نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دروود امیدوارم حالتون خوب باشه

پستمو با یه عکس شروع میکنم

خوب طبق این تصویر میشه اینطور نتیجه گرفت این اکانت هدفش از ساخت نیروها کاربرده دفاعیش بوده باشه

پیشگفتار :

اما ایا واقعا هون ها (مغول ها) دفاعین؟!

واقعیتی که وجود داره سازندگان تراوین وقتی نژادیو طراحی میکنن حتما انالیزهای زیادی انجام میدن وسعی میکنن طراحیشون به واقعیت نزدیک بوده باشه و خوب

بیشتر کسانی که اینجا هستن (به غیر دوستانی که دارن دوران درسی خودشونو به صورت مجازی در حال حاضر طی میکنن مثل منو بهنام جان ) وقتي از مغول ها سخن به ميان مي آيد ، عموماً از آن ها ، چهره ي نظامي ، خشن و مهاجم در ذهن نقش مي بندند. اما این بدین معنا نیست که قدرت دفاعی انها را میتوان نادیده گرفت.

منبع:

http://taher117.blogfa.com/post/13

.

حال دنیای شیرینه تراوین :

خوب خلاصه وار توضیح میدم :

نیرو مزدور :طبق تصویر شماره 1 جزو رده های بالای برترین مدافعانه پس می تونه گزینه خوبی برای استفاده از اون در قالب دفاعی بوده باشه.

نیرو تیرانداز هونها: طبق عکس شماره 2 ترکیبی از مزدور و تیرانداز هون برای برترین مهاجمین تعریف نشده همانطور که برای گرزی دلاور تعریف نشده یعنی ساخت

ترکیب این دو نیرو برای هدف مهاجم عملیه ولی منطقی نیست .(ولی بارها شاهد ساخنش بودیم بحثش طولانیه..)

-خوب از اونجایی که مهاجم با سواره قصد خفت کردن رو داشته در عکس سوم قدرت دفاع نیروهای مدافع رو در برابر سواره نظام مشاهده میکنید(برداشت آزاد)

نتیجه :
    چیزی که در ظاهر دیده میشه شاید همه نیروهای هونو بدلیل هجوم خوبشون انتخاب می کنن مانند توتن ها ولی هیمنطور که نمیشه از قدرت نیزه دلاور توتن قافل شده نباید قدرت دفاعی هون ها هم دست کم گرفت.

ودر اخر خسته نباشید به مهاجم و مدافع میگم (فارق از نتیجه) درسته تلفات مدافع نسبت به مهاحم بیشتر بوده اما این زمانه که تعیین میکنه ...

شب و روزتون قشنگ

پ.ن:عکس شماره 2 یه ایراد کوچیک داره ولی تو کلیات متن تاثیری نداره .(اینم بزارید پای کهولت سن)

پ.ن: امیدوارم این روند مولتی بازی تحمت توهین از این سرور برجیده بشه و بساط رقابتی سالم همراه با رفاقت برقرار بشه.(اولم خودم شروع میکنم بهنام جون میبوسمت:*;))

پ.ن: شاید ترکیب نیروهای هون با نژاد دیگه اونجا بودم نتیجه جالبتری بدست میومد (کم کم دارم از این نژاد خوشم میاد خدا لگدت کنه چنگیز^^)

پ.ن: در مورد CENTCOM علی 21 anti nw یه روز قبل هر کدومش هشدار دادم بهتون عشقا:love: اما چون گوش نمیکنید اینجا میگم مراقب کپای خاکستریتون باشید زمان کاتاها نزدیک شده

پ.ن:زاوش آرمانهای میثم مرغیو داری ادامه میدی:D(قطعا این خفته)

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• سلام دوستان

اگر تایم مسیر مهاجم رو در نظر بگیریم که نیروهاش توی مسیر بوده و مقداری که توی اون تایم میتونسته از ناتار غارت کنه همین 200.300k میشه و تقریبا ضرر جفتشون به یک اندازه بوده.

نمیدونم این موضوع چه‌ چیز پیچیده ای داره که 50تا اسپم براش فرستادین حالا 200.300k منابع کم یا زیاد اگر مهاجم و مدافع هرکدومشون لنگ انقد منابع هستن بگن من بهشون بدم

• با سلام،

می بینم بازار اسپم داغ بوده و من جا موندم

اولین بار بود که پست هارو اسکرول میکردم و صفحه بعد، صفحه بعد ...

