نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود و‌خسته نباشید

بنده هم از طرف شورای شمالغرب ضمانت اجرایی تک‌تک مواردی که بهنام جون گفتن رو میدم

پایدار باشید

• خوش بگذره کاکوها، یحتمل چندتا از شیرازی های اندبل هم بیان هواشونو داشته باشید

پینوشت: خوشا شیراز و‌ وضع بی مثالش

خداوندا نگهدار از زوالش ❤️❤️❤️

• خوش بحالتون

کاش کرجم ی پولدار مثل آقا ناصر داشت بره ما ی پارتی میگرفت^^:P

• خوش بگذره کاکوها، یحتمل چندتا از شیرازی های اندبل هم بیان هواشونو داشته باشید

پینوشت: خوشا شیراز و‌ وضع بی مثالش

خداوندا نگهدار از زوالش ❤️❤️❤️

رو سر ميزارمشون كاكو:*

• همان طور که میدانیم اکانتهایی معمولاً در برترین غارتگران حضور دارند که به شکل عملی و علمی فرآیند24 ساعته غارت اکانت را به پیش ببرند جز در مواردی که یکی از آنهاغارت توافقی نام دارد.

سلام دوست من

یعنی از نظر شما هیچ اکانت غارتگری نباید بخوابه؟!

الان 2 تا از غارتای اکانت منو زرد کردی که کم بوده یعنی اون ساعت بدشانس بودیم؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

یادت باشه اکانتی که اصلا نمیخوابه یا پلیر خارجی داره یا بات!!!

یک نصیحت دوستانه برای دوستانی که سوال دارن: پاپ بازیو بزار کنار نیرو بساز ناتار بزن جواب میگیری:thumbup:( بخدا پاپ بازی نکردم یه ده چیف کردم اومدم بالا:D)

پ.ن1:جوون تر که بودیم اون زمانا که موش کاردان بود (چیز خاصی نیست قدیما ازین چرت و پرتا بود ) 24ساعته روشن بودیم الان دیگه حوصلمون نمیکشه!

پ.ن2: ساید شمال غرب پلیر فعال زیاد داره و نوسان غارت از بدشانسی هست که قبل از لند نیروهای ما به ناتار با فاصله ی اندک رفقا زود تر خالی میکنن:(

شادزی مهر افزون

SepehR jingoolak

Farming Machine

• الله اکبر

تازه قرار شده ملا رسول و ملا سعید هم به هر کسی که شرکت کنه تو میتینگ 600 تا گلد میدن:love:

من که حتما میام8)

چهار پنج نفرم میارم با خودم8o

کروناش هم با من^^

• سلام و عرض ادب

حدود یک هفته از این پست بنده میگذره ، دوستانی بنده رو قابل دونستن و در فروم جواب دادن و دوستانی هم بنا به دلایلی در پی وی محبت کردن و جواب دادن . در کل جمع بندی صحبت ها این بود که فعلا نمیشه کاری کرد و خود سیستم باید تدبیری اندیشه کنه برای این قضیه و به عبارتی ما باید با این وضعیت ادامه بدیم و این سبک هیبریدی سبک جدید تراوین در حال حاضره که باید باهاش کنار بیایم و البته باید محکوم باشه این سیستم تا حداقل قبح این کار نشکنه و مثل مولتی بازی صنعتی افتخار نباشه این کار . البته قطعا همه میدونن که مولتی بازی و همرو دفاع نجومی با مولتی کشیدن افتخار نداره و قطعا برای همینم کسی که مولتی بازه هیچ وقت سربلند نیست و کارش برای کسی که معنای تراوینو فهمیده ارزشی نداره ( حداقل در این سرور که رو درش خورده بدون بات ! )

فقط پیشنهادی مثل غارت محدود از اکانت به ازای غارت اضافه از ناتار که باعث شه هزینه برای غارت از اکانت به صرفه نباشه و همچنین بحث مک ادرس و ایپی ادرس برای سخت تر شدن عوض کردن ای پی و ... ارائه شد که حتما ادمین عزیز پیگیری میکنه و در صورت نیاز اقدام خواهد کرد .

در نهایت از همه ی دوستان و بزرگوارانی که به بنده محبت داشتن و جواب دادن ( چه در فروم چه در پی وی ) تشکر میکنم .

عرض سلام و ادب خدمت آقا تیرداد عزیز

بنده هیچگاه در هیچ سروری اجازه ندادم ساید رو به بازی کثیف بیاره و باخت با بازی تمیزو به برد به بازی کثیف ترجیح میدم .

اما چون الان مبحث باز شد لازم دونستم بنده هم از طرف ساید جنوب غرب تاکید کنم که بازی کثیف نخواهیم داشت و مواردی که آقا بهنام فرمودنو امضا میکنیم .

فقط جسارتا از شما سوالی دارم ، آیا میشه بفرمایید چطور متوجه شدید جنوب غرب به یکپارچگی نرسیده و یه خبرهایی از جنوب غرب دارید که از چشم شما دور نمونده ؟ امکانش هست بدونیم چطور این خبر ها به دست شما رسیده ؟

پ.ن : به همه ی شیرازی ها تبریک میگم که چنین دورهمی خوبی داره تشکیل میشه ، قطعا این زیبایی بازی تراوینه .
    پ.ن2 : متاسفانه بنده آمار شمالی های عزیز تراوینو به خوبی ندارم ، اگر کسی هست در اینجا بگه که ما هم یه دورهمی داشته باشیم .

• سلام و دروود فراوان

حيف كه راهمون دوره ولي دل ها نزديك...

پيرو حركت زيباي بچه هاي شيراز اگه كرموني داريم تو سرور جز علي ٢١ 😃 با من هماهنگ كنن ماهم بريم دورهم حبي بچسبونيم

09139438192

ممد تناژ ;)

• درود

در جواب ناصر نف عزیز ( نقش جهان )

ناصر عزیزم

اسکرین شات گرفتن از تاپ غارت و اینکه چرا یهو غارت زده میشه ربطی به مولتی داشتن یا نداشتن نیست .

به ورژن سرور ربط داره و وارد مباحث ناتار میشه این نوع رید .

فرمایش شما در صورتی صحیح که فقط واحه زده بشه .

شادزی مهرافزون

پ.ن : ناصر یه کم گلد بزن خواستم تو بازار پیشنهادتو قبول کنم تا آخر سرور تجار رو از دست میدادم :دی

• سعید جان

اینجا کلاهبردار منم با همه آره با منم آره ؟ دوستان همه قدمشون رو چشم فقط کارت هاتون یادتون نره با خودتون بیارین 8o

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام مرتضي جان

قبل اينكه جوابي ندي و HI BYE بگي بري يه نكته بگم و برم.

همه ناتارا رو سانسور كردي مومن

اوني كه خيلي منابع داشت هم اس دبل بود نه اس اي (لينك اخرت)

بقيش هم كه رفتي ته ته سايد دوتا انتخاب كردي

يكيش كه تلفات ميده و رفقا دارن زحمت ديوارشو ميكشن ميارن پايين برا همين فعلا كم ميزنن

2837-460265ae-c244-4b35-b1e0-84c6b2dff94f-png

اون يكي هم اطرافش بازيكن غارتگري نديدم ولي باز اتكا روش بود.البته از ديد رفقاي اتحاد دوم اس اي

2838-564151f7-fba9-4a19-b6be-796b3348c621-png

من هم قبول دارم اين بحث به جايي نميرسه هر كس تو فكر مبرا كردن خودش هست.

مرتضي جان شما خيلي عزيزي از طرفي حرف آقا مازيار براي من به شخصه حجت رو تموم كرد .

اينكه رفقاي شمال شرقيمون اومدن فروم يعني يك هيچ جلو هستيم :)

و الا توي اتحاد ٥٣ نفره غارت كردن خود گواه خيلي چيزاست.

شاد و خندون باشي

سعيد

ملا

پي نوشت:قنديل جان ناصر اينارو برا اينسرت منابع ميزاره ... شايد خدا رو چه ديدي. يهويي صفر شديم

پي نوشت ٢:سخنگوي سايد جنوب شرق ارمين عزيز هست و اگر كسي نظري ميده نظر شخصيش هست به جز بهنام كه شمال هست .

پی نوشت 3:مرتضی جان یه نخ موی دلبر هم روی مونیتورته برش دار کاکو

• سلام بر همه خوانندگان فروم

مرتضی جان یک کار ناپسند همیشه ناپسند هست.بهتره حداقل با خودمون رو راست باشیم و سعی نکنیم از حقیقت فرار کنیم !!!

دوست من شما نمیتونی چراغ قرمز رو رد کنی.و بعدش ازت دلیل نقض قوانین رو بپرسن و بگی چون یه نفر دیگه قانون رو نقض کرد منم میکنم !!!

اگر اینجوری باشه پس اگر شما برادر من رو به قتل برسونی منم باید برادر شمارو به قتل برسونم.این طرز فکر به نظرت خیلی قدیمی نیست؟یادمه چند قرن پیش ملت ما اونم از مناطق انگشت شمار همچین طرز فکری داشتند !!!!

ضمنا مرتضی جان شما از ناتار های اطراف بچه های به اصطلاح لیدری که گفتین اسکات زدی.اما من چک کردم اطراف اون اسکات ها اون افرادی که اسمشون بالا هست رو ندیدم.حالا یا اونجاها ما لیدر داریم و خبر نداریم و یا شما از اونا بودی که جغرافیا تک ماده زدیااااااا :D

از این ناتارها به همه داده بهنام جان ؛اگه ریدرهای سایدتون به جای غارت از مولتی از ناتار اسکات بکشند و کمی تایم واسه غارت ناتار بذارن ؛.

ولی خب از انجایی که بنای فکری و تفکری امرداد بر اساس غارت از مولتیه ؛ و بدون غارت از مولتی هم نمیتونن همر بدن بیرون ( که ان شا الله از روز 40 به بعد ، با بهانه های واهی که ای ایها الناس همه سایدها دارن مولتی رید می زنند پس ما هم برا اینکه از سایدهای دیگه عقب نمونیم ؛ ما هم مولتی رید خواهیم زد و غارت های میلیاردی ! ) برای همین این چیزها برات غیر باور و غیر قابل قبول است.

در اینجا شما ۲ بار مستقیم به ساید جنوب شرق تهمت زدی ! اگرچه من فقط پست ناصر عزیز رو سوالی دیدم در مقابل شبهاتی که براش پیش اومده بود.

روز 40 میاد ، عددی نگفتی که به عمر ما کفاف نده منتهی عزیزم اگر این حرفت اشتباه بود ، آیا اونقدری از خودت میبینی که بتونی بابت تهمتی که زدی عذرخواهی کنی؟

علی ای حال خیلی خیلی خیلی خوشحال میشم مدارک و مستندات بیشتری در باب مولتی بازی بچه های جنوب شرق بیاری.منتهی یه چیز دهن پر کن مثل چیزایی که ما میگیم

• یادمون نره اونی که یه روزه یهو ۱۰ک کشت و اومد تاپ مهاجمین اکانت Aria.mehr بود
    • یادمون نره همون آریا مهر ۴ هفته یادش رفته بود رید کنه و تاپ رید باشه و یهو پرید رنک ۲ رید !
    • یادمون نره همون آریا مهر یه شبه تصمیم گرفت از مجموعه اصلی خارج شه و توی یه اتحاد ۲ نفره باشن

فکر کنم شما بهتره طرز فکرتو عوض کنی و صرفا بیای رفع کنی شبهاتی که ایجاد شده رو.مثلا بگی

۱۰ک یهویی یه روزه کشتیم زدیم فلانجارو خفت کردم یا مثلا قهرمانمونو سوار موتور کردیم هر ۲ مین یه واحه کلین کرد یهو اومدیم بالا :D که مثلا ما فکر نکنیم گرزی یا خبرچین کشتی !

