نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام مجدد

سلام حق با شماست اشکان جان کسی با شوالیه هر نژاد مگر در شرایط حساس مثل چیف شدن و صفر شدن استفاده نمیکنه جهت دفاع ولی خوب نژاد هون جدیده و به نظر من بهترین اکانت برای دف ساختنه و همون جور که میبینید من سواره تیرانداز ساختم که حکم دف سواره این نژادو داره(حالا که اتکش هم خوبه چهقدر هم عالی:))این حرف شما مال زمانیه که بیایید سواره مهاجم نژاد هونو خفت کنید

موفق باشید

دوستان شاهد قسمت دوم هون دفساز هسیم با نقش آفرینی علی فلوید :)))

چشم عزیزم.ما دفاع خفت کردیم اینجوری بگم خوبه؟

فقط یادمون نره تراوین یک بازی استراتژیک هست که بر مبنای ریاضیات بنا شده.اینکه شما این نژادو چجوری به عنوان بهترین نژاد برای دف ساختن تشخیص دادی واسه من علامت سوال بزرگی ایجاد کرد. ممنونت میشم واسه ما هم توضیح بدی.( یه وقت از ظاهر و کمانش نگفتی که این دفساز خوبیه بزاریم از دور تیر پرتاب کنه؟:Dمیدونی که اعداد و حساب کتاب و ... اینجا حاکمه نه ظاهر )

ما خودمون هان هسیم و هان هم زیاد داریم و هان باز ها هم دوست داریم.;)بیا مارو از گمراهی در بیار ما هم از تیراندازای خودمون و شیر خسته و سایر رفقا در زمینه های دفاعی استفاده کنیم

سپاس

پ.ن : مرز های استراتژی های دفاعی جا به جا شد !!!

• اشکان جان ایشالا جلوتر که رفتیم توانایی این نژآددر دفاع کردن نشون میدم درست مثل زمانی که اومدید اولین اتک به ده ایمپریال رو زدید و تیر اندازهای نژاد هون جانانه جلوی کلین شدن دف توسط شهاب باران قهرمان های جنوب را گرفت

• با سلام خدمت همگی

ببین وزیر جوان اگه دوس داری با حرفای صد من یه غاز بچه های مارو عصبی کنی و سایدای دیگه رو به طرف خودت بکشی باید بگم داری اشتباه میزنی بعد از هل ناصر من ینصرنی که کسی به یاریت نیومد رو‌به تهمت و افترا برا 3به1 آوردی ؟ینی انقد حقیری؟متاسفم برای بزرگان ج.ش که همچین دون پایه ای سخنگوی اون ساید هستش.

حداقل این تهمتارو به کسی بزن که خودش نیومده باشه پست در مورد بازی کثیف زده باشه و درخواست صحبت کردن لیدرا پیرامون بازی کثیف کرده باشه!!

به هرحال حرفای یامفت ارزنی برای ما و بقیه ارزشی نداره ما هرجا بازی کردیم چه بردیم چ باختیم تنها افتخارمون این بوده تا الان اکانتی نخریدیم کتیبه نخریدیم دف تو واحه نریختیم ناتار کاتا نکردیم فیدر زنی هم نکردیم اینو هرکی جلوی ما بازی کرده و ذره ای شرف تو وجودش باشه میتونه شهادت بده.

پ.ن:به چندتا از بچه های ج.ش به چشم آدم حسابی نگاه میکردم که با توجه به لایکاشون زیر پست اون فرد معلوم الحالشون و دیسلایکاشون زیر پستای حق مشخص شد اشتباه میکردم.

پ.ن۲:امیدوارم بازم در مورد بازی کثیف توافقی حاصل شه که دیگه شاهد همچین حرف و حدیثایی نباشیم.

پ.ن۳:سن و سالی ازتون گذشته بعد از نوشتن پست یه دور از اول بخونیدش بعد سندش کنید.

• اشکان جان ایشالا جلوتر که رفتیم توانایی این نژآددر دفاع کردن نشون میدم درست مثل زمانی که اومدید اولین اتک به ده ایمپریال رو زدید و تیر اندازهای نژاد هون جانانه جلوی کلین شدن دف توسط شهاب باران قهرمان های جنوب را گرفت

علی جان اومدی نسازیاااااا.یه ادعا کردی که هان بهتری اکانت دفاعی بازیه.بیا واسه ما بازش کن ببینیم چی به چیه قضیه؟اینجوری درست نیست ادم هی یه حرفی بزنه و زیر در بره

یا اینم مثل ادعا های دیگتون فقط حرفه؟

اخه این قدر سخته ۴ تا جمع و تفریقی که قبلا خودت زدی با ما به اشتراک بزاری؟باور کن کل فروم الان منتظرن بدونن چرا هان بهترین نژاد دفسازه !!!

اگرم خفت شدی که دیگه خجالت نداره.هر وقت دیدی داره سخت میشه بگو یه مقدار درجه سختی بازیو کمتر کنیم.تو که دیگه از نزدیک آوانس های بهنامو دیدی

سپاس

• دوست عزیز شما چیزی استفاده می کنید؟؟؟

من دنبال یه کاسبم که جنسش رو حساب کتاب تاثیر داشته باشه!!!!!

یبار اشتباه می کنی می گی معذرت می خوام یه دستی بکش دیگه! بعدا دوباره یه سوتی دیگه بده

2.2 میلیون رو چجوری حساب کردی؟؟؟

380 کی رو چجوری حساب کردی؟؟؟

تو خودت یه فارم تپلی:saint: یه واحه هم ازتون بگیریم امپریال با اون دفی که صبح دیدی بیشتر از 5 کی گندم خورش نیست! پس مواظب واحه هات باش:thumbup:

ماشالله تا 20 خونه اکانت امپریال هم که فارم تپل هست که اینجوری منبع بده

پ.ن:اگه جمعتون نکرده بودن هنوز داشتید قهرمان می کوبیدید با نیرو های اکانت های( کم پلیرتون) به امپریال:D:D:D17تادونه تبری و 7 تا استپ سوار و اینا در جریانی که عکس نزارم بساط خنده فروم فراهم شه دنیای لینک و عکسید از ما چیزی نزارید ناموسا شماها:thumbdown:

از عاقلتون حداقل یه مشاوره بگیرین بعد پست بزارید

پ.ن:اشکان سرلشگر بیا اینا رو جمع کن داداش خدا بد نده منتظریم حاجی:love::love::love:

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• سلام بزرگوار

دوست عزیز شما چیزی استفاده می کنید؟؟؟

متاسفانه جوری تربیت نشدم که بخام جوابی در خور خودت بهت بدم.این ادبیات به خاطر یه بازی؟!!!

تو خودت یه فارم تپلی:saint: یه واحه هم ازتون بگیریم امپریال با اون دفی که صبح دیدی بیشتر از 5 کی گندم خورش نیست! پس مواظب واحه هات باش:thumbup:

ماشالله تا 20 خونه اکانت امپریال هم که فارم تپل هست که اینجوری منبع بده

بر منکرش لعنت.عزیزم شما بیا اصلا ۳ واحه بگیر.همین حالا عمارت هیرو ۱۰ کن.نامه بده فقط کدومو میخای

275 درصد واحه هست.مگر من بخیل هسم؟ما اینجا هسیم که نشون بدیم چجوری دست و دلواز باشیم تا شما هم یاد بگیرید وقتی خفت شدید نگین دفاعی بوده :)

همین که سایه اکانت و مجموعمون باعث شده این تایم سرور 16ک دف واسه یه فیدر جمع کنی و کپ ها خاکستریتون خالی باشن نشون میده که اوضاع چن چنده ;)

حالا باز کردی موضوع رو میدونیم که امپریال تروپ سازی و رشد جمعیت هم داری توی اون دهکده.این گندمخور هم اگر اشتباه نکنم روزی 380ک منفی بهتون وارد کرده !!

میخاسم بدونم مزارع جنوب شرق این قدر حاصل خیزه که روزی نیم میلیون منبع ( 380ک + nک برای ساخت نیرو و کارای ده) رید دارین ازش یا اینکه اینا همه از خاک های حاصل خیز رودخونه نیل شمال غربه؟هیرو مصریا که این شبه رو قوی تر میکنن

سپاس

پ.ن : علی یه سوال.یعنی کاهن پیاده هم حرفی واسه گفتن جلو هان نداره؟!!!

• خفت شدیم یا خفت کردیم؟؟
    سلام و صد سلام

درسته آیدین نیست دیگه متاسفانه که بیاد حساب کتاب کنه و عزیزان جنوب شرقی فکر میکنن که الان خیلی خبریه در صورتی که خیر و چرا خیر چون من که هستم

در مورد خفتی که صورت گرفت و اعدادی که مطرح شد اول من دوست دارم بیایم ضرر و زیان کار رو باهم حساب کنیم تا ببینیم کی خفت کرده کی خفت شده اصن

منابع از دست رفته مهاجم 689کا

منابع از دست رفته مدافع (879 کا نیرو های تلف شده + 46کا غارت) در مجموع 925کا

تا اینجا همه چیز به نفع جنوب شرقه و قبول اما اشکان جان شما دیگه چرا؟ این که بیای پارامتر های دیگه تراوین مثل زمان رو حذف کنی و صرفا منابع مصرفی رو حساب کنی باعث میشه که تراوین یه بازی آفلاین بشه که اینجور نیست و پارامتری وجود داره که بهش میگن زمان

زمان رو تیم شما توی پلن قبلی هم (پلن کاتا روی کپ خاکستری) به کلی حذف کرده بود و شما اومدید فقط منابعو حساب کردید در صورتی که اونجا هم کراپ با گلد میاد بالا خیلی سریع ولی کاتا های شما با گلد بیرون نمیاد و زمان بر هست

اما برگردیم به موضوع

زمان ریکاوری مهاجم و مدافع (با احتساب ساختمان تربیت 20)

مهاجم 69.3 ساعت

مدافع (سرباز خونه 28.6 اصطبل: استپ سوار 5.31 تیر انداز 48.76

پس با این تفاسیر مدافع از نظر تایم ساخت جلو تره پس انقدر شادی پس از گل نداره این حرکت وقتی خیلی هم برنده نبودی

در مورد دفسازی نژاد هون

اشکان جان ما آوازه تیم دف کوردی جنوب شرق رو زیاد شنیدیم اتفاقا همیشه هم اسم یه اشکان نامی میاد وسط وقتی حرف دف میشه

الان اگه شما همون اشکانی من خیلی نا امید شدم از تیم دف جنوب شرق چرا؟

اول این که شما باید ببینی از یه دفاع چی میخوای؟

خب همه پوینت هجوم و دفاع رو مد نظر قرار میدن مثل تیم شما که خب برای واندر اگه بخوایم محاسبه کنیم تا حدودی آیتمایی مثل گندم خور یا زمان ساخت هم روی کار میاد اما الان بحث واندر باهات ندارم

داداشم کیریلوید طبق این لینک شما اگه از دف سرعت جابجایی هم بخوای تیرانداز رتبه 3 رو بین دفاع های شناور یا مید گیم میگیره حالا شاید بیای و بگی چرا کاهن سوار نه چرا رفتی تیر انداز رو کشیدی و نکته مطلب اینجاس بازم داداشم کیریلوید که اگر بخوای با اون دفاع غارت هم کنی تیر اندار با اختلاف اول میشه و به صرفه

در رابطه با مزدور

معمولا ملت از یه دف پیاده انتظار جابجایی سریع ندارن به خاطر همین آیتم سرعت تو این قسمت حذق میشه و به نظرم مزدور بیشتر جنبه دف ثابت داره

خب توی دف ثابت چی مهمه؟ چیزایی مثل گندم خور زمان ساخت(در ارلی گیم) و منابع مورد نیاز که با توجه به این لینک میبینیم که مزدور هم از لحاظ ترکیب میتونه خوب باشه هم از لحاظ دف پیاده تکی بعد از برده دومه پس این هم از این

من حق رو به دوستان شمال غربی میدم به شخصه به نظرم منطقی میاد حرفشون در مورد این نژاد

در کل این بحث تخصصیه و من دف کورد نیستم صرفا فقط چیزایی رو که بلد بودم گفتم که صد در صد کامل نیست

پ.ن:قشنگ قراره رو مختون باشم این سرور :D

تمام

• سلام اشکان جان دیدی که من خیلی خیلی کم پست میزارم جون حوصله تایم کردن ندارن پس شما هر جور دوست داری برداشت بکن

در ضمن خواهشا تا اونجایی که میتونی بازی رو برای ما سخت بکن چون واقعا این تیم توی شمال غرب فقط و فقط به قصد زد و خورد جلوی امرداد (بدلیل ادعای هتریک قبل شروع سرور) اومده رحیستر کرده و حاضرم بهت قول بدم اگه شما حذف کنید بر اثر فشار ما یا زدو خورد رو کم بکنید خیلی از بچه های ما دیگه دل و دماغ بازی رو ندارند پس میزنین و شما هم اگه تونستی بزن:):);)

• سلام علی جان

ممنون بابت اینکه شما منو ریپلای کردی ، ای کاش برای ماست مالی پوشم شما میومدی وسط و درستش میکردی که با تجربه بودی و نمیزاشتی این بی تجربه های سایدتون که حسابی هم با عصبانیت پست میزارن عرصه رو براتون تنگ کنن

شما که حسابی فک میکنی خیلی میفهمی و دانشمند سایدتونی

1- تروپ 33% اش با نوار برگشته

2- یه شبیه سازی بزن اون تروپی که خفت شده اگه اتک میداد چقدر خسارت وارد میکرد به ما ، الان چقدر خسارت وارد کرده.؟!

