نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه دوستان متاسفانه این سرور یکی از بیخودترین سرورهای تراوین بوده

سایدی که پتانسیل بالایی داره و خودشو زیر مستعمره ی ساید و گروه دیگه ای میکنه برای

برد دست ب هرکاری میزنن حتی ب قیمت فروش سایدش ک امیدوارم دوستای کلاسیک

تجدید نظر کنن ک برد ب هرقیمتی جذاب نیست اینکارا عاقبت نداره ها8o

خوشحال شدیم ک مارو ب دوران مدرسه رسوندید اغا مدیر^^

بیایید دستمال ب دست نباشیم^^^^

بیایید مردونه بازی کنیم دف ندیم ب سایدی دیگه:D

بیاید متا از قبل تعیین شده نذاریم^^

بیایید اس دبل رو دوب یک نزنیم:P

بیایید برای بازی تهمت نزنیم^^

بیایید بزرگ بشیم خاکو نفروشیم^^

امیر توام کار خوبی کردی موفق باشی رفیق امیدوارم دوباره ببینمت :*

• تنها یک نکته میگم مسعود خان و تمام

هر ساید مسئولی داره وقتی اون مسئول معرفی میشه تمام صحبتهای باقی پلیرها توی سرور با هم معنی پیدا نمیکنه ، دوست و رفیق هستند در سایدهای مختلف و با هم حرف میزنند ولی از نظر دیدگاه سایدی اعتباری نداره ، حرف دیگه ای میمونه؟ اگر شما غرق حواشی بودید و هستید دلیل نمیشه همه مثل شما باشند

درضمن فکر کنم اقا میلاد و مانی جان و سعید جان بیشتر از هرکس دیگه دوست داشتن با ما رودرو بشن و تو سابقه ما با اونها همواره رقابت بوده نه اتحاد ، حتی توی همین فروم هم ببینید اکانتهای شمال شرق اغلب با ما کلکل داشتند

بنده علاقه ای به حواشی نداشتم و ندارم و خواهش میکنم پای مارو بکشید بیرون از این جریانات ، با تحریف واقعیت برای خودتون اعتبار نخرید و اگر بزرگتر هستید به مجموعتون یاد بدید که صحبتهای یک نفر در مجموعه فصل الخطاب هست نه پلیرهای اکانت مختلف با هم

• با سلام مجدد

ناصر جان من خلاصه جواب این صحبت شمارو میدم و لطفا سعی کن قیمه هارو ماستی نکنی :) خیلی پستت رو بیریخت کردی با این مثالت اخه !!!

• اکانت هیس در مختصات 243 اقدام به ده گرفتن کرده.۳ خونه توی اون مختصات قابل قیاس با ۳ خونه توی مختصات 40 بازی نیست.اونجا حتی کتیبه کوچیکم نیوفته چه برسه به یونیک !!! اصلا با ایمپریال که توی ۷*۷ کپ یه اکانت ده زده و ... مقایسه نباید کرد !!!
    • بعد از ۴۰ روز تازه یادتون اومد که اون اکانت اون مختصات دهکده زده و عملا خواسته شما مساوی بود با خراب کردن بازی یکی از پلیر های قدیمی و خوب مجموعمون.یعنی عملا باید اکانت ۵ دهی رو بیخیال میشد
    • بسته های پیشنهادی بهتری میشد ارایه بشه مثل نزدن فیدر توی اس دبلیو و منتقل کردن فیدر ها به ۳ خونه اونور تر یا نکشیدن کاتا در خاک اس دبلیو و ساخت نان کپ در ۳ خانه ای کپ اما هیچ بسته پیشنهادی به ما ارایه داده نشد جز تخلیه اون دهکده !!!

