نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود خدمت لیدر سابق و استاد کنونی خودم

من هم با شما موافقم که شباهت‌هایی بین این سرور و سرور هشت وجود داره اما از نظر من تفاوت‌ها بر شباهتها می‌چربه :دی .

به فرض مثال شباهت رو armama در نظر میگیریم و تفاوت رو ربع چهارمی که میدونم از قلم نمیندازی :دی و باز هم :دی

البته ریشه درگیری چند ماهه‌ی سرور هشت محصول مزرعه‌ی سالهای قبلش و روحیات پلیرهای دهه‌ی شصتی بود اما با رشد تراوین و اضافه شدن پلیرهای جدید این نوع درگیری با علم بر خصومتهای قبلی ؛ دیگه مانند اون زمان نیست .

با تایید بخش اعظم فرمایش درست شما آیدین گرانقدر ؛ باید بر تفاوت روحیات ؛ کادرهای لیدری ؛ نوع بازی سرور هشت و این سرور نیز فکر کرد .

وقتی پلن گان هیرو زده شد من به این فکر میکردم که تراوین سبک جدید بر منیت ارجحیت داره تا صدای جمعی ؛ چه بسا اگر مثل سرورهایی که شما یا من در اون بازی کردیم باید چند همر دیوار میشد و در نهایت دهکده صفر یا چیف میشد.

یکی از همین تفاوت‌ها ؛ بازی کردن یک سال تعدادی انسان شریف برای دف ساختن و دف کوردینیتوری بود که با دیدن این پلن ؛ حسرت کمتر بودنش در تراوین جدید رو خوردم .

شادزی مهرافزون آیدین عزیز

• سلام

اولا تبریک به دو ساید که بازیو جذاب کردن و ممنون ازشون

دوما پست کسیو ریپلای نمیکنم چون لازم نمیدونم اما سربسته میگم ادم شیر پیر و پاتال باشه بهتره تا موش میان سال که تو تراوین ایران واندر ندیده در مورد کام هم که اگه لازم باشه من میتونم سه صفحه خالی ببندم بهتر از بعضیها.

ادم مدعی اول باید یادبگیره هر روز نپره به یک پلیر به این عنوان که من تو مدیریتم جدی هستم.

ادم مدعی باید بتونه اندازه انگشتای یک دستش ادم پیدا کنه تو دورو ورش(توبازی منظورمه)که باهاش به مشکل نخورده باشن.(اونایی که از نزدیک باهاشون کار کرده)

درنهایت ادم مدعی همیشه باید مواظب باشه یهو یکی پیدا میشه بدتر از خودش تو لفافه چیزایی میگه که از گفتن بعضی چیزا پشیمون میشه.

پس لطفا مدعیان عزیز یک کم مواظب خودشون باشن.

پ.ن:مخاطب خاصی نداشتم فقط چوب رو بلند کردم تا.........

با سپاس

• این پست جنبه بار فنی نداره ، صرفا یکم اطلاع رسانیه اگه حوصلشو ندارید نخونید چیزی از دست نمیدید :)

سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز

قبل از همه چیز میخوام از زحمات ماهان و مهربان ( و یه کوچولو شهریار :دی) تشکر کنم که متاسفانه قسمت نبود فعلا به بار بشینه هرچند که یه سری کارای ریز تونستیم باهاش انجام بدیم :)

میخوام از همین تریبون استفاده کنم و تبریک بگم به تیم مهاجمین اکسفورد برادرز علی الخصوص سامان و زاوش و مصطفی و بقیه بچه هاتون خسته نباشید (ببخشید که دیگه بقیرو اسم نمیارم چون نمیدونم کیا واقعا سهیم بودن :) ) . صرفا به عنوان یه پلیر ساده میخوام نظر بدم و کاری به سود و زیانش و این که در اینده چه اتفاقی میفته یا چی میشه ندارم ، دمتون گرم پلن خیلی خوبی بود حجم تارگتا تا جایی که من میدونم زیاد بود و عملا کارو مشکل کرده بود برای خود ما حداقل ، کاری به بقیه ندارم :دی فقط یه مشکلی که لانچ روی ما داشت این بود که بین اتکاتون فاصله افتاده بود در حد یکی دو ثانیه بین اتک اصلی و چیفرا و همین باعث شد که ما بتونیم اینسرت کنیم که اگه این فاصله نبود ما هم نمیتونستیم اینسرتش کنیم ، نمیدونم شایدم از عمد بوده چون بدون اینسرت خسارت به همرای اصلیتون وارد میشد که درسته که خیلی کمتر از الان میشد ولی خب شاید میخواستین همرای اصلی سالم برگردن که از عمد با فاصله زدین :) ولی بازم کارتون خیلی خوب بود تو لانچاتون دمتون گرم .

اول معذرت بخوام که کسیو ریپلای نکردم چون پست ها زیاد بود و حوصله پیدا کردنشونم نداشتم حقیقتا :دی یکی از دوستان شمال غربی به یه نکته ای در مورد اشتباهی که از ما صورت گرفته اشاره کرد که درست میگه اگه همون چیزی که من فکر میکنم تو ذهنش بوده باشه ، متاسفانه واقعا اشتباه بدی بود که میتونست یکم نتایجو عوض کنه ولی خب دیگه اتفاقیه که افتاده ما که به فال نیک گرفتیمش شما هم بگیرید :دی (پیش خودمون بمونه دیگه تو فروم نگید :)))) )

اما در مورد رنک تروپ یکم شفاف سازی کنم دیگه الان ایرادی نداره ;) رنک هجومی تروپ دهکده دیفالت یا SE 00 بین ۹ و ۱۰ متغیر بود ، درسته که با توجه به رید زیادی که از ناتارا میومد جی بی و جی اس سطح ۲۰ به صورت ۲۴ ساعته فعال بود ولی به خاطر اینکه مزدور و تیرانداز توشون ساخته میشد و تفاوت قدرت هجومیشون با تروپ توتن ما همینجور پایین اومدیم :دی فکر کنم اگر اشتباه نکنم تروپ دهکده دیفالت ۱۷ک مزدور و ۱۲ک تیرانداز بود .

اما در مورد دهکده نان کپ لطف شما بوده که اینقدر رده بالا حسابش کردید اونجا خیلی رید زیادی گیرمون نمیومد و دیر هم استارتشو زدیم خیلی زیاد نشد بسازیم ، رنک هجومی فکر کنم ۴۷ اینطورا بود تو سرور که واقعا همر قوی به حساب نمیاد و حتی کارگاهشم هنوز درست ران نشده بود ولی خب همونجور که خودتون دیدین زیرساختاش اماده بود . مقدار تروپ هم فکر میکنم حدودا ۵ک کماندار و ۴ک استپ سوار بود اگر اشتباه نکنم حالا شاید هر کدوم ۱ک بالاتر باشن .

