نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• همین پست آقا ناصر گویای نتیجه هست

کفایت میکنه

سندی از این بهتر نمیشد داشت :saint:

ممنون میشم واسه اثبات ادعاتون سندی ارائه کنید این نیروها هیچ وقت اونجا نبودند.

خوبه بنزین رو آتش بقیه نریزی

منتظر لینک جاسوسی شما هستم. برای یکبار هم که شده مرد باشید و پای ادعاتون قد علم کنید

• درست لحن من انقد محربون نبوده داخل بازی ولی این رو هم باید قبول کرد که خیلی از دوستان شما هم لحنشون درست نبوده

اینجوری خیلی دوس دارم که قضاوت با دیگران باش اینجوری اونام از خواندن پست ما حوصلشون سر نمیره

بله دقیقا من اون‌ حرف رو زدم که میخواستم دیوار بشم ولی خوب بدم نمیومد که ته مونده همر رد بشه و بتوانه کاتا کنه چون اون دوستمون که روش لانچ کردم خودت بهتر میدونی که ۵۰درصد مسیری که برای کاتا شدن من پیموده شده بود رو اون یک نفس و یک تنه رفته بود.

منی که‌ میخوام دیوار بشم چه فرقی میکنه همشو یک جا بزنم یا تو چند موج بزنم فرقش چی؟

۲کا دف بیشتر میکشت یا یک ساختمون رو ۲ لول بیشتر پاین میاوردش؟

اگر حرف من رو قبول ندارین میتوانید برین کنار مختصات من رو نگاه کنید و ببینید چه تارگت های نازی هستش و اسکاتشم دارم که خالی بودش نمونش کپ همون دوستمون که ‌خفت شد ۱۵ کراپ ۱۵۰درصد با ۸۳۰ پاپ و بدون دف که ۳خونه با من فاصله داره

حالا دوستان خواننده بگن که شما بودین کدوم تارگت رو انتخاب میکردین برای آسیب به ساید تارگت ناز توی ۳خونگی یا یک تارگت که همر لانچ کرده و حواسش به اکانتش هست و انلاین هستش و فاصله دورتری دار و اسکات هم ازش نداری؟

این که میگی در شروع مکالمه به چند نفر توهین کردی دقیقا یادم نیست و فکر کنم یک نفر بودش این که میگی رفیقت بوده من بهتون گفتم من آدم سافی هستم و پشتو روم یکی هست چه دوستتون بود چه دشمنتون لحن من همون بودش‌، اینو متمعن هستم که خیلی ها داخل پی وی یا گروهتنون به من هم توهین کردن و شکی درش نیست اگر بگی نه... بنظر تو کسی که زنگ میزنه و فوش های رکیک میده بعد از یک توهین ساده توی گروهتون دریق میکنه از من؟

به نکته خیلی جالبی اشاره کردی

بله شما به من گفتی بیا خودت یک گوشه کار رو بگیر دلیلش چی بود؟

بقول آقا رضا که به بنده میگن یاغی شما میخواستی یک یاغی رو مقام بدی و کارهای ساید مثل دف کوردی، پلنری، لانچری که حتا رمز بچهای ساید و همر هاشون هم دست این مقامات هست رو به یک یاغی بدی؟

امیدوارم فهمیده باشی که‌ چرا من به لیدر ها بد بین بودم و زیر سوال میبردمشون چون لیدری از روی بازی بلد بودن نبودش لیدری از روی رفیق بازی بودش لیدری از روی این بود که هرکی بتونه بیشتر یاغی باش توی ساید مقام میگرفت و...

محمد جان این حرف رو تو پست های قبلی هم یکی از دوستان گفتن و من جوابشون رو دادم این که یک همر لانچ میکنی و یک همر لانچ میشه اشتباه بهتره بگی یک همر لانچ میکنیم و بعدش تو یک همر لانچ میکنی( اولین همر از طرف شما لانچ شد).

امروز داشتم با یکی از دوستان صحبت میکردم که دلیل این که منو زدن جویا شدم و گفت میگن که همر خفت کردی و اینام زدنت و...

