نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام دوستان و سروران گرامی خودم

سپهر جان افتخار آشنایی با شما رو داشتم سرور 6 که اومدید و بودید و ی هفته ای رفتید ، همون سرور به قابلیت های شما پی بردم ولی حیف شد که نموندید و جای بسی تاسف داره .

خیلی جالبه شما میخواستید هیروتون بمیره زدید اس ای جهت استحضار دو خونه اونورترتون یه واحه با کلی حیوون هست خیلی هم تلاش نکردم بگردم پیداش کنم عجیب که از چشمان تیز بین غارتگری چون شماکه همواره در تاپ هستید دور مونده اینم ادرسش از دیوار شهر بیای بیرون دو متر اونورتر اینم کد پستیش https://ts1.speedtra.com/karte.php?x=-55&y=19 لزومی نداره اینهمه راه بیاید اینجا . اگر دور و بر من واحه پیدا کنی تکلیفمون مشخصه ما کشاورزیم،اما شما ...

موضوع بعدی اینه که در زندگی ی چیزایی هست بنام جبر از اجبار میاد . من انتخاب نکردم که در آسیا زندگی کنم من انتخاب نکردم که در ایران زندگی کنم تو هم انتخاب نکردی اسمت سپهر باشه تو این بازی هم دیفالت همونجور که اسمش روشه پیش فرضه من انتخابش نکردم پله ای هست برای پیشرفت و وجودش دلیل بر خواسته من نیست ، اما حضورش لازم،میتونه منتفع کنه من و دوستان رو ، پله من شد جهت پیشرفت ولی لزومی نداره از خودش دفاع کنه اسمش روشه فیدر ،فکر نمیکنم تو فیدر شما دنبال آنویل باشی ،همر باشی ، کاتا باشی ،یا هر چیز دیگه ای ، والا یاد هم گرفتم از فیدر دفاع نکنم حتی به جهت صفر شدنش ، معمولا هم اینطوره که اسکات میکشن یا دبل اسکات میکشن میفهمن ی جا فیدره یا نان کپه و یا گندمخورش چقدره که خیلی ساله ندیدم از این حرکت ها ، البته انتظارشم ندارم ببینم در همین حد مکفیه که ی هیرو زده بشه به فیدر، حس کردم 20 کی گرزی داره میخوره به واندر که امار واندر در بیاد و لینک بگیرن ، از تروپی هم که توش بود مشخصه چی ب چیه وتو اونجا داره چه استفاده ای میشه .

قسمتی از فتح و فتوحات حساب نمیشه این موضوع ،و خوشحالترم که این موضوع باعث خوشحالی شما شده این وظیفه منو سنگین تر میکنه که حتی جلو اتک رو فیدر هم باید دف بریزم و به این موضوع فکر نکنم که اصلا چرا روش اتک اومده قبلنا قبیح بود ولی لزومی نداره الان باشه . اما بازم ممنونم از شما که حضورتون باعث افزایش سطح فنی بازی میشه ، خیلی سال بود که سروری در این سطح ندیده بودم .

مصطفی بینام برادر وقتش نشده ی میتینگ بچه کرجیارو بذاری ی کم سر کیسه رو شل کن یاد بگیر از بچه های شیراز .

سروش و ناصر (چون الان پیش همیم )

• علیک السلام

اجازه بدید از توجیحتون ما قانع نشیم

پلیری که 24ی کف فرومه قابل توجیح نیست که کل پلن اکانتش کشیدن سه تا چیف باشه در صورتی که شما مثلا یه پلیر تمام وقت یا اصلا پاره وقت هستی و سه تا چیفر ساختن رو میتونی موازی با هر پلن دیگه ای روی اکانتت اجرا کنی.

مثلا شیش تا پلیر ریختید رو 5تا اکانت و کل کارتون اینه که سه چیفر میسازید؟یکم با واقعیت فاصله داره انگار.

در مورد بزرگتر و کوچکتر هم بحثی باهاتون ندارم،من کوچک ترین پلیر جنوب شرق و کوچیک همه ی دوستانم هستم.

ظاهر تو این فروم پی نوشت هم شده محل توهین و تحقیر بقیه،اون زمان که ما خیلی کوچکتر بودیم و مثلا ریجستر اکانت فروم تراوین آی آر مون برا 2009 بود خیلی کمتر از این توهین هارو برخورد میکردن ولی الان انگار کسی نظارت نداره و شما هم مقصر نیستی دوست عزیز.

سنت کام کراپاش خورد اومدید گفتید مال محسنه! حالا شد مولتی؟؟؟ بگو به کدوم اکانت شک داری شناسنامه خدمتت بدیم بکشی بیرون از این داستان مولتی.

میترسم از روزی که واندر بره بالا بگی این که هولدرش اکانت مولتیه!

نیازی به این کارا نیست دوست عزیز!!

کلا" فقط میتونم ارجاتون بدم به اینجا

• عذر میخوام عزیز جان، از سرور بعدی بنده پلن اکانتامون رو با شما هماهنگ میکنم

توهین ؟ اگر راهنمائی کردن از نظر شما توهین هست که عذر میخوام بنده حرفمو پس میگیرم

بله اکانت سنتکام مولتی بنده هست لطف بفرمایید ارجاع بدید به مولتی هانتر رسیدگی کنند

• سلام ناصر جان

داداش قصد از زدن اون هیرو واقعا کشتنش بود و همینطور حمله غارت بود که به دوستان به عنوان جاسوسی کمک کرده باشه

قصدمم از گفتنش اینجا بی احترامی به شما نبود بچه های ما (شخصا تیم ما)دوستت دارن خودتم میدونی

من هدفم بیشتر تلنگر به لیدرا بود برای دف کشیدن،درسته اون ده یه فیدر سادس ولی خب هم اینکه من تا قبلش نمیدونستم اینو و هم اینکه احتمال ۷۰درصد دیفالت هون که لب مرز هست استپ سوار داره و بر اساس این احتمال شیطنت انجام شد.

خوشحالم که شما تو سرور هستید و متاسفم که ساید رقیب هستید،ما کوچیک رفقامونم هستیم

پ.ن: مارو دور ننداز ما اونقدا هم بد نیستیم :))

SepehR jingoolak

Farming Machine

• نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

سلام و عرض ادب

اینکه اکانت ها برای این منظور ساخته و تربیت شدند که شکی درش نیست

مسلما تیم لیدری ما برای تک تک اکانت ها برنامه چیدند که بهترین بازدهی رو برای ساید داشته باشند

اکانت 30NaMa سه تا پلیر داره که از دوستان نزدیک من هستند و اولین سرورشون هست تراوین بازی میکنند

فعلا دارن اموزش میبینند و پلن اکانت روهم بنده حقیر با هماهنگی زاوش و مهدی عزیز دارم میدم

پ.ن: بچه ها میگن دهو با گلد زدیم بقیش هم خودشون کاتا کردن سی پی ازاده چیفر اماده چکار کنیم زاوش؟ :))

• دوست عزیز

اول از همه باید بگم شما اگر انتقادی از نحوه مدیریت ساید شمال شرق داری یا نوع تصمیم گیری مجموعه لیدری شکایت داری نباید توی فروم این همه متن بنویسی

با توجه به این که ارتباط مستقیم با افراد اون اکانت مشخص شده دارم کاملا در جریان اتفاقات اکانت هستم و مطمئن باشید اکانت رنک اول ساید شمال شرق و رنک هفت اون موقع سرور،فارمی بیش نبوده و برای این حرف مدارک کافی نیز هست

اگر ادعای پلیر بودن رو بر اساس فروم میذارید شما پس همون بهتر ک از مجموعه رفتید و مسئولیتی ندارید دیگه

با توجه به اتفاقاتی که طی این چندساعت افتاده ترجیح بر اینه که این موضوع کاملا بسته بشه و برای صحبت و انتقادات بیشتر به تیم اسپیک شمال شرق بیاید تا صحبت شمارو کامل و واضح بشنویم

با تشکر از همراهی شما تا اینجای کار

پ.ن: لقمان عزیز یه جمله داره که به شدت شیفته شدم

(ارادت در جریان است)

• مانی (پژمان) جان، شما همون عزیزی نیستی که وقتی فهمیدم داری میری زنگ زدم و ۵۰ دقیقه با حوصله باهات صحبت کردم و تلاش کردم با منطق و صادقانه بهت توضیح بدم مسائل رو؟

آخرش هم گفتی ایرج من یک دنده هستم تا صبح هم حرف بزنی متقاعد نمیشم؟

حرفام رو نخواستی بشنوی، و حالا بی‌خبر از خیلی چیزا بعد از هفته‌ها اومدی این طور پست می‌ذاری؟

این رسم ادب و منطق نیست برادر :)

پ.ن: هر کس از ساید شمال شرق جواب هر پست پَرت و هر دروغ و افترایی رو نده لطفا.

پ.ن ۲: بحث، بحث گذشته‌ هست که خب گذشته! وگرنه کسانی که حاشیه درست می‌کنن الان دیگه این‌جا نیستن و اوضاع یه جور دیگه‌ست :)

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام به تمام دوستداران اسپید ترا

بین 200 بازیکن اول سرور به تفکیک ساید، بازیکن و تعداد مجموع دهکده به شرح زیر میباشد :

شمال شرق : 55 اکانت با مجموع 326 دهکده

شمال غرب : 31 اکانت با مجموع 158 دهکده

جنوب شرق : 55 اکانت با مجموع 330 دهکده

جنوب غرب : 52 اکانت با مجموع 286 دهکده

هفت اکانت هم محاسبه نشده چون در اتحاد های سایدشون عضویت نداشتن که تاثیر چندانی در آمار بالا نداره(حوصلم نشد سایدشونو چک کنم8o)

تحلیلی نمیشه کرد که کدوم ساید قوی تره و این آمار صرفا برای شناخت بهتر پتانسیل های موجود هر ساید هست

البته این آمار ساعت 3 عصر امروز گرفته شده و ممکنه چند دهکده تو همین 45 دقیقه تاسیس شده باشه اما نسبت رو خیلی تغییر نمیده

اینم در نظر بگیرید که نمیشه پلیرهای 2 دهکده ای رو شناسایی کرد و خب صرف آمار بالا نباید قضاوتی در مورد توان یک ساید کنیم.

پیروز و موفق باشید

حاج حسین8)

• بزرگتر های عزیز بهتر احترام همو نگه دارید شما ها به عنوان یک الگو هستین مثل این حکومت نباشید که تا یکی یکم بزرگ میشه خوردش میکنن متاسفانه این بد جا افتاده وقتی توی یک خانواده بزرگی کوچیک بشه و احترامی براش نمونه فرد کوچیکش بزرگ نمیشه بیاید همه به هم احترام متقابل بزارید همتون موی سفید کردید توی این دنیای مجازی و واقعی همتون قابل احترام هستین پس همبازی های گلم بجز خوبی و احترام چیزی به یادگار نمی مونه

جای ممد موکسی و پیمان و پویان و..... خالیه مخصوصا نیمای گل که هر موقع اسمش میاد بغضی گلمو میگیره کسی که جدایی از بازی یک انسان وارسته و کامل بود کسی که اولین هلدر و 100کننده کام و افتخار ما بود کاش این دنیای لعنتی دکمه برگشت داشت کاش میشد خاطرات قدیمی با همون حالو هواش و آدماش برگرده و باز تکرار بشه و ای کاش هایی که میشه آرزو واسه هممون

سلام بر علما بزرگان و اساتید

یعنی رحمت بر ان شیر پاکی که تو را خورد (جدا خدا خیرت بده)

من هر دو سه روزی که فروم سرور 1 رو به عنوان یک خواننده عادی وبدون تعصب باز می کنم شاهد کل کل ها و بعضا توهین های دوستان مختلف به هم هستم. بی وقفه پسشت هایی در خصوص این بحث فلسفی و بی پایان و الکی بزرگترین بازیکن تراوین ایران که از اول سرور واقعا نمی دونم چرا استارت خورده و تا کجا می خواد ادامه پیدا کنه

هر کسی که افتخار هم بازی شدن با نیمای عزیز رو داشته می دونه چه بازیکن بزرگی بود و چه دوست خوب و انسان وارسته ای رو از دست دادیم (امیدوارم که روحش شاد ودر آرامش باشه)

واقعا بازی کردن در سایه احترام متقابله که لذت بخشه این که بازیکنان تو این بازی با هم مشکل نداشته باشند و یا از هم خوششون نیاد امر کاملا طبیعیه و قابل احترامه

در بیرون از سرور های بازی هم یک سری از افراد هستند که به دل ادم نمی شینن و یا آدم در برخورد هایی که باهاشون داره ازشون دلگیر و ناراحت و یا بعضا متنفر میشه

اما در عالم حقیقی خیلی کم پیش میاد که شما این احساسات رو مستقیم و بدون در نظر گرفتن احترام و شانیت خودتون و طرف مقابل فریاد بزنید

متاسفانه در این باری گروه هایی که با هم مشکلاتی ناشی از تعملاتوشن در این بازی مجازی دارند به بد ترین شکل از خجالت هم در میاند که واقعا جای تعجب و نگرانی داره

نمونه بارز این رفتار ها در تیم زئوس بار ها و بار ها دیدیم که نه مراعات سن و سال طرف مقابل رو داشتند نه شان و شخصیت طرف رو در نظر می گرفتند

متاسفانه کم کم داریم در بین قدیمی ها و بزرگامون هم نه به اون شدت ولی خوب گاه و بی گاه رفتارهایی عجیبی می بینیم

نمی خوام منبر برم ولی خواهش می کنم برای سلامت روانمون برای راحتی خیالمون وقتی اینجا دور هم جمع می شیم سعی کنیم بازی کنیم، کیف کنیم قدر هم رو بدونیم و برای داستان های قدیمی از هم دلگیر نباشیم

خواهشا این بازی برامون نشه نمونه کوچیک شده جامعه مریض و دردمنداین روزهامون

این بازی و سرور هاش جایی بشه که بتونیم از جامعه و مشکلاتش فاصله بگیریم محیطی بسازیم که نشون بدیم با رفتارمون می تونیم امیدوار به تغییر جامعه هم باشیم

من شرمنده ام بازم کوچیک همه رفقا هستم ولی به خدا دلم می سوزه بعضی وقت ها یه هو اینجوری خروجی میده شما به بزرگی خودتون ببخشید

پ ن 1: یه زمانی بود من کلی از این پسره هست بهنامه بدم می اومد :)))) ولی خوب چه کنیم پیر شدیم دیدیم این قدری هم چندشناک نیست

پ ن 2 : الان بلاشک و بلا یقین بزرگترین پلیر تراوین ایران محمد کینگ بالاست یه زمانی فرزاد خدابیامرز (روحش شاد) بود ولی الان رو این که محمد بزرگترین شکی نیست ماشاالله کم کم داره مکعب محدب میشه

پ ن 3 : چی شده ؟! می بینم که اونهایی که می گفتن ادمین در امور سرور یارو داره اینجا یافت می شوند داستان چیست ؟!

• پ ن 2 : الان بلاشک و بلا یقین بزرگترین پلیر تراوین ایران محمد کینگ بالاست یه زمانی فرزاد خدابیامرز (روحش شاد) بود ولی الان رو این که محمد بزرگترین شکی نیست ماشاالله کم کم داره مکعب محدب میشه

درود

خواستم نظرم‌ رو‌ در مورد بزرگترین پلیر ایران بدم .

از نظر شخصی من بزرگترین پلیر ایران آقا فریار لیدر والس هستند که بزرگان دیگر سرور و کسانی که از نزدیک با ایشون آشنایی دارند ؛ میتونند تایید کنند.

شادزی مهرافزون

• درود و صد درود

به نظرم بزرگترین پلیر ایران با اختلاف آیدین نیس😁 بهترین پلیری که تو عمرم دیدم mh14 بود و لاغیر

پ.ن :چه کسی موش مرا کشت ؟ 🤔

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AYOUB: منابعم رو بدم بخورن ;) ().

• سلام دوست عزیزم

فریار واقعا از بزرگان و پلیر های دوست داشتی هستند و افتخار هم بازی شدن باهاشون رو داشتیم

اما خوب نکته اصلی اینجاست که فکر کنم شما منظور بنده از بزرگ دقیقا متوجه نشدید

واقعا اگر محمد الان فروم بود و می دید که این موضوع رو جدی گرفتید سه روز نمی خوابید :))))

بازیکن های اسپید می تونند گواه بدن به بزرگی محمد الان فکر کنم 140 کیلو ایی باشه با این که یه مدته اب شده بچه ام

تو عکس میتینگ والس سرور 8 ام اگر نگاه کنید ردیف اخر وایساده ماشا الله بازم با این که دوره ولی بخش قابل توجهی از کادر رو اشغال کرده

هر چند در خصوص بازیش جایگاهی داره که بچه های اسپید لقب یکی از مهمترین کتیبه های بازی رو بهش دادند چون واقعا نقش کلیدی داره :))))))

انتی اسپم : رفقا یکی بیاد توضیح بده که دوستان فکر نکنند طوری شده ظاهرا از حرف من فکر کردن که طوری شده هر کاری کردیم که طوری نشود که فکر کنند طوری شده متاسفانه نشد.

ما سعی کردیم بحث این قضیه رو ببندیم ولی ظاهرا شوخی ما بحث رو بیشتر برد سمت این موضوع

آقایون شوخی بود :))))))

• سلااااااااااااام
    چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم واسه فروم تراوین تنگ شده بود باااااابااااااااااااا
    از سرور 8 و کل کل با آیدین تا الان همچین فرومی ندیده بودیم!

و البته همچین بحث هایی!

امیدوارم سرور خوبی باشه و بازی جذابی در بیاد!
    شنیدم مازیار هم هست ! نمیدونم هادی هم هست یا نه ولی یه خبر بدین کیا هستن تو سرور! من نرم از صفحه اول فروم و بخونم

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگه حریف مایی

ایستاده مردن بهتر از روی زانو زندگی کردنه!

ir: سرور 8 teus پلیر سه دات بودیم سرور 6 راند آخر artoosh و سرور 2 راند آخر وووووچند تا سرور دیگه! حاجی 10 سال پیشه یادمون نمونده!
    متاسفانه دژکوبم ممد نوب بودم

• بوق بوققق

زدن کراپ های سطح 11 nw توسط تیم ....... امرداد را به کل سرور تبریک عرض میکنیم!!

20 ساعت پلن بری اخر کپ 11 کراپ لاک کنی؟

ملا میدونی چرا سبزه؟؟ چون کپ از اول بازی گفتیم واسه ما ارزش نداره اونم از این سطحش!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• HAAL gone hero😁

خسته نباشید به تیم لانچری اس ای- با اینکه تو لانچ افتضاح بودن ولی باز هم زحمت کشیدن

تبریک بابت کراپ لاک کپ strong hold سطح ۱۳ و مرغ اتش سطح ۱۱ :دی

پینوشت: اگر ری اکشن چیف دوتا همرتون این هست که ما راضی هستیم یه راند دیگه بریم همین فرمون رو

• میشه لینک کپای زیبایی که زدید بزارید؟؟ 20 ساعت پلن واسه دو تا کپ 11 و 13؟؟؟

بوق بوققق

زدن کراپ های سطح 11 nw توسط تیم ....... امرداد را به کل سرور تبریک عرض میکنیم!!

20 ساعت پلن بری اخر کپ 11 کراپ لاک کنی؟

ملا میدونی چرا سبزه؟؟ چون کپ از اول بازی گفتیم واسه ما ارزش نداره اونم از این سطحش!

علیک السلام بر سلطان ادب

نصف ساید ابر قدرتتون چنج کپ شده دوست عزیز،البته اینو همه میدونن شمالغرب کسی کراپ آپ نمیکنه.

کل اسکاتای دسته جمعیتون دیشب دیوار شد البته جز اون خیالیه که کسی تاحالا ندیده ^^

اون دف میلیونی تون هم خوبه که مونده برای راندهای بعدی انشالله

در حقیقت امرداد دیشب ادای زدن رو دراورد،شما اومدین جا خالی بدین پاتون پیچ خورد کف زمینو بغل فرمودین،بیشتر خودزنی کردید.

دیشب همه دوستان میگفتن پلن سبکی هست و پلنر هم میگفت راند اول دست گرمیه،صبح که بچه ها اومدن ابعاد خود زنی رو دیدن همه تک رای مثبت دادن به پلنر :D

انشالله که در ادامه سرور خواص داشتن کراپ لول بالا رو هم میبنید.