نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• اینجاست که میگن :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده :)))

آنتی اسپم

پ.ن: وقتی تایم من نیست و مجبورم بمونم همین میشه

• اینجاست که میگن :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده :)))

شما هر وقت اون 30 تا مصری ای که اصرار دارید پلیر دارند ولی کلا به هیروشون احتیاج ندارن رو پلیر هاش رو پیدا کردی بعد بیا تو فروم پست بزار :)

سمت ما نمیای ؟

اگه دستت به گوشت میرسه بیا سمت ما جیگر هست و طعمش هم بهتر :)

منتظرتم :)

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A L B 0 R Z ().

• سمت ما نمیای ؟

اگه دستت به گوشت میرسه بیا سمت ما جیگر هست و طعمش هم بهتر :)

منتظرتم :)

والا تا اونجایی که میشد اومدیم دیگه،اصلا یه اصطلاحی هست که من تو دیسکورد به بچه ها میگم،ما صاف اومدیم تو ...

این ... از اون چه که فکر می‌کنی بهت نزدیکتره :))

راستی یادم رفت بگم

حمیدرضا داداش همون‌طور که تو کام پیام میدادی رو اکانت که دمتون گرم پرچم ایران رو بالا نگه داشتید،الان هم همون روش رو ادامه بده و حرف اضافه تر نزن عزیزم :))

اگرم خواستی بزنی (در صورت داشتن همر) نیاز نیست خاک دفسازامون رو به توبره بکشی،شما همین ده ما که صاف تو ... هست رو بزن قبول میکنیم ازت:))

Meysam

پ.ن: مهدی بیا یکم شعر از سعدی بخون حال کنیم

پ.ن: من نیتم پاکه فقط فن بیانم مشکل داره،بچه ها میدونن :))

• چشم میثم جان!

سعدی یه داستان معروف داره که واستون نگفتن

منم نمیگم تو کفش بمونید ولی برای دوستانی که اهل مطالعن دوتا گرا میزارم

"خوش می‌رود این پسر که برخاست

سرویست چنین که میرود راست

ابروش کمان قتل عاشق

گیسوش کمند عقل داناست"

داستان شماست و ما مثل سعدی میگیم عاقلان دانند!

شما بیا مارو بزن. ما هم میگم زدی ولی عاقلان دانند!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام البرز جان من افتخار آشنایی با شما رو نداشتم ولی بعد از پرس و جو فهمیدم یکی از برترین های این بازی مجازی هستین و امیدوارم موفق باشید هم در بازی و هم در تمام مراحل زندگی در مورد اون 30 تا مصری یه چیز بگم من فکر نکنید همیشه ثابت هستن درسته اسکوت ها نشون دهنده هستن ولی یه بازه زمانی کم و زیاد میشن این هیروها بک داده شده و باز از نژاد مصری یا یه نژاد دیگه ارسال میشه ولی 2 تا از اکان های مصری واسه شخص بنده هستش که پلیر دارن و داره بازی می کنن و فقط فقط جنبه دف سازی دارن اگه دنبال پلیر هستین من گفتم بهتون یه نژاد مصری و یه نژاد گول هم بازیکن داشته ولی الان داره با مریضی کرونا نبردش رو انجام میده و با پسورد جانشینی تحویل گرفتم و هیرو ها رو فرستادم اونور اما قبلش کلیه ماجراجویی ها انجام شد و فعلا کارایی ندارن .

در کل میخوام بگم که همه چیز اینور با هماهنگی کامل داره انجام میشه ( ولی از نظر بعضی دوستان یه شکل دیگه هستش ) الان اسکات بزنید 2 (دو روزه ) تا هیرو کم شده ( چون می خواستیم آبادی بگیریم ) ولی 3 تا فرستاده شده !!

پ.ن : 4 تا هیرو رو من گفتم بدون هیچ پنهان کاری بقیه هم خود بازیکنان اگه خواستن بیان توضیح بدن

با تشکر از شما دوستان

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام به دوستان اکانت IMPERIAL

آقا میثم اینکه خودتون تو قسمت پی نوشت میفرمایید فن بیان شما مشکل داره، دلیل نمیشه طوری حرف بزنید که به کسی توهین بشه :)

جمله هایی از قبیل "حرف اضافه تر نزن" صرفا وجهه شما رو کمی بد جلوه میده ... میدونیم که همیشه تو تاریخ تراوین گفتگوهای فروم و کل کل هاش (اگه به جا باشه) به هیجان بازی اضافه میکنه اما این طرز گفتار شما و جواب احتمالی دوستان دیگه جو این فروم رو مثل سرور همسایه میکنه.

درخواست شعر هم فرموده بودید، خدمت شما و تمام پلیرهایی که به قول اون دوستمون ادعا دارند:

تواضع سر رفعـــــــــت افرازدت

تکـــــــــــــــبر به خاک اندر اندازدت

به عزت هر آنکو فروتر نشست

به خواری نیــــــفتد ز بالا به پســت

رفع اسپم: دوست عزیزی (ِDiablo) که میزان و نحوه غارت رو تحلیل کردید، ازتون ممنونم. فقط میشه بفرمایید چرا رومن رو حذف کردید؟ صرفا خارج از حوصله بود یا دلیل فنی دیگه داشت؟

رضا،

سرباز جنوب شرقی

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• آقا رضا

بالاخره ده 6 گندمی که با کلی بوم بوم ایجاد شد تا الان دستاوردی نداشته ( چون صرفا زدن یه ده 6 گندمی که دستاورد حساب نمیشه )

تنها دستاوردی که تا الان داشته ساپورت حجم بالای گندم منفی و ساپورت 24 ساعته گندم از ش غ و مولتی هاش بوده ، چون لحظه ایی نیست موج کاتا روش فیک نباشه ، بالاخره طرفم خسته میشه میاد فروم با جریحه دار کردن افکار کاری کنه تیم مقابل فکر نشده عمل کنه! چون هدف زدن این ده صرفا گرفتن نیرو از ج ش بوده و به خیال خودشون ما 1 هفته ایی خواهیم زدش :)

البته ما همچنان پاپمون رو میزنیم :دی این کارهای بدون محاسبات و در نظر نگرفتن ضرر و زیان کار تیمهای حرفه ایی نیست :دی

• درود دوستان گرام

یه چند تا موضوع پیش اومده بود تو این چند روز و طبق معمول نامی که میدرخشد ایمپریال است و بس

بعضی وقتا به این فک میکنم که اگه ما نبودیم الان در مورد چی میخواستید پست بذارید؟هتریک؟پوکر؟یک به سه؟بهترین تیم تاریخ ایران از بعد از ملی شدن صنعت نفت؟

الان سر کارم بعدا کامل جواب بعضیارو میدم اما

خداروشکر با تدابیر تیم لیدری و برنامه های چیده شده و همت دوستان, مسیر شمال غرب توی همون جاده ای هست که از قبل تعیین شده بود حتی از پیشبینی خودمون هم جلوتریم

حالا این که شما دوست دارید هی بگید اینجوری نیست عب نداره به قول مهدی عاقلان دانند

نظر شخصی من رو بخواید از این دوستان با تجربه سایدتون که کم هم نیستن انگار

اگر توی خود بازی استفاده کنید بهتره تا فروم، حداقل شاید اونجوری تونستید جاخالی بدید رعدای زاوش رو

یه سوال داشتم میاید مارو خفت کنید چرا اتکتون غارته؟ مارو ایسگا کردید یا خودتونو سوپرایز میکنید؟😂😂

و در آخر شاهد پوش میلیونی گندم برای تامین گندم خور هستیم

شاید شما بلد نباشی با اون ده چیکار کنی ولی من که بلدم😂

میخوای درخواست منبع بدم تا پوش میلیونی رو ببینی؟

عجله نکن دستاورد جان شما فعلا پتانسیل سایدتو برای بدست آوردن دستاورد نزن به دفاع ما، من به همه میگم بگن شما عصبی و احساسی نشدی

پ.ن:خیلی زود...خیلی نزدیک...خیلی سنگین...

ایمپریال از آنچه که در نقشه میبینید به شما نزدیک تر است

پ.ن۲:با تشکر از زاوش و عمو مصطفی برای حل مشکلات😂😂

پ.ن۳:عمو محسن ما ینی چقد از بازی عقبیم؟فک کنم انقد عقبیم که رسیدیم به سرور قبل

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر همچنان دوست داریم

Saman

• بله بله واقعا هرجا نامی از فتوشاپ هست ، نام امپریال میدرخشد !!

هنوز حاجی 30 تا بزن نه نه 100 تا بزن یادمون نرفته بود که شاه ماهی بی نظیر شمال غرب حماسه ایی دیگر آفرید!!

عکس گذاشته که تاجری در ده حضور نداره،

یه سری منابع هم داره واسش میاد

اما این تاجرا که حضور ندارن کجا؟

من بهتون میگم فتوشاپ کرده منابعی که داشته براش میومده رو ، حواسش نبوده ارسال خودشو هم برداشته!

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2765-20200928-101459-jpg/

ببین سامان جان ما همه اینجا در سرور با خون خود عهد میبندیم شما بازی بلدی خیلی هم بلدی از ما هم بیشتر بلدی

جون اون که میپرستی تو عکس نزار باشه؟؟ سرویس شدیم انقدر بهت خندیدیم

پ.ن: هرکی موافقه که سامان بازی بلده و واسه اثبات حرفاش نیاز به عکس نداره منو لایک کنه هرکی هم نداره منو دیسلایک کنه!

پ.ن: بازار تهاتر منابع هم دیدم ، چیزی نبود ... نیای منو ریپلای کنی بگی اونجا گذاشتما!

پ.ن: برای اینکه ماست مالی کنی برو یه تاجر بزار تو پیشنهادات تیک هم اتحادی رو بزن ، تمیز ماست مالی میشه :) البته بعد اینکه تاجرت رسید

• خیلی خوبی تو

فکر نکرده یه پستی میذاری بعد رفیقات میگن که گند زدی زود میای ویرایش میکنی که بگی آره گرفتی مچو در صورتی که اون مچ نیست

اون یدونه تاجر همون لحظه اول که ده خورد ۱کا منبع سیو کرد که اگه زورتون رسید دهو داشتید میزدید منبعو اینسرت کنم که قبول دارم زیاد دست بالا گرفته بودمتون

البته طبیعیه تو بلد نباشی

شایدم میفهمی ولی خودتو زدی به نفهمی حقیقتا تو نقشتم بد فرو رفتی داره جزوی از خودت میشه

ما نفهمیدیم بالاخره بقیه اون دهو دارن پوش میکنن یا اون ده داره بقیه پوش میکنه

ویرایش شد

• بهنام داری شوخی میکنی الان یا واقعا داری جدی میگی

اگه جدیه بگو حذف کنم برم چون خیلی وضعیتت خیلی ناجوره اینجوری سرور خیلی یه طرفه میشه

یه مشورت بگیر از دوستات بعد پست بذار

اون تیکا برا اینه که الان پیشنهاد بذاری دقت کنی من پیشنهادمو از قبل گذاشتم

بعدم نمیبینی نوشته alliance زیرش زده yes یعنی فقط برای اتحاد

خوشم میاد یه بارم از این آپشن بازی استفاده نکرده انقد سرورای آبکی بودی پلیر پر سابقه

این عکسم از بازار ده یک حاج علی گرفتم برات

به خدا ایرادی نداره بیا بگو اشتباه کردی که بحث جم شه اشکال نداره که بالاخره توام باید یاد بگیری چیزی نیس که

من همچنان این که احساسی و عصبی نیستی رو دوس دارم😂😂

• سامان جان عاقلان دانند!

سامان لطفا یه پست اموزشی کامل برای حراجی داخل دانشگاهتون برگزار کنید.

پ.ن خدایی میخوان خفت کنن غارت میزنن یعنی؟

بزارین من برممممم فقط برمممم

پ.ن واسه دوست هنر دوستمون

نادان همه جا با همه کس آمیزد

چون غرقه به هر چه دید دست آویزد

با مردم زشت نام همراه مباش

کز صحبت دیگدان سیاهی خیزد

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط lucifer ().

• با سلام و درود خدمت همه عزیزان

اون یدونه تاجر همون لحظه اول که ده خورد ۱ کا منبع سیو کرد که اگه زورتون رسید دهو داشتید میزدید منبعو اینسرت کنم که قبول دارم زیاد دست بالا گرفته بودمتون

والا ما که نوبی بیش نیستیم ولی سامان جان ممنون میشم یه پست آموزشی بذارید واسه امثال من تا بدونم در صورتیکه در اولین اتک با فرض اینکه کسی بخواد اون تکه زمین اشغالی را بزنه و تارگت بازار و انبار منابع باشه از کجا قصد اینسرت کردن اون 1 ک منبع را دارید؟

ما که تو این 12 سال گاه گاه بازی کردنمون تا بوده اینسرت منبع از بیرون انجام میشده و بین موج کاتا معنی پیدا میکرده است.

در ثانی شما اومدی یه دهکده ساختی چند دهکده را غارت زدی و نیرو ساختی و هر از گاهی هم بخشی را دیوار می کنی که به خیالت اذیت کرده باشی و زمان بخری واسه سایدت که چی بشه؟

خوبه واسه هر پلن اول چشم انداز داشته باشی و بعد استراتژی و نهایتاً اجرای عملیات.

به عنوان برادر کوچیکت میگم بعید میدونم هدفی که از اون چشم انداز احتمالی واسه خودت و دور و برت ترسیم کردی ذره ای در دنیای حرفه ای ارزش تفکر داشته باشه چه برسه واسش استراتژی در نظر بگیری.

توصیه دوستانه ام هست این قبیل حرکات ژانگولر دست کم در بخش دیپلماسی ضربات جبران ناپذیری به سایدتون خواهد زد.

شاید جمع خودتون مقطعی حاشو ببرید ولی جماعتی در آینده آه و فغان سر خواهند داد که چرا دست به چنین اقدام دور از تدبیر زدید.

اگر در سرور بمانید که ...

اگر نمانید هم برای هم سایدی های خویش خاطره خوبی به جای نخواهید گذاشت.

پ.ن 1 : از آرمانهای میثم مرغ آتش ارائه بازی خوب همراه با حفظ حرمتها و شأن دوستان و رقیبان خود بود. امیدوارم دوستان مدعی ادامه دادن راهش در این مسیر صادق و استوار باشند.

پ.ن 2 : بهنام عزیزم قرار نیست هر کسی هر چی گفت بپری بهش. بعضی وقتا باید بذاری زمان و زمانه طرف را ادب کنه.

یادت باشه شرط بردن تراوین داشتن حوصله هست. زیاد حرف زدنشون گاف هم با خودش میاره. ;)

پ.ن 3 : به لطف گروه تیزی به دستان و در یک حرکت خنده دار طرف رو اکانت بود گویا ولی بخشی از نیروهاش باز خفت شد.

با سپاس

NAF

• سلام بهنام جان

والا چی بگم.... ما که از فنی حرفی برای گفتن نداریم اما کاش بجای این حرفهای توهین آمیز برخی پلیرها، کمی تحلیل و تفسیر گذاشته میشد و نه اسپم!

بهر حال دوستان صاحب سبک بهتر میتونن بگن اما نظر شخصی بنده این هست که این حرکت در بلند مدت به ضرر این اکانت و کلا شمال غرب خواهد بود (و منکر این نیستم که جنوب شرق هم تا حدی متحمل ضرر میشه).

سلام آقا سامان

اتفاقاً با این ایده شما موافق هستم که اگه اکانت شما و حرکت های جالب (در نوع خودش) نبود، الان هیجانی نمیموند. قضیه مثل سرور 8 قدیم شده که اکانت جنجالی armama و پلیری که داشت (محک) همین شور و هیجان رو به بازی داد و موجبات درگیری تری دات و والس رو فراهم کرد.

با این حال، فرق این سرور این هست که بیشتر پلیرها توی بازی به ادعا و تجربه تکیه کردن و توی فروم هم به تیکه انداختن و کل کل بی مورد. بالاخره یا شما میخوری یا میزنی دیگه.... که در هر صورت بازی لذت بخش تر میشه. اما اینکه بگید بیشتر به بازی بچسبیم و تو فروم کمتر باشیم واقعا از شما بعید هست، فروم همیشه نقش بسزایی توی سیاست ها و روند بازی داشته.

پی نوشت: چند روز پیش آیدین اومد گفت ساید شمال غرب و جنوب شرق که درگیر بشن، اونا میتونن تو ساید شمال شرق Popcorn بخورن و لذت ببرن...واقعا بی طرف هستن یا در ادامه بازی میخوان توی این درگیری هایی که شروع شده شرکت کنن؟ لااقل شمال شرق (آقا مازیار) اومد گفت درگیر هماهنگی تیم های مختلف بودن.... همچنان موضع گیری درکار نیست؟

رضا،

سرباز جنوب شرقی

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

• سلام به شما

اول این که عذر میخوام بابت ریپلای بخشی از پستتون

فقط اونجاهایی که مربوط به بنده بود ریپلای کردم

اول این که تا یه بخشی برای اینسرت منابع موافقم

اما شما شرایط آرمانی رو میبینید ولی من شرایطی رو دیدم که اون دهکده فارم بشه اون موقع هست که تا موج کاتا برسه اون یک کا منبع ممکنه شاید خیلی کم اما ده رو سیو کنه تا تجار از ۵ ساعتی برسن

در مورد در ثانی

متاسفانه در این مورد ساید اجازه توضیح به من نمیده که هدف چیه و کلا چرا و چرا

اما خب پستتون برای کمک به بهنام عزیز بد هم نبود اما کافی نیست

بهتره جای دنبال کردن مو تو بشقاب اسپاگتی وقتتون رو صرف آموزش به پلیر های سایدتون کنید

متاسفانه جبر زمان اجازه نداده خودشون شرایط بازی اصیل تراوین رو لمس کنن شما یادشون بدید البته من کلا ادعا ندارم اصلا هم بلد نیستم اما حداقل به ساختمان های اصلی تراوین که از اول تغییر چندانی نکردن مسلطم

اما بازم اینو حمل بر بی ادبی نذارید صرفا یه پیشنهاد دوستانس

رضا جان متاسفانه من با گوشیم با گوشی بلد نیستم دو نفر رو ریپلای کنم اما با حرفات کامل موافق نیستم شاید همین فروم ها باعث شده که ایمپریال اونجا باشه حتی به غلط

پ.ن:بهنام جان یه سوال فرق میدون تمرین رو تارگت ۲۱ خونه و تارگت ۳۰۰ خونه چیه؟

پ.ن۲:حاج مهدی باید کارای اداریشو کنیم و از مدرسین بومی خودشون استفاده کنیم

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر حیف شدی داداش

Saman

• سلام به شما سامان جان

پیرو مبحث فوتوشاپ و بازیگری و حاجی سید و ....

یه نکته بگم

شما منبعی بازار بزاری موقعی که غارت میشی اون منبع هم غارت میشه

یعنی شما وقتی اتک عادی میخوری ازت رد میشه با منابعی که گذاشتی بازار, نمیتونی اینسرتی انجام بدی چون اون منبع هم غارت میشه

منبع فقط در صورت مخفیگاه داشتن غارت نمیشه.

قربونت برم من جای تو بودم میگفتم این منابعو گذاشتیم برا ذخیره تعدیل یا هر چیز دیگه (ناصر خدا خفت نکنه نصف پیشنهادات بازارو تو میزاری)یا مثلا مصرف کمتر گلد

آخه اینسرت منابع؟

ما که اسپاگتی نمیخوریم هندونه و پنیر میخوریم و پوستاشو میندازیم دور

شما جای اینکه با این پوستا ور بری فکر آموزش خودت باش ...پلیر های سایدت پیش کش سامان جان

شاد و خندون باشی

سعید

molla

پی نوشت:اول خوب اومدی تهش خراب کردی عین خودت رفتم جلو و الا فیتیلو کشیده بودم پایین

پی نوشت 2:حمل بر بی ادبی نباشه صرفا یه پیشنهاد دوستانست

• سلام سعید جان

حالا دور از تیکه هایی که انداختی که خب باعث شادی فروم هستش

من به بحث فنی خیلی علاقه دارم

به دوست عزیزمون هم گفتم من شرایط آرمانی رو نمیبینم

من شرایطی رو میبینم که شما اسکات بگیری از اون ده و تو حساب‌کتابت نتونی اون یه کا رو حساب‌کنی چون اون ده ۴ کا مخفیگاه داشته از لحظه اول (اسکاتاتون رو پیدا نکردم بذارم)

حالا اگه اسکات نشون میده منبع تو بازار رو حقیقتا من تست نکردم ولی اون چیزی که خودم فکر میکردم اینه که نشون نمیده

اگر نشون میده ما ترسی از یاد گرفتن نداریم و مطمئنن خیلیا این رو چک نکردن و نخواهند کرد تا آخر عمرشون

اما سعید جان به من حق بده وقتی یه کار ریسکی مثل این بکنی به هر جایی میخوای برای بهبودش چنگ بزنی

در کل من با شما و سایر دوستان مشکل ندارم

و خوشحالم که انقدر با دقت من رو دنبال میکنید اول سرور هم گفتم این باعث افتخار من به شخصه هست

اگرم کل کلی هست نمیتونه روی رفاقتا خدشه ای وارد کنه در صورتی که مارو رفیق خودتون بدونید که اگر این نیست هم که هیچ

برگردیم سر بحث اصلی ساختمون اصلی به چند برسه بقیه چیزارو میشه تخریب کرد؟

Saman

• من ديشب هم به رفقا گفتم سامان جان

ان دبل قشنگ بازي ميكنه و خوشم مياد حريف خوبي داريم و بعد از مدتها دارم يه سرور خوب بازي ميكنم.

شايد مثل سال ٢٠٠٩ نتونم وقت بزارم ولي لذت اون سرور رو بهم ميده

اگر فروم اي ار رو يادت باشه من با همين بهنام دشمن بودم سرور ٩ خلاصه ما تو فروم جنگو باختيم ....

اينجا هم كل كل و ميزنم ميزنم هست ولي توهينا كه شروع شد جو فروم مسموم شد.

بگذريم

در مورد مولتي اكانت سامان جان هم ما ميدونيم هم شما ميدونيد كه ميزنيد .ناصر NAF الان پستشو ميزاره مفصل .

نه شما تنها بلكه همه سايدا

قرارمون بر عدم داشتن مولتي بود سر در تاپيك نوشته شد ولي متاسفانه چيزي كه الان هست خلاف اونه ... اينكه با حاجي سيد و پيشنهاد بازار و ... بخايم ماست ماليش كنيم نميشه ... شايد كمي بسه ولي اون تاپ رو نميشه كاريش كرد.

شما تو بازه ١٠ ديقه اي به صورت ٦ پارت عكس بگير غارت قبل و بعد هر اكانتو جمع بزن ببين چطوري هست.

يارو نيم ساعت هيچ نزده يك لحظه ١٣٤ كي ميزنه

يا مثلا يكي ديگش كل غارتش به صورت پك هاي ٤٣ الي ٤٥ كي هست دقيق

تيرداد بالاتر گفت .بهتر از امرداد مولتي باز نيست ولي فيتيلشو كشيديم پايين اين سرور

چند وقت پيش به محسن گفتم كه غارت دوتا اتحادت رو اسكرين بده .دوتا اتحاد ٥٦ و ٤٧ نفره منفي هستن ... اون تايم البته مثبتش ١٠ كي بود.

ما با كسي مشكلي نداشتيم و نداريم شايد هم در ادامه يكي شديم دو سايد اون يكي رو زديم ولي مشكل اصلي الان اينه كه برا چه هدفي اومديم سرور؟

ما قبلا به اندازه كافي صد كرديم و به قولي آردامونو بيختيم و الكمونو آويختيم .اين سرور هم شد شد نشد نشد.

و الا چه دليل داشت الكي سرور رو طول بديم استارتشو تا بقيه تيما بيان جمع شن

چرا هل من مبارز طلبيديم؟چرا تو بوق و كرنا كرديم؟

چون ميخاستيم همه دور هم يه سرور پاك و خوب داشته باشيم .

ميخاستيم هت تريك كنيم بي سر و صدا يواشكي ميومديم تيممونم از قبل جمع بود.

خلاصه مطلب سامان جان شما هم رفيق مايي و هممون يه خانواده هستيم كه چهارتا اتاق جدا داريم.مثل منو بهنام و ترانتولا .هر كدوم يه سايد بوديم الان همممون كنار هميم .

بي احترامي در هر صورت وجه اي زشت داره ولي وقتي نه پستا ويرايش ميشه نه كسي باهاش برخورد ميكنه خود جوش از اينورم بي احترامي اپلود ميشه.يه عده هم تي تاب خور از نا كجا اباد ميان ماهي ميگيرن و اتش بهش ميزنن.

كل زد و خورد ما يه مشت مزدور و دو كي گرزي بوده و صد كي غارت

هم ما زديم هم شما .الان هم غارته جوري شده كه ميري ابادي بازيكن اخر شاخه اكادمي رو ميزني ... تهش چي؟

به هر حال من لذت ميبرم حريف خوبي داريم و هدفش زدن ما بوده و انقدر تو ناخود اگاهشون زدن امرداد رو زم زمه كرده كه براش شده فانتزي و به هدف زدن اين تيم اومده اين سرور .اميدوارم توي هدفتون پيروز بشيد

شاد و خندون و سربلند باشي

سعيد

مُلّا

• رفع اسپم: دوست عزیزی (ِDiablo) که میزان و نحوه غارت رو تحلیل کردید، ازتون ممنونم. فقط میشه بفرمایید چرا رومن رو حذف کردید؟ صرفا خارج از حوصله بود یا دلیل فنی دیگه داشت؟

با سلام،
    خوشحالم که بررسی من مورد توجه قرار گرفته از طرف شما و بعضی دوستان دیگه

و فرصتی شد که اصلاحیه ای زده باشم به اون محاسبات

من دو مورد اشتباه محاسباتی انجام دادم:

1. پیاده های هون با سرعت 6 نسبت به سرعت 7 گرزی کمی کندتر هستن (یه اشتباه کپی پیستی)

2. میدان تمرین 300 درصد در نظر گرفته شده که در این سرور 500 درصد هست

که مورد دوم به شدت کفه ترازو رو به سمت هون سنگین تر میکنه

در مورد در نظر نگرفتن نژاد رومن خیلی علایق شخصی دخالت داشت، آره صرفا حوصلشو نداشتم و علت دیگه ای نداشت و زمانی هم که جدول نهایی شد دیگه سخت بود :دی و کلا رومن باز نیستم و رعد هم به خاطر تعصبی که دارم بهش اضافی کردم.

ولی خب همه میدونیم که شوالیه رومن یکی از بهترین فارمرها هست و بعد از مارکسمن و رعد، بهترین فارمر اندگیمی

و توی این سرور و این تایم سرور جایگاهی بالاتر از تی کی و پایین تر از سواره های هون داره برای فارم کردن

--- باید مثبت نگاه کنم به رفع اسپم بودنم با منفی؟ :D

شبه آنتی اسپم: این کپچا در حالت بتا مد گوشی، میره گوشه گیر میشه و باید یه ردیف رو حدسی زد، اگه راه تکنیکال داره دوستان راهنمایی کنند.

--- جبر زمانه مدرن که یه ربات ازت میپرسه رباتی یا نه! Yes, I am a Robot چرا نداره؟

• با درود و سلام

بر اساس یه سری بحثهای جالب و فنی داخل اکانتی امروز اتفاقی حادث شد که اصل داستان برای برهه ای فراموشمون شد و نکته بسیار مهمی توجهات را به سمت دیگری جلب نمود.

اما اصل ماجرا این بود که حقیر عملاً بعد از تاسیس ده دوم به اکانت جهت کمک به مجموعه اضافه شدم و این درحالی بود که حتی برنامه نهایی و چشم انداز اکانت هنوز کامل شفاف نشده بود. اختلاف بر سر این بود که دفساز باشیم یا همر اندگیمی بدیم و یا همر جنگی و خفت و ... قرار بر این شد به آمار غارت رجوع کنیم که ثبت نتایج دریچه دیگری پیش روی ما گشود.

در فاصله زمانی 12:10 تا 13:10 هر 10 دقیقه یه آمار از Top10 گرفته شد و اختلاف میان غارتها بدست آمد و برای مقایسه با اکانتهای حاضر در فهرست مشاهده شد اختلافات 10 دقیقه ای غارت این اکانتها احتمالاتی از بازی خارج از عرف این سرور را شدت می بخشند.

اکانتهایی بعضاً از شمال شرق ؟!! :(

این جدول به صورت اکسل توسط یکی از دوستان تهیه شده بود که به پیوست تقدیم می گردد.

همان طور که میدانیم اکانتهایی معمولاً در برترین غارتگران حضور دارند که به شکل عملی و علمی فرآیند24 ساعته غارت اکانت را به پیش ببرند جز در مواردی که یکی از آنهاغارت توافقی نام دارد. مشاهده میشود در جدول زیر که نمایانگر اختلاف هر 10 دقیقه است برخی از این دوستان توازن زمانی را رعایت نکرده و ... .

قضاوت با شما مخاطبین

از انجا که حدس زدم ممکنه در این بررسی آماری خطایی حادث شود اقدام به عکس گرفتن با موبایل از برترین غارتگران از ساعت 4 عصر تا 2 ساعت و بازه زمانی 20 دقیقه کردم.

خدایی دیگه حسش نبود بخوام تبدیل به جدولش کنم ولی اگر از دوستان کسی مایل بود مجدد بررسی کنه تا مشخص شود چرا این گمانه زنی برای تخلف همچنان در سرور وجود دارد آن هم در ساید ش.ش

بماند که دوستان ش.غ در اقدامی مشابه فرار به جلو و انداختن توپ در زمین دیگری که هنوز ساخته نشده از پاسخگو نمودن اکانتهای خود طفره رفتند.

انتظار میره جناب مازیار خان عزیز دل در این خصوص اولاً روشنگری نموده و ثانیاً اعلام نمایند با چنین تخلفاتی که مطرح میشوند از این پس و با تایید شواهد به اثبات میرسد چگونه برخورد خواهند داشت.

آیا رفتن آیدین دوست داشتنی به این دلیل بوده است؟(دست کم یکی از دلایل رفتنش)

اینم عکس برترینها در بازه زمانی 4 تا 7 عصر و فاصله حدوداً 20 دقیقه ای

به نظر میرسد زمان در اسکرین شاتها به وضوح مشخص باشه.

پیدا کنید پرتقال فروش را .:)

پ.ن : سامان جان میدونی چرا سر یکی مثل EyeDean تو حساب و کتاب کردن کلاه نمیره ، همش نبوغ نیست. اکثر برو بچ کلاسیک به خاطر شرایط تحریمی مثال آیدین هر کاری را اصولی فهمیده اند.

همچنان منتظر پست آموزشیتون هستیم اما فرار به جلو ... :(

پ.ن : مشتاقان میثم مرغی معروف منتظر نامه هاش از داخل بازی باشند.

با سپاس

NAF