نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• حاج حسین اینا درس عبرت نگرفتن هنوز ! باز دارن میپیچن به پر و پای شما :/ نمیترسن یه روزی پلن بیان و شما آنالیزشو بزاری کف فروم و کارشون رو بسازی !

حاج حسین از آنچه که در آیینه میبینید ، به شما نزدیک تر است ...

پ.ن : Haj.hosein in mirror is closer than he appears

این حاج حسین همون رسول ... هست یادتون باشه من کی گفتم.

فقط این پست برای این گذاشته میشه تا ثبت بشه در تاریخ;)

هر کسی ادعاش میشه میخواد بازی خراب کنه و شاخ هست بهتره واسه این دهکده شاخ و شونه بکشه ببینیم چند مرده حلاجه (مختصات داخل عکس هست همون ستاره آبی)

پ.ن : حاجی الان همرهای ش.غ را دیوار کردی رنک همرت چند شده تو سرور؟

• با سلام خدمت تمام خوانندگان فروم

امروز شاهد دیوار شدن چندین همر دیگه که انتحاری طور لانچ شده بودند بودیم

همر شماره ۱ : کپ اکانت ویانا

همر شماره ۲ : کپ اکانت ملا

با توجه به به کشتن حدود 700ک دفاع مجموعه آمرداد ، همچنان دفاع ها با کیفیت بالا و لاست حداقلی داره انجام میشه.

واقعا جای تعجب داره که ایا این دفاع یه شبه بیرون اومده یا ثمره تلاش و کار گروهی تمامی دوستان بوده؟؟؟

البته این سوالی هست که جوابش پیش هر خواننده اهل ۲ ۲ ۴ تایی هست

موفق باشید

پ.ن : همری نمونده که دیگه؟بزنین خاطر جمع باشین تا اخرین حد ممکن زهر خودتونو به آمرداد زده باشین :) اینجوری که شما دارین میزنین تابلو هست از امرداد شاکی شدین نه اسمشو نبر.وگرنه این همه همر نباید صرفا جهت دار سمت یک مجموعه مثل یک لنگه دمپایی ابری پرتاب میشد !!!

• جنوب شرق برده دوست داره.

تا وقتی برده هست. ما از خدامون هست تا دف ساخته میشه استفاده بشه :)))

فقط برده های سفارشی رو سر یک هفته بکشید که گندم رو ندیم :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• این درست شنیدی حتی یه نفر تو جنوب غرب کرونا گرفت انداختن از اتحاد بیرون و 0 اش کردن انقدر زدن تا بمیره^^:D مواظب باش سیاست خارجی اشتباه باعث میشه به جا منجنیق بمب هسته ای بزنیم ها:P;)

0 کردین یا خودم حذف کردم؟

من نمیدونم الان به چیتون مینازین یا چه دستاوردی داشتین که هی توی فروم خوشحالی میکنید؟

ا- به این که 20 تا همر خوابوندین{به گفته خودتون} تا یک اکانت با 2 دهکده رو بتوانید خراش بندازین مینازین؟

2- به این که توی ساید جنگ داخلی راه انداختین؟

3- به این که یک همرتون خفت شد؟

4- به این که چند دمپایی که میتوانست کتیبه بلند کنه رو زدین تو دیوار؟

5- یا شایدم به لانچ های زیباتون که کاتا اول میاد بعد همر مینازین{شایدم میخواستین گندم خور آزاد بشه)؟

6- یا به این مینازین که 40.50 کا دف ساید پرید؟

الان اگر این اتفاق تو سرور های ژاپن افتاده بود خودکشی میکردن:D نه این که سرشونو کنن زیر برف و خوشحال باشن

• 40 50 کی؟؟ لینک اتک خودتو دیدی ؟ تقریبا قدرت حجومی قهرمانت از سایر لشگریانت بیشتره

ساید جنگ داخلی را انداخته؟؟ آخه نامرد بودن هم یه حدی داره :دی شما رفتی پیام زدی تو اتحادت که وقتشه بکشم از برق اورانوس ، یه منبع تا که بشم فرزند زئوس

تنها چیزی که در مورد تو میخوام بگم اینه که یه آدم طمع کار و دارای کمبود هستی که الان به خودت افتخار می کنی که یهو زیر دلت درد گرفته امدی یه اکانت که نزدیکت بوده رو زدی نیرو ازش خفت کردی اونم از ساید خودت

