نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• اینو میذارم که کسی فکر نکنه ما دنبال حرکات ماورایی هستیم.

سری بعدی خواستید بزنید لیدر بزنید

اینکه ادمین دخالت داشته یا نه بحثش جداست...

اما چند سوال :

اکانت شما به عنوان یکی از لیدرهای مطرح امرداد چرا نباید قبل از نشستن اتک ها کپتون رو آماده کنید؟

از کجا میدونستید که رو شما فیکه و اتک ریل نیست؟

علم غیب داشتید؟

دقیقا چند دقیقه قبل از نشستن اتک ها شما با خیال راحت پست میزارید و قشنگ مشخصه از دیدن نیروهای حاضر در کپتون و اعتماد به نفستون در فروم که میدونید تارگت نیستید...

و میگید سری بعد مارو بزنید

یعنی اینقدر اطمینان داشتید که شما فیک روتون هست؟

من نمیدونم تصمیم برو بچ شمال غرب چیه ، امیدوارم حذف نکنن اما قبلش شبهات رو توضیح بدین، هیچکسی دلش نمیخواد الکی وقت و پول بزاره و با استرس پلن بره نهایتش شما با خیال راحت همچین سوتی ای بدی تو فروم

• وقتی فیک این باشه دیگه چه انتظاری داری ما که چشم بسته البرز را قبول داریم حتی اون زمان که رقیبمون بود

عزیز این رو من اصلا نمیدونم چی هست

اولین بار هست میبینم و مطمئنم اصلا تو پلن نبوده پلیر خودش همینجوری زده

ممنونم

• با سلام خدمت اهالی سرور و هم سایدی های گرامی

بنده چند روزی میشه که رو اکانت unforgiven دیگه نیستم و بازی از ساید شمال شرق تماشا میکنم

چنتا نکته باید بگم

اول خطاب به دوال خودمه که چند سرور اخر نرمال که بازی کردم فقط با اون بوده این سرور بخاطر خودش اومدم بازی کردم وقتی سر زدن پلن قبلی گفتم همر نمیدیم تو گفتی نه باید بره منم حرفی نزدم میل اکانت عوض کردم دادم بهت گفتم لوگین نمیکنم نکردم.با اینکه پنجاه شبانه روز روزی ده تا 14ساعت رو اون اکانت زحمت کشیده بودم بیخیالش شدم .چون ارزش تو بیشتر از اکانت بود واسم.

تو این مدتی که تو شمال غرب بودم واقعا دیددم بچه های گلی داره ناراحتم بودم ترکشون میکنم اما رفاقت با سیاست تو این ساید اشتباه گرفته شده بود.وقتی از جنوب شرق به چراغ زردامون اتک میدادن.وقتی چراغ اکانت ساعت 4صبح خاموش شد.ساعت 4:30اومدم رو اکانت بدون اسکات اومده بودن واسه خفت گفتم بهتون از خودتون جاسوس دارید گفتید اشتباه میکنید.تیم لانچر عزیز وقتی از اکانتی چه فیک چه ریل میزنید پسورد باید عوض کنید به صحاب اکانت ندین تا زمان نشستن اتکها.جاسوس همیشه تو این بازی بوده و هست.و سوال بعدی چرا باید اکانتی که حجومیش ده سرور و شش اتحاد به عبارتی چهارتا همر تو کل سرور غیر اون تو سایدهای دیگر هست.باید ریسک کنید بلندش کنید به کسی که مطعنم یک سومش اتک پونتش نیست.چنتا پلن رفتید تارگتا با لینک سبز زرد زدین .تارگت های جدید کمتر شدن متمرکز تر شدن.به نظر شمال غرب بخاطر غرورش این بلا سرش اومد .بهترین همرها بهترین پلیرها و با انگیزه ترین پلیرها تو این ساید دیدم.اما با اشتباهاتون حاصل دست رنج همه خراب کردید.

