نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• پ.ن:دوستان ساید جنوب غرب مثل اینکه حوصله شون سر رفته یهو همزمان تصمیم گرفتن هم رو مرز nw شیطنت کنند و هم رو مرز Se؟ چرا خب 😅

همون طور که دوستان امردادی بارها گفتن، این بازی بازیه سیاست هم هست، جنوب غرب ساید بزرگ و با تاریخچه ای هست، مراقب باشید که در دامه مردان سیاست نیفتید

یک حمله از یک اکانت در جنوب غرب نباید شما رو تحریک کنه، شاید یک دام باشه که پهن شده

از اینجا شک کنید که چطور همزمان با درگیری در مرز جنوب شرقی یهو یک عده هم درگیر شما میشن در جنوب غرب

پ. ن ‌‌:در کل من عاشق این بازیم و شماهایی که جذابش میکنین

و همین طور عاشقه این سربازان گمنام امرداد<3

خداییش به موقع عمل میکنن8o

• سلام دوست گرامی

در اینکه این بازی بستری برای به چالش کشیدن طرز فکر ها و توانایی کار گروهی (Team Work) هست، شکی نیست. کما اینکه خود این پست که به اشتراک گذاشتید هم ویترین فروشگاه سیاست بازی شماست. کلا بنده هر وقت پست شما رو میبینم، یاد همون جمله معروف میفتم که "تفرقه بنداز و .... حالشو ببر" (با اندکی دخل و تصرف :دی)

حالا چی شده دوستانی که قبلا طعنه و کنایه میزدن (که جنوب شرق داره یکی در میون جنوب غرب رو تحویل میگیره و خودش رو به اونا میچسبونه) میان میگن جنوب غرب چنین است و چنان است، خدا میدونه چی پشت قضیه هست! البته نسبت به ربع جنوب غرب ارادت داریم هر چند که به قول خودشون دارن ما رو (تیم مقتدر و فوق العاده قوی آمرداد) کاتا میکنن :دی همونطور که قبلا گفتم این بازی هست که زد و خورد داره، یا میزنی یا تو رو میزنن، در هر صورت همین چیزها هست که بازی رو لذت بخش و هیجان انگیز میکنه.

دوست عزیز .... بنده شخصیت ها و پلیرهای شکاک زیادی دیدم اما اولین بار هست که میبینم وقتی یک نفر میگه یک ربع که داره مرزهاش رو میزنه، باید به ربع دیگه شک کنیم :/:/:/ مگه اینکه قضیه سنگ اندازی و تفرقه افکنی باشه!

پی نوشت (نکته آموزشی): این دو تا کلمه پرکاربرد Side و Quarter به ترتیب با عناوین "ساید" و "ربع" تو بازی مورد خطاب قرار میگیرن. مگه نه اینکه ساید به کل یک ضلع (غرب، شرق، شمال، جنوب) خطاب میشه و ربع به هر کدوم از 4 قسمت کل نقشه (مثل شمال شرق، جنوب غرب، جنوب شرق، شمال غرب) اشاره داره؟؟؟ پس چرا اغلب از واژه "ساید" بجای هر دو استفاده میشه؟

رضا،

سرباز جنوب شرقی

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• دوست عزیز .... بنده ذاتاً شخصیت ها و پلیرهای شکاک زیادی دیدم اما اولین بار هست که میبینم وقتی یک نفر میگه یک ربع که داره مرزهاش رو میزنه، باید به ربع دیگه شک کنیم :/:/:/ مگه اینکه قضیه سنگ اندازی و تفرقه افکنی باشه!

تفرقه ای نیست از روز اول شما کوری خوندید و خب تو هر ربعی پیدا میشن کسانی که به عشق رو کم کنی پلی بدن... اینجا همه با تجربن و بچه نیستن که من بخوام تفرقه بندازم

اینم که جنوب غرب مرزش با شما رو پاکسازی کنه بر میگرده به عدم اعتمادش نسبت به ساید شما، علنی هم تو فروم اعلام میکنه کسی که اینکارو میکنه

اما برای من سواله چطور دقیقا در زمانی که فشار روانیه زیادی روی ساید شما بخاطر کپ ایمپریال هست و از اونور اتک از جنوب غرب میاد روتون، دقیقا همون زمان بدون هیچ مقدمه و بحثه قبلی یا لفظی ای مرز شمال غرب اتک بیاد روش، این فشار رو بر روی شما کم میکنه

البته تاکید بهنام عزیز در پست های مختلف مبنی بر سربازان گمنام و... هم این سو ظن رو تقویت میکنه که خب میتونه کاره شما باشه...