بحث های زیادی شد در کل مثل مولتی بازی، دف ریختن توی فارم و ... که من باز هم معتقدم فقط برخورد با این موارد از دست ادمین و مولتی هانتر بر میاد و همین سیستم کنفدراسیون و منع ارسال دف و منابع برای غیر متحد برای جلوگیری از همین بازی ها ابداع شده که امیدوارم در آینده نزدیک اینجا هم اعمال بشه. و البته ما هم بیکار نخواهیم نشست با ادامه وضعیت موجود!

مورد بعدی که به نظرم آزار دهنده بود، مقداری عدد و رقم هست که به اسم تحلیل ارائه میشه.

اگه بخوام خلاصه بگم: دیتا> اطلاعات> دانش >بینش

پس دیتای خام به خودی خود قابل عرضه نیست، البته لازمه ولی کافی نیست و این دیتای خام کلی تحلیل و آنالیز نیاز داره تا قابل بیان باشه.

و البته یک سری داده هایی ارائه میشه که با نتیجه گیری نهایی متعارضه

این فرض پیش میاد که نتیجه از قبل گرفته شده و دنبال دیتا هستیم، مثل اینکه برای 4 تا لاستیک دنبال ماشین بگردیم.

مورد بعدی غضنفرگونه برخورد کردن بعضی از دوستان هست (مارادونا رو ول کن غضنفرو بگیر) از همه هم سایدی ها و خودم! تقاضا میکنم غضنفر درونمون رو بکشیم و اگه مارادونای حریف گفته توی محوطه جریمه تکل دو پا با 100 متر خط ترمز هم بزنیم روی پاش که دیگه داستان جداست!

-- یه جمعه بود و این همه اسپم، خدا کنه به تعطیلات نخوریم

-- فقط آیدین اضافی بود که باید میرفت توی تاپیک آموزشی :D

-- پیشنهاد عاجزانه دارم قبل از ارسال یک بار حداقل پست خودمونو بخونیم و حداقل 3 4 بار یه جمله و منظورو تکرار نکنیم ( یه چنتا سوال اساسی هم بپرسیم، چرا چطور آیا؟) که ببینیم دکمه ارسال رو بزنیم یا نه ( من هم 50 بار این کارو کردم و کلی متن نوشتم و بعد انداختم توی سطل زباله) یا انتشار دادم ولی گفتم سو واااات!؟ و پاکش کردم نه به خاطر ملاحظات خاص، به خاطر ضروری نبودن اون پست.

• سلام و خسته نباشید

آقا درسته اصلا این پروندن نیرو نبود و من اینو خسارت حساب نمیکنیم

باز بهتر از اینو رو میکنیم براتون بچسبید حسابی اون قضیه ...

کسی که هدفش خراب کردن بازیه
    موندگار نیست آخرش با ی دلیت اکانت و به بهانه دخالت ومولتی و هک سیستم و... خودشو خلاص میکنه

قبل رفتن سعی میکنیم خاطرات خوشی براتون ایجاد کنیم:)

• پ.ن:زاوش آرمانهای میثم مرغیو داری ادامه میدی:D(قطعا این خفته)

سلام دوست عزیز

نمیدونم چندتا سرور با میثم بازی کردی که صحبت از آرمانهاش می کنی.

همین اندازه فقط میشه عنوان کرد که در وصف خلاقیتهای میثم حالا حالا باید دست و پا بزنند به گرد پاهاش برسند.

قبول نداری از مازیار خان بخواه قضیه خفت کاتاهای مونیش را برات بازگو کنند.

راستی جهت رفع اسپم احتمالی بوی سوختگی بلند شده است.

نگران نباشید و ضمن حفظ آرامش خودتون با نوش جان کردن آب خنک فقط نظاره گر باشید.

توصیه میشود برای تامین منابع به ساید خودتون مراجعه کنید. چون ممکنه نیروهاتون وسط گندمزارها و شلوغی نیروهای ج.ش دود شوند هوا ;)

شاد و پیروز باشید

NAF

• با سلام و درود

اولین جلسه هماهنگی گروه تیزی بدستا تشکیل شد.

توسط آقا مهدی و مجید خان در این صبحانه کاری نتایج زیر بدست آمد.

1) خفت کردن نیروی دفاعی غارتگر :دی

خسارت حدود 413 ک برای مدافع و 66 ک برای مهاجم

و

2) احوال پرسی از یه گروهان گرزی و نیزه دار ;)

اما وقتی رسیدند تشریف نداشتند واسه اینکه دست خالی برنگردند از دشتهای غنی ش.غ سوغات آوردند. :)

خرج سفرشون فکر کنم در اومد و واسه سفرهای بعدی در این اوضاع بعید هست مشکل نقدینگی داشته باشند.

دست آخر به یاد میثم مرغ آتش که هر کجا هست یادش گرامی (تصویر زیر) این اقدام را به پسر گلش آدریان تقدیم کردند.

اما این تمام ماجرا نبوده و ...

این داستان ادامه دارد

پ.ن: فقط دفاعی خفت می کنیم ;)

شاد و پیروز باشید

NAF

• دوستان و سروران گرامی

با توجه به وضعیت موجود

بنده هم ترجیح دادم از این سرور خداحافظی کنم

آرزوی شادی و موفقیت برای همه دوستان رو دارم

با احترام مانی پارتیزان

اکانتها هم یا تا فردا حذف میشند یا تقدیم دوستان میشه

• باسلام خدمت همه عزیزان سرور ۱

این چند روز درگیری هایی رو شاهد بودم و لازم دونستم چند کلامی این جا صحبت بکنم

نکته اول

این که تراوین ۱۴ سال زمان برده تا به تکنیک ها ، استراتژی ها و البته ترفند هایی که امروز اکثرا میدونیم و بلد شده ایم و به کار میگیریم رسیده

من منکر خلاقیت در پلن های مختلف نیستم

اما

به این هم معتقد هستم که نمیشه خیار کاشت و موز برداشت کرد ( تمام این صحبت های من در صورت پاک بازی کردن صدق میکند ) نمیشود کپ نداشت و همر بزرگ اندگیمی کشید درسته شما میتوانید ۱۰۰ تا پارکینگ داشته باشی و بکشی همر رو که اون هم مشکلات خودش رو داره برای مثال :

لانچ اون همر نیاز به گندم دارد با اون حجم از گندم خور یا باید پوش بشه اکانت یا باید به تعبیر من وبال گردن ساید باشه اکانت

مشکل دوم برای دوستانی که دارند با مولتی بازی خودشون رو به نمایش میگذارند و غمشون هم نیست و از آنجایی که نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه !! من آدم رکی هستم و تعارف با کسی ندارم ،اما از طرفی هم حرف بی منطق سعی میکنم نزنم !!

روی صحبتم با اکانت IMPERIAL هست

حالا شاید علی جان از خودت بپرسی من که با حمیدرضا بومب نه سلام علیکی داشتم و نه مشکلی و نه درگیریی بله عزیزم من هم نه مشکلی دارم و نه درگیری که اتفاقا اگر یادت باشه در سرور فکر میکنم ۴ کام اگر اشتباه نکنم اکانت B E S T بودی و یه تایمی از سرور به اکانت من ( Ajax) پیام نامفهوم دادی ( فکنم فحش بود البته یادم نیست سوتفاهم نشه ) که گفتم چی ؟ گفتید اکانت رو یکی هک کرده

عزیزان شما محرض دارید مولتی بازی میکنید و اصلا توجیح نکنید که خنده دار است پس این بحث رو میزارم کنار

من میدونم خودتون هم میدونین همه خواننده های این پست هم میدونن مولتی تو سرور هست اما کم ، شما و تعدادی از دوستان دیگه که البته بگم شما پرچم دارشون هستید

دیگه دارید خفه میکنید !! که چی برادر نکن زشته خودت میدونی ...

امیدوارم سبک جدید بازیتون هم جواب بده چون اگر جواب نده اکانت B O O M B جوابش رو میده

آرزوی موفقیت دارم برات عزیز

( همیشه گفتم تراوین بهانه ایی برای دورهم بودن هست پس این اعتبار پلیرهاست که میمونه نه همر )

نکته دوم

در سرور های مختلف اسپید ترا ، مرز های مولتی بازی جابجا میشد و خیلی راحت مولتی بازی میکردنند دوستان

پ.ن : نمیدونم دنبال چی هستند ؟ دیدن اعداد ؟🤦🏼‍♂️

اما به نظر من این سرور به دلیل کم بودن مولتی نسبت به سرور های قبلی یک تفاوت بسیار فاحشی شاهد هستیم که در حدود روز های ۷۰ تا ۱۴۰ رخ میدهد که توی سرور های مولتی بازی اتفاق نمی افتاد

این تفاوت این است که در سرور های قبل ۲ ساید از هم ترس داشتند که اگر کسی مولتیه طرف مقابل را بزند و فلج بکند طرف مقابل رو اون هم همین کارو میکند پس در کمال آرامش مولتی بازی میکردنند هر دو طرف

اما این سرور ...

اصلا روی مولتی هاتون اگر نظر من رو میخواهید حساب نکنید چون :

خاک دهکدهاشون رو به توبره میکشم

شب دراز است و قلندر بیدار

پس مثل همیشه

اگر طالب صلح هستی پس آماده ی جنگ شو

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزيزان

اول از همه خوشحالم كه فضاي مسموم فروم رو به بهبوده و همگي سعي ميكنن رعايت كنن!

دوستان عزيز به نظرم وقتش رسيده كه اين بحث بي نتيجه مولتي و مولتي بازي رو جمع كنيد و نه در حرف بلكه در عمل اعتراض خودمون رو نشون بديم!

متاسفانه با توجه به پلن كپ مصري كه ليدرهاي ما تصميم به اجراش گرفتن، از اول سرور ديدگاه ها نسبت به سايد ما به علت بيشتر بودن نژاد مصري منفي شد كه البته سياست سايد حريف هم براي برداشتن توجه از خودشون و زير ذره بين بردن ما بي تأثير نبود (احسنت)

فكر ميكنم همگي موافق باشيد كه اين بحث بي نتيجه خواهد بود و همينطور كه دوست عزيزمون اقاي حميدرضا بمب عرض كردند خاك اكانت هايي كه فكر ميكنيد مولتي هستند رو به توبره بكشيد لطفاً 3>

پ.ن:محسن من معذرت ميخوام باز جلو جلو امدم فروم :))

پ.ن٢:پيمان رسولي كاش بودي لعنتي :(

• باریکلا... <3

شیرازی را خفت کردن هنر نیست...

پ.ن: تا باشه از این زد و خوردا...

پ.ن۲: همینطوری الکی الکی...

پ.ن۳: برو عامو خجالت بکش...

پ.ن یادم رفته بود: الان کل جنوب شرق فلج شد! ^^

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• داداش همه شیرازی ها دوست داشتنی هستن و خدمتشون سلام دارم .

ولی خفت کردن ربطی به شیرازی بودن نداره خودش یه هنره ( راستی دیروز صبح همین ساعت ها بود که گروه تیزی بدستان پست گذاشتن ) فقط دفاعی خفت می کنیم حالا شما هم فکر دفاعی خفت کردیم و ربطی به فلج شدن نداره اصلا .

پ.ن : بازی همین زد خوردش قشنگه

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام حمیدرضا (و همه اهالی خوب سرور)

من با شما موافقم و البته باید طوری باشه که همه پلیر ها تشویق بشن، انگیزه داشته باشن و در عمل بخوان که با مولتی مقابله کنن (نه فقط بیایم اینجا حرفی بزنیم و چند نفر هم لایک و دیسلایک کنن). هر چند این بحث قدیمی شده دیگه اما باز هم شاید کمی امیدواری مونده باشه، کما اینکه بعضی دوستان تو همه سایدها توی قسمت پروفایل زدن که همچین کارهایی (زدن مولتی) میکنن.

تبریک میگم به دوستان شمال غرب بابت این اتک...

همچنین اینکه تقابل جنوب شرق و شمال غرب باعث شده بازی پر زد و خورد بشه و لذت بخش! همین ها انگیزه میده که دیگه زیاد کشاورزی نکرد و به بازی مهیج رو آورد! قطعا دوستان امرداد هم پاسخ این حملات رو میدن (و تا اینجا هم بیکار نبودن)

پیشنهادم اینه که مثل پست های تحلیلی وقتی همچین حرکاتی زده میشه، عزیزان تحلیل گر مقداری چاشنی آموزشی (به دور از کل کل) هم به پست بدن یا دست کم میزان خسارت هر دو طرف رو مشخص کنن (حتی میشه دلیل انتخاب اون اکانت رو گفت....مثل سرورهای قدیم IR.... که البته این انتخاب میتونه کاملا تصادفی بوده باشه)

داداش همه شیرازی ها دوست داشتنی هستن و خدمتشون سلام دارم .

ولی خفت کردن ربطی به شیرازی بودن نداره خودش یه هنره ( راستی دیروز صبح همین ساعت ها بود که گروه تیزی بدستان پست گذاشتن ) فقط دفاعی خفت می کنیم حالا شما هم فکر دفاعی خفت کردیم و ربطی به فلج شدن نداره اصلا .

پ.ن : بازی همین زد خوردش قشنگه

جسارتا محض کنجکاوی میپرسم:

شما از سرور حذف کردید یا هنوز تشریف دارید؟

پی نوشت: امیداورم در ادامه باز هم شاهد این حرکات خوب از دو تا ساید باشیم.

پی نوشت 2: جو فروم رو به سمت توهین و کل کل بی مورد نبریم.

رضا

سرباز جنوب شرقی

روزگاری بود که میگفتن، "تراوین، بهانه با هم بودن"

الان اینطور شده که "تراوین، مکانی برای توهین، رفع عقده ها و نمایش شخصیت پنهان خیلی ها"

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Motivated ().

• جسارتا محض کنجکاوی میپرسم:

شما از سرور حذف کردید یا هنوز تشریف دارید؟

سلام خدمت شما دوست عزیز ( شرمنده تمام پست ریپلای نشد ) اکانت اول بازی Gorzi team حذف شد به علت شرایطی که داشت و یه اکانت دیگه رجیستر شد و در خدمت شما بزرگان هستیم .

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• نمیدونم چندتا سرور با میثم بازی کردی که صحبت از آرمانهاش می کنی.

همین اندازه فقط میشه عنوان کرد که در وصف خلاقیتهای میثم حالا حالا باید دست و پا بزنند به گرد پاهاش برسند.

سلام دوست من

خدمت آقا میثم ارادت داریم و با افتخار سرورهای زیادی همراه تیم والس بودیم. اولین بارمون هست که شمال غرب بازی میکنیم.

پیشنهادم اینه که مثل پست های تحلیلی وقتی همچین حرکاتی زده میشه، عزیزان تحلیل گر مقداری چاشنی آموزشی (به دور از کل کل) هم به پست بدن یا دست کم میزان خسارت هر دو طرف رو مشخص کنن (حتی میشه از دلیل انتخاب اون اکانت رو گفت....مثل سرورهای قدیم IR.... که البته این انتخاب میتونه کاملا تصادفی بوده باشه

دوست من با این حرف موافقم ولی متاسفانه فضای تراوین بیشتر به سمت ادعا رفته و خیلی از دوستان ادعای تجربه و کلاسیک بودن دارن ولی ما که چیزی ندیدیم ازشون چه در سرور های v3.6 یا ورژن های جدید. برای همین اکثر پست ها برای دیده شدن فرد هست نه تحلیل درست!

ماشالا دوستان حافظه های قوی هم دارن!!!

پ.ن1: من یه سوالی واسم پیش اومد اینکه se و nw درگیرن ولی دوستان شمال شرقی هم داخل تاپ دفاع میبینیم. موضوع چیه؟با کی درگیرن؟ممنون میشم دوستان لینک های تکمیلی بزارن تا لذت ببریم

پ.ن2:دوستانی که به مولتی بازی گیر میدن باهاتون موافقم ولی زمانی این حرف منطقی میشد که کل تاپ10 از ساید ما بود و فقط ساید ما مولتی بازی میکرد نه این که بعضیا با تروپ نصف ما بالاتر از ما توی تاپ قرار دارن

1ساعت میریم فوتبال ببینیم برمیگردیم میبینیم از تاپ داریم میفتیم بیرون :)))

ولی در کل بازی بدون مولتی و بات بسیار زیبا تره امیدوارم این روند ادامه پیدا کنه.

شادزی مهر افزون

SepehR jingoolak

Farming Machine

• با سلام،

دیشب حوالی 4 5 بااامداد شاهد کورس دو عدد توتن با یک هون ته تاپ تن غارت بودیم، و چنتا هون و توتن دیگه و همچنان این کورس ادامه داره

برام جالب شد یه حسابی داشته باشم هرچند ناقص و در حد خودم، و راز سبقت نیسان آبی توی جاده کفی از زانتیا رو پیدا کنیم با هم.

با در نظر گرفتن:

1. میدان تمرین 20

2. فواصل مختلف برای فارم (بخونید ناتار و فکر دیگه جااایز نیست) تا 20 خونه و بعد 10 تا 10 اضافی میشه تا 100 خونه

3. در نظر گرفتن سه نژاد توتن، هون، گول (اینم نمی دونم چرا حساب کردم چون توی تاپ نیستن بندگان خدا) و بدون در نظر گرفتن نژاد مصری

4. حذف کردن مارکسمن هون غول فارم اندگیمی از محاسبات و در نظر گرفتن پالادین توتن

5. حذف کردن رومن چون حوصلشو نداشتم

6. در نظر گرفتن اینکه پیاده به سختی میتونه از ناتار غارت کنه و تدابیر سختی میخواد تا بدون تلفات برگرده

7. فرض میکنیم انواع فنون روی ناتار اجرا شده تا سواره هم سالم بره برگرده و تعداد مناسب در نظر گرفته شده برای این کار

زمان متوسط بدون احتساب زمان برگشت هست(سوخت گیری دو تا ماشین برای شروع راند بعدی)

بله بله دوستان میگن خودتو خسته کردی کیریلوید هست

اند گیم:

ارلی گیم:

خب خیلی مشتاقم ببینم دوستانی که با نیسان آبی سبقت می گیرن و دست تکون میدن میخندن، چه فنونی به کار می برن؟ حالا فرض کنیم پلیس هم بهشون نمیگه بزن کنار چون به هر حال نیسان آبی ابهتی داره، موارد پیشنهادی:

1. نیسانه خیلی آبیه 2. راننده زانتیا خستست 3. نیسانه کلا نیسان نیست و موتور زانتیا داره (وانت زانتیا پیشنهاد به صنعتگران اگه نساختن تا حالا) مجهز به توربو شارژر و بقیه دوستانشون کنار وایستادن و نگاه میکنن تا نیسان آبی منابعو شکار کنه. 4. همینه که هست 5. پالادینه، تی کی نیست 6. کلا به زانتیا کاری نداشته منظورش نیسان آبی هم سایدی بوده

اوایل شاهد استراتژی "موتونوم موکونوم" بودیم که با چرخشی تبدیل شده به "همه میکنن"، و پیشنهاد میکنم با استفاده تلفیقی از "همیه که هست" "از ما همیه" و البته "بی کیسی چه!" همون نان آف یور بیزنس خودمون با بکش زیرش و سانت از جناحین و بدون برخورد توپ با تور به موفقیت خواهید رسید!

-- نیسان آبی نخند به زانتیا زورش همینه :D:D:D

-- شما هم پاتو از توی موتور بیار بیرون نیسان آبیه زیاد سخت نگیر بهش

-- اون دوستی که 50 ک کمتر غارت داره یهو 50 کی میره بالا و مجموعا 100ک در کسری از ثانیه شکار میکنه هم رموزش قابل تدریسه فکر میکنم (چند بارش با فاصله کم قابل درک نیست کمی).

چند وقته این موزیک به یاد ماندنی استاد توی ذهنمه : محض رضای مولتیا خودمه تو گل میپلکونم (2X)

منتظر پاسخ های اقناع کننده هستیم کم وبیش.

• سلام بر همه

خوب مثل اینکه 2 ربع ضربدری رسما درگیری رو شروع کردن و چندین زد و خورد داشتن که این نشون میده این سرور در اینده بر پایه همین درگیری های که این مدت شده شکل خواهد گرفت ! و دو ربع دیگه هم قطعا به این درگیری اضافه میشن .... چون خواه یا ناخواه این دو ربع ( ج ش و ش غ ) ضربدری هستن و هرچقدرم درگیر بشن باز نمیتونن به هم آسیب زیادی وارد کنن پس ناخواه دو ربع دیگه ( ش ش و ج غ ) باید به دعوای این 2 تا اضافه بشن

اول نظرمو راجب درگیری ها این مدت بدم

تجاوز به منطقه جنوب شرق توسط امپریال:

نظر شخصی من اینه این پلن هرچند میتونه برای ج ش خیلی رو مخ باشه و اذیت کننده اما این حرکت تو یک بازه کوتاه خواهد بود بعد اون بازه کوتاه دیگه برای تیم امپریال و ش غ اذیت کننده خواهد بود ! اگه این پلن اول سرور روی یه 15 گندمی 150% انجام داده میشد قطعا کارایی بیشتری داشت ولی الان ....

سنتکام vs امرداد :

به نظرم اگه اتفاق باگ سرور رو بزاریم کنار که باعث اینسرت کاتا ها شد ، واقعا تو اون تایم بازی پلن محشری بود و جرات میخواست اجرای همچین پلنی روز 20 بازی هرچند منم موافق نظر بقیه بودم که اون ده به هیچ عنوان صفر نمیشد ، چون هربار که کاتا میرفت و بر میگشت مدافع قشنگ تایم داشت اسلات پر کنه ! ولی خوب از نظر جنبه روانی بار خوبی میتونست داشته باشه

پلن های خفت:

واقعا الان بهترین کار همون خفت کردن و زدن ضربه هایی غافل گیرانس ، خوب قطعا کسی کاتای بالایی نداره که بخواد از ریشه یکیو بخوشکونه! و به نظرم در اینده خفت های بیشتری میبینیم و نظر منم اینه ش غ خیلی خیلی بهتر از ج ش تو این زمینه عمل خواهد کرد ، چون تارگت های بیشتری جلوش هست

!

این امار رو دیدم به نظرم جالب اومد

جمعیت های بالای 600 تو این تایم میتونیم براشون پلیر در نظر بگیریم ولی قطعا جمعیت های پایین 600 نمیتونیم براشون پلیر در نظر بگیریم( البته غیر اون درصد کمی که تازه شروع کردن )

ش ش : از 129 اکانتش : 94 اکانت بالای 600 جمعیت دارن = یه چیزی حدود 72%

ج ش : از147 اکانتش : 101 اکانت بالای 600 جمعیت دارن= یه چیزی حدود 68%

ش غ : از 162 اکانتش : 82 اکانت بالای 600 جمعیت دارن = یه چیزی حدود 50.8%

ج غ : از 198 اکانتش : 124 اکانت بالای 600 جمعیت دارن = یه چیزی حدود 62.6%

اول اینکه چیزی که من گفتم یه احتمال هست ولی همین احتمال رو میتونیم با یه متغیر دیگه صحت سنجی کنیم

حالا یه فاکتور دیگه رو بررسی کنیم***میزان پاپ زدن

ج ش: 43795 با 2 اتحاد و 87 عضو : متوسط هفتگی هر عضو = 503 عدد پاپ متوسط روزانه هر عضو : 71 پاپ در روز

ش غ : 30066 با 2 اتحاد و 109 عضو :متوسط هفتگی هر عضو = 275 عدد پاپ متوسط روزانه هر عضو : 39 پاپ در روز

ش ش :44767 با 2 اتحاد و 113 عضو : متوسط هفتگی هر عضو = 396 عدد پاپ متوسط روزانه هر عضو : 56 پاپ در روز

ج غ :55968 با 4 اتحاد و 181 عضو : متوسط هفتگی هر عضو = 309 عدد پاپ متوسط روزانه هر عضو : 44 پاپ در روز

حالا عدد های متوسط پاپ روزانه هر اکانت رو مقایسه کنید با تعداد پلیرهای واقعی

تقریبا همون ترتیب درصد ریل پلیر برای هر ساید قابل تشخیصه توش!

من اینو نگفتم ثابت کنم مولتی بازی وجود داره یا نه ! اینو فقط تو امار دیدم ، گفتم شاید دونستنش جالب باشه برای بقیه

بگذریم این هفته ، هفته ضد و خورد دو ربع ضربدری بود

با این امار که اخرین ساعت تاپ 10 هست قشنگ به وضوح مشخصه

ش غ کل پتانسیلو گذاشته رو نیرو سازی ولی ج ش انگار نه انگار اصلا هیچ تکونی رو برنامه هاش نداده و طبق معمول فقط دارن پاپ میزنن!

اگه یه نظر بدم منو نمیزنید؟من میگم سرمتا ها مشکل حاد ممکنه در سرور رخ بده

قشنگ از نحوه پست دادن ها معلومه

ج غ هم تمایل رو ج ش داره هم تمایل رو ش غ

ش ش هم تمایل رو ج ش داره و هم تمایل رو ش غ

واقعا این دو ربع چطور میخوان این موضوع رو هندل کنن؟

• میزان غارت ساید شمال غرب گویای یک مسئله دیگری هست که فکر میکنند بقیه نمیفهمند دارن چی کار میکنند !!!

واقعا یه چند تا دونه اکانت هستند که ابروی اون ساید رو بردند .

این همه پلیر خوب و زحمت کش شمال غرب به خاطر چند شخص خاص مجبور هستند که با دید بد دیده بشوند . واقعا حیف !

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs