نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ارزش ریپلای اصلن نداشت... ولی چون حالت خیلی بد بود گفتم پیشنهاد بدم یا بری دکتر سرم تزریق کنی یا یه اب قندی چیزی بخوری نمونی رو دست خانواده...

فکر کنم با این توهمات کلا همون فروم نیایش بهتر حالت خیلی بده بزرگوار...

میگن بخاطر کشف چاه نفت جدید قیمت نفت هم سقوط کرده :))

• سلام به اعضای سرور 1 تراویان

خوب بریم سر اصل مطلب. تا به اینجا جنگ ضربدری به واقع شمال غرب تونسته عملکرد کاملا بهتری رو از خودش نشون بده و شاید بزرگ ترین دلیلش هم این باشه که سرور رو جنگی شروع کردند و با امادگی کامل اومدند. متاسفانه ساید جنوب شرق ( مثل شمال شرق و جنوب غرب) انتظار جنگ در این تایم سرور رو نداشت و مشغول کشاورزی بودیم و امادگی دفاعی ساید به اندازه کافی بالا نبود.

یکی از زیبایی های سرور نرمال این هست که نتیجه اولین جنگ برنده سرور رو مشخص نمیکنه. تایم برای تکمیل دفاع هنوز بسیار زیاد هست.

ما برنامه خودمون رو پیش میبریم این جنگ باعث شد که تازه تیم دف کوردی تیم پلنری ... تشکیل بشه. یک مقدار پیرمردی بازی کردیم ولی وقت زیاد هست و ریکاوری ساده.
    با این که پتانسیل ساید شمال غرب برای جنگ این موقع سرور بهتر هست ولی بر اساس نوع اکانت ها و ده زدن هاشون من هنوز شانس جنوب شرق رو بالاتر میبینم در لانگ ترم.

امیدوارم سرور به زیبایی خودش ادامه بده. ما تا اخرش هستیم و بازی تازه شروع شده.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام خسته نباشید میگم خدمت همه دوستان در هر 4 ساید

تبریک ویژه خدمت همه اعضای شمال غرب بابت پلن زیباشون واقعا عالی بود

به نظر من شمال غرب تعداد پلیر کمتری داره ولی کوله باری از تجربه رو دارن و درگیری با این ساید خیلی خیلی سخته تو این تایم بازی ولی مردونه دارن بازی میکنن دمتون گرم و از نظر من خیلی هم پاک باز هستن دمتون گرم

یه نظر راجب نژاد هون دادن که دفاعی بوده و دفاع خفت کردن کسی متوجه نشد دوستان نیاز نیست همه چیو آموزش بدید تو فروم هنوز خیلی مونده ولی دوستان هرکی خاست باز تیراندار یا مزدور خفت کنه فقط کافی به یکی از دهکدهای ما اتک بده خودم 20 کی تیرانداز میزارم حتما خفت کنید :D

پ.ن 1 : دوستان ج.غ هم گویا بدشون نمیاد سرور نا متوازن بشه و شیطنت هایی در مرز ج.ش می کنند ؛ شاید پشت پرده خبرایی هست.

پشت پرده؟ یعنی اکانت MKMJ ربطی به شمال غرب داره؟ همزمان با شمال غرب اتک داده ؟ منظورتون اینه؟ روشن منظورتون برسونید تا ج روشن بگیرید

ما فقط دیدیم تیم آمرداد انقدر حرفه ای بودن کف فروم از تیم شمالغرب ج میخاستن چرا جایی رو که جاسوسی نکردین زدین تیم ما به این فکر افتاد احتمالا اینا فقط جایی که جاسوسی بکنیم دفاع میریزن برا همین تست کردیم ببینیم از یه جا جاسوسی نکنیم بزنیم دفاع میریزید یا نه دیدیم نریختین همین:D;)

• پتانسیل یکی از بهترین اکانت های ش غ رو گندزدی توش که یه فقط مثلا ما رو اذیت کنی؟

پتانسیل کل منابع و پوش ش غ رو میفرستی اون ده که ما رو اذیت کنی؟

باشه

فرق این سرور با بقیه اینه ، سرور های قبلی بازیکناش یکم با منطق تر بازی میکردن و مولتی میفرستادن! این سرور طرف یکم جو گیره و بی تجربه ، از اکانت خودش مایه گذاشته

درسته

در جواب دوستان کار اکانت امپریال کار درستی نبوده

دو کلام بهتون میگم ضرر کاری رو که کرده میبینه به عینه

صحیح

منتهی جوجه رو اخر پاییز میشمارن

احسنت

حالا هم سنتکامو پوش کنین ، هم ایمپریال رو :)))) تازه شروعشه.نتیجه هم خودتون بشمارین.۵ تا اوانسم از طرف من بزارین روش

درسته

این کاری که کردی به سود اکانت ایمپریال هست یا نه ؟ . و اینکه باید چه قدر ضرر بزنی که تازه حسابت صاف بشه .