برای اینکه بخواید روابط بین جنوب غرب و شمال غرب رو خراب کنید، دقیقا این تفرقه ای هست که ممکنه شما دارید می‌اندازید تا حکومت کنید.

و من الله التوفیق

• سلام

میدون نمرین دهکده ای که نیرو ازش بک داده میشه تو سرعت برگشت نیروها تاثیر میزاره.دهی که ازش نیرو بک دادین میدون تمرینش باید هم سطح میدون تمرین دهی باشه که نیرو فرستادید تا تایم رفتو برگشت یکی بشه.ایا واسه شما میدون تمرینها برابر بوده؟

درود به دلاور مردان عرصه تراوین

داداش لطفا اگه مطمئنید با مدرک اینو ثابت کنید که اگه اینجوریه واویلا چرا هر روز یه قانون جدید و من درآوردی اینجوری عملا میدون تمرین نصف کاراییش رو از دست میده و کسی رغبت نمیکنه دف شناور رو جابجا کنه

آقا چرا ناتار کنار ما خیمه نشین های بیابون کلا تخم ریزی نمی کنه اینم یه قانون جدیده؟ لطفا اگه کسی اطلاع داره توضیح بده ممنون

• البته تاکید بهنام عزیز در پست های مختلف مبنی بر سربازان گمنام و... هم این سو ظن رو تقویت میکنه که خب میتونه کاره شما باشه...

برای اینکه بخواید روابط بین جنوب غرب و شمال غرب رو خراب کنید، دقیقا این تفرقه ای هست که ممکنه شما دارید می‌اندازید تا حکومت کنید.

و من الله التوفیق

از خودم شرمندم که ناچارم دوباره ریپلایت کنم :)

سرباز گمنام امرداد اسم یه نرم افزاره که سرور رو برای ما انالیز میکنه و ربطی به داشتن جاسوس نداره ( نمونش داده هایی که لقمان بعضی اوقات میزاره و یا خودم میزارم )

دلیل انتخاب این اسمم سادس چون نه پلیره و نه یک شخص حقیقی و تنها یه دستیار انالیزوره و برای همین ما بهش میگیم سرباز ( نه سربازان ) گمنام امرداد

پ.ن: اول پست های بهنامو تا ته بخون بعد نتیجه گیری کن :)

• یا مکه مکرمه !

این قانون کی اومده ؟!

تا دیروز اکانتی که خود نیروها از اونجا بود میدونش تاثیر گذار بود !

جان؟!

منبعی دارید برای این‌ حرفتون؟ چیزی در این زمینه من نخوندم تو توضیحات آپدیت های این ورژن تراویان اگه ممکنه بفرمایید از کجا همچین قانونی اضافه شده؟

پ.ن:دوستان ساید جنوب غرب مثل اینکه حوصله شون سر رفته یهو همزمان تصمیم گرفتن هم رو مرز nw شیطنت کنند و هم رو مرز Se؟ چرا خب 😅

با سلام،
    خیر، چرا همچین برداشتی داشتین تا حالا!

من فقط تجربه ای که تو سرورهای قبلی اسپیدترا داشتمو گفتم.اتفاقا خودمم شک کردم و به مولتی نامه زدم که این قضیه درست هست یا نه!ولی متاسفانه هنوز جواب ندادن.

پیشنهاد میکنم بقیه هم پیگیر باشن و نتیجه رو به منم اطلاع بدن

ممنون

• سلام رضا جان حرفت کاملا درست هست

یه سری میان و فقط به خیال خودشون که میتونن ما که با صبر و حوصله بازی میکنیم رو به چالش بکشن

میان و تفرقه میندازن اقا اینو زدن شما چرا وایسادی و ... دوست عزیز مشکلی داری خودت بزن

سربازان جنوب شرق به موقع جواب زحمت های دوستان رو میدن شما خیالت نباشه

درمورد این که دارن میگن دارن پاک سازی میکنند هم والا ما که پاک سازی ندیدیم یه مقدار اتک کاتا اومد و یه مقداری دیوار شد و نصف اون یک مقدار برگشت اونم فقط یک اکانت نه بیشتر که اونم مشکلش حل میشه

این بازی بازی سیاست مدارهاست کسایی که سیاست نداشته باشن و با سیاست حرف نزنن یه روزی از یه جایی ضربه میخورن که نمیتونن کنترل کنند

• فرستنده دارای میدان تمرین ۲۰ و بک کننده بدون میدان تمرین می باشد.

forum.speedtra.com/index.php?attachment/2867/forum.speedtra.com/index.php?attachment/2866/

سلام محمد جان

این اسکرین ها مال com هستش دوستان اسپید ترا رو گفتند که میدون تمرینش...

• خیلی جلوی خودمو گرفتم که این 4-5 تا پست آخرت رو رپلای نکنم، ولی واقعا اگه عکس های اون میتینگ نبود، فکر میکردم در بهترین حالت گروه سنی الف هستی،
    پسر تو یه مرد بزرگ شدی، سیبیل درآوردی، درسته همه حق دارن تو فروم پست بزارن ، تو هم حق داری، ولی خب سعی کن پست هات و حرفات یکم محتوا داشته باشه، توقع زیادی ندارم، یکم محتوا کافیه ... در حد محتوای کتاب درسی گروه سنی ج کفایت میکنه،
    خدایی خودت بدون تعصب 5 تا پست آخرت رو بخون ، همچین حسی بهت دست میده " واقعا این داره چییییی میگه ؟؟؟!!"

• با سلام خدمت همه بزرگواران عزیز

بدون شرح!

پ.ن 1 : سام از حاج علی موبی دیک (دژکوب دار واقعی) و میثم وووار (نوب سـَ...) چه خبر ;)

پ.ن 2 : آیدین جان یادته چه حسی سرور 8 داشتی وقتی احسان توسط مهران کشف شد؟ این حس با حرکت دیروز امیرحسین واسم اتفاق افتاد. نسل جدید چه ها که نمی کنه. 14 ساله کجا و 5 ساله کجا

با سپاس

NAF

• سلام خدمت تمام بزرگواران

اعم از پلیر یا خوانندگان(البته اگه با این مدل پستا کسی بیاد اینجا چیزی بخونه)

جا داره به نوبه خودم به همه دوستان خسته نباشید بگم که تا اینجای سرور

تلاش کردیم و اومدیم.

هر چند به نظرم سرور خیلی کم زد و خورد هست،اما بهرحال همین هم بهتره هیچ چی هست.

دوستان عزیز از هر ۴ساید که فروم رو مزین میکنید با پست هاتون

اگه صلاح دیدید لطف کنید یکم بجای کل کل های الکی،یکم،فقط یکم،بار علمی و فنی فروم رو بیشتر کنید.

به شخصه از صفحه ۲۵ به این سمت رو فقط به صرف خوندن پستهای

آیدین عزیز ورق زدم اومدم جلو

موارد خوب و بجایی رو هم بوده که همه شاهد بودیم متذکر شدن ایشون.

من نمیگم کل کل نکنید اما

کل کل هم مثل هر مورد دیگه ای باید حد وسط داشته باشه.

اینجوری صرفا فروم رو خالی میکنید از خواننده و نویسنده و فقط شاهد پست های حوصله سر بر هستیم.

این مورد اول بود.

حالا میریم سراغ مورد دوم

یه بحثی رو که بارها توی فروم دیدم که واقعا بعد از شروع سرور

صرفا بحث بی جایی هست،

بحث مولتی هست(صرفا نظر و تجربیات شخصیم رو میگم خدمتتون)

که اعتراض بیجا و بد موقعی هست.

من قبول دارم مولتی داشتن بالانس بازی رو به هم میزنه،

و کلا روند بازی عوض میشه،

حالا این داستان رو از دوره دانشجوییم میگم

بلکه بتونید پل بزنید به مباحث این سرور،

راحت تر ببینید چی میگم.

همیشه از اواسط ترم تا پایان هر ترم نارضایتی در بین دانشجو های دانشگاهمون بالا میگرفت

نه تنها بین ما بلکه تمام دانشگاه ها و همه با مشت گره کرده شروع به تصمیم گیری های خودسر و سریع میکردن.(درست مثل این سرور)

حالا چیزی که جالب بود برای من،این بود که زمانی که همین دانشجو های ناراحت ترمشون رو تموم میکردن و ترم جدید رو شروع میکردن تمام رفتار و دغدغه هاشون تماما

ریست میشد و باز همه چیز رو موکول میکردن به اواخر ترم،

دقیقا تایمی که از دست هیچ کس کاری بر نمیاد.(دقیقا مثل روند هر سرور که بعد از هفته ۴ و ۵ اگه کسی مولتی داشته باشه و مشخص شده همه میخوان زیر سوال ببرنش،خب این مال قبل شروع سرور هست نه بعد خرج کردنا)

حالا من پل میزنم به این سرور با عنوان سرور بدون بات(نه بدون مولتی)

چیزی که انتظار میرفت این بود که کسی مولتی نکشه که البته همه،جا خوردیم با دیدن وضعیت الان سرور.

تعدادی معترض شدن که این چه وضعیه

اما من یه سوال دارم که،اگه خود شما بودین در زمان حال دست از مولتی بازیتون میکشیدین؟

جواب خیر هست.

اما حالا راه حل چی هست،

که برسیم به سرور بی مولتی،یا تصحیحش کنم سرور کم مولتی؟

دقیقا اینه که مدیریت استراتژیک کنیم یعنی قدم های کوچیک و هدفمند بجای قدم های بزرگ(در مبحث کار آفرینی و برندسازی خیلی مشهوده این روش)

این سرور پیشرفتش در این بود که بات نداشت،بجای خودش واقعا خوب کاری کرده

اما اگه بیشتر بخوایم از این سایت باید صبر کنیم.

ذره ذره توقعاتمون رو بالا ببریم

از همه شما عزیزان بابت طولانی شدن متن عذر میخوام

• با سلام،
    خیر، چرا همچین برداشتی داشتین تا حالا!

چون چیزی که داره اتفاق میوفته همینه!

فرستنده دارای میدان تمرین ۲۰ و بک کننده بدون میدان تمرین می باشد.

دات کام رو میگی؟؟!!!!!:|

جان؟!

منبعی دارید برای این‌ حرفتون؟ چیزی در این زمینه من نخوندم تو توضیحات آپدیت های این ورژن تراویان اگه ممکنه بفرمایید از کجا همچین قانونی اضافه شده؟

منبعم تجربه تو سرورهایی که تا الان بوده!

یا مکه مکرمه !

این قانون کی اومده ؟!

تا دیروز اکانتی که خود نیروها از اونجا بود میدونش تاثیر گذار بود !

از اولین سرور اسپیدترا تا الان بوده این قانون!

سلام

میدون نمرین دهکده ای که نیرو ازش بک داده میشه تو سرعت برگشت نیروها تاثیر میزاره.دهی که ازش نیرو بک دادین میدون تمرینش باید هم سطح میدون تمرین دهی باشه که نیرو فرستادید تا تایم رفتو برگشت یکی بشه.ایا واسه شما میدون تمرینها برابر بوده؟

ببخشید دوباره ریپلای کردم ولی لازم بود بگم که حرف من راجب میدون تمرین و بک نیروها کاملا درست بوده!

عزیزانی که سرور اولشون هست اسپیدترا بازی میکنن تغییرات رو مد نظر قرار بدن فردا نگن باگ خورده ^^

پ.ن: چندتا تغییر کوچولو دیگه هم واسه کتیبه چشمان هست اگه اونم نمیدونید بگم!

پ.ن: حداقل امتحان میکردید ببینید حرفم درسته یا نه بعد دیسلایک میکردید:D:D:D

• با سلام،

کم کاری شما بوده دیگه قبلا پیگیری نکردین و این میراث مسموم به ما رسیده :|^^

درخواست دارم به عنوان مولف دایره‌المعارف اسپیدترا با ما همکاری کنید.

• مثل اینکه جنوب غرب وارد برهه ی جدیدی شده و تیم بزرگ پیشوا با تغییر اسم اتحادش داره به کارش ادامه میده...

