نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• خوب بعد از خوردن یه چای تلخ یه بمبی و چند دقیقه استراحت ارامش بهمون برگشت(شیرازی و اصفهانی ها )خوب میدونن چی میگم.

خوب عزیز دلم اگه خودت واقعا به این نیت زده بودی که فدای یه تار موت .اصلا همر میسازیم که بزنیم که ببریم سرور بعدی.

بخش دیگه صحبتم بر میگرده به لیدرهای ان دبلیو قبلش ازتون عذر میخوام با این لحن باتون حرف میزنم.

شماها به هیچ عنوان حق ندارید حذف کنید

حکایت پلیرها سایدتون و شما مثل افراد یه کشتی و شما ناخدا اون کشتی هستید و این حرفا تو کت من یکی نمیره بگین من میخوام حذف کنم چیکار بقیه دارم.میشه یکی تو اون کشتی بشینه زیر پا خودشو سوراخ کنه بگه به بقیه مربوط نیست زیر پا خودمه؟؟؟؟

حالا حکایت شماست .وقتی اسم لیدری یدک میکشید یعنی چی فقط برید تو جلسات بشینید مثل (ای خدا) .تو مساعل دخالت کنید.نخیر شما وظیفه اصلیتون اینه تو مشکلات فکر چاره کنید نه فرار کنید و دخالت ادمین تو بازی بهونه کنید.خیلی ها مثل من بعد از چند سال اومدن دوباره انتظار یه بازی قشنگ دارن.

وقتی شما میگید میریم چنتا گروه دیگه با خودتون میبرین اول اونا که خسته شدن دنبال بهونه میگردن تا الان موندن بخاطر رفاقت یا رودرباسی بوده.دوم اونا که ترس از باخت دارن میگن خوب اینا برن صد در صد میبازیم.اونا هم میرم رو حذف .میمونه یه عده عشق بازی با یه ساید متروکه.واقعا خجالت بکشید از کارتون با یه عده تون دوستم با عده دیگه حتی حرفم نمیخوام بزنم.اندبلیو فقط شما نیستید که بخواید تخریبش کنید با کاراتون.حداقل یجا دیگه خواستین بازی کنید بزارید یه رزمه خوب ازتون باشه.به من یکی که زندگیمو سر همین تراونی باخت دادم.از اخراج دانشگاه بگیر تا اخراج از کارم نگید .بمونین مثل مرد بازی کنید.اگه اینطور میگیم تو ایران همه پولا میره دست اقایون و اقا زاده ها بقیه برن بمیرن هیچ تلاشی نکنن.درست نیست کارتون.

• من دنبال یه جواب منطقی میگردم :) مثلا یه اکانتی هست تو فروم بگم الان تهرن هوا تاریکه میاد دیسلایک میکنه ! من میدونم هنوز از سرور یک این به جا مونده واسه همین زیاد اهمیت نمیدم ، دنبال یه جوابم تا بدونم تا چه حدی احتمال دخالت ادمین هست ! به اتفاقاتی که افتاده کاری ندارم چون موضوعاتی هست که داخل خود ساید بحث میشه ...

الان واقعا بدون کنایه و منطقی ، این سوال من رو جواب بدین : اکانت چراغبین اسمش چیه و چه ساعتی نامه داده ؟ با همین دوتا جواب یکی از اون شیش تا رو به راحتی هر نفر چه ش.غ چه ش.ش چه ج.غ چه ج.ش میتونه برای خودش به نتیجه برسونه ! شما که مطمعن هستید دخالت ادمین هست و حذف میکنید ، اکانته به دردی نمیخوره دیگه وقتی نیستین درسته ؟ برای من نوعی این یه مورد که میشه بررسی کرد رو شفاف کنید حداقل ! همین خودش ۱۵٪ مطالبیه که دلیل دخالت ادمین عنوان شده

گفتن اسم یه اکانت و ساعتی که نامه زده ، نه وویسیه نه چیزی نه مشکلی داره ! قطعا خیلیا براشون سواله که این اکانت کی درخواست دف کرده و آیا در حدی بوده که بررسی بشه برای دف گرفتن یا نه

عزیز دلم چرا متوجه نیستی اینا قراره اکانتهایی که تاریخ مصرفشون تا ساخت دیوار بزرگ ج.ش بوده را حذف کنند و از این پس به اسم مستعار بروند رو اکانتهای مصری که از ابتدا براشون کپ 150% گرفتند.

