نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دروودی بی انتها به عزیزان حال حاضر در هر 4 ساید سرور...

اول جا داره به عزیزانی که پدر گرامیشون رو از دست دادن مجددا تسلیت خودم رو عرض کنم.

---

متاسفانه بنا بر دلایل مزخرف بنده رفتنم رو از این سرور اعلام میکنم و بجز اکانت آریا مهر تمامی اکانتهایی که دست بنده هست،

به دوستان، رفیقان،عزیزان دلم، یعنی تیم کلاسیک واگذار خواهد شد.

آرزوی سروری جذاب و بینظیر رو برای یکایکتان میکنم.

موفق و پیروز باشید.

ارادتمند همه عزیزان

مجید پرشیا

• نمیذارید که آدم از نصفه دوم تعطیلی امروزش استفاده کنه و لباس شادی قرمزش رو بپوشه و با خیال راحت شربت گلابشو بنوشه :دی

پیام میدید میگید فلانی بیا برو جواب سوالی که ازت پرسیدن رو بده

اما

یوسف جان ، چون کمی کرخت شدم .... نه ببخشید اشتباه شد :دی....چون حوصله ندارم تیکه تیکه کوت کنم با اجازه ت رنگی کردم که معلوم بشه دارم جواب کجا رو میدم

آبی :

جواب این سوالت رو خودت تو پ.ن سومت دادی یوسف جان.

نگرانی شما از همونجاست و به همین خاطر هم واستون مهمه.

و جواب قسمت بعدش هم ؛ بله ، ما رابطه خوبی با ش.ش داریم و اصلا هم چیز پنهانی نیست و همه سرور میدونن ، واسه همین سوالت رو پای شوخ طبعیت میذارم.

منتهی رابطه خوب فرق داره با متا کردن و هر گردی هم گردو نیست.(متا رو شما بلند نپرسیدی ولی من صداهای زیر لبی هم میشنوم )

در مورد بالانس هم ، بله ، اینقدر واسمون مهمه که اگر زمانی دیدیم لازمه ، قبلش با همون دوستای شمال شرقیمون توافق میکنیم و با اعلام قبلی شروع میکنیم همدیگه رو زدن !

چون همون اولهای سرور هم گفتم که ما یه مشت پیرمرد زهواردررفته این سرور رو فقط بخاطر هیجانش اومدیم و دیگه سروری که 4 ربعش متا باشن رو دوست نداریم.

مشکی :

درست نخوندی یوسف جان

بدعت شما اینه که تا اسم ربعت رو اوردن یا سوالی پرسیدن ، سریع بیای بگی به کسی مربوط نیست !

ولی اینکه نخوای پاسخی بدی یه چیز عادیه و عرفه و خودم هم چند هفته پیش و هم چند ساعت پیش تو پستهام واضح نوشتم که :

ما حق داریم وقتی راجع به ربع ما موضوع یا سوالی مطرح میشه، یا پاسخ بدیم و مخالفت/موافقت کنیم ، یا اصلا بیتوجهی کنیم و پاسخی ندیم ، ولی قطعا حق نداریم بگیم راجع به ربع من نگو و نپرس

اینا عین جملات منه ، پس لطفا حرف تو دهن من نذار

اینکه چرا ما گارد گرفتیم، چون یه ما یک طرف قضیه علت تاپ مدافعین رفتن ش.ش ، بودیم ، پس طبعا به ما هم مربوطه.

و اما قرمز :

این دیگه خیلی بامزه بود 😂

وقتی میگم ۳ تا سور زدید به دایی جان واسه همینه.

اگر دقت میکردی و بری پیداش کنی تو پستهای قبلی ( فکر کنم ۳ یا ۴ روز پیش ) دقیقا و مستقیما اشاره کردم که خبر درگیری ج.غ رو از کجا و چطور شنیدم.

ولی اینکه داری تلاش میکنی ربطش بدی به داشتن اکانت جاسوس و .... رو دوست داشتم.

کلا خوشم میاد وقتی میبینم یکی داره تلاش میکنه همونکاری رو با من بکنه که خودم همیشه با دیگران میکنم.

همین فرمون ادامه بده ، معلومه استعداد داری 😂

من برم به بقیه مناجات روز تعطیلم برسم ، گوشی هم خاموش میکنم ، ولم کنید دیگه ، پ.ن و خوش گذشت هم نداریم.

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: منورالفکر ! ().

• آقا تیرداد تماشای فوتبال از درون زمین به عنوان بازیکن و از بیرون زمین به عنوان تماشاگر بسیار متفاوته ، دیگه حالا شما فک کن بشینی تو خونه و یکی از تو استادیوم برات گزارش کنه بازیو ! مثلا اینکه شما از دید بنده به جنوب غرب نگاه کنید خیلی فرق داره تا از دیدگاه ایشون :

سلام و عرض ادب

دوست عزیز بنده تو هر سرور که بازی کردم مخالف 100درصد بازی کثیف بودم. هرچند جاسوسی از دید بعضی افراد حرکتی استراتژیک هست ولی از دید من نه

کسی که شما عکس و شمارشو بدون اجازه خودش گذاشتی فروم اسمش حسین هست و تو این سرور رو اکانت من لاگین نداشته و اصلا در جریان اقداماتش نیستم اول سرور هم از اکانت Dr.Navid با من نامه نگاری میکرد. نمیدونم از خودش این توضیحات رو خواستین یا نه

فکر میکنم اولین سرور 3 که بعد فیلتر ران شد با اسم من یه اکانت زد تو ش.ش که من رو حساب اینکه اسم منو گذاشته رو اکانت برم کمکش ولی اون سرور خودش تنها بازی کرد و گویا اسم من توتال ش.ش هم شده یه مدت ^^

بجز اون سرور شما هر سرور دیگه این اسم رو با این املا دیدی بیا سوالاتتو از خودم بپرس

ارادتمند مسعود

• تحلیل سرور در دوران پس از شمال غرب

صرفا نظر شخصی هست امیدوارم رگ گردن کسی هم بیرون نزنه !

شمال غرب

تا حدود دو هفته یا سه هفته دیگه میشه مشخص کرد این ساید بیابون و اتوبان خواهد شد یا که خیر ! تعداد نسبتا محدودی اکانت دفساز و کپ و تعداد محدودتری پلیرهای فعال معایب شانس تقریبا صفر برای واندر ! مزایا تعداد محدود تارگت درون سایدی و تعداد فراوان دف ساز به نسبت تعداد تارگت ها - امکان داشتن دیپلماسی با سه ساید دیگه چون شانس واندری عملا ندارند - فشار از هر ساید یا هر تیمی باعث میشه به سمت تیم یا تیم های دیگه سوق پیدا کنند همین یک عامل بازدارنده میشه برای فشار به این ساید در آینده نزدیک و شاید آینده دور

جنوب غرب

ساید ناشناخته از نظر من چون پلیرها و لیدرهاش رو نمیشناسم و اصولا باهاشون هم افتخار بازی نداشتم اتحادهای متوازنی داشتند و دارند تعداد اکانتهای بیشتر فکر میکنم نسبت به دو ساید دیگه معایب من از پست های فروم این احساس رو میکنم رابطه بهتری با شمال غرب داشتند تا دو ساید شرقی که الان شمال غربی وجود ندارد درگیری های مختصر درون سایدی که میتونه ادامه دار باشه یا خاتمه پیدا کرده باشه باز از نظر شخصی من دو ساید شرقی ترجیح خواهند داد واندر در یکی از سایدهای شرقی صد بشه مزایا تعداد اکانت های به نسبت بیشتر از دو ساید - دور بودن از درگیری های بیرون سایدی- به لحاظ مختصات مرزی و جغرافیایی هم چون با شمال غرب و جنوب شرق هم مرز هستند تهدیدی از سمت شمال غرب ندارند جنوب شرق هم به دنبال ریکاوری خواهد بود حداقل تا بعد از کتیبه ها

جنوب شرق

برنده بازی early game و diplomacy

مزایا بازی کردن در کنار هم بصورت چندین سرور متوالی - فشار حملات و پلن ها رو حس کردن و داشتن (یه تیمی رو تو فوتبال درنظر بگیرید که کاملا گرم کردند )

معایب خوردن چندین تروپ و کپ ! بهم ریختن برنامه های آماده سازی ساید برای زیر ساخت توی برهه دو هفته ای فکر کنم

شمال شرق

الان جلوتر از بقیه ساید هاست تاپ پیشرفت خوب - تاپ رید خوب - داشتن دیپلماسی قوی و طلب داشتن کمکی که به جنوب شرق کردند از لحاظ معرفتی

خوب برای میدگیم چه اتفاقی رو میتونیم شاهد باشیم

1- حمله جنوب غرب همزمان به دو ساید جنوب شرق و شمال شرق !! که منطقی نیست

2- حمله جنوب غرب به ساید جنوب شرق یا شمال شرق که با توجه به اینکه احتمال جابجایی دف هست بین دو تا ساید با توجه به اتفاقی که افتاده در زمان حمله شمال غرب چندان منطقی نیست

3- حمله همزمان دو ساید شرقی به جنوب غرب !باز با توجه به مرز مشترک جنوب شرق و جنوب غرب احتمال پاسخ دادن به جنوب شرق بیشتر خواهد بود توی پلن های سرعتی که به معنی درگیری و عقب افتادن با یک درصد بیشتر جنوب شرق میشه تا شمال شرق (ضمن اینکه تو سروری که بالانس نیست خودش خنده دار خواهد بود دو تا ساید بریزن سر یه ساید )

4- درگیر شدن یکی از سایدهای شرقی با جنوب غرب و دور از درگیری بودن یکی از دیگر سایدها که این هم با حساب اینکه درگیری ممکنه بین این دوساید مسلما پتانسیل هر دو تا ساید رو تضعیف خواهد کرد و عملا سایدی که کنار نشسته رو شانس بیشتری برای واندر بهش میده چندان منطقی نیست

همه چیز به میزان پتانسیل هجومی و دفاعی جنوب غرب بستگی داره برای درگیری در میدگیم

تصور من یک سرور آرام حتی در مید گیم خواهد بود و درگیری های سنگین در زمان واندرها و مهمتر از پتانسیل سایدها دیپلماسی و سیاست

نظرات صرفا شخصی هست کسی بهش برنخوره و به دل نگیره

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه خوانندگان فروم

اول از همه از همه دوستان شمال غربی که حذف کردن بخاطر بازی زیباشون بازم تشکر میکنم چون واقعا سرور جذاب کرده بودن ولی این جذابیت قرار نیست تموم بشه :thumbdown::thumbup:

یه تحلیلی بکنیم از وضعیت 4 ساید سرور 1

ساید شمال غرب

با حذف برخی از دوستانمون در ساید شمال غرب خبرها رسید و خود دوستان و اعضای جنوب شرق خبر تاسیس شعبه امرداد 2 در شمال غرب دادن که با خرید اکانت و باز کردن اکانت های مولتی در اون ساید میخوان اون ساید به دست بگیرن و حتی زدن دهکده هایی در ساید شمال غرب ولی بنده وفادار به شمالغرب همیشه بودم و هستم و با کمک باقیمونده های شمال غرب این اجازه رو بهشون نخواهم داد اماده استقبال از حضورتون در شمال غرب هستیم8o:thumbup::thumbdown:

ساید شمال شرق

سایدی با برنامه اندگیم هست و سیاست اش صلح امیز هست و همه سعی اش میکنه از هرگونه درگیری جدا باشه برا همین مرز اش رو با جنوب شرق خوب نچیده ولی خبر رسیده محمد کوماتسو و برخی از دوستان در شمال شرق حضور دارن :love: و همینطور حاج حسین عزیز هر موقع کمک لازم بودید رو تیم MKMJ حساب کنید

ساید جنوب شرق

این ساید پتانسیل بالایی در کثیف بازی داره و جنگ رسانه ای و .... جنوب شرق حتی توانایی زدن یه ده شمال غربم وسط جنوب شرق نداشت و فقط میخورد و میومدن معذرت میخاستن که نتونستیم دفاع کنیم چیف چند همر اش و از دست دادن دفاع و ....... با همه احترامی که به خیلی ها تو جنوب شرق دارم ولی وجود چند نفر اشون در فرووم که فقط توهین و تحقیر میکنن بقیه ساید هارو کار رو برای این ساید سختر میکنه ...همه شاهد بودیم دست بچه هم 200 تا دهکده بدن در روز یه بار بیاد دفاع بسازه و بره کار محشری نیست که کردن حالا اونم با پارتی بازی که کردن و الان جشن شادی گرفتن برا این؟

و ساید جنوب شرق از درگیری با هر 2 ساید شمال شرق و جنوب غرب بشدت میترسه و الکی با جنگ روانی فقط میخواد یطوری با یکی از این 2 متا کنه تا اونیکی ساید هم بگه 2 به 1 شدیم و وارد جنگ با جنوب شرق نشه و الی مستقیم با هر کدوم از 2 تا ساید قبل کتیبه وارد درگیری بشه بازنده جنوب شرق هست

ساید جنوب غرب

این ساید توسط تیم لیدری بصورت یکدست و متحد داره اداره میشه و حضور 5 تیم قوی و تعداد بالایی از پلیرها

حضور تیم قدرت مند پیشوا که به تنهایی قدرت بسیار بالاییی دارن ( جنوب شرق خوب متوجه هست ) برای همین سعی داره فقط جنگ داخلی بندازه و الی میدونه که حریف نمیشه 8o

حضور تیم با انگیزه و فوق حرفه ای و قدیمی تایگر واقعا وزنه سنگینی هست

حضور تیم محبوب کلاه بردار

حضور بزرگانی مثل آقا رضا سورنا و ........

و خیلی از دوستانی که بعدا قراره رونمایی بشه ازشون

اما نظر شخصی من هیچ سایدی نباید با آمرداد که آشکارا تو فروم به پلیر های ساید ها توهین میکنه و مسخره متا کنن تا اونا با متا کردن باز 100 کنن واندر رو و آخر سر همه شمارو مسخره و تحقیر کنن و بهتون توهین کنن:thumbup::thumbdown:

اما راجب اکانت دفاع ساز MKMJ و اتک هاش به مجموعه امرداد توضیحاتی باید بدم

اول اینکه این اکانت هیچ همر شاخی نداره و براش خوردن هیچ کدوم از ده هاش با ارزش نیست حتی 5 ده منم صفر کردین بازم مهم نیست اکانت دفاعی هست ولی اینکه یه اکانت دفاعی شمارو بارها بزنه و کاری نتونید بکنید واقعا جای تاسف داره

و اینکه هدف زدن اکانت HIIIIS بود راند اول بخوبی کاتا شد ولی در راند دوم جنوب شرق وقتی این اکانت پر از دفاع کردن منم نوب نیستم با نیروهای دفاعی بیام اتک بدم به جایی که پر از دفاع شده بلکه هر اکانتی که بهش دفاع داده بود رو زدیم در ادامه حس شد شاید بخوایید بزنید همر لب مرزتونم خفت شد

ولی باز دیدم براش دفاع میدید به مرکز سایدتون اتک دادم تا دفاع از خاک جنوب غرب بک بدین ^^:P8o

اینکه میگن دیروز هم کاتا کردم همش 2 تا ده معمولی بود که با 500 مزدور 0 شدن واقعا در این حد بود دفاع ملیونی آمرداد؟

• با عرض سلام و خسته نباشید

خدمت همه دوستان ، شبه دوستان

من صحبت هام رو به ۲ دسته تقسیم میکنم

دسته اول لیدرهای جنوب غرب

دسته ی دوم پلیرهای خودسر این ساید

( من میگم خودسر که امیدوارم اینطور باشه )

آقا رضا سورنای عزیز ، برادر و نور چشم بنده ، داداشم ما و شما ساعت ها باهم صحبت کردیم و ساعت ها باهم بحث کردیم و شما هم به گفته ی خودت با لیدرهای ساید آنالیز کردین و درستیه کار تیم امرداد رو مهر تایید زدید !! غیراز اینه داداش ؟

شمال غربی های عزیز که فرار کردنند و من دیگه دوست ندارم راجبشون صحبت کنم ، تبریک میگم بهشون بابت کشیدن همرهای نسبتا خوب ( با مولتی یا بدون مولتی ) ولی اگر تحقیرهای جنوب شرق گریبان گیرتون شد بابت رفتارهای خودتون بود عزیزان

شما به رفتارهاتون به طرز حرف زدنتون و به قول معروف هلدروم بلدروم کردنتون باختید

اصلا میشناختیمتون که اومدین تو خاک ما ؟ اصلا کاریتون داشتیم ؟

متاسفم تیم امرداد به قول رضا تیم استخون داریه شما فکر کردین با تیم محلات طرف هستید ؟ دقیقا اشتباه همین جا بود

آقا ناصر عزیز ، برادر شما خودت به من زنگ زدی و راحب سایدها صحبت کردیم و راجب شمال غربی ها چی بهتون گفتم همون شب ؟ نگفتم پلن داریم ؟ نگفتم که دارن خودکشی میکنن ؟

من این مدت رفتارهایی از جنوب غرب میبینم که واقعا شایسته ی این ساید نیست

بهتر بگم شایسته ی رفاقت دیرینه ی من با این ساید و مهم تر لیدرهای برجسته ی این ساید نیست

رضا جان ، ناصر جان و یوسف جان عزیزانم

پلیرهایی از ساید شما که من حتی سعی میکنم ( جلوی خودمو میگیرم ) اسم هم نبرم دارند به امرداد توهین میکنند ...

رضا جان میدونی خودت من همون زمان که توی تایگرز افتخار بازی کنارت رو داشتم تعصب تایگرز رو داشتم و هنوزم دارم زمانی که توتالی رو سر داستان های اون دوستانمون هم واگذار کردم و رفتم باز هم نه آمار شمارو دادم نه آمار اون طرف رو

اینا رو گفتم که مقدمه ایی بشه برای این جمله :

من رفیقام رو گلچین میکنم مثل خودت رضا جان و میدونی این سرور هم به عشق کی اومدم ؟ ( اشکان ستاری ) من یا به کسی میگم رفیق و تعصبش رو میکشم مثل خودت که فکر میکنم تا حدی برات ثابت شده یا کلا خنثی هستم نسبت بهش

خلاصه این دوستان رو از فروم جمع کنید داداشم

صحبت بعدیم با دوستانیه که بالا راجبشون عرض کردم

اشتباه نکنین عزیزانم ، اگر باهاتون الان اینجوری حرف میزنم به خاطر نورچشمی هام هست ( لیدرت عزیزم )

دفعه ی بعدی مستقیم با خودت حرف میزنم پس سرت و بنداز پایین و تو کاری که بهت مربوط نیست نظر نده و تحلیل های جالب ننداز بیرون

در بیشه ی شیران این یک قانون است :

اگر طالب صلح هستی ، پس آماده ی جنگ شو

• سلام و درود

دوست عزیزوم حیف نیست شما اکانت دفاعی بالا بیاری. شخصا به امید شخص خودت یه اکانت مرز جنوب غرب تحویل گرفتم که این دهکده های معمولی همو کاتا کنیم بعد شما اکانتت رو دفساز کردی!

شما که ساید جنوب شرق رو بارها با اون اکانت دفسازت زدی، بیا منو هم بزن پلیییز

باتشکر

پ.ن: من یکی که رو مرز جنوب غربم.از همین الان رای میدم با همین ساید وارد جنگ بشیم برای دست گرمی از همین ام کا جونم شروع کنیم.

پ.ن: کتیبه های خود را دودستی بچسبید که امرداد متخصص زدن کتیبه از سایدهای همسایه میباشد (به جز دوستان و آشنایان).

• شما که ساید جنوب شرق رو بارها با اون اکانت دفسازت زدی، بیا منو هم بزن پلیییز

سلام خوش امد میگم بهتون به سرور به جای شعار اسم اکانت لطفا بگید:love:

پ.ن: من یکی که رو مرز جنوب غربم.از همین الان رای میدم با همین ساید وارد جنگ بشیم برای دست گرمی از همین ام کا جونم شروع کنیم.

بی صبرانه منتظرت هستم به جای تهدید عمل کن من وقتی میزدم جایی نامه گزاشتم که میخوام بزنم ؟ جایی تهدید کردم؟ داد و بیداد کردم که همه بیان واسطه بشن نزنم؟

پس به جای پیشنهاد و وعده و ..... هر وقت اتک دادی و تونستی 2-3 تا دهکده دفاع ساز 0 کنی بیا اینجا جشن و پایکوبی کن بگو من یه ده دفاساز 0 کردم 3-4 تا همر هم دادم :D^^:D

• من رفیقام رو گلچین میکنم مثل خودت رضا جان و میدونی این سرور هم به عشق کی اومدم ؟ ( اشکان ستاری ) من یا به کسی میگم رفیق و تعصبش رو میکشم مثل خودت که فکر میکنم تا حدی برات ثابت شده یا کلا خنثی هستم نسبت بهش

https://www.aparat.com/v/yeKIP…5%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%85

ساعت 5:50 دیقه ی صبه ما اینجا از جنوب غرب دوستون داریم :))))

اینارو از فروم جمع کنید که حرف قشنگی نیس داداشم به هر حال هر کسی شخصیتی برای خودش داره و اینگونه حرف ها فقط باعث بیشتر شدن کدورت میشه (فراموش نکنیم که بازی تراوین اسمش روشه بازیه و در اخر که تموم میشه فقط رفاقت ها باقی خواهد ماند)

پ.ن:قضیه این جاسوس عزیز تو چت جنوب غرب چی بود؟:)) ادرس کوچه علی چپ کدوم وره ؟(اسم منم اکبره بچه ها تو جنوب غرب علی صدام میکنن)

پ.ن:قضیه چیه شماها واقعا چرا اینجوری رفتار میکنید؟ میایم سوال میکنیم دلیل رفتن تاپ دفاعی شمال شرق چیه؟میگید شما ناتار کاتا میکنید

میایم میگیم چرا جاسوس میفرستین تو چت جنوب غرب؟ میگین بیاین اینارو جمع کنید از کف فروم

مارو دور نندازین ما اینقدم به درد نخور نیستیم

پ.ن:من همینجا از تیرداد عزیزم عذر خواهی میکنم گویا از شوخی بنده ناراحت شده بودی دوست ندارم که از ما دلخوری باقی بمونه ته دلت به هر حال بازی هستش و کل کل و ما همرو دوست داریم

پ.ن:ملت میان اینجا خوانواده طرفو میارن جلو چشمشون بن که نمیشن هیچی تازه پستشون قبل از حذف لایکم میخوره بعد یوسف عزیزمون میاد شماره ی جاسوس میذاره کف فروم بن میشه ؟ریلی؟(در اصل هم ما هم جنوب شرق که شماررو داشتیم اونو ما واسه دوستان شمال شرقی گذاشتیم که یه دفعه کسی از اون ساید اون بنده خدارو اشتباهی به بازی روی اکانتش دعوت نکنه )

پ.ن:این رفیقمون مرتضی عزیز این پایین مرز های دیپلماسی رو در نوردید

پ.ن:یکی بیاد یه تیزرم واسه جنوب غرب بسازه خب :(( ساعت 5:50 دیقه ی صبه

پ.ن:اقا رضا دوست داریم کی از سفر برمیگردی دلمون برات تنگ شده

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• درود

ما نه میگیم درمورد ربعمون نپرسید نه هیچ حرف دیگه هرشخصی چه کسانی که در سرورهستن چه کسانی که نیستند حق دارن هر سوالی دارند از ما بپرسند اما ما هم حق داریم هر وقت و هر زمانی دوست داشتیم پاسخ بدیم به نظر دوستان اینطور نیست؟

دوبار توپستهای اخیر مستقیم و غیر مستقیم اشاره شد به صحبتهای من در جلسه با دوستان لیدر جنوب غرب و به تمسخر اما به ظاهر با احترام بار اول گفتن مازیار نگفتی بار دوم بدون بردن اسم گفتن نگفتی!!!!پس پاسخ ایشون رو میدم.

شما نگفتی چی گفتم اما من میگم چی گفتم و پای حرفم هم هستم دوستانی که منو میشناسن میدونن اگر انتقادی میخوان از من بکنن یا چیزی در موردم بگن با گوشه و کنایه صحبت نمیکنن چون معمولا با گوشه و کنایه میانه خوبی ندارم پس دوستانم ترجیح میدن رو راست تو چشمم حتی بهم توهین کنن چون میگذرم ازش اما با کنایه با من حرف نزنن.

من گفتم تحت هیچ شرایطی بالانس سرور رو بهم نمیزنم وگفتم ما امدیم بجنگیم و لذت ببریم این حرف رو نه به جنوب غرب که به لیدرهای هر سه ربع در بازه زمانی چهار روزه گفتم با هر سه ربع هم جلسه گذاشتم اول با شمال غرب بعد با جنوب غرب و در نهایت باجنوب شرق
    اینکه نتیجه صحبتها و برایند تحلیلهای ما چه شد بماند تا بعد اما میدانم و معتقدم بهترین هارا برای ربعم میخوام وعاشق جنگ در تراوین هستم پس لطفا دوستان بدون کنایه اجازه بدن تا به وقت و زمان لازم اعلام موضع کنیم

پ.ن:هستند دوستانی تو سرور ظاهرا نیستن اما هستن! با اکانتهای مثلا واگذار شده!!!

پ.ن1:جنگ کلا توتراوین خوبه مخصوصا با حریف قدر.

بقول محمدعلی عزیز دفعه بعد بالینک در خدمتتون هستم

با سپاس

• در همين حين هم رفقاي اكانت mkmj كم نذاشتن و همه جوره نمك رو زخم ما ميپاشيدن و توي اوج درگيري ما همه جوره به ما حال ميدادن

يه سوال فني از ليدر هاي عزيزي كه ميدونم بحث دهكده مرزي رو ميخان بكشن وسط دارم

آيا اكانت سروش استورم عزيز و اكانت linkoln نيز توي جنوب غرب زده شده كه شما اون رو هم زدين؟آيا اكانت محمد you cant see meهم توي جنوب غربه كه خفتش كردين؟البته بيشتر خاكستر و نيزه خفت شد.

سلام خدمت آقا سعید

فوت پدر عزیزتون به شما و خانواده محترم اتون تسلیت عرض میکنم ایشالله اخرین غمتون باشه

شما چون داغدار بودید من هیچوقت به خودم جرعت نمیدادم ریپلایتون کنم و کوچکترین بحثی با شما بکنم بازی و هیجان و درگیری جای خود احترام به مشکلات روحی و خانوادگی بحث اش جدا حتی چون میدونستم شما داغدار هستید هرکسی از اکانت شما هم اتک میداد ج نمیدادم

راجب این درگیری لب مرز بنده 1 به 1 بدون هیچ گونه کمک ساید با اکانت هیس شما درگیر شدم ولی ساید شما همه مدله به این اکانت کمک کرد

مجبورم کرد دهایی که براش دفاع و گندم میفرستن رو بزنم و باز انفرادی از یه اکانت دفاع ساز زدم و هیچگونه کمکی از طرف ساید جنوب غرب بازم نشد این یه درگیری منطقه ای بود به ساید مربوط نیست وقتی یه اکانتی میاد تو خاک یه ساید دیگه و 20 خونه ای من 15 کراپ 150% میگیره و با پوش سنگین سایدش فورا میکشه بالا یعنی جنوب شرق اعلام میکنه که ما اومدیم اگه میتونید بزنید منم ازش استقبال کردم بدون حتی یک نامه یا درخاست از اتحاد برا کمک

ولی از وقتی که لیدرای جنوب غرب باهام تماس گرفتن گفتن حق اتک نداری من نزدم فقط هر دفعه فیک حتی میزارن میزنم اینکه دیروز اتکی دادم بله فیک گزاشتن ریل زدم

الانم تیمMKMJ چون اجازه نداره از طرف لیدرهای جنوب غرب برای استفاده از خاک جنوب غرب برا اتک به جنوب شرق بنده تا صدور اجازه از طرف لیدر ها فقط منتظر میشینم هر وقت صلاح بدونن میزنم و اگه ندونن هیچ اتکی نخواهم زد اگرم تصمیم به متا بگیرن بنده بشخصه فقط جهت احترام به لیدر های ساید حذف اکانت خواهم کرد

پ.ن 1 دوستان شمالی نگران نباشید جنوب متا کنه 3 تیم فعال و حرفه ای که 2 تاش چند روزی به ما ملحق شدن میاییم پیشتون برا زدن آمرداد :thumbup::thumbdown:8)

• بسم الله الرحمن الرحیم

طی شنیده ها قراره لیدرهای جنوب غرب تا یکی دو روز دیگه با امرداد بشینن و صحبت کنن...

غافل از اینکه امرداد با مهره های نفوذیه خودش در شمال شرق مازیار پلنی رو برای حذف جنوب غرب طراحی کردن.

اجرای این پلن :

قراره از اول هفته ی آینده روی 5 تا 7 اکانت جنوب غرب توسط امرداد

و 5 تا 7 اکانت دیگه از طرف شمال شرق (بخوانید نفوذی های آمرداد) زده بشه.

هدف از این پلن حذف پلیرهای اصلی و همر های اصلی جنوب غرب میباشد (امیدوارم کمک غیبی نرسه)

پیشنهاد ما به بچه های جنوب غرب :اولا گول سیاست های آمرداد رو نخورید چون به شدت دنبال حواس پرتیه شما هستن، نگذارید از شما وقتی خریده شه و تا میتوانید دف بکشید و خودتون رو آماده ی جنگ کنید، نه آمرداد و نه تیم نفوذی امرداد در شمال شرق با شما متا نخواهد کرد... (هدف حذف شماست)

قراری که بین گروه وابسطه به امرداد در شمال شرق و امرداد بسته شده به این صورت است که بعد از حذف شمال غرب، جنوب غرب هم حذف بشه و بعد از تقسیم غنائم جنگی (بعد از کتیبه) به یاد قدیم ها همدیگه رو بزنن و در نهایت یک واندر مشترک بالا برده و واندر امرداد رو صد کنن.

حال دوستانی که در این سرور آمدند و وقت و هزینه ی خود را صرف این بازی می‌کنند (مخصوصا بچه های شمال شرق و جنوب شرق)

می‌پسندند این برنامه ی بسته شده بین لیدرها را؟

اینکه سرور رو به سمت خاله بازی ببریم و رقابت رو از بین برداریم هدفه مورد تایید شما هم هست؟

مطمئنا فروم نویس های آمرداد با سفسطه و مغالطه و... این موضوعات رو رد خواهند کرد ولی بدانید هدف همین است که سرور به سمت خاله بازی و مسخره بازی هدایت بشه، اینهمه وقت و هزینه کشککک

این برنامه ها و قول و قرار ها مورد تایید پلیرهای شمال شرق نیست و 80 درصد بچه های شمال شرق مخالف این برنامه هستند، حال این نفوذی های آمرداد در شمال شرق در حال راه انداختن جنگ داخلی ای نسبت به گروه مخالف این سناریو می باشند.

دوستانی که داره از پتانسیل اکانت های شما علیه دوستان هم سایدتون استفاده میشه بدانید که اینها نفوذی های آمرداد برای مستعمره کردن شمال شرق می‌باشند و نگذارید از شما برای اهداف خودشون سو استفاده بکنند.

پ. ن : مهدی عشقی عزیز شما رو همه به بزرگی می‌شناسن و همیشه شما طرف سایدت بودی و هیچوقت اجازه نمیدادی از تلاش و زحمت بچه های سایدت سو استفاده بشه..امیدوارم که در این سرور اجازه ی سو استفاده از اعتبارت رو ندی.

پ. ن 2 : مهدی قندیل عزیز همچنین شما جعفر عزیز، مسعود جان و بقیه ی عزیزانی که دلسوز وقت و هزینه ی بچه ها هستند اجازه ندید سرور توسط نفوذی های آمرداد سمت خاله بازی کشیده بشه...

شمال شرق دو دسته بهتر از شمال شرق مستعمره است.

• گپ خودمونی

به نام یزدان پاک

عرض سلام و احترام به همه دوستان و سروران سرور 1 اسپید ترا،علی الخصوص رفقای قدیمی که اینجا هم کم نیستن و بازم افتخار هم بازی بودن در جوارشون نصیبم شده

ممنون از دوستانی که اینجا و داخل بازی لطف زیادی داشتن و خیر مقدم گفتن* به بنده حقیر

و تسلیت میگم به سعید و حسین عزیز بابت از دست دادن پدران محترمشون!متاسفانه من هم پدرمو اخیرا از دست دادم...غم بزرگیه و از خدا برای شما و خانواده محترمتون صبر و سلامتی آرزومندم

.

تا اینجا سرور فان و جذابی داشتیم و امیدوارم همچنان جذاب بمونه و فارق از دوست و دشمن بتونیم بازی خوب و سالمی رو در کنار هم داشته باشیم

* از روز اول که اومدم اینجا جنگ دیدم دو نقطه دی برای همین دیدم صلاح نیست کسی که تحت حمایت، ورود کنه به تاپیک ;)

پ.ن : مهدی قندیل دوست داشتنی،مهدی عشقی گل،آقا مازیار عزیز و بزرگوار و ...سایر دوستان گل و عزیز خوشحالم که هستین!اومدم چون بودین :saint::love:

پ.ن : بشدت دلتنگم آیدین جان و هزاران افسوس که گویا از سرور رفتی...دوست دارتم رفیق قدیمی<3

آنتی اسپم : رفع اسپم همیشگی با نگاهی به تاپ 10 https://prnt.sc/v6rvwx

ارادتمند

سام

• ذات نوچه های آمرداد در شمال شرق رو شده و به حقارت آمیز ترین حرکت ممکن یکی از همر های حسام عزیز رو با چک کردن چراغش در اتحاد خفت کردن...

همری که متعلق به ساید بود و ناجوانمردانه خفت شد...

بی پاسخ نمی‌ماند....

توفان شمال شرق در راه است..

بسم الله

• پ. ن 2 : مهدی قندیل عزیز همچنین شما جعفر عزیز، مسعود جان و بقیه ی عزیزانی که دلسوز وقت و هزینه ی بچه ها هستند اجازه ندید سرور توسط نفوذی های آمرداد سمت خاله بازی کشیده بشه...

سلام و صبح به خیر

حسین جان من با قسمتی که بالا نوشتی فعلا کاری ندارم

منتها با قسمت پ ن ۲

دوست عزیز وقتی میشد دوستانه این موضوع رو حل‌ کرد ، اما هر روز یه بازی جدید

نکن حاجی‌ ، این رفتار و این دورویی واسه خودت بده

شمال غربو که اونجوری کردی

رفتی سمت جنوب شرق که یه کاری کنی با شمال شرق رابطش بد بشه

این دورویی ها رو نکن دوست عزیز

لااقل یکم احترام واسه بعدا برا خودت جمع کن

پ ن : ۸۰٪ مخالف اما اتحاد جدید چند نفرن ؟

• اتک زده شده به حمایت از لیدر کل بر حق شمال شرق مازیار عزیز بود
    با تمام کسانی که توهین به عزیزان ما کردند برخورد میکنیم.
    وقتی یک بچه 20 ساله به مازیار بزرگ تراوین توهین میکنه تمام کسانی که حمایت از این دسته دوستان کنند دشمن ما هستند.