پستتو زووود بده با محاسبات از تجربیاتت استفاده کنیم! هرچند من از شما ها انتظار ندارم این چیزا رو بدونید

پ.ن: جمهوری دومینیکن واسه این که تو سازمان ملل غش کنه کمک چند میلیارد دلاری از امریکا گرفت ! تو چقد گرفتی؟!

پ.ن: اول اصول انالیز رو یاد بگیر بعد رو مخ ما باش ! :))))

• با سلام خدمت شما دوست عزیز و سایر عزیزان

در مورد دفسازی نژاد هون

اشکان جان ما آوازه تیم دف کوردی جنوب شرق رو زیاد شنیدیم اتفاقا همیشه هم اسم یه اشکان نامی میاد وسط وقتی حرف دف میشه

الان اگه شما همون اشکانی من خیلی نا امید شدم از تیم دف جنوب شرق چرا؟

توی جنوب شرق که چندین اشکان داریم که نمیدونم منظور شما کدوم هست چون هر کدام ماشالله وزنه ای هستند

اگر هم احیانا مخاطبتون من هستم که به نظرم این از لطف دوستان به من هست.

دوست من حقیقتا متوجه صحبت شما نشدم اما چند سناریو رو بررسی میکنیم با هم

اولا راجب دف سواره (راجب دف داریم حرف میزنیم نه یونیت هجومی) برای هر فردی فقط دف پوینت اون یونیت مهمه.کسی نمیاد همر لژیون سزار/شوال رومن بکشه چون لژیونش یا سزار دو کارست !!!

• پس صحبت اتک پوینت اینجا مردوده.اما اگر شما منظورتون سواره ای هست که بتونه رید بزنه (پوینت دفاع و قدرت حمل)، به نظرم پالادین یونیتی هست که خیلی سر تر از کماندار هان هست.ضمنا فراموش نکنیم به قول شما نقطه قوت نژاد هان سوارش هست در حالی که دفاع توتن ، نیزه دار خفنی هم داره که ۲ نژاد جدید هیچ چیزی حتی در حد رقابت با نیزه دار توتن هم ندارند !!! پس عملا من شخصا توتن رو گزینه بهتری میبینم با این شرایط
    • اگر هم صحبت شما سر قدرت دفاع و سرعت هست ، یونیتی مگر هست که جلوی کاهن بتونه عرض اندام کنه؟ضمن اینکه پیاده گول هم خیلی خیلی خیلی نسبت به مزدور سر تره و چشم بسته گزینه ساخت دفاع خیلی از بچه ها هست.
    • منتهی اگر طبق حرف شما هم سرعت و هم قدرت حمل و دفاع مد نظرمون باشه بله ، مارکس من گزینه خیلی خوبیه اما بازم میگم مارکس من نقطه قوت انویل دفاعی هان هست در حالی که بقیه نژاد ها پیادشون ضعف سوارشون رو جبران میکنه!

ضمنا فراموش نشه هر وقت خواسیم یه چیز ۲ کاره بسازیم (مثل لژیون/شوال ) مسلما نتیجه خیلی جالبی ازش بیرون نخواهد اومد.

راجب مزدور هم به عنوان یه ارلی دف رنک ۴ رو داره توی کیریلوید.اگر هم منظورتون برای اهداف بلند مدت هست ، که بازم مزدور هیچ حرفی برای گفتن نداره ! حتی با ترکیب توسط نژاد های دیگه.چرا؟گندمخور وحشتناک بالاش !!!