در مورد اینسرتا هم همشون زحمتای ماهان عزیز بود که خیلی خوب انجام داد دمش گرم ازش تشکر اضافه میکنم :دی علت اینکه همر ۲ تکه هم شده این بود که تشخیص ندادیم کدوم ریل و کدوم فیک هست که بالاجبار نصفش کردیم برای اینسرت ، طبیعتا اگر همشون رو یه تارگت جمع میشد اون ده چیف نمیشد که فقط میشد دیفالت رو حفظ کرد به دلیل اینکه چیفرای رو نان کپ ۲ ثانیه بعد از چیفرای دیفالت میرسیدن ، که بازم با توجه به همرایی که لانچ شده بود چیز دندون گیری از همرا باقی نمیموند ولی خب یکم قبل تر گفتم یه اشتباه از خود ما باعث شد دیفالت حفظ نشه حتی با تیکه شدن همر که ایرادی نداره :)

اما در مورد ۱۲۵ نبودن وفاداری که شما درست میگید باید این کارو میکردیم ولی خب اولا که نداشتیم لوح قانون و تهیه نکرده بودیم وقتیم که اتک اومد دیدیم بقیه دوستان تو حراجی پیشنهاد دادن برای لوح های قانون که دیگه از اونجا هم تهیه نکردیم ، هر چند که تو نتیجه پلن تاثیری نمیذاشت و بازم همین اتفاق میفتاد.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید <3

پ.ن ۱ خوشبختانه تمام تروپی که برای دف و اینسرت استفاده شد زحمات بچه های خودمون بود و به کسی دیگه خسارتی وارد نشد .

پ.ن ۲ اکانت فروم گان هیرو متعلق به مهربانه من نیستم :دی

پ.ن ۳ همونجور که مهربان هم گفت نظرات مربوط به اکانت نیست و ممکنه بقیه پلیرا نظراتشون فرق داشته باشه .

پ.ن ۴ ما جایی نمیریم هستیم خدمتتون ، اگر عمری باقی باشه ایشالا که بتونیم سرورو جذاب تر از این بکنیم :)

پ.ن ۵ سامان جان ما همچنان دوست داریم :ایکس :دی

پ.ن ۶ استپ سوار خر است |:

• اولا تبریک میگم به شمال غرب

واقعا دارن زحمت میکشن تایم میزارن هزینه میکنن و با برنامه جلو میرن و مزد زحماتشون رو هم دارند میگیرند

من هم با وجود اینکه این دوستان رو از سایت بغلی میشناسم این میزان برنامه ریزی و پتانسیل رو فکر نمیکردم داشته باشن دمشون گرم امروز روز شما بود

باعث شدید همه به احترامتون کلاه از سر بردارند

پلن هم کاملا موفق بوده از نظر من اینکه چند تا اکانت بیان تو خاکستری مشخصا برای پلن جنگی و همر جنگی اومدند پس اینکه کاتاهاشون لاست بخوره یا همرشون تو پلن ها آسیب ببینه امر بدیهی هست مهم اینه که یک اکانت با پتانسیل بالا رو ریست کردند و دوباره باید از صفر شروع کنه

مورد بعدی تو این بازی اسم ها و سابقه ها شاید ترسناک باشند ولی تلاش و برنامه ریزی حرف اول رو میزنه

جنوب شرق اسم های بزرگی داره تیم خوبی هم داره ولی ظاهران تا اینجای بازی دست کم گرفتن حریفشون رو

مورد بعدی در مورد ساید شمال شرق هست

جای مسایل شمال شرق اگر داخل فروم هست ! که همه بیایم داخل فروم حرف بزنیم !

اگر نه لطف کنید این عزیز دل انگیز رو جمع کنید از کف فروم !!

• اگر میتونتی می موندی توی ساید و خاله زنک بازیتو یکم کمتر میکردی

این پست باعث ناراحتی خود آیدین و احتمالا یکی دوتا از دوستای عزیزم میشه، اما خب گویا این داستان تمومی نداره، اتفاقا بعد پست امشبش به یکی از دوستان عزیزم گفتم برام عجیبه که آیدین اینقدر شمشیر رو برای ضربه زدن به ساید شمال شرق از رو بسته و تو هیچ پستی دریغ نکرده ، هر پستی که گذاشته حتی اگه کوچکترین ربطی به شمال شرق نداشته، یه لگدی هم نثار شمال شرق کرده ، حتی تو این پلن ، مثال زد که شبیه سرور 8 میشه ، تهش شمال شرق میبره، جالبه چرا جنوب غرب نه؟ چرا سعی میکنی چشم هارو به سمت شمال شرق معطوف کنی؟ واقعا این هم بار آموزشی داره یا تخلیه کینه هات از کسی هست؟
    درسته تو شمال شرق به اختلاف خوردن و رفت، اما این حجم از تخریب علیه دوستان و هم اتحادی های سابق بی نظیر هست،
    جهت بی انگیزه نشدن دوستان کم اطلاع در شمال شرق از حرفهای ایشون، جهت اطلاع دوستان ذوب در ولایت و آموزش های ایشون و به جهت آشنایی رهگذرها با ایشون باید عرض کنم که ، ایشون یکی از بهترین اکسل های تراوین هستن، هیچ شکی درش نیست، اگه ازش بپرسی حفظی بگو بهتره کراپ فیدر دهم رو لول 8 کنیم، یا آسیاب فیدر نهم ، تو سه ثانیه جواب میده، اما از اونجایی که تراوین فقط همین اکسل بودن نیست ، یه نگاهی گذرا به رزومه ایشون :

1- سرور 1 راند 1 ، تراوین کلاسیک حذف کرد
    2-سرور 8 کلاسیک بازی کردن و جزو متای برنده بودن ، (من نبودم ،شاید اونجا هم قهر کرده یه مدت، مطمئن نیستم)
    3-سرور 2 راند 3 ، وسط سرور قهر کرد ، یه مدت طولانی تو سرور حضور نداشت، معین بیچاره با تلفن و خواهش بچه های والس رو پای بازی نگه داشت، تا ایشون اندگیم به بازی اضافه شدن ،
    4-سرور 14 که تشکیل شده از بچه های کلاسیک بود در مقابل بچه های ورژن 4 ، ایشون با اختلافات بچه گانه حذف کرد
    5-سرور آخر که نمیدونم چندم حساب میشه :دی تقابل بچه های کلاسیک به نام الدرز با بچه های زئوس بود، ایشون بخاطر اینکه یه نفر چندساعت بیشتر تونسته بود با کتیبه شارژ کنه ، حذف کرد
    6-این سرور روز دهم سرور طبق چیزایی که تو فروم رو خوندم، اکانت رو روی حذف گذاشت (اینبار رکورد زد تو زمان حذف :دی) ، بعد کنسل کرد، دوباره روز 25م نشده، قهر کرد و رفت
    7- یه سرور هم قبل این بازی کردن که فکر کنم اونم حذف کرد، مطمئن نیستم ، اینو حساب نکنید تا تایید نشده،

اینارو ننوشتم که ایشون رو تخریب کنم، چون واقعا نیاز به تخریب نداره اصلا، چون هیچ کسی نیست که از قدیم بازی کنه و از رزومه و مشکلاتی که ایشون برای سایدش ایجاد میکنه خبر نداشته باشه، همونطور که یه عزیزی بالاتر گفت:

"ادم مدعی باید بتونه اندازه انگشتای یک دستش ادم پیدا کنه تو دورو ورش(توبازی منظورمه)که باهاش به مشکل نخورده باشن.(اونایی که از نزدیک باهاشون کار کرده)"

بلکه به این علت نوشتم که خیلی راحت با هر پست سعی میکنه خودش رو یه شخص مظلوم که مورد ظلم واقع شده نشون بده، 4 نفر هم باور میکنن، عزیزان ایشون هیچوقت بخاطر بازی کثیف حذف نکرده، هیچوقت بخاطر این فانتزی های فضایی که شما دارید و گاها مینویسید قهر نکرده، هیچوقت از کسی بت نسازید که نتونید واقعیت رو ببینید، به خیلی ها این هشدار داده شده و قبول نکردن، تا اینکه خودشون طعمش رو چشیدن :دی
    ایشون همیشه بخاطر خودخواهی و خودبرتر بینی حادی که داره حذف کرده ، الان هم همینه ، اگه این داستان برای شما جدیده ، خیلی ها 11-12 سالیه این سبک بازی رو میبینن از ایشون و چیز جدیدی نیست، اولش با شدت و قدرت بالا بازی میکنه، یه سری محاسبات ابتدایی میزاره تو فروم برای جمع کردن یه سری مرید (اینکه 8 کی رعد چندوقته ساخته میشه، یا اینکه اگه 8 هفته تروپ رو 24/7 بسازی چقدر میشه :دی ) بعد قطعا قطعا قطعا یه اختلاف داخلی ایجاد میکنه و حذف یا قهر میکنه،

در ضمن، این سبک بازی ایشون مختص تراوین نیست، بازی دیگه هم تجربه نشون داد که همین داستان اختلاف داشتن و حاشیه ساختن ، تکرار شده

در نهایت، سعی کنید بت نسازید ، همه انسان هستن، هیچکی از فضا نیومده، تراوین باز کسی هست که تمام یه سرور رو از روز اول تا روز آخر بازی میکنه، تو حوادث تلخ گذشت میکنه، پتانسیلش رو در اختیار تیم میذاره، اگه کمبودی پیش اومد نادیده میگیره، سعی میکنه اگه حرفی باعث حاشیه میشه از زدنش پرهیز کنه، اگه از چیزی ناراحت میشه سعی میکنه صبر به خرج بده و حذف نمیکنه و پشت دوستاش رو خالی نمیکنه اگه رفت نمیاد تو فروم علیه شون پست بزاره ،
    از همه مهمتر سعی میکنه چندتا دوست جدید به زندگیش اضافه کنه، مفاهیمی که ایشون هیچ درکی ازش نداره، هیچ درکی

پ.ن: تیرداد پست قبلیم رو پاک کردم، فکر نمیکردم بهت بربخوره ، تو اگه ناراحتی ازم نمیدونم، ولی هنوز جزو اون 12 نفر توی عکس پروفایلم هستی :ایکس این سرور هستم ، اما جور دیگه ای، نه به سبک قدیم.

ارادت

• صرفا جهت اطلاع!

دروود

یه دوست عزیز راجب بحثی که در مورد نژاد هون و قدرت دفاعیش شد صحبت کرد اما از اونجایی که حس می کنم هنوز متوجه ارایز بنده نشدن من براشون یه مثال ساده میزنم .

این که مزدور و تیر اندازه در کار دفاعی هم خوب عمل میکنه بحثی نیست اما وقتی اون پستتو گذاشتم نسبت به اون اتک خاص که با سواره تنها بود توضیحات داده شد و کار مدافع رو توجیح میکرد. اما مثال

فرض یه نفر یه چاقو دستشه که میتونه از اون برای حمله به دیگران استفاده کنه یا اینکه برای دفاع از خودش یا باهاش میوه پوست بکنه این نژاد هون یه چیزی شبیه این چاقوست مهم اینه چطوری ازش استفاده بشه که خوب وقتی اینسرت با نیروهای گان زده شده نشون دهنده صحت حرف بنده بابت قدرت دفاعی هون علارقم مخالفت های خود شما بود همونطور که بابت سنگ تراشی مقاومت کردین و نتیجشم دیدین . اما اک gone hero یه تفاوتی داره که شما به نیت حمله قصد استفاده از اونو داشتین چرا که 923 عدد رمر این اکانت اینو نشون میداد .(به هر حال تیزی خوب نیست باهاش بازی نکنید به اصطلاح تیزی به دست نباشید)

صبحتون بخیر:love:

پ.ن :در مورد اک cofee please تا جایی که یادمه بالاترین کراپ تو سرورو رو داشت و میتونست بازگشت به سرمایه نسبتا جلوتری در اختیارش بزاره و کمبود نیروشو جبران کنه و اینکه این اک الان هنوز تا ساید ne پابرجاست نشون از این میده آیدین عزیز ترجیح داده برای منافع ساید کنار بکشه( به جای حذف) و قابل احترامه.

پ.ن: کسری جان امیدوارم با اینکه زمان زیادیو از دست دادین شاهد بازگشت قدرتمند شما باشیم

پ.ن:ترجیحا همراتونو استپ کنین 3 روز دف بکشید;)(به عشق سامی و تجربه مشابه)

پ.ن: ناصر داداش:love: پیشرفت کردیا (به عشق میثممون)

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• سلام علیکم جمیع دوستان قدیم و جدید ...

انا لله و انا الیه راجعون ... ابتدا پر کشیدن مرغ سحر ایران افتخار ایرانی و آرامش قلبها را به تمامی هم میهنان و رفقای خودم تسلیت عرض میکنم

آیدین جان خوب است انسان مانند خوبان باشد تا وقتی پرکشید همچون نیمای ما که نامش همیشه در قلبهایمان هست یا استاد شجریان که با رفتنش بغض هایمان را آزاد کرد مردمان بیتاب شوند و دلتنگ او اما طی سالها تنها چیزی که در مورد شما برای کسی به جز انگشت شمار افرادی در کنارت که انها را هم رنجاندی کسی دلتنگت نمیشود بهتر است اینگونه بگویم همه حاضرند یه چیزی بدند یه قراری بگذارند و تو نباشی تو محفلشان !

ابتدای سرور آمدم پستی گذاشتم به جای سلام به رفقایی که به من ابراز لطف کرده بودند تکذیب حضور کردم و در آخر پستم نوشتم میخواستم باشم اما حضور کسی احساس میشود که نمیتوانم با حضورش کنار بیایم البته تند تر نوشتم اما خوب هممون میدونیم اون ضخص تو بودی ! با اصرار بزرگ و سرور خودم آقا مازیار کدورت ها را کنار گذاشتم سعی کردم آیدینی را که میشناسم در دل بکشم و تو را گونه ای دیگر ببینم و کنارت همکاری کنم !

یه خواهشی ازت دارم ! برو همون گوشه ای که داری زیر زیرکی بازی میکنی بشین بازیت رو بکن دستت رو از تو شلوار شمال شرق و تیم ما بکش بیرون چون یه سری اسکرین شات از رفتارای زشتت و حرفای نامربوطت و منطق نداشتت دارم که فقط به حرمت یک نفر اونم ایرج عزیزم هست تا الان ازشون استفاده نکردم میام میذارم کف فروم یه کار میکنم بری بشینی مک دونالد همبرگرتو بخوری !

آخه انسان اینقدر معیوب خدا وکیلی و غیر منطقی !؟

دوستان این بابایی که دارید ازش بت میسازید هیچ وقت نتونست نفر اول تراوین ایران باشه بذارید بتتون رو براتون تشریح کنم !

- همیشه دنبال نفر اول تراوین ایران یعنی نیمای بزرگ و با اخلاق تراوین ایران فرزان مهربون و مرد و انسان تراوین ایران نیما رونجر دوست داشتنی بود اگر استاد آموزشی در تراوین ایران وجود داشت نیما بود و مقلدش آیدین ! اگر استادی در بازی وجود داشت نیما بود و با اختلاف فاحش دنبالش آیدین ! حتی سرور 1 راند 1 هم که یادته به گرد پای نیما نرسیدی قاطی کردی زدی بیرون !؟

- به قول امیر وال حتی یک سرور رو هم از وسطاش به بعد نبوده یه جایی قهر کرده رفته بالاخره اگر به زور بزرگانی مانند اقا فریار و معین نبوده که همیشه نازش رو بخرن یا محمد ایمورتال عزیزم و پیمان همیشه مینداختنش دور نمیذاشتن به قهر کردنش برسه حتی !

- کسی که با حضور خودش به عنوان یه آدم پاک باز کثیف ترین آدم تراوین که نه بلکه از نظر من کثیف ترین آدم در اطرافمان در زندگی شخصی به نام ساسان ایلیدان که نه تنها کثیف بازی میکنه بلکه با آبروی افراد نیز بازی میکنه رو تو چمدونش داره و سریع میذارتش رو میز به نظرتون تمیزه !؟ بارها گفتم الانم فقط دو تا مثال میزنم بهشت رو در تراوین ایران ایشون ساخت اولین بار اگر اشتباه نکنم و یادمون نمیره اون کثافط کاری که برای خالی کردن عقده های همیشگیش تو سرور یه طرفه با درست کردن نرم افزار چکش زن و زدن چکش رو رفیق و هم اتحادیش و رنک 1 شدن به اون قیمت با همین اسم مسخره کافی پلیز اونم وقتی که تمام سرور حتی ادمین دست به دست هم دادن تا دل یه مرد بزرگ رو شاد کنن این ادم اسمش رو تغییر نداد و هزار مسئله دیگه بماند که اصلا قد کلاغ نمیتونی به این ادم اعتماد کنی و بهش مثلا یه جانشینی بدی برای اینکه بازی کثیف خودش رو بپوشونه میاد رو اکانتت یه سوتی میگیره میاد میذاره کف فروم خود زنی میکنه بگه من تمیزم ...

- ... حرف برای گفتن خیلی زیاده اما حوصلتو ندارم بیشتر بخوام بنویسم !

توضیح بابت اتفاقاتی که ما را خوشبختانه به سمت پرت کردن آیدین از شمال شرق به بیرون سوق داد !

وقتی آقا مازیار به بنده امر کرد و ما هم اطاعت کردیم از همون لحظه اصلا بدون هیچ موردی ایشون رفت راس قرار گرفت بدون نظر سنجی چیزی ما هم اجابت کردیم گفتیم خودزنی نکنیم از روز دوم دیدیم هی یکی یکی داره به همه میتوپه اول فلانی دوم بهمانی این رو بشور بذار کنار اون یکی لفت بده طرف ازش پیام داده یه سوال بپرسه به جایی رسوندش فحش کشش کرده اونم گفته برو تا بیشتر از این فحش ندادم این باز واستاده اونو تحریک کرده حالا میگه به من فحش دادن نمیدونم چرا ما فحش نخوردیم بعد اومدیم به اقا گفتیم ایدین جان تخم طلای تراوین ایران جیگیلی میگیلی ما عزیز دلم گوگولی جان با هزار قربون صدقه که به اقا بر نخوره داری بد صحبت میکنی با همه داری همه رومیرونی از ربع خودشون یا حذف میکنن یا علیه ما میشن دیدیم نه حرف نمیفهمه هی داره میگه شما طرف من و نمیگیرید یارو به من فحش داده ! دیگه من شخص من امپرم چسبید گفتم اقا لپ مطلب یا بیا پائین بشین بازیت و بکن به عنوان بازیکن ساده یا ما نیستیم ! دقیقا بعد دو ساعت حرف زدن چهار به یک من و ایرج و مازیار واحسان با ایدین تو گروه نتیجه شد کودتای نافرجام علیه ایدین که گفتیم اقا درست با بچه ها صحبت کن !

البته اون وسطاش یه بار دیگه قهر کرده بود بعد نمیدونم چی شد ساعت دو نصف شب اشتی کرد صبح بیدار شدیم دیدیم سمتها رو هم نوشته خودشم شده توتال مجموعه خدا شاهده اگر دروغ بگم از هر کی میخواید بپرسید !

خلاصه ما دیدیم کوتاه نمیاد من و اقا مازیار و اقا ایرج خداحافظی کردیم گفتیم ما دیگه نیستیم شما بمان در کنار مجموعه ما هم یا حذف میکنیم یا بازیکن ساده در اختیار مجموعه قرار میگیریم ! ( ایدین عکس همه اینا رو دارم مرد میخوام بیاد تکذیب کنه ! ) وجود داشته باش نیا ! بعضی وقتا بستن اون دهن همیشه بازت بهتره و بیشتر به نفعت هست !

خلاصه از گروه زدیم بیرون در کنارش سعی کردیم بچه ها رو تیم رو اروم نگه داریم و کوچیکتری حرفی پشت ایدین نزدیم ! اگر زدیم یکی بیاد بگه !

فرداش اقا اومده داره منت کشی میکنه 4 ساعت تمام به خدا تمام عکساش هست اما هر ده دقیقه میگه خوب کودتا کردیدا ! خلاصه به هزار ضرب و زور ما رو دوباره جمع کرد تو یه گروه 5 نفره سلام نکرده دوباره همون حرفا رو زد ما هم در جا لفت دادیم و گفتیم نیستیم خودتی و خحودت هر کار صلاح میدونی انجام بده !

به مازیار برگشته میگه تو میخوای من و بکشی پائین خودت واستی توتال خوب مردک باقالی تو به زور مازیار رو کشوندی اصلا تو سرور بعدشم ما سه تا که رفتیم کنار که ! به ایرج که همیشه رفیق و پشتت بود میگی نا مرد و بی معرفت حالا ما که هیچی حجسابمون مشخصه !

آخر کار هم دیدیم اقا اومد تو فروم اون پست دری وری رو گذاشت و خداحافظی کرد و چند بارم اومده گفته انداختیمش بیرون از ساید در صورتی که خودش کاسه کوزش رو جم کرد رفت ایکاش پرتش میکردیم بیرون واقعا خودمون !

این هم توضیحاتی بود در مورد حضصورت این دوست الکیمون تو شمال شرق که فقط ادعا داره باور کنید هیچ چیز دیگه ای نداره !

پ.ن : ایرج جان خیلی خیلی خیلی عذر میخوام ازت میدونم قول داده بودیم احترام این ادم الکی رو نگه داریم به حرمت تو اما این ادم خودش احترام خودش رو نگه نداشت

پ.ن : خوشحالم که راه اینگونه پیموده شد چون اگر خلاف این بود با عمو حسین و عمو وحید بزرگوار دوست داشتنی یا نورالله که خدای جنبس و بیار انسان خوبیه یا حسام و میلاد و عمو تورج و خیلی های دیگه افتخار دوستی و اشنایی پیدا نمیکردم ممد کینگی که به ایدین فحش داد اما من تا الان تو ازش نشنیدم و دوستش دارم انسانهایی که به هر نحوی از ایدین رنجیدند اما بهش توهین نکردند و موندن کنار سایدشون و به اینکه کنارشون هستم افتخار میکنم علیرضا ایران جیگیلی میگیلی دوست داشتنی دم همتون گرم که هستید.

پ.ن : امیدوارم اون سوراخی که رفتی توش داری بازی میکنی رو به گند نکشی یا حد اقل وسطش دوبیاره قهر نکنی بری یا گند بزنی به بازیشون !

پ.ن : اگر غلط املایی دیدید به سواد خودتون و بی سوادی ما نندازید با یه حرص خاصی تمام عقده های این چند سالم رو که یا موکسی یا پیمان یا ایرج یا فریار یا مازیار هی گفتن اروم باش نگو گناه داره خالی کردم که نمیتونستم به غلط املایی فکر کنم یه عمره داری مردم و اطرافیانت رو ازار میدی میرنجونی بس کن برو دست از سر ما بردار !

دوستان یکمی دیر خدمت همگی سلام عرض میکنم اما الان دیگه مجبور نیستم به خاطر یک انسان منفور خودم رو پنهان کنم هستم خدمتتان در این سرور و برای همگیتون آرزوی یک سرور سلامت و پر تنش و انرژی دارم امیدوارم این سرور در کنار هم لذت ببریم و دوست پیدا کنیم و رفاقتامون رو قویتر کنیم.

اما لپ مطلب ... بیایید با هم بخندیم نه اینکه به هم بخندیم !

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط WolfishAlone ().

• سلام

داداش شما فک کنم متوجه نشدید !!!یا شایدم هنوز تو شوک هستید!

نه نانکپی بود نه کپی یه دیفالت ساده؟؟؟خواهشا با این حرفاتون به پلیرهای اون اکانت توهین نکنید!!من هر 4تا پلیر ماهان کسری فربد و مهربان رو میشناسم هر سرور وزنه ای بودن واسه ساید!با حذف این 2تا ده رنک هجومیه خیلیا +2 شد بعد میگی دیفالت ساده؟؟نانکپشم که کلا نگرفتی پرید!

یعنی واسه تخریب حرکت شمال غرب حتی حاضری یکی از بهترین اکانتهای جنوب شرق رو بی اهمیت جلوه بدی؟؟؟

پ.ن:دستاورد جنوب شرق رو خوب اومدی!پاچیدم از خنده :D:D

• درود به همه دوستان

این پست‌هایی که دوستان شمال شرق دارن تو فروم میذارن به نفع ساید نیست از همه کسایی که می خوان ساید شمال شرق پیروز بشه تقاضا دارم با این پستها هیزم تو آتیش دشمن نریزن چه آیدین که داره میگه دلش با شما شرقه ولی الان نیست تو ساید و بهتره اجازه بده که دوستان و لیدرهای محترم با آرامش به کارشون ادامه بدن و چه لیدرهای محترم که با پیش کشیدن مسائل قدیم به این دعوای بی خودی که فقط دودش تو چشم ساید میره اگرم مشکلی هست جاش فروم نیست جلسه بذاریم بین خودمون حلش کنیم در آخر از همه اساتید اگه باعث دلخوریشون شدم معذرت می خوام

• درود به همه دوستان

این پست‌هایی که دوستان شمال شرق دارن تو فروم میذارن به نفع ساید نیست از همه کسایی که می خوان ساید شمال شرق پیروز بشه تقاضا دارم با این پستها هیزم تو آتیش دشمن نریزن

حرفت کاملا درسته ، کاملا ، اما :
    1-همیشه سکوت باعث همبستگی نمیشه، یه وقتهایی روشن نکردن حقایق و دروغ جلوه دادن حقایق باعث میشه همبستگی از بین بره،
    2- واقعا باور کردی دلش با شمال شرقه؟ چندتا پست آخر رو با دقت بخون، اونجاها که مربوط به شمال شرق هست، هیچ جوره از ضربه زدن به شمال شرق دریغ نمیکنه ، و اینو بهت بگم الان تنها دشمن شمال شرق خودش هست.
    3- شک نکن، این قضیه الان حل نشه ، همیشه مشکل ساز خواهد بود ، یه جایی باید اسرار این دندون لق رو یکی میگفت، هرچند هنوز خیلییییییییییییی چیزی هست و بخاطر ایرج آدم نمیتونه جزییات رو بگه ،
    4- علت اینکه داستان تو فروم باز شد، بخاطر اینه که دشمنی و کینه ش رو آورده تو فروم ، خیلی وقت پیش ها جلسه خصوصی حل مشکلات با خودخواهی و توهماتش بی نتیجه موند. وقتی یکی تو بازی باهات دشمنه ، باید تو بازی جوابشو بدی، اگه یکی تو خصوصی دشمنی میکنه باید تو خصوصی جوابشو بدی، ولی وقتی یکی تو فضای عمومی داره دشمنی میکنه ، تکرار میکنه، تکرار میکنه، تکرار میکنه، باید تو همون فضای عمومی جوابشو بدی،

• با سلام،

این پست حاوی نکات تحلیلی به شکل معمول نیست (به پیروی از بدعتی که تیرداد عزیز فکر میکنم پایه گذارش بود :دی) و بیشتر جیمی جامپ گونه

مصائب دفکوردی و الواح قهرمان

من هم تبریک میگم به طرفین این پلن، چه مهاجم که پلن زیبایی اجرا کرد و آدرنالین تزریق کرد به بازی و چه مدافع که اینسرت های خوبی زد

نکات مبهم داستان مثل وفاداری و ... رو دوستان بهش اشاره کردن و شاید الواح از دست قهرمان رها شد!

و اینکه دفاع از همر هون با اون دیوار مزخرفش واقعا کار ریسکی و سختیه برای تیم دفکوردی و تصمیم کبری شاید.

هون شبیه اون داستان شتر مرغه شده؟ بهش میگی دفاع کن میگه من مهاجمم، بهش میگی حمله کن میگه مدافعم!؟

ولی اینکه این همر قبل از استفاده ضد حمله خورد یه تلنگر میتونه باشه برای همه

شمال غرب با بازی هجومی و خیمه زدن توی زمین حریف شروع کرده و باید در ادامه ببینیم آنالیزورها و بازی خوان های جنوب شرق چه تحلیلی دارند از ادامه روند و چه عکس العملی دارند توی این شطرنج چند نفره و آیا نیمه اول رو میگذرونن تا توی نیمه مربیان کامبک داشته باشند یا انتخاب های دیگه و ... شاید یه شوک یا تغییر نیاز باشه و شاید معتقدن که تخم مرغ خودش از درون باید بشکنه (شکستن تخم مرغ از درون نشانه آغاز زندگی؛وشکستن همان تخم مرغ از بیرون نشانه پایان زندگی)

آیا شمال غرب خط هافبک و مدافعین خوبی هم داره و این که چه پلنی برای این فاصله بین خطوط سه گانش داره، ولی تا اینجای کار میتونه با انرژی و روحیه بالاتری به بازی ادامه بده ...

--- اشکان این بهشت دفکوردها رو باهات موافقم مستحقش هستن، مصائب دفکوردها یکی دوتا نیست، اگه تهش به صلیب کشیده شدن باشه چی؟

این الواح جهت تکمیل جایزه روزانست استفاده غیر مجاز نکنید

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• سلام به همه ی دوستان

تبریک به دوستان هم سایدی بابت این پلن زیبا

همچنین به دوستان جنوب شرقی بابت اینسرت های زیبا

بعضی از دوستان نسبت به پلن مهاجم و مدافع کم لطفی میکنن که باید دید خودشون چه کاری ازشون توی این شرایط بر میاد.هردو ساید خوب کار کردن و باید به جفتشون تبریک گفت.

در مورد دوستان شمال شرقی نصیحت برادرانه ی من اینه که با ملاحظه ی بیشتر داخل فروم پست بزارید و ساید های دیگه رو از این اتفاق خوشحال نکنید،ایشالا مشکلات داخلی شما هم برطرف میشه.

نصیحت برادرانه به جنوب شرق هم این که خواهشا یکم دف بسازید با تک هیرو زدم که هیرو بمیره زندش کنم اومدم ۱۸۰تا جاسوس کشتم!!برای اکانت دم خاکستری خوب نیس ۱۰۰۰تا دف تو دهش نباشه.

قصد من جسارت به دوستان نیست.

تا اینجای کار سرور قشنگی بوده امیدوارم این روند ادامه داشته باشه.

SepehR jingoolak

Farming Machine

• موقعیتی که هرگز در اون نبودی را قضاوت نکن

درود بر تمام دوستان عزیز

اول ابریک به ساید خوب nw به پلن و لانچ خوب و قشنگشون

و اما ایراد کار من نباید به پای کل ساید نوشته شه

متاسفانه من نتونستم کاری که به من واگزار شده بود رو درست انجام بدم

و اما هیچ وقت بهونه نیاوردم

برای اشتباهاتم

اما روست عزیزی که میگی دف کرد اشتباه ورده سوتی داده هیچ وقت چیزی رو قضاوت نکن

اولا بنده چند وقتی هست درگیره دادگاه و شکایت هستم و گرفتار و همون روز هم برام کاری واجبی پیش اومد و نتونستم با دقت همه چی رو بررسی کنم

کاش قبل قضاوت اندکی فکر کنیم البته این دلیل بر ضعف بنده نمیشه اما ممد سکولار در جریان مشکل من هست

و دوستی که چون با گوشی هستم نمیتونم ریپلایت کنم ایشالا زمانی که پلن اومد شما و دف کوردتون به خوبی تشخیص برین چون این پست رو اونوقت میارم بالا برات

و اگه شما خیلی بلدین و کارتون درست هست من استقبال میکنم به بنده هم یاد بدین تا یاد بگیرم ممنون میشم

و اما بابت اشتباهم همیشه جرعت داشتم قبول کردم و فقط میتونم بگم از دوستان اکانت gone hero روم سیاه شد و شرم سارم رو سیاهیش موند برای من ایشالا تو پلن بعدی جوبران میکنم

دوست عزیز در بی صبرانه منتظر تماس شما برای یاد گیری هستم

پ.ن مصطفی جان ببخشید مهمون نواز خوبی نبودم

پ.ن سامان جون من عادت ندارم مهمون میاد خونه ما شام نخورده بزاریم برن

پ.ن ممد سکولار دوست داریم

پ.ن ممد قل قلی این سری برات موز شکلات میارم :دی

پ.ن سرور هنوز کلی ازش مونده

• حرفت کاملا درسته ، کاملا ، اما :
    1-همیشه سکوت باعث همبستگی نمیشه، یه وقتهایی روشن نکردن حقایق و دروغ جلوه دادن حقایق باعث میشه همبستگی از بین بره،
    2- واقعا باور کردی دلش با شمال شرقه؟ چندتا پست آخر رو با دقت بخون، اونجاها که مربوط به شمال شرق هست، هیچ جوره از ضربه زدن به شمال شرق دریغ نمیکنه ، و اینو بهت بگم الان تنها دشمن شمال شرق خودش هست.
    3- شک نکن، این قضیه الان حل نشه ، همیشه مشکل ساز خواهد بود ، یه جایی باید اسرار این دندون لق رو یکی میگفت، هرچند هنوز خیلییییییییییییی چیزی هست و بخاطر ایرج آدم نمیتونه جزییات رو بگه ،
    4- علت اینکه داستان تو فروم باز شد، بخاطر اینه که دشمنی و کینه ش رو آورده تو فروم ، خیلی وقت پیش ها جلسه خصوصی حل مشکلات با خودخواهی و توهماتش بی نتیجه موند. وقتی یکی تو بازی باهات دشمنه ، باید تو بازی جوابشو بدی، اگه یکی تو خصوصی دشمنی میکنه باید تو خصوصی جوابشو بدی، ولی وقتی یکی تو فضای عمومی داره دشمنی میکنه ، تکرار میکنه، تکرار میکنه، تکرار میکنه، باید تو همون فضای عمومی جوابشو بدی،

درود مجدد به دوستان

حرف من اینه کسایی که شما و مازیار رو می‌شناسن و الان تو ساید کنارتون موندن یعنی اینکه حرف شما رو قبول دارن و با حرف ایدین قرار نیست که انتخابشون عوض بشه منم یه سرور با اکانتSiwann تو اتحاد تری دات در خدمت مازیار و دوستان بودم و لیدری و بازی ایشون رو دیدم و اعتقاد قلبیم اینه که اگه با همون شور و شوقی که اون سرور داشت اینجا هم بازی کنه بهترین توتال هر چهار سایده(جسارت به دوستان دیگه نباشه نظر شخصیه) پس در نتیجه بهتره این دعوای تفرقه انداز بین خودمون تموم شه حداقل تو فروم بازم میگم آیدین هم اگه اعتقاد داره دلش با شمال شرقه لطفا اینجا تحمل کنه و ادامه این بحث رو تو فروم نکنه که ساید شمال شرق آروم به کارش ادامه بده ممنون.

پ. ن:یادم رفت از زاوش و بچه های شمال غرب بابت این پلن قشنگ تشکر کنم البته قبول نیست شما نامردی کردین از یه کپ تو جنوب شرق کمک گرفتین

• درود ایرج جان، خواستم نظر شما رو جلب کنم به این موضوع که بین دوساید جنگ در جریان هست و یا قریب الوقوع ، اگر نظر شما این بوده بین دو ساید اینچنینی هم دهکده ای از تاپ اکانت های یکی از دوساید تو ساید مقابل احداث نشه اونم تو دل ساید ، بله ما مخالفیم

اما اگر بین دو ساید درگیری وجود نداره و یک پلیر از ساید بدون هماهنگی بره یه پانزده کراپ یک خونه تو ساید روبرو بگیره بله ما موظف میدونیم خودمون رو جوابگو باشیم و حق اعتراض برای شما محفوظه

بیزحمت این دو مقوله رو با هم گره نزنید ممنون میشم عزیز

سلام محسن عزیز. بنده این دو مقوله رو با هم گره نزدم! خطابم به آقا مصطفی بود. ایشون گفتن خاطرم هست که در جلسه دیگر سایدها مشکلی با بند مورد بحث (احداث دهکده در دیگر سایدها) نداشتن! فارغ از وضعیت نظامی (اعم از صلح، جنگ و غیره) بنده هم گفتم که این طور نیست. مواردی رو هم مثال زدم که نشون بدم به طور کل فرمایش ایشون صحیح نیست و مواضع دیگر دوستان نسبت به بند مورد نظر مشخض هست.

مخلص شما

پ.ن: به عنوان دیپلمات ساید، پیش از مسائل و خصومت‌‌ها‌ی شخصی، منافع ساید و منافع جمع از همه چیز برای من مهم‌تر هست و اصلا دلم نمی‌خواست مشکلات و اتفاقات دورن سایدی، بیاد کف فروم و عمومی بشه! اما متاسفانه جرقه‌ی اولیه‌ی این اتفاق رو دوست عزیزم آیدین زد و چیزی که نباید اتفاق میوفتاد، اتفاق افتاد.

پ.ن 2: اکانت کافی پیلیز رو از روز اول خود من به صورت سیتری بازی می‌کردم و بعد از رفتن آیدین، اکانت رو به من سپرد و مسئولیتش به گردنم افتاد! متاسفانه به علت احترامی که برای صاحب اکانت قائل بودم این مسئولیت رو پذیرفتم، و البته فکر کردم برای ساید هم مفید واقع خواهد شد. سراغ ده‌ نفر از بهترین دوستانم و قوی‌ترین پلیرهای تراوین ایران رفتم، اما هیچ کس هیچ کس هیچ کس که صاحب اکانت رو خوب می‌شناخت حاضر نشد روی اکانت به این خوبی بازی کنه! حتی اگر دستی ده میلیون بهش می‌‌دادم هم نمیومد. علتش رو نمی‌گم که چرا! چون حرمت و وجهه دوست خوبم خدشه‌دار خواهد شد..

پ.ن 3: صاحب کنونی اکانت فرد عزیزی هست به نام تورج (هم وزن ایرج)، که با خانمش و دوست عزیز دیگری روی اکانت بازی می‌کنن. قبلا افتخار آشنایی با این عزیزان رو نداشتم، اما بعد از صحبت و مذاکره‌ی سخت‌گیرانه در تیم اسپیک متوجه شدم که با یک تیم بسیار با اخلاق، با تجربه، قوی و در عین حال متواضع و فروتن طرف هستم، و خوشحالم که بالاخره تونستم اکانت رو به تیم قوی و قابل اعتمادی بسپرم.

پ.ن 4: آیدین عزیز خوب می‌دونه که پاپ همه چیز نیست! منِ نوبِ هیچی نفهم که دو زار از تراوین بارم نیست تا همین دیشب رنک سوم سرور بودم (و اگر نشئگی حاصل از دیازپام دَه نبود و بیدار می‌موندم یه کم دیگه پاپ می‌زدم رنک دوم هم می‌شدم) بعد یکی از ساختمون‌های کپ که دیگه کارم باهاش تموم شده بود رو خراب کردم و انبار زدم برای ادامه‌ی ارتقای کراپ‌ها، و پاپ رو تعطیل کردم و شروع کردم به پوش برای ارتقای کراپ، اما هنوز هم رنک اول ساید در سرور هستم! پس همچین هم چیز شاخی نیست این قضیه. پلیرهای جدید اکانت کافی پیلیز سابق هم حتما پلن خودشون رو دارن و من خودم رو در حدی نمی‌بینم که دخالت کنم در کارشون. همین امیر وال عزیز هیچ وقت رنک پاپ دو رقمی نداشته فکر کنم، اما همیشه آخر سرور همرهایی داده بیرون که دهن همه باز مونده تا سرور بعد.

پ.ن 5: خشم و ناراحتی دوستانِ آریانا بابت برخی صحبت‌های دوست عزیزم در فروم رو درک می‌کنم، اما همه‌ی دوستان رو دعوت می‌کنم به سعه صدر و آرامش، و تلاش برای تمرکز روی ساید و منافع ساید و دوری از تنش و حاشیه در فروم، و پاسخ به حواشی و تنش زایی‌ها رو می‌سپرم به آقا مازیار عزیز، توتالِ سایدی که بنده به عنوان سرباز تحت لیدری ایشون بازی می‌کنم.

پ.ن 6: I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity

ارادت‌مند

ایرج

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام

ایشالا که مشکلتون به خوبی و خوشی حل بشه و برگردین سر بازی تا هیجان و جذابیتش بیشتر بشه

بنده جسارت نکردم به شما دوسته عزیز

نظر خودم و به دور از کل کل گفتم که میشد تشخیص داد و اشتباه کردین و به جای این که لیدر های ساید بیان و مسئولیت و بپذیرن و بگن اشتباه کردیم میان میگن بوم بوم نداشت و ضررتون بیشتر از سودتون بود و از این قبیل حرف ها که فقط میخوان اشتباه خودشون رو سود جلوه بدن !

همون طور که ساید ما هم یک سری اشتباهاتی داشت تو پلن که یک نمونش همون کاتا هایی که تو ده بود اسکات خورد که انکارش هم نمیکنیم انتظار داریم شما هم قبول کنید که اشتباه کردین نه این که هر اتفاقی بیوفته واسه ساید جنوب شرق سود باشه و واسه بقیه ضرر !

فروم جدای از کل کل بازی جایی واسه تحلیل هست و اگر اشتباهاتی تو پلن باشه اینجا میشه مطرح کرد !

شمام بیا پلن برو اگر موفقیت آمیز بود به شخصه میام و بهتون تبریک میگم همینجا و قول میدم که نگم که به ضررتون بود و ما سود کردیم :دی

با تشکر

• سلام و روز بخیر خدمت دوستان

اول یک نصیحتی از بنده حقیر خطاب به دوستان قدیمی در ساید شمالشرق که با خیلیهاشون سعادت حداقل یه سرور بازی در کنارشون رو داشتیم میگم

به لحاظ داخلی بودن موضوع بهتره یجورایی بحث رو عمومی نکنید که خدایی نکرده بی احترامی به شخص خاصی بشه،آیدین عزیز هم از پیشکسوتان تراوین هست و شخصا در دو سروری که مقابل ایشون بازی کردم حریف قابل احترامی دیدم ایشون رو(جز اون یه حرکتش که اخر سرور tc2 کراپای منو زد^^)به نظرم ترور شخصیت اینچنینی زیاد کار درستی نیست<3

همچنین پلن زیبای(خداییش تو این تایم از سرور قشنگ بود)ساید شمالغرب رو هم به دوستانمون تبریک عرض میکنم،به طور مشخص به اهدافی که در نظر داشتن رسیدن و به قولی مشت اول رو خوب زدن،واقعا نشون دادن حریف قابل احترامی هستند.

جا داره از حرکت خوب پلیرهای اکانت gone hero هم تقدیر بشه،به نظرم با ابزاری که در دست داشتند بهترین کار ممکن رو انجام دادن و مطمن هستم تیم گان هیرو با یک ریکاوری سوپرایز اینده ی جنوب شرق خواهد بود.

نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

• نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

درود عذر میخوام خیلی مختصر خدمتتون عرض میکنم چون سرکار هستم, شب اگر حوصله ای بود یه پست مفصلتر میذارم

اکانت سنتکام بنده هستم و اکانت دیگری هم در سرور ندارم, اکانت انخ ماهو دانیال داداش کوچیکه حجت خان هست و.....

اصلا لازم به توضیح هم نیست چون واقعا ربطی به کسی نداره کی رو چه اکانتی هست و صاحبش کیه

اما بنظرتون کسی که میاد تو خاکستری ساید رقیب کپ میگیره و سی پی عقب میوفته , کلی عقب هم میوفته سه چیف بکشه بعد میاد فیدر میزنه تا اسلاتش پر بشه یا وایمیسه اسلاتشو با دهکده های رقیب پر کنه?

اگر آره که احسنت بر شما :دی

پینوشت: خواستم بگم برو از بزرگتر و با تجربه تر سایدت دلیلشو بپرس ولی وقتی بزرگتر سایدت بعد از چیف یکی تاپ همراتون و نان کپش بعلاوه چنج کپ یه اکانت دیگه بعلاوه کاتا شدن کراپای یه اکانت دیگتون میاد خیلی لوس مینویسه لوووو ووووووووول و راضی هست در حالی که هنوز نمیدونه چی شده

دیگه مجبورم خودم راهنماییت کنم 😁

• سنت کام کراپاش خورد اومدید گفتید مال محسنه! حالا شد مولتی؟؟؟ بگو به کدوم اکانت شک داری شناسنامه خدمتت بدیم بکشی بیرون از این داستان مولتی.

میترسم از روزی که واندر بره بالا بگی این که هولدرش اکانت مولتیه!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

سلام

معمولا شمال غرب هر چی توضیح میده بقیه قبول نمیکن. اما باز هم فکر میکنم روشنگری بد نباشه

یکی از اون اکانتها needle برای گروه ماست که که در کل ما 6 تا پلیریم با 5 تا اکانت. 2 تاش خاکستریه. 2 تاش پشت خاکستری هست

یکی از بچه ها هم دیر اومده یه اکانت گول داره سر مرز جنوب غرب افتاده زیاد فرصت نمیکنه من گاهی کمکش میکنم.

از اینا هم فکر کنم 5 تاشون اکانت فروم دارن. بگم بیان حاضری بزنن؟

این که پلن اکانت چی بود و چی شد بماند. ولی دو ده بودنش بخاطر اینه که امتیاز فرهنگی داشته باشه برای پلن چیف کردن

کپ خاکستری که امتیاز فرهنگی نمیده و دیفالت هم دور هست و ساپورتش سخته. برای همین یکم عقبه از نظر امتیاز.

محسن هم جمله قشنگی نوشت در این باره

نقل قول

اما بنظرتون کسی که میاد تو خاکستری ساید رقیب کپ میگیره و سی پی عقب میوفته , کلی عقب هم میوفته سه چیف بکشه بعد میاد فیدر میزنه تا اسلاتش پر بشه یا وایمیسه اسلاتشو با دهکده های رقیب پر کنه?

قضایا رو پیچیده نکنیم