نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• اینجاس که باید بگیممم لوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول

واقعا در پوست خودم نمیگنجم از این پلن زیبا ومتحیر کننده واقعا برگی برامون نموند از حجم خسارت وارده =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

تا قبل اتک وضعیت بچه ها بعد از 16-17 ساعت پلن و لانچ : فلانی چیفه فلانی دیسترویه دف بره فلانجا فلانیو فلانی اینسرت شن
    و اما بعد از لند:

میثم :|
    زاوش :|
    کاکو :|
    مصطفی :|
    علی :|
    مهدی :|
    خودم :|
    اینسرت زنا :|
    کپ مرغ :|
    کپ استرانگ :|
    سواره های اینسرت :|
    و مابقی پلیرای ساید :|

پلیرای سایدای بغلی قبل لند:اینا رفتن برا #انتقام_سخت حداقل 3تا همر چیف میکنن 3تا دیستروی

و اما بعد پلن :|

تبریک میگم بهتون خسارت زیادی بهمون وارد کردین کمرمون راست نمیشه دیگه :))))))

پ.ن:کراپ لول 11 چنج کپ شده خود زنیه ؟اوکی بای =))

• با سلام خدمت همه عزیزان

ما اومدیم ، خوش اومدیم : ))))))

امروز شاهد لند پلن ! Hail , Gone Hero مجموعه آمرداد روی شمال غرب بودیم.

خسارات پلن به چند قسمت مستقیم و غیر مستقیم تقسیم میکنیم که جداگانه به هر قسمت میپردازیم.

خسارات غیرمستقیم :

• دیوار شدن 5000 اسکات

خسارت تقریبی : 2 میلیون منبع

• چنج کپ شدن های متعدد !

خسارات تقریبی :

1. از بین رفتن کراپ های یک 15 گندمی 16 یا 17 یک پایتخت به ۱۰ اکانت فارمینگ ماشین = 12 میلیون منبع
    2. تخریب شدن منابع و کراپ های یک 6 کراپی اکانت علی21 که میشه تخمین سطح 12 13 زد = 4 میلیون منبع
    3. تخریب شدن سربازخونه اصطبل بزرگ در هر ۳ تارگت : 6.5 میلیون منبع
    4. تخریب شدن ابجوخوری در ۲ تارگت : 7 میلیون منبع
    5. تخریب شدن سنگتراشی ۲۰ در ۳ تارگت : 0.5 میلیون منبع

خسارت تقریبی کل : ۳۶ میلیون منبع

در دقیقه نود کپ ایمپریال هم چنج شد پس خواهیم داشت :) !!!

1. تخریب ابجوخوری 3.5 میل
    2. تخریب سربازخونه اصطبل بزرگ 2.1 میل
    3. سنگتراشی آوانس :)

خسارت کل : 41.6 میلیون منبع

• لانچ های هیجانی و فیک هایی که با توجه به نبود یونیت مناسب با چیفر زده شده !!

خسارت تقریبی : 0.13 میلیون منبع

فشار روانی شدید !!!

• لند 12 موج کاتا روی مرغ آتش

• لند ۸ موج کاتا روی اکانت stronghold

• لند ۸ موج کاتا روی اکانت B i g

خسارات مستقیم پلن :

تخریب 15 گندمزار قلعه سطح ۱۳ : 4.5 میلیون منبع

تخریب 15 گندمزار بیگ سطح 15 : 13 میلیون منابع

تخریب 15 گندمزار سطح 14 زاوش و 9 ساختمان : ۱۱ میلیون منبع

خسارت کل : 28.5 میلیون منبع

ضمنا فراموش نکنیم که این کپ ها تا الان ساعتی N منبع تولید داشتند اما این N تولید تا مدت نامعلومی در دسترس نخواهد بود تا کپ ها ریکاوری کنند

کل خسارت وارد شده حدودا عددی 75 میلیون منبع تخمین زده میشود.

تحلیل پلن و خسارت و بالاپایین هاشو به سایر بزرگان فروم واگذار میکنیم.

در آخر جا داره تشکر ويژه کنم از بچه های تیم پلنری و لانچری.نتیجه زحماتتون رو گرفتین !

و خسته نباشیدی هم میگم به بچه های تیم دف کوردی شمال غرب.لذت بردیم.حقیقتا رقابت با شما برای خود بنده خیلی جذاب و هیجانی هست ! دمتون گرم

سپاس

پ.ن : رضا جان چنج نیم یه مقدار قدیمی شده

پ.ن : دیدی اخرش فیک بود؟

پ.ن : راجب اسکات با توجه به صرفه جویی در فضای عکس دف تراکسس سانسور شده.دف خاصی نبوده که حساسیتی روش نشون بدین و تقریبا خالی بوده

• آقا قرار نیست یکی لینک بزاره؟ کل کل باشه برا بعد از لینک، مردیم از کنجکاوی، یمشت معتاد تراوین رو اینقدر نزارین تو کف

بدن درد گرفتیم8o

سلام حاجی خوبی؟ چخبرا؟

حاجی شما که ماشالا خودت استادی

ما پلن رفتیم ولی توی تاپ انگار nw پلن اومده؛ کاملم دیوار شده :))

دیگه خودت تا آخرشو بخون:|

اینم لینک خدمت حاجی خودمون

پ.ن: الهی اسیر غول بیابانم بکن؛ ولی اتک فیک روم سبز نگیره :|

• درجایی یه عملت به بار نشسته، نیازی به توضیح اضافه نداری. تیمی که مغلوب شده، بالطبع از هر حربه ای استفاده می کنه تا فضا رو گل آلود کنه. منتهی این «لحن» تو هست که در ذهن خواننده اثر می ذاره، وقتی متن طولانی می شه. و خیلی مواقع، یه فاتح با لبخند کاریزماتیک، خیلی خیلی مؤثرتر هست تا برنده ای تا قرون آخر می خواد دعوا کنه -- ملت فک می کنن حتماً اونقدرا هم فاتح نبوده که هنوز داره گل آویز میشه

در صورت ارائه کپی کارت ملی و کپی شناسنامه افرادی شمال غربی که کپشون صفر شده ، پوش منابع انجام می شود

• تسلیت من به شمال غرب بابت چند موضوع

اول اینکه لینک سبز خوردید - هرچند ۱۱ که نبوده - مفت باشه کوفت باشه

دوم اینکه قسمت اموزش سایدتون به شدت ضعیف عمل میکنه ، کسی که کراپاش ۱۱ هست نباید واحه سوم بگیره

سوم این فقط یه ازمایش بود که ببینیم در شمال غرب شعار همه واسه بی کپا و بی کپا واسه هیچ کس واقعی هست یا نه که به حمدالله اینطوری بود

پ.ن تیم اسکاتری تون که منهدم شد اما ۶ ک اسکات ندیدیم :)

پ.ن‌:۳ تارگت زده شد ، چند نفر هم خودشون کپای ناز ناز ۱۵۰ ٪ شون رو چنج کردن و کمک به پلن ما کردن

پ.ن: کپایی که زده شد هیچ کدوم ۹ گندمی نبودن ، احتمالا ۹ گندمیا با ۱ دونه کاتا کراپ لاک شدن و فیک بوده روشون :)))) مرسی که پلن ما رو ابعاد دیگشو نشون میدید کوچولو های دژکوبی من

• بوق بوق

بوم بوم

شما رو کراپ چند آبادی سوم رو میگیرید؟رو کراپ 11 میگیرید؟

ما اصلا پلن فیک هم اومده بودیم دستاورداش اندازه دوتا پلن شما بود

این همه جاسوس چرا دیوار کردین؟:P:P

• سعید جان ساید تا ساید فرق داره
    شغ یه مسول آموزش داره از اول سرور برنامه میده به اکانتا که بذارید مصریا ۱۵۰ ها رو بگیرن، بعد برنامه میده به مصریا که حاجی مدیونید اگر از ۱۰ بیارید بالاتر، حالا دیگه دستتون خورد تا ۱۱ هم اومد اشکالی نداره،لابد یه قسمت از سوپر برنامه ویژه اش هم اینه که رو کراپ ۷-۸ واحه سومو دیگه گرفته باشید.
    اینا همش رو برنامه است، درست نیست ریشخندشون کنید.

• عزیز بوم بومی بوق بوقیم اینکه چرا رو کراپ 11 واحه سوم گرفتن و کی گرفته به خودش مربوطه!اینو مثلا روش مانور میدین که به چی برسین ؟=))

دست آورد این پلن 2برابر پلن ما بود ؟اوکی بای.

به دیوار شدن جاسوسامون مینازی ؟خیلی خوبی تو بخدا =))))))))))))))))))))))))))صرفا محض اطلاعت میگم هروقت پلنی زده میشه اسکات کشیده میشه تا کمک کنه به تصمیم گیری و حذف تارگت حالا فازت چیه میگی اسکات دیوار شده نمیدونم ینی انتظار داشتی اسکات نکشیم ؟=))حداقل ما اگه اسکات زدیم 1کی 1کی زدیم و لینک نگرفتیم شما فازتون چی بود 500 تا میزدین دیوار میشد 500تا دیگه میومد ؟تمرین سیم سکند اسکات داشتین ؟:))

به هرحال هر پلنی دستاوردی داره هم برای مدافع هم مهاجم ما به چیزی که میخواستیم رسیدیم امیدوارم شما هم رسیده باشید.تبریک میگم بهتون :))

• جدای این بحثهای حاشیه ای و کل کل دوستان شمالغربم تو این چند روزی که اسکات هاتون دارن ریکاوری میشن احیانا" خواستید جایی اسکات بکشید لینک بفرستید در حد توانم براتون اسکات میکشم :whistling:

اگر کپیتال هم براتون مهم بود میتونستم منابع پوش بدم که دوباره کراپارو یازده کنید که خدارو شکر مهم نیست،بازی که ارزش این حرفهارو نداره،این دوستیهاست که موندگارن:*

ممد سکولار برا تو نمیکشم تو لینک نفرست :D

• سلام تبریک میگم به تیم لانچر جنوب شرق ،لانچ قشنگ بود ،انتخاب تارگت بزدلانه از نظر من ولی از اونجایی که صرفا نتیجه میخواست پلنر پس براشون یه پلن موفق محسوب میشه ولی دیگه تفاوت های نتیجه دو تا پلن خیلی واضح هست و خواننده های فروم و حاضرین سرور خودشون متوجه هستند که تفاوت دستاورد ها چیه

انشالله تو پلن های بعدی یه چشمه از تفاوت های واقعی رو نشونتون میدیم اسپید ترا باز های عزیز

پ.ن:بهنام بچه ها صبح جمعه با یه قابلمه کله پاچه برسن خدمتت خوبه؟

پ.ن:در این سه روز گذشته ۳ تا از ناتارهای که چیف شده تو ساید NW انبارهاشون رو زده بود یکی مشخصا،پس اینم از پلن های رایج و قابل قبول اینجاست؟

• دیگه باگ سرورم نیس اویزون بشن بهش بهانه شده این

اصلا دوست داریم واحه ۳ میگیریم سر کراپ ۱۱ اه!