بعد چرا اینکارو کردی؟ در اعتراض به عملکرد تیم لیدری

فقط یک آقا زاده میتونه برای اعتراض به تیم لیدری ساید بزنه اکانت یک پلیر ساید رو بش زیان وارد کنه

اولین تارگتتو که ما خواب بودیم :دی دومیشم که بلند کردی مثل ... رفتی تو دیوار

و این که یه حساب شخصی بین منو تو هست که مربوط به بازی نمیشه اگر واقعا مردش هستی خط منو از بلک لیست در بیار پسر خوب

• فقط 30 کا دف که رو اک من پرید من نمیدونم چجوری حساب میکنید که 40.50 کا نمیشه من نگفتم دف شما گفتم دف ساید.

و اینم برای بار سوم میگم اونی که زیر دلش درد گرفت و لانچ کرد وقتی من خواب بودم شما بودین اولین ام ام هم شما زدین انقد دروغ گفتین خودتون هم باورتون شده این موضوع رو؟

بله اونی که آقا زاده هست منم اونی که کمبود شخصیتی داره منم اونی که اعلام میکنه من خودم یک ساید هستم به من بگین ساید پنجم من هستم

واقعا برای سایدی که لیدرش تو باشی متاسفم آره من نه مردش هستم نه فوش خوردن بهم مزه داده که بخام از بلاک درارم

مردش شما هستی که کم میاری زنگ میزنی فوش میدی مثل این که فوش هایی که خوردی بهت مزه داده میخوای از بلاک درارم بازم بخوری؟ (ماشاالله به این تربیت)

• سلام و عرض ادب.

دوستان عزیزم پرهام و حسن عزیز. اصلا نباید چنین حرفهایی زده بشه. این فقط و فقط یک بازی هست و تمام اتفاقاتش و زد و خوردهاش فقط باید داخل بازی مطرح باشه و بیرون از بازی همه ما انسان هستیم و شایسته احترام.

یه پلیری برابر تصمیمات ساید ایستاد و ساید از حق طبیعیش برای خارج کردن پلیر خاطی از ساید استفاده کرد. جزئیاتشم به حد کافی گفته شد و همه الان می دونند چی بوده و چی نبوده.

لطفا

دیگه کسی وارد این بحث نشه.

سرور رو به کام دیگران و خودتون تلخ نکنید. هدف دورهمی و تفریح هست. همه ما یه وقتایی زدیم یه وقتایی هم خوردیم. در هر دو حالتم کیف کردیم. تراوینه و لذت شبهای پلن. تراوینه و رفاقت هاش. خراب نکنید این لذت ها و این فضا رو. هر چی بوده تموم شده.

شاید باورتون نشه ولی هر دوتایی تون بیرون بازی برام محترم و عزیز هستید. مسائل داخل بازی رو هم تو خود بازی حل کردیم.

نه ریپلای کنید نه ادامه بدید. اینجوری محترم خواهید ماند.

پ.ن۱: آقا سعید و حسین جان. مصیبت وارده رو بهتون تسلیت میگم.

پ.ن۲: کسی نمیخواد دوباره سرور رو شیرین کنه؟ زیادی داره تلخ میشه ها.

پ.ن۳: حاج حسین جنوب غرب نمیدونم کره شمالی هست یا نه؛ اما قطعا می دونم افغانستان نیست. خیلی خدا دوست داشته که جنوب غرب نیستی D:

پ.ن۴: دوستان یادمون نره پشت هر سیستم یک انسان نشسته! سیستم ها نه؛ ولی به افراد پشت سیستم احترام بگذارید.

• با سلام،

فوتبالیست ها قسمت وسطی

خب همچنان با صبری مثال زدنی! پرس و جو کنان با نور یه کبریت دنبال حقیقتیم و منتظریم تا نتایج بررسی های انجام شده روی جعبه سیاه به نتیجه برسه فقط چند نکته:

1. در زمان پلن مهاجمین 3 هزار سال فرصت دارند که برنامه ریزی کنند، اما دفکوردها و کلا مدافعین یه فرصت محدودی دارند برای آنالیز و تصمیم گیری اون هم تحت استرس و ... مثل فوتبالیست ها نیست که کاکرو یه شوت بزنه از وسط زمین و واکی بایاشی یه استارت بزنه برای پرش 200 متری و با یه نما از توپ در حال چرخش و تور دروازه یهو کات بخوره و ادامه داستان در قسمت بعد ... یا واکاشی زوما بعد از پرش اشتباه با پا بکوبه به تیرک و برگرده توپو مهار کنه

به صورت خلاصه برای عزیزانی که از خارج بازی دنبال کننده هستند

وضعیت در پلن های ابتدایی:

و اما در پلن اخیر:

همش برام سوال بود با این وضع کلاه چطور میتونه ببینه و بپره که الان متوجه شدم کمی :D

2. امیدوارم جوابی برای ابهامات پیدا بشه باز هم حداقل

3. استدلال های اسکرین شاتی نباشه لطفا، جسارتا فوتوشاپ برای یه عده باز نیست و برای یه عده قفل، البته من با پینت فقط میتونم کار کنم اونم 2000^^

متا با حاج حسین؟

یکی از فروم نویس ها یه صحبتی داشت در مورد همین حضور اتحادهای شمال شرقی داخل تاپ تن دفاعی، که یا محذوف ! شد یا گم شد نمی دونم

ولی خب سوال اینجاست آیا همسایه شرق شمالی کشاورزان منصف، خیلی نامحسوس به یاری شتافتند یا خیر؟ یا درگیری های درون سایدی که اونوقت انتظار داریم حاج حسین بیاد پناهنده بشه به کره شمالی و بتونه حرفشو بزنه.

• با سلام

اول اینکه من به شدت ناراحتم بچه های اکسفورد تصمیم دارن از سرور برن ، واقعا جای خالیشون در اینده سرور احساس میشه. چون به نظر من تنها قدرتی که تو سرور میتونست جلوی جنوب شرق رو بگیره بچه های اکسفورد بودن چراکه با اتفاقات اخیر و استقامت جنوب شرق نشون داد که همدلی و یکدست بودنشون فقط یک حرف نبوده و واقعا تیم خوبی هستن. به نظر من این همه فشار از جانب شمال غرب روی هر ساید دیگه میومد قطعا فرو میریخت

• اما سرور بعد از شمال غرب چه خواهد شد؟

1) اینکه به عقیده من عده ای کم در شمال غرب باقی خواهند ماند، این عده قطعا مولتی های مصری فراوان در شمال غرب رو میتونن از تیم قبلی به ارث ببرن و به بازی شون ادامه بدن و تو خفا و سکوت خبری بازی کنن و در اندگیم با قدرت به بازی برگردن ...!

2) من یادمه گفته بودم که بعد از درگیری شدید بین این دو ربع ، کسی که از این کارزار جنگ زنده بیرون بیاد دیگه کسی حریفش نمیشه و هنوزم این فکرو میکنم که جنوب شرق در کمتر از 1 هفته دیگه ریکاوری دفش تموم میشه و بر میگرده به روال قبلی بازیش . اما در ادامه حرفم اینم گفته بود بنظرم هرچه زودتر باید ربع های دیگه باید سر یکی از این دو ربع قمار کنن و باهاشون حرف متا رو پیش بکشن و امیدوارم اینکارو کرده باشن.

• اما اینده سرور چه خواهد شد؟؟!

آمرداد:

به نظر من تا 10 20 روز کامل ساکت و اروم میشن و میرن تو حالت سایلنت تا این حجم از خسارت رو بتونن جبران کنن ، ولی قبل کتیبه با یکی از دو ربع هم مرزش قطعا درگیر میشه که من احتمال زیاد این درگیری رو با جنوب غرب میدونم ... هم به دلیل اینکه تنش مرزی داشتن و هم اینکه خودشون میدونن بچه های جنوب غرب بیشترین تمایل رو به شمال غرب داشتن و سعی میکنه در قبل کتیبه این ربعو از دور بازی خارج کنه که در اند گیم با شمال شرق تک به تک بازی کنه !

آریانا:

به نظر من همچنان در سکوت خبری به بازی خودشون ادامه میدن هرچند از روی تاپ به شدت مشخصه که شمال شرق در دفاع های جنوب شرق نقش داشته و کمکشون کرده و این یه برگ آس برای شمال شرق هست ( دقیقا حرفی که قبل شروع جنگ ها زدم که ربع های دیگه سر یکی قمار کنن ) به نظر من قمار شمال شرق به شدت جواب داد و در اینده خیلی به نفع این ربع خواهد بود ، هرچند امردادی ها افراد قدرت طلب و سیاست روباهانه ایی دارن اما تجربه ثابت کرده که هیچ وقت زیر کسی که باهاشون دست دوستی داده نمیکشن !

جنوب غرب:

با توجه به اتفاقات اخیر من اصلا هیچ احتمالی نمیدادم که این ربع به روز 50 بازی هم برسه چه برسه بقیه ولی بر خلاف عقیده من انصافا خوب عمل کردن در سیاست داخلی و در سیاست خارجی به شدت ضعیف بودن ، حتما میپرسید چرا ؟ ( دلیلش واضحه ، شمال شرقی که در سیاست خارجی به امرداد کمک کرده رو با جنوب غربی مقایسه کنید که در اوج فشار جنوب شرق بهش حمله میکرده ) با همین استدلال به نظر من تارگت هدف بعدی جنوب شرق قطعا قبل کتیبه جنوب غرب خواهد بود

اکسفورد جدید:

قطعا عده ایی در این ساید باقی خواهند ماند ولی تا معلوم نیست چه گروهی بازی رو ادامه خواهند داد پس نظر خاصی نمیدم

• امروز بنده به نشانه ی اعتراض برای عدم وجود لوح کافی در حراجی ها و ماجراجویی بی برکت

طی یک پلن فوق پیشرفته بدون قهرمان و رم و اسکات واندر شمال شرق رو مورد هدف قرار دادم 8o

پ. ن : ما اینطوری پلن میریم^^

سه ربع دیگه حواستون باشه :P

• ( دلیلش واضحه ، شمال شرقی که در سیاست خارجی به امرداد کمک کرده رو با جنوب غربی مقایسه کنید که در اوج فشار جنوب شرق بهش حمله میکرده ) با همین استدلال به نظر من تارگت هدف بعدی جنوب شرق قطعا قبل کتیبه جنوب غرب خواهد بود

بسیار ممنون از تحلیل زیباتون امید جان

امروز برای ما و هم رزم های ما سوال بود که دلیل وجود اتحاد های اریانا توی رنکینگ دفاع چیه که طبق توصیفات شما مثل اینکه مذاکرات پنهانیی صورت گرفته و دفاعی این وسط رد و بدل شده

و اینکه جنوب غرب در اوج فشار جنوب شرق به اکانت های جنوب شرق حمله میکرده؟

ایا امرداد از جنوب غرب اجازه گرفت بابت احداث دهکده داخل خاک جنوب غرب? (اکانت های Hiiiis و Monster)

ایا امرداد از ما اجازه گرفت بابت زدن دهکده ی یکی از اکانت های جنوب غرب و اون مانور بوم بوم اول سرور?(g-shark)

صفر شدن اکانت monster همچنین خوردن کپ و نان کپ اکانت hiiiis کاملا در راستای اهداف جنوب غرب و در جهت دفاع از تمامیت مرزی جنوب غرب بوده

همینطور که کپ اکانت navid system از شمال غرب در خاک جنوب غرب صفر شد

ولی به خاطر بالا بودن میانگین سنی دوستان در ساید بوم بوم کردن رو حرکت چیپی میدونستیم و دلیلی هم ندیدیم بخوایم لینک بذاریم چرا که به صاحب اکانت های مدافع احترام میذاریم و دوس نداریم که شخصیت یک اکانت زیر سوال بره کما اینکه داخل بازی باشه (برای نوید عزیز دعا میکنم که انشالله به زودی بیماریشون زودتر بهبود پیدا کنه)

پ.ن:منتظر جواب دوستان شمال شرقی راجب به دف رسانی به جنوب شرق و دیپلماسی بازار سیاه هستیم

پ.ن:درخواستم از دوستان شمال غربی اعلام تیم جدید و معرفی لیدر های جدید هست

امیدوارم اون غروری که به گفته ی دوستان گریبان شمال غرب رو گرفت این دفعه گریبان تحلیلگر جوانمون رو نگیره

ارادت فراوان

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سرش را مثل کبک زیر برف کرده

دوست عزیز لطفا. لطفا. بدون لجبازی. بدون غرور. پلن انجام شده رو یک بار برای خودتون دوره کنید.

تمام اسکرین شات هایی که من گذاشتم به فاصله 5 دقیقه بعد از پستی بوده که در این زمینه سوال شده. فوتوشاپ به این سرعت در این کیفیت ؟؟

اگر شک و شبهه در مورد اسکرین شات ها داردید پیام خصوصی بده با Team Viewer بیا ببین :)

این عملکردی که در مورد دف کوردی میگید رو من اصلا ازش راضی نیستم تازه. سرور های حرفه ای تراویان دف کورد حرفه ای داشت و در مقابل پلن ها هوشمند دف کورد عمل میکرد.

اینجا وقتی پلن قبل زدن پیشبینی شده بود از طرف ما واقعا کار خاص و هوشمندانه ای انجام ندادیم.

یاداوری میکنم پیشبینی پلن شما رو 17 اکتبر پیامش هست که گذاشتم میشه حداقل 1.5 روز قبل پلن.

اصل زحمت دیوار هم با سرلشکر هست

پس الکی عکس واکشایزوما نزارید . خیلی مسئله ساده ای بود.

قدیم ها خیلی از تکنولوژی ها و مسائل علمی رو با جادو اشتباه میگرفتند چون دید درستی به قضیه نداشتند

لطفا رفتارتون مثل کسانی نباشه که توی قرن 17-18 در انگلیس Witch-Hunting انجام میدادند و یک سری شخص بیگناه رو سوزوندند !!!

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• درود بر اهالی سرور 1

من همیشه بیننده و خواننده هستم و زیاد اهل پست نوشتن در فروم نیستم

من آخرین برگم که با پاییز می جنگم

با سینه ای از درد وغم لبریز میجنگم

چنگال باد بی صفت بر باغ افتاده

از باغ بی برگی به دل ها داغ افتاده

با چشم خود دیدم درختی در خزان افتاد

هر لحظه برگی زرد گردید و از. آن افتاد

یاران من تا یک به یک در باد میرفتند

از بند این دنیا چنان آزاد میرفتند

آماده ام آماده ی پرواز خاموشی

فردا زمستان می‌رسد فصل فراموشی

شاید نبینم گرگ و میش صبح فردا را

تا باز گویم داستان ‌شام یلدا را

من میروم در باد اما زندگی جاریست

بعد از زمستان عاقبت هنگام بیداریست

زمستان در جریان باش !!!

این شعر چند سال پیش هست که به دلیل برداشت های سیاسی مجبور شدم حذف کنم از صفحه فضای مجازی خودم

دوستان عزیز مهم ترین چیز توی زندگی انسانیت هست

نه تنها توی زندگی، که حتی توی بازی تراوین

شک نکنید به همین زودی ها همه چیز مشخص میشه و رو سیاهی میمونه برای ...!

بنده حقیر وقتی فهمیدم که دوستانم دارن اینجا بازی میکنن، اومدم تحریبات سرور سه ایکس رو بهشون گفتم، توصیه و خواهش کردم بازی نکنید چون حتی اگر اتفاقی نیوفته، انگشت اتهام همیشه به سمت ادمین هست متاسفانه!!!

ولی به درخواست زاوش عزیز و دوست قدیمی اومدیم و تلاش هم کردیم که به جای خوبی برسیم ولی خب متاسفانه نشد که ادامه بدیم.

تیم شش نفری ما با چهار اکانت روز بیست و یک بازی وارد شدن

و امروز بعد از مسجل شدن تصمیم حذف دوستان عزیز در شمال غرب اکانت های ما هم رفت روی حذف

ممنون از همه دوستان مجموعه آکسفورد

و ارزوی موفقیت و شادکامی برای همه دوستان در این سرور

پ ن : غم از دست دادن پدر کمر من رو چند ماه پیش شکست، تسلیت میگم خدمت دو رقیب قابل احترام، امیدوارم قدر پدر و مادر و خانواده رو بیشتر بدونیم!

پ ن 1: یک سری از دوستان ما قراره ادامه بدن به بازی، بنا به هر دلیلی!!!

لطفا و خواهشا خروج این تیم از سرور رو فرار کردن ندونید!

واجازه بدین این دوستان به بازی خودشون ادامه بدن، چون در نبود این دوستان بازی تبدیل به سه ربع میشه و لذت ها از اون گرفته میشه!!!

پ ن 2: بهترین راه برای اینکه این سوتفاهم ها پیش نیاد اینه که خود لیدرهای محترم توافق کنند که کمتر با ادمین محترم سرور در ارتباط باشند، و اجازه بدن ایشون به مشکلات و کارهای روزانه رسیدگی کنه!

پ ن 3: به علت احترام به بازی بقیه دوستان و برای اینکه بازی کسی خراب نشه ما تصمیمی به لانج همر خودمون نداریم البته تا این لحظه.

پ ن 4: اگه یکی جاسوس باشه وقتی کار از کار گذشته که نیازی نداره خودش رو ثابت کنه به بقیه!

پ ن 5: آخرین لانج بنده امروز صبح انجام شد، خدا بخواد این بار هم رد میشم از تارگت بیرون بازی :) .

پ ن 6: ما هم خدایی داریم، دیدار به روز داوری !

پ ن 7: بودیم و کسی پاس نمیداشت که هستیم، باشد که نباشیم و بدانند که بودیم!

پ ن 8: امیدوارم سرور خوبی داشته باشید.

و من الله توفیق

امیرعباســــــــــــــ

ای وای که در شهر یکی مرد نمانده:!:

حتی به ریا آدم بی درد نمانده:!::!::!:

• دمت گرم داداش

میدونی مشکل چیه یه سری پلیر فوق حرفه ای که توی بازی هستن تا اتفاقی می افته میگن ادمین کرد ولی احیانا اگه پلنشون خوب بود و موفق شدن میگن کارمون عالی بود

بابا بیخیال!!!!

من توی سه ایکس بودم اونم توی شمال غرب اکانت رو دادم به بچه ها اومدم اینجا لذت بازی رو ببرم

میگن توی سه ایکس ادمین نیرو داده

به کی داده همون بچه های ان ای کلی نامه دادن اقا سرور رو برگردن عقب اکانت هامون حذف نشه حرف یه سری پلیر فوق حرفه ای رو باور کردیم و اشتباه بود نباید حذف میکردیم و ...

کجا نیرو داده بود؟؟؟

وقتی حرفی با مدرک نباشه میشه توف سربالا

مثل همین حرف که پلیرهای فوق حرفه ای اینجا زدن که پلن لو رفته

پلن لو نرفته این زحمت و تجربه ای بالای لیدر دفاعی(دف کوردیناتور) جنوب ش بوده که تونسته پلنتون رو خراب کنه البته پلن که چه عرض کنم زدن اکانت های اول اتحاد اونم به این شکل!!!

پلن اولتون هم مشخص بود کجا رو دارید میزنید فقط دیر به لیدر اعلام شد دفاع به حد کافی نرسید حتی دفاع خود من توی اکانت موند وگرنه حتی اون اکانت هم نمیپرید

پرچم ج ش بالاست

• در مورد پلن اول

اتک ها روی اکانت های زیادی بود که اعلام نشده بودن به لیدر

امادگی نبود بین بچه ها و در لحظه های اخر که دفاعی های کمی میرسید اعلام شد

پلن دوم

دفاع زیاد سنگین نبود و اتک روی یه سری اکانت ها بود که از اکانت های دفاعی فاصله زیادی داشتن

پلن سوم

امادگی بین دوستان زیاد شد

دفاع هر روز به لطف دوستان سنگین و سنگین تر شد به صورتی که اگه سه برابر این اتک ها بلند میشد باز هم دفاع برای دیوار کردن توی اکانت ها بود و کل دفاع ساید ارسال نشده بود

این استدلال من به عنوان یه پلیر خیلی قدیمی درمورد این پلن ها بود حالا خود لیدرهای عزیز میتونن توضیح بدن

• من پلیر جنوب غرب هستم نه شمال غرب و پلنی نزدیم هنوز :| (حس کردم اشتباه برداشت کردین) و تعصبی روی پلن ندارم

بله

اتفاقا شاید بقیه باید این مثل رو به کار ببرند در مورد شما!

یک معنی این ضرب المثل هم نادیده گرفتن حقیقت هست، و اتفاقا ما دنبال حقیقت بودیم و هستیم و خواهیم بود...

1. هیچ نفعی برای ما نداره اثبات دستکاری یا تقلب، و اتفاقا ثابت شدن درستی و سلامت سرور آرزوی ما هست، که بتونیم با دل صاف به بازیمون ادامه بدیم چون برنامه بلند مدت داشتیم و به پلیرهایی که قول دادیم اینجا ازین اتفاقات خبری نیست و الان شاکی شدن یه جواب داریم و سرمونو بالا میگیریم میگیم سالمه آقا سالمه ولی نمی تونیم بگیم انشالاه گربه بوده ...

2. و حتما به این نکته واقف هستین که هر آوانسی برای کسی اتفاق بیفته ممکنه و محتمل که در آینده ضدش برای شخص اتفاق بیفته

3. ما هم راضی نبودیم به اینکه جنوب شرق برای بلند مدت زیر رگبار مسلسل ها باشه؛ البته طبق اصل موازنه منفی سعی در دخالت نداشتیم با اینکه پتانسیلش موجود بود و هست و خواهد بود.

4. و این هم پست من بعد از اجرای پلن اول از ان دبل و اعتقاد داشتم با آنالیز قوی تر میشه برگ بازیو برگردوند، اما نه به این شکل!

5. یه سری ضعف های تکنیکال توی پست های قبلی از طرف من اعلام شد، که اگر نقدی بر اونها داری خوشحال میشم شنونده باشم، بله جواب های هوی است، جواب استدلال استدلال و به شخصه انتظار ندارم با این مدل ضعف ها، تیم دفکوردی بتونه به همون بازدهی که به نظرتون کمه هم برسه.

6. اشکان جان قبلا گفتم که دفکورد کمی باید دستی در فاز هجومی داشته باشه، و با یه ":دی" ازش طفره رفتی، شاید اگه اینجوری بود مسئله مستی همر هم پیش نمیومد و یه گاف در دسته فوق سنگین ایجاد نمی شد و سرور نیمه لنگ در هوا، من تاکید خاصی روی همین بخش دارم بیشتر، توی کتم نمیره

7. اسکرین ریکورد Zebra Screen Recorder و یا ریکورد گوشی هم میتونه به شفافیت کمک کنه برای ما :) و آپلود و لینکش در فروم فکر میکنم موردی نداشته باشه.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo: اشکالات تایپی ... ().

• سلام عزیز دل،

نه ببین من به احترام حرکت فشرده شما تو دف سازی کلاه از سر بر میدارم (و از اینجور کارهای با کلاس)
    برای انعطاف ساید شما و سوئیج کردن برنامه ها بر اساس شرایط پیش اومده ، تعظیم میکنم،
    برای حجم همکاری شما دست میزنم،
    اینا یه چیز دیگه ست،
    حرفم این بود که خود خود خود اون تحلیل دفاعی ، منظورم همون چندساعت حساس که باید بشینی تحلیل کنی کجارو پر کنی، کجارو پر نکنی،
    فقط و فقط همون رو میگم، نه قبلش
    اونجا اونقدری کار سخت و ظریفی انجام نشده که آدم بگه خبببببببب پس اینا به یه جایی وصل بودن که اینقدر خفن و ظریف تشخیص دادن،
    همین

یعنی شما داشته هاتون رو ارتقا دادید، تو این دفاع بر داشته هاتون اتکا کردید تا تحلیل ظریف ،
    حریف هم مغرور پلن های قبل شد و سوار موج پلن بعدی شد،
    یهو خورد به دیواری که حاصل انعطاف شما تو برنامه هاتون و اشتباهات خود پلنری هست،

گفتم اصلا بحث بی ارزش کردن کارشما نیست، والا عکس های البرز نشون دادن بیخوابی کشیدین سر همین، بحثم سر تحلیل فنی تیم دفاعی بود، فکر کنم توضیحم کامل بود

• با درود و سلام

امیر خان عزیز الحق و الانصاف اصل ماجرا نه به اون شوری هست که برو بچ تیم دفکوردی ما تعریف کردند و نه به این بی نمکی تحلیل شما.

درسته دفاع زیادی تربیت شد و تلاش بر این بود که این سری حتی تارگت های فیک هم پر بشوند ولی این که تصور کنید پر کردن دفاع تارگت هاشون رندمی بوده دقیقا" زیر سوال بردن عملکرد تیم دفکوردی هست.

در همین مدت فاصله میان دو پلن ش.غ نیروی دفاعی قابل قبولی تربیت شد ولی اصلا" با چیزی که مورد نظر تیم دف کورد بود هنوز فاصله زیادی داشت کما اینکه هنوز هم فاصله داریم و قرار نیست مجدد برو بچ ج.ش به خواب خرگوشی خود بازگردند.

برآورد حقیر در زمان اجرای این مدل پلنهای ش.غ این بود که آتش تند دوامی نخواهد داشت و به زبان دیگری در فروم بازگو شد و به زودی تبعاتش را خواهید دید.

اما اینکه حریف اینقدر بچگانه قصد تصمیم گیری داشته باشد دور از ذهن خودم بود. طرف داره میگه ما فرار نکردیم بلکه حوصله رقابت نداشتیم. احتمالا" پیش خودشون هم فاتح سرور یکساله هستند در روز 50 بازی.

این بی حوصلگی و انتظار اینکه برنده به حساب بیایند و زود بازی تمام بشه تماما" از خصوصیات بچه هاست چرا که خودم یه جفت نمونه اش را در منزل دارم. حالا شاید سن و سالشون ... .

اما سوال اساسی این هست که آیا در سایر تیم های دفکوردی امکان بروز خطا نیست که تلاش نموده اید اینقدر پر رنگ به آنها بپردازید و سایر خدماتی که این مجموعه داشته را چنان بی اهمیت جلوه دهید که گویی این دست را جلوی پنکه هم میذاشتی حاکم را کُت می کرد؟

یعنی تیم دفکورد ما در مواجهه با این پلن آخر در حد دله روغن هم کار ازش بر نمی اومد و کافی بود از دم تارگت ها پر بشه که رندوم انجام شده؟

بد نیست به عنوان بی طرف هم اگر ورود می کنید ... .;)

باید ببینیم به عنوان کسی که بالای گود ایستاده اید و دستور لنگ میدهید اگر روزی از میان 34 تارگت فقط 8 عدد از اون واقعی و بقیه فیک باشه شما چگونه عمل خواهید کرد. به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.

پ.ن : ظاهرا" تعداد کمی قصد رفتن دارند و بالاخره شاهد تغییر در مجموعه لیدری ش.غ خواهیم بود بلکه تصمیمات احساسی از این مجموعه مقتدر (اقتدار فقط به همر کشیدن و پلن علی اصغری زدن و ... نیست) شاهد باشیم. توصیه می کنم دست کم اگر همراشون را نمیدهند به ساید بزنند به واندر ش.غ و چیفش کنند دست کم بیشترین تاثیر مثبت را برای ساید باقی مانده داشته باشند چرا که دفاع ج.ش بازسازی میشه و چیزی عاید ش.غ نمی کنه.

شاد و پیروز باشید

NAF

• میدونستم پستم شر میشه و یه عده از دوستان ناراحت میشن، حیف دیره وگرنه پاک میکردمش،
    والا من بی طرف ورود کردم،
    والا من 7-8 بار تعظیم کردم و دست زدم براتون،
    والا من دوستون دارم و قطعا بین شما و شمال غرب، سمت شماها هستم که بینتون کلی دوست دارم،
    صرفا یه تحلیل بود از نظر خودم، شاید تحلیلم اشتباه باشه، اما مطمئنم موقعی که مینوشتم کاملا بی طرف بودم، حتی یکمی به سمت شما متمایل بودم و این بحث رو گفتم که این نوع دفاع اونجوری نبوده که نیاز به اطلاعات ماورایی داشته باشه، اما یه سوال ، تو پست منو خوندی و بی طرف جواب دادی؟

من به طور خلاصه نوشتم:

به احترام حرکت فشرده شما تو دف سازی کلاه از سر بر میدارم (و از اینجور کارهای با کلاس)

برای انعطاف ساید شما و سوئیج کردن برنامه ها بر اساس شرایط پیش اومده ، تعظیم میکنم،

برای حجم همکاری شما دست میزنم،

اینا یه چیز دیگه ست،

اونجا اونقدری کار سخت و ظریفی انجام نشده که آدم بگه خبببببببب پس اینا به یه جایی وصل بودن که اینقدر خفن و ظریف تشخیص دادن،

همین

یعنی شما داشته هاتون رو ارتقا دادید، تو این دفاع بر داشته هاتون اتکا کردید تا تحلیل ظریف ،

گفتم اصلا بحث بی ارزش کردن کارشما نیست، والا عکس های البرز نشون دادن بیخوابی کشیدین سر همین، بحثم سر تحلیل فنی تیم دفاعی بود، فکر کنم توضیحم کامل بود

تو برداشت کردی که :

یعنی تیم دفکورد ما در مواجهه با این پلن آخر در حد دله روغن هم کار ازش بر نمی اومد و کافی بود از دم تارگت ها پر بشه که رندوم انجام شده؟

بد نیست به عنوان بی طرف هم اگر ورود می کنید ... .;)

امیدوارم که برداشتت بی طرفانه و دقیق بوده باشه، بوده؟