ممنون میشم دوستان جنوب غربی یه توضیحی بدن که چه خبره اونجا.

آیا قراره برنامه های ساید جنوب غرب به دو قسمت تبدیل شه؟

یا قراره وارد جنگ داخلی بشن؟

آیا بحث بر سر سیاست خارجی تیم ها بوده؟

اصلا بحثی بوده و یا صرفا فقط یه تغییر اسمه؟

با تشکر

• درود دوستان این موضوع میدون تمرین اگه حل نشه به مشکل میخوریم

یعنی چی شما ۲۴ ساعت کاتا فرستادی پارک کردی بره هر پلن بخواهی بک کنی بعد ۳۰ ساعت ۴۰ ساعت طول بکشه بک شه؟

کی میخواد گندم بده؟

با این وصع بره منه دف ساز که دفو پارک میکن هر پلنی که بیان رومون نمیتونم دف بک کنم برسونم که

این جوری باشه من اولین نفری عستم که حذف خواهم کرد اگه درست نشه

• سلام به شما مربوط نمیشه

• سلام

میشه زحمت بکشی اینا رو هم بگی :) چون نمیدونیم ....

یادش بخیر، من یک ماه پیش وقتی گفتم:

دوستان شما، با اعتماد بنفش مثال زدنی، جواب دادن که:

با سلام خدمت همه عزیزان

از اونجایی که من یه مقدار وسواس فکری دارم معمولا برای شروع هر کاری راجب شرایط انجام اون کار تحقیق و بررسی میکنم که اصلا ببینم اون کار ارزش اینو داره واسش هزینه (چه زمانی چه مالی) بکنم یا خیر.علی الخصوص وقتی قراره از سایر رفقامم دعوت کنم که همراهم باشن چرا که اونا به دعوت میان و هر کم و زیادی بشه تقصیر میزبانی هست که مهمون دعوت کرده :)))) اگرچه لطف و بزرگمنشی دوستان بیشتر از این حرفاست

:)

به هر حال، من لینک های معتبری که پیدا کردم رو توی این پست گذاشتم (توش اون مورد ریست شدن جون/خون قهرمان بعد از لول آپ هم هست).

===

نظر شخصیم هم بپرسی، این سرور به نظرم بیشتر یه بازی Survival Mode (تلاش برای بقا) هست تا استراتژیک :دی

قشنگ صبح پا می شی ممکنه یه اتفاق جدید افتاده باشه (اثر هنری نامحدود، اثرهنری محدود به ۵ تا، واحه بهشتی، ناتار با پاپ ۶۰۰ که توش ۱۰۰ک منبع هست هفته سوم، میدان تمرین برعکس، اینسترت سیم سکند، انبار ناتار کم یا زیاد، نبودن فایل SQL برای آنالیز، و ...). اسماً هم «سرور بدون بات و مولتی» هست، اما همه می‌دونیم که چی داره و چی نداره...

خلاصه اینکه ساقیش، آب ریخته توش! ما هم نیست که نفهمیم؛ می فهمیم... منتهی چون اعتیاده آقا جون، اعتیاد، مجبوریم که وقتی ننه نیست با زن بابا بسازیم. :دی

ارادت،

--آیدین

پ.ن.یوتوپیا و پاکبازی و آرمان رو ولش کن، مدال فقط مدال سالم!

واسه درک درست از صحبت هام ،و برا اینکه ادعای واهی امرداد زیر سوال ببرم ؛و فردا روزی امرداد ادعایی بر پاک بودن نداشته باشه.

پ.پ.ن. آقا می شه یه همّتی بکنین تمام ربع ها لینک های بالای ۱ک الی ۲ک تلفات (به نسبت زمان سرور، مثلاً الآن یک ک) رو کلاً بذارین توی فروم ما هم ببینیم؟ معمولاً همیشه یا مهاجم باید ذوق کنه یا مدافع. منتهی وقتی این وسط اینسرت می شه یا یهو توی ۶ ساعت آخر ریست شد تاپ۱۰ یه اتفاقاتی می افته، ما باید بشینیم در و دیوار نگاه کنیم و هی به قیافه همدیگه گیر بدیم!

بیاین با هم پاکباز باشیم، نه این که به هم پاکباز باشیم!

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock