نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام‌آقا کسری عزیز (امیدوارم اشتباه نکنم اسمتونو)

اگه جواب منو بخونید دوباره متوجه میشید که حتی دو بار تاکید کردم من کسیو متهم نمیکنم به پوش حتی گفتم اگه میکنه هم نوش جونش چون حقیقتش تاثیری رو روند بازی من نداره ،گفتم ببینید تاپ ریدر سایدتون هم تو هجوم نیست چون خیلی ساده هست داره ناتار میزنه اصلا خود منم دقیقا رنک هجوم خودم دقیقا ۰ هست مگر اتفاق خاصی بیوفته چون منم آباده نمیزنم ریدمم کم نیست

میدونی تمام مشکل چیه ؟ این سیاست مظلوم نمایی که ساید شما پیش گرفته و اینکه میاید میگید غنی سازی رو شروع میکنیم در صورتی که نه تنها ما بلکه همه سرور میدونن شما(ساید منظوره نه شخصه شما چون شناختی ندارم اولین باره افتخار بازی جلوتون نصیبم میشه) همین الان که داریم حرف میزنیم دو سه هفته ای هست غنی سازیتون از باقی سایدها جلو تره هیچ سایدی هم تو این زمینه ماشالا کم نذاشته (غنی سازی رو عرض میکنم)

تنها پیشنهادم به شما و کل سرور اینه بیاید یه خورده بیشتر تراویان بازی کنیم کمتر تو حاشیه غرق شیم

در مورد اون اکانت هایی هم که گفتید هیچکدوم بخاطر پوش منبع بن نشدن موضوع چیز دیگه ایه که از طریق مولتی هانتر و ادمین در حال پیگیری هستیم دلیلی برای توضیح ماجرا تو فروم نمیبینم در حال حاضر

پ.ن:بهنام جان چرا دروغ سخته بگم دوست دارم 😂 ولی فقط یه چیزی بگم داداش همون جور که پوش ما برای شما محرضه پوش شما هم برای ما محرضه فکر میکنم میدونی چی میگم دیگه 😉

• سلام خسته نباشید

اول این که دژکوب بازها گمنام نیستند

یکیش من که چند وقتی که برگشته بودم دژکوب بودم بعد از ترک چهار ساله بازی

همه دژکوب بازها هم منو میشناسن

دوم این که برام جالب بود شما لینک اتک گان هیرو رو گذاشتی روی اکانتی از ان دبلیو که کلی کشته بعد میگید پوش میکنه؟؟؟؟

من پلیرهای اون اکانت رو کامل میشناسم و بازیشون رو کامل میدونم

شما اگه دژکوب باز باشید منم بودم جالب بود وقتی من حتی هیچ نیروی نداشتم همیشه تاپ دفاع و مهاجمین بودم تو دژکوب.پس پوشر ها هم میتونن برن تاپ مهاجمین فقط کافیه قهرمانت رو قوی کنی

پس قرار نیست یه اتحاد چهل وهشت نفره که داره سالم بازی میکنه جلوتر از اکانت های باشه که فقط پوش میکنند

توی دژکوب سه ایکس اکانت the king

نزدیک به بیست تا کپ رو داشت غارت میکرد!همین وضعیت بود به احتمال زیاد اینجا هم دوست خوبمون داره زحمت چند نفر از دوستاش که براش کپ بالا اوردن رو داره میزنه

چون خودش نرفته روی اکانت ایپی نخورده پس مشکلی نیست.

ان دبلیو همیشه چند نفر رو اینطوری شاخ میکنه بقیه اکانت ها میرن توی پوست گردو یا دفاع میسازند یا نیمچه همر

گفتی دژکوب گفتم اونای که اونجا نبودن خوب بدونن و یه سری که میان ... میگن فکر نکنند حالیمون نیست

بازی سالمش قشنگه نه پشمکیش

• سلام تبریک به همه ی پرسپولیسی ها.

شبه آنتی اسپم:عزیز لینک اتک به اکانت ان دبلیو منظورش این نبود که داره از ما پوش میگیره که =))) منظورش این بود از کل پوینت هجومی که داره مقدار زیادیشو تو اتکی که دف ان دبلو کلین کرده گرفته.

بعدم اگه دقت کنی جایی نگفت پوش میکنن ما مث بعضی دوستان نیسیم زمین و زمانو پوشر خطاب کنیم اونم این سرور که ناتار ها گاو شیرده هستن !

شبه آنتی اسپم:عزیز لینک اتک به اکانت ان دبلیو منظورش این نبود که داره از ما پوش میگیره که =))) منظورش این بود از کل پوینت هجومی که داره مقدار زیادیشو تو اتکی که دف ان دبلو کلین کرده گرفته.