نمیدونم واقعا حقیقت رو خودتونم نمیدونید یا این که دارین گوش پلیر ها رو با دروغ پر میکنید؟

شایدم انقد دروغ رو گفتین که خودتونم باورش کردین

حالا دیدین چرا میگم بحث یخورده تو فروم باز بشه خوبه که این دروغ ها برای دیگران روشن بشه.

بله امتحانم هم دادم و اوکی بودش(فقط ۱۰۰تومن برام اب خوردش^^)ممنون که پرسیدی

خوب امیدوارم که قضاوت بمونه برای فروم خوان ها و این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه

موفق و پیروز باشین

پ.ن:من دیگه نه چشم برام مونده نه دست برای تایپ امروز انقد تایپ کردم دیگه نرسیدم به اکانت سر بزنم!!!8)

• جدی داره چه اتفاقی میفته؟

ساید مولتی باز داره میره رو حذف

بدون هیچ مدرک و اسکرینی دارن میگن ادمین دخالت میکنه؟

یه سندی رو کنین ما هم پشت سرتون بریم رو حذف :دی

فقط میتونم بگم تیرداد دهنت سرویس

پایدار باشید

• واقعا سوژه ما شدی شما و از اینکه ما رو میخندانی بسیار خوشحالیم

یاد عین همین پست افتادم تو سرور آخر آی آر موقع حذف زعوس اونجا هم یک شیپورچی داشتن جلو الیدر با اسم رپتور اول خیلی کری خوند بعد دگمه حذف رو فشرد و باز ادمین شد بهانه بای بای

سقف آرزوی شما کف جمله اول شروع خاطرات تراوینی ما بود دقت کن شروعش به نصف اونم هنوز نرسیدی خوش باشی انشا الله سرور بعدی توی یک سایت دیگه چی بود دژکوب بود یا وارین خخخخخ:D

نخندون مارو هر گردی گردو نیست میتونی نمونه گردو را تو تاپ دفاع دنبال کنی اسمی که بزرگ باشه امثال تو سعی میکنن باهاش خودشونو بزرگ جلوه بدن برو خوش باش عمو

• تازه به دوران رسیده ها .

مولتی باز ها .

افرادی که با زدن ناتار مفت مفت همر های بزرگ ساختند .

افرادی که تراویان رو قبل فیلتر رو اصلا ندیدند.

افرادی که تحمل فشار و جنگ روانی رو ندارند.....

افرادی که جای کپ زدن میرن سر تا سر سرور ده میزدند.

افرادی که پلن لانچ میکنند بدون رمر .

افردای که بر اساس حرف های ممد علی اعلام میکنند که تقلب شده.

افرادی که با حرفشون تمام زحمات اشکان سبلانی که کل روز داشت زور میزد تمام تارگت ها رو پر کنه الکی با حرف تقلب از بین می خوان ببرند.

اصلا حذف کنند برند. وجود این اشخاص تو این سرور لزومت نداره .....

پسر عمه من هم بلده بیاد بگه فلان فلان شده یه کاری کرده ....

اگر اگر تقلبی بود بهترین کپ ساید که مال نایت کینگ بود نمیخورد .... کپ فول ۱۸ سر خواب بودن من و خبر ندادن اتک روش خوورد !!

پلن یک ده زدن دو ده زدن کاری نداره.

پلن گسترده زدن پلنر میخواد

شهاب میخواد . امیر نوبادی میخواید . .ممز میخواد . ....

یعنی افتضاح تر از این ندیدم . بی هیرو بعضی جا ها . بی رم .

ولی انصافا لانچر خوبی دارید .

خسته نباشید ویژه به اشکان سبلانی . همین طور احسان و تیم لیدری .

مرسی از بازیکنانی که دف ساختند توی ۲ هفته اخیر . به شدت بهشون فشار اوردیم. مرسی از همکاری

تبریک هم به کسایی که در شمال غرب قشنگ همر ساختند . قشنگ بازی کردن قشنگ لانچ کردن و وارد بازی مسخره تقلب نشدند

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• سلام بچه های اس ای

هیچ توضیحی من باب هسچ مسعله ای نمیدید !

اینا کلا دیوار شدن دنبال بهانن واسه حذف

بهنام جان شرمنده

من یکی اگر اینا حذف کنند همین امشب میرم هتل سعید و نمیذارم پلن پنچر کردن هواپیماش اجرایی بشه.

دهن سرویس از اول با هم قرار گذاشتیم مدیریت اکانت با من باشه امروز بی خبر و اطلاع سنگ تراشی 20 کرده تو کپ. (حاج حسین باز بگو اینم سندی دیگر تا چت خصوصی را بذارم که دعوا داشتیم چی خراب کنه و تا دست جنبوندم دیدم سنگ تراشی 17 هست)

سعید محاله بذارم پات از اصفهان دور بشه به همکارت بگو فردا تنهایی برگرده کارخانه.

هنوز منتظر لینک جاسوسی از کپ خودمون هستم. یعنی یه مرد نیست این نظریه را اثبات کنه؟

• رسول امروز مجبور بود بین 2 تا گروه یکی رو انتخاب کنه. بالاخره اونم کاسبه ، باید ببینه نفع تو کدوم طرفه.

آمرداد اگه امروز هم میخورد حذف میکرد . پس رسول باید سعی میکرد خفظشون کنه . وسط لانچ با من تماس میگیره و منو تهدید به مجازات میکنه و بقیش که بماند ...

بین 34 تا تارگت 8تاشو ریل رفتیم . دوستمون البرز فرمایش میکنن که همه تارگتارو پوشش داده بودن :D:D

قربون دستت درم ببند

اونايي كه رد شدي رسول امار نداده يعني؟

:P

دنبال بهونه هستي دژكوبي من در رو محكم ببند

• درود دوستان

من کار به حواشی و اتفاقات ندارم دوستان دیگه میان توضیح میدن

فقط دوست داشتم در مورد پلن یه سری توضیحات بدم

پلن در کل 34 تا تارگت داشت

که 8 تا تارگت ریل داشت

از لحاظ چینش موج های ریل 8 موج توی یک ثانیه از دو اکانت بود

موج های تارگت های فیک هم (20تاش) 8 موج در یک ثانیه و 6 تا تارگت فیک هم دیستروی بود که تعداد موج ها بالاتر بود

یعنی از لحاظ سیم بودن 28 تا تارگت مثل هم بود

در مجموع 140 لانچ داشتیم که فک کنم میشه چیزی حدود 500-600 موج

از لحاظ چینش موج ها یکی از سخت ترین پلن هایی بود که چیده بودم

به شخصه شرمنده دوستانی هستم که همرشون رو از دست دادن (کار به حواشی و این که چی شده اصلا ندارم)

به نظر خودم پلن پلن سنگینی بود اما...

خسته نباشید و تبریک هم میگم خدمت رفقام توی ساید اس ای که به هر حال از تولید دف تا... کار مشکلی هست

مخلصم

پ.ن:تبریکم میگیم بهتون عزیزان عجله نکنید :)

Saman

• یعنی افتضاح تر از این ندیدم . بی هیرو بعضی جا ها . بی رم .

البرزجان ، لینک این موردها که رپلای کردم رو بزار بی زحمت، اگه واقعا همچین چیزی هست تو پلنشون هست که حیف این 5 روز وقتی که تو سرور گذاشتم ...

• رسول امروز مجبور بود بین 2 تا گروه یکی رو انتخاب کنه. بالاخره اونم کاسبه ، باید ببینه نفع تو کدوم طرفه.

آمرداد اگه امروز هم میخورد حذف میکرد . پس رسول باید سعی میکرد خفظشون کنه . وسط لانچ با من تماس میگیره و منو تهدید به مجازات میکنه و بقیش که بماند ...

بین 34 تا تارگت 8تاشو ریل رفتیم . دوستمون البرز فرمایش میکنن که همه تارگتارو پوشش داده بودن :D:D

متاسفم براتون که هنوز امثال من و دوستانی که با خودم آوردم تو این سرور را نشناختید.

آخرین سرور کلاسیک آی آر با یه پلن علی اصغری و اتوبوسی هادی لئو 7 همر آورد تو ج.ش . کتیبه جنگ آموز مرغ آتش را برد و کپ را صفر کرد.

آخر همون سرور از همان مختصات همر کپ مرغ آتش واندر شمال غرب را صفر کرد.

اونی که با خوردن همرش یا کراپ لاک شدن و ... حذف می کنه شمایید نه ما.

همینا میشه که میگم فرق میان مرغ آتش و مرق آتش خیلیه و اول کار گفتم مرام میثم مرغی به خفتهاش نبود.

• البرزجان ، لینک این موردها که رپلای کردم رو بزار بی زحمت، اگه واقعا همچین چیزی هست تو پلنشون هست که حیف این 5 روز وقتی که تو سرور گذاشتم ...

یک سری تارگت ها هم رم در حد ۳۰۰ تا . عجله کردن برای پلن گسترده زدن. رمر درست نزاشتن پشت همر ها.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• البرزجان ، لینک این موردها که رپلای کردم رو بزار بی زحمت، اگه واقعا همچین چیزی هست تو پلنشون هست که حیف این 5 روز وقتی که تو سرور گذاشتم ...

وقتی فیک این باشه دیگه چه انتظاری داری ما که چشم بسته البرز را قبول داریم حتی اون زمان که رقیبمون بود

• دوستان عزیز شمال غرب ، حذف اکانت در این وقت سرور بسیار زود است ، تیم امرداد هم تیم خوبی است اگر دفاع کرده هم زیاد عجیب نیست ، اطمینان می دم از بازی لذت می بریم ، اگر هم مشکلاتی هست با همفکری و صحبت لیدرها حل میشه ، بهتره که لذت بازی چهار ربعه رو خراب نکنیم

پی نوشت : دوستان خوب و عزیز اکانت بهتر پیشنهاد می دن ، لطفن همه سایدها پیشنهاد بدن تصمیم بگیریم :)

• با سلام خدمت همه دوستان

امشب شاهد لند پلن سوم تیم آکسفورد روی مجموعه آمرداد بودیم

حدود 7 تارگت (۱ تارگت احتمالی که هنوز لند نشده) جزو پلن این تیم بود که با هوشمندی تمام تیم دفکوردی آمرداد و همکاری دیوارسازان تیم ، فصل جدیدی از سرور شروع شد !

اتک اول به همراه ۸ موج کاتا که همگی امواج کاتا دیوار و خسارتی وارد نشد

اتک دوم به همراه ۸ موج کاتا که همگی امواج کاتا دیوار و خسارتی وارد نشد

اتک سوم به همراه ۸ موج کاتا که همگی امواج کاتا دیوار و خسارتی وارد نشد

اتک چهارم به همراه ۸ موج کاتا که همگی امواج کاتا دیوار و خسارتی وارد نشد

اتک پنجم به همراه ۸ موج کاتا که همگی امواج کاتا دیوار و خسارتی وارد نشد

اتک ششم به همراه ۸ موج کاتا که تمامی اهداف کراپ بود و کراپ ها به سطح ۹ و ۱۰ کاهش یافت

اتک هفتم به همراه ۸ موج کاتا که ۱۰ کراپ و ۵ ساختمون هدف قرار داده شد

وضعیت تاپ 10 بعد از حماسه افرینی تیم آمرداد

جا داره دوباره تقدیر و تشکر ویژه کنم از همه دست اندرکاران این حماسه بزرگ !!! دمتون گرم.نشون دادید کت تن کیه !!!

پ.ن: سامان نیستی ببینی چه لانچی میکنم:)))

پ.ن: ۲۳:۲۳:۲۳ به شام که نمیرسیم ولی دسر رو میخوریم

به هنگام شنا مثل یه دست و پا چلفتی

بپا به مسیر دهن کوسه نیوفتی !

سپاس

پ.ن : چرا کارگاه ها این قدر ضعیفه؟!!! مولتی نمیشه باهاش رید زد؟

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

متاسفانه بازی کثیف جنوب شرق برای همه اثبات شده هست برا همین میگن متا 3 به 1 هم نمیتونید بزنید اره با این قدرتی که شما نشون دادین عمرا بتونیم بزنیم

دوستان شمال غربی اگه حذف بکنن ما هم میریم حذف جنوب شرق راحت میاد رو اکانت ها سر میزنه و تارگت هارو بر میداره ایپی هم میخورن ها ولی مشکلی نیست

بابا دمتون گرم

تبریک بهتون بخاطر کثیف بازی کردن ایول

• دوستان عزیز شمال غرب ، حذف اکانت در این وقت سرور بسیار زود است ، تیم امرداد هم تیم خوبی است اگر دفاع کرده هم زیاد عجیب نیست ، اطمینان می دم از بازی لذت می بریم ، اگر هم مشکلاتی هست با همفکری و صحبت لیدرها حل میشه ، بهتره که لذت بازی چهار ربعه رو خراب نکنیم

پی نوشت : دوستان خوب و عزیز اکانت بهتر پیشنهاد می دن ، لطفن همه سایدها پیشنهاد بدن تصمیم بگیریم :)

سلام فرشيد جان

يادته گفتي كاتا رو نشون بده و قبول كردي؟

الان اين اقايون دژكوب باز نميدونن هيرو چيه و بدون هيرو لانچ ميكنن همر رو

يبار ملخك جست

دوبار جست

آخر بدستي ملخك....

فرشيد جان اكانت molla

پس رو پي وي بدم يا تلگرام؟

• یک سری تارگت ها هم رم در حد ۳۰۰ تا . عجله کردن برای پلن گسترده زدن. رمر درست نزاشتن پشت همر ها.

منتظر بمونیم بیان توضیح بدن علت این حرکت چی بوده، بعد حالا در مورد اون که دخالت کسی تو کار بوده یا نه هم حرف بزنیم، به نظرم این مهمتره فعلا

پ.ن: اصلا برام مهم نیست که خلافی صورت گرفته یا نه، اصلا نه از جنوب شرق دفاع میکنم، نه از شمال غرب،
    بعد حذف دسته جمعی زئوس، یه سرور قبل ترش هم فکر کنم عقاب ها بودن حذف کردن، بعدش پشت دستمو داغ کردم که دیگه تراوین بازی نکنم، اما این اعتیاد به دورهمی نذاشت، کلا بعد از سرور 2 دیگه تراوین تموم شد ، بهشون بر میخوره یا نه رو نمیدونم، ولی نسل جدید کلا طاقت یکسال بازی کردن رو نداره، ما الکی دل خوش بودیم، حداقل باید سرعت سرور 10 ایکس باشه که اینا بیان 45 روزه بازی کنن، بزنن، دیوار شن، برن دنبال زندگیشون، سرور نرمال واسه پیرمردهاست.

• دوسته عزیز دیگه همرو خر فرض نکن که

شما لطف کن بگو پلن های اول و دوم و چرا لینک سبز خوردین ؟ اون موقع دفاع نبود یه دفعه معجزه کردین ؟

چحوریه که تو پلن سوم علم غیب میگیرین از 24 تا تارگت 5 تا تارگت ریل پر دفاع میشه ؟

چجوریه که شما صدات در نمیاد ولی همین که رسول زنگ میزنه به مصطفی شما ام ام میزنی 3 تا تارگت ریل رو میگین دفاع بریزین ؟

چجوریه که شما و دوستانتون قبل و بعد پلن اول و دوم اصلا پیدتون نبود رفته بودین تو غار ولی سر پلن سوم و اتفاقات پیش اومده قبل لندینگ دارین تبریک میگین تو فروم و شیرینی پخش میکنین ؟

شما بازیتون قوی شده یهو یا ما بازی مون ضعیف شده یهو ؟

خیلی خوبید انصافا دست پیش و میگیرین پس نیوفتین :دی

این که رسونده بهتون اون خدا بیامرز که شکی درش نیست ولی این که بیای خودتو بزنی به کوچه علی چپ آخه ؟ :دی

پ.ن : هادی بست خدا نکشتت چه پا قدمی داشتی :دی