نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• والا نفر اول اومد گفت پلن خوبی نبود :|
    نفر دوم(صاحب اکانت)اومد تبریک گفت و گفتش پلن خوبی بود.
    نفر سوم اومد گفت آزاد سازی دیفالت :| اقا اصن ازادش کردیم دممون گرم نان کپو ندیدی اونم آزاد کردیما پلنر ترسو بود ؟مارو دور ننداز ما انقدرا به درد نخور نیستیم =))
    تمرین اینسرت ؟دوربین مخفیه ؟
    نفر چهارمم اومد تبریک گفت :|

پ.ن:یه در میون پست تبریک و خوب نبود میبینیم بالاخره خوب بود یا نه ؟بعد اونی که گفته خوب نبود اینایی که میگن خوب بود رو لایک میکنه
    پ.ن.2:فعلا هنگم بای بای =))

• دستاورد های جنوب شرق از پلن شمال غرب

1.فهمیدن که میتونن تارگتای فیک رو به خوبی تشخیص بدن

2.دیفالت گان هیرو چیف شد؟؟ امتیاز فزهنگیش آزاد شد خدایا شکرت الا میتونه ده بزنه (کلا ده های گان هیرو نزدیک تره اون مثال آیدین برای بالای 100 خونه بود دکتر)

3.نان کپ گان هیرو چیف شد؟؟ اینم که بابا کلا یه دو کی تروپ بود مگه نمیدونید گان هیرو با هیروش رید میداد

4.اگه این پلن تارگتش ویانا بود ما دیوار میکردیم... این یعنی خیلی نزدیک شدیم به موفقیت دوستان این یعنی ارزش

5.میدوییم میریم دف میسازیم که رومون اتک اومد تارگتای فیک رو پر کنیم

6.کپ کماندار چنج شد؟؟ چیزی نیس که داریم تمرین گلد آپ میکنیم

در کل دوستان ما این پلن رو به جنوب شرق تبریک میگیم پس چون واقعا دستاورد های وسیعی داشتن

ولی خب واقعا اینسرت هاتون نیاز به تمرین بیشتر داره چون اگه بخواید بازم اینجوری اینسرت کنید هیچی ازتون نمیمونه

اگر با این پست هاتون میتونید فشار رو از سایدتون کم کنید این کارو بکنید موفق باشید

بوس بهتون

تمام

• تبریک می گم به همه بچه های تیم مخصوصا زاوش و مصطفی عزیز بابت طراحی زیبا و میثممون بابت بی خوابی 24 ساعته ،تیم لانچری مخصوصا مهدی لوسیفر وسامان ومحسن و کل بچه ها که هر کسی به نحوی نقش آفرینی کرد ،میز 6نفره تحلیل و ساناریو های مختلفی که پیش روی پلن بود از اینسرت های احتمالی و دفاعی که ممکن بود تو تارگت ها جمع بشه. عامل برتری که باعث پخش دف و گمراه شدن تیم دفکوردی ساید حریف شد بالا بودن تعداد تارگت ها و 3 سناریوی مهم دیگر این پلن بود که ذهن حریف رو دقیقا تو تارگت هایی که می خواستیم مشغول کرد.

پ.ن؛اشکان جان با توجه به شناختی که از شما دارم بی شک جزء دفکوردهای خوب تراوین هستی و می دونم شما هم از صبح زحمت کشیدی طبق قراری که اول سرور گذاشتیم بنا بر ارائه دادن بهترین عملکرد برای لذت بردن بیشتر از سرور ما سعی خودمون رو کردیم اما این چیزی از خوبی های تو کم نمی کنه رفیق:love:

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• عزیزم بالاخره هر کسی از نظر شخصی خودش نظر میده و توانایی هاش.

وقتی چندید بار با همچین دمپایی های تارگت های کریتیکالی مثل زیرساخت اصلی واندر و قفل کرده باشی اونم اون اخر سرور. اون وقت استفاده این همه گندم خور فقط برای زدن ده دیفالت به چشمت موفقیت امیز نمیاد.

من جایی دروغ نگفتم . حقیقت هست . دستاورد نابودی ده دیفالت و همری که میتوست کتیبه کلین کنه بود و هزینش هم دمپایی هایی بون که تقریبا معادل همون قدر کلین کردن رو داشتند.

لانچ خوب بود که گفتم افرین.

در مورد ایجاد روحیه و در یک ساید بعد از اینگونه حملات رو اگر باهاش اشنا نیستی نمیدونم چی بگم . وقتی یک سایدی داره کشاورزی میکنه تو یا باید بهش یه ضربه اساسی بزنی که نتونه جبران کنه یا اگه فقط زخمیش کنی فقط باعث شدی که بره خودش رو اماده کنه.

این جزو تراویان 101 هست .

پلان یک بعد حساب کتاب ضرری در مورد نیرو و منبع داره یک بعد روحی .

اگر درک نمیکنی نمی دونم چی بگم . من بار ها شده اجازه زدن دهی رو ندادم چون ارزش نداشته مدافع بیدار بشه از خواب زمستانیش.

