نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم
    بووووووووووووووووق بوق =))))))
    ما زدیم بدم زدیم ما 3تا ده پروندیم 2 تا هم چیف کردیم 3تا چنج کپ گرفتیم یه همر دیوار کردیم
    400تا گرزی لاست دادیم هیچ ننگی از این بالاتر نیییییییییییییست
    فقققققققققققققط بذاریییید بخندممممممممممممممممممممم من =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

پ.ن:با مود اون یارو تو پایتخت بخونید :)))))))

• احسان دروغ نگو من ۱۱۰۰ تا گرزیم مرد;(

۲۵۰ تا تی کی هم مرد;(

این انصافه؟;(

SepehR jingoolak

Farming machine

• به احترام شمال غرب بزرگ برپا

زدیم‌نفت در اومد که 😂😂😂 تو این تایم سرور انتظار همچین چیزی داشتید اسپید ترا باز های جیگیلی میگیلی؟؟؟

وای به این‌همه شکوه....

وای به این جبرووووت....

#تسلیت جنوب شرق

پ.ن:لینک ها به زودی ،اون دوستان ساید های بغلی که نمیدونن چی شده ،همر تک شاخ ۰ شد لینک سبز ،همر ترکسس ۰ شد لینک سبز ،دکتر ترکس چیف شد،لئون چینج کپ، واج اند لرن چینج کپ،پیتون ۶۰ ۷۰ درصد همرش رو دیوار کرد رو همون ده معروف ایمپریال تو SE قبل لند اتکش

به نکته‌ای با مزه هم این بود که زیر اتک دیستروی تک شاخ چینج کپ کرد رفت سنگتراشی زد همه کار کرد ولی .... به قیر رسیدیم لینک سبز

کپ هایی که این قدر بهش مینازیدن هم با یه فیک چینج میشه اینجور .

• بذار الان لیدرشون میاد منابعی که خسارت خوردی رو حساب میکنه اگه خیلی زیاد نبود خودم برات جبران میکنم :(

آقا چ وضعشه ؟2 تا کپ لول 11-13 میزنن بعد از 16ساعت لانچ بعد ما بلافاصله چاه نفت میزنیم ؟:| چتونه دژکوبیا ؟اومدین مهمونی ینی چی این مسخره بازیا ؟=))

پ.ن:خسارات پلن رو باهم بررسی میکنیم 5تا ده از بین رفت که خرجش 15تا مهاجره به عبارتی میشه حدود 300کی منبع
    1100تا گرزی لاست دادیم که میشه حدود 27500 چی ؟بازم ما سود میکنیم اینجوری ؟اوکی بای :|

• سامان جان یادمون نرفته تئوری اینسرت منابع از طریق بخش پیشنهاد در بازار از جانب چه کسی مطرح شد. بهتره به جای این حرکات ژانگولر به قول مازیار خان رو روال سایر بازیکنان دنیا کار کنید تا با وقت و هزینه ای که میذارید بهترین نتیجه را بگیرید.

دفعه بعد هر جا اسم منو دیدی حذف کن برو

چون یه ژانگولر بی اعصابم :D

یاد گرفتید لینک سبز چجوریه؟؟ یا بازم بزنیم یاد بگیرید

هتریکیه کی بودید شما

الان تو اس ای یه همر هست اونم کپ منه :دی

• اندبلیو ضرر کرده:( چرا فکر میکنید پلن موفق بوده؟! الان دوستان انالیزور آمرداد میزان خسارت اندبلیو و دستاوردهای آمرداد رو با نمودار میذارن کف فروم متوجه میشید چقدر ضرر کردید:| فقط پتانسیل بفنا میدید:(

•        الله اكبر اين همه جلال

و بار ديگر NW از انچه كه در نقشه ميبينيد به شما نزديكتر است

تبريك به بچه هاي شمال غربي كه هنوز جاي ده هاي گان هيرو علف سبز نشده بود با ذكر گرگم و گله ميبرم به سايد حريف يورش برده و ٤٠ خونه از خاك SE رو به NW اضافه كردند

پ.ن: اقا من ميگم بيايد جاهارو عوض كنيم شايد اين سرور جنوب شرقش خرابه تقصيري ندارند بندگان خدا :))

• دسته خرابه دست جنوب شرقه؟؟

دوستان جنوب شرق اگه همر خواستید همر ده کپ من هست پوش کنید بیاد بالا حداقل بتونید کتیبه انبارتونو بلند کنید :D

دوستون داریم بوس بوس

• cg0s_download.jpg

تبریک به دوستان شمال غربی بابت اینکه باز فروم رو داغ کردن

پ ن : تبریک به جنوب شرق که الان فقط ماشین حساب دست گرفتن و دارن حساب و کتاب خسارت و سود رو انجام میدن و بعدا میان فروم !!

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• با عرض سلام و خسته نباشید

تبریک به ساید شمال غرب و تسلیت به ساید جنوب شرق و ایشالا که دوستان جنوب شرقی به تایم کتیبه میرسن و اگرم رسیدن با همرای خودشون کتیبه بلند میکنن و نیاز به قرض گرفتن همر ندارن دیگه :دی

هرچند که این پلن همانند پلن های قبلی اجرا شده تا به این جای سرور کلا به سود جنوب شرق بوده و شمال غربی ها کلا تو ضرر بودن و هستن :دی ولی خب بازم ممنون میشیم منبع و تایم ساخت زیرساخت واسه همر و تایم ساخت همر رو محاسبه کنن بذارن کف فروم چون ما همونجور که از اول سرور در جریانید ماشین حسابمون خرابه :دی

با تشکر

پ.ن : چه سکوتی :دی

• تک شاخ جان یه چیزی بگو چرا ساکتی؟

میخوای همرت نباشه تا کنارت باشه کی؟

آقا میگن تو اس ای امشب چراغارو خاموش میکنن هر کی میخواد بره

ولی امروز دلم برا اون پلیر اس ای سوخت که لیدرش تشخیص داده بود python ریله همره بنده خدا رو کوبید تو دیوار :D

ینی تک شاخ و ترکسس رو که پروندن

اون بنده خدا رو هم خودتون خود زنی کردید

میگم یکم زشت نباشه هر دفعه دفتون میره رو مارس و واچ اند لرن؟

یه سوال تا کی باید واچ کنیم تا لرن بگیریم خفنا؟

watch and lose baby

• دوستان محترم شمال غرب بیاید برید همون سایت بغلی بازی کنید ابروی دژکوب بازارا رو هم نبرید وقتی جنبه سرور نرمال اسپیدترا رو ندارید

دو کپ ۱۳ رو کراپ کردن جوابش۴ تا همر پروندن نیست کپ زدنه!!

پ.ن۱. ما اومدیم ریکاوری کنیم بعدتعطیلات بریم یه استارت مجدد یه ساید دیگه بزنیم با این تفاسیر صبر میکنیم ببینیم سرور ارزش استارت داره یا نه

• bih0_untitled.jpg

فكر كنم مثل باخت يه بازی فوتبال کسی وقتی به بازیکنان میگن کسی حق مصاحبه نداره الان جنوب شرق هم همن وضع هستش

بازم تبریک به مهاجم و مدافع اقا لا اقل لینک و عکس بزارید یا میخواین از جنوب شرق عکس بزارن و دستاوردهاشون رو بنویسن !!!

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• درووود

آیا کپ برای شما ارشمند است؟؟ اونم کپ 18-17 با تولید میلیونی

و

https://ts1.speedtra.com/reports.php?id=5f884f6d7833d431495f20d5|1574f149&t=1

لااقل کاتاها رو جاخالی میدادی اینم باید آموزش بدیم؟

بدروود (:*بهنام اینم بوس )

پ.ن: تازه خواستیم گرم شیم سرد شدیم;)

پ.ن: تبریک به عزیزان خوب شمال غرب

و خسته نباشید به زاوش میثم مصطفی سامان مهدی عزیز

با دم شیر نباید بازی میکردی

• خب بریم سروقت پست اصلی

تبریک میگم به هم کوارتری های عزیز بابت این پلن گسترده و زیبا

واقعا جای دفاع برای دوستان ج ش نموند و حرفی هم نمیمونه

از جنبه ی مزاح موقعیت اکانتمون توی دفاع نوشته شده بود ما بیگناهیم و دوستان حال کردن به اون جمله الان هم حلالمون کنید :(

متاسفانه لینک من سبز نبود و لاست خورد همرم که یک پله سقوط کرد ;(;(;(

از جنبه ی فان قضیه بگذریم دوستان یه توضیح بدن دفاع رو کجا میفرستن؟بچه ها ترسیدن لاست جاسوس بخوریم دیگه جاسوسی نکردن ببینن دف کجا رفته (تقصیر شماس که مسخره کردید لاست جاسوس رو)

یک سری از دوستان هم چنج کپ مارو مسخره کردن که امروز علاوه بر پریدن ده هاشون چنج کپ هم کردن! کپ شما لول چند بود؟ من روراست گفتم ۱۴ ۱۵ بودم لطف کنید شما هم بگید.

در هر صورت این فقط یه بازیه و ما مخلص همه رفقا هستیم.

پ.ن:به یاد موش کاردان که تک دفاعمون بود:saint:

پ.ن: شیر خفته بیدار شد

پ.ن:لینکارو مصطفی میزاره

پ.ن:اون دوست عزیزی که میخواست منبع پوش کنه واسه ی خسارت لطفا بفرس واسم دمت گرم<3

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

SepehR jingoolak

Farming Machine