روزهای اخیر پیش آمد که در حال جارو شدن هست. عرض کردم بارها، که هیچ چیز بالاتر از حقیقت نیست! عده‌ای که با دروغ و سر و صدا و شلوغ کاری در صدد به هم ریختن ساید و بهم زدن متا بودن در حال رد شدن از زیر غلطک هستن. چرخیدن غلطک ادامه داره تا ساید یک دست بشه. همیشه همیشه همیشه منافع جمع به منابع فرد ارجحیت داره این رو فراموش نکنید.

- این عزیزانی که یک شبه ساید رو به هم ریختن و یک شبه هم خودشون به هم ریختن، حالا اومدن فروم و در حال دروغ پراکنی هستن. ما زمانی ناگزیرشدیم درازترین زبون تاریخ فروم تراوین ایران رو ببُریم و بریدیم! اگر هم برگرده باز قیچی به دست آماده‌ایم! پس اندازه نگه دارید و سکوت کنید و حد و حدود خودتون رو بدونید.

- یک سری دوستانِ خارج از گود که قافیه رو تنگ دیدن شروع کردن به زعم خودشون سواستفاده از این هفت‌تیر کشی داخلی و بعد آب رو گل آلود کردن و ماهی گرفتن! اصطلاحی هست که می‌گه وقت آب سر بالا بره.. بنده از این به بعد با میکروفون امینم در فروم در خدمتون هستم تا مسیر آب رو عوض کنم.

- در نهایت یک تشکر جانانه از تیم نظامی آریانا دارم که گُل کاشتن! محمدعلی وگنس عزیز، علیرضا ایران، مسعود خان و .. تمام عزیزانی که این دو شب زحمت کشیدن. دم هم‌شون گرم و مخلص‌شون هستم حسابی.

-ارادت‌مند

ایرج

دیپلمات شمال شرق

مخلصم همه مردان خاک شرق

• سلام به همه عزيزان شرقي

صدمين پستمو ميخام به افتخار اين متاي مبارك بدم و تبريك به ليدر هاي فهيم شمال شرق و جنوب شرق

چند وقت پيش گفتم كه جنوب شرق دوستايي كه توي سختي كنارش بودن رو يادش نميره

از امروز هر گونه اتك به مجموعه اريانا اتك به مجموعه آمرداد است و شديدا برخورد ميشه.

افتخاريست كه يك بار ديگه كهنه كاران تراوين در كنار هم جمع شدن.

• سلام

من هم به نوبه خودم این متارا تبریک گفته و انشاالله در ادامه سروری جذاب و پر بخورد خواهیم داشت

با سپاس

• نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی بزرگان تراوین

پ ن: جسارت به جنوب غرب نکردم اما واقعا اگر فکر سیاسی داشتید باید پشت شمال غرب رو خالی نمیکردید من حس میکنم فکر سیاسی شما کاستی هایی داره که امیدوارم اشتباه کرده باشم چون بازی جذابی در انتظار نخواهم داشت...

آقا مهراد ما هم اومدیم تراوین بازی کنیم نه خاله بازی اما در مورد اینکه فکر میکنید جنوب غرب فکر سیاسی نداشته به نظرم یه تجدید نظر کنید ... در ادامه پست عرض میکنم چرا ...

اولش که باحالت ارباب رعیتی میان تو فروم از شمال شرق سوال میکنن " یالاااا بگو ببینم به چه حقی دف دادی " بعدم جواب نگرفتن از نوچه هاشون میخوان جواب سوالو بگیرن :)

آقا بهنام عزیز شاید شما دیدگاه این چنینی به بقیه داشته باشی ولی ما هیچ وقت کسیو خدای نکرده نوچه نمیدونیم ! پس اگر در مورد ما صحبت میکنی قطعا اشتباه میکنی، چون طرز فکر ما با شما در این زمینه متفاوته ...

در اخرم تشکر میکنم از جنوب غرب که وقتشو واسه این سیاست های داره میزاره و وقتی نمیکنن ناتارهای مارو کاتا کنن <3

ناتار های ما همچنان در حال کاتا شدنه ! یعنی چون وقت شما آزاد شده میتونید کاتا کنید ؟:دی

آقا تیرداد عزیز با شناختی که از اقا سعید دارم ایشون با بدون برنامه این درخواست دفاعو ندادن ، و فکر میکنم اینکه از جنوب غرب صرفا به اقا ناصر گفتن خودش گواه این مسئله باشه ... شایدم میخواستن ببینن کودوم ساید تو این وضعیت کمک میکنه تا برای آینده بهتر تصمیم بگیرن البته کاری به این ندارم که جنوب غرب دف میفرستاد یا نه ، فقط عرضم اینه حس میکنم این داستان دف گرفتن بابت این بود که اقا سعید پستی بزارن در اینده و به جنوب غرب بگن آس از دست دادین رفت ( یک تحلیله ولو به غلط :دی )

آقا تیرداد برای بالانس سرور به نظر شما صرفا فقط لازم دیدن شما مهمه ؟ به نظر شما برای اینکه متا برای بالانس سرور بسته بشه فقط باید دو ربعی که متا هستن یا قصد متا دارن به این نتیجه برسن که متاشون بالانس سرورو بهم میزنه یا نه ؟ اگه اینطوره که شما میفرمایید پس من در سرور 1 راند 4 اشتباه کردم که گفتم هیچ گاه وارد متای سه به یکی نمیشم که اون ربع تک ناراضی باشه ، اون ربع یادتونه که همین آمرداد بود ... اگه اینطوره که شما میفرمایید پس چرا آقا مازیار و آقا ایرج جلسه ای با تمام ساید ها گذاشتن که متایی صورت نگیره که بالانس سرور بهم بریزه ...

آقا تیرداد ما همون زمانی که بین جنوب شرق و شمال غرب درگیری بود توانایی متا با هر کودوم از سه سایدو داشتیم ، چرا متا نکردیم ؟چون سیاست نداشتیم ؟ این که میان و بعضیا میگن جنوب غرب با شمال غرب متا داشت یک اشتباه محضه . من حتی با لیدر های شمال غرب صحبت هم نکرده بودم در زمان درگیری بین شما و شمال غرب .
    علاوه بر مواردی که در بالا گفتم ، آقا مازیار لطف کردن و یه جلسه ای ترتیب دیدن و جداگانه با لیدرهای هر ساید صحبت کردن در مورد سیاست ساید . زمانی که ما رفتیم تو جلسه ایشون گفتن موضوع اصلی بالانس سروره و از ما پرسیدن شما نظرتون چیه ؟ من عرض کردم ما هم هدفمون بالانس سروره و الان زوده برای متا کردن و ازشون خواستیم بعد اینکه با جنوب شرق هم صحبت کردن اطلاع بدن نتیجه رو تا 4 ساید به یه توافقی برسیم . حتی من بهشون عرض کردم ما ( جنوب غرب ، شمال شرق ) میتونیم متا کنیم و قطعا متای وینر میشه ولی ما اصلا قصدمون وینر شدن به هر قیمتی نیست و حتی من تو اون جلسه پیشنهاد دادم برای اولین بار در ایران هیچ سایدی متا نکنه ، که اقا ایرج گفتن این چیزی که میگی تو ایران شدنی نیست و فقط تو کام میشه چنین چیزی دید . اقا ایرج ، اقا مازیار اگه یک کلمه اینور اونور گفتم بیاید و بگید یوسف دروغ میگی . ما نگفتیم منتظر جلسه ی فردا شب شما هستیم با جنوب شرق که بعد بشینیم و با هم تصمیم بگیریم در مورد بالانس ؟

الان به خاطر اینکه ما نخواستیم بالانس سرور بهم بخوره از نظر بعضی دوستان شدیم لیدر های ساده که گول خوردیم و از نظر بعضی دوستان دیگه شدیم ادم زرنگه ... ما این سرور توانایی متا با هر سه سایدو داشتیم و خیلی راحت میتونستیم ورقو برگردونیم به نفع خودمون ... ما میتونستیم با آمرداد متا کنیم حتی همون زمان که سعید داشت اکانت هیسو میزد ، آقا اشکان یادته اومدم بهت با شوخی گفتم چرا آقا بهنام اینقد تند صحبت میکنه ؟ آقا بهنام یادته وقتی گفتی سعید رو ساید شما لانچ کرده و اولین موشکو شما زدید بهتون گفتم بزار با مذاکره حلش میکنیم ؟
    اینا رو گفتم که بگم ما همون زمانش هم میتونستیم با آمرداد متا کنیم و بعد اینکه شمال غرب حذف کرد ، بریم سراغ ان ای و بعد همین برنامه که با شمال شرق چیدنو با خودمون بچینیم . ولی این کارو نکردیم به خاطر نداشتن سیاست ؟ واقعا تحلیل شما اینه ؟ اگه به خاطر سیاست بود به آقا مازیار میگفتیم ما هم دنبال بالانس هستیم؟ آقا مازیار یادته گفتیم چقد خوشحال شدیم وقتی شنیدیم شما هم به فکر بالانس هستید ؟

این پستم با شکل و شمایل پست های قبلی من فرق داره چون میخواستم یه حرف دوستانه بزنم به کل سرور بدون هیچ سیاستی ، الانم هیچ اشکالی نداره ، دمتونم گرم که بازیو برامون جذاب کردید ، ما تمام تلاش خودمونو میکنیم و سعی میکنیم یه سرور پر خاطره برای همه بسازیم ...

تهش هرچی بشه بازم رفاقتا سر جاشه <3

کوچیک همه یوسف

• جا داره یه سلام گرمی به تمامی عزیزان فروم نویس و فروم خون بکنم

من تا آلان خویش تن داری کردم و سکوت، نخواستم از این ساید که لایه تاریکی از استعمار روش قرار گرفته پرده برداری کنم اما چه میشه کرد....

درست از آنجایی شروع شد که روی اکانت ما از یک یاغی تو ساید ان دبل اتک اومد و ما درخواست دفاع کردیم، بجای گوش دادن به درخواست و دفاع دادن ما رو از گروه لیدری پرت کردن بیرون.... و انداختن تقصیر کس دیگه

من همه ی حرفام با مدرک هست عزیزان... کاشف به عمل اومد که مسئول میلیتاری ساید گویا به علت دعوای خانوادگی یا هرچیزه دیگه اون زمان عصبی بودن و مارو خودسر و بی دلیل انداختند بیرون(البته این حرف حرف همون آدمایی هست ک تقصیری توی هیچ مسئله ای ندارند و کسه دیگه از دیدشون مقصره)

خلاصه که.... این موضوع گذشت... رم دیفالت ما شبانه خفت شد به کنار....

یه روز شب با خیالت راحت و خوش و بش با رفقای ظاهر نگه دار خوابیدیم صبح دیدیم دیفالت نیست :))))))

گویا اشتباهی شده بود

یکی میگفت ای واییییی تو رو اشتباهی زدیم ما نمیدونیم چرا آقا علیرضا ایران تورو زد برنامه این نبود :)))))

یکی زنگ میزنه هر هر کر کر که آره ببخشید تروخدا با ادمین صحبت میکنیم همرت رو برگردونن :))))))

(انگار ما از بنگلادش اومدیم نشستیم پای تراوین) لول

بازیکن با تجربه ی اتکر هم گفت حسام جان من راستیتش دیدم نزدیکی خواستم پیشگیری کنم که اتکی از تو رو من نیاد.... (جا داره بگم که بخاطر همون پلن همون پلیری که اتک داد من دوال های نازنینمو از دست دادم چون با پلن مخالف بودن اما من گفتم هرچی لیدر میگه باید بگید چشم.... )

:))))))

آره دیگه سرتونو درد نیارم این شد که این جماعت حتی به یکی از پرپتانسیل ترین و تیمی ترین اکانتاشونم رحمی نکردنو زدنو خراب کردن

پ.ن:ما همچنان هستیم و پایدار اما ای کاش این سرور یه قاضی داشت و قضاوت رو میسپردیم بهش

• نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب توتال را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

جناب توتال با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!

• نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ختم کلام!

• نه به توتال دیکتاتور!

ختم کلام!

• نه به توتال دیکتاتور!

ختم کلام!

• اسامی فیلم های روی پرده در شمال شرق !

من نفرت انگیز 3

توتال بودن یا نبودن مسئله اینست

هیس توتال ها فریاد نمیزنند

میلیتاری ها به بهشت نمیروند

بازی تخت و توتال

سکوت بره های آمرداد

خوب بد آمرداد

دوازده دیپلمات خشمگین

• نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم.

ختم کلام!

از طرف سینا و مجتبی looters

• سلام خدمت همه دوستای سرور همینطور واضح میبینین بعضی ها برای عقده گشاییشون

متا رو با اس ای انجام دادن درصورتیکه اس ای میتونس خودش 3ب1 بازیو ببره شخصا

ب عنوان تیم قابل احترام و قوی میشناسمشون ولی دستمال ب دست

داستان دستمال ب دست فرق میکنه توتال ساید وقتیکه بیاد همه کارهارو تصمیمارو زیرچراغ

انجام میده بعد نظرسنجی میزاره ک هیچ تاثیری نداره رو ساید رو نمیشه کاریش کرد

شما میگین میخواستم ان دبل بمونه معنی نداره منیکه اینهمه اس دبل بودم الان باید بگم با اس دبل متا کنم؟؟

امیدوازم سرور بعدی بیایید بچه های میلیتاری و کلاسیک:D

از دوستای کلاسیک میخوام سرور بعدی ریجستر کنن با تیمشون

ماهم با تیممون خواهیم اومد

چندفروختی سایدو؟؟

تووازن سرور 2ب1؟؟

قیمت دستمال شده 10دلار

بازی ب سن و حرف نیست ک ب عمل کردنه

عموتورج ثابت شده ای<3