نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• می دانم این سرور مملو از جنگ و بزن بزن و تخریب و هیجان خواهد بود ، عزیزانی که عاشق اینگونه سرورها هستند کمی تامل کنند و بمونند برای دیدن یک سرور خوب و دیدنی ،

پی نوشت : تیرداد جان شما که دفساز هستی ، با چی میخوای ما رو بزنی ؟ ولی من قول می دم اینقدر روت فیک بزارم که شب ها خوابت نبره !

• سلام به همگی

البرز جان من در سرور حضور ندارم ولی با توجه به سابقه مازیار در سرور1 راند4 که مهره امرداد بود و از هیچ کاری واسه امرداد جلوی شمال شرق دریغ نکرد

اینکه الان دوستان اینجا به این نتیجه رسیدن این سرور هم مهره امرداد باشه همچین بیراه نمیگن

بزرگی به سن و سال نیست

• پی نوشت : تیرداد جان شما که دفساز هستی ، با چی میخوای ما رو بزنی ؟ ولی من قول می دم اینقدر روت فیک بزارم که شب ها خوابت نبره !

فرشید جان ، ما مصری های دون پایه و گرفتار در سیستم نئواسلیوری آمرداد خبیث ، یه چیزی داریم به اسم ارابه ریشف ، حالا خدمت رسیدیم میبینیشون :دی

فقط تو هم حواست باشه یه وقت باز مث اون وقتا نیزه دار خفت نکنی :دی

• تارگتهای ش.غ تو اون پلن ۳۴ تا بود که ما تقریبا ۲۵ تاشو یا بیشتر (دقیق یادم نیست) با دفاع خودمون پر کردیم

یادمه وقتی گفتم تو اون دفاع جنوب شرق بیشتر روی کمیت دفاع تمرکز داشته، نه تحلیل فنی، یه چند نفر از بچه های جنوب شرق میخواستن منو بکشن :دی یا میگفتن تیم دفاعی ما دله روغن و ... نیست،
    والا هرکسی یه چیزی میگه قصدش دشمنی باهاتون نیست، این جمله تیرداد نشون میده که تو اون دفاع اصلا بحث تحلیل آنچنانی نبوده که باز نیاز باشه ادمین هم کمکتون کنه، دفاع زیاد داشتید، نوش جونتون دفاع کردید، 34 تا تارگت بوده، 25 یا بیشتر رو دف ریختید، یکی یا دوتا که دف نریختید هم ریل بود، دیگه چرا آدمو از نوشتن پشیمون میکنید ، حالا یا نیازی نبوده به تحلیل کردن، یا حالش نبوده، ولی خب حرف من اشتباه نبود.

یه پستی نوشتم بچه های جنوب شرق گفتن چرا داری زحمت مارو نادیده میگیری
    بچه های شمال غرب گفتن چرا داری دخالت ادمین رو نادیده میگیری
    "دلواپسان خارج از سرور که اتفاقی و با نیت خیرخواهانه واسه شمال شرق، تاپیک رو باز کردن بخونن" :دی هم گفتن چرا داری پاچه خواری امرداد رو میکنی،

داستانی بود خلاصه ، همه ناراحت

• خدارو شکر حذف کردیم رفت!

خدارو شکر والا مام راضی ایم , سطح سرور ی درجه رفت بالاتر , مرسی که نیستی :))

امرداد کثیف ترین تیم تاریخ تراوین!

اگه این جمله براتون نقش آب یخ رو ایفا میکنه بخدا که اینجاهم ما راضی ایم :) فقط هر موقع این آب یخ خوردنت تموم شد حتما بگو که برات بای بای کنیم که بری سراغ سرور بین المللیت ( دژکوبیت :) )

=========================================================================

این مطلب دروغ و خلاف واقع هست

عزیزان اصلا نگران نباشید که به امید خدا فردا مدارک دروغ بودن این مطلب رو هم دوستان ارائه میدن ( خنده حضار )
    شاید این جمعه بیاید شاید ... :)

======================================================================================

یه کاری کن لااقل اگه فردا روزی یه سرور خواستی بازی کنی به نیکی ازت یاد بشه

بخدا که با این جمله درس زندگی به حذفیون + دژکوبیون دادی برادر درود بر تو.

===================================================================
    اما صحبت آخر ...

کاراکتر اصلی اول تا آخرت داستانت ماییم , اسمت شنیده شده تنها دلیل بازتابت ماییم , تو هیچی نداری بگی سوژه کاغذ آ چهارت ماییم , تو مهره نیستی اگه باشی بازم آچارت ماییم , با ی عطسه فیدی , مغز چرکی , ی متلکی تووی بحث جدی , البته مهم نیست که ببیننت به دیده چی , واست مهم اینه که تو فقط شنیده شی.

پ.ن #1 : :love::love:<3<3:love:<3:love:<3 اینم کلی ازین ایموجیا مثل اینکه خیلی دوست داری :)

پ.ن #2 : مامول مخفی <3 KING IN THE NORTH <3

• سلام به همگی

البرز جان من در سرور حضور ندارم ولی با توجه به سابقه مازیار در سرور1 راند4 که مهره امرداد بود و از هیچ کاری واسه امرداد جلوی شمال شرق دریغ نکرد

اینکه الان دوستان اینجا به این نتیجه رسیدن این سرور هم مهره امرداد باشه همچین بیراه نمیگن

بزرگی به سن و سال نیست

سلام بر اقامجید

کلی خندیدم چرا،حالامیگم

شما با چندتا جاسوسی که فرستاده بودید تو تیم لیدری سوانز قصد داشتید باهاشون متا کنید در حالی که اون اتحاد وسط جنوب شرق بود نتیجش چی میشد؟

فکر کنم همه میدونن سوانز میشد سیبل برای امرداد شما هم بشکن میزدید و عشق میکردید که اگه اونطوری میشد شک نکن هیچوقت سروری بدون بات اینجا راه نمیفتاد.

اینکه ادم هرچی تو دهنش بیاد بگه هم باور کن کسی رو بزرگ نمیکنه تمام کاری که من کردم تو اون سرور این بود که نذاشتم سوانز سیبل بشه برای بردن شما و در نهایت با قول دوستان امردادی که یک سرور بدون بات و مولتی صنعتی بازی خواهند کرد دو اتحاد ادغام شدن و داستانهای بعدش.

من کلا یک ماه تو گروهای تلگرامی و فروم بودم ونهایتا چند بار با دوستان امرداد صحبت کردم صحبت من بیشتر با دوستان سوانز بود خوشحالم نتیجش این شد که مجدد الان تعداد زیادی از دوستان کلاسیک باز که به خاطر سبک بازی که تو تراوین رواج پیدا کرده بود اصلا سمت تراوین داخل ایران نمیومدن الان دور هم جمع شدن و بازی میکنن اگر این دستاورد حتی به قیمت توهین و تحقیر از طرف امثال شما هم باشه بنده که راضیم از این صحبتها

پ.ن:چرا بعضیها باختهاشون تا اخر عمرشون فراموششون نمیشه و همیشه دنبال انداختن تقصیرات به گردن دیگران هستند الله و اعلم

با سپاس

• یه پست بهنام گذاشته که مشروح دفاع کردن رو نوشته

اگه کسی حوصله کنه ، از رو اون پست میتونه تعداد اکانتهایی که پر شدن رو دربیاره

چون من واقعا در جریان دقیق پر کردنها نبودم و اصلا هم جز تیم دفکوردی نیستم

فقط اینقدری یادمه که اون تک اکانت سعید که با دف ش.ش پر شد در مقایسه تعداد اکانتهایی که با دف خودمون پر کردیم ، عدد کوچیکیه

البته دستشون درد نکنه و ممنونیم که به سعید کمک کردن

• سلام آقای خوش خنده بخند عزیزم حنده بر هر در بی درمان دواست

ما جاسوس فرستاده بودیم سوانز؟ عزیزم ما با سوانز متارو بسته بودیم تا زمانی که شما از طرف امرداد با آیدین و احسان وارد مذاکره شدید و دستمالتو پهن کردی واسه ایدین و باعث بهم خوردن متا سوانز و شمال شرق شدی بعد اومدی فروم با افتخار هم اعلام کردی باعثش شما بودی

اینکه من هیچ سروری و واسه برد بازی نمیکنم به همه ثابت شده هیچوقت هم باختو گردن کسی ننداختم

• سلام به همگی

بزرگی به سن و سال نیست

سلامم بر مجید عزیز

مجید جان نبش قبر خوب نیست و توی اسلام هم حرامه

یه داستان برات بگم

یه روز به ملانصر الدین گفتن ده تا سیب رو بین سه نفر تقسیم کن .گفت عدالت خدایی یا عدالت معمولی؟

گفتن خدایی خب بهتره عدالت خدایی

خلاصه ملا میاد 8تا سیب میده به اولی دوتا میده دومی یه لگد محکم هم میزنه سومی ....:D

بهش میگن مردک این چه عدالتی بود؟گفت خدا هم نعمت هاشو اینجوری تقسیم کرده :)

خلاصه ما دومی هستیم از این وسط تونستیم فقط البرز و تیرداد رو برداریم بقیش گیر شمال شرق اومد:دی

بگذریم بریم سراغ نبش قبر

تا جایی که یادمه یه اتحاد از جنوب شرق جدا شده بود و در دستان پرتوان شما میچرخید و براش کلی دفاع هم فرستاده بودین و خودت هم اذعان کردی دف تو داخل کپ لیدر اون اتحاد بود و خلاصه به هیچ صراطی مستقیم نبود.

این وسط مازیار اومد(به دعوت ما جهت آرام کردن جو ساید)گفت آقایان آدم باشید همدیگه رو نزنید زشته براتون جنگ داخلی

شما که الان دارید جنگ داخلی میکنید مجیدآخیل توی شمال شرق داره براتون کف و سوت میزنه ها؟ما گفتیم واقعا راست میگه ها:

چرا باید دف مجید تو کپ ما باشه؟من چرا باید بهنام گوگولی رو بزنم؟یا مثلا من اشکان هستم 23 ساله؟یا جوافه قرمزی ماهان ؟

اره مجید جان دوست عزیزم حق داری فدات شم مازیار اون سرور برای ما بزرگتری کرد نذاشت جنگ داخلی بشه و جمعمون کرد بدون داشتن اکانت و قول گرفت ازمون یه سرور بدون بات و مولتی....الان این سرور اعتلای اون قول ماست.البته از شما هم دعوت کردم مجید جان که قسمت نشد به هر دلیلی.

گاهی یه اسم سنگینی میکنه به کل شورای لیدری یه اتحاد و باگفتن این مستعمره اونه این رفیق اونه و .... هیچ راهی به جایی نمیبریم.تا بوده تراوین ایران چندتا اسم که سر در سرورا سنگینی میکرده

بنده هم با افتخار هر سروری بازی میکنم بعد ها میگم همون سروری که مازیار اینا بودن ...یا نیما رونجر(ر ه)اینا بودن....

منو ایرج و کمیل هر سه مون یه اتحاد بودیم سرور قبل الان کمیل شمال غربه(که رفت)ایرج شمال شرقه(که سایه منو با تیر میزنه)منم آمرداد هستم در خدمتت

البته باید بگم چون کمیل سرور قبل با من خوب بود و رفیق بودیم قراره بیابونای ان دبل رو برام شخم بزنه ایرج هم قول توتالی ش ش رو بعد از مازیار به من داده :):P

ناصر کلاه بردار هم چون خیلی رفیقیم قراره سرور بعدی براش بازی کنم میخام این سرور بهش کلی آمار بدم.

در آخر مجید جان این سناریو برای وقتی خوب بود که میانگین سنی فروم زیر 20 سال بود نه الان.

جشنواره فیلم کودک در اصفهان هست به زودی به نظرم بشه این سناریو رو اونجا اجرا کرد و جایزه برد.

شاد و خندون باشی

سعید

ملا

پی نوشت:مهدی عشقی عزیز دلم یه نسخه جدید سام سیبیلو داد گفت به جز اون جریانوکه گفتمت گرمش خوبه, ویتامین سی و ویتامین دی هم بخور -آب هم زیاد بخور جوری که نتونی رید بدی بین هر اتکت دوبار بری گلاب به روت ان شالله حال مزاجیت بهتر میشه

پی نوشت 2:فرشید جان جنگ تیرداد و شما با نیزه و ریشف جالب میشه :دی

پی نوشت 3:ناصر کلاه بردار پول قلیون رو میدم این سری 2 کی دف خاستی بدیا

• سوال بعدم از شخص اقا مازیار من هنوز کاغذ رای گیری شما برای توتالی رو دارم میشه بگید وقتی رای شما و مهدی عشقی مساوی بود ۷و۷ بعضی ها به دونفر رای داده بودن چطور شما گفتین ۴۸ نفر به من رای دادن یا اون موقعی که شما امدین ۴۸ نفر داخل ان ای بود اصلا میشه همین الان ۴۸ نفر داخل ان ای معرفی کنی ؟

این تیکه پستم با شما بودم

رای اول ما شما بودی بین ۷نفر بود از روی شناخت نداشتن اشتباه کردیم

سری دوم ۴روز پیش رای گیری شد اما دیگه همه شناخته بودن شمارو شما گفتی ۱منفی باشه من نیستم ولی من در جریانم که۱منفی که هیچ ۶تا منفی بود

البته توی جمع بیشترشون ریفقاتون بودن چرا نرفتید ساید تحویل ندادید

یکم فکر کن از وقتی توتال شدی چند نفر ول کردن یا حذف کردن اون لیست یادته برای جور کردن پلیر برای اکانت ها بود الان با این وضع ۴روز دیگه کدوم ساید مخواد کتیبه های ان ای جمع کنه و اخر چی

خداوکیلی نه دف لازم داری نه همر برایی لانچ نه وقت هزینه منم باشم بی خیال بازی میکنم

میشه بری توی اس بازی کنی با تیمت ان ای ول کنی دوستای تردات کلاسیکت هم اونجا هستن یه چندتا اکانت براتون ردیف میکنن

اگر دروغه بگو رای منفی نداشتی و این حرف نزدی

مرسی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• یه پست بهنام گذاشته که مشروح دفاع کردن رو نوشته

اگه کسی حوصله کنه ، از رو اون پست میتونه تعداد اکانتهایی که پر شدن رو دربیاره

چون من واقعا در جریان دقیق پر کردنها نبودم و اصلا هم جز تیم دفکوردی نیستم

فقط اینقدری یادمه که اون تک اکانت سعید که با دف ش.ش پر شد در مقایسه تعداد اکانتهایی که با دف خودمون پر کردیم ، عدد کوچیکیه

البته دستشون درد نکنه و ممنونیم که به سعید کمک کردن

نه اصلا بحثم اون قسمت حرفت نبوده، بیشتر بحثم اون پستم بود که گفتم از نوع دفاعتون معلومه که اون بخش تحلیل فنی دفاع رو بیخیال شدید، چون کمیت خوبی تو دفاع داشتید دیگه نیازی ندید که بیش از حد تحلیل کنید (از اون تحلیل های خوراک احساس پرشین گلف) ، بچه هاتون یقه منو گرفتن که زحمات مارو نادیده نگیر،
    اتفاقا در مورد این که کی به کی دف داده، به من باشه میگم شمال شرق دلش خواسته به متای آینده ش دف بده، به کسی چه مربوط؟ مگه باید به سایدهای دیگه توضیح بدیم؟
    یه سری چیزها هست که خیلی بدیهی هست ، ولی ملت خودشون رو گول میزنن، اداشو در میارن که مثلا نمیدونن، مختصر توضیح میدم

1- یه بخش عظیمی از سرور از امرداد متنفر هستن، دلیلش هرچی هست به خودشون مربوطه:
    شمال غرب 100 درصد متنفر بود،

جنوب غرب 50-60 درصد،

خوارج شمال شرق 200 درصد،

"دلواپسان خارج از سرور که اتفاقی و با نیت خیرخواهانه واسه شمال شرق، تاپیک رو باز کردن بخونن" :دی 500 درصد،

خب عزیزان من، شما که متنفرید ، چرا جمع نشدید تو یه ربع، بزنید نفت در بیاد؟ چرا پخش شدید تو همه ربع ها که دهن مارو سرویس کنید با این کاراتون؟ شما متنفرید به ما چه ربطی داره؟
    اصلا اوکی، تا الان نشده جمع بشید، الان رجیستر کنید غرب سرور، یکم خرج کنید، میدگیم به بعد حس تنفر رو ارضا کنید، بازی هم برای ما قشنگ میشه، بکشید بیرون از ما،

2- یه حس نزدیکی بین شرقی های سرور و از طرفی بین غربی های سرور بوده، غرب سرور بخاطر بحث تنفر از امرداد بهم نزدیک بودن ، شرق سرور بخاطر خاطرات گذشته و سبک بازی مشابه و اعتماد متقابل،
    متای شرق و متای غرب قطعی نبود، ولی رفتارها جوری پیش رفت که تقریبا قطعی شد، خب ؟ چیه؟ مشکلی دارین؟ من به غلط و درست متا کار ندارم، من سرباز پیاده هستم و بازیمو میکنم، ولی عجیبه، الان ما باید به اصغر چاقوکش که این سرور نیست و سرور فیلان جلوی امرداد بازی کرده ، توضیح بدیم که چرا با امرداد متا میکنیم؟ نه خدایی؟ الان ما باید به اکبر چاخان که فیلان سرور دوست فیلانی بوده ،توضیح بدیم که چرا داریم فیلانی رو تحت عنوان خوارج میزنیم ؟ بساطی داریم این سرور، خود اینایی که تو سرور هستن یه مشکل هستن، باید یه تیم بیاریم فقط جواب این دلواپسان رو بدیم،

3- شمال شرق و جنوب شرق متا کنن بازی یک طرفه میشه؟ آره تا حدودی میشه گفت تا مید گیم یه طرفه میشه، اما بعدش مشخص نیست، اما خب عزیز دلم، قربون شکلت بشم، عشقم، یکیتون چرا نیومد بگه چجور متایی بسته بشه سرور متوازن هست؟ تا الان جنوب غرب آرومترین ، ریلکس ترین ربع سرور بوده، میشه گفت قوی ترین ربع سرور هست، چجوری توازن برقرار کنیم؟
    NW+NE VS SE+SW؟ این متوازن هست؟ یه سری پیرمرد زوار دررفته شمال شرق برن با شمال غرب بیابون متا کنن، بعد جنوب شرق یه دست با جنوب غرب آروم که همر و دفش بدون دردسر تپل شده باهم متا کنن؟ این توازن هست؟ نکن اینکارو، نرو اونجور جاها، اونا گداین!

• سعید جان بهت پیشنهاد میکنم با احسان یه صحبتی کنی ببینی اون اتحادی که میگی اسمش هم سوانز بود شما هم عضوش بودی در دستان ما نبود

یه جی پی تلگرامی مشترک بود من و فرشید و ایدین و احسان حسین ونوم و ارمین نو مرسی و ساسان ایلیدیم

شما الان داری به رفیق های خودت میگی مستعمره ما بودن

اونجا که متا بودیم متا هم نبودیم دف ما رفاقتی هرجایی دلمون میخواست میرفت دفی هم که رفت کپ ایدین ارمین به من گفت مجید دف و بفرست کپ ایدین گفتم داستان چیه گفت متا بستیم

سعید جان شخصی که اون سرور براتون بزرگتری کرد این سرور نمیتونه براتون برادری کنه؟

• اولا

بازی آفلاین نیست تراوین بازی آنلاین هست جلوی هوش مصنوعی هم بازی نمیکنید جلوی انسان بازی میکنید

پس یک قسمت این بازی بر اساس نیرو و توان هجومی و دفاعی هست یک قسمت این بازی بر اساس تفکر و گفتمان های بیرون بازی یا دیپلماسی

مشخصا تو این قضیه آمرداد چندین و چند پله از بقیه سایدها جلوتر هست وقتی بزرگوارانی در راس کار هستند که شمال شرق تیکه پاره سرور 8 راند یک رو با همین ابزار دیپلماسی بدون یک اتک رو واندر تو اون سرور درگیر و با وجود اون همه همر برنده سرور کردند این بازی فوتبال هم نیست که الزاما عادلانه باشه و 11 به 11 بازی بشه

در مورد حجم دف و میزان دفی که از شمال شرق به جنوب شرق رفته هم کسی از بیرون نمیتونه خیلی راحت نظر بده در هر صورت چیزی که مشخص هست یک قسمت از بدنه لیدری شمال شرق ترجیح دادند وارد درگیری دو ساید جنوب شرق و شمال غرب بشند به دلایلی که خودشون ترجیح دادند و تشخیص دادند

اینکه الان 4 نفر از اعضای شورای لیدری شمال شرق جزو معترضین هستند و .... هم جای سوال هست نمیشه شما 40 درصد شورای لیدری یک ساید رو بگید خودفروخته ساید دیگه ! فقط صرفا برام خیلی عجیب بود که کار به درگیری و اتک بلند کردن از سمت دو طرف کشیده شد حداقل شناخت و انتظاری که میشد داشت این بود که این قضیه رو با شمشیر حل نکنند با دیپلماسی و گفتگو حل کنند

مساله ای هم که هم توسط حسین مطرح شد هم نور الله مبنی بر حمله دو ساید به یک ساید و صد کردن واندر مشترک مرزی و .... و دف دادن بدون هماهنگی به ساید جنوب شرق مساله ای هست که جواب واضحی از طرف دوم شنیده نشده

من بالشخصه قضیه مستعمره بودن و زیرپرجم بودن و اینکه مازیار بعنوان نفوذی وارد یک ساید شده رو نمیتونم قبول کنم

اگر واقعا قضیه این بود خیلی راحت میتونست وارد جنک نمایشی با جنوب شرق بشه نصف همر این دوستان معترض رو بزنه تو دیوار جنوب شرق به بقیه اشون هم دف نده جنوب شرق تارگت ها و همرهای پلیرهای مستقل و یا مخالفین متا با جنوب شرق رو بپرونه فقط نفوذی های آمرداد بمونند داخل شمال شرق تهش هم بگه معترضین به متای امرداد همین رو میخواستید زحمت کل ساید رو هدر دادید ! بعد بدون مخالف بره متا کنه با جنوب شرق!!

بیشتر ظن من به این قضیه هست که نظر دو ساید جنوب شرقی و شمال شرقی غیر معترض (موافق با این متا و همکاری ) براین اساس هست اکانتهای قدیمی و کلاسیک نخورن از تیم ها و نفرات غریبه ! برچسب باخت هم به هیچکدوم قدیمی ها نچسبه

این هم یه روش بازی هست غیر قانونی هم نیست حتی غیر اخلاقی هم نیست ولی واقعان سرور هیجان انگیزی رو نوید میده ؟؟

• !

؟

این علامت تعجب چی بود؟ این علامت سوال چیه؟

حملهههههههههههه

تصمیم داشتم همین مقادیر دو خط اولو پست کنم، و روده درازی نکنم که نشد :D

ولی خب یه فکت تاریخی قصد دارم ارائه کنم، چون عموما حافظه تاریخی ما ایرانی ها به شدت سست و ضعیفه!

کسی که فکر میکنیم هستیم: وینستون چرچیل

و کسی که واقعا هستیم: نویل چمبرلین

خب شخص اول که معرف حضور همگان هست، ناجی بریتانیا

اما شخص دوم که عمده شهرت وی به دلیل امضا توافقنامه مونیخ بود.

او که جنگ پر تلفات جهانی اول را به چشم دیده بود، بر این باور بود که با سازش با آدولف هیتلر می‌توان از بروز یک جنگ دیگر جلوگیری کرد.

برمبنای همین باور در ۲۹ سپتامبر ۱۹۳۸ توافقنامه مونیخ را با هیتلر امضاء کرد که به موجب آن بریتانیا و فرانسه، در غیاب نمایندگان جمهوری چک اسلوواکی، پذیرفتند که منطقه سودتنلند چک به آلمان هیتلری واگذار شود. او با این کار می‌پنداشت که به صلح دست یافته‌است. با زیاده طلبی‌های هیتلر که اوج آن در تصرف باقی‌مانده چکسلواکی بود، او به اشتباه بودن سیاست مماشات پی برد؛ بنابراین پس از حمله آلمان به لهستان، خواهان دفاع بریتانیا از لهستان و ورود بریتانیا به جنگ با آلمان نازی شد. پس از شکست متحدین در نروژ، در ۱۰ مه ۱۹۴۰ او از نخست‌وزیری کناره گرفت و وینستون چرچیل جایگزین او شد.

برگرفته از ویککککککککککی پدیا! مرجع مورد علاقه دوستان

--- دوستی که ناتار میزنی ارجاعت میدم به همون پستی که باعث فیتیله پیچ شدن دوست قدرمون در عرصه فروم شد، علی برکت الله.

---نور گشت ایست ، پشم ، دوباره آهنگ بلند پخش برقص برقص برقص بگیریم برده داری رو جشن آ…برقص برقص برقص بگیریم برده داری رو جشن

• سلام آقای خوش خنده بخند عزیزم حنده بر هر در بی درمان دواست

ما جاسوس فرستاده بودیم سوانز؟ عزیزم ما با سوانز متارو بسته بودیم تا زمانی که شما از طرف امرداد با آیدین و احسان وارد مذاکره شدید و دستمالتو پهن کردی واسه ایدین و باعث بهم خوردن متا سوانز و شمال شرق شدی بعد اومدی فروم با افتخار هم اعلام کردی باعثش شما بودی

اینکه من هیچ سروری و واسه برد بازی نمیکنم به همه ثابت شده هیچوقت هم باختو گردن کسی ننداختم

مجید جان ببخشید دیر پاسخ میدم کاری پیش امد

چندتا اکانت بودن وقتی سوانز وامرداد بستن اکانتو دادن به شما شاید من اشتباه حدس زدم که جاسوسن معذرت میخوام همینهایی که در مورد اون سرور گفتی منم گفتم دیگه فقط دستمال اینا توش نبود مهمش این بود نقشه شما برای به فنا دادن یک اتحاد رو نقش بر اب کردم و یک سوال دارم ازتون و خیلی دوست دارم جوابشو بشنوم و قطعا پاسخی دیگه نمیدم همین که یکی از بزرگترین صنعتی بازهای تراوین ایران و حتی شاید جهان منو نقل قول کرد افتخاربزرگیه برام همچنین احتمالا رکورد دار حذف در سرورهای ایران و شاید جهان همین رزومه ریپلای پست من از طرف شما مرابس!!!

شما که برای برد بازی نمیکنید یعنی اگر گوش شیطون کر یک سرور دری به تخته ای خورد و شما تا ته سرور موندید چون برای برد بازی نمیکنید واندر99 رو حذف میکنید که ببازید اینو برای تنویر افکار عمومی میگم که عاشقان باخت مثل من تو سرورهای دیگه بیاییم در رکاب شما بازی کنیم

پیشاپیش ممنون از پاسختوم

پ.ن نمیدونم بعضیها تو محل کار و روابط اجتماعی زیاد دروغ گفتن یا زیاد دروغ شنیدن که به هر حرفی میگن دروغ

پ.ن1 اقای توپاگ عزیز خوشبختانه مسعود عزیز متن چتهای شما و ایشون رو توی تلگرام کامل برای من فرستادن که دقیقا با شما همون حرفهایی که من گفتم رو مطرح کردنداگر اجازه بدید همه رو اینجا بذارم تا همه متوجه بشن من دروغی نگفتم

با سپاس

• چقدر درجا زدن توی یه سناریو!؟
    برو 2، گیربکس ترکوندین

حقیقی و مجازی و خیالیش ارزونی خودتان!

موزیک هم فقط عباس قادری

• سلام

ممنونم از شما که اولین پست منطقی را در مورد شمال شرق و مسایل دیگه گذاشتید و با اجازه من بعضی از جوابهای شمارو میدم تا جایی که امکان داشته باشه امیدوارم پاسخم قانع کننده باشه برای شما دوست عزیز.

این مشکل مربوط به متا نیست از روز اول ما باید از صبح سحر تا بوق شب با اقایون جلسه میذاشتیم و وقت خودمونو به جای مسایل جدی صرف توجیح اقایون میکردیم برای حل مسایل پیش پا افتاده و بچه بازیشاید باورتون نشه اما ما حتی برای اینکه بگیم بابا وظیفه تیم لیدری تامین گلد پلیرها نیست مجبور به جلسه گذاشتن بودیم و عجیب بود براشون که چرا لیدر گلد به اعضا کمک نمیکنهتوخود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!!!

درمورد متا خواسته اکثر اعضای تیم لیدری متا با شمال غرب بود و توی تیم لیدری قرار شد بریم با هر سه ربع صحبت کنیم (ابتدا تصمیم داشتیم بین چهار ربع جلسه مشترک بذاریم برای اینکه بتونیم متعادل سرور رو پیش ببریم بعد با توجه به درگیریهای شمال غرب و جنوب شرق منصرف شده و تک تک با ربعها صحبت کردیم)

اولین ربعی که باهاشون صحبت کردیم شمال غرب بود و بعد از کلی صحبت که چیکار کنیم که سرور تعادل داشته باشه دوستان فرمودن بهتره شما کنار گود باشید و دخالتی در سرور نداشته باشید تا تکلیف جنگ شمال غرب و جنوب شرق روشن بشه حتی بنده گفتم شنیدم شما با دوستانی از شمال شرق اول سرور صحبت کردید برای متا اگر صحبتی شده ما هم بدونیم که کلا از سوی لیدرها تکذیب شد و ما هم قبول کردیم.

ربع دوم جنوب غرب بود که باهاشون صحبت کردیم که نتیجه نهایی پاسخ جنوب غرب این شد که فعلا صبر کنیم تا ببینیم سرور به کدوم سمت پیش میره و سوالی که من از ایشون پرسیدم این بود که ایا اکانتهای شما به جنوب شرق حمله میکنن و پاسخ این بود که حمله اتحادی نیست ما بجه هامون رو ازاد گذاشتیم خودشون دارن مرز و پاکسازی میکنن اما اگر یک فیک هم رو ما بیاد اعلام جنگ میکنیم(معمولا وقتی اکانتی حتی تو ربع دیگه دهکده میزنه ابتدا سعی به حل دیپلماتیک میشه که ظاهرا اقدامی نشده بود)

ماحصل صحبتها با ربعهای دیگه در یک جلسه عمومی با ام امی که زده شد به نظر سنجی اعضای اتحاد گذاشته شد و گفته شد بنا به شرایط سرور که جنگی هست ما باید زودتر تکلیف متای خود رو رو شن کنیم پس برای متای عاجل رای بدهید حتی توی اون جلسه توضیحات کامل داده شد که دلایل اینکه سریعا باید متا بسته بشه از نظر ما چیه.

تو اون جلسه فقط سه رای دقت بفرمایید سه رای مخالف متا با اسی بودن دو رای با اندبلیو بود ویک رای با اس دبلیو حالا بنده به عنوان لیدر موظف به اجرای رای اکثریت بودم و رفتیم برای مذاکره با اس ای درحین مذاکره مطرح شد که اکانتی احتیاج به دفاع داره در حدی از مذاکره هم پیش رفته بودیم که تقریبا متا قطعی و تمام شده بود ودر لحظه من لیدر کل باید تصمیم میگرفتم بزنم زیر میز یا با متایی که بسیار حرفه ای داره بسته میشه پابند و برادری خودم را ثابت کنم اما قرار بر این شد چون هنوز متا اعلام نشده در حد امکان این مطلب مطرح نشه تا اعلام متا.(چون اکانت هم اکانتی بود که مشکلی براش پیش امده بود اخلاقا حس کردم باید دفاع ارسال بشه)

دوستان معترض مشکلی با دفاع دادن نداشتن منم ها بود که جلوی چمشون رو گرفته بود هرچند که یکی از همین دوستان دفاعی که بهش گفته بودیم ارسال کنه شیک و مجلسی نفرستاد!!!

اقایون انتظار دارند لیدر کل ربع وسط جلسه با ربع دیگه ودر جایی که سریعا باید تصمیم گرفته بشه به مذاکره کننده های تو جلسه بگه اجازه بدید من برم از ده نفر اجازه بگیرم و بیام!!!!

در نهایت اگر بخوام از کارشکنیهای دوستان بگم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه حتی در جلسه اخری که داشتیم همون رای گیری کذایی که اقای نور الله میگن بچه های ما از جلسه رفتن بیرون حتی پروفایل اتحاد رو پاک و اون زمان اماده زدن شده بودن اما بزرگواری مثل اقا تورج اونجا بودن و جو رو اروم کردن تو خصوصی به من پیام میدادن که اجازه بدید من درستش میکنم من هم بچه های خودمون رو اروم و به جلسه برگردوندم این بنده خدا فکر میکنه من قرار بود از لیدری بیام پایین که خودش لیدر بشه!!!!من تمام سعی هم بر ارام کردن اوضاع بود اما متاسفانه بعضیها....

• میشه بگی کدوم اکانت ها بودن که اکانتو دادن به ما که من ازش خبر ندارم

والا ما نقشه ای واسه سوانز نداشتیم و اصلا روش حسابی نمیکردیم ما حتی رو ان ای هم حساب باز نکرده بودیم و نقشه نداشتیم که بعد با حسین و فرشید آشنا شدیم و هدفمون مشترک شد

اون سرور ایدین اومد یه نهضتی راه اندازی کنه در جهت مبارزه با مولتی بازی حالا سایدش اس ای بود اول باید از همون اس ای شروع میکرد مبارزه با مولتی بازی که اون سرور بیشترین مولتی بازی در اس ای بود بعد در ان ای

طبق پلنشونم قرار بود بعد از پاکسازی اس ای از مولتی بازی متاشون با ما هم بخوره و شروع کنن به زدن مولتی های ان ای

حالا چی شد این سرور ایدین شد آدم بده داستان شما ادم خوبه دلیلش فقط میتونه همون دستمال باشه عزیزم

هدف ما از بازی اون سرور کری خونی های امرداد بود بارها اعلام کردیم که واسه چی اومدیم اون سرور بازی کنیم هم در فروم هم توو پروفایلمون نوشتیم

اونهایی که سبک بازی منو دیدن میدونم اهل نقشه کشیدن واسه فنا دادن ساید و اتحادی نیستم میام بازی میکنم که از بازی لذت ببرم

در مورد سوالتون هر زمانی قرار باشه سروری واسه برد بازی کنیم میایم اعلام میکنیم که واسه برد اومدیم تیم هم بر اساس اندگیم میبندیم

به قول شما سروری واسه برد نیومدیم و دری هم به تخته خورد واندر 100 شد دیگه از ضعف و ناتوانی طرف مقابل بوده که تیمی جلوش جنگی بازی کرده نه تنها نذاشته طرف 100 کنه خودش 100 کرده

بله من رکورد دار حذف بودم و هستم ولی خدارو شکر رکورد دار دستمال نبودم هیچوقت

• پ.ن1 اقای توپاگ عزیز خوشبختانه مسعود عزیز متن چتهای شما و ایشون رو توی تلگرام کامل برای من فرستادن که دقیقا با شما همون حرفهایی که من گفتم رو مطرح کردنداگر اجازه بدید همه رو اینجا بذارم تا همه متوجه بشن من دروغی نگفتم

با سپاس

درود مازیار جان

با اجازتون خودم میذارم برای روشن شدن ذهن خودتون و آقا مسعود ، چون این بحثی هست بین ما نه دیگران

اون قسمتهایی که مهم بود رو کنارش نشانه گذاری کردم چون باقیش واقعا ربطی به این موضوع نداشت ولی در توالی هم و نمیشد فقط یک قسمتهایی رو گذاشت و باز حرف و حدیث جدید بشه

ببینید مازیار جان ، مسعود به بنده گفت شما اکانتی در سرور نداری و توی گروه های تلگرامی و واتساپی دوستان دیگه هستی ، قصد بازی هم نداری ، بنده عرض کردم اگر تشریف میارن اندبل ما در خدمتیم اگر نه که توجیهی وجود نداره تشریف بیارید تو شورای لیدری و گفتم قدمتون رو چشم اگر حضور فیزیکی دارید در سرور

در مورد صحبت با ما در جلسه

اولا به ما هیچ پیشنهادی ندادید

دوما بیشتر از پنج بار به بنده گفتید ما نمیخواییم چیپس و ماست بزنیم و منتظر بودید بنده چیزی بگم

در اخر فرمودین شما جای من بودید چه میکردید

بنده گفتم بهرحال نظرات متفاوته ولی اگر من بجای شما بودم و میدیدم دو ساید هم مرزم با هم درگیرن تا بعد از کتیبه ها متایی نمیکردم و‌در این مدت تمرکز میذاشتم بر اماده کردن زیر ساخت سایدم برای صد کردن واندر مرکزی ساید ، پس بنده دست ردی به سینه شما نزدم چون اصولا شما پیشنهادی ندادید

این کل مراودات بود

در مورد سیاستهای بین سایدی ما سعی کردیم با هر سه ساید روشن و صادقانه عمل کنیم

بنده کلا دوبار با ناصر صحبت کردم یکی کپ نوید که خودش گفت یکی هم کاتا کردن دهکده یکی از اعضای اندبل لب مرز که معذرت خواستن گفتن خطای انسانی بود و ما هم پیشو نگرفتیم چون کلا دو ویو بود و دهکده پاپی هم نداشت

با ایرج هم در مورد یک اکانت که بدون هماهنگی یک خونه رفته بود تو شمال شرق ده زده بود و ایرج جان گفتن پیگیر بشم و ما هم اون دهکده رو کاتا کردیم

حتی با همین بهنام هم بنده یکی دوتا مشکل ریز رو با کمک هم حل کردیم

این کل ارتباطات بنده بود در این سرور به عنوان هماهنگ کننده اختلافات و مشکلات با سایدهای دیگه

در هر صورت باز هم عرض میکنم وقتی ما رفتیم یعنی همه چی رو هم چال کردیم دیگه پیش کشیدن حرفی در مورد ما برای خودتون صورت خوشی نداره

الانم واقعا میگم هر سایدی ببره یا اصلا سه ساید با هم صد کنند برای ما فرقی نداره که بخواییم جبهه گیری کنیم بر علیه اون یا طرفداری

مشکل ما هم چیز دیگه بوده و باز هم تکرار میکنم در اون مورد خاص باید همه تو یک جبهه باشیم وگرنه در اینده برای خودتون هم اتفاق میوفته

پایدار باشید