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• ممنون که دستاوردهای بزرگ تیم آمرداد رو توی پلن شمالغرب برای دوستان حاضر در سرور گفتید... ولی ای کاش شما که زحمت کشیدی و دستاوردهای تیمتون رو برای خوانندگان فروم شرح دادین زحمت رو افزون میکردین و میزان خسارت و ضررهایی که ساید کثیف باز شمالغرب بابت این پلن دید رو هم با رسم نمودار برای بقیه توضیح میدادین تا اطلاعات عمومی بقیه هم بالا بره... واقعا نمیدونم چرا این ساید دنبال هدر دادن پتانسیل هست:(

واقعا خیلی ممنون که هستید:)

• آقا من خوشم میاد اس ای هیچ جوره سوخت نمیده ینی همه جوره برنده میشه

آقا وسط لانچا مهدی رفت یه سر دستشویی این برای شما دستاوردی نداشته تا الان؟؟

الان ینی دارید میگید ایول که ما چیف شدیم؟؟ دارید بر طبل شادانه میکوبید؟؟ شوخی میکنید؟؟

دف رو viana و tak shakh رو بک بده آقا بیکار واینسا :D

یعنی تا الان تو سرور هر اتفاقی افتاده برای اس ای دستاورد بوده و برای شمال غرب خراب کردن پتانسیل

خلاصه دستاورد هر چی که هست برای بچه های اس ایه

من از همین جا به اس ای تبریک میگم برای این که چیف شد :D

• سلام البرز جان

در مورد اون خلاصه هایی که در مورد موفقیت های پلن نوشته اید موردی توضیح میدم البته همینکه خودتون نوشتید موفقیت های پلن خیلی واضحه خودتونم میدونید پلن چه قدر موفق بوده ولی باشه بیا مرور کنیم

۱.خیلی ممنون

۲.آزاد سازی ده دیفالت تو اون مختصات با کاتا و ... همری که قبلا نشون داده جلو زن میتونه باشه رو همون لنگه دمپایی هایی که گفتید

ده دیفالتی که تو تاپ ۳ همر برتر سرور بوده طبق همون آماری که خودتون دادید.

۳.اون بر آورد هزینه ای که کردید فراموش کردید بگید (البته سهوا) که توی اون هزینه به قول شما ۱۰ کی پیاده و ۱۰ کی سواره از سه دهکده لانچ شدن و یه همر ۱۴ به ۱۲ رو چیف کردن ،خیلی واضحه کی سود کرده عزیزم نمیدونم از شدت عصبانیت داری اینجوری پست میگی یا واقعا متوجه نیستی

در مورد انتخاب تارگت اتفاقا کاملا انتخاب جسورانه ای انجام شده و البته که پلن جایی بود که اصلا جای چینج کپی نمیذاشت

و نکته مهمتر جانم که بازم به خاطر عجله ات تو جواب فراموش کردی دو تا همر چیف کردیم نه اون یه دیفالت بی فایده یوزلس به قول شما 😂

حداقل بر آورد خسارت میکنی اول ببین چه قدر خسارت خوردید

چینج کپ روی اکانت کماندار هم لطفا اضافه بفرمائید و نذار از جاسوس هایی که با دستپاچگی دیوار کردید بگم که ...

در آخر هم خوشحالم که اسباب تمرین اینسرت برای ساید پر قدرت شما رو فراهم کردیم ایشالا تا آخر سرور اگر موندید دستتون راه میوفته

پ.ن: بهنام نظرت چیه آخر؟ اول میگی ایش این چه پلنی بود بعد یکی دیگه رو که میگی پلن خوبی بود از ساید خودت رو لایک میکنی بعد البرز رو لایک‌میکنی 😂

خوبی ؟ خوشی چه خبر ؟ بیام کمک رو اکانت های سایدتون برای دف بک کردن ؟

• پرده آخر

وضعیت SE اول سرور

وضعیت (SE(ALBORZ بعد پلن NW

وضعیت ,واقعی GAME OVER R1

بنده خدا قصر ساخته بود ولی از بس اول بازی جبهه گرفتین بابت چنج کپ و اون حرفی که زده شد نزاشتین بنده خدا کار درستو انجام بده GONE HERO دهشو به لیدراش باخت.

پ.ن :لطفا لینکارو کامل بزارید

پ ن: خسته نباشید به هر دو تیم

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• تبریک به شمال غرب بابت پلن موفقش ، اشتباه بنده باعث شد همر دیفالت از دست بره ... روز 50 بازی هست ، توی نرمال وقت زیاده و ایشالا که جبران میکنیم ، پرسپولیس 10 نفره تا دقیق 79 ، 2-0 عقب بود ، 3-2 برد :) ما که هنوز دقیقه 15 بازی 1-0 عقب افتادیم :) خیلی وقتا میزنیم ، خیلی وقتا هم میخوریم :) اما پلن خوبی بود ، تبریک به افراد شرکت کننده و همچنین طراحان و لانچ کننده هاش ...

پ.ن : تبریک خیلی ویژه تر به کسانی که از خودشون چیزی ندارن فقط آویزون بقیه هستن :)))

پ.م 2 : تبریک به امپریال تیم ، بنده نظر شخصیم اینه که تراوین باید همینجوری باشه پر از زد و خورد ... جدای از مسائل اینکه غارت تیم ایشون یا خیلی از اکانت های تمامی ساید ها سالم بوده یا نه یا هرچیزی که بنده قضاوتی ندارم ، همین که با هیجان بازی جلو بره خوبه ... حداقل برعکس سروری که طرف با 180 تا مولتی رجیستر کردن ، میره بیابون و مولتی میزنه و افتخارش همینه ، اینجا سرور از اول جذاب شروع شد ... سوای از رقابت و اینکه در آینده چی پیش میاد یا الان چی شده ، حرکت ایشون رو دوست داشتم
    پ.ن 3 : نظرات شخصیه ، نه نظره سایده نه نظره کل پلیر های اکانتمون

کسری جان دستخوش بابت اینسرت

یه عذر خواهی بابت اینکه شما تارگت شدید با اینکه طبق نظر همه بچه های ساید شما خوش اخلاق ترین و معقول ترین رقیب ما هستید تو اون ساید ولی خب در عین حال بدون شک سنگین ترین وزنه ساید جنوب شرق هم تشخیص داده شده بودید با توجه به اتک هایی که دادید و فیک هاتون روی ساید ما و البته حضور مداومتون تو تاپ رید

در کل که مشکل شخصی نبود وگرنه اول بهنام رو میزدم 😂😂 و البته که تازه شروع بازیه و اول سرور هنوز تا کتیبه ام خیلی مونده ما هم شادی پس از گلمون تموم شد با انگیزه منتظر ادامه بازی هستیم

• البرز جان دستاوردای دیگشون رو نگفتی چرا؟؟!!!

1- رسما دیگه خاکستری شمال غرب الان یه بی دندونه ! نه مصری هاش نیرو دارن نه هون هاش نه گولش !!

ما چقدر باید هزینه میکردیم کاتاهای سنتکامو تو اون نقطه میتونست مارو حسابی اذیت کنه ازش بگیریم؟ 1 همر ؟ 2 همر ؟ 3 همر؟

ما چقدر هزینه باید میکردیم کاتاهای کپ مرغ اتش رو ازش میگرفتیم ؟ 1 همر ؟ دو همر؟ 3 همر؟

قرار بود روز 40 بی دندون بشید چرا اومدید اونجا اصلا؟

فقط یه سوال همتون کاتا زدید؟ اونم ویو 600 تایی میترسیدید ما اشکانو به عنوان سنگ تراشی اونجا بزاریم؟ :)))

2921-1-png

2922-2-png

2923-3-png

یه سوال دیگه انخ ماهو رو کدومتون ریشفاشو خفت کردید؟:دی

انشاالله تا اخر سرور همین طوری پلن برید!!

پلنر فقط شمال غرب :دی

پ.ن: زاوش بهت پیشنهاد میدم ته این اعدادو + لاستی که سر 2ک ریشف انخ ماهو زحمت کشیدید خفت کردی جمع بزن بعد بگو همر 3 سرورووو زدیم :))))

پ.ن: کاتا داشتن تو خاکستری نزدیک مرز ما به اندازه 100 تا همر گان هیرو ارزش داشت و ما کلی باید تلفات میدادیم اونا رو از شما میگرفتیم که خودتون زحمتشو کشیدید

پ.ن: تا دیروز تیرانداز و مزدور دفاعی بود امروز که پلن زدن شد همر و هجومی!! :)))

• سلام

دوستان خسته نباشید میگم به تیم لیدری و پلنری ساید بزرگ شمال غرب و تمام عزیزانی که برای این پلن وقت گذاشتن و کار کردن رو پلن از طراحی حمله تا مشخص کردن تارگت و لانچر و.....

واقعا تو این تایم سرور پلن خوب و بسیار غافلگیر کننده بود

و یک تبریک هم به اکانت مدافع میگم که تمام توان خودشو صرف کرد اما نتونست همر ها و دهکده هاشو نگهداره جدای از کل کل های فروم دوستان خواهش میکنم که واقعیت را با اعداد و ارقام الکی پنهان نکنن حالا یا با ضرر یا بی ضرر مهاجم اون تارگت را میخاست بزنه که زد شما تا ده سال دیگه هم بشینی عدد تو ماشین حساب بزنی مهاجم به خاسته خودش رسیده پس نتیجه پلنو با ماشین حسایتون نبینن و چشم باز کنید و با واقعیت روبه رو بشین

خسته نباشید سرور حال امد از این پلن و لانچ و دفاع

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

اول اینکه تبریک میگم به ساید شمال غرب بابت پلنی قشنگی که اجرا شد و همین طور به اکانت مدافع بابت دفاع و زحمتی که کشیدن تا اینجای سرور

نکته بعدی این که بدور از کل کل فروم بنده به طور کامل در جریان فیک لیست ها و لانچ ها نبودم ولی نگاه مختصری که کردم متوجه یه سری اشتباهات شدم تو این پلن :

اسکاتی که از اکانت face/off ساعت 16:34 کشیده شد با افتادن لینک دف کورد ها و پلنر های ساید جنوب شرق باید میفهمیدن که اکانت Face/off برای لاک کردن و دیستروی لانچ نشده و مطمعنا کلینر برای چیف هست با توجه به تعداد کاتایی که داخل ده بودن موقع اسکات !

همچنین اسکات هایی که روز های قبل کشیده شده بود از یک سری اکانت ها و یک سری 3 چیف رویت شده بود و حتی یک 3 چیف هم خفت شد اگر اشتباه نکنم و درست یادم باشه ولی خب فکرشو نمیکردن که به این زودیا لانچ بشن چیفرا :دی

ولی با این شرح حال بازم دف کورد های جنوب شرق ترجیح دادن دفاع رو تو کپ اکانت ویانا نگه دارن !

این که اشتباه و تشخیص ندادن پلن رو بخواین کامل بچرخونین و بگین کلا سودی نداشته برای شمال غرب و انکار کنید خب یه مقدار حرکت چیپی به حساب میاد چون هم خودتون میدونید دف کورد هاتون سوتی دادن هم ما حالا قضاوتش با باقی دوستان :دی

با تشکر

• سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه ی شما بزرگواران

فروم این سرور خیلی هیجان انگیز تر از داخل سروره ، به وقتش ما هم پاپ کورن خودمونو میزاریم کنار و یه هیجانی در حد خودمون به سرور تزریق میکنیم ;)

اول از همه تبریک میگم به شمال غرب بابت پلنشون که نشون دادن قبل کتیبه ها هم میشه درگیر شد و حتما نیازی نیست برگردیم به دوران ژوراسیک تا بتونیم قبل کتیبه درگیر شیم . اما از حق نگذریم این پلن دقیقا باعث میشه جنوب شرق بهتر از قبل رو به جلو حرکت کنه و منظم تر بشه و نه تنها از پتانسیلش کم نشد بلکه به نظرم به پتانسیلش اضافه هم شد ! چون تجربه این موردو داشتم عرض کردم و قصد نقد این پلنو نداشتم ...

از اونجایی که لینکا کامل در دسترس همه نیست ، لطفا یه نفر قبول زحمت کنه بدون طرفداری از سایدی زحمت بکشه و سود و ضرر هر دو طرفو ضمن تحلیل بنویسه تا به علم ما افزوده بشه .

و اما بعد ...

یه عذرخواهی بدهکارم به همه ی لیدر های 3 ساید دیگه که شرایط جور نبود و نتونستم در جلسه حضور داشته باشم و کم سعادت بودم ، و تشکر ویژه از آقا ایرج که دیدم چقد تلاش کردن برای این جلسه و خسته نباشید میگم بهشون ، این جلسات میتونه مفید باشه حتی اگه در این سرور صد در صد اجرایی نشه ولی میتونه به عنوان یه فرهنگ کم کم بر محیط تراوین ایران غالب بشه بعضی موارد ...

پ.ن : چند روز قبل در ساید جنوب غرب اسم یکی از اتحاد ها به نام پیشوا تغییر نام داد تا ببینیم عکس العمل بقیه چیه :دی
    همونطور که حدس میزدیم چرچیل های زمانه یکی پس از دیگری در واتساپ و تلگرام و فروم و ... با سرعتی مثال زدنی شروع به نوشتن پیام های مختلف کردن تا مثلا بتونن از این آب گل آلود ماهی بگیرن :دی اما تهش چی گرفتن نمیدونم :D آخه نگفتید شاید ما یه دام سیاسی پهن کرده باشیم ؟ :/
    خلاصه مراقب باشید دفعه بعدی تو آب گل آلود غرق نشید :*

پ.ن 2: شاعر میگه که هنگام شنا مثل یه دست و پاچلفتی به پا به مسیر دهن کوسه نیفتی :D

پ.ن 3 : تبریک به همه ایرانی ها و خسته نباشید به لیدر ها که تو تورنمنت گل کاشتن ، به امید موفقیت تو فینال

شاد باشید <3

کوچیک همه یوسف

• بهنام فقط یه سوال این چیزایی که میگی رو واقعی میگی یا واقعا این قدر بدید تو تراویان ؟

تو تمام این عکس های متوجهی که دو تا کپ و یه دیفالت از اکانت سنتکام لاست دادن دیگه ؟ متوجهی که همر کپ ها چه جوری ریکاوری میشن دیگه ؟

متوجهی که همر های اصلی بدون لاست برگشتن و قراره بازم بخوره رو خودتون دیگه ؟

اگه جدی هنوز تو این تایم سرور نشستیم خیلی علاقه مند داریم در باره منابع از دست رفته تو پلن حرف میزنیم حواست هست کماندارتون کراپاش شده ۱۰ با دو تا فیک دیگه ؟

از جاسوس های سایدتون چه خبر ؟ تو اصطبل میخوای دف بکشی یا اسکات اول ؟ یه اکانت ما فقط ۳۵۰۰ تا نون خور دف کرده با جاسوس های پارکش عاشق اون واکنش سریعتون شدم تو جاسوسی وقتی ۳ تا اسکات زدید پشت هم با ۳۰۰ تا ۴۰۰ تا ۵۰۰ تا

ظاهرا اون خفت ۵۰۰ تا اسکات دیشب هم همچین بی تاثیر نبوده 😆

شما خوشحال باش و خوش خیال که همر های ما بی دندون شدن فقط به این فکر کردی الان ۲ تا همر بلند کردم دفعه بعد با ۱۰ تا میخوای چی کار کنی ؟

دو تا همر تاپ اکانت سایدت تو یه ثانیه چیف شده داری میگی ۵۰۰ تا کاتا لاست دادیم تو خاکستری ؟😐 فقط بگو که شوخی میکنی خیلی بیشتر از این حرفا روتون حساب کردیم ها وگرنه تو ساعت ۲۱ شب نمیومدیم رو ۱۳ تا تارگت همزمان

پلن بی عیب و نقص شمارم دیدیم برا دیستروی با ۴۰۰ تا کاتا همونی که ساختمون اصلی دیستروی شد فقط ،کاتاهای موثر خاکستری از اکانت شخص شما رو روی اکانت khormalo یادمه هنوز چه قدر موثر استفاده شده بود نتیجه پلن چیف ما چیف کردن دو تا همر بود شما چه کار کردی و میخوای بکنی با کاتاهایی که روی ویانا کشیدی ؟ پلنر بزرگ جنوب شرق

پ.ن:فکر کن همر اصلی هات با لاست تقریبا ۰ برگردن بعد دو تا ده هدف رو چیف کنی بعد تازه بیان بگن پلن بد شما 😂😂😂

پ.ن:عاشق تقسیم دف تو سایدتون شدم یعنی قشنگ دستم اومدم اولویت بندی هاتون چه جوریه هرکی لیدر تر دف بیشتر بقیه برن چینج کپ کنن؟ خیلیم عالی

پ.ن آخر :یادم‌رفته بود گفتی کاتا داشتن تو خاکستری نزدیک مرز ما به اندازه ۱۰۰ تا همر گان هیرو ارزش داشت ؟؟ درسته دیگه ؟

کاتاهای ایمپریال وسط سایدتون چه قدر ارزش داره طبق این استدلال؟ تا دیروز که میگفتید یه خطا تکنیکی و دور ریختن پتانسیلن

آره همونایی رو میگم که امروز کراپ های کپ(مسئول کپ های ساید جنوب شرق) رو از ۱۶ آورد رو ۱۳

• خلاصه مراقب باشید دفعه بعدی تو آب گل آلود غرق نشید :*

سلام یوسف جان

آب گل آلود هست، شما گل آلودش نکردی، درسته چرچیل های زمان باید جلو شما لونگ بندازن اما اینقدرم ما رو ساده فرض نکن، بالاخره همین که شما سعی میکنی جنوب غرب رو متحد و بی حاشیه نشون بدی نشون میده بهترین سیاستمدار جنوب غربی، بالاخره اخبار و حواشی میپیچه و فکر نکنید اتفاقات درون سایدی به بیرون درز نمیکنه (نمیخوام بازش کنم) نمیشه با یه پست فروم جمعش کرد.

امید وارم در ادامه بتونید با قوت و هماهنگیه بیشتری جلو برید و برای شما و پلیر های خوب جنوب غرب بهترینا رو آرزو میکنم

• تبریک فراوان به مهاجم و مدافع. واقعاً بازی رو جذاب کردن.

یکی لطف می‌کنه لینک کامل اتک ها (که توش یا مدافع بوده یا مهاجم یا چیف) رو بذاره که دقیق بتونیم تحلیل کنیم؟ (لینک هم کفایت می کنه، حتی فک کنم لینک داخل بازی هم کار بکنه و نیازی به تراوین-ریپورت نیست. نیازی به عکس هم حتی نیست اگه سخته.) ممنون!

پ.ن. نمی دونم امرداد صرفاً بدشانسه یا کلاً بازیش رو Easy Mode فرض کرده... اون بار که رفتن دهکده صفر کنن که کلاً «سنگ بری» رو نادیده گرفته بودن. این بار هم انواع اقسام سوتی ها رو توی همین ۴ تا عکس می شه دید که دادن -- از وفاداری ۱۲۵ نکردن، تا انتظار نداشتن (اون ۶۰۰ک منبع تو انبارا) تا استفاده نکردن از ساختمون سوم هون ها (ولو سطح ۱) تا ...

حالا لینکای کامل بیاد می شه قشنگ تر و بهتر تحلیل کرد.

سپاس

--آیدین

پ.ن. یه حسّی بهم می گه عین سرور ۸ می شه! ج.ش. و ش.غ. (اون موقع والس و تری دات) یه سرور تو سر هم می زنن و ۸ ماه جنگ می کنن؛ آخرش ش.ش. واندر رو ۱۰۰ می کنه! (الزاماً نه به خاطر قدرت، به خاطر این که دو ربعی که ۸ ماه بجنگن، حاضر به «برد» همدیگه نیستن دیگه! واسه همین ترجیح می دن بذارن یه ربع غیررقیب ببره.)

کلاً ولی توی تراوین به نظرم برنده ی واقعی همیشه ربعی هست که یک سال لذت برده. : ) خسته هم نباشید!

پ.پ.ن.

شما خوشحال باش و خوش خیال که همر های ما بی دندون شدن فقط به این فکر کردی الان ۲ تا همر بلند کردم دفعه بعد با ۱۰ تا میخوای چی کار کنی ؟

زاوش جان،

یکی از لذت های من توی تراوین دیدن پلیرهای توانمند و خوش فکر و دست به آچار (اینسرت، لانچ و لند رأس ساعت ۰۰:۰۰) مثل شماست. واقعاً باعث می شه بازی از حالت این که دو تا پاتال این ور و اون ور نشستن و هی فقط کل کل می کنن و حرف می زنن و خشتک همدیگه رو متر می کنن خارج بشه.

از این بابت بسیار ممنونم ازت -- از طرف خودم و همه پلیرهای قدیمی که دوست دارن هیجان و بازی قشنگ ببینن تا جیگرشون، به مثابه آب زرشک تگری توی گرمای تابستون، حال بیاد!