بدرود

اینم عکس ده روز پیش از اکانتی که روش بازی میکردم

• در مورد اینکه همری تو ان دبل مونده رو زمین یا نه و جزئیات اکانت ها و دلایل حذف تو پست های بعدی توضیح داده میشه

سروری که ادمین‌بازی توش دست ببره بدون شک ارزش بازی نداره ، تا الان با تلفن هایی که ادمین دقیقا وسط لانچ گرفته و شواهدی که داریم برای ما دخالت خیلی واضحه

سلام

وقت بخیر

دوست گرامی.... واقعا منتظر ارائه شواهد (یا لااقل دلایل حذف) هستیم. این هم حرف بنده و ربع جنوب شرقی نیست، احتمالا خیلی ها تو سرور خواهان همچین چیزی باشن.

ولی به عنوان کسی که نظاره گر تلاش تیم دفکوردی بود و اینکه چطور تحت فشار بودیم برای دفسازی، این احتمال رو رد میکنم، مگه اینکه مدرکی ببینیم (اونوقت راحت میام به حقانیت شما اعتراف میکنم).

ولی از اونجایی که این بلا (دف شدن تعدادی همر تو اتحاد) قبلا برای گریبان گیر ما هم شده، میتونم بگم بازی همینه! گاهی چند همر از یک اتحاد بخاطر صفر شدن و چیف میپره و گاهی هم بخاطر دیوار شدن... کما اینکه سرور 8 قدیم 16 تا همر از تری دات شمال شرق توی یک اکانت از جنوب شرق (اتحاد والس) دیوار شد. میشد اون موقع هم گفت ادمین دست داره و این حرفها، ولی فقط ادامه دادیم و احترام گذاشتیم به تیم دفاع والس و آیدین که به قول خودش تو روز تولدش 22 ساعت بیدار موند تا ما رو دیوار کنه. شایان ذکر هست که اگه شما الان بالای 30 تارگت داشتید و 8 تا real بوده، اون موقع 60 تا تارگت بود و فقط یکی هدف واقعی!

پی نوشت: احسان جان، سرلشگر عزیز و سایر دفساز ها و..... دمتون گرم.

پی نوشت 2: جوابی به ظاهر منطقی گذاشتم که اون عکس کپ سعید ملا رو توضیح بدم، فوری دیسلایک ها شروع شد.

پی نوشت 3: تبریک به تیم شمال غرب بابت بازی زیبا، ویژه و پلن خوبشون. تبریک ویژه به تیم جنوب شرق برای ..... (دلیل میخواد؟ واضحه :دی)

پی نوشت آخر: سامان جان باز خوبه شما ملایم تر و منطقی تر پست میگذاری و نشون دادی که حرفت درسته آرام هستی.

رضا،

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• شما رو ارجاع میدم به مسوول آموزش سایدتون اگر بلد نبود بیا یک کلاس خصوصی بگم بذاره این ملا عزیز با mmهای آموزشی یاد بگیری چطوری میشه دف کشید و غیره تو زمان کم

یک پستی یک بنده خدای بعد از چند وقت تحیلی گذاشت اما شما نگاه نکردی گفت آمرداد پاپش خوابیده غارتش رشد کرده این یعنی داره دف میکشه اما ......

حاجی شما یکم فقط یکم اگر با حوصله پست البرز عزیز رو بخونی جواب سوالاتتو میگیری و بجای سم پاشی یک چیزی یاد میگیری که توی سرور های الان نیست

چند نمونشو برات میگم :

قدیما لیدراش اولویت بندی میشد و مهمترین ها اولویت داشتن نه بالاترین ها مثلا اکانت خوبش اولویت داشت به اکانت خودش که مثلا توتال بود

قدیما رفقات ارزش داشت طرف همرش رو میفرستاد واسه دف از همر دوستش شاید این کلا ندیده باشی

قدیما به احترام هم واندر خالی میکردن با شرایط اون زمان و .....