صحیح

باشه شما درست میگید شما کلا درستید

فقط بدیش اینه از ساعت 4 دارید اون دهو صفر میکنید هنوز نتونستید :D

به قول ممد تریاک کبیر:

کپ ایمپریال تنها نیست دیوار مستحکم دف شمال غرب پشتشه

اشکان جان سنگین بزن مرسی :D

با سلام خدمت همه عزیزان

ما اومدیم ، خوش اومدیم : ))))))

این پست نکته داره

باید از آخر به اول بخونی

پ.ن:لانچرای عزیز شمال غرب ساعت هاتون رو با من تنظیم کنید دوستان

تایمرارو صفر میکنیم

شنبه 4 صبح وعده دیدار ما

تیک تاک تیک تاک

Saman

• ای جوونم

البته من به لقمان عزیز کردیت و لایک میدم که حداقل از همرش استفاده کرد چهار تا دف کشت بشینی ۵۰ روز ناتار رید کنی شب ساعت بذاری که ریدت نخوابه بعد استفاده نکنی ازش جلو چشمات صفر شه که بد تره

اون عارف مشهدی تنبل اگه میومد باهامون این سرور لقمان هم پیش خودمون بود البته شاید با نیک نیم اصلی کینگ آف پرشیا،میوردش جایی که لذت بازی رو ببره و از آنالیز هاش استفاده بشه

سامان ساعتم تنظیمه داداش میخوای این دفعه قبل لانچ، جای ساعت لند که تو پلن اول هماهنگ کردی تارگت رو هم‌اعلام کنیم کف هم این فروم ؟ گندم خور یه سری از دیفالت های بچه ها داره اذیت میکنه دیگه شاید یه چهار تا دونه دف هم کشف بشه تو اس ای (البته به جز دف های خودمون تو سایدشون)

پ.ن:اون ناصر نفتی (میبینی چه قدر بازی با نیک نیم یکی تو فروم راحته؟ یاد بگیر درست بنویسی اسم اکانت داش حجت منو) از غار در نیومد برامون توضیح بده چه بر سر کپ های ارزشمند جنوب شرق در اومد ؟ از دیپلماسی و سیاست بهمون بگه ؟ داشتی برنامه میریختی برای نفوذ مزدور های ساید های مختلف تو شمال غرب ؟ اون اکانتی که خفت با غارت میزدی رو تنها اکانت چراغ زرد مجموعه ما چی شد راستی؟ همونی که گنده گروه تیزی به دستات بود رو میگم آره اون مولتی تو یادت رفت لای اون همه اتک چک کنی ؟ چینج کپ‌ نکردی که کپ های قدرتمند سایدتو حفظ کنی؟ چه خبرا کلا ؟ منبع بفرستیم از کپ های شمال غرب برات چهار تا دف بکشی ؟

• وقتی پستت رو دیدم رفتم یه نگاه به شیت های پلن کردم به خدا اگه یه پخ هم کرده باشیم بهش 😂😂

ببین ترس از تحقیر چه کار میکنه با آدم

پ.ن:میدون تمرین این ورژن ۵۰۰ درصده اگه هنوز متوجه نشدید و فکر میکنید میرید بیابون ادامه کشاورزی و کراپ بازی و مولتی هاتونو رید میکنید و همرتونو میکشید کسی هم نمیبینه چه خبره اونجا کور خوندید ،میرسیم خدمتتون خیلی زود ...

• واقعا دمتگرم قشنگ سوپرایزمون کردی:))

راستی بوی کدوم گل بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• به نظر من جنوب شرق شدیدا مشکله دف داره...