بعدم اگه دقت کنی جایی نگفت پوش میکنن ما مث بعضی دوستان نیسیم زمین و زمانو پوشر خطاب کنیم اونم این سرور که ناتار ها گاو شیرده هستن !

درود به همه دوستان و تبریک به همه پرسپولیسی‌ها چه حالی داد خداییش

باز نگید غش کردم سمت شمال غرب (بهنام جان مدیونی فکر کنی با شمام)

آقا منم از پست زاوش اینو برداشت کردم که اگه شما با این استدلال میگید که فلانی پوشره خب فلان اکانت شما هم همین شرایط رو داره.

پ. ن:آقووو این اسپیدترا چرا همه شیرازین یه کرد توش نیست یعنی

• درود بر عزیزان

من یک نکته بگم و خلاص

این نکته در واقع بنظر میرسه یه باگ باشه

قضیه اینه وقتی هیرو لول آپ میشه همزمان سلامتیش هم فول میشه!

مثلا اگه هیروی شما واسه لول بعدی ۵۰ پوینت لازم داره و سلامتیش ۲۰ درصده، کافیه بفرستی ماجراجویی تا همزمان که لول آپ میشه سلامتیش هم ۱۰۰ درصد بشه!

این قضیه رو با ماجراجویی و کشتن حیوون های آبادی تست کردم درست بود، ولی موقع استفاده از کتیبه هم این اتفاق میفته یا نه رو اطلاع ندارم.

اطلاع ازین نکته باعث میشه تا حد زیادی مصرف پماد بیاد پایین (قابل توجه عزیزانی که این تایم سرور واسه ۵ تا پماد حدود ۱۰۰۰ نقره هزینه میکنن)

سربلند باشید

• سلام دوست عزیز

این اپدیت جدید تراوین هستش که در هر لول اپ هیرو فول بشه سلامتیش تو com هم به همین صورت هستش

• سلام

یه تحلیلی از سرور بکنیم با توجه به اخرین روز بودن هفته

غارت مجموعه آمرداد

233 میلیون - 2 اتحاد - 99 عضو

48.9 میلیون غارت برای 2 عضو تاپ تن : 21% غارت برای اعضای تاپ تن

غارت مجموعه آریانا

202 میلیون - 3 اتحاد - 119 عضو

45.3 میلیون غارت برای 2 عضو تاپ تن : آرتمیس هم حساب کردم : 22.4% غارت برای اعضای تاپ تن

غارت مجموعه دانشگاه اکسفورد

310 میلیون - 1 اتحاد - 49 عضو

203 میلیون غارت برای 7 عضو تاپ تن + d,k هم چون امارش رو داشتم گذاشتم : 65.4% غارت برای اعضای تاپ تن

غارت مجموعه اس دبیلو تیم

246 میلیون - 4 اتحاد - 189 عضو

50 میلیون - برای 2 عضو تاپ تن : mkmj هم حساب کردم : 20.3% غارت برای اعضای تاپ تن

حالا تعداد اعضا :

مجموعه آمرداد :

163 عضو : 4 اتحاد

مجموعه آریانا:

124 عضو : 4 اتحاد

مجموعه دانشگاه اکسفورد

172 عضو : 4 اتحاد

مجموعه اس دبیلو تیم:

221 عضو : 7 اتحاد

متوسط رید اعضای تک هر مجموعه منهای اعضای تاپ تن

برای اینکه بتونم توزیع منابع برای هر نفر رو به دست بیارم

مجموعه امرداد :

233 میلیون - 48.9 میلیون = 184 میلیون

تعداد اعضا : 163 عضو

متوسط هر عضو : 1.14 میلیون

مجموعه اریانا:

202 میلیون - 45.3 میلیون = 156.7 میلیون

تعداد اعضا : 124 عضو

متوسط هر عضو : 1.28 میلیون

مجموعه دانشگاه اکسفورد:

310 میلیون - 202 میلیون = 108 میلیون

تعداد اعضا : 172 نفر

متوسط هر عضو : 620 هزار

مجموعه اس دبیلو تیم :
    246 میلیون - 50 میلیون = 196 میلیون

تعداد اعضا :221 نفر

متوسط هر عضو : 890 هزار

پیشرفت کننده های هفته:

مجموعه آمرداد :

62800 -

برای 149 نفر : 91% اعضای کل مجموعه

متوسط: 421

مجموعه آریانا

53500

برای 114 نفر : 91% اعضای کل مجموعه

متوسط هر عضو : 469

مجموعه دانشگاه اکسفورد

42400

برای 108 نفر : 62% اعضای کل مجموعه

متوسط هرعضو : 392

مجموعه جنوب غرب:

50240

برای 138 نفر : 62% اعضای کل مجموعه

متوسط هر عضو : 364

تحلیل:

توزیع منابع برای هر نفر از غارت به ترتیب در مجموعه های زیر عادلانه تره

1 - اریانا

2 امرداد

3- اس دبیلو

4- اکسفورد

ربع های زیر به ترتیب بیشترین فعالیت روی اکانت و پاپ زدن داشتن

1- اریانا

2- امرداد

3- اکسفورد

4- اس دبیلو

پ.ن: اگه فک میکنید جایشو اشتباه کردم بگید تصحیح کنم امار بهتری در بیاد!

پ.ن: همیشه سعی کنیم با استدلال حرف بزنیم ، رو هوا احراز کردن به درد کسی نمیخوره:)

پ.ن: با تشکر از سرباز گمنام امرداد:x

ممنون بابت تبریک

انتی اسپم:وقتی تاپ غارت رو میبینم و بن شدن دوتا دوست عزیز حالا به هر دلیلی فقط همین میتونم بگم

کسایی که فکر میکنند با پوش و ... میشه بازی کرد و اگه پوش نباشه نمیشه هنوز خیلی مونده تا پلیر بشند

من نمیگم فلان اکانت پوش میکنه من میگم داره غارت میکنه اما کجا؟؟؟نمیدونم...

شکر خدا بله ناتارها دارن شیر میدن ولی جایی که من هستم توی سرور نوشته شده ورود ناتار ممنوع

تا شعاع چهل خونه دهکده نیست

شکر خدا به حدی قفس دارم که فقط دارم باغ وحش باز میکنم

• سلام به همه دوستان جدید
    و همه نامردهای قدیمی (آخه نباید وقتی جمع میشین یه ندایی به دوستای قدیمی بدین)

با اجازه همگی تو ربع قدیمی خودمون جنوب شرق لاگین کردم با 35 روز تاخیر

امیدوارم سرور پر هیجانی از کار در بیاد

یه تشکر ویژه هم از حجت و زاوش عزیز داشته باشم که وقتی دیدم بعد این همه سال اسم ما رو زنده نگه داشتن کلی ذوق کردم و توی بازی هم ازشون تشکر کردم

سام سیبیلو رو هم آوردم ور دل خودمه

تنها افسوسش کم بودن بازیکن به نسبت های سرور قبلیه
    ولی خوب همین که دوستان قدیمی رو اینجا میبینیم عالیه

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• درود بر تمام دوستان

چند مورد بود دیدم شنیدم این سرور و چندین سرور که گفتم راجبش یه صحبتی کنیم

ازین قبیل حرف ها خیلی از دوستان شنیدن

دف سازو کی گفته باید پوش کرد پوش ماره همر داراس

کتیبه برای دف ساز نیست

دف میخواهیم چیکار ۴ ۵ نفر بکشن کافیه ما او مدیم جنگی بازی کردن و ....

اما به راستی این حرف ها درسته؟

پس نظر شخصیم رو میگم هموقدر که همر برای ساید مهم به نظر من دف کمی مهمتر حتی

من همیشه یه مثال دارم میزنم شما یک تیم فوتبال داری همه مهاجم ها خوب گل زان اما وقتی هر گلی که زدی به جاش گل در یافت کنی فایده داره

نه پس تیمی موفق که هم خوب گل بزنه هم گل نخوره پس در درجه اول باید سعی کنی گل نخوری بعد تونستی گل هم بزنی

همر مهم هست بله شما همر نداشته باشه نمیتونی پلن بری خفت کنی کتیبه بزنی نقشه بزنی واندر کلین کنی بله خیلی مهم

اما شما همر بگشی دف نتونی بزاری رو دهت که همر سیف باشه به درد میخوره؟ شب خوابیدی صبح پا میشه یکی زده خفتت کرده

شما کتیبه بزنی دف نداشته باشی بزاری روش هر فیکی که بزارن رو کتیبه مجبوری جابجا کنی اصلا نمیتونی ازش استفاده کنی

واندر بگیری بیاری بالا دف نداشته باشی با هر اتکی که واندر میاد پایین

پس یک ساید نیاز منده هر دو هست

بار ها دیدم تو ساید ها لیدر ها به دف سازا اهمیت نمیدن ترف دل سرد میشه میره

بار ها شده دف میدی به کسی ازش دفا ونی گندمش هم بده دفت رو پارک میکنی گندمش هم بده

اا پس طرف بیکاره وقت بزاره دف بسازه هزینه کنه هر وقت خواستین بگیرین هر وقت خواستین بک بدین هزینه نگه داریشم بده؟ خوب چرا دف سازی کنه میره جنگی بازی میکنه

خواستم اینا رو بگم که دوستان در هر ساید کم لطفی های زیادی در حق دف سازا همیشه کردن که خیلی دف ساز تخصصی کن شده و همه میرن جنگی بازی میکنن

و ازین رو دف سازی روی مولتی مود شد جا اینکه مشکل حل شه صورت مسئله پاک شد

همون فمقومدر که یک دوستی که همر میکشه حق داره از پوتانسیل ساید استفاده کنه کتیبه پارکینگ و ... یک دف ساز هم این حق رو داره

حتی اگر کتیبه جنگ آموز خواست چا فرقی وجود داره

الان یکی میاد میگه خوب جنگ آموز رو همر بهتر شارژ میکنه همر گنده تر میکنه دف ساز چی بره تو چندتا ده دیگه دف بسازه این حجم رو جبران کنه برای شارژ اوکی همر گنده تر شه قبول بیشتر به کارتون میاد اما دف اگه بشتر شه به کارتون نمیاد؟

منظورم این نیست که باید حتما داده شه این مونت منظورم اینه وقتی یک دف ساز کلی وقت میزاری پتانسیل مزاره هزینه نیکنه ۱ روز در خواست کتبه میکنه میتونه یک لیدر بش بده ۱ روز این کتیبه رو و براش دل گرمی شه

حالا یکی میشه مثل اشکان ما به من احمق میداد میگفت نگار دار جنگ که شد شارژ کن بده من

یک لیدر هم فقط میگه نه و تمام انگیزه یک پلیر دف ساز رو میگیره

در کل بازی برای یک دف ساز نسبت به یک همر ساز کسل کننده هست پس اوج هنر یک لیدر اینجاس که برای دف سازا وقت بزاره انگیزه ایجاد کنه تا به بازی ادامه بدن چون ۸ ماه بازی کسل کننده برای یک دف ساز سخته

با رف ساز ها مهربان باشیم

پ.ن سامان جون من تورنومنت تموم شه میام تموم شد ازین چیزا دیدی بگو لشکان

پ.ن دف ساز ها به بهشت میروند

پ.ن سرور بو خون میده ماجرا چیه این همه دوستان nw تو تاب دف هستن یکی بگه

پ.ن بره سرور نورمال پیر شدیم

• سلام

اشکان جان حرفت درسته

به نظر شخص خود من اهمیت دفاعی سازها خیلی بیشتر از همرسازهاست

من بارها شاهد این بودم که اکانت های دفاعی بهشون اهمیت داده نشده

چه ایرادی داره اکانت های دفاعی چند دهکده ای بهشون انبار داده بشه جنگ داده بشه

خوب این دفاع برای ساید هست موقع نیاز ارسال میشه

تورنمنت رو من از دست دادم وگرنه حتما اونجا درخدمتتون بودم

• خوش اومدی😊😊😊😊

آقا کسرای عزیز

چت روم که نیمدی، یکی پست میزاره میگی خوش آمدید(لایکت به همین معنیه نیاز نیست بگی)

یه پست خوشت میاد تشکر میکنی ( لایکت به این معنیه نیاز نیست بگی)

و هر کی هم هرچی گفت باز نیاز نیست نظر بدی

اسم این تاپیک هست نقد و بررسی سرور یک راند دو

میخوای چت کنی تو گروه های واتساپ و... بچه های خودتون میتونی

ببخشید نمیخواستم بگم اما دیدم فایده نداره، الانم باز نیاز نیست پست منو جواب بدی، فقط یه دیسلایک کنی کافیه

• سلام عزیز

من نمیدونم شما همون حاج حسین هستید که توی دژکوب بودید یا نه اینم مهم نیست برام

من وقتی پستی رو ببینم که واقعا عالی انالیز شده قعطا نظرم رو میگم حالا شما دوست نداری دیسلاک کن

درمورد این حرفتون هم درسته نباید کسی تاپیک عجولانه کنه

سه بارخواستم جواب بدم گفتم ولش کن ولی گفتم یکم جواب بشنوی بهتره شاید بزرگتر از من باشی ولی اینو بدون اینجا فروم تراوین هست یه سری پلیر قدیمی و پیرمرد توی این بازی مثل من هستن که فقط دنبال پلیرهای مثل شما(عجول) میگردن که زوم کنن روتون و عصبیتون کنن تا عجولانه تصمیم بگیرید اینو اینجا گفتم چون فهمیدم خیلی ها دارن روت زوم میکنند

حالا دوست داری جواب بده دوست نداری نده دیسلایک کن من این بحث رو می بندم

دوستان شرمنده سرتون رو درد اوردم

• با سلام،

اخیرا جلسه ای برگزار شد با حضور لیدرهای هر 4 ساید و یکی از مباحث مطرح شده، تعیین حد و حدود بازی ناسالم بوده!

حالا هم شاهد افزایش کاتای ناتار هستیم،

این حرکات سخیف چه معنایی داره؟

لیدر عزیز:

1.       اگر توانایی کنترل ساید و پلیرهاتو نداری که لیدر اونجا به حساب نمیای ترجیحا و تحقیقا، پس بار و بندیل رو ببند برو

2.       یا در جریان هستی!

3.       یا اینم جزیی از بازیه؟

4.       یا خیلی تیز و زرنگی؟

به هر حال همه کاتا دارن و همه میتونن ناتار کاتا کنن و البته کسانی که نیازی به ناتار ندارن، ازین حرکت استقبال میکنند.

لیدر عزیز دفعه بعدی که جلسه ای بود بگو بزرگترت بیاد.

• دوستان ظاهرا یه ساید داره انبار ناتار جنوب غرب رو کاتا میکنه فقط خواستم بگم بقیه هم کاتا دارن استفادشم تا حدودی بلدن !!

سلام دوست عزیز

این اتفاق فقط برای ربع جنوب غرب نیست ..... لااقل تا جایی که من میدونم و میبینم تو جنوب شرق هم داره اتفاق می افته!

حالا دیگه یا برای دوستان شمال هم هست یا نه (واقعا بدون منظور گفتم الان چند نفر نیان بگن توپ رو تو زمین شمال شرق و شمال غرب انداختم)

با این تفاسیر، اگه این دو تا ربع هم بیان تایید کنن که برای اونا هم همینطور هست، پس این قضیه مربوط به موتور سرور و نحوه شکل گیری و ارتقای دهکده های ناتار میشه (که اخیرا تعدادشون خیلی هم زیاد شده)

لطفا دوستان با تجربه تر تو این سرور های جدید، جناب اسمشو نبر، ادمین سرور و .... بیان توضیح بدن که ماجرا چیه

رضا

سرباز جنوب شرق

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• درود و خسته نباشید

ناتارهای شمال غرب هم همین حالت رو داره ، پس یحتمل بدلیل اپدیت های مولتی هانتر سرور هست که در تمام سایدها این اتفاق داره می افته ، بنده بشخصه(حرف خودم هست نه ساید) این اتفاق رو به فال نیک میگیرم ، چون بطور قطع با وجود دهکده های ناتار با تولید ساعتی بیست سی کی توازن نیرو در سرور بهم میخورد و بازهم میرفتیم به سمت همون سرورهای صنعتی با این تفاوت که تولید ناتارش صنعتی بود و راهکاری هم واسش وجود نداشت ، واقعا با ناتارای هفتاد هشتاد کی منبعی همه میتونستن خشابی هجومی بکشند و اخر سرور هم شاهد دف پنجاه شصت میلیونی در واندرا باشیم

پینوشت: دوستان عزیز سعه صدر داشته باشید و سریع انگشت اتهام به باقی سایدها نزنید، کدوم ساید انقدر دیوانه هست که با انجام این حرکت چیپ باعث بشه هم وجهش خراب بشه هم خیلی راحت ناتارای خودشم خراب بشه

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• باسلام به همگی
    از 2-3 ساعت پیش دیدم فوران نعمت تو دهکده هام کم شده و در به در دنبال علت بودم که پست شمارو دیدم و یه اسکات از نزدیکترین ناتار کشیدم دیدم ظرفیت انبار شده 10کی که پست نفر بعدی هم دیدم و مطمئن شدم مشکل از سرور هستش.

پ.ن:ادمین عزیز در حین درست کردن ابروش داری چشمشم کور میکنی =))

• موارد این شکلی چه توجیهی میتونه داشته باشه به نظرتون؟

ناتارها در حال خودتخریبی هستن؟

در حال استارت نان کپ هستن و به شدت به منابع نیاز دارن برای GB، GS؟

اگر فرض کنیم که این هم باگ یا اصلاح یا تغییرات بازی باشه که عالیه :D:D

ملت کلی برنامه چیدن به خاطر همین موضوع و پلن اکانتو حتی تغییر دادن

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    I Have a Condition