یا اینکه بگی به دلیل اعتکاف تصمیم گرفتیم یه مدت چن نفر بیرون باشیم :))) نه اینکه ما فکر کنیم واسه کار های بدبد از جماعت دور شدین و خلوت کردین !!! بگیم واسه عبادته

نه اینکه بیای تهمت بزنی برادر من جای رفع شبه.ریا و تهمت چیزی نیست که اسلام واسش هدیه گذاشته باشه

ضمنا دوست من ما توی حال داریم زندگی میکنیم.شمارو اطلاع ندارم.

پس اینکه قبلا کی چجوری بازی کرده ، کیارو خط خطی کرده ، کیارو خط خطی نکرده موضوع تاپیکمون نیست.شما صحبت از امروز و این سرور کن و غارت های میلیاردی اتحاد های آمرداد این سرور رو قضاوت کن چون سرورای قبلی خیلی وقته تمام شده !!!

موفق باشید

پ.ن : ماشالله به بچه های ج ش و ج غ که تالا به نظر من کم حاشیه ترین بازی در زمینه غارت توافقی و ... داشتند

پ.ن : داداش ما یه زمانی همینجوری بودیم.پیش قاضی و ملق بازی؟!!!

پ.ن : لیدر ما توی اس دبل اک ساخته :)))) ادعا های جدید فقط برای فرار از حقیقت.ادم به چه حرفایی میوفته واقعا !!!

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• پ.ن : ماشالله به بچه های ج ش و ج غ که تالا به نظر من کم حاشیه ترین بازی در زمینه غارت توافقی و ... داشتند

درود

برای خوانندگانی که پست طولانیه شما موجب خمیازه‌شون شد خلاصه پست ؛ دیدگاه و نظرتون توی بازی رو گذاشتم .

انشالله همه پلیرها بتونند مثل شما دوست باتجربه و بازی بلد ؛ همینقدر سریع در یک جمله پاک و ناپاک ؛ توافقی و غیرتوافقی رو قضاوت کنند و علاقه‌‌شون به جنوب غرب رو آزادنه ابراز کنند.

شادزی مهرافزون

• سلام

من گفتم که فلان کار و فلان کار تو ربع ما انجام نمیشه خوشبختانه لیدرهای ربعهای دیگه هم تایید کردن این قضیه رو در همین رابطه پیشنهاد میدم هرچه سریعتر لیدرها و مقامات چهار ربع یک جلسه مشترک گذاشته و تصمیمات گرفته شده به صورت یک پست در فروم گفته بشه وبر اساس اون بازی ادامه پیدا کنه.

اگر لیدرها موافق هستند لطفا اعلام امادگی کنن در غیر اینصورت اینکه این و اون مولتی دارن کثیف هستن و.....فقط در حد حرف از نظر من حساب میشه و اعتباری نخواهد داشت چون کاملا مشخص میشه این یک بازیه سیاسی هست تا یک خواسته قلبی.

منتظر نظرات لیدرها ونه پلیرهای اتحادهای چهار ربع بازی هستیم.

سپاس

• با سلام،

از شروع پیام اینطور به نظر میرسه که مخاطب بهنام هست، ولی در حرکتی رونالدینیویی به بهنام نگاه کردی و توو سر توپ زدی (کلا به کسی پاس ندادی)

1. چرا لینک ها مختصات ناتار نداره!؟ حقیقتا همون لحظه ای که پست گذاشتی میخواستم شات ناتاری که مشخصات جنوب غرب داره رو پست کنم که با گوشی بودم و گفتم شاید اون شات های با کیفیت 4K شاید با سیستم هویدا شه هویتشون

2. من هم این کارو انجام دادم (و خیلی های دیگه) ولی در حال انجام محاسباتی هستم، این بار اسکات در یک بازه زمانی 24 ساعته با 3 بار تکرار برای تخمین بهتر در صورت خواب بودن اکانت.

3. با این پ.ن. که دیگه جوابی داده نمیشه، یاد پروفایل یکی از پلیرها افتادم که نوشته بود نامه ها خونده نمیشه و خط بعدی جهت دفسازی نامه بدین.

پیمان ترک مخاصمه ناتار!

این هم عنوان پستم بود که فعلا آماده نشده، زیاد عادت ندارم تا یه دیتایی جمع کردم بکوبم کف فروم سعیم این بوده در کل

درسته که بعضی کلاسیک استارت زدن و کراپ آپ کردن و نیروسازی بعد از کراپ 14 مد نظرشون بوده و به این مدل فارم آشنایی نداشتن ولی خب سبکشون رو عوض کردن (البته کسانی هم که نیروسازی سریع استارت زدن باز هم به گرد و خاک نیسان آبی نمیرسن) و فراموش نکنیم که بعد از آپدیت اخیر ناتارها بخشنده تر شدن، و این غارت های سنگین قبلی رو توجیه نمیکنه!

ناتارهای ته مپ رو دستاویز نکنیم :دی

بچه های ساید ما کمتر فعال هستند داخل فروم از لحاظ فروم نویسی، ولی خب همشون مطالعه می کنند فرومو، من در حد خودم سعی میکنم تلاش کنم جلوی ضایع شدن حقشون رو بگیرم، ازین سکوت سواستفاده نکنیم.

--- حداقل جزوات کلاس ها انتشار داده بشه ممنون

--- اون دوستی هم که از تحلیل های آب دوغ خیاری خسته شده، بهش پیشنهاد میکنم یه مقدار تحلیل های اسپاگتی وار ارائه بدن تا همه استفاده کنیم (بخیل نباشیم و چیزی آموزش بدیم خخ) یا اگه پستهاشون محدود میشه به حرفای پوپولیستی و صدور حکم جهاد که چاره ای نیست باید با همین آبدوغ بسازن یا اسکرول کنن مثل همه ما وقتی پستی رو مناسب نمی بینیم.

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• سلام دوستان گرامی.

و عرض ادب ویژه خدمت جناب تیرداد عزیز

برادرم شما فرد باهوش و نکته سنجی هستید و می دانید که جنوب غرب با داشتن بیشترین پلیر فعال و طبیعتا بیشترین اکانت و حضور سه تیم منسجم و پلیرهای دیگه ای که کاملا با بقیه پلیرها هماهنگ شده اند و حتی مسولیت های مهمی به آنها داده شده است می تواند مسیر رستگاری سرور باشد.

اما می خوام بدونی که این شانتاژ فکری که استارت زدی و از جمله های مبهم مثل (اگه اون تیم با افکار عجیبش باشه!) یا (جنگ داخلی!) یا (خبرهایی!) استفاده می کنی که مثلا هر یک از تیم های حاضر در جنوب غرب یا لیدرهاشون به خودشون بگیرن مطلب رو یا به همدیگه شک کنن؛ نخ نما و واضح هست و سودی برای شما نخواهد داشت. جنوب غرب یکدل و یکدست در حال آماده سازی برای یک سرور جذاب هست و هیچ گونه مشکلی در جنوب غرب وجود ندارد که خبرهایی هم به گوش شما برسد! اگر هم از جایی چیزی به شما گفته اند مواظب باشید که بازی نخورید. جنوب غرب با شورای لیدری(بخوانید شورای توتالی) اداره می شود و نیازی ندیدیم یک نفر را به عنوان توتال انتخاب کنیم. دیدم خیلی نگرانی گفتم از نگرانی خارجت کنم تیرداد. چراغها رو هم خودم‌گفتم بچه هاخاموش کنن به وقتش روشنش می کنیم.

الان در جنوب غرب فقط یک تیم وجود داره که داره تمام تلاشش رو واسه سایدش می کنه. ضمنا برای ما جذابیت و لذت بردن از بازی در اولویت هست بعد به فکر بردن هستیم(صرفا جهت اطلاع).

پ.ن ۱: من زیاد اهل فروم نویسی نیستم اما مطالعه می کنم.

پ.ن ۲: ماهم خیلی خبرها شنیدیم اما...

پ.ن ۳: سپاس از نوراله و محمد دیابلو بابت پست های فنی.

پ.ن ۴: مولتی داریم تا مولتی! غارت داریم تا غارت. ما که بخیل نیستیم اما چرا انقدر زور می زنید همه چیز رو عادی جلوه بدید؟ یه همینه که هست خرجشه. والا!

پ.ن ۵: رومن ها و گول ها دمشون گرم. بی دلیل دوستون دارم.

ممنون از همه دوستانی که باعث جذابیت سرور هستند.

SOURENA

• سابولیکم جمیع حضار

مو از این تراوین صرفا این فرومش رو دلتنگ بودیم الان هم اومدیم هم تو فروم هر وقت حال کنیم هم تو یکی از سایدای خفن بازی به صورت نامحسوس چراغ خاموش داریم یه کارایی میکنیم.

خوب ای از اعلام حضور یک کیش میش فدایی

اما خوب ما اینجا چهارتا ساید داریم یکی از یکی نخبه تر نه ببخشید نخا نه زشته چی میشه به کار برد بن نشیم اول کاری . . . :/ آهان آب زیر کاه به نوعی جالب و انتی زندان میباشد 8)

شمال غرب به نظرم ربع کثیفه تمیزه بازیه ! چرا چون میان مثل مرد میگن داریم چیکار میکنیم میتونیم میکنیم از این دسته دری وری ها 8o

شمال شرق هم که معلوم نیست یه دو سه تا تیله نفری دستشون گرفتن دارن با تیله هاشون بازی نامحصوص میکنن اسمای خفنی رو تو خودشون دارن یدک میکشن هی هم به سنگینی اسماشون داره آویزون میشه فقط میترسم زیادی سنگین شن غرق بشن :|

جنوب شرقم که دستمال سفید گرفته دستش با اون یکی دستش داره لایک نشون همه میده 8o عجب ! ای آب زیر کاها همه بدن شما خوبید آره ؟ لا اقل جمیعا میریزید تو فروم یکی رو سوژه کنید با عکساتون که همه هم ماشالا گوشی بدستیت با وی پی ان های روشن یا مرورگرهای مقدس اوپرا ... ;) و ادعای بازی تمیزتونم گوش فلک رو پر کرده بابا دست کم دیگه با اکانت اصلیتونو سیستم عکس بگیرید بذارید کمتر سوتی بدید یه مشت مریم مقدس جم شدید دور هم با شیکمای ورم کرده :S

اما جنوب غرب رو به شخصه باهاش حال میکنم هم قوی داره پیش میره هم صداش در نمیاد به نظرم هم منسجم هست هم متحد از طرفی هم اتو دست کسی نمیده و میتونه زبون بازیکناش رو در دهنشون نگه داره نه مثل شمال شرق که با اونهمه ادعا یه نفر میاد یه مقدار زیادی سوتی در دفاع از خودش میریزه تو فروم و فلنگ رو میبنده :saint: از طرفی هم هر چی رو مخشون میرن کسی وا نمیده و قوی هم دارن عمل میکنن هر کار میکنن دوستشون دارم به نظر بعد سالها که جنوب غرب از نظر من پارکینگ سایدای دیگه یا فارم سایدای دیگه بوده این سرور میتونه تائید کننده رویه و برنده بازی باشه ! :thumbup:

شنیدم این سرور بچه ها پی نوشت زیاد دوست دارن بذار یه دو سه تا پی نوشت ریز بیام تا هم این تحلیل زیبای خودم رو تکمیل کنم هم جارو به دستای جنوب شرق مقدس و شمال غرب مولتی باز و شمال شرق خسته و ولوو و جنوب غرب با ابهت رو یه حالی بدم بهشون 8)

پ.ن یکوم : همه چماغ بدستای عزیز بازی قانون داره و قاضی داره و صاحب داره تا اینجا هم خوب رعایت شده از سمت مدیریت تمام قوانین با زبون دراز دوستان وسط فروم نه کسی مولتی باز میشه نه کسی پاک باز پس اینجا تبریک میگم به بچه های شمال غرب که مردونه میگن اقا هر چی میگید هستیم اینقدر بگید تا تموم شید.

پ.ن دیوم : اخه بابام جان تو یه شلوار شیش جیب پر سوتی تو مهاجمین و تک اتحادی و غارت پات کردی همه جیباتم ورم کرده اومدی کف فروم بازی پاک احتمالی سایدتم به گند کشیدی حد اقل میذاشتی یکی که داره سالم بازی میکنه بیاد دفاع کنه 8o امیدوارم اون اسامی و مازیار کنار هم اول بتونن زبون بچه هاشون رو درونشون نگه دارن بعد بتونن یه ساید خفن نشونمون بدن تو طول بازی حد اقل به نظرم به جز این یه نفر که خرابکاری کرد ساید محترمی هست کمترین اسپم و تهمت و توهین رو داشتن اولین توتالی هم داشتن که اومد از بازی کثیف واقعی ! نقد کرد.

پ.ن سیوم : مریم مقدسهای جارو بدست یه چیز که خیلی تابلو هست اینه که یارو تا خرتناق یا خرطناق یا خر خره ! خورده بعد میگه من و که نگرفته ! باو 4 تا جارو میگیرید دستتون میدوید تو فروم از اول بازی دارید هی زیر پای این و اونو تمیز میکنید کمرتون رگ به رگ میشه ها یکم انسان گونه رفتار کنید اصن تابلو نیستید که خودتون کلتون رو کردید تو برف اون قسمتی که بیرونه رو دارید هی ریز میچرخونید 8o

پ.ن : جنوب غرب خدا وکیلی نمیدونم چی بگم فقط دوستشون دارم به دلم نشستن اصلا این سرور هم خیلی سیاست دارن هم قدرت دارن هم مدیریت خوبی دارن خوب نمیدونم به چیشون گیر بدم تنها چیزی که میتونم بهشون گیر بدم اینه که ایـــــــــش ! آخه جنوب غرب آدم میره بازی میکنه :D

آهان اینو یادم رفت : جماعتی که از ( شما بخونید داشته های دیگران ولی خودتون لپ مطلب را میدانید ) مایه میگذارید ! به تو چه آیدین چرا رفت اصلا یا به تو چه آرش داره زیر آب بازی میکنه یا تا حالا تونستی سه بار پشت هم بتونی دور استقامتی دو متر رو تو اتاق خواب خونتون بری که از هادی علی بد میگی ! یا همه اینا به کنار اصن تا حالا سعادت بازی در کنار اقا مجید اخیل رو داشتی که میای میگی تو نمیتونی هیچ سروری رو تموم کنی !؟ خلاصه از خودت مایه بذار جیگولو

می بزن نارو نزن کتک بخور مرد باش نیم وجب باش اما مرد باش از دهن حرف بزن

• سلام استاد میشه لطف کنی از اطراف اکانت های m a r s و gone hero تا فاصله ۴۰ خونه ای اسکات بکشی ببینی از این ناتارها هست؟