ناصر عزیز ما تجربه توافق رسیدن با پیشوا رو قبل تر هم داشتیم پس این سری هم میتونسیم صحبت کنیم.اما متاسفانه به نظر من خصومت های شخصی باعث شد که این مساله اصلا قابل انعطاف نشه و ۲ طرف روی موضع خودشون واستن

ناصر جان هر سایدی ۲ ۳ خونه امکان داره توی هم فرو بروند.طبیعی هم هست.فقط نکته مهم اینه که نحوه برخورد ما چی میخاد باشه و جبهه ای که میخایم بگیریم چی هست

• میخایم کتک بزنیم بگیم تجاوز به خاک ما کردی ای متجاوز ، دهو صفر کن :evil:
    • میخایم حلش کنیم و بگیم برادر توی این دهکده کاتا تحقیق نمیتونی کنی و علیه ما استفاده کنی یا خزانه نمیتونی بسازی از خزانش استفاده کنی و عملا یه فیدر هم خطری نخواهد داشت !!!:saint:

به هر حال به نظر من شما به قصد کتکه اومدین و فقط روی صفر کردن اون ده تاکید کردین.

امیدوارم اگر فکر میکنین با این فرمون میتونین اون دهکده هارو به عنوان یه تهدید خارجی حذف کنین موفق باشید

سپاس

• انبار غذاهاتون پر نمیشه همش تو فرومین همدیگه رو محکوم میکنین ؟ :) لااقل یکم هم لذت بازی رو ببرید

پ.ن : mkmj جون به عشق خودت گذاشتم اینو دیسلایک کنی :دی لذتی که در دیسلایک شما هست ، در هزارن لایک نیست ! خاطرات شمال رو تداعی میکنه :))

پ.ن 2 : haj.hossein شهریار سلام رسوند گفت اونم خیلی دوست داره :) ته سرور که همه فهمیدن با جنوب شرق دستت تو یه کاسس و اینا همش سناریو بوده ، اونجاس که ایستاده برات کف میزنن :*

• من اگه یه روزی رو یه ربع تعصب داشته باشم،
    اگه واقعا یه روزی بردن یه ربع برام مهم باشه،
    اگه واقعا باخت رقیب قدیمیم برام مهم باشه،
    و در عین حال با سیاست های توتال و اعضای لیدری مشکل داشته باشم، فقط دوتا راه به ذهنم میرسه:
    1- -نقدمو میگم، خیلی محکم، بعد میشینم بازیمو میکنم،
    2- -اگه یه روزی رسید که دیدم ، نه اینجا دیگه جای من نیست، حذف میکنم که اختلالی تو عملکرد ربع ایجاد نکنم،

هیچوقت به کسی فحش نمیدم، هیچوقت تهدید نمیکنم، هیچوقت mm نمیزنم، هیچوقت اتک نمیدم، حتی اگه خواستن منو بزنن جلو اتکشون دف نمیچینم، حتی به کاری که ممکنه به ربعم ضرر بزنه فکر هم نمیکنم،

چرا؟ چون روی این ربع تعصب دارم و بردش برام مهمه
    مگه به فکر این نیستید که امردادی که ازش متنفرید واندر 100 نکنه؟
    خب الان اینکارها باعث ضرر زدن به امرداد هست؟

من کلا سه بار تیم اسپیک اومدم و دیگه نمیام، اما یکیش جلسه همگانی بود که 45 نفر اومده بودن، کاملا واضح و آشکار دیدم که بر خلاف گفته های دوستان شما 80 درصد مخالف توتال و تیم لیدری نبودن، اتفاقا 90 درصد موافق این تیم و تفکراتش بودن،

در آخر:
    - اختلاف داخلی و اکانت های دردسرساز همیشه هستن و بودن و خواهند بود، اتفاقا خوبه واسه یه مانور و دست گرمی، اما اگه دلتون با ربع بود و اگه موندنتون لذت بخش نیست، واقعا حذف یه خدمت بزرگ به ربع هست،
    -من اگه تو تیم لیدری بودم هیچوقت به شما خوارج اعتماد نمیکردم، چون قطعا قطعا ضرر این اعتماد و مذاکره رو در آینده خواهیم دید، نفرت شما از امرداد جلوی چشمهاتون رو گرفته و اصلا به فکر شمال شرق نیستید

• وقتی توتال ۲ دهکده داشته باشه هزارتومن خرج نکنه دلش برای هزینه پلیر نمیسوزه

دیگه سطح تفکر و علم و بازی گروهی تو و دوستان و همراهان تو در همین حد !
    در نتیجه کاملا مشخصه کی و چه کسانی باعث این مشغله ی کوتاه سایدی شدند که باید قبل کتیبه ها پاکسازی میشد.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام

سرور که شروع شد با صدای هل من مبارز امرداد یهو عده کثیری وارد سرور شدن که فقط یک دیدگاه داشتن ، بریم امردادو بزنیم! همینو بس ....

خوب این طبیعی بود ، چون یسریا رو قبلا به خدمتشون رسیدیم مثل فردی که نیزه دلاور جلو زن همرش میکنه ، یسری ها هم تحت تاثیر حرفا تحریک شدن و اومدن تو سرور

حالا فک کنید

تنها سایدی که از اول سرور با ما رابطه خوبی داشت بچه های کلاسیکی بودن که تو شمال شرق بودن ، و خوب دلیلشم واضح بود ، اونم این بود که با خیلی از بچه های ما دوست بودن و یسری هاشونم اصلا هم بازی ما بودن!

اما به نظرمن این سرور که گذشت ولی چند نکته رو یاد بگیریم

-کسی مثل مازیار که فرد به شدت محترمی هست و در ترواین همه میشناسن و شناس هست ، ( حالا هر فرد مشابه ایشون ) هیچ وقت نمیاد اسمشو خراب کنه و بشه جاسوس یه ربع یا مجموعه دیگه ! اینو بفهم!

-لزوما یک لیدر نباید اکانت داشته باشه ، کار پلیر اینه تایمشو بزاره بازی کنه ، همر بکشه ، دفاع بکشه ، کار لیدرم اینه تایمشو بزاره و مدیریت کنه قطعا تایمی که یه لیدر میزاره کمتر از یه پلیر نیست ! شخص من 3 سروره در امرداد نه اکانت درست درمون داشتم نه نیرو درست درمون ! اینو بفهم

-وقتی به یکی اعتماد میکنی و میشه لیدر دیگه راجب اعتمادت اماو اگر نیار ، من خوشم نیومد من دوست ندارم ، حتی اگه راهی رو به غلط رفت بابت اعتمادی که بهش کردی باید بگی چشم ، وگرنه فحشه به خودت ! اینو بفهم

اما برعکسش میشه اتفاق بیوفته:)

-تویی که هیچ کس نمیشناستت ، اصلا معلوم نیست کی هستی چی هستی، و با چهار تا پست ج غ ایی ها تحریک میشی و گارد میگیری و گند میزنی به سایدت میتونی جاسوس باشی

-وقتی شما یک پلیر خوبی هستی دلیل نمیشه یه لیدر خوبی هم باشی ، این قشنگ از رفتارتون معلومه که دارید بازی همبازی هاتون رو خراب میکنید

-هنوز وقتی واژه اعتماد برات جا نیوفتاده و جز خودت کسی دیگه رو نمیبینی ، پس من حقو به تیم لیدری ان ای میدم که باهات اینطوری برخورد کنن

مازیار و مجوعشون ( ایرج ، مهدی ، مملی ، .... ) انقدر با شخصیت و محترم هستن و برای ما عزیز که من ناچار شدم این پست رو بدم ببخشید به هر حال دخالت کردم

به نظرم قشنگ و واضح هست این حرکات از کجاها اب میخوره :) و اتیش زیرشو کی روشن کرده کمی تو پست های دیروز بچرخید میتوجه میشید

• اشکان جان عزیز

نکته اول دقیقا در همون حوالی یک کتیبه کوچیک یا جنگ آموز یا احمق میفته حالا یا واقعا نمیدونستی یا داری یه جور رفتار میکنی که نمیدونی ؟

نکته دوم مگه برای بلند کردن کتیبه از اون مختصات چی لازمه ؟ ۱۰ تا دونه کاتای هون چقدر زمان میبره ساخت ۱۰ تا کاتا ؟

بعدشم اشتباه نکن اشکان جان اکانت هیس اومده یه ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد از خاک جنوب غرب رو گرفته و اشکان جان هیس که ۴ تا دهکده کلا چجوری کردیش ۵ تا :دی

تو جملاتت نوشتی که پلیر با سابقمون خب اگر واقعا بازی بلد بوده اون پلیر که باید میدونسته زدن ده تو خاک یه ربع دیگه اشتباهه و وقتی یه پلیر با تجربه میاد ده میزنه و از طرف تیم لیدری ربع هم حمایت میشه فقط یه فکر تو ذهن تیم مقابل میاد که فکر نکنم هیچ گزینه دیگه رو میز برای مذاکره بذاره چون ساخت ده تا کاتا تو لحظه شمارش معکوس کتیبه ها هم میشه ساخته بشه ؟ بعد به نظرت اشکان جان این اکانت هیس از ۴ تا دهش ۳ تاش تو جنوب غرب هست به نظرت خودت ما رو پیشونیمون چیزی نوشته و یا احیانا گوشامون درازه که باور کنیم یه پلیر با تجربتون بیاد بازی خودش رو خراب کنه که فقط ده بزنه و کشاورزی کنه و هیچ نیرویی نسازه ؟ خب با این تفاسیر یه گزینه دیگه هم به جز کتک زدن اومد رو میز و من به اون پلیر پیشنهاد میکنم که به جای کشاورزی بره سیمز بازی کنه .

خب ببین عکس العمل بقیه ربع ها نسبت به شرایط مشابه چی بود

ابتدا اکانت گرزی تیم رو مرز جنوب غرب و جنوب شرق دیفالتش افتاد و کپش رو رفت تو ان دبل زد که بعد از صحبت با لیدر شمال غرب اون اکانت کلا حذف شد .

اکانت جی شارک از جنوب غرب میاد بدون هماهنگی تو جنوب شرق به فاصله چند خونه از مرز ده میزنه و جنوب شرق اون ده رو صفر میکنه و تو فروم بوم بوم راه میندازه . واکنش تیم لیدری جنوب غرب اخراچ اون اکانت از مجموعه و اعلام فارم عمومی اکانت به دلیل اینکه بدون هماهنگی ده زده اونجا .

اکانت نوید سیستم که از دوست های ده ساله من هست تو تراوین از شمال غرب میاد تو یک خونگی جنوب غرب ده میزنه و اون ده هم کاتا میشه و جواب محسن جان لیدر شمال غرب این بود که اشکال نداره و نوید اشتباه کرده اومده تو اون مختصات ده زده و باید صفر میشد .

پس شما هم به ما حق بده وقتی میبینیم تیم لیدری یک ربع پشت اشتباه یک پلیرش کامل ایستاده و داره حمایت میکنه ازش شک کنیم بهتون که اصلا اشتباه بوده و هیچ برنامه ای پشتش نباشه اشکان جان

پ.ن: اشکان جان دوست دارم یه برنامه بذار حضوری همدیگر رو ببینیم و مشکل رو به صورت فیزیکی حل کنیم :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• شهید محمد ابراهیم همت یک خاطره از عملیات فتح المبین داره که میگه ((شب عملیات گهگاهی میشد رزمنده ها در تاریکی مطلق شب سنگر خودی رو گم میکردند، به آنها میگفتم ببنید توپخانه دشمن دارد کجا را میزند، آنجا سنگر خودی است))

دوستان شمال شرقی اگه تو وضعیت پیش اومده یک لحظه شک کردید کی دلسوز واقعی سایدتونه ببینید توپخانه آمرداد داره کدوم جبهه رو میزنه و از کدوم یکی حمایت میکنه

دوستانی که با وجود سابقه طوماری اتحاد آمرداد در زمینه استعمارگری سایدای مجاور خودش تو این خیال هستن که با خوش خدمتی برای این تیم در امان هستن یا واندر قراره صد کنن خیلی ساده هستید. یه نگاه به سرورای قبل بندازید ببینید از مستعمره هاشون حتی اسمی هم نمونده چه برسه افتخاری...

تهش این اجازه رو بهتون بدن که دف هاتون رو بفرستید رو واندر مرکزی شون.

و کلامی با دوستان جنوب غربی؛

این وضعیت فعلی شما در صورتی که آمرداد موفق بشه شمال شرقو مستعمره بکنه و شما رو ببره زیر تیغ بخاطر انفعال شما و حمایت نکردنتون از شمال غرب توی درگیری شون با آمرداده و ادامه این انفعال شما رو هم به سرنوشت بدی مبتلا میکنه.

فرانکلین روزولت(رئیس جمهور آمریکا) هم اگر تو جنگ جهانی دوم به جای حمایت از متفقین، موضع انفعال رو پیش میگرفت الان به جای آمریکا، آلمان نازی قدرت اول جهان بود.

ارادتمند

صادق

• صادق جان پیاده شو با هم بریم

بار ها در تراوین متا صورت گرفته که نمونش سرور فینال همین سایت 3 ساید خودشونو برنده اعلام کردن ما هم گفتیم مبارکه

تقریبا تو تراوین ایران به دلایل زیادی همیشه متا شده و کم پیش اومده متایی صورت نگیره

حالا چجوری به این نتیجه رسیدین که ما مستعمره شدیم؟

البته توپخونه رو خوب اومدی

حواسمون به توپخونه دشمن هست

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• سلام علی جان(اگه اشتباه نکنم)

شما از حریف های قابل احترام در سرور فینال بودی

جهان براساس یه اصلی به نام ((منفعت)) همواره استواره اینو هبچوقت فراموش نکن

بالفرض که شما به قول خودت متا کردید با جنوب شرق

خوب اولین تبعات این داستان به نظر خودت چی خواهد بود؟

من میگم به هم خوردن توازن سرور و حذف زود هنگام جنوب غرب اونجور که من از سبک بازی ایرانیا شناخت دارم

بعدش فقط میمونید شما و آمرداد...

دیگه لازم به توضیح نیست که تو تراوین زمانی متحد بودن معنی داره که طرف مقابلت دشمنی باشه و با خارج شدن جنوب غرب دیگه دلیلی برای متحد بودن نیست.

و اونجاست که شما باید با یه اختلاف پتانسیل شدید تک به تک با آمرداد مقابله کنید، حالا به نظر خود شما آیا این سیاستی که در جهت خارج کردن وزنه تعادل این سرور (جنوب غرب) پیش گرفتید به نفع منافع ساید خودتونه بزرگوار؟

• خوب لینک قرار نمیدم :)

وقتی میگم در حد بازی نیستید صحبت نکنید لطفا با لاست ۲۰۰ تا دونه دهکده دیفالت اشکان پسر که در تاپ رید بود پرید:(
    اینم به نظر شما چراغ در آوردیم؟
    نه ...

اینم میگین نامردی کردیم؟
    ۸۰۰تا تی کی توی دیوار
    ۷۰۰ تا رعد توی دیوار

دیگه هیچوقت در مورد پلن و جنگیدن بحث نکنید خواهشا

پ.ن: حاج حسین با لانچ آشنا شدی؟

امیدوارم این مشکلات به بهترین شکل حل شه و ما وگرنه ادامه میدیم.

• از مرد کمتره

هرکس میگه عمو تورج فحش داده مدرک نزارن کف این فروم

ولی مرد باشید توی جنگ کم اوردین ابرو ریزی نکنید به

وگر نه من خودم حذف میکنم

هرکس این ادعارو کرده بیاد یه ویس یا یه اسکرین بزاره وگرنه دهنش ببنده

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام

این پست صرفا در جایگاه یک خواننده این تاپیک زده میشه

دوست عزیز نمیدونم چقدر آی آر بازی کردید ولی امیدوارم برای درک صحبت بنده سابقه ی بازی در ای ار رو داشته باشید

اول اینکه وقتی شنیدم به مازیار خان بی احترامی شده واقعا ناراحت شدم و امیدوارم فقط سوتفاهم بوده باشه

سایدی که لفظ مستعمره رو در موردش بکار میبرید توتال اش مازیاری هست که تری داتیها چشم بسته قبولش دارن،ایشون انقدر با تجربه و با درایت هستند که مطمن باشید اگر تصمیمی گرفته اند اون پیچش موی رو هم دیدن.

شما بیا به هرکسی که مازیار رو میشناسه بگو مازیار رفته زیر پرچم یه ساید دیگه ببین چه جوابی میگیری.

ثانیا" اگر ایشون رو به عنوان توتال ساید پذیرفته اید حتی با رای منفی خود شما ولو رای مثبت اکتریت و حتی با علم به تصمیم 100% اشتباه از طرفشون،نباید مخالفتی انجام بشه،غیراز این باشه میشه خیانت به ساید!

• پستت قشنگ بود، یه زمانی تو جوونیم متخصص نوشتن این پست ها بودم :دی البته من عکس و گرافیک هم بهش اضافه میکردم کارم بهتر بود
    یکی خط شکن میرفت، یکی محبوبیت توتال رو میاورد پایین، موج های بعدی حمله مون، توتال اون ربع زیر فشار رسانه ای عوض میشد،
    ولی خب ما خودمون این متدرو نوشتیم و پیاده کردیم، جلوی ما هم؟ :D اگه خواستی بگو چندتا ترفند دیگه هم بهت یاد بدم لول آپ بشی، نکاتمو کنار اینجور پست ها به کار ببر، نتیجه ت خیلی بهتر میشه، فعلا داری تو لول 1 پست میزاری

داداش کل تجربیاتی که از متا دیدن و متا کردن و ... داری مربوط میشه به همین تجربیاتت از امرداد؟ بالغ بر 40 تا سرور رسمی تو ایران ران شد و تموم شد،تو اکثرشون متا بسته شده و به ندرت بحث مستعمره در کار بوده ، حالا شما دوتا سرور دیدی امرداد متاشو مستعمره کرده قرار نیست همه همون باشه، فرضا اگه متای شرقی شکل گرفت ، بمون ببین فرق داره

• صادق عزیز

زمانی که لیدر ها گزینه های متارو بررسی میکردن آمرداد گوشه رینگ بود و داشت میخورد و ما نمیدونستیم شمال غرب میره رو حذف

جنوب شرق یک ساید از جنگ برگشته هست و شمال شرق هم کم پلیر ترین ساید بازی

از طرفی بخشی از پتانسیل شمال غرب هم پا برجاست

فکر کنم شما دارین پتانسیل شلوغترین ساید بازی که از اول سرور دور از درگیری بود رو دست کم میگیرین که فکر میکنین جنوب غرب به اند گیم نمیرسه

جدای همه این موارد این که چه متایی بسته بشه یا نشه اختیار کامل لیدر کل هست و اگر در درجه دوم کسی حق نظر دادن داشته باشه دیپلمات ساید هست و من پلیر نمیتونم با این شدت مخالفت کنم

از طرفی پشتیبانی یک ساید از افرادی که مخالف تمامیت ساید NE هستن میتونه دلیل خوبی برای شروع جنگ باشه

من بدون جهت گیری دارم از تصمیم لیدر ها دفاع میکنم و در هر 3 ساید دوستانی داریم که عزیزن

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• پستت قشنگ بود، یه زمانی تو جوونیم متخصص نوشتن این پست ها بودم :دی البته من عکس و گرافیک هم بهش اضافه میکردم کارم بهتر بود
    یکی خط شکن میرفت، یکی محبوبیت توتال رو میاورد پایین، موج های بعدی حمله مون،زیر فشار رسانه ای توتال اون ربع عوض میشد،
    ولی خب ما خودمون این متدرو نوشتیم و پیاده کردیم، جلوی ما هم؟ :D اگه خواستی بگو چندتا ترفند دیگه هم بهت یاد بدم کنار اینجور پست ها به کار ببر، نتیجه ت خیلی بهتر میشه،

داداش کل تجربیاتی که از متا دیدن و متا کردن و ... داری مربوط میشه به همین تجربیاتت از امرداد؟ بالغ بر 40 تا سرور رسمی تو ایران ران شد و تموم شد،تو اکثرشون متا بسته شده و به ندرت بحث مستعمره در کار بوده ، حالا شما دوتا سرور دیدی امرداد متاشو مستعمره کرده قرار نیست همه همون باشه، بمون ببین

شما اگه اشتباه نکنم تو ساید شمال شرق فعالیت میکنی

اتفاقا داشتم چند روز پیش یه پست ازت میخوندم که ((من به آمرداد تعظیم میکنم و براشون ایستاده دست میزنم)) که معلوم میکنه شما کار خودت اونور گیره و احتمالا چنتا دوست و رفیق هم اونور داری و میخوای حسابی بهشون حال بدی این سرور مگرنه دلیل نداره یکی از به ساید دیگه بیاد اینجوری چاپلوسی یه ساید دیگه رو بکنه رفیق

در مورد حرفت راجع به متا غیر از شما که عقل کل تراوینی مابقی هم یه چیزایی بلدن از تراوین

سوال من از شما دوست عزیز اینه که شمال غرب که از سرور خارج شد، جنوب غربم که در صورت موفقیت شما در پلن های سیاسی تون خارج خواهد شد.

بعد فقط میمونید شما و آمرداد

بعد دقیقا علیه کی میخواید با هم متحد باشید؟ اتحاد جماهیر ناتار؟

یا اینکه مثلا قراره کلا تا آخر سرور دست در دست هم به خوبی و خوشی واندر شد کنید؟

تکلیف اینو برای من نه، برا پلیرت حداقل مشخص کن.

ارادت

• صادق عزیز

لطفا" یکبار دیگر پست آقا محسن توپاک عزیز را بخون

"بر هیچکس پوشیده نیست اگر ما قصد متا هم داشتیم که واقعا نداشتیم تا زمانی که یک متای دیگه شکل بگیره و اینو هم چند بار اینجا عرض کردیم بطور قطع دلمون به سمت متای غرب بود تا شمال ، دلایل زیاد داره"

حالا باز بیاید بگید چرا با شمال غرب متا نکردید رفتید جنوب شرق !!!

ضمن اینکه چند بار هم توضیح داده شد و نظر سنجی شد کلا" 4 الی 5 نفر مخالف بودن بقیه نظر موافق داشتن چون منافع ساید را بر منافع شخصی ترجیح دادن

• علی جان در مورد جنوب غرب که میگید به این راحتی حذف نمیکنن همونطور که خودتون ازعان دارید فک نمیکردید شمال غرب حذف کنه توی این یک مورد هم خلافش بهتون ثابت میشه

کلا چون تیمای ایرانی در صورتی که آتیه ای برای بازی شون نبینن وقت نمیزارن

در حرف شما هم که مطیع لیدر های سایدتون هستید بسیار عالی هست اما یادتون نره آیدین هم یه زمانی لیدر این ساید بود و وفتی رفت چه حرفایی پشت سرش زده شد.

همین حسام 250 گرم هم که همرشو زدن اشتباه نکنم جزو شورای لیدری سایدتون بود

برا همین اینکه تمام سرنوشت یه سایدو بسپرید دست افراد معدود بدون اینکه مخالفتی باهاشون بشه باید عواقب اینو بپذیرید که هر اتفاقی برا سایدتون بیوفته

دقیق مثل رییس جمهوری که 8 سال هر خرابکاری بکنه کسی نتونه استیضاحش کنه...

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

من دیروز یه پستی گذاشتم و تو یه بخشش گفتم که :

خب بلافاصله واکنشهایی در پی داشت.

از واکنش توسط لیدرها گرفته تا پلیرها

از اینکه نیم ساعت تمام به این پست خندیدن و ناشی از توهمات بوده و نشانه ای از قدرت تجسم بالای من و مثالهایی از کتب ادبی و تاریخ و .... خلاصه سر جمع ، چند ده خط قلم فرسایی در باب اینکه فرضیه من غلطه و همچین قصدی نبوده و ....

خب الآن حالتون چطوره 😂

الآن کی باید نیم ساعت بخنده ؟

این پستهای از دیشب تا حالا دارن چی میگن و لیدرهای شمال شرق رو به پیروی و جاسوسی واسه کیا متهم میکنن !؟

عرض کرده بودم که ؛

این راهی که شما دارید میرید ، ما خودمون قبلا گرگهاش رو کشتیم !

خیلی باید بیشتر از اینها تلاش کنید و نوآوری داشته باشید.

فقط یه نگاه به اسمهای حاضرین در ربع ش.ش کافیه تا هر عقل سلیمی به سادگی متوجه بشه ادعای جاسوسی و مزدوری و فروختن ربع ش.ش به آمرداد اینقدر خنده داره که بازم صدای قهقهه مرغ پخته تو قابلمه خونه ما همه جا پیچیده.

از سرنوشت شمال غربیا درس بگیرید و بخاطر ادعاهای واهی و فرضیه های فضایی ، بازی خودتون رو خراب نکنید و زحمات یه عده دیگه رو هم بر باد ندید.

اونا هم اول بهانه شون دخالت ادمین به نفع آمرداد بود ، بعد گفتن نه شاید به آمرداد کمک نکرده ولی تلفن که کرده ، بعد گفتن حالا شاید این سرور تلفن نکرده ولی سرورهای پیش که کرده.

خلاصه باور کنید آخرش خودشون هم نفهمیدن چرا دارن حذف میکنن و به ربع خودشون لطمه میزنن.

حالا شده حکایت شما دوستان ، بشینید فکر کنید ببینید واقعا به چه علت قانع کننده ای دارید ربع خودتون رو دو پاره میکنید و با این کار به چه کسی دارید لطمه میزنید و در نهایت نتیجه این لطمه خوردن چه خواهد شد .

یکی تو پستها گفت باید دید توپخانه دشمن کدوم سنگر رو میزنه.

ولی من میگم سوال درست اینه که ، باید ببینید اصلا چه کسی اول این فرضیه بله قربان گفتن رو مطرح کرد که نتیجه ش شده این سنگر بندی ها و چه منفعتی از این توپخانه و سنگر میبره.

پ.ن : نمیدونم این تراوین چه خاصیت عجیبی داره که تو دنیای واقعی ، طرف پای چوبه دار ، قاتلی که عزیزش رو ازش گرفته میبخشه ، اما تو این بازی مجازی ، طرف هنوز با فلانی دشمنه و ازش کینه به دل داره ،چرا، چون فلان سرور همرش رو خفت کرده یا تو فروم علیه ش حرف زده یا .....

خوش میگذره

تیرداد