واسه همینه بهت گفتم شنونده بودن بهتر از صحبت کردن زیاد اینطوری بیشتر یاد میگیری و هی نمیای اینجا سوالات مبتدیان بپرسی

• سه هفته هست از زندگی زدیم .

سه هفته هست تک تک اکانت ها . از اکانت هجومی گرفته تا اکانت لیدر ها رو دهنشون رو سرویس کردیم. میریم چک میکنیم دف بسازند.

همه اکانت ها برنامشون رو عوض کردند فقط دارن برای ساید بازی میکنند.

پلن های قبلی واسه این موفق امیز بود

۱. ما خواب بودیم.

۲. تیم دفکوردی اصلا تشکیل نشده بود.

۳. تیم هماهنگ نبود بچه ها تازه داشتند با هم اشنا میشدند.

۴. کشاورزی بود خود من هم تازه زیر ساخت هام اماده شده بود.

۵. دف به اندازه کافی نبود فقط زیرساخت بود.

احسان و اشکان از خواب شبشون زدند. لیدر ها کمک دست وایسادن. بعد شما بگو رسول گفته. اصلا بگو دفاع ها رو رسول زده اضافه کرده رو اکانت ها :)))

بازیتون قوی نبود از روی عدم امادگی و سورپرایز استفاده کردید. و زود خوش حال شدید.

یک کلام جواب شما بیشتر نیست . بازی تیمی . شما فقط تراویان رو به دف شخصی دیدید . همدلی و بازی گروهی نفهمیدید چیه .

بازی گروهی رو با ریکاوری کپ نایتگینگ میبینید

عکس هایی که میزارم تازه ۱/۱۰۰ کار هست که الان دم دستم بود. تازه من تنبلم اشکان و احسان ۱۰ برابر تلاش کردند.

به لیدر ها رحم نکردیم چه برسه به پلیر ها .

همه رو زوری مجبور به ساخت دف کردیم دف اماده شده میگن چرا تونستید بیشتر تارگت دف کنید .... !

پلیر ها مرد هستند مرد .

یه جا با ۱۲۰ تا رم زده شده !!!!

بازم ایول اشکان :)

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• 50 دقیقه ست همه کارامو ول کردم و فقط دارم تاپیک رو ریفرش میکنم که بفهمم آخرش چه اتفاقی افتاده.

الآن هم نه قضاوتی میکنم و نه نظری میدم.

فقط منتظرم ببینم بالاخره این ادعاهای بزرگ مدرکش چیه

تا الآن که هیچ مدرکی ندیدم ولی بازم منتظر میمونم تا بالاخره یه چیزی به جز حرف و ادعا ببینم

اگر مدرکی برای این چیزها که میگید اوردید که من درجا از این سرور میرم و پشت سرمو نگاه نمیکنم چون سابقه نداشته تو کوارتری بازی کنم که از این خبرها باشه

نه تنها خودم میرم بلکه بهتون قول میدم هر چی دوست و رفیق قدیمی کلاسیک باز تو این سرور دارم هم با خودم میبرم.

ولی اگه مدرکی نبود و معلوم شد فقط ادعا و بهانه تراشی بوده...

هیچی ، این تیکه ش بمونه تا وقتی همه چیز معلوم شد.

فعلا ولی بازم منتظر مدرک میمونم

پ.ن : مدرک تعریفش مشخصه ، منتظر اونم

وگرنه اگه به داستان تعریف کردن و رمان پلیسی و اینکه اون یکی زنگ زد و ...باشه که من خودم اایهز همه اینجا بهتر بلدم

چون یه عمر مدیر فروم بودم و سالها اینجور داستان تعریف کردنای پلیرا تو تاپیکهای مختلف رو باید کلمه به کلمه میخوندم و از حفظم