اینایی گذاشتی خیلیاش که مختهات ندارن،اوناایی هم مختصات دارن اطرافش ریدری نیست

سلام

دوست عزیز خب معلومه اطراف اون اکانتها همچین ناتارهایی نیست!اکانت gone hero که به مرکز نزدیک و حداقل از دوتا ساید رید میخورن .اکانت mars هم که رفتن سمت بیابون! اونجا تا40 که خوبه فکر نکنم تا 100 خونه ایشونم بشه یه لیست ناتار از توش در اورد ^^^^(البته چند کپ مصری هست)

مختصاتی بدید که معقول باشه!

بجای این اکانتها اکانتهای boomb و enemy از ناتارهای 40 خونه ایشون اسکات بزنن!من جلو جلو میگم نوش جونتون^^^^

• سلام بله دوست عزیز کپ ما بیابونه و ناتاری فعلا نیس

منظور من ده دیفالتمون بود،این آقا مرتضی گفتن این ناتارها اطراف ریدرها هست،ریدرهای اصلی se هم اکانت ما(M A R S) و Gone Hero هست،ایشون که ما را متهم به مولتی بازی میکنن از این ناتارهای بهشتی اطراف ما پیدا کنن،من اکانت مارس رو تقدیمشون میکنم

بله صحبت شما در مورد دیفالت درسته ولی اون اسکاتهایی که دوستان گذاشتن هم مربوط به ده دیفالت نبودن.

پ.ن :اکانتهایی که تو ویرایش پست قبلی گفتمو چون چک کردم دیدم مختصاتشون ملس اینجور ناتاراس ازشون اسم بردم قصد دیگه ای نبود:*

• درود خدمت خوانندگان عزیز ،

پیرو صحبت های انجام شده در فروم و بنا به درخواست آقا مازیار بزرگوار ، طی این پست آمادگی جنوب شرق جهت برگذاری این جلسه رو اعلام میکنم .

ارادتمند ، آرمین

سلام

من گفتم که فلان کار و فلان کار تو ربع ما انجام نمیشه خوشبختانه لیدرهای ربعهای دیگه هم تایید کردن این قضیه رو در همین رابطه پیشنهاد میدم هرچه سریعتر لیدرها و مقامات چهار ربع یک جلسه مشترک گذاشته و تصمیمات گرفته شده به صورت یک پست در فروم گفته بشه وبر اساس اون بازی ادامه پیدا کنه.

اگر لیدرها موافق هستند لطفا اعلام امادگی کنن در غیر اینصورت اینکه این و اون مولتی دارن کثیف هستن و.....فقط در حد حرف از نظر من حساب میشه و اعتباری نخواهد داشت چون کاملا مشخص میشه این یک بازیه سیاسی هست تا یک خواسته قلبی.

منتظر نظرات لیدرها ونه پلیرهای اتحادهای چهار ربع بازی هستیم.

سپاس

مازیار جان

پیرو حرف شما که بچه های ما خیلی خاطرتون رو دوست دارن ، ارمین از تیم لیدری ما پست گذاشت .

بنظرم با توجه به نزدیک بودن به اخر هفته .... وقت خوبیه که یه نماینده از هر ساید برای جمع بندی بازی جلسه داشته باشن ! و بجای کش دادن این موضوعات در فروم یکبار برای همیشه تو یه جلسه همه به اتفاق نظر برسن

باز شما هروقت اعلام کنی ما در خدمت هستیم

پ.ن: مرتضی عزیزم ، مولتی زدنم مثل آجیل و شکلات نیست که بره گوشه جیبت گیر کنه، بعد وقتی که خیلی خیلی گشنته و از همه جا قطع امیدی دست کنی گوشه جیبت و ببینی عععع! چه شکلات ژله ایی خوشمزه ایی بعدم بخوریش!