نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ما شا الله شمال غرب

دم همتون گرم

اینم نتیجه ی ترس جنوب شرق و احتیاط زیاد از حد و محتاط بازی کردن، تمام این همر ها میتونست خرجه شمال غرب بشه، وقتی تو سایدتون دف ندارین که جلو شمال غرب تارگتا رو پر کنین باید هجومی بازی کنید و بزنید...

تبریک به شمال غرب

بازم دو سه پله همرامون رتبش بالا تر رفت <3

• با سلام

دم دو طرف گرم که دارن هیجان میدن به بازی لینک ها رو هم کامل بذارین دوستان .

پ . ن : حاج حسین همینجور پیش بره همرت میشه رنک یک سرور :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• دسته خرابه دست جنوب شرقه؟؟

دوستان جنوب شرق اگه همر خواستید همر ده کپ من هست پوش کنید بیاد بالا حداقل بتونید کتیبه انبارتونو بلند کنید :D

دوستون داریم بوس بوس

به نظر من الان باید از الان و قتی ناتار چیف میزنن دوستانمون یه همری هم داشته باشه که مزاحم همر اکانت شما نباشن و خودشون برنامه ریزی کنن واسه ادامه بازی

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• دوست عزیز ترس نیست:) تیم پاکباز آمرداد تجربه 2راند 100 کردن واندر رو داره :) دف رو پارک میکنن رو اکانت لیدر:) همر های اندبلیو هم لینک سبز بر میگرده تو راه برگشت از بی گندمی لاست میشه و تموم میشه:) بعد لیدر عزیز واندر میگیره و اون دفاع رو پارک میکنن روش و به امید خدا واندر 100 میکنن:)

• خدایی شوخی میکنید؟؟؟ اینا دو راند 100 کردن؟؟ همیناا؟؟؟؟ نمیدونم والا چی بگم فکر کنم خیلی سروره باید بیابون میبود که اینا 100 میکردن!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• چه خبره باو لینک بدید ببنیم کی زده با چی زده !
    چه خبره !!!!

انتی اسپم: چرا ناتار در نمیاد زخم شدیم باباااااااا منبع نیست!

لینک اتک لدفااااااااااااا

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگه حریف مایی

ایستاده مردن بهتر از روی زانو زندگی کردنه!

ir: سرور 8 teus پلیر سه دات بودیم سرور 6 راند آخر artoosh و سرور 2 راند آخر وووووچند تا سرور دیگه! حاجی 10 سال پیشه یادمون نمونده!
    متاسفانه دژکوبم ممد نوب بودم

• شیطنت نکنیم!

حاج حسین عزیز <3

خیلی سخته برای کسی که آتش گرفته توضیح بدی نباید بدود!!!!!!!

وقتی اینجوری میگی نگران کنندست فکر کنم متوجه شده باشی;)(این همرا تارگت می خواد ).

کله پاچه فردا صبح

تیک تاک

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• داداش چه گیری دادی به رتبه همرا اینا تو ساید شما احساس میشه ما چیزی حس نمیکنیم رتبه ما همونه که بود جا به جا نشد😶😶😶😑😑😑😑

• آقا یه سوالی خیلی ذهنمو مشغول کرده

شما که اجازه نمیدادین توتن کپ ۱۵ کراپی بگیره

الان چی شده اجازه دادین توتن فیدر ۱۵ کراپی بگیره؟!:huh:

اگه هنور دهت هست بگو تا برات اوکیش کنم هر چند به ما نمیخوری خیلی زوده برات بخای عکس از ده ما بزاری

• درود بر تمام دوستان

غلط غلط چه بخواهی چه نخواهی

تبریک میگم خدمت تمامد دوستان داخل ساید NW

و خسته نباشید خدمت تیم پلنری و لانچری

الحق پلنه قشنگی بود دمتون گرم

و اما باز هم اشتباه من و تشخیص اشتباه و اشتباه من هیچ وقت به پای ساید من و تیم من مباید نوشته بشه

من فقط میتونم بگم شرمنده شدم

و جز شرم ساری چیزی برام نمونده

شاید انتخاب من اشتباه بوده

و شرمنده اعتماد رفقام شدم

و رو سیاهی و شرم ساری برام ماند

ولی تراوین همین هست

همهی ما به عشق همین تراوین رو بازی میکنیم نه چیز دیگه

باز هم تبریک‌میگم

• سلام خدمت شما دوست عزیز یا بهتره بگم اشکان

ببین کسانی که این سمت رو به شما دادن و انتخاب شدین اعتماد کامل داشتن بهتون و این یه بازی هستش که هزاران پلن روی میز هستش و قابل انتخاب و باید حریف رو سنجید و دست کمش نگرفت و اولین پستی که واقعا من به شخصه تو این مدت بازی خوشم اومد پست شما بود از طرف ساید شما که با تمام احترام نوشتین شرمنده هستم جلو رفقا بخاطر انتخاب اشتباه ولی بازم میگم شرمندگی نداره دوست عزیز بزرگی شما ثابت شده هست

به امید اینکه همین جوری بازی جذاب و دیدنی پیش رو داشته باشیم و یه کپی از متن شما با اجازه :

همهی ما به عشق همین تراوین رو بازی میکنیم نه چیز دیگه

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام بر جنگجویان سرور چه اینوریا و چه اونوریا

یه مدت کم پیدا بودم الان دلم نیومد نیام چیزی بگم و برم...

اول تبریک بگم به شمال غرب بخاطر ۲ پلن موفقشون. :thumbup::thumbup:

دوم تبریک بگم به جنوب شرق بخاطر یک پلن موفقشون. :thumbup:

نظر شخصیم اینه پلن های دو طرف موفق بوده چون هر دو طرف به اهدافی که می خواستن رسیدن. حالا یه مشت عدد کم و زیادش از نظر من مهم نیست و نبوده.

الان درگیری بین ۲طرفی هست که دلیل اومدنشون تو سرور با هم فرسنگ ها فاصله داره. یه طرف (آمرداد) اومده برای رقابت تا آخر سرور (شاید برنده هم نباشه الزاما) و طرف دیگه اومده برای جنگیدن با طرف مقابل (آمرداد) و فقط هدف اینه که جلو آمرداد را بگیره.

این موضوع از نقاطی که دو طرف ازش دفاع می کنن کاملا مشخصه.8o

به هر حال این تفاوت باعث قشنگ شدن سرور برای هر دوشون شده.

پ.ن۱: یک سوزن به همه بزنم اونم اینکه همر غیر کپ مخصوصا دیفالتش اگه تو جنگ استفاده نشه. داشتنش عاقبت خوشی نداره.

پ.ن۲: بلاخره نمردم و یه سرور دیدم تو مملکت خودمون که قبل کتیبه هاش جنگ داره.

پ.ن۳: تاثیر اون مصری های معروف داره کم کم مشخص میشه. نگید که بی تاثیر بودن تا الان که ...

پ.ن۴: سرور تازه برای ۲ساید خوشکل شده. اون دوتا هم که دارن کشاورزی می کنن همچنان. :S

پ.ن۵: ما عادت نداریم با خوردن چندتا همر و کپ حذف کنیم. تا آخرش هستیم خدمتتون.

ارادتمند

حامد

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

خسته نباشید به هر دو ساید درگیر در بازی

این پلن برد برد رو به ساید خودم تبریک میگم و ممنون از تیم پلنری و لانچری که واقعا انقدر تعدادشون زیاد بود دیشب تا امروز صبح که بخوام اسم ببرم از قلم میوفتن

مرسی از کاکوها که همرا رو علیرغم اینکه دقیقا بعد از پلن اس ای با مشکلات زیاد خوابوندن و تمام بچه های اکسفورد برادرز که تو‌این مدت پلن داشتن و دارن همرا رو ساپورت میکنن و در اخر شرمنده دوستانی که از همرشون استفاده نشد در این پلن (جبران میکنیم)

اشکان جان کاکو شما عزیز مایی و همچنین احترام تمام قد به تمام پلیرهای با اخلاق جنوب شرق

پایدار باشید

پینوشت : حامد طوطی جان اگر درست گفته باشم، کاکو باور کن ما سروری نداشتیم که تا بعد از کتیبه کشاورزی کنیم ، ذات این بازی جنگ هست و لذتش هم در همین زد و خورد ها ، این پلنها ادامه داره تا همه سر ذوق بیاییم و از اینکه وقتی رو داریم با این بازی پر میکنیم توام با لذت هم باشه

• سلامی بکنم به همه از رو تخت بیمارستان بخش کرونایی های رو به مرگ.

قشنگی تراوین به همین پلن هاش هستش. بعد از ir و مخصوصا مقدماتی ۲۰۱۲ سرور خوب اینجوری زیاد ندیدم. با اینکه قرار نبود باشم اما میبینم که خوب شد هستم.

یه خسته نباشید ویژه میگم به تیم لیدری NW

میثم و زاوش و سامان و مصطفی و علی

و با تشکر از تبم خودمون 😃

و تشکر ویژه از گرزیایی که کرونا داشتن و جنگیدن 😃😃

نوید سیستم

با گوشی

از بیمارستان

کرونایی ها

All Servers ----Navid SysTeM

Moghadamati 2012ir ----- 6boy

Dejkoob &final2012 ------ Apex Team

&

Farming Machine ----- join new team

• با درود و سلام مجدد

اول از همه بابت اجرای پلن به تیم شمال غرب تبریک میگم هر چند این اول راه هست و زد و خورد این بازی شبیه گل زدن در بسکتبال هست بماند که همچنان معتقدم برنامه ای در تیم رقیب واسه بعد از مید گیم ندیدم. گویا تمام هم و غمشان شده زدن قبل از مید گیم.

این سرور هم که اومدم کنار دوستان قدیمی و یا حتی رو در روی برخی قدیمی تراشون به واسطه این قبیل پستها نبوده و صرفا" خوشگذرونی و دور همی به یاد گذشته مد نظرمون بوده است.

گذاشتن چنین پستی در بخش اعلام آمادگی هم معایبی داره و هم محاسن خاص خودش. بنابراین نگرش یکجانبه به این موضوع خطایی به همراه خواهد داشت که میشه به وضوح در آینده برخی بازیکنان دید.

هر چی باشه این بازی تیمی هست و هر تیمی منسجم تر عمل کنه موفق تر خواهد بود به شرط داشتن برنامه مدون تا پایان مسیر.

اشکان جان خسته نباشید

همونطور که بالاتر اشاره کردم تازه شروع راه هستو اتفاق خاصی نیوفتاده. مهم تلاش شما بوده که همواره مورد اعتماد کل اعضای ج.ش بوده و هستید.

باید بپذیریم اگر قرار باشه همه پلنهای طراحی شده توسط پلنر رقیب قابل تشخیص باشه که باید ما هم انتظار دیوار شدن در پلن قبلی را میداشتیم.

همه این شلوغ بازی ها و اتوبوسی پست گذاشتن بوم بوم و بوق بوق هم دست کم اثری رو اغلب فروم نویسان نداره همونطور که مناظره های بایدن و ترامپ اثری روی نظر سنجی ها.

اون چیزی که مهم هست و شخصا" همواره تلاش داشته ام به تیم دف کورد منتقل بشه داشتن برنامه منسجم هست. قطعا" وقتی طرف میگه حساب کردم مهاجم میدون تمرین فلان داره و من فیک هستم ضربه اش را خودش خواهد خورد.

شما انباردار دفاع نیستید که از کارت پشیمون باشی بلکه فقط بر اساس اطلاعات دقیق مدیریت می کنید و به حق پر کردن 5-6 تارگت این تایم سرور برای کسانیکه یکم با تفکر گرفتن دف از ساید پیش میروند تبعات به همراه خواهد داشت.

پس سرت را بالا بگیر مرد که موقع گل کاشتن شما هم می رسه. هنوز کسانی را داریم که همر واندرزنشون را استارت هم نکردند. بذار حریفمون دلخوش باشه به زدن چندتا همر. مثل همیشه دفاعمون در اختیار شماست. دفساز بودن هنری هست که اولین خصلتش داشتن حوصله بالاست.

به وقتش کتیبه انبار که هیچ ...

حالا روز خوشی اوناست بذار اوقاتشون خوش باشه و شش صفحه بیاند اسپم بوم بوم و ... بذارند.

شخصا" منتظر تحلیل پلنرها و دفکوردها هستم و امکان داره به دلایل امنیتی سایدشون چیزی هم نگند.

بازم تبریک مجدد میگم به دوستانی که همرها و آنویلهاشون را در اختیار تیم میذارند چه در ج.ش و چه ش.غ

پ.ن 1 : دوستان ج.غ هم گویا بدشون نمیاد سرور نا متوازن بشه و شیطنت هایی در مرز ج.ش می کنند ؛ شاید پشت پرده خبرایی هست.

پ.ن 2 : تازه 20% زمان سرور گذشته یکم زوده واسه خیلی چیزا;)

شاد و پیروز باشید

NAF

• بماند که همچنان معتقدم برنامه ای در تیم رقیب واسه بعد از مید گیم ندیدم. گویا تمام هم و غمشان شده زدن قبل از مید گیم.

خب خداروشکر از شمال غرب کلا بلد نیست و دژکوبیه

رسیدیم به بعد میدگیم بلد نیستید و دژکوبی میشید :D

هر چی باشه این بازی تیمی هست و هر تیمی منسجم تر عمل کنه موفق تر خواهد بود به شرط داشتن برنامه مدون تا پایان مسیر

خداروشکر الان ساید شما برنامه خوبی داره

یه عالمه ده برای دف سازی هست

اکثر بچه هاتونم که میدونن تایم رسیدن دف شون به واچ اند لرن چقده پس کارشون راحته سریع دف رو میفرستن از این به بعد

:D

باید بپذیریم اگر قرار باشه همه پلنهای طراحی شده توسط پلنر رقیب قابل تشخیص باشه که باید ما هم انتظار دیوار شدن در پلن قبلی را میداشتیم.

داری شوخی میکنی؟؟

پلن قبلی شما؟

خخخخخخ

نیستمت حاجی نیستمت

4 تا همر بلند کردید

17 ساعت لانچ کردید

این همه بیدار بودید که الان نمیتونستید درست اتکارو انالیز کنید امروز

که بیاید کراپ سطح 13 رو بزنید؟؟

کیدینگ می؟

حالا روز خوشی اوناست بذار اوقاتشون خوش باشه و شش صفحه بیاند اسپم بوم بوم و ... بذارند

شما اسم اکانتتو بده من تایم لند میدم بهت ببینم دف میکنی یا نه :دی

بعد بیایم بوم بوم کنی

ما تفریحمون بوم بومه

خدایی پست نذار شما برید موج بگیرید رو کپ ما که آبروتون بد داره میره عزیز

پ.ن:اشکان جان شما ثابت شده ای پیش ما مطمئن باش هنوزم یکی از کار درست ترینایی

Saman

• اقا من دیدم تنور داغه و امرداد افتاده گوشه رینگ خواستم یه سلامی کنم بهشون: سلام جوان ایرانی؛ سلام.. خفن ترین تیم جهان نکشیمون :دی

امروز درس هفتم رو آنلاین برگزار میکنیم.. تیمی که تیم نباشد تیم نیست :دی همه با هم تکرار کنید..

• الوعده وفا سعید جون :))

درود به همه دوستان

خسته نباشید به هر دو ساید

یه دست مریضاد به دوستان شمال غرب که از صدای بوم بوم اتکهاشون تپیدند بت خانه ها در فرنگ داداش جوری پلن زدید که قیمت دلار جابجا شد جوری لینک سبز در آوردید که پس فردا بورس هم سبز میشه خووو کاکو این چه کاری بود میگم زشت نباشه شما نوبهای دژکوبی دارید قدیم بازهای تراوین رو می زنید....

• با سلام

دوسته عزیز در این که کل ساید ها مولتی دارن شکی توش نیست دلیل این انکار شما چیه مشخص نیست :دی

ولی ساید جنوب شرق طبق گفته شما مولتی نداره و فقط اون اکانت هایی که داخل اتحاد هستن تعدادشون 183 تا اکانت هست که مدیونی اگر فکر کنی همه اکانت ها پلیر ندارن و مولتی نیستن ! حالا اونایی که بیرونن بماند

کل همر های لانچ شده هم اگر اشتباه نکنم از ده دیفالت دوستان بوده و مولتی اکانتی رید نشده عملا و همش از رید ناتار به دست اومده !

چجوریه که مثلا اکانت M A R S همرش جزو Top 5 سرور هست مولتی نزده ولی بقیه همرشون با مولتی این مقدار شده ؟ پاک بازه کی بودین شما ؟

پ.ن : آقا ما دوستون داریم و این صرفا یک بازی هست و دلیلی نداره الکی توهین بکنیم به هم

• خب بعد از 3به1 حریف میطلبیم و شما دژکوبی هستین به ما نمیخورین و یه کاری نکنید فردا روزی خواستید با کسی متا کنید بگن اوه اوه دژکوبی هستید با آمرداد هم سرشاخید ما متا نمیکنیم و کپ امپریال تو اس ای به ضررتونه و کپ گرفتن بلد نیستید اکانتاتونو عقب انداختید و آمارایی که میومد شمال غرب تو همه زمینه ای تر زده و شمال غرب پوشرن و شمال غرب مولتی بازن و شمال غرب بلد نیستن پلن برن این حرفا و خیلی حرفای دیگه که بخوام لیست کنم یه طومار ازش در میاد بازم رسیدیم به مولتی بازی =)))

نه خدایی خسته نشدید ؟بشمرین ببینین چقد بهونه گرفتین و حرفای صد من یه غاز زدین از اول سرور !این در حالیه که هنوز 50 روز از بازی گذشته !!به والله من از این همه حرف و حدیث و بهونه هاتون خسته شدم...بابا مثل مرد بازی کنید چرا عین پیرزنا خاله زنک بازی میکنید ؟چرا دنبال ترحمید با این حرفا؟

یکیتون تو پروفش نوشته :

در بیشه ی شیران این یک قانون است :

اگر طالب صلح هستی ، پس آماده ی جنگ شو

یکی دیگتون میاد میگه خاک مولتیاتونو به توبره میکشم آخرشم میرسیم به همون حرف همیشگی شما مولتی بازید ما باهاتون قهریم ؟بس کنید این بازی مسخره رو بسه دیگه.

حرف آخرم اینه:حدود 200 اکانت در ج.ش حضور دارن و به گفته ی وزیر جوانتون حدود 90 تا پلیر دارید کلا پس اون 100 و اندی اکانت پلیرش کیه ؟ادمین ؟خورزوخان ؟مولتی بازای شمال غرب ؟

امیدوارم این پست تلنگری بشه و بجای سفسطه های بی پایان راه دیگه ای پیش بگیرید.

به قول یه بنده خدایی که چندصفحه قبلتر نوشته بود اگه شکست خوردی طوری لبخند بزن که دشمنت به بردش شک کنه !

پ.ن:تبریک به تمام مجموعه ی آکسفورد و آمرداد برای جذاب کردن سرور