اشکان سر لشکر عزیز تو جنوب شرق نهایت بتونه یک یا دو تارگت رو پر دف کنه، اونم جلوی همرای سنگین شمال غرب، پس خیلی نمیشه تحلیل و آنالیز کرد و جنوب شرق فعلا باید تا میتونه دف بکشه و شمال غربم تا میتونه از این فرصت استفاده کنه و بزنه

جنوب شرقیا احتمال نمیدادن تیم آکسفورد جنگ رو زود گسترش بده و فقط رو زیرساخت و سیاست در فروم تکیه میکردن و آماده جنگ نبودن

اما برعکسش شمال غرب آماده ی جنگ، من فکر میکنم شمال غرب تارگتی نیست بجز مصری هاشون که نتونن دف توش اوکی کنن پس پلن رفتن جنوب شرق سخته...

دوستان امرداد رو دست کم نگیرید... غافلگیر شدن اما تا ریکاوری نشدن باید ادامه بدین، اگر از این برهه در بیان جذاب ترم میشه بازی

شنبه صبح

تیک تاک رو زده سامان

این سری نوبت کیه؟

• واقعا دمتگرم قشنگ سوپرایزمون کردی:))

راستی بوی کدوم گل بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

😂 اشکال نداره اخی

شما رو کسی هنوز قبول نکرده ؟

ای بابا ایشالا درست میشه ، خدایی عجب حالی داری رفتی صفحه اول ؟ دمت گرم بابا

کجا من داغت کردم والا به خدا نمیدونم

اشکال نداره اسم اکانتی چیزی بده میام خودم عیادت 😂😂😂

• عزیز دل این پلن کاتای ده دیفالت فکر نمیکنم چیز جدید یا از سر ترس باشه

والا به پیر به پیغمبر من شما رو اصلا نمیشناسم ولی با این صحبت فکر میکنم اوایل بازیه شماست

عزیزم یه دهکده افتاده یه گوشه چرا ازش بهربرداری نکنم ؟ بهربرداری بخوام بکنم میشه ترس ؟ ترس از چی ؟ 😂😂

تورو خدا یه چیز بگین که حداقل منطق داشته باشه

• سلام خدمت همه دوستان گلم

امیدوارم حالتون خوب باشه

یه تبریک به و خسته نباشید به دو طرف درگیری

خب دنیای تراوین بر پای زد خورد و استراتژی هست خیلی خوشحالم این سرور ۴ ساید فعال داره و بازی داره مهیج میشه برای همه

در باب دو پلن گذشته دوستان عزیز پلنری یه توضیح میدن که چند تا تارگت انتخاب شده بود ؟

یا تارگت های گذشته بر چه اساسی انتخاب شدن ؟

منظورم یه توضیح جزئی از پلن هست چون گزارش خالی حق مطلب رو ادا نمیکنه

واز اون طرف هم دفکوردهای اس ای یه توضیح بدن در مورد این اشتباه دفکورد که دوست عزیزمون اعلام کردن و این که برای خود من جالب بود سایدی که از اول بازی درگیر بوده ایا واقعا دف کم داشته و یا .......

۱۰۰البته که دو طرف وقت گذاشتن که نتیجه دلخواهشون حاصل بشه واین سوالات برای کوچیک یا بزرگ کردن شخص خاصی نیست و صرفا برای بهتر روشن شدن دوستان هست .

روز همگی خوش

پ.ن بهنام عزیزفعالیت فرومت بیشتر کن <3

پ.ن .یه سلام بکنم به مصطفی فلفلی فقط فروم میاد بازی نمیکنه اخرم معلوم میشه یه جا داشته پلی میداده;)

پ.ن یه سلام هم به مهدی لوسیفرعزیز که جدیدا نمیشه باهاش شوخی کرد 8oزهر چش گرفته انگار <3

پ.ن امیر اژ شنیدم امدی داخل سرور یه نامه بزن ببینم کجایی :*

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• والا چیزی که ما داریم میبینیم تو جنوب شرق چیزی جز بازی مسموم و کثیف نیست و کاملا مشخصه تمام سرمایه سایدو گذاشتین رو مولتی بازی و مولتی کشیدن به امید اون روزی که بتونین با چهارتا دمپایی کتیبه بلند کنید و تازه اون زمان از بازی مولتی رید بزنید و همر سازی کنید کجا ۳/6 بازی اینطوریه داداش شما موش کاردانو دیدی؟؟؟؟؟ بگذریم ولی حداقل به قول خودت خجالت که خوب چیزیه و هر کسی هم توانایی کشیدنشو نداره را رعایت کن نیا اینجا نگو مولتی نکشیدین سرتو بالا بگیر مرد و بگو اقا تونستیم کشیدیم والا برای خودت زندگی کن نه برای حرف مردم

• توجه توجه

شخصیتهای زیر گمشده اند، از یابندگان تقاضا میشود درصورت مشاهده نامبردگان زیر با رسم نمودار و شکل حال و وضعیت این دوستان برای ما شرح بدن و ما رو از حال و احوال این دوستان با خبر کنن و مژدگانی دریافت کنن :دی نگران حالشون شدیم :(

شاخ سرور پلیر اکانت تکشاخ : https://forum.speedtra.com/index.php?user/557-takshakh/

وزیر جوان :https://forum.speedtra.com/index.php?user/42-behnam/

ماشین حساب بدست تیم آمرداد : https://forum.speedtra.com/index.php?user/554-a-hkan/

بمب جون بیا همین سنتکام رو بزن از بیابون بخوای بیای نزدیکتر باشه اذیت نشی:) قول میدم خوب پذیرایی بشی:) قبوله؟!

صبح جمعه هستاااا دیگه باید خبر شده باشین چی شده:)

• اقا دو سه تا دیفالت که این حرفارو نداره امتیازش ازاد شده میتونن ده بزنن :D:D

یه سلامی هم بکنیم به چادر به سرا تو اس ای خیلی مخلصیم نیستی چند وقته دلمون برا پستات تنگ شده

مارو دور نندازین

پ.ن:بمبی جونم فک کنم اون روز دوتا مختلف زده بودی 4 هزار پا بودی

بوس بوس;););)

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

ظهر جمعه بخیر

به به عجب سروری شد !

خیلی خوشحالم حالا که بعد از ۳ سال دارم بازی میکنم تو همچین سروریه ، که واسه اولین بار دیدم ۴ ساید بالانس داشت و واسه اولین بار هم دارم جنگ قبل از کتیبه ها میبینم.

دست همه دست اندرکاران درد نکنه.

اول تبریک میگم به برادران آکسفورد و آمرداد بخاطر پلن های اول و دوم که خیلی عالی بود و نمایشی از تیم وورک تمام عیار بود ، خصوصا اینکه در هر دو پلن خیلی از لانچ ها لذت بردم و همچنین انتخاب تارگتها هوشمندانه بود.

اینجور که مشخصه هم طرفین کاملا به هدفشون از پلن هاشون رسیدن و راضی هستن ، بنابراین تبریک میگم و خسته نباشید.

تبریک بعدی هم بخاطر پلن اخیر ش.غ .

اون دو تا پلن اول و دوم به نظر من از لحاظ فنی و همچنین نوع اجرا و در نهایت خسارتی که طرفین متحمل شدن و اهدافی که از پلن ها داشتن ، کمابیش در یک سطح بود ؛

ولی پلن اخیر ش.غ از یه جنس دیگه و یک سر و گردن بالاتر از پلنهای قبلی بود که بدون تعارف جای تبریک و خسته نباشید و دست مریزاد داره.

مخصوصا تبریک ویژه میگم به هوشمندی تیم پلنریشون در انتخاب دقیق و درست تارگتها و همچنین تیم لانچریشون که انصافا دقیق لانچ میکنن(این تمجیدم از لانچ کردنهاتون از طرف لانچرای بازنشسته ایه که رکورد لانچ ۵۴ اتک از یک دهکده و در یک ثانیه رو دارن :دی )

در این بین از اشتباهات ما جنوب شرقی ها هم نباید غافل شد که باعث شد موفقیت پلن ش.غ تضمین بشه که اونم میذارم به حساب انتظار جنگ قبل کتیبه ها رو نداشتن و نداشتن برنامه منسجم برای دفاع تو این تایم بازی.

که البته اینجور که دیدم بزرگترین دستآورد آمرداد تو این ضرباتی که خورد ، همانا سیلی محکمی بود که به صورتش نواخته شد و باعث شد از خواب بیدار بشیم و یادمون بیوفته که درگیری الزاما فقط بعد کتیبه ها نیست .

این سرور نرماله و هنوز ابتدای راهه و به قول حامد طوطی ، ما هم پوست کلفت تر و با تجربه تر از اون هستیم که با چند تا ضربه از میدون به در بریم و تازه داریم گرم میشیم.

عزیزان مقیم در آکسفورد هم خب الآن حق دارید خوشحالی کنید و ندای هل من مبارز تو فروم سر بدید سر از پا نشناسید ، ولی.... ؛

هیچی....هستیم در خدمتتون 😁

بعد اینکه ، یه زمانی یه رسم خوب بود تو فروم که بعد از اجرای هر پلن ، عده ای میومدن و حمله و دفاع و اجرا رو آنالیز و به نقاط قوت و ضعف پلن اشاره و سوالاتی مطرح میکردن.

در ادامه هم تیم های پلنری و دفکوردی طرفین پاسخ میدادن و مجموع این بحث ها باعث میشد بار فنی بازی برای همه بالاتر بره.

ولی اینجا تا به الآن تنها چیزی که بعد از هر پلن از دو طرف دیدم ؛ بوم بوم و لینک حملات و بعدم مقداری کل کل و تمام !

اون آنالیزها خیلی سنت خوبی بود اگر ادامه پیدا کنه ، حالا نمیدونم که علتش اینه که ، دیگه آدمش نیست یا اینکه دیگه حوصله ش نیست.

نکته بعدی اینکه ، چند بار دیدم اشاره هایی شد که اون دو ساید دیگه فقط نشستن تماشا میکنن و از این جنگ دارن سود میبرن.

حرف درستیه اما هر کوارتری برنامه خاص خودش رو داره و نمیشه به کسی ایراد گرفت که چرا خودش رو وسط جنگ دیگران پرتاب نمیکنه و به نظر من هم اتفاقا کار درست همین روندیه که ۲ ربع دیگه پیش گرفتن .

مضاف بر این هم فرض کنیم ش.غ و ج.ش اینقدر همدیگه رو زدن که دیگه توانی برای اندگیم نداشتن و یکی از کوارترهای غیر درگیر اومد و به راحتی واندرش رو ۱۰۰ کرد.

خب سوال اینجاست چه کسی بیشتر از بازی لذت برده؟ اونی که چند ماه رو به هیجان و جنگ گذرونده یا اونی که کل سرور رو در صلح و آرامش بوده( اینا فرضه فقط ) و در آخر فقط واندر بالا برده؟فکر کنم جواب معلومه.

اینجور که اسامی رو میبینم همه ماها حداقل یکبار تا بعضیامون ۷ بار😀 واندر ۱۰۰ شده تو ربع خودمون دیدیم و اگر اینجاییم بخاطر هیجانهای دیگه بازیه و دیگه الزاما عکس یادگاری با واندر واسمون لطفی نداره.

موضوع بعدی همون توافقنامه ست که به نظرم هنوز جای سوال و بحث داره و اینکه اجراش به چه شکل باید باشه ، منتهی خب در بدترین وقت ممکن تو تاپیک ارائه شد .

مثلا من هنوز اعتقاد دارم لینک جاسوسی مربوط به اون خفت (که ۴ روز بعد توافق اتفاق افتاد) باید ارائه میشد چون بزرگترین دلیل برای اینه که طرفین به بندهای توافق پایبند هستن.

اون دلایلی هم که عزیزان آوردن مبنی بر اینکه نمیخوان اکانت اسکاترشون لو بره هم من به پای شوخی گذاشتم چون همگی میدونیم چندین ابزار هست که میشه مشخصات اسکاتر رو به خوبی پوشوند و بعد عکس رو اینجا گذاشت.

در ارتباط با بحث مولتی داشتن هم با توجه به اینکه تو همه کوارترها هست و فقط شدت و ضعفش فرق میکنه ، معتقدم بحث پوچ و بی حاصل و حوصله سر بریه.

راستش من یکی ، همینکه تو این سرور بات و وی پی اس کار نمیکنه راضی هستم.

فقط لطفا نه اینقدر بی نمک باشید و جانماز آب بکشید که مولتی داشتن رو انکار کنید ، نه اینقدر شور باشید که بیاین اینجا بگید ، موتونوم و موکونوم !

یه سری چیزهای دیگه میخواستم بگم که همش یادم رفت (امان از پیری و آلزایمر) و ناچارم منبر امروز رو تموم کنم و شما هم زودتر از روضه نجات پیدا کنید.

پ.ن : بازم پیشنهاد میکنم تو این تاپیک تا حد اعلا تحملتون رو بالا ببرید ، چون قراره درگیری ها بیشتر بشه و طبعا پستها و الفاظ هم تندتر.

ولی تا وقتی توهین شخصی در کار نباشه ، ناراحتی هم نداره.

خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD ().

• باعرض سلام خدمت همگی امیدوارم همه حالشون خوب باشه و ب امید نابود شدن این ویروس منحوس خیلی از دوستا وخانواده های گرامیشونو درگیر کرده همینطور ک دیدین پلن و لانچ ان دبل خوب بود و جواب داد ولی اس ای هم تیم خوبیو داره ب نظرمن میتونه بازیو جذاب کنه هیچی از ارزش های اس ای و اشکان عزیزم کاسته نشده

اشکان ثابت شده ای سلطان :love::love:

ب امید سروری جذاب و پربرخورد

ارمین نو مرسی بیا اعلام کن مردیم از کنجکاوی:love:

• سلام آقا تیرداد عزیز

درسته که اینجا هیچکس واندر 100 ندیده نیست اما هدف بازی همینه، اینکه بتونی با برنامه ریزی و سیاست و هماهنگی واندر 100 کنی

اینکه شما احساس میکنی دیگه واندر توفیقی نداره واسه اینه که این حقیقت رو پذیرفتی که سایدتون توانایی واندر 100 کردن رو این سرور نداره و یا احتمالش خیلی کمه

واندر 100 نکردن امرداد بخاطر سیاست غلطش بوده و هست، پس الان پروژه ی بی ارزش سازی واندر رو کلید نزنید چون چیپه

واندر هم هیجان خودش و استرس خودشو داره و کمتر از جنگ نیست

• بر اساس نوع اکانت ها و ده زدن هاشون من هنوز شانس جنوب شرق رو بالاتر میبینم در لانگ ترم.

البرز جان سلام

دقیقا همین پست های شما و بهنام جان و چند نفر از دوستان عزیزتون هست که باعث این شرایط اس ای شده

وگرنه ما با شما مشکلی نداشتیم

اما شما وقتی از روز اول از جایگاه قدرت پست میذاری باعث میشه انگیزه ما چند برابر انگیزه تیم دفکوردی شما بشه که این نتیجه هارو به همراه داشته باشه

دود این پست های خود شاخ پندارانه توی چشم خودتون نمیره بلکه توی چشم پلیر هایی میره که دارن بیشترین زحمت رو میکشن اما اخرش ساید هیچ دفاعی ازشون نمیکنه دود این پست ها توی چشم گان هیرو میره که بهش میگید خودت اینسرت کن با همرت

دود این پست ها توی چشم تک شاخ میره

دود این پست ها توی چشم python میره وقتی جلو زنش میکنید روی یه ده وسط سایدتون اما بعد کلی موج هنوز اون ده اونجاس

دود این پست ها تو چشم تراکسس میره وقتی یکی از استراتژیک ترین کاتا های اس ای رو داشت باتوجه به موقعیت اما دریغ از کمی توجه بهش

و این چرخه ادامه داره به زودی مارس ها هم طعمه افکار پر قدرت شما توی فروم میشه

پس دوستان به جای این که دنبال مشکل توی ساید ما باشن و الکی بهونه بیارن برن دنبال مشکل توی ساید خودشون بگردن ببینن چی شد که اینجوری شد

روز خوش

11:11:11
    GG

Saman

IMPERIAL UNIVERSITY

MaMaD SeCuLaR

Ali Porro

Ali Fluid

MaMaD GhelGHeli

Meysam

Saman

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط I M P E R I A L ().

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

گویا انبار ناتارای ساید شمال غرب داره کاتا میشه طوری که بنده تو لیست فارمم کلا زیر پاپ 500 ادد نداشتم الان 30 تاشون زیره 300 هست پاپ ناتار !

خواستم گفته باشم ما هم بلدیم کاتا کنیم و از این قبیل کار ها !

اگر ادامه پیدا کنه به دلیل این که مشخص نیست زیر سر کیه این کار مجبور میشیم ناتاری هر 3 ساید مقابل رو کاتا کنیم !

این تهدید نیست و صرفا یک درخواست هست خواهشا دست بر دارید از این کار های کثیف

با تشکر