نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

 • تمام مدارکی که هست طی فردا میزاریم فروم تا بقیه هم بدونن چه اتفاقایی افتاده. صداها ضبط شده و ویس هم از بازیکن و مولتی هانتر هم داریم که میزاریم.


  داستان باگ هم از سرلشکر فهمیدیم و نمیدونستیم تا امروز.


  فردا منتظر پست باشید

  هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

 • دوسته عزیز این که دفاع کشیده بودین تو این چند وقت شکی توش نیست و منکر این نیستم


  بحث من چیزه دیگه ای هست که بازم پاسخ ندادین به سوال بنده


  چجوریه که بعد زنگ حاج آقا به مصطفی جا درجا ام ام میزنین که 2 تا تارگت ریل رو پر دف کنن ؟


  شما که انقدر خوب تارگت تشخیص میدی تو 2 تا پلن قبلی حتی یک دونش رو دفاع نکردی چجوریه که این سری از 8 تا ریل 5 تاش دفاع میشه اونم تو 24 تا تارگت که پلن به این گسترده ای و سنگینی هست تو این تایم سرور ؟


  بعد نکته جالب ترش این بوده که حتی تارگت اکانت شخص خود من رو بعد اون MM شما یک MM دیگه زدین گفتین دفاع بریزین و ریل هست


  همر اون ده من اگر اشتباه نکنم تو پلن قبلی 7 کی شمشیر و 7 کی شوالش لینک انداخته بود و باقیش چون ده دیستروش شده بود خورد به سرزمین متروکه و لینک نیوفتاد


  چجوری شد که شما یه دفعه بعد اون MM که دادین منصرف شدین و اونجا رو دفاع نریختین یا منصرف نشده بودین بهتون رسوندن که حجم همر در حدی هست که دفاع ندارین به اندازش منصرفتون کردن حاج آقا ؟ :دی  پ.ن : نکته جالبترش اینه که همین الان با این که 5 تا همر دفاع کردین ساید شمالغرب 2 برابر ساید شما همر داره پس دلیل حذف مطمعنا دیوار شدن نیست دلیلش کاملا واضح هست ولی خب یه فرقی هست بین کسی که نمیفهمه و کسی که نمیخاد بفهمه

 • تیم و اتحادی که اولین تصمیمش گرفتن تمام کپ ها با اکانت مولتی مصری هست لطفا حرف از بازی پاک نزده ....!  ۹۴ عدد مصری شما ۲ برابر هر سایدی هست نشون میده کل بازی شما بر اساس تقلب هست. اصلا ورودتون بر این اساس بوده...

  کلا تاپ غارت رو خراب کردید و بسیاری از بازیکنان که داشتند بازی خودشون رو میکردند رو مجبور کردید سبک بازیشون رو عوض کنند چون شما زشت بازی کردید !
  اسم پلن خود زنی . اسم دیوار سرلشکر اشکان سبلانی

  آزاد شدم :دی


  Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

  PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave
  PuPPeT MaSTeRs

 • تمام مدارکی که هست طی فردا میزاریم فروم تا بقیه هم بدونن چه اتفاقایی افتاده. صداها ضبط شده و ویس هم از بازیکن و مولتی هانتر هم داریم که میزاریم.


  داستان باگ هم از سرلشکر فهمیدیم و نمیدونستیم تا امروز.


  فردا منتظر پست باشید

  هر 3 ساید پلن مشترکی میریم روی جنوب شرق در 24 ساعت اینده و هر ساید 10_20 همر بزاره اگه تشخیص هم بدن نباید بتونن دفاع کنن نباید دفاع داشته باشن عمرا

  ولی اگه دفاع کردن به نشانه کثیف بازی حذف میکنیم

  :thumbup::thumbdown:8)

 • بازی پاک !


  ممنون میشم شما اینم توضیح بدی که چرا سایدتون داشت از باگ استفاده میکرد و به مولتی هانتر بازی گزارش نمیداد ؟


  این که هی تک هیرو میزدین به اون ده ایمپریال تو ساید خودتون در صورتی که میدونستین داخلش پر دفاع هست غیر اینه که میخواستین پوینت دفاع اون ده ایمپریال و در بیارین ؟


  کسی از بازی پاک صحبت میکنه که خودش ریگی تو کفشش نباشه !
  پ.ن : مدیونید اگر فکر کنید دوستان لقب پاکباز برازندشون نیست :دی

 • حسین جان عزیز دلم


  هر چی باشه باید یه فرقی بین من 42 ساله با شمایی که اوایل دوران جوانی هستید باشه. 12 سال تراوین گاه گاه بازی کردن و بودن در سرورهایی که بزرگان مثل مازیار خان و موکسی و ... باشند تجربیاتی میده که سالها باید بدوی تا متوجهش بشی  تا حالا پرسیدی چرا اکانت تندر از ابتدای سرور وضعیتش اینطوریه؟

  قول میدم شما بزنی اکانت تندر را خودت با جمعیت صفرش هم بکنی مازیار خان کاری بهت نداشته باشه ولی حذف نمی کنه.


  این که دیگه ربطی به ادمین نداره ؛ داره؟


  مهم حضور مازیار خان در ساید شماست که بهش انسجام تیمی میده نه اکانتش.


  اما برای جواب شما در خصوص اکانت ملا:

  ما هم شک داشتیم ریل هست یا فیک و بحث مفصلی با سعید بود

  نتیجه بر این شد که مقداری دفاع که هست بماند و حتی جزئی بهش اضافه کنیم تا اگر زدند سبز نروند. سعید اصرار داشت این سری کپهای مصری میزنند و من میگفتم میروند سراغ اکانتهای ضعیف و بحث پروندن همر در کار نیست و چون اسکاتی نداشتند از کپ ما گفتم 99% ما تارگت نیستیم جز آنکه پلنرشون کلا" مست باشه.


  در نهایت دفاعمون رفت اونجاهایی که تیم دفکورد خواسته بود و بخشی هم فرستادیم چند دفساز اطراف و نزدیک تا اونا هم سبز نباشند و حتی تا حدی پرشون کردیم که اگر ریل بود دست کم یه همر بگیریم.


  اما روی کپ خودمون چون سعید اصرار به دف جزئی داشت و کترین خسارت ساختمانی را تخریب کرد و سنگ تراشی 20 کرد که سر این موضوع اسکرین چتها هست خواستی تشریف بیار اصفهان حضوری ببین که نگی فتوشاپه.


  در کنار اینا از ابتدای پلنها همیشه ش.غ اصرار داشته دفاع تو تارگتهای لیدری جمع میشه پس خوردن ما میتونست نقطه قوتی بر علیه تیم ش.غ باشه واسه مظلوم نمایی. حالا یه کپ دفساز هم زده باشند که چی.

  یه زمانی کپ ازمون زیاد صفر شده پس کراپ لاکی اثری نداره برامون.  اما ماجرای زودتر اومدن تو فروم واسه این بود که خبر رسید اکثر تارگتهای ممکن پر شده و احتمال دیوار شدن پلن 70% هست. دیگه بقیه اش جنگ روانی بود و از قبل باختن اکانتهای ش.غ


  در این خصوص مورد آخر اگر نیازی به توضیح بود استاد مهدی قندیل و سهیل نپی و مازیار خان و .... کلی ادم سرشناس که فروم بازهای قهاری در ش.ش خودتون هستند بهتر می تونند توضیح بدهند.
  کلام آخر :

  یا نسبت به اتهام بی پایه ای که وارد کردید رسما عذرخواهی می کنید یا با گذاشتن لینک جاسوسی از کپ اکانت ملا اتهامات وارده را اثبات می کنید.  روزی که میثم مرغی زنگ زد که ش.ش ثبت نام کرده برو ببین چه کرده ام که حذف کرد اومد ج.ش و پشت بندش سام رله هم اومد.

  نیومدیم به کمک ادمین برنده باشیم بلکه دور هم خوشیم و گروه واتساپی ما اسمش دورهمی هست. (سعید عکسش را بذار ببینه)


 • در واقع شمال غرب برای باگی تنبیه شد که تا امروز خبر نداشت. اما جنوب شرق تمام این مدت داشت ازش استفاده میکرد :| من هی با خودم میگفتم خدایا اینا چرا هی تک هیرو میزنن رو امپریال. دف کشته شده 0 هست.


  گفتنیها زیاده. ان شاالله فردا بعد از اینکه لیدرها صحبتاشونو کردن


 • چجوریه که بعد زنگ حاج آقا به مصطفی جا درجا ام ام میزنین که 2 تا تارگت ریل رو پر دف کنن ؟


  شما که انقدر خوب تارگت تشخیص میدی تو 2 تا پلن قبلی حتی یک دونش رو دفاع نکردی چجوریه که این سری از 8 تا ریل 5 تاش دفاع میشه اونم تو 24 تا تارگت که پلن به این گسترده ای و سنگینی هست تو این تایم سرور ؟


  الان رو پلن قبلی شما که دیروز بود ما ۲ تا ام ام دادیم گفتیم دف فوری پر کنید

  پلن هم فیک بود . دقیقا مثل همین پلن رفتار کردیم  تازه رو پلن فیک ۲ بار گفتیم دف بریزید فوری یعنی ۲ بار لو رفته بود پلنتون ؟؟
  برید اقا برید . پلن ابدوخیاری با رم ۱۲۰ تایی میزدید اون وقت ما باید جواب بدیم !!  البته خودتون انگار ام ام های مارو میبینید . الان این خود جاسوسی هست ؟ نیستش ؟ بازی پاک ؟  این هم در مورد داستان مست بودن  اشکان بر این اساس که رنک همر مارس از ۲ رفته به ۳ گفتش . درست و غلط بودن این که رنک عوض میشه بر اساس مستی هم نمیدونم لقمان گفت عوض میشه ولی چه بشه چه نشه ما بر این اساس تصمیم گرفتیم.  روی حرف یک نفری که در گوش یکی دیگه یه چیزی گفت و برا اساس کمبود دانش تراویان الکی این همه جو درست کردید . خجالت بکشید


  الکی بهونه نیاریدددددددددددددددددددددددددددددددد


  لطفا مرسی. مثل والز باشید کتک هم خوردید احترامتون رو از دست ندید. برگردید بعدش ببرید.
  ------------------


  همین حرف شما نشون میده چه قدر بی اطلاع از سابقه تراویانی و اتحاد های بزرگ و ماندگار این بازی هستید.


  بزرگترین باگ بازی ناتار هست که کلا شمال غرب از روز اول سو استفاده کرد. عقب افتادن پایتون نشون دهنده فرق کسی که خبر داشت و نداشت هست ... بازم مرسی سامان ایمپریال اومد گفت. تنها کسی هم بود بعد این پلن اومد درست رفتار کرد. مرسی از ایشون

  آزاد شدم :دی


  Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

  PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave
  PuPPeT MaSTeRs

  پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

 • هر 3 ساید پلن مشترکی میریم روی جنوب شرق در 24 ساعت اینده و هر ساید 10_20 همر بزاره اگه تشخیص هم بدن نباید بتونن دفاع کنن نباید دفاع داشته باشن عمرا

  ولی اگه دفاع کردن به نشانه کثیف بازی حذف میکنیم

  :thumbup::thumbdown:8)

  سلام دوست گرامی


  ظاهرا رقیب هستی، عضو اتحاد ما رو هم زدی و هم دیوار شدی؛ پس خیلی انتطار توافق متقابل نداریم.

  از همه اینا بگذریم، بنده معمولا وقتی دیسلایک میکنم، دلیل هم توضیح میدم.


  واقعا الان امید داری که این پیشنهاد توسط 3 تا ربع دیگه اجرا بشه یا جنبه شوخی داشت؟ (جدی پرسیدم و کنایی نبود)


  ما اگه توی پلن فرضی شما دفاع نکردیم (به قول شما قدرت تشخیص یا دفاع کافی نداشتیم) دلیل میشه که بازی ما پاک بوده؟ خود شما قبول میکنی؟


  از طرفی دیگه وقتی اتحادی موجی از اتک ها رو دفاع میکنه یعنی بازیش کثیفه؟ (گفتم که سرور کلاسیک تو یک سری 16 همر از اتحاد ما دیوار شد!)


  اما از اونجایی که من در مورد موضوع های دیگه هم صحبت میکنم، حتی رقیب وقت (شمال غرب) میاد لایک میکنه و تنها کسی که دیسلایک میکنه شما هستی برای ما خیلی چیزها مشخص هست.


  با این وجود، برای شما احترام قائل هستم؛ شاید جدی بقیه حاضرین فروم حرف شما رو قبول کنن.


  رضا،

  سرباز جنوب شرق

  روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"


  الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

  پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

 • اول اینکه تو جلسه لیدری مصطفی گفت اگه ثابت کردی من کثیف بازی میکنم ، بهم بگو حذف کنم

  مازیار یادته؟!

  رضا سورنا یادته؟!

  علنا تو فروم میگن ام ام امرداد رو خوندیم

  پس نتیجه میگیرم

  مرد نیست اونی که زیر حرفش بزنه


  برای بار د‌وم میگم

  امرداد هیچ توضیحی من باب اینکه چرا دف کرده چطوری دف کرده و دف از کجا اورده به شمال غرب نمیده - همینه که هست

  ولی

  سایدهای دیگه اگه مایل بودن نمایندنشون رو بفرستن پیش ما ، جلسه میزاریم توضیح میدم • تمام مدارکی که هست طی فردا میزاریم فروم تا بقیه هم بدونن چه اتفاقایی افتاده. صداها ضبط شده و ویس هم از بازیکن و مولتی هانتر هم داریم که میزاریم.


  داستان باگ هم از سرلشکر فهمیدیم و نمیدونستیم تا امروز.


  فردا منتظر پست باشید

  کاش بیدار میموندی 10 دقیقه مدارک رو آپلود میکردی، 10 خط هم مینوشتی خب، چه کاریه تا فردا صبر کنیم؟

  واقعا اگه مدرک معتبر و مشخصی دارید رو کنید، خیلی ها هستن که ازتون حمایت میکنن، ولی اگه مدرکی ندارید ظاهر قضیه نشون میده یه پلن سنگین با مقدار زیادی ناهماهنگی بوده (رم و هیرو و ...) ، اونطرف هم جنوب شرق تو فاصله این مدت دف کشیده ، دوتا پلن قبلیتون لینک سبز بوده، این یکی برعکس شده، بازی همینه، چیش براتون عجیبه؟ این تئوری هایی که از دوستاتون خوندم اصلا شبیه دلیل منطقی برای بازی کثیف نیست،
  تبریک قبل از لند تو فروم، تشخیص تارگت و پر کردنش چیزای عجیبیه؟ همیشه انتظار لینک سبز داشتید؟ اینکه از بین 10 تا هدف، 8 تارو بفهمن که کار خاصی نکردن،الانکه درست آنالیز کردن و بین 30 تا 8 تا رو فهمیدن ، یکی دوتا رو هم نفهمیدن ، چندتا هم اشتباه جلو فیک دف چیدن تازه شده شبیه بازی واقعی،

  بازم منتظر مدارکتون هستیم، اگه واقعا مدارک معتبری دارید، حتما بزارید و حتما ازتون حمایت میشه،
  اگه ندارید، هیچی نمیشه گفت ، جز اینکه تب تند، زود عرق میکنه، پلن سراسری هفته 8 بازی همین میشه،

 • عرض سلام و ادب  خسته نباشید میگم به دوستان حریف در ساید شمالغرب


  تبریک و خسته نباشید جانانه به تیم زحمت کش دف کوردی جنوب شرق که با زحمات شبانه روزیشون تونستند ورق رو به نفع آمرداد برگردونن


  خطاب به دوستانی که انتظار داشتن جنوب شرق 10 رانده دیگه هم بخوره و کسی کاری از دستش برنیاد برای طرز تفکرشون متاسفم و در سرور های بعدی براشون آرزوی موفقیت و تحول فکری دارم.


  متاسفانه آمرداد درگیر جنگی شد که هیچ آمادگی برای اون نداشت،طبیعتا هیچ کس در این برهه از سرور انتظار همچین درگیری رو نداشت و پلن اکثر اکانتها غیر نظامی پیش میرفت

  از شروع پلن اول تمام اکانتهای آمرداد زیر فشار ساخت نیروی دفاعی رفتن،حتی سرباز خونه و اصطبل 90% همرها هم روشون دفاع شارژ شد که باعث عقب افتادن پاپ و همر خیلی از اکانتها شد و با زحمتی که عزیزان دف کورد کشیدن امروز شاهد این نتیجه بودیم.


  روی فیکی که به خود ما زده شده بود حدود 100 کا دف بسته شده بود که خود گویای منطق غلط دوستان شمالغربمون هست.


  از دید شخصیه بنده متاسفانه یا خوشبختانه نتایج رقم خورده ی امروز به دلیل دست کم گرفتن ج.ش و غرور کاذب دوستان ش.غ بود و باید مسولیت نتایج رو هم پذیرا باشن.


  از عزیزان ج.ش تقاضا دارم وارد بازی من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود دوستان نشن.

 • درو و خسته نباشید به همه دوستان

  امیدوارم دوستان عزیزم تو شمال غرب یا بتونن با مدرک دخالت ادمینو ثابت کنن یا بهشون ثابت شه که دخالتی در کار نبوده و حذف نکنن چون سرور بدون اونا برا من یکی جذابیتی نداره یه خسته نباشید هم به دفکورد جنوب شرق میگم (اگه واقعا تونسته از بین 34 تارگت 8 تا ریل رو تشخیص بده) امیدوارم که سرور خراب نشه

  بدرود

 • تبریک و خسته نباشید به تیم پلنی و لانچری اندبل و واقعا زحمت کشیدین تو این مدت...

  یه تبریک هم میگم به تیم دفکورد اس ای و ادمین ک از ظهر با همکاری زحمت کشیدن از بین 34 تا تارگت 8 تای اصلی رو تشخیص دادن و 6 تارو پر کردن و تسلیت میگم ک دف کم اومد اون 3تا هم پر کنن که دیوار افتخارات تیم امرداد رو با مدال دفاع امروز پر کنن... کاش زودتر دفسازی کرده بودین اون 3تا هم پر میکردین. ...

  بحث دیوار شدن 4 5 تا همر نیست... بحث دخالت مستقیم مدیریت توی سرور هست... 34 تارگت همه به یک شکل و دقیقا توی 1 ثانیه لند شدن اونوقت 8 تارگت ریل 5تا دف جمع میشه و بقیه بدون دفاع اونم بدلیل نبود دفاع کافی... حتی فیک ها با لینک سبز دارن بر میگردن...

  بازم تبریک میگم به تیم دفکورد جنوب شرق که دفاع رو خوب پخش کردن روی تارگت های اعلامی ادمین... خدا قوت ایشالا ک هتریک میکنین بی دقدقه اونم از نوع دلچسبش. ..


  اکانت face/off هم از تقریبا یکساعت قبل لند اتکها روی حذف بود با اینکه یقین داشتم دفی جلوی ما نداشتین ک بذارید...

  خوش گذشت بما... امیدوارم بشما هم خوش بگذره پاکباز های تراوین ایران

 • خب اینجور که معلومه دیگه امشب خبری از مدرک نیست و فرمودن فردا

  با اینکه خیلی حرف زیاده ولی باشه تا فردا هم منتظر میمونم و فعلا نظری نمیدم

  فقط توجه همگی رو جلب میکنم به تنها چیزی که امشب طبق مدرک مستدل ثابت شد.

  مدرک به این میگن :


  چجوریه که شما صدات در نمیاد ولی همین که رسول زنگ میزنه به مصطفی شما ام ام میزنی 3 تا تارگت ریل رو میگین دفاع بریزین ؟

  چند وقت پیش دو بار سر لینک جاسوسی ندادن و مخالفت با رید مولتی ها ، یه چیزهایی راجع به تئاتر بازی کردن کف فروم و اینکه ولی ته دلشون یه چیز دیگه ست گفتم ؟

  خب الان این سومیشه.

  راستی

  حرف استفاده از باگ و زدن قهرمان و مرگش و دراوردن دفاع طرف شد.

  برید تاپیک گزارش باگها رو ببینید که البرز چه وقتی به ادمین گزارشش کرده بلکه حیا کردید

  تروخدا شما دیگه راجع به استفاده از باگهای سرور چیزی نگید وگرنه بدجوری بوش سرور رو برمیداره که هنوزم پستهای اول سرورتون مبنی بر افتخار کردن به اینکه یه چیزهایی میدونید که بقیه نمیدونن ، موجوده ،

  همون پیگیر مدرک باشید بهتره

  عجالتا شب بخیر

  , I Thought I knew It All

  , But I Was Wrong

  ! Again

  پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD ().

 • دوستان خواننده من دیگه خسته شدم ولی مدارک کامل رو در پست های قبلی گذاشتم برای تمام تصمیمات .


  قضاوت با خود شما.


  جو ایجاد شده بر اساس دانش پایین تراویان و تصمیم گیری و ایجاد جو منفی بدون Research کافی. مثل اولین باری که تو وٰرژن ۴ یکی بیشتر از ۴ تا اتک لانچ کرد تو ۱ ثانیه . ۱۰۰۰ تا داستان تقلب درومد :))


  \  یک سوالی هم هست که چرا فکر میکنید فقط اون تارگت ها پر شده بود ؟  الان کپ من که تارگت نبود فول دف هست. انویل ها هم هست . تازه کلی تارگت دیگه هم پر هست ....


  چرا فکر میکنید ما ۸ از ۸ پر کردیم واقعا  چرا ؟

  الان مارس خالی بود ؟ پایتون خالی بود ؟‌ پاپت خالی بود ؟ ..... کلی جا دیگه هم پر بود . دفاع هیچ جایی سوپر دف زیاد نبود ولی پخش بود.

  خیلی ساده پلن ضعیف بود . رم نداشتید . همر هارو تقسیم کردید دیوار شدید! ولی بازم میگم لانچر خوب بود.  تمام

  آزاد شدم :دی


  Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

  PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave
  PuPPeT MaSTeRs

  پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

 • اشکان بر این اساس که رنک همر مارس از ۲ رفته به ۳ گفتش . درست و غلط بودن این که رنک عوض میشه بر اساس مستی هم نمیدونم لقمان گفت عوض میشه ولی چه بشه چه نشه ما بر این اساس تصمیم گرفتیم.

  سلام


  البرز جان طبق استعلامی که سرور قبل ما از مولتی هانتر داشتیم آهنگری و قهوه خونه توی رتبه همر تاثیر نداره

  اون همری هم که دوم شده بود همر لوثیفر بوده نه فارمینگ


  بازم خسته نباشید بهتون

  من در مورد حواشی کلا نظری ندارم


  سامان

 • دوستان تو اکثر برنامه های بررسی ورزش های تیمی ، بعد از بازی زنگ میزنن به یه نماینده از هر تیم که پست معتبری داره و صحبت ها مطرح میشه و جواب ها داده میشه ! پس بهتره فردا ساید شاکی توسط نمایندش بیاد و مدارک خودش رو همونجوری که اکانت لوسیفر گفت قرار بده ، در مقابل هم نماینده ای از ساید ما اگر مدارکی اراعه شد توضیحاتش رو اراعه بده ... اینجوری بحث ممکنه به نتیجه برسه ! اما همه بیان همدیگه رو بدون مدرک متهم کنن و بنویسن تو چیزی حالیت نیست من ۶۰ ساله تراوین بازی میکنم و سرور تست دایناسور ها هم بودم ، من پاکبازم تو کثیفی ، تو در حد من نیستی و این صحبت ها ، قطعا این بحث هم به جایی نمیرسه !


  یکی از تارگت ها کپ اکانت ما بود ، که اگر تارگت ها لو رفته بود ، قطعا دوباره ما تروپ نانکپ رو نمیزاشتیم جلوش و دف بیشتری میومد رو اکانت ! خیلی میلیمتری موفق به دیوار کردن شدیم و به اکانت unforgiven هم تبریک میگیم بابت همر خوبشون ... به وضوح مشخصه که با تلاش خودمون موفق شدیم ، پس لطف کنید اون عدد ۸ تارگت اصلی و ۵ دیوار رو که دارید بهش اتهام میزنید ، ۱ دیوارش رو از لیست اتهام های بدون مدرک بردارید و برای زحمتی که کشیده احترام قائل باشید 🙏 از اکانت کاناوارو هم یه تشکر ویژه میکنم ، به دلیل اینکه ۸ موج اتک رو کپ ایشون ، اول رومن بود و دوم توتن ، دفاعشون رو برای ما ارسال کردن 🙏 همچنین از شهریار enemy که میدونه چرا 😂


  پ.ن : نمیگم سرور پاک ( چون واقعا تاپ غارت به شدت در حال نشون دادن مولتی زدن های ۵۰۰ کیلویی حتی بود ) ، اما سرور جذابی هست ، امیدوارم در صورتی که دوستان شمال غرب اشتباه کردند ، به بازی برگردند و اگر ثابت کردند حرفشون رو که متاسفانه همه باید بریم ( هرچند واقعا بعید بدونم این اتفاق افتاده باشه با توجه به چیزایی که دیدم )


  پ.ن ۲ : دو سه تا اکانت هستن که به وضوح فقط وقت هایی پیداشون میشه که بتونن آتیش درگیری رو بیشتر کنن ، عزیزم شما خیلی زرنگی و همه گول پست های زیرکانه شما رو خوردن و به این زرنگیت ببال و افتخار کن 😂 فقط یکم هم تلاش کن بلکه بگن یکاری هم با اکانتش انجام داد تو سرور


  پ.ن ۳ : آهنگری ۲۰ ، تو خودت نمره ی بیستی

 • نخواستم دیگه پستی بزارم اما الان چند صفحه که میبینم میگن مولتی امار داده.نه میخوام پشت بچه های اس ای بگیرم.نه دنبال تخریب کردن و کم ارزش نشون دادن تیم لانچر هستم.

  درسته زحمت کشیدین 38تارگت تو یه تایم زدین کار اصلا اسونی نیست و خیلی وقت گیر هستش.اما چنتا نکته متوجه نشدین چون 38تارگت همزمان زدید دلیل به اینه که باید تیم حریف گیج بشه؟!نفهمه از کجا داره میخورتش .شما چند سری پلن موفق اجرا کردید و با انتخاب تارگتاتون یکم اشنا شدن .کل اس ای بعد از زدن چنتا تارگت مهمشون مگه چنتا ده مهم واسشون مونده بود .که نخواد ازشون دفاع کنه.یارو میگه من فردا مدرک میزارم.کسی که مدرک داره مطعن باش بدون معطلی مدرکشو میزاره وسط. .یکی نیست بهش بگه بابا شناخته شده ای واسه ما تو هر سروری دیدمت یا حذف کردی یا پشت اینو اون قایم شدی.امار دادن فقط از جاسوس بر میاد که موقع پلن زدن نباید پسورد اکانت در دسترس حتی صحاب اکانت باشه.تنها راهش همینه . مولتی هانتر فکر نکنم بیاد همچین ریسکی کنه که سرورشو خراب کنه واسه یه پلن.

 • اشکان سرلشکر جواب بده داداش؟؟ از کجا فهمیدی همرا مسته؟ رنک دو همر مال اکانت لوسیفر هست که لانچ نشده اصلا و از پریشب رنک دو سروره مال امروز نیست

  هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.