نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام

عرض ادب

آقا این دیگه چه وضعیتیه

ادمین هر شب میخوابه یه خوابی میبینه میاد دست میکنه تو اصول بازی!!!!

ایشون مگه پلیر رو چی فرض کردن

ما که نمیتونیم هفته ای یه مدل بازی کنیم

نمیشه که هر روز قوانین و فرمولارو عوض کنید و ماهم بگیم مشکلی نیست

این بازی بر اصول برنامه ریزیه!ما که نمیتونیم با هر سوپرایز ایشون تغییر برنامه بدیم!!!

• عزیز ایشون توی سرور خودشون هستن و اگه لازم بود راجع به دلیل این که چرا ده جدیدشون رو از ناتار چیف کردن خودشون توضیح می دن:

https://ts1.speedtra.com/spieler.php?uid=276

JK :D

پ.ن. آقا لینک اتک جنوب غرب به گان هیرو رو کسی نمی ذاره؟ این داستان «جنگ هون ها!»

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• دیشبو که همه انداختن گردن ادمین ، همه میگن اون کرد ما هم میگیم اون کرد .... ولی هرکی کاتا کرده حرفه ایی بوده ، با کاتا پایین زده که انبارا کامل نابود نشه که تابلو بشه ، ولی خواهشا کاتاش نکنید درست نیست!

پ.ن: ایدین جان کسی به گان هیرو اتک نداده ! نفر اول تاپ مهاجمین جای دیگه رو باید زده باشه

• دیشبو که همه انداختن گردن ادمین ، همه میگن اون کرد ما هم میگیم اون کرد .... ولی هرکی کاتا کرده حرفه ایی بوده ، با کاتا پایین زده که انبارا کامل نابود نشه که تابلو بشه ، ولی خواهشا کاتاش نکنید درست نیست!

پ.ن: ایدین جان کسی به گان هیرو اتک نداده ! نفر اول تاپ مهاجمین جای دیگه رو باید زده باشه

بهنام جان

تو این تایم کسی براش نمیصرفه از اون ور دنیا بیاد ناتار های شما رو کاتا کنه بجز یه نفر که وسط سایدتون کپ داره و نه حتی ساید اون شخص

بعدم واقعا دیشب وضع ناتار تمام سایدا خراب بود، البته احساس من اینه که این، های و هوی هم از رو سیاستتون هست معلوم نیست چه نقشه ای دارین، حالا اگر شما میخواین کاتا کنین و میترسین سرور بفهمه بحثش جداست،

دنباله یه توجیه برا نقشتون هستین.

:/

• یکی بگه کی این موقع سرور این همه کاتا داره کل 3 ساید رقیبو کاتا کنه ناتاراشو!!

ادمین در حال درست کردن باگ ناتارها هست انشالاه. معنی نداشت هفته 4 سرور این تولید و این پاپ از ناتار!!

بازی از روالش خارج شده عملا با این تولید ناتار و امیدوارم هر چه سریع تر ناتار ها مثل com بشن و توشون دست نبره ادمین!! پاپ 700 ناتار با اون تولید از 100 تا مولتی صنعتی بازیو زشت تر میکنه

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• پ.ن: ایدین جان کسی به گان هیرو اتک نداده ! نفر اول تاپ مهاجمین جای دیگه رو باید زده باشه

ینی نفر اوّل مدافعین هم که گان هیرو هست ازش اسکات شده این شکلی شده؟

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• سلام

ناتار ها اگر رشد منبعشون کم شده باید اطلاع رسانی میشد

و باگ ناتار اگر قرار بر درست شدنش بود باید همون اول بازی ادمین سرور همت میکرد درست میکرد نه الان که همرای همه بازیکنا با همین منابع ناتار اینجوری اومده بالا

دوستان شمال غربی هم براشون مهم نیست رشد منابع ناتار کم شده .

ظاهرا از جایه دیگه ماشالله تامین هستن همشون :دی

فروم سرور 3 ایکسم گفتم دوستان مجموعه اسپید ترا مدیریت این سرور براشون سخته یک سری تصمیمات رو نباید انقدر عجولانه گرفت

پ . ن : آیا این سرورم قراره وسط بازی اکانت پاپ بالا با هیرو لول 4 مثله قارچ بزنه بیرون ؟؟؟

یه حسی میگه هممون سرکاریم

• اقای حسین

من زیاد علاقه ندارم با شما کل کل کنم! چون توجیح ها و استدلال هاییکه میکنی به درد خودت فقط میخوره و ارزش دیگه ایی نداره ولی به نظرم قبل اینکه بپری وسط و طبق معمول بگی منم هستم ... پست منو از اول بخون

من نگفتم ساید ما، گفتم دیشب یکی ناتارها رو کاتا کرده،

این شامل همه افرادی میشه که دیشب به نمایندگی از سایدشون گفتن که برای ما کاتا شده

از طرفی هم نگفتم کی کرده

چون نمیدونم کی اینکارو انجام داده و گردن کسی هم ننداختم و صرفا پستم بابت این بود که این کار باب نشه و انجام نشه همین

پ.ن: یه باگ دیگه سرور ، نیرو کمکی میدی جایی 3 ساعته میره ، بک میدی 9 ساعته میاد :))) میدون تمرینش یه طرفس!

پ.ن: ایدین جان اتک بوده و نه جاسوسی ولی نه به خود گان هیرو ، و اتکر هم اون فرد مد نظر شما نبوده ( ولی این حرفی که کمیل زد درسته )

• با سلام،

موردی که این شبهه کاتا شدن رو پر رنگ تر کرد، این موضوع بود که برای ناتارهای لب مرزی بیشتر اتفاق افتاده بود و البته اطراف اکانتهای خاص ریدر!

باز هم منتظریم که ادمین محترم در این مورد پاسخگو باشند که آیا خللی در این مورد اتفاق افتاده یا بنا بر اصلاح ناتارها هست یا موارد دیگه؟

اگر ناتار میخواد مثل دات کام باشه، این مقدار پاپ و منابع نداشته باشه باید از اول این می بود، نمیشه به قول دوستمون هر روز یه سورپرایز ببینیم از بازی یه روز عادی باشه فردا آپدیت شه و منابع فوران کنه، یه روز تصمیم بگیره صفر باشه، اگه ادمین قول میده ناتاراش آبادی تسخیر نکنه که ما عمارت قهرمان تخریب کنیم، چیف چی اونم توی برنامشون هست؟ فردا نیان چیف کنن پلیرارو

یه عده پلن اکانتشون رو تغییر دادن برای رید بیشتر، یا چیفر کشیدن و چیف ناتار و ...

آیا ظلم بالسویه عدل است!؟ نیست؟

به هر حال این موتوری که داره کار میکنه، قرار بوده بنزینی باشه، حالا یه روز میای گازوئیل میریزی توی باکش، یه روز ذغال سنگ یه روز سی ان جی!

هنوز 38 روز از بازی گذشته و این همه دردسر برای پلیرها

با احترام به ادمین عزیز توصیه میکنم، یه نفر پلیر قدیمی، با تجربه، بی طرف و به روز کنار تیم خودشون داشته باشند تا با این مشکلات مواجه نشیم، تعداد این گزینه ها هم زیاد هست.

• ینی نفر اوّل مدافعین هم که گان هیرو هست ازش اسکات شده این شکلی شده؟

نه عزیز جای دیگه ای دفاع کرده

• با سلام خدمت همگی.

دیشب که فرمودین ناتارا انبارشون کاتا شده سریع از ناتار کناریم اسکات زدم و نتیجش شد این :

که البته پاپش 670 بود و الان چیف شده ولی خب چون قبلا هم ازش اسکات داشتم ظرفیت انباراش بیشتر بود و حس کردم یکی کاتا کرده که بعد از تایید بقیه دوستان فهمیدم مشکل سراسریه.

اما بعد از این پستی که گذاشتین و ناتار داخل عکس رو سرچ کردم دیدم پاپش 261 هست و منم از یه ناتار همین محدوده پاپ اسکات زدم و نتیجه شد این:

پس نتیجه میگیریم ناتارهای با این محدوده ی پاپ ظرفیت انبارهاشون پایینه و ربطی به کاتا کردن نداره با احترام.

پ.ن:یه بنده خدایی هم هست تفنگ آب پاش گرفته دستش منتظره یکی تو فروم پست بذاره اونم یه تیری تو تاریکی بندازه شاید 3به1 شد(التماسش که جواب نداد)
    پ.ن2:اگه درک و فهمی از بازی نداریم و بدون تحقیق میخوایم پستی بذاریم حداقل مردونگی داشته باشیم.
    پ.ن:با آب پاشت بیا دیسلایک کن =))

• تراوین قانون داره! اگه مشکلی هست باید رفع شه دلیل نداره با مشکل بازی کنیم! مثل باگ صدم ثانیه میمونه این موضوع که رفع شد. باگ ناتار هم باید رفع شه. با استدلال شما چون باگ از قبل بوده باید تا اخر بمونه؟؟ چه حرفیه اخه! فکر کنم دوستان رو این باگ خیلی حساب کرده بودن.

ممنونیم از مدیریت محترم که سعی داره هر چه بیشتر به سرورهای جهانی نزدیک کنه سایتشو.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام دوستان روزتون بخیر

ینی نفر اوّل مدافعین هم که گان هیرو هست ازش اسکات شده این شکلی شده؟

ما علاقه ای به گزاشتن لینک ندیدیم و ترجیه میدیم چراغ خاموش بازی کنیم ولی تنها دلیل اینکه ما تو تاپ غارت نیستیم اینکه همرمون در حال کاتا کردن اکانت های لب مرز تیم مقتدر و فوق العاده قوی آمرداد هست ولی متاسفانه از 32 اتک ما فقط 4 اتک ما اینسرت شد که 120 کاتا و حدود 1000مزدور تلفات تونستن بگیرن

هر موقع لیدر ها صلاح بدونن عکس هارو قرار خواهیم داد

کوچیک همه یه پلیر معمولی و ساده جنوب غرب

سعید mkmj

• ازونجا که پست منو ریپلای کردین پس مخاطب نکات بدون مخاطب باید من باشم!؟

شما که درک و فهم بالایی از بازی داری و با تحقیق پست میزاری و ادعای:

1. من توی هیچ پستی به هیچ سایدی اشاره ای نکردم، حالا اگه شما به خودت گرفتی داستان دیگه ای هست (در دنیای سیاست تراوینی ما همه احتمالات رو در نظر میگیریم، و احتمال قوی تر بیان میشه)

2. ناتاری که تا حالا منبع میداده و رید پر برمیگشته یا دو سوم، چطور یهو خالی میشه!؟ پاپش 260 بوده؟ یا شده!؟ مسئله اینه!

3. همه میدونیم با هر بار غارت میشه 50 درصد منابع رو از ناتار برداشت کرد، پس احتمال خالی برگشتن (صفر مطلق) چند موج غارت چقدر میتونه باشه؟؟

4. اون شاتی که شما گذاشتی سطح مخفیگاه و منابع موجودشو بررسی کن به نتایج خاصی شاید رسیدی و فست اند فیوریس پست نزدی

5. مشت نشانه خروار است!؟این شات که پایین هست، انبارش همون حدودی هست که شما میگی؟ پاپ 261 نمیشه ازش برداشت کرد دیگه!؟

6. تا لند شدن همه اسکات ها شما یه مقدار درباره این موارد تفکر کن

تراوین قانون داره! اگه مشکلی هست باید رفع شه دلیل نداره با مشکل بازی کنیم! مثل باگ صدم ثانیه میمونه این موضوع که رفع شد. باگ ناتار هم باید رفع شه. با استدلال شما چون باگ از قبل بوده باید تا اخر بمونه؟؟ چه حرفیه اخه! فکر کنم دوستان رو این باگ خیلی حساب کرده بودن.

بله صحیح

شما ترجیح میدین ناتارها چه شکلی باشن؟ ما هم اکی همونو قبول داریم، بحث اینه که یه موردی که اعلام میشه و بقیه برنامه میریزن بر مبنای اون، تغییرش خیلی مضحکه

این با باگ سیم سکند تفاوت داره، دو تا موضوعو ادغام نکنیم که البته خیلی هم اصرار داشتین اصلش همینه و باید مدافع عصای موسی بزنه و سیم سکندو اینسرت کنه و لاغیر!

این هم کلنجار رفتن ما بود با اظهار نظر ادمین در مورد ناتارها که مسلما اظهار نظر رسمی به نظر میاد و نه باگ!

باز هم از ادمین خواهش میکنم از کلمات دو پهلو یا چند معنایی استفاده نکنند لطفا، بهتر خیلی معانی میتونه داشته باشه و توی این بازی که همه چیز به محاسبات بستگی داره این مدل کلمات بسیط! به کار نمیاد،

ناتارها پاپ بیشتری خواهند داشت؟

منابع بیشتری تولید خواهند کرد؟

در نقش فارم تپل ظاهر خواهند شد؟

خب بعد از چند روز دیدیم هر سه مورد اتفاق افتاد، پس برنامه ریزی کردیم برای ادامه...

----- ما خیلی بیشتر حواسمون هست به ناتارهای عزیز :D:D

----- بزنید آن اکانت را که همچون اختاپوس منابع شما را می بلعد، آرامش شب ها را از شما گرفته است، ناتارهای شما را منهدم می کند و هیچ در سر ندارد جز جفای به شما (حاج حسین زحمتتو کم کردم ;))

• پ.ن: یه باگ دیگه سرور ، نیرو کمکی میدی جایی 3 ساعته میره ، بک میدی 9 ساعته میاد :))) میدون تمرینش یه طرفس!

سلام

میدون نمرین دهکده ای که نیرو ازش بک داده میشه تو سرعت برگشت نیروها تاثیر میزاره.دهی که ازش نیرو بک دادین میدون تمرینش باید هم سطح میدون تمرین دهی باشه که نیرو فرستادید تا تایم رفتو برگشت یکی بشه.ایا واسه شما میدون تمرینها برابر بوده؟

• سلام

میدون نمرین دهکده ای که نیرو ازش بک داده میشه تو سرعت برگشت نیروها تاثیر میزاره.دهی که ازش نیرو بک دادین میدون تمرینش باید هم سطح میدون تمرین دهی باشه که نیرو فرستادید تا تایم رفتو برگشت یکی بشه.ایا واسه شما میدون تمرینها برابر بوده؟

با سلام،
    خیر، چرا همچین برداشتی داشتین تا حالا!

• سلام

یا مکه مکرمه !

این قانون کی اومده ؟!

تا دیروز اکانتی که خود نیروها از اونجا بود میدونش تاثیر گذار بود !

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط behnam: کسی که صفرش کردیم ، ارزش جواب دادن نداره :دی ().

• مخاطب پ.ن ها شما نبودی دوست عزیز و اونی که باید میگرفت گرفت دیسلایکشم زد =))

مخاطب شما فقط اون دوتا عکس بود که سعی کردم گمان بد رو از شما دور کنم اگه شما بازم اصرار داری یکی انبار ناتارتونو زده دیگه حرفی ندارم.

فقط اینم بگم:

1.ناتار یه انبار یه سوله بیشتر نمیزنه فعلا پس به فرض اینکه جفتش کاتا شده پاپشو به اون ناتار اضاف کنید و از ناتاری با همون پاپ اسکات بکشید مطمئنن به نتیجه ی مشابهی میرسید.

2.اگه کسی قصد کاتا کردن انبار داشته باشه ناتارای پاپ بالاتر و تپل تری هم برای اینکار هستن.

3.این تایم سرور کاتاها اون مقداری نیس که کسی بخواد بیوفته به جون ناتار.

4.در نهایت با این وضعیت اپ شدن ناتار کسی براش نمیصرفه ناتارو کاتا کنه حداقل طبق تجربه من که چوب لول 10 رو زدم و وقتی بعد ۴ساعت چیف شد دوباره 10 بود=))

• سلام

جان؟!

منبعی دارید برای این‌ حرفتون؟ چیزی در این زمینه من نخوندم تو توضیحات آپدیت های این ورژن تراویان اگه ممکنه بفرمایید از کجا همچین قانونی اضافه شده؟

پ.ن:دوستان ساید جنوب غرب مثل اینکه حوصله شون سر رفته یهو همزمان تصمیم گرفتن هم رو مرز nw شیطنت کنند و هم رو مرز Se؟ چرا خب 😅