اگر اینطوری نباشه که بعد از حذف دسته جمعیشون باید کلی 15 کراپ 150% تو خاک ش.غ آزاد بشه.

با این اوصاف هنوز به اکانت چراغ بین نیاز هست شاید بشه باهاش همر هم بخرند داخل ساید و ...

از کجا میدونی حکایت اون گربه خونه زاد نمیشه؟

به همین دلایل دنبال جواب سوالت نباش چرا که سوال از اساس غلط هست.

بگو تایم حذفتون کی هست تا 15 کراپهای ش.غ چک بشه;)

• کاملا موافقم ما هم از جنوب غرب میزنیم :thumbup::thumbdown:

واسه همین افتادید کف بازار حراجی و قفس می خرید؟

با حیوونا فقط میشه دفاع کرد بعد نگید باگ سرور بوده و قصد داشتید گرگ و خرس و ببر بفرستید همرامون را پاره کنند;)

شایدم تو ج.غ هنوز جنگ داخلی هست و برای احتیاط این تایم که قصد جنگ بین ج.ش و ج.غ نیست دارید تدارک دفاع بدون گندم می بینید.^^

• با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

خواستم چندتا نکته رو در مورد پلن بچه های شمال غرب که رفتن و نظر من رو به خودش جلب کرده رو بگم .

البته این نظر شخصی من هست و فقط بر اساس لینک ها و صحبت های دو طرف در فروم هست و اگه کمی و کاستی داره به بزرگواری خودتون ببخشید .

دوستان عزیز شمال غرب اومدن اعلام کردن که ۲۸ تارگت رو مثل هم ۸ موج سیم سکند زده بودیم و هیچ فرقی با هم نداشت که تیم دفکوردی جنوب شرق بخواد شناسایی کنه .

خب دوستان عزیز این جمله اولتون از نظر یک پلنر و یک دفکورد که قدرت آنالیز داشته باشه کاملا اشتباه هست . شما زمانی میتونی بیای بگی که من رو ۲۸ تارگت به یک شکل اتک گذاشته بودم و شناسایی تارگت خیلی سخت بوده که چینش اتک هات روی ۲۸ تارگت به یک شکل بوده باشه یعنی طبق لینک هایی که اشکان جان تو فروم گذاشته بودن ۷ همر از سمت شمال غرب لانچ شده بوده و برای یکسان بودن اتک ها در اصل باید روی هر تارگت ۲۸ موج اتک باشه نه ۸ موج .

نکته دوم بعضی از دوستان اومدن ادعا کردن که دف آمرداد خیلی میلیمتری بوده و انگار یه نفر آمار داده بهشون و اونا هم با کیریلوید حساب کرده باشن دقیقا به همون اندازه دف ریخته باشن .

حرف شما کاملا درسته ولی نکته مهم اینه که کی این آمار رو داده ؟

آمار رو پلنرهای ساید خودتون به تیم دفکوردی آمرداد دادن . به این صورت که ۵ تا از ۷ تا همر شرکت کننده در پلن ۲ روز قبل در پلن دوم شمال غرب ازشون رونمایی شده بود . ( ایمپریال . لوسیفر . واندر . D.k و شادو )

این دو مورد در اختیار تیم دفکوردی ساید بوده . یعنی با اشتباه تیم پلنری حریف که در هر تارگت فقط دوتا اکانت لانچ شده بود و آمار همرهای لانچ شده هم کهتیم پلنری دو روز قبل داده بود کار رو خیلی آسون کرده بودن برای تیم دفکوردی و تنها کاری که باید تیم دفکوردی میکرد این بود که حجم دف خودش رو داشته باشه و یه آنالیز کنه که با این حجم دف چندتا تارگت رو میتونه دیوار کنه و بیشترین بازدهی رو از دفش بکنه . خب معلومه عقل سلیم میگه به جای اینکه دفت رو جمع کنی جلوی یه همر ۴۰ ک گرزی فارمینگ ماشین دفت رو جمع کن جلوی دوتا همر ایمپریال با ۲۰ ک گرزی و همر لوسیفر با ۱۲ ک گرزی .

مشکل این پلن از نظر من این بود که پلنرهای شمال غرب خیلی تیم آمرداد رو دست کم گرفته بودن و قشنگ با دست رو داشتن پلن میرفتن . در اصل انگار یه جور اتک زده بودن که تو اردوگاه مدافع به جای علامت سوال تعداد نیروها بود .

پ.ن : در پلن دوم شمال غرب هم همر اکانت واندر بدون هیرو بود

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام و درود /.

تیم زئوس و تیم فروهر در راستای سیاست های لیدر های محترم شمال غرب و شمال شرق فردا به این 2 ساید ملحق خواهند شد .

با حترام /.
    کارو/.

چه عالی!

ما بسیار کنجکاو و علاقه‌مند هستیم که مدارک مستند و مستدل مبنی بر دخالت مستقیم ادمین یا بازی کثیف یا هرگونه اِعمال نفوذ خارج از حد و مرزهای داخل بازی از سوی دوستان شمال غرب ببینیم! تا قضاوت بهتر و دید روشن‌تری از این سرور و آینده‌اش داشته باشیم..

هیج چیز هرگز بالاتر از حقیقت نیست! "فَکت" محکم‌ترین چیزی‌ست که هرگز با هیچ هیجان یا مغلطه یا سفسطه‌گری نمی‌شه تکونش داد. هنوز منتظریم این مدارکِ روشن و واضح که اثبات کننده و بیان‌گر "حقایق" هستند رو ببینیم.

در غیر این صورت انتظار میره دوستان شمال غرب مردانه دفکوردی و زحمات ساید رقیب برای دف جمع کردن و دیوار کردن رو تبریک بگن و به بازی ادامه بدن.

نکته دیگر این که، اگر این افترا ثابت نشه، با یک پلن اشتباه و هیرو جا گذاشتن و رم کم گذاشتن و .. بعد هم حذف کردن و رفتن، متاسفانه سرور از بالانس خارج میشه، روحیه‌ی هم‌تیمی‌های شما که هفته‌ها وقت گذاشتن و گلد زدن و زحمت کشیدن تضعیف میشه و انگیزه دیگر ساید‌ها هم کم میشه.

من حوصله‌ی دیسکورد ندارم و دوست هم ندارم پابرهنه وارد دیسکورد عزیزان دانشگاه آکسفورد بشم. از دوستان شمال غرب آقا محسن سنت کام، آقا مصطفی بی‌نام و ... همچنین از دوستان امرداد برخی از عزیزان تلگرام و واتس اپ من رو دارن، اگر ویسی مدرکی چیزی که گذاردنش این‌جا مشکل حقوقی داره، لطف کنن منت بذارن اون‌جا بفرستن و ما رو از گم‌راهی و ناآگاهی دربیارن تا درک بهتری از وضعیت سرور و احیانا دخالت دست‌های پنهان در معادلات نظامی و پلن‌ها پیدا کنیم.

- ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام خدمت ناصر حان عزیز

حرف شما درسته البته نه به طور کامل چون از به طور کامل در جریان اتفاقات نیستین

عرضم به خدمتتون که همر D.K تو پلن قبلی به طور کامل لینک ننداخته بود و چون همر 2 تیکه شده بود و نصفش اینسرت شکن لانچ شده بود و قبل لند اتک ده دیستروی شده بود لینکی واسه دوستانه پاک باز نیفتاده بود پس آماره همر D.K رو نداشتن چون اسکاتی هم نخورده بود اون ده و تنها چیزی که دیده بودن همین لینک بود

تا اینجا رو قبول دارین یا منکرشین ؟

همر Shadow و Face و Wonder رو چون تو اسکواد ما بودن و من پسورد داشتم و طوری که لانچ شده بود رو به طور کامل دیدم و در جریان بودم مشکلی تو لانچشون به جز اکانت Wonder نبود که هیروش نبود تو اتک و همرشم نصفه لانچ شده بود

یعنی از اسکواد های دیگه ی ساید کسی خبر نداشت که همر این 4 تا اکانت کجا ها رفته به جز نفراتی که داخل گروه بودن که شامل کسانی میشه که از سرور 10 آی آر تا الان داریم با هم بازی میکنیم که اگر اشتباه نکنم میشه از سال 87 تا الان فقط کمیل اضافه شده بود که کاملا مورد اطمینان بود چون سرور 1 آی آر بعد فیلتر من باهاش تو ساید شمالغرب خدمت سارنگ اینا بودیم که شما اس دبل بودی اگر حافظه یاری بکنه حالا کاری به جزئیات ندارم منظورم اینه که همه مورد اطمینان بودن تو اون اسکواد و کسی به جز اشخاص داخل گروه و لانچر ها از تارگت ها با خبر نبودن

حالا آمار مست بودن Shadow رو چجوری در آوردن با این حرف های بنده قضاوتش به عهده خودت چون 3 تا همری که دیوار نشد یکیش Shadow بود که کلا دفاع نذاشته بودن چون همونجور که خودشونم گفتن میدونستن همر مست هست :دی

و اما تارگت اکانت D.K

این MMی هست که بعد از MM اول که زده بودن و تارگت Wonder و Unforgiven0 رو ریل اعلام کرده بودن زدن

این عکسی که گذاشتم تارگت اکانت D.K اعلام شده که آمار همرش رو نداشتن ولی یهو تصمیم میگیرن که دفاع رو خالی کنن یا آمار رسیده بهشون که سایز همر چیزه دیگه ای هست که انتظارشو دارن دیگه قضاوتش بازم به عهده خودت چون به نظر من کاملا واضح هست همه چی چون از 3 تا همری که میتونست راحت 80 90 کی دفاع بزنه هیچکدومش دفاع نشد :دی

بنده نه کسی رو مجبور به حذف کردم نه قصدم خراب کردن بازی کسی بوده فقط خواستم حقیقت برملا بشه تا دوستانی که بی خبرن با خبر بشن از داستان پی اومده

در رابطه با اکانت چادری که تو ساید SE هست باید بگم که اکانت برای بنده نیست دلیلی هم نداره اعلام بشه اسمش

از اونجایی که ساید شما گفت نمیکنیم از این کارا بعد یکیتون اومد پست گذاشت گفت از نظر من مشکلی نداره و ...

چجوری بود که اتحادا وقتی قاطی بود خوب چراغ در میاوردین میزدین میدوییدن فروم لینک میذاشتین ولی وقتی اکانت های غریبه از اکانت های اصلی جدا شدن و اکانت های مورد اعتماد و قدیمی که با هم بازی میکردن از قبل و شناخت داشتن از هم داخل یک اتحاد قرار گرفتن و اکانت چادرتون از اتحاد افتاد بیرون دیگه خفتی ندیدیم ازتون :دی

اگر این جریانات پیش نمیومد بنده به هیچ عنوان این عکس اکانت چراغ خون و تو فروم نمیزدم و گردن نمیگرفتیم همونطور که شما دارین بازی میکنین هنوز و این کارتون رو انکار میکنین تا آخر سرور و مدرکی نیست تا موقعی که خودتون اعلام کنین همونطور که ما برای مشخص کردن حقایق اعلام کردیم

این آخرین پست بنده هست تو فروم این سایت باشد که رستگار شوید و بمونید واسه رسول جونتون :دی

محمد RaptoR

پ.ن :پست جهت شفاف سازی بود لطفا به دوستان پاکباز بر نخوره و خرده نگیرن از ما البته گرفتن هم زیاد مهم نیس :دی

پ.ن : ناصر جون اگر سوالی بود در جواب این پست شمارمو که داری تو واتز آپ پیام بدی در خدمتت هستم :X

• اینجا گودبای پارتی جعفره

امشب با توجه به خداحافظی دوستان شمال غربی ، گودبای پارتی برگزار شد که تیم دفاعی جنوب شرق با سرو جوافه های قرمز میزبان این دوستان بود

لینک های اتک به شرح زیر میباشد

• اتک های مارس به همراه ویو کاتا

• اتک های واچ اند لرن به همراه ویو کاتا

وضعیت تاپ اتحاد ها بعد از لند اتک ها !

تبریک ویژه به به تمامی بچه های مجموعه آمرداد کارتون ۲۰ !!!!
    و تشکر ويزه از سعید Night king که یه تنه یه خط مقدم رو سر پا نگه داشت و سایر دوستانی که اسم بخام ببرم پست طولانی میشه.دم همتون گرمممم:love:

صرفا وضعیت همکاری دوستان در لحظات اخر به صورت زیر بود و مهمانی عظیمی بود !!!

تبریک ویژه هم به تیم ایمپریال بابت همر زیباشون ، سامان و علی عزیز و سایر دوستانی که همر زدند

سپاس

پ.ن : با ما در کانال تلگرام و اپارات تیم همراه باشید :‌ https://t.me/AmOrdaD_TeaM/186

• فقط برای پاسخ توهمات شما

این قسمت : توهمات ذهن شما !!! بر اساس بینش و تفکر ناکافی

این قبل از اتک ها که اهمیت کپ نایت کینگ و گفته بودم به لیدر ها و پیشبینی لانچ شما روی کپ های مصری . توهم نزنید. پلنتون ضایع بود.

اینم بعد از بیدار شدن من که اولین واکنشم بود نایت کینگ رو ریختند یا نه.

که بعد از مطلع شدن از خالی بودن اون ده ام ام زده شد که شما گذاشتید.

منتظر عذر خواهی شما هستم. داستان پردازی نکنید. هر چی گفتید ما مدرک جواب دادم تازه هم نگفتم میرم فردا یه چیزی درست میکنم تحویلتون میدم ....

BLINDED BY ANGER

همه ی زمان ها برا اساس 6:30 اختلاف زمان من با شماست. حاشیه ایجاد نکنید راستی...

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• ضمن تبریک به دوستان ش.غ بابت این همه تروپ ساختن هاشون بد نیست به اطلاعتون برسونم رسول به من زنگ زد و گفت امشب واسه اون دوتا دهکده اثر معماری منحصر گذاشتم و تو محاسبات دفاعش هم یه صفر جلوش گذاشتم.

خلاصه که خیالمون را راحت کرد ولی قول گرفت قبل لند اتکها نرید فروم بوم بوم کنید و بگید دیوار تو را میخواند.

راستی بقیه چرا نمیزنند آخه اثر معماری یونیک دهکده هامون داره تمام میشه.

خدائیش اگر میدونستم با دوتا پست داخل فروم اینطوری نهنگ وار خودکشی می کنید همون زمان که مدعی واندر 100 کردن تو ج.ش بودید همرهام را تو فروم ول می کردم کاتا بشید;)

در هر حال حریف قابل احترامی بودید ولی در حد تا روز 50 بازی

حالا هم تشریف ببرید زیر پوستی بازی کنید شاید بشه زیر خاکی حال امرداد را بگیرید و ناتار 100 کنه

پ.ن : این مدل نوشتن خیلی باب میلم نبود ولی گفتم شاید بد نباشه دوستان رقیب بدونند مخاطبین اگر مودبانه می نویسند دلیل بر عدم توانمندیشون نیست. قابل توجه اونی که دنبال تارگت می گشت تا تایم لند بده اگه تونستی دیوار کن. بازم مشتاق زیارتتون هستیم:love:

• ای البرز دروغگو

من که میدونم این ها همگی فتوشاپه

چرا حرفای منو تو اون گروه حذف کردی مگه نگفتم رسول گفته کجاها ریل هست بدو پرش کن

تو و بقیه تیم دفکوردی یه سری متقلب ... هستید

حالا هم به رسول میگم بن کنه تا ادب بشید بیایید فروم عذرخواهی کنید.

اشکان من که نمیگم خودم زنگ زدم وسط لانچای اونا گفتم رسول هستم ولی قرارمون این نبود.

سعید یا میگی بیشتر گلد بخرند یا اینکه سرور را حذف می کنم همگی تو خماریش بمونید:P

پ.ن :چرا کپهای 150% مصری ش.غ آزاد نمیشه. سعید بزنشون که فارمهای تپلی هستند و غارتمون میلیونی میشه

• اگه جسارت نباشه تو تاپ تن اتحاد ها قسمت مدافعین اسم ارینا وای هم دیدیه میشه در صورتی که تو ان ای جنگ داخلی نیست. این همین اتحادی نیست که حاج حسین توش هست ؟!واقعا این اقا از پلن های شمال غرب خبر داشت؟!

• اگه جسارت نباشه تو تاپ تن اتحاد ها قسمت مدافعین اسم ارینا وای هم دیدیه میشه در صورتی که تو ان ای جنگ داخلی نیست. این همین اتحادی نیست که حاج حسین توش هست ؟!واقعا این اقا از پلن های شمال غرب خبر داشت؟!

محسن جان ؛ رسول بهش زنگ زده گفته قراره کجا دیوار بشند واسه همین از نزدیکای ظهر اسم دهکده عوض شده بود و خب حاج حسین و پسران هم قهرمان ارسال کردند یحتمل چون هم پوینت می گرفتند و هم رنک همرشون چندتایی بالا میرفته احتمالا"

پ.ن : امان از این جاسوسی چند جانبه8)

• تازه یه نکته دیگه رو توجه نکردی ناصر

عکس اول من قبل لانچ شمال غرب رو اون پلن بوده

یعنی رسول قبل اینکه لانچ کنند از رو پلنش دسترسی داشته و دیده بعدش به من گفته منم به اینا گفتم .... :))))

چیزی که تو این 10 صفحه فروم فهمیدم . کلا به مسائل با دقت توجه نکردند. تراویان بازی دقت . پیشبینی .....

بیشترین دلیلی که من توضیح میدم برای این هست که در ذهن دوستان کلاسیک و قدیمی شمال شرقم حتی یک لحظه این شبهه ایجاد نشه که تقلبی بوده . اگه بود ما خودمون حذف بودیم.

شما نمیتونید کارنامه اشخاص رو زیر سوال ببرید . من تنها سروری که روی اکانت بات دار و مولتی دار بود همین اسپید شمال غربه همین سایت بود که بعد مدت ها اومدم پیش محمد و سارنگ بریو ولی با وجود اینکه این تیم رو بسیار دوست داشتم نتونستم پیششون بمونم چون : سرور کلا بات بود! ما خون من قاطی نمیشه 2. با تیم زئوس تو یک ساید بودند! با خون من قاطی نمیشه. 3 اکانت مولتی داشت ! با خون من قاطی نمیشه ( کل سرور بر اساس مولتی بود اونجا مولتی بازی رو خودشون ازاد اعلام کرده بودند)

وقتی میگم تقلب نبوده داستان پردازی نکنید .....

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• درود

پست من رو به عنوان یک پلیر آزاد مفروض کنید.

دوستان گرامی

بنده تیم جنوب شرق رو یک دهه بیشتره میشناسم ولی خب با تیم NW آشنایی چندانی ندارم .

همرهای استفاده شده در این پلن به دو صورت بود (همرهای خوب از اکانت‌های دفاعی دار ؛ همرهای متوسط و حتی نامتعادل )

دلیلشم این بود که همرهای بزرگ بزنند و برگردند و تارگت بشن در انتقام ؛ به دلیل جوی که اگر پلن موفق میشد از لحاظ روانی فشار رو لیدرهای جنوب شرق زیاد میشد.

اما و اما یک نکته خیلی ساده

غرور و شادی شمال غرب از پلن‌های سبز و موفقشون باعث شد از دفاعی که تو یک هفته تو جنوب شرق ساخته میشه غافل بشن .

فکر کنید ۵۰ دهکده ؛ پنج روز نان استاپ دف ساختن و حتی ممکنه تو پلن قبلی استفاده نکردند تا به حجم مناسبی برسه که در پلن بعدی بصورت آذرخش استفاده بشه .

در هر صورت

بزرگترین اشتباه ؛ دست کم گرفتن حریف

و در هر صورت تبریک به هر دوساید و به خصوص تیم دف کورد جنوب شرق بابت بازی خوانیشون .

این لینکها بازی رو زیباتر میکنند.

داستان حذف بعد از پلنهای شکست خورده هم از ۱۳ سال پیش تا الان که من تراوین بازی میکنم در فروم مشاهده شده.

باشد که زمانی که موفقیم رشد کنیم و زمانیکه پلنمون موفق نیست ؛ به حریف تبریک بگیم .

من اگر پلیر شمال غرب بودم به جنوب شرق تبریک میگفتم چون یک حریف بازی بلد ؛ بهتر از یک سرور بیابونه.

شادزی مهرافزون

• خب ضمن عرض سلام خدمت دوستان

امروز توضیحات از طرف برادران داخل دیسکورد داده شد خدمت کسانی که بودن، استفاده کردیم و خاطرات سرور قبل tx2 هم بازگو کردیم.

وقتی داخل سایتی از قدیم اتفاقاتی میافته ما هم حق داریم بدبین باشیم.

از اونجایی که ساید داره حذف میکنه بر خلاف میل باطنیم اکانت ما Farming machine هم حذف میکنه

همر ده ۳ هم زدیم که ماشالا از خیلی دوستان که اینجا کری میخونن سنگین تر بود :D

واقع بینانه بگم دفاع پشم ریزونی کردید حلالتون باشه

در مورد همر ده ۱ هم تصمیم نگرفتیم کیو بزنیم هنوز

ایشالا اونم مست میشه مجددا بلند میشه:D

از اول این سرور هم واسه زد و خورد اومده بودیم(البته من به شخصه دوستان آمرداد رو نمیشناختم فقط یه سری از پلیر هارو میشناختم) همر ۳ سرور بودیم.

یکی از رفیقای قدیمیمون هم اینجا دیدیم تجدید خاطره هم کردیم (امیر dumenic داداش من پیر شدم حافظم واسه خیلیا کار نمیکنه ولی هنوز یادمه سرور۳ راند ۲ چقدر توی روم ریدکال ساید شما میگفتیم میخندیدیم :D)

از نظر همر هم توصیح بدم که همر ۶ اتحاد ما ۹ سرور بود پس نمیتونید به ساید nw بی توجهی کنید که الکی حذف کردن،ما نشون دادیم که در شرایط برابر و بدون الطاف چه توانایی داریم.

من خودم تا امشب که داخل دیسکورد مصطفی جان و محسن جان توضیحات رو دادن در جریان اتفاقات نبودم

اکانت ما از اول یاغی ساید بود و کلی دعوا اول بازی سر حضور ما بود که خدارو شکر ۲ بار بیگمون رو بلند کردیمو اینبار هم همر سوممون رو هم کوبیدیم تا بدونید یاغی وحشی بودیم :D:D

در آخر خواهش میکنم کسی اینجا کری بخونه که حداقل اکانتشم اندازه ی حرف زدنش گنده باشه

پ.ن:بخدا gb gs بیگمون خاموشه :))

پ.ن:تا دیروز با همر و کاتا دف میکردید امروز ۳۰۰ک دف خداییش از کجا اومد:D

پ.ن: ایشالا در دنیای بیرون دستاورد داشته باشید اینجا فقط یه بازیه

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

SepehR jingoolak

Farming Machine

• و در نهايت اينم اخرين پست من در فروم!

با عرض سلام و احترام به تمامي اهالي سرور اكانت بنده به يك تيم جديد واگذار شد اميدوارم كه مفيد واقع بشه براي دوستان!

جداي از موضوع اخير مبني بر دخالت ادمين جا داره تبريك بگم به جنوب شرق بابت ديوار مستحكمشون و خسته نباشيد به بچه هاي خودمون بابت زحماتي كه كشيدن؛

در مجموع تا همينجاشم به من يكي كه كلي خوش گذشت و اميدوارم از اينجا به بعدش هم به مابقي عزيزان ماندگار در سرور خوش بگذره و اگر خوبي بدي از ما ديديد حلال كنيد و اگر گاهي ناخواسته باعث ناراحتي بعضي از دوستان شدم معذرت ميخواهم

پ.ن: خطاب به يه سري از دوستان كه بانگ شادي سر دادند (تو شهري كه كلانتر نباشه قورباغه هفت تير كش ميشه)

خدانگهدار همگي 3>