۱۱۰ تا مصری دارید هرکدوم ۲ ک دف میساختید میشد ۲۲۰ک

به هر تارگت ۱۰ک دف میرسید :)))) و ما سبز بر نمیگشتیم حداقل

یه نکته اموزشی برای شما عزیزان ، اینو به دلیل اینکه مسعول اموزش ندارید خدمتتون میگم وگرنه شما استاد مایید خواهشا مصری هاتونو فقط واسه غارت ساختید سعی کنید کراپشو تا ۱۵ ببرید بالا و گرنه بعد یه مدت اکانت های بی کپتون قفل میشه :)

پ.ن : سلامتی همه کسایی که وقتی کتک میخورن جمله " اصلانم درد نیومد " رو میگن

پ.ن : زاوش کلپچت مثل سله رحمت نشه !!

• با چيف فيك ميدي؟

زاوش جان قربونت برم خودتو زديم

بزدلانست؟

بابا اكانت شخص خودت خورده

من ديگه حرفي ندارم

يه سوال ديگه

يدونه رم نبود ان دبل؟

همه فيكاتونم ماشالا لاكچريه با چيف ميايد

اون هشت كي اسكاتتون رو نديدم

شايد بدون تلفات رد شدي

در اين مواقع بايد يه تبريك بگي بعدشم سكوت كني

:P

2945-c0cf164e-0e86-4537-90ce-21da03401e53-jpeg

• با سلام خدمت همه عزیزان

1. از بین رفتن کراپ های یک 15 گندمی 16 یا 17 یک پایتخت به ۱۰ اکانت فارمینگ ماشین = 12 میلیون منبع

سلام اشکان جان

حقیقتا من تو این عمری که تراوین پلی دادیم دروغ نگفتم به خصوص موضوعی که حقیقت رو بدونم

کراپای ما حقیقتا ۱۴ ۱۵ بود

خسارت به اکانت ما بحث کراپا و منابع gb gs بود که از نظر من به ریسکش میارزید

پلن قشنگی بود مخصوصا با توجه به تعداد و حجم همر های بلند شده و اکانت مارو به شخصه گیج کرد.

البته انتظار بیشتری داشتم که حداقل یه همر سنگین رو بندازید ولی ایشالا توی پلن های دیگه

از نظر لینک سبز که گرفتید هم من داخل تیم لیدری و جلسات نیستم و اطلاعی ندارم ولی منطقیش هم این موقع سرور ترجیح به دفاع از همر ها هست تا کپ

پاینده باشید

SepehR jingoolak

Farming Machine

• خسته نباشید خدمت پلنرها و لانچرهای جنوب شرق و مدافعین شمال غرب

خوشحالم که بعد از سالها یه سرور جذاب بازی میکنم که قبل روز 50، دو تا پلن خوب اجرا شده و به کشاورزی و خاله بازی نگذشته و تا روز 50 برسه ممکنه بازم هر کدوم از سایدای رقیب پلنی اجرا کنن ^^

نکته بعدی اینکه ما مثل جنوب شرق گوی بلورین نداریم که پیشگویی کنه بگه مثلا گان هیرو فیکه. و دو تا از همرهای مهمو بی دفاع بذاریم.

اینجا بچه ها سعی کردن که طبق الویت ها دفاعو (که تو سرور نرمال معمولا کمبوده اونم این تایم بازی) به جاهایی بدن که الویتش بیشتره. قطعا کپ 75 درصد مرغ که تازه همرش هم دیوار شده و سطحش هم زیاد بالا نبود تو الویت هایی پایینتر قرار میگرفت. و البته این نکته هم هست که زاوش کپ اکانت خودشو الویت آخر گذاشت.

البته تارگت دیگه یکم بهتر بود و گویا کراپش حدود 13 بود

در کل میشه نتیجه گرفت که تارگت با احتیاط فراوان انتخاب شد که پلن قطعا نتیجه بده. چون جنوب شرق نیاز به نتیجه داشت تا روحیه رو به اعضاش برگردونه.

• آره عزیزم بزدلانه است چون کپی رو انتخاب کردید که سه چیفش در اومده بود تو خاکستری لنگه دمپاییش دیوار شده بود ۳ روز قبل و اینسرت دوستمونو رد کرده بود و نتیجه شم شده بود چیف کردن اون همر( از نظر شما بی ارزش از نظر ما وزنه ساید)

اگه فکر کردی الان اومدی اکانت شخصی منو کراپ لاک‌کردی من عصبانی هستم داری اشتباه میزنی ناجور 😂 فقط یه انگیزه دادید که تا آخر همین امشب تایم های پلن بعدی رو ببندیم و نگیم ولش کن اینا بی بخار هستن حالا وقت هست

دیگه فیک های لاکچری رو که دیدی :))) فکر کن همر ها چه فرقی دارن

پ.ن:سلامتی اون بچه ای که وقتی بلند شد لباسشو تکوند گفت دیدی چه جوری .... :ایکس بهنام جون

• سلام دوستان

تبریک میگم به تیم جنوب شرق بابت لانچ هاشون حقیقتا پلن نکته خاصی نداشت اما لانچ زیبا بود

نظر شخصی من اینه که این همه همر بلند کنی به پلیر هات واسه گندم و لانچر هات واسه ۱۲ ساعت لانچ سختی بدی برای دوتا کپ مصری شخصا نمیپسندم اما اگر شما هدفتون این بوده خب طبیعیه که به بهترین نحو به هدفتون رسیدید پس مبارکتون باشه بحثی توش نیست

در مورد کپ زاوش جان به نظرم فرق لیدر با لیدر اینجا مشخص میشه یکی مثل زاوش تمام دفاع خودش رو میده به بقیه بچه ها، یکی هم میره به پلیر هاش میگه شما که فیکید با همر خودتون دفاع کنید

در کل منکر سود شما نمیشیم اما من راضیم به ازای هر دوتا همری که ازتون میزنیم دوتا کپ مصری مون رو بزنید

خسته نباشید به همه دوستان

بازم تبریک به جنوب شرق لطفا ریپلای نکنید کل کل کنید یهو نمیبینم جواب نمیدم بی ادبی میشه شرمنده دوستان میشیم

پ.ن:میرسیم خدمتتون تیک تاک تیک تاک

پ.ن۲: من همچنان دوست دارم کسری

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر دوست داریم

Saman

• سلام خدمت دوستان

روز بخیر

من اکانتی داخل سرور ندارم و صرفا بخاطر تعدادی از رفقا که حضور دارن دنبال میکنم از فروم

توی بحث مقایسه موفقیت پلن و میزان خسارت وارده مهم ترین فاکتور اینه که ((خسارتی که مهاجم وارد کرده چقدر طول میکشه توسط مدافع ریکاوری بشه))

با توجه با شواهد شمال غرب این قابلیت رو داره طی 48 ساعت تمام خسارات رو جبران کنه اما آیا جنوب شرق میتونه طی 48 ساعت همر رنک 10 و 47 اکانت گان هیرو رو بهش برگردونه؟

برا همین از لحاظ محاسباتی این دوتا پلن فرسنگ ها با هم فاصله دارن.

اما از لحاظ استراتژیک جنوب شرق تونست بخشی از فشاری که روش بود رو از زیرش خارج بشه حداقل و دستشونم گرم بشه واسه پلنای موثر تر.

در نهایت به نظر من شاهرگ حياتي شمال غرب اکانت فلان و بهمان همرسازش نیست بلکه کپ مصری هاشه و اگه در آینده جنوب غرب بتونه به صورت گسترده مثلا تو یک راند بره 10-15 تا کپ رو کراپ لاک بکنه و دو سه راند این کارو تکرار بکنه اونموقع هست که ضربه واقعا سنگینی به حریف وارد میشه و مشکلات برای شمال غرب آغاز میشه(با علم به اینکه مال غرب همرهای زیادی برای دفاع کردن داره و دفش بیشتر اونجا ها جمع میشه) و حتی بالعکس

ارادتمند

صادق