یاد بگیریم بازی ارزش توهین کردن ندارد.
    به شخصه تا آخرین سربازم تمام شمال شرق رو از کسانی که با زیر و رو کشیدن بازی میکنند پاک میکنم و به عنوان پلنر شمال شرق با تمام قوا کل کسانی که به بازیکنان شمال شرق توهین و بی خرمتی بکنند رو از روی نقشه حذف میکنم.

تا زمانی که با ادب و احترام عذرخواهی انجام نشه بابت بی حرمتی ها اتک ها ادامه دار خواهد بود و به همین صورت ادامه خواهیم داد.

ما تماما رو بازی کردیم و میکنیم، جلو رو نمیایم بگیم ما مخلصیم بعد پشت سر بشینیم بگیم میخوایم کودتا به پا کنیم.
    شوخی در این موردها نداریم، تا الان هم سعی بر این بود شمال شرق یکپارچه نگه داریم ولی با ادعا یکسری به ظاهر دوست رو به رو شدیم...

پ.ن:لطف هایی که در حقتون میشه رو فراموش نکنید.

مردی از دیار شمال شرق یکپارچه

• من یک مقدار هنوز گیجم چی به چی شده ....

ولی اگر جایی هست که این حاج حسین رو بشه دیوار کرد و ساکتش کرد بهم خبر بدید.

شخصیتی بی محتوا. بی فرهنگ .....

یاد زمانی افتادم که مافیا بازی میکردم.

تو فروم این سرور واقعا بار ها خواستم مخاطبش کنم و این رو بهش بگم که :

شما یا یک مافیای خیلی ضعیف و افتضاح هستی و یا یک شهروند 100 برابر افتضاح تر !

ولی حاضر نیستم همچین شخصیتی رو حتی ریپلای کنم.

شرمنده اگر دخالت کردم. واقعا خبر ندارم جریانات چی هست. ولی این شخصیت به شدت مدتی هست که رو مخم رفته تو فروم ...!

نکته اموزشی به دوستان جنوب غربی :

لطفا در زدن لایک توجه کنید. هدف هاتون رو زود لو ندید. نفوذی رو زود لو ندید !

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• شما فقط با اکانت hiiis درگیر نشدی راجب پست

فکر کنم اکانت هیس تنهایی 20 تا قهرمان داشت ؟ شما هر وقت توضیح دادی چرا تو خاک جنوب غرب دهکده زدی و کلی پوشش کردی و دفاع ریختی داخل اش میتونی سوال هم بکنی8)

پ.ن گر طالب صلح هستی آماده جنگ شو 8oبخدا آماده ام 8):love:

• پیشنهاد ما به بچه های جنوب غرب :اولا گول سیاست های آمرداد رو نخورید چون به شدت دنبال حواس پرتیه شما هستن، نگذارید از شما وقتی خریده شه و تا میتوانید دف بکشید و خودتون رو آماده ی جنگ کنید، نه آمرداد و نه تیم نفوذی امرداد در شمال شرق با شما متا نخواهد کرد... (هدف حذف شماست)

تو این سرور 2 راند قبلی روهم اینطوری 100 کردن؟

حاج حسین از شما و همه پاک بازان در کل سرور حمایت میکنیم

چرا دقیقا بعد از پست بالات و دلخوری از لیدرها ! این لینک اومده و دقیقا به آمرداد نسبت دادی ؟

ساید شمال غرب حذف کرد بخاطر اینکه شما کثیف بازی کردی

ساید جنوب غرب داشت به جنگ داخلی میرفت بخاطر اینکه شما باز کثیف بازی کردین

الانم ساید شمال شرق رو با کثیف بازی به مشکل انداختین کسی که باید توضیح بده تیم آمرداد هست

توضیح بدین چرا شمال غرب و جنوب غرب و همینطور شمال شرق همه پاکبازان تراوین الان به این نتیجه رسیدن که وقت و هزینه اشون نباید در این سرور بخاطر کثیف بازی آمرداد هدر کنن؟

الان به سرور و همه بزرگان تراوین باید توضیح بذیذ اگه ندید اسم شمارو به عنوان کثیف ترین تیم تراوین همه خواهند شناخت 8)

• اتک زده شده به حمایت از لیدر کل بر حق شمال شرق مازیار عزیز بود

یاد پست حسن جنوب غرب میوفتم کل جنوب غرب میدونست که قضیه چیه ولی الکی اینجا فروم جو میداد خدایی اعتبار علیرضا ایران چند فروختی؟ بدون شک از سرور های اینده شاهد حضور شما در تیم آمرداد خواهیم بود

شمال باید متحد و خالی از کثیف بازان آمرداد بشه :thumbup::thumbdown:

منتظر ایم بزرگان تراوین سکوتشون بشکنن و اعلام کنن

1 همگی حذف کنیم ارزش نداره جلو کثیف بازان بازی کنیم یا

2 همه پاکبازان سرور متحد میشیم علیه کثیف بازان آمرداد؟