صرفاً، به عنوان یه برادر بزرگتر/کوچکتر، خواستم بهت دو تا چیزی که من از تراوین یاد گرفتم رو به تو هم بگم، شاید خوشت بیاد:

1. در جایی که عملت به بار نشسته، نیازی به توضیح اضافه نداری. تیمی که مغلوب شده، بالطبع از هر حربه ای استفاده می کنه تا فضا رو گل آلود کنه. منتهی این «لحن» تو هست که در ذهن خواننده اثر می ذاره، وقتی متن طولانی می شه. و خیلی مواقع، یه فاتح با لبخند کاریزماتیک، خیلی خیلی مؤثرتر هست تا برنده ای تا قرون آخر می خواد دعوا کنه -- ملت فک می کنن حتماً اونقدرا هم فاتح نبوده که هنوز داره گل آویز می شه.
    2. هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت، تیم ت رو فراموش نکن. درسته ممکنه شما پلنر یا لیدر کل یا همه کاره باشی، اما استفاده از افعال مفرد، خصوصاً راجع به داشته های سایر پلیرها، می تونه در دراز مدت باعث بشه دلسردی ایجاد بشه و پس فردا بگن «فلانی شماها رو فقط یه اکانت می بینه و همه ش خودشه!». مخصوصاً توی محیطی که بهت تضمین می دم، از همچین حربه های سیاسی و روانی به شدّت استفاده خواهد شد.

قربانت

--آیدین

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط TheRealEyeDean ().

• صرفاً، به عنوان یه برادر بزرگتر/کوچکتر، خواستم بهت دو تا چیزی که من از تراوین یاد گرفتم رو به تو هم بگم، شاید خوشت بیاد:

1. در جایی که عملت به بار نشسته، نیازی به توضیح اضافه نداری. تیمی که مغلوب شده، بالطبع از هر حربه ای استفاده می کنه تا فضا رو گل آلود کنه. منتهی این «لحن» تو هست که در ذهن خواننده اثر می ذاره، وقتی متن طولانی می شه. و خیلی مواقع، یه فاتح با لبخند کاریزماتیک، خیلی خیلی مؤثرتر هست تا برنده ای تا قرون آخر می خواد دعوا کنه -- ملت فک می کنن حتماً اونقدرا هم فاتح نبوده که هنوز داره گل آویز می شه.
    2. هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت، تیم ت رو فراموش نکن. درسته ممکنه شما پلنر یا لیدر کل یا همه کاره باشی، اما استفاده از افعال مفرد، خصوصاً راجع به داشته های سایر پلیرها، می تونه در دراز مدت باعث بشه دلسردی ایجاد بشه و پس فردا بگن «فلانی شماها رو فقط یه اکانت می بینه و همه ش خودشه!». مخصوصاً توی محیطی که بهت تضمین می دم، از همچین حربه و های سیاسی و روانی به شدّت استفاده خواهد شد.

قربانت

--آیدین

آیدین جان من ترواین رو با شما یاد گرفتم

و همیشه هم گفتم و میگم که شما سرمایه و استاده به تمام معنیه تراوین ایرانی

یکی از دلایلی که من این سرور اومدم خود شمایی و خب حسرت میخورم از اینکه شمال شرق شما رو از دست داد، شما در تحلیل، آموزش و پلن بی نظیری و من توی این سه تا روی شما قسم میخورم اما جدیدا احساس میکنم که سیاست هم اضافه شده و با مرور پست های قبلیتون به این نتیجه رسیدم که شما در حال بازی هستی مگر نه مثل سرور قبل بعد از واگذاری اکانت فعالیتی هم در فروم نداشتین

از اونور پست های شما مخصوصا این قسمتی که ریپلای کردم اینو میرسونه که شما در جنوب شرق احتمالا پلی میدین و همسو با بازیکنای این ساید پست تحلیلی و سیاسی میزارین و دارین هماهنگی و تیمی بودن شمال غرب رو هدف میگیرین، بدون اینکه امرداد حتی بفهمه دارین بهشون کمک میکنین که واقعا جای خوشحالیه و من حسرت میخورم که باز شمال شرق شما رو از دست داد، امید وارم جنوب شرق از حضور شما اونجور که در شان شماست استفاده کنه و قدر حضور شما رو بدونه

من از قبل، الان و در آینده به شما ارادت دارم و هر زمانی که شما بنده رو لایق بدونی حاضرم در کنار شما و با شما بازی کنم.

دوست دار شما

حاج حسین

• سلام و خسته نباشی به همه

تبریک میگم به شمال غرب برای این پلن زیبا و خسته نباشی به همه کسایی که تو این پلن شرکت داشتن .

یه خسته نباشی هم میگم به دوستان گلم روی اکانت گان هیرو مهربان و کسری و..... بازی زد و خورد داره مهم اینه وقتی میخوری زمین دوباره بلند بشی و قوی تر ادامه بدی

پ.ن: من این مهربان و میشناسم تازه انگیزه گرفته خخخخخخ

پ.ن: مهربان سرور بغل هی خفت کردی اینجا آه اونا دامنتو گرفت خخخخخخخخ

موفق و پیروز باشین

• آیدین جان من ترواین رو با شما یاد گرفتم

و همیشه هم گفتم و میگم که شما سرمایه و استاده به تمام معنیه تراوین ایرانی

یکی از دلایلی که من این سرور اومدم خود شمایی و خب حسرت میخورم از اینکه شمال شرق شما رو از دست داد، شما در تحلیل، آموزش و پلن بی نظیری و من توی این سه تا روی شما قسم میخورم اما جدیدا احساس میکنم که سیاست هم اضافه شده و با مرور پست های قبلیتون به این نتیجه رسیدم که شما در حال بازی هستی مگر نه مثل سرور قبل بعد از واگذاری اکانت فعالیتی هم در فروم نداشتین

ممنون حسین جان، لطف داری تو.

ولی این کاملاً انتخاب و خواست خودشون بود. درست همون طور که اکانت رنک ۷ (رنک یک شمال شرقی) رو گفتن کلّی پلیر خفن اومده روش و اصرار کردن که پلیرش حساسه که چنج میل هم بشه، و بعد تونستن اون اکانت به رنک ۴۷ برسونن و بعد از دو هفته به زور براش یه واحه بگیرن! :)

من نمی تونم، و هرگز نمی خوام، خودم رو به زور به جایی بچسبونم. و اصولاً هم به شخصه برام راحت تر هست از جایی که توش خواسته نمی شم، دل بکنم. ;) به لحاظ شخصی هم برام «احترام» از همه چیز توی یه تیم مهم تر هست؛ حتی از «شایسته سالاری» که به شدّت قبولش دارم (و یارو بهش می گفت «برده داری مدرن» :دی). حضور من هم در شمال شرقی بهم خیلی چیزها راجع به یه سری آدم ها(ی قدیمی) نشون داد که برام بسیار باارزش هست دونستن شون؛ منتهی ادامه دادنش نه به نفع من بود و نه به نفع شمال شرقی.

به هر حال، من هیچ رابطه ای با شمال شرقی ندارم. امیدوارم با توانایی شون به بازی سالم خودشون ادامه بدن و به اون چیزی که استحقاقش رو دارن برسن.

من و بغل دستیم هم از چیپس و ماست خوردن از راه دور داریم لذت می بریم. :دی

چیزی که من نوشتم رو حسین جان، ژاوش خودش می فهمه. و می دونه که خیلی خیلی مثبت هست تا این که منفی باشه. (عامیانه اش مثل اینه که دارم بهش می گم «اگه موهاتو رو به بالا شونه کنی،‌ خیلی خوشتیپ تری تو عکس هات!».)

من خودم بارها دهنم صاف می شد وقتی پلن و لانچ و گندم دادن همر و سر زدن و لندینگ و لینک جمع کردن و عکس گرفتن و تو فروم گذاشتن رو همه رو خودم تنهایی (واقعاً یه نفره) خیلی مواقع انجام می دادم، اما تهش می اومدم می گفتم «تیم والس» یا «ما سوانزی ها» یا «سربازان کلاسیک» یا ... فلان کردند؛ در حالیکه قلباً و وجداناً به نظرم سهم خودم خیلی بیشتر بود.

منتهی یکی دو بار که زبونم لغزید و از فعل مفرد استفاده کردم و گفتم «اون سری که زدم نصف دهکده هاتون رو پروندم...»، تأثیرش رو به مراتب در آینده دیدم که فلانی ته سرور بهم می گفت «تو مغروری» و «کلّ برند رو به اسم خودت بالا می کشی» و «ما اینجا هیچ چی نیستیم» و ... . به عینه یادمه آقای «الف» (دف کوردینتور خیلی خوبی هم بود)، ته سرور سر همین قضیه پسورد دفسازهاش و بشکه های چسبیده به واندرش رو دو هفته آخر عوض کرد؛ چون مدعی بود که من به «تیم» کم بها دادم!

خلاصه اینجا تجربه سالیانم رو دوستانه و برادرانه به ژاوش انتقال دادم -- این که راجع به موفقیت های تیمی (حتی در زمانی که «کردیت» و سهمِ خودِ گوینده خیلی خیلی زیاد و حتی بالای ۹۰ درصد باشه) استفاده از افعال جمع خیلی خیلی مؤثرتر از افعال مفرد هست، هم برای خودی ها و هم برای رقبا. این قضیه هم مختص تراوین نیست؛ توی خیلی جاها استفاده از افعال جمع خیلی خیلی مؤثرتر هست.(این مقاله از هاروارد بیزینس اسکول هم در همین زمینه ست.)

اینم بگم حسین جان، مطمئن باش اگه می خواستم برعلیه شمال غربی حرف سیاسی بزنم، اونقدر بهتر می تونستم بزنم که نگووو... :دی منتهی فکر کنم شما چون روزی بالای ۱۰۰ تا دیسلایک از جنوب شرقی می خوری، هر پستی که توش خیلیییی با افعال مستقیم به جنوب شرقی نتوپیده بشه رو، در حمایت از ج.ش. می دونی!

ارادت

--آیدین

پ.ن. جواب پست پایینی رو هم اینجا می دم که در مصرف پست صرفه جویی کنم :دی

سلام آیدین عزیز

در مورد اول حق با شماست کاملا ولی اینکه یهو حقیقت رو تا این حد یکی میخواد وارونه نشون بده دیگه از حالت کل کل عادی تراویانی خارجه دیگه میشه توهین به شعور خواننده فروم ... این بار قضیه از نظر من این بود جدای از تعصب سایدی

ولی در مورد دوم آیدین جان باور کن صرفا یه دونه "ی" جا انداختم کسایی که باهاشون بازی کردم تو این مدت و بغل من بودن تو بازی میدونن آخرین چیزی که برام مهمه اکانت شخصی یا کلا اکانت فرد خاصی توی تیمه و البته میدونن که خیلی وقته اصلا دیگه همری نمیکشم و اکانتهایی که خودم تو این مدت با داش حجت گلم ساختم اصولا دف ساز و نقش خمره واندر و اگه همری هم ساخته شده تو مختصات خاص برای تقویت ساید بوده و اتفاقا نکته جالبه اتحاد آکسفورد برادرز دقیقا همینه که پلیر های این سبکی توش خیلی زیاده و من به شخصه کوچیک تک تک شون هستم تو پست اول بعد از پلن هم تشکر کردم از افراد زیادی که واقعا کمک کردن چون حقیقت اینه واقعا تو همین اولین پلن از این حجم همکاری ها به وجد اومدم و البته امیدوار به ادامه روند بازی در کنار این تیم و البته که هر تیمی و کوارتری از بازی مشکلات خاص خودشو داره این قضیه مطمئنا برای ما هم صدق میکنه ولی اتفاقا من پشتم دقیقا به این گرمه که این تایم سرور ۲۵ نفر زمان لند اتک ها توی گروه دیسکورد ما نشسته بودن امروز می گفتیم و می خندیدیم قبل لند اتک جدای از نتیجه ای که هنوز معلوم نشده بود

قربان تو ژاوش جان :*

اتفاقاً به نظرم بزرگترین دستاورد این پلن، فارغ از عقب انداختن اکانت گان هیرو (که بالطبع یه come back توپ خواهد داشت، پلیرهای عالی ای داره)، این بود که به کلّ سرور نشون داد که درسته توی فروم ۵۰ صفحه گفتیم «شمال غربی دو تا اکانت هست و ۱۲۰ تا مولتی»، اما در عمل کلّی پلیر داره که ساکت نشسته ان و به وقت خودش می تونن حسابی بدرخشن.

همین حرکت تیمی (لانچ کردن چندین تا همر و تسخیر دهکده های مهم)، به نظرم اندازه ۱۰۰ تا خفت و حرکت انفرادی می ارزید برای شمال غربی. چون اون ذهنیت رو از «رونالدینیو توی تیم دسته ب سنگاپور» به «تیم کرواسی تو جام جهانی» داره تغییر می ده که به شدّت لازم هست برای شمال غربی. از اون ور هم فکر کنم توی جنوب شرقی این که مهاجرین به بیابان «خییییلیییی» زیاد بوده (یه منقل و دو سیخ جیگر و کباب و دوغ در مختصات ۳۰۰ و ۳۰۰ تا ۱۱ ماه دیگه، باااااااای باااای فعلاً!) یه مقداری شاید پشیمون باشن که این قسمت fun داستان رو شاید دارن از دست می دن. :)

به نظرم بازی خیلی خیلی داره قشنگ می شه خلاصه! و باز هم دم همگی گرم.

پ.پ.ن. این «تراوین، بهانه ی با هم بودن» که اگه اشتباه نکنم کردیت ش مال عرفان هست، چیز قشنگیه. من به شخصه وقتی این رو در یه جایی که توش «تلاش» و «برنامه ریزی» و «سخت کوشی» و «ظرافت» هم هست می بینم یا می شنوم، خیلی بیشتر حال می کنم!

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط TheRealEyeDean ().

• سلام آیدین عزیز

در مورد اول حق با شماست کاملا ولی اینکه یهو حقیقت رو تا این حد یکی میخواد وارونه نشون بده دیگه از حالت کل کل عادی تراویانی خارجه دیگه میشه توهین به شعور خواننده فروم ... این بار قضیه از نظر من این بود جدای از تعصب سایدی

ولی در مورد دوم آیدین جان باور کن صرفا یه دونه "ی" جا انداختم کسایی که باهاشون بازی کردم تو این مدت و بغل من بودن تو بازی میدونن آخرین چیزی که برام مهمه اکانت شخصی یا کلا اکانت فرد خاصی توی تیمه و البته میدونن که خیلی وقته اصلا دیگه همری نمیکشم و اکانتهایی که خودم تو این مدت با داش حجت گلم ساختم اصولا دف ساز و نقش خمره واندر و اگه همری هم ساخته شده تو مختصات خاص برای تقویت ساید بوده و اتفاقا نکته جالبه اتحاد آکسفورد برادرز دقیقا همینه که پلیر های این سبکی توش خیلی زیاده و من به شخصه کوچیک تک تک شون هستم تو پست اول بعد از پلن هم تشکر کردم از افراد زیادی که واقعا کمک کردن چون حقیقت اینه واقعا تو همین اولین پلن از این حجم همکاری ها به وجد اومدم و البته امیدوار به ادامه روند بازی در کنار این تیم و البته که هر تیمی و کوارتری از بازی مشکلات خاص خودشو داره این قضیه مطمئنا برای ما هم صدق میکنه ولی اتفاقا من پشتم دقیقا به این گرمه که این تایم سرور ۲۵ نفر زمان لند اتک ها توی گروه دیسکورد ما نشسته بودن امروز می گفتیم و می خندیدیم قبل لند اتک جدای از نتیجه ای که هنوز معلوم نشده بود