پ.ن : تا اینجاش که همون شد که امروز ساعت 16:48 تو گروه تلگرام آمرداد نوشتم

برید دوباره بخونیدش(جاسوس که دارید اونجا)

• پی نوشت : دوستان خوب و عزیز اکانت بهتر پیشنهاد می دن ، لطفن همه سایدها پیشنهاد بدن تصمیم بگیریم :)

بیا اکانت ملا میذارم در اختیارت کنار البرز و تیرداد هست

سه سوت میشه عقده گشایی کرد ;)

فقط نیایی بگی اکانت واسه یه پاپ باز بوده که قراره در آینده دفساز ساید باشه و مشخص بشه واسه چی دف نکردیم و از قبل اون دفاع اونجا بوده ها

راز داری تنها شرط اون اکانت هست:)

• اول كه خط اول خودتي

دوم اينكه شما چطوري دسترسي داري به اتحاد هاي جنوب شرق كه ام ام رو ديدي؟

سوم ممنون كه باز بهنامو زدين :) خيلي حال ميكنم بهنام ميخوره سرور قبل هي زنگ اشكان ميزد اين سرور ما هي زنگ بهنام ميزنيم كه خوردي

چهارم درم ببند جون خودت سوز مياد.

3010-a01b314f-786d-41f9-9318-1c464f488ed5-png

پنجم :منم بدون هيرو زده بودم روم نميشد تو سرور واسم و ميرفتم:)

ان شالله وايرن يا دژكوب؟

• سعی می کنم بیشتر توی فروم خواننده باشم ولی با اجازه همه عزیزان یه درخواستی دارم
    دوستان محترم شمال غربی خواهش می کنم اگر ادله یا سندی در راستای اثبات این تخلفات هست همین جا ارائه کنند
    تا دوستانی مثل من الکی 10 ماه از وقتمون رو اینجا هدر ندیم

اگر چیزی دارین با ادله و سوال توسط یه نفر کامل مطرح کنید

دو حالت داره

یا درست میگید و به بقیه و امثال منم لطف میشه و داخل سرور می مونیم

یا اشتباه می کنین و متوجه میشین و سرور جذاب میمونه

در غیر این صورت من فکر می کنم این همیشه روی شما میمونه که با اولین پلن شکست خورده حذف می کنن !!!

بارها گفتم برنده این بازی کسی هست که ظرفیت مشت خوردن بالاتری داره
    اگر نه که همه بلدن مشت پرت کنن !!!

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• البرز جان خودت رو با مدرک اوردن و توضیح دادن اذیت نکن،به قدر کافی این چند وقته بیخوابی کشیدی و از کار و کلاسهات افتادی

وظیفه تو نیست چیزی رو ثابت کنی

یادت باشه همیشه وظیفه مدعیه که مدرک معتبر ارائه کنه

• عزیزم شما انگار تو باغ نیستی

دقیقا چند دقیقه قبل از نشستن پلن این پست گذاشته شده، مساله این نیست چرا دف نداره

مساله اینه چرا مطمئنه تارگت نیست

و میگه سری بعد مارو بزنید اونم زمانی که هنوز اتک نخورده

آقای حرفه ای و من مبتدی

پلن ساعت 23،23،23 بوده پست 10 دقیقه قبل گذاشته شده و میگه سری بعد منو بزنید یعنی میدونستید تارگت نیست

• سلامی چو بوی حذف نهنگی

اول تبریک بگم به اشکان بخاطر بدو بدوهاش که دف ها را پخش کنه.

دوم تبریک می گم به بچه های شمال غرب بخاطر هیجانی که تا الان دادن به سرور.

سوم که مربوط به پست های مشابه پست نقل قول شده هست.

این موضوع حذف از قبل قابل پیشبینی بود.

پ.ن1: خوشحال بودیم تا حالا.

پ.ن۲: از ورود فرشید و دار و دسته خوشحالتر شدیم.

پ.ن۳: آخر همه ی جنگ ها پیروزی نیست.

پ.ن۴: اشکان خدا خفت کنه که دف من رفت جایی که اتک نداده بودن.

پ.ن۵: تیرداد پیشگوی کی بودی تو؟

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• درود
    یه پست بلند بالا آماده کرده بودم بذارم با توضیحات خطاب به خودتون و ادمینتون ولی بنا به توصیه دوستان بیخیال شدم فقط اومدم در مورد این لانچ که مربوط به اکانت بنده بود توضیح بدم و برم شما بمونید و سرورتون.

تایمی که اکانت من لانچ شد بنده خواب بودم و یکی از دوستان زحمت لانچو کشید و شب قبلش تو گروه مربوط به پلیرهای اکانت گفته شده بود کسی رید اکانت رو نزنه و هیرو رو از ته مپ بفرسته رو همر که خب متاسفانه یا بچه ها ندیدن یا فراموش کردن و هم هیرو ته مپ مونده بود هم همر نصفش تو رید بود به هرحال هرچی که بود از این اشتباهات پیش میاد و شخص بنده عذرخواهی میکنم از پلنرا ولانچر اکانتم که عصبی هم شده بود سر این قضیه و در آخر تبریک میگم به شما و تیم آمرداد که از بین 32تا تارگت 8تا تارگت ریل رو دف ریختین بخاطر سوتی اکانت من.

امیدوارم موفق باشید و این به هرقیمتی بردن بهتون بچسبه.

• خدا رو شکر تو فروم همین سرور ثبت شده اما وقتی قصد درست دیدن ندارید همین میشه که چشم رو تمام واقعیتها می بندید.

خود من از کسانی بودم که هنوز سری دوم پلنتون لند نشده بود تبریک گفتم به دو طرف ولی خب قراره که ...

البته اون روز فقط من تنها نبودم چند نفر دیگه هم قبل لند و بعدش تبریک گفتند.

آیینه گر نقش تو بنمود راست

خود شکن آیینه شکستن خطاست

پ.ن : فرشید جان بیا که قهرمان جلوی کپ منتظرت هست و آب و جارو زده و نقل آورده;)

• insy_4.png

گلدتون رو هم که پس دادم دیگه

سلام

الان حس میکنم نظری رو اکانت ما اومده!

منظور از این پست چیه؟

شوخی ما مرتبط هست به داستان؟

متن کامل مسخره بازیمون رو بزارم؟

خوبه خودتون کامل متن نامه هارو در جریان هستید بهتر بود متن ها کامل گذاشته بشه

SepehR jingoolak

Farming machine

• حاج حسین عزیز....

علیرغم اختلاف نظری که داریم، بازم برای شما احترام قائلم

اما لطفا طوری صحبت نکن که تلاش چند نفر رو زیر سوال ببری.

شما خودت حوالی ظهر پست گذاشتی که احتمالا شمال غرب میاد برای زدن زیرساخت ها

یعنی شما هم که بیرون اتحادی و از اتک ها اطلاع نداشتی میتونستی حدس بزنی که قضیه چیه و کجا داره میخوره! چه برسه به بچه های تیم دفکوردی که کلی زحمت کشیدن و تحلیل کردن. تازه با دیدن اتک ها دید بهتری نسبت به شما داشتن که کجا واقعی هست و کجا نیست.

حیف که نمیشه و خودم اینو قبول ندارم که عکس چت بذارم و الا .....

دوست ما هم گفت بار بعدی لیدر بزنید! چون هنوز این سرور و کلا تو تراوین لیدرها کمتر از بازیکن های دیگه اتک واقعی میخورن (فرض بر اینه که دفاع رو برای خودشون نگه میدارن) اما خب لیدرهای ما تا جایی که من اطلاع دارم اعضای اتحاد رو در اولویت گذاشتن که حرکت خیلی باارزشی بود (لااقل برای من)

خوش باشید

رضا،

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"