سلام اشکان جان دیدی که من خیلی خیلی کم پست میزارم جون حوصله تایم کردن ندارن پس شما هر جور دوست داری برداشت بکن

در ضمن خواهشا تا اونجایی که میتونی بازی رو برای ما سخت بکن چون واقعا این تیم توی شمال غرب فقط و فقط به قصد زد و خورد جلوی امرداد (بدلیل ادعای هتریک قبل شروع سرور) اومده رحیستر کرده و حاضرم بهت قول بدم اگه شما حذف کنید بر اثر فشار ما یا زدو خورد رو کم بکنید خیلی از بچه های ما دیگه دل و دماغ بازی رو ندارند پس میزنین و شما هم اگه تونستی بزن:):);)

میدونم علی جان.ما به هر حال یه سرور سر یه سفره نون و نمک خوردیم اخلاقای هم دستمونه

راجب هتریک و ... حقیقتا ما به دنبال این نبودیم و نیستیمم.یه بار بزارین این سوتفاهمی که واسه خیلیا پیش اومده رو رفع کنم.علی جان ما کم واندر صد نکردم که مثل بعضیا واندر صد کردن به دلمون مونده باشه منتهی چرا پس ادعا داشتین و منم منم کردیم؟!!!

یادمه روزی که سرور نرمال قرار شد ران شه من به خود شما تماس گرفتم و گفتم جمع و جور کن بیاین.شما گفتی نه

به چندین تیم دیگم زنگ زدم و مشابه شما جواب دادن.چرا؟به هزار و یک دلیل

هیچ عامل محرکه ای نبود که بشه خیلیارو توی بازی کشوند و بهترین ترفند واسه اینکه یه سرور هیجان انگیز رو بتونیم واسه بچه هامون رقم بزنیم و دورهمی کلیییی کیف کنیم این بود یه مقدار منم منم کنیم ، خود به خود خیلیا سر همین حرفا هم که شده میان !!!

نمونش هم در ۳ ربع سرور حی و حاضر هست علی !!! (نه فقط ساید شمال غرب);)

کسی که دنبال هتریک و پوکر و موکر و این حرفا هست چادر به سر میره یا نهایت ۱ روز قبل سرور یه اعلام امادگی خشک و خالی میکنه.

منتهی ما دنبال هیجان و شلوغ بودن سرور بودیم !!!

اگرچه به این میبالم که وقتی اسم تیممون میاد ، خیلی ها حاضر میشوند با این تیم به رقابت بپردازن و ۱ سال دور هم لذت ببرن.تیم های خیلی زیادی هم شما دیدی هم من دیدیم که وقتی اسمشون میاد ، سرور ها بدتر خالی میشن

محمد عزیز این مدال هایی که عکس پروفایلت گذاشتی ۲زار از نظر من ارزش ندارن.ادب و منش ادم هاست که نه تنها توی بازی مجازی ارزشمنده ، بلکه راهگشای خود زندگی حقیقی هم هست

من منکر جو بد دیروز فروم نیستم منتهی هنر این نیست وقتی یه اتشی به یه جنگل سرسبز افتاده شما پیت نفتی بریزی روش.هنر اینه که سعی کن اب بریزی و آتشو خاموش کنی تا همه از اون جنگل سرسبز بتونن لذت ببرن.شمام مختاری هر جور میخای رفتار کنی !

سپاس

پ.ن : هرگز با یک خوک کشتی نگیر چرا که او لذت میبرد و تو کثیف میشوی !

پ.ن : بفهمید واسه چی دارید به هم توهین میکنید.آیا بازی این قدر ارزشمنده؟

• درود مجدد به همه دوستان

اول از همه به بهنام عزیز و همه دوستان تو سرور بگم لایک و دسلایک بنده به معنای متا یا نپ یا اعلان جنگ با هیچ کس یا هیچ سایدی نیست صرفا به دوستیم با بچه های شمال غرب بر میگرده اینم بگم قرار بود اولین سرور نرمال همر من اولین همری باشه که رو اکانت احسان واندر بلند میشه ولی حیف که وقت کمه و ما دفساز نوب اومدیم این سرور و سیاست‌های ساید شمال شرق در اختیار من نیست و نمی دونم می خوان چیکار کنن به قول یکی از دوستان تااااااماممم.

دوم اینکه من کلا به خاطر یه بازی ساده هیچوقت ادبو زیر پا نمی‌ذارم و به کسی توهین نمیکنم و به همین دلیل ترجیح میدم که پست‌هایی که توش توهین بوده رو لایک نکنم ولی باز به خاطر دوستی با بچه های شمال غرب اگرم توهین کردن دیسلایک هم نکردم. خداییش اول اینو یادمون باشه این فقط یه بازیه.

سوم اینکه دیگه پست‌هایی که مربوط به مولتی بازیه رو کلا توجه نمی کنم چون خیلی بحث طولانی و بی نتیجه داره پیش میره.

چهارم در مورد خفت شدن اون همر (شرمنده از دوستان شمال غربی به نظر منم همر بوده) یه ذره کفه ترازو به نفع مهاجم سنگینی میکنه ولی اینو زمان مشخص میکنه که واقعا قصد همرسازی بوده یا دفسازی.

تا درودی دیگر بدرود

• راستی یه چیزی یادم رفت چند سال قبل تو همون دژکوب بنده شما شرق بودم با یه تیم که نمی خوام اسمشونو بیارم به جز امیر پرشین خلاصه با اینا بودیم و درمقابل جنوب غرب بود تیم آکسفورد چقدر هم سرور خوبی بود بعد از چند سال داشتیم دور هم حال میکردیم که فهمیدیم بلههههه دوستان اکانت کتیبه جنگ جنوب غرب با یه همر توپ و واندر کلا همه چیو فروختن به امیر پرشین وبقیه دوستانش و ما و محسن توپاک اینا کلا از همه چی بی‌خبر بازم خدا رو شکر مولتی هانتر یکم قوی عمل کرد و اکانتهای متخلف رو کلا بن کرد آقووووو (به قول شیرازی‌ها) ما چند نفرم که مونده بودیم تصمیم گرفتیم به شدت مقابل این قضیه کثیف بازی وایسیم خلاصه سرتون رو درد نیارم اینارو گفتم که بگم به پاک بازی کردن کاکو محسن و احسان و بقیه دوستانش تو اون سرور ایمان آوردم به همین خاطر اینجا ازشون حمایت می کنم و قبول نمی کنم مولتی بازی کردن

بابت اینکه پست طولانی شد و دوستانی که خوندن اذیت شدن(البته اگه کسی قابل دیده) معذرت می خوام شاد و پیروز باشید

پ. ن : فقط اسم امیر پرشین رو آوردم چون این کارو سرورهای بعد هم تکرار کرد امیدوارم اینجا نیاد

• راستی یه چیزی یادم رفت چند سال قبل تو همون دژکوب بنده شما شرق بودم با یه تیم که نمی خوام اسمشونو بیارم به جز امیر پرشین خلاصه با اینا بودیم و درمقابل جنوب غرب بود تیم آکسفورد چقدر هم سرور خوبی بود بعد از چند سال داشتیم دور هم حال میکردیم که فهمیدیم بلههههه دوستان اکانت کتیبه جنگ جنوب غرب با یه همر توپ و واندر کلا همه چیو فروختن به امیر پرشین وبقیه دوستانش و ما و محسن توپاک اینا کلا از همه چی بی‌خبر بازم خدا رو شکر مولتی هانتر یکم قوی عمل کرد و اکانتهای متخلف رو کلا بن کرد آقووووو (به قول شیرازی‌ها) ما چند نفرم که مونده بودیم تصمیم گرفتیم به شدت مقابل این قضیه کثیف بازی وایسیم خلاصه سرتون رو درد نیارم اینارو گفتم که بگم به پاک بازی کردن کاکو محسن و احسان و بقیه دوستانش تو اون سرور ایمان آوردم به همین خاطر اینجا ازشون حمایت می کنم و قبول نمی کنم مولتی بازی کردن

بابت اینکه پست طولانی شد و دوستانی که خوندن اذیت شدن(البته اگه کسی قابل دیده) معذرت می خوام شاد و پیروز باشید

پ. ن : فقط اسم امیر پرشین رو آوردم چون این کارو سرورهای بعد هم تکرار کرد امیدوارم اینجا نیاد

درود سعید جان

سعید اون سرور رو که میگی گمونم l1 بود

من و تیمی به نام اکسفورد اون سرور حضور نداشت

البته چنتا از بچه هایی که الان در اکسفورد هستن اون سرور جنوب غرب بودن

البته تاپیک اون سرور در بایگانی اون سایت موجود هست و خب مشخصه چی شده

ما در هنگام اغاز اون سرور در سرور j1 حضور داشتیم روبروی تیم c.o.b :دی

در مورد بازی پاک که شما لطف دارین من اون سرور در این حد که بتونم روی مولتی هانتر فشار بذارم برای رسوندن حق به حق دار بله دخالت کردم

پینوشت: دوستانی که باید مارو بشناسن میشناسن