نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

اگر اشتباه نکنم چشمان فقط برای اسکات کشیدن به کار میره و وقتی اسکات نیروی کمکی بفرستی اثر کتیبه از کار میفته و اسکات ها معمولی حساب میشن

درود بر شما دوست عزیز

اما این نکته در گذشته نیز وجود داشت. اثر کتیبه فقط در دهکده های مورد اثرش روی هر مدل جاسوسی که در آن وجود داشته باشد خواهد بود.

به عبارت ساده تر نیروهای جاسوس حاضر در دهکده تحت تاثیر کتیبه چشمان عقاب دارای خاصیت جاسوسی بهتر میشوند. حال این نیروها در حال جاسوسی کردن از جایی باشند و یا در حال دفاع (چه از بیرون دهکده آورده شده باشد به داخل و چه از آن خود دهکده و داخل دهکده حاضر باشند)

پ.ن : سام عینک لازم شدی واسه چکش زدن تو حراجی;)

• سلام دوست عزیز

فکر میکنم منظور منو بد متوجه شدین.

به عبارت ساده تر شما الان کتیبه چشمان دارین و برای من ۱کا اسکات کمکی میفرستین این اسکات روی اکانت من اسکات معمولی حساب میشه و اثر کتیبه از بین میره.

• خب دوست عزیز سیبیل قشنگ من نتیجه تحلیل جناب عالی چی هست ؟ معلومه که کار با ماشین حساب رو نخواستی به رخمون بکشی :دی

وقتی تو جنوب غرب سرک میکشی مواظب باش سیبیلات سوسی نشه

مسائل جنوب غرب به خودش مربوط میشه و مطمئن باش کسی به سوسه امدن شما و با نمک بازی هات که کیفیتش مثل همین عکس پروفایلت هست اهمیت نمیده .

این عکسو برامون سند کن مام رو پروفایل فروممون بزاریم خداییش خوشم امد

پ.ن : حاجی شدی؟

پ.ن: مگسای دور شیرینی

• تا حالا شده واندر صد کنین؟

شده یکبار برین جنوب غرب و سودی برا این ساید داشته باشین؟

شده تا حالا وقتی میرین جنوب غرب و یهو میزارین میرین اکانتاتون رو بدین به ساید؟

شده اصلا تا حالا آخر بازیو ببینین؟

به کسی جز خودتون اهمیت دادین تو جنوب غرب؟

فقط باید بازیه پلیرهای خوبه جنوب غرب رو خراب کنین؟

داعش یا پیشوا؟

داعش تو هر کشوری رفته فقط گند زده به اون کشور...

تکفیری نیستین احیانا؟

البته که مسائل جنوب غرب به خودش مربوطه و منم مثل شما عضو اتحادهای جنوب غرب نیستم، پس هر وقت عضو شاخه های جنوب غرب بودین و راهتون دادن و بعد به نمایندگی قبولتون کردن اینجا از طرف ساید بیاین صحبت کنین.

موفق و موید باشید

• سلام دوست عزیز

فکر میکنم منظور منو بد متوجه شدین.

به عبارت ساده تر شما الان کتیبه چشمان دارین و برای من ۱کا اسکات کمکی میفرستین این اسکات روی اکانت من اسکات معمولی حساب میشه و اثر کتیبه از بین میره.

سلام

بله دوست عزیز دقیقا همینجوریه که شما میگی.

درود بر شما دوست عزیز

اما این نکته در گذشته نیز وجود داشت. اثر کتیبه فقط در دهکده های مورد اثرش روی هر مدل جاسوسی که در آن وجود داشته باشد خواهد بود.

به عبارت ساده تر نیروهای جاسوس حاضر در دهکده تحت تاثیر کتیبه چشمان عقاب دارای خاصیت جاسوسی بهتر میشوند. حال این نیروها در حال جاسوسی کردن از جایی باشند و یا در حال دفاع (چه از بیرون دهکده آورده شده باشد به داخل و چه از آن خود دهکده و داخل دهکده حاضر باشند)

اینجوری که شما میگی هیچ اسکاتی از همرها و واندرها بیرون نمیاد عزیز!

خلاصه اینکه ساقیش، آب ریخته توش! ما هم نیست که نفهمیم؛ می فهمیم... منتهی چون اعتیاده آقا جون، اعتیاد، مجبوریم که وقتی ننه نیست با زن بابا بسازیم. :دی

ارادت،

گل گفتی! ما هم مث شما معتادیم وگرنه میفهمیم^^^^:thumbup::thumbup::thumbup:

من کاری ندارم ورژن کام یا جاهای دیگه چجوریه یا قبلا چجوری بوده داریم در مورد اسپیدترا صحبت میکنیم! نه میخوام از این تنظیمات دفاع کنم یا باگ در نظرشون بگیرم نه میخوام بگم باید تغییر کنن!فقط یه سری یاداوری بود همین

• من حس می‌کنم شما بیشترین سود رو از درگیری در یک ساید به جز ساید خودتون رو باید ببرید

دایه مهربان تر از مادر شدی برای جنوب غرب

یک تیم رو تخریب می‌کنی در صورتی که نمیتونی نام ببری تو کدوم سرورا بازی کرده و چه کاری انجام داده

خیلی تو جو واندر رفتی دوست عزیزم حداقلش تو این تیم کسی با وی پی اس بازی نمیکنه اینو از ۳ تا ساید دیگم میتونی تاییدیشو بگیری

ساید جنوب غرب بعد از فیلترینگ هیچ تیم منسجمی نداشته به جز تیم امیر حداد که در حال حاظرم به دلیل کثیف بازی‌های خیلی از دوستان بازی نمی‌کنند

اعضای تیم پیشوا از زیر زمین یا آسمان نیومدن

با این تیم بازی کردن و عضوش شدن شاید دیگران هم اگر کور کورانه مثل شما نظر نمیدادن تیم پیشوا هم تو کارنامش ۱۰۰ کردن واندر شد

ولی شما اگر تونستی یه لینک از مید گیم مبنی بر دیوار شدن یکی از پلنای تیم پیشوا گیر بیاری بیا میدوت دست بگیر

اسم اکانتتم خوشحال میشم بدونم

پ.ن: فرصت جمع آوری دفاع هم بت میدم مختصات ریل هم بت میدم تونستی دیوارش کن

• سلام کاملا با دوستان موافقم این قضیه بک خوردن نیروهای پشتیبانی و سرعتشون باید فیکس شه

منم مثل بقیه اصلا باورم نمیشد تا تست کردم جالبیش اینه یه سری دوستان میگن خب همیشه سرور های اسپید ترا همینجوری بوده ...‌ خب چیزی که همیشه اشتباه بوده باید یه جا درست شه ! یعنی تو سرور های قبل کلا جابجایی دف توشون ملاک نبوده؟ چه جوری کسی اینو پیگیری نکرده تاحالا؟
    پیشنهاد میکنم که رفقا و رقبا از هر چهار ساید این قضیه رو پیگیری کنند از طریق ادمین یا مولتی هانتر بازی چون بدون شک این یه نقطه ضعف خیلی بزرگه تو سایت بازی ...

اگه ضعف های دیگه ای هم میبینید مثل رازهای کتیبه چشمان که من نفهمیدم قضیه اش چیه آخر همه رو پیگیری کنن دوستای آگاه

چهار روز دیگه میخوایم چهار تا پلن بزنیم یهو سورپرایز نشیم به اندازه کافی سیستم رید و ناتار های این سرور سورپرایز داشته برای تازه واردین به این سایت .

• سلام علیکم جمیع حضار دیسلایکر ها

مدیونید فکر کنید من دست از سر شما و این سرور برداشتم ها یه چند روزی درگیر بودم امروز نشستم همه رو خوندم دیدم مرا فراموش کرده اید گفتم دوباره برایتان انرژی صرف نمایم.

اول من یه چی از این بنده خدا بنویسم همچین قلقلکم داد پست بذارم دوباره وگرنه اصن داشتم زندگیمو میکردم.

ادب مثل عطر میمونه برای خودت میزنی اما دیگران هم ازش لذت میبرن

خو اخوی تو میگی ارزش ریپلای نداروم اوقت تا ته داستان رو جواب مرا دادی خوب جواب نمیدادی که من بیشتر احساس ناراحتی بهم دست میداد وقتی دیدم 23 دیسلایک دارم و صرفا یک با مرامی این وسط مرا لایک کردهدیدی میگن این فحش را بنداز گوشه ای بنشین طرفی نگاه کن صاحبش می آید بر میدارد و میرود ! ها حکایت شما بود پس حالو زیاد حرص نخور عزیزم دنیا دو روزه شما هم که پرچم پاکبازی گرفتید دستتون ادعاتونم به هفت تا آسمون میره بیچاره کردید همه رو هی میاید تهمت میزنید بعد یادتون می افته اشتباه کردید سوتی دادید و از این داستانا خوب سکوت کنید کسی نمیگه مشکل لکنت کلام دارید که عزیزم.

اما ای اقا هه که رفته ولی نمیدونم ایهمه اطلاعات داره ای وسط چی میگه ! زرشک طلایی رو هم میدهیم به هشتگ # نه به خداحافظی های قلابی

پ.ن : یه سری دوستان رو میبینیم که نشستن زانو بغل سر تو زانو تسبیح به دست دعا میکنن سه به یک شه !

پ.ن : یه سری دوستان عمقبازی کثیف رو طوری به نمایش گذاشتن که ثبت نام سرور بسته شده گویا در این حد !

پ.ن : یه سری دوستان انگشت اتهام تو چشم همه میکنن که خودشون لو نرن همانطور که قبلتر عرض شد خو شوما کله رو کردی تو برف شلوار صورتیت که معلومه !

پ.ن : یه سری دوستان هم بالاخره دارن یه تکونی به خودشون میدن بلکه دم کتیبه ها بخاری در بیاد

پ.ن : اما همچنان نگرون اون یه سری دوستان هستم که شدیدا زیر پوستی و زیر آبی دارن میرن جلو هیشکی هم حواسشون نیست تهشم صداش در میاد !

پ.ن : حالا هی بیاید به مو بگید بی ادب اما اصل حرفای ما رو نگیرید تا عاقبتش چشمتون شبیه نلبکی باز بیماند

می بزن نارو نزن کتک بخور مرد باش نیم وجب باش اما مرد باش از دهن حرف بزن

• سلام

من یه بار بعد از فیلتر دیدم تیم پیشوا واندر گرفته بود.. فقط چون اون سرور بازی نمیکردم متوجه نشدم و نشد بپرسم چرا واندر رو با نژاد رومن گرفته بودن و داشتن آپ میکردن.. میشه یه توضیحی بدید به من؟

والا راستش من میترسم اسم اکانتمو بدم به شما.. بی خیال این یه مورد بشید و اگه میشه فقط جوابمو بدید

خب خوشم امد زنگ زدن بچه ها از پایین امدن

تا جایی که یادمه سرور 5 راند 3 واندر مشترک پیشوا و آمرداد 100 شد ، آخرین سروری که قبل از بسته شدن سایت به دلیل تحریم بنده بازی می کردم

موضوع بعدی سروری که شما میفرمایید مربوط به سرور 4 راند 1 میشه احتمالا شما اون سرور با تیم جنوب شرق بازی می کردین

و خیلی کسای دیگه ای که الان تو Ne بازی میکنن مثل حسام ، نیما و مجتبی و سینا که قبلا عضو تیم ما بودن در جریان این سرور بودند

سرور 4 داخل ساید جنوب غرب تیم خود مختار به لیدری ابولفضل طناب بازی میکردند حدود روز 40 سرور وقتی که تیم پیشوا با این تیم درگیر شد جنوب شرق اقدام به همکاری با این تیم علیه ساید جنوب غرب کرد

یعنی تیم مخالف پیشوا کمک خارجی در جنگ داخلی گرفت قضاوتش تا اینجا با شما

البته گفتن این موضوع که اول سرور مرز جنوب شرق رو مثل وسط هلو پاره کرده بودیم دردی دوا نمیکنه ولی جلسه ای گذاشتن که ما رفیقیمو قصد متا داریمو این داستانا ولی بعدش به حرفای خودشون پشت کردن

البته حاصل اون سرور رفاقت من با نیما و حسام بی ادب شد :دی

بعد از پاک سازی ساید جنوب غرب روز 90 سرور صحبت های مقدماتی با ساید شمال غرب در راستای متا انجام شد که همچنان سیاست اعلان جنگ به جنوب شرق ادامه داشت

شمال غرب پای مفاد قرار داد متا واینساد و جنوب غرب به شمال غرب هم اعلان جنگ کرد

ساید شمال شرق هم تو اون سرور کویری بیش نبود

در واقع جواب سوال شما اینجاست که اون سرور با اتمام تایم سرور برنده ای جز تیم پیشوا و جنوب غرب نداشت حالا شما فرض کن ما با اکانت گول واندر گرفتیم

مگه شما تونستی 100 کنی که الان اینجا آوازه خوان فروم شدی

2 تا ساید با هم حریف تیمی که جنگ داخلی پشت سر گذاشت نشدین

پشت سر تیم پیشوا همیشه حرف بوده ناراحتی ای هم از این موضوع نداریم تو ساید شمال شرق خیلیا هم بازی من بودن یه نمونش علیرضا ایران و مانی پارتیزان

یوزر AnGel چند سالی یو شمال شرق فعالیت داشته و رزومه مشخصی هم داره همچنین یوزر Green کلیه اعضای تیم پیشوا هم همواره با نام های مخصوص خودشون پلی دادن

پلنایی که تیم ما رفته از لحاظ کیفی از تیم های دیگه کم نداشته که هیچ زیادم داشته

باز هم از دوستان تو جنوب شرق ، اشکان و حسین عزیز میتونید در مورد صحت این موضوع سوال کنید

قصد شما تخریب و دو به هم زنی هست که مشکلی نداره تلاشتون رو بکنید ، جنوب غرب منتظر بازو بسته شدن دهان شما نیست

• سلام صبح همگی بخیر

بشمار ۳ !

البته تارگت جای دیگه ای بود که با اسکاتی که زده شد مشخص شد تو رید هستن و چیز خاصی گیرمون نمیومد به جز نیزه

اینجوری شد که داش میثم تاس و ریخت و قرعه به نام این دوستمون افتاد

زاوش

یه دف ساز ساده از ساید شمال غرب

• سلام قشنگ بود تبریک میگم به دلیل بیماری مادر بیمارستان بودم نشد اما از زیبای کار شما کم نمی کنه فقط جای یک سوال میمونه بدونه اسکات زده شده لینکی از اسکات داری یا امداد غیبی بوده داداش یا توی اون اتحاد یک پارتی یا رفیق یا جاسوس هست چون بازیکن با تجربه توی این تایم بازی اون رعد رو همینطوری نمیزنه !

• سلام زاوش جان تبريك ميگم

امكانش هست لينك جاسوسي رو ببينيم؟

چون ميدونم شما اهل اون موضوعاتي كه من فكر ميكنم نيستين

ممنون

منتظرم

• خب اینکه بدون اسکات زده شده ریسک بوده اما نه ریسک بالا

چرا؟

چون اکانت مدافع توتن بوده و تمام فیدر ها و کپ هم تو بیابونه و دفساز قابل توجهی هم نزدیک این مختصات نیست، بعدم تایمی خفت شده که معمولا همه خوابن، من خودم تو این تایم بیشترین غارت رو از ناتار میزنم

و از پروفایل و... بازیکن هم میشه متوجه شد تنها بازی میکنه و به احتمال زیاد نمیتونه اون تایم آنلاین باشه و اگرم باشه از کسی خیلی نمیتونه دف بگیره و...

تو این تایم خفت خوبی بود، تبریک به شمال غرب، البته این خفت بیشتر نتیجه ی جسارت و شجاعت هست تا پلنری، کم ندارن اکانت های جنوب شرق از همچین پتانسیل هایی، اگر یکم احتیاط رو کنار بزارن میتونن خیلی موفق تر عمل کنن

تلنگر :

جلوزن خوبی میتونست باشه برا زدن کپ ایمپریال که متاسفانه خفت شد.

• من هم همچنان منتظرم لینک جاسوسی ایشون را ببینیم تا تکلیفم با خودم مشخص بشه ببینم این سرور قرار بر سالم بازی کردن یا کثیف بازی کردن هر کسی میتونه کثیف بازی کنه اما اینکه طرف با افتخار به کارش بیاد جار هم بزنه واقعا نوبره

• دوستانی که منتظرن و دهن باز کردن به یاوه گویی در جریان باشید که زاوش تا صبح بیدار بوده و الان پلیر دیگه رو اکانته. خودش بیاد یه اموزش خفت گیری میزاره شایدم دلش خواست و لینک جاسوسی هم گزاشت. وقتی هم خفت میشین درد نداره که میاین کثیف کثیف میکنین باید تبریک بگید به شب زنده داری و زیبایی کار!

از لیدراتونم بپرسید راجع به چراغ و اینجور چیزا میگن بهتون تو جلسه چی شد و نظر ساید nw و سایدهای دیگه رو! فقط ما مخالف چراغ دیدن بودیم!

پ ن. من ندیدم نتیجه جلسه رو تو فروم یا نزاشتن؟

پ ن. تو خماری لینک جاسوسی اگه میخواین نمونید از این به بعد رو همراتون جاسوس بزاید!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• تبریک به مهاجم و تسلیت به مدافع :)

فرار رو به جلو :)) عاقا اینا مصری زیاد دارن:)) عاقا اینا غارت زیاد دارن :)) عاقا اینا اکانت پتانسیل خراب کن دارن:)) عاقا اینا پاپ ندارن:)) عاقا اینا کپ زدن بلد نیستن:))

و هم اکنون: عاقا اینا خفت زدن جاسوسی نمیدن:| عه عه هر چی آمرداد پاکبازه اندبلیو کثیف بازه :(

• من تبریک می گم بابت این خفت زیبا که هیجان به سرور آورد.

چند تا نکته فنی سریع:

1. این شبیه سازی ای هست که من کردم. مدافع فک کنم دیوار هم بالا نیاورده بوده اصن (در حد دیوار ۱).
    2. فاصله حدود ۲ ساعت بوده با میدان تمرین ۱۵.
    3. ساخت ۸ک رعد (با فرض استفاده نکردن از gs) حدود ۳۰ روز با اصطبل۲۰ زمان می بره. احسنت به مهاجم. گرچه با توجه به اون پاپ فک کنم حتماً gs هم داره مهاجم توی این دهکده.

از نظر جاسوسی:

1. من همون سطح دیوار شبیه سازی قبلی (که تونستم توش به اون تلفات مهاجم برسم) رو زدم، حدود ۸ک جاسوس با پاپ مهاجم (دو برابر مدافع تقریباً؛ مورال بونس) یا ۶ک جاسوس سطح ۲۰ از یه اکانت با پاپ مدافع می خواست که مدافع متوجه نشه.
    2. من نمی تونم بگم این عدد نشدنی هست. به نظرم غیرممکن نیست اما کمی مشکوک هست. به هر حال، با توجه به موارد زیر من به نظرم تیم امرداد روی ضعف های خودش تمرکز تا این که الزاماً در درجه اوّل یخه ی مهاجم رو بچسبه.
    3. من نمی دونم توانایی تیم ش.غ. چه قدر هست و چند تا اکانت با ۶ک الی ۱۰ک متمرکز سطح ۲۰ دارن. اما اگه فقط یه دونه باشه، این که همه ی اون رو یک ضرب فقط روی یه اکانت بزنن یه مقداری عجیب هست. من خودم اگه باشم ترجیح می دم از ۶ تا اکانت هر کدوم با ۱ک اسکات کنم. اما خب اگه اکانت اسکات کننده زیاد دارن، خب می شه بهشون تبریک گفت.

از نظر ضعف های شخصی مدافع:

1. انشالله خانواده حتماً سریع تر حالشون بهتر بشه. براشون دعا می کنیم.
    2. اتک ساعت ۴ تا ۶ صبح بوده و آدم عادیش تو اون ساعت بیدار نیست معمولاً.
    3. دهکده مدافع فیدر بوده. و گندم منفی ۷ک رو داشته تحمل می کرده. و همچنان تهش ۱۱۷ک گندم توش بوده، ینی خیلی هم اکانت رو هوا نبوده. از اون ور توزیع نسبتاً نرمال منابع (هر سه منبع دیگه، ۳۵ک) نشون می ده که احتمالاً یه تعدیلی زده شده و نیروها کلاً غارت نمی کرده ان. حدس من اینه که ساعت ۱۱ شب تعدیل زده شده بوده به فول ۲ انبارغذا (۱۶۰ک) و باقی منابع هم مساوی توزیع شده تا صبح که یه کاری بشه باش کرد.
    4. میزان نسبتاً کم جاسوس، اونم وقتی جاسوس ثابت به نفع خود توتن هست که توتن باشه که گندم کمتری بخوره؛ و همین طور سطح ۱ دیوار و نگرفتن حیوون و اینا، نشون می ده که مدافع کاملاً انتظار همچین چیزی رو نداشته.

از نظر ضعف تیمی مدافع: (خواهشاً گارد نگیرین! من بدتون رو نمی خوام به خدا!)

کسایی که می رن بیابون (قشنگ بیاااااابون) ده می زن و عمرنات پتاسیم منابع رو نمی تونن به اون ده بزن (شبیه همین بنده خدای مدافع که این دهش حدود ۶۱ و -۴ هست، ولی بقیه ده هاش قشنگ ۲۰۰ و -۳۰۰ هستن) عملاً ده دیفالتشون به هییییچ دردی نمی خوره و یه مکافات علیم هست وقتی توش نیرو بسازن.

طرف احساس می کنه که توی همین یه دهکده (که محدودیت هم داره، و همین یه دهکده هست، نه کنارش ده هست، نه منابعش آپ می شه) می تونه بزن بهادر بازی در بیاره و از یه دهکده تنها یه چیز شاخ (اسماً خودشون می گن همر کتیبه) در بیاره! همچین حرکت هایی هم اصطلاحاً pain in the arse هم برای خود شخص هست، هم برای اتحاد، هم برای هم تیمی های اطراف از نظر منابعی که غارت می کنه که به فنا بده.

طرف فوق فوقش می خواد یه همر ۲۰/۴ بکشه برای کتیبه بیرون و کلّ منابع اطراف رو به زووور غارت کنه که خرج خودش رو بده و همه ش هم گندم منفی تحمل کنه و امکان لانچ نداشته باشه توی جنگ ها (وقتی همر تو راه هست، گندم از کجا بیاره؟) و دفاع هم نتونه بکنه و ... و ... و ...

این ده ضمناً لاک می شه از نظر تولید/منبع (مخصوصاً اگه مرکز باشه و غارت محدود) و به جایی می رسه که دو سه هفته آخر کتیبه فقط باید ساعتی ۵۰ک منابع اطراف رو غارت کنه که خرج گندمخورش رو بده! ینی عملاً میلیون ها منبع به فنا می ده که یه همرک نسبتاً کم فایده برای ربع رو در حالت فریز شده و بدون رشد نگه داره!

خواهشاً، اگه تیم حرفه ای دارین، جلوی این حرکات رو بگیرین. شاید ۵ درصد کسایی که می رن بیابون می تونن از ده دیفالتشون درست استفاده بکنن. اون ۹۵ درصد بقیه صرفاً منابع اتحاد رو به فنا می دن! به اون ۹۵ درصد بقیه بگین آقا این ده رو بذار باشه و در اولین فرصت بده یکی رفاقتی چیف کنه که امتیاز فرهنگی آزاد بشه تو توی بیابون ده بزنی. همین. اگه خیلی هم اصرار کردن ازشون بپرسین «چرا فکر می کنی با یه دهکده که نه رشد افقی (دهکده بیشتر) داره، نه رشد عمودی (منابع بیشتر از سطح ۱۰)، و بدون هیرو می تونی بهتر از کسایی که نرفته ان بیابون و ۱۰ تا دهکده همین بغل دارن، عمل کنی؟» همین.

سپاس

--آیدین

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• سلام و درود به ساکنین سرور 1

ظهر تعطیلی همگی بخیر و امیدوارم این دو روز بهتون خوش بگذره .

این خفت شبانه که انجام شده و این بحث های ادامه ش ، باعث شد یه چیزی یادم بیوفته .

بعد از کلی اصرار و یادآوری که راجع به تعین مرزهای بازی کثیف داشتم خوشبختانه زعمای 4 کوارتر تصمیم به برگزاری جلسه در این مورد گرفتن .

دستشون هم درد نکنه ولی خب نتیجه این جلسه چی بود !؟

این پست مال 5 روز پیشه :

پ.ن 2: نتیجه جلسه شورای هر چهار ساید برای بررسی مرزهای بازی تمیز و قانونی و توافقات بر سر رعایت اصول در بازی به زودی اعلام خواهد شد.

پس چرا اعلام نمیکنید ؟

قرار بود به این دلیل جلسه برگزار بشه که رو همه موارد توافق بشه و بعدش نتیجه به کل سرور ابلاغ بشه که تا پایان سرور تکلیف معلوم باشه و دیگه شاهد بحث هایی مثل همینا که الآن شاهدش هستیم ، نباشیم .

مشکل اعلام نکردن بیانیه پایانی از عدم توافق رو تمام موارد هست یا مشکل از حالشو نداشتنه ؟

پینوشت و خوش گذشت و اینا باشه واسه یه پست دیگه.

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: قرزلنگ رو دندلوز کردم ().

• سلام به همه دوستان اقا میشه یکی برای من توضیح بده که چجوری میشه ساید ما کثیف کاری کرده باشه؟

مثلا اومده روی اکانت لاگین کرده و امار در اورده؟ یا چی من واقعا متوجه نمیشم چجوری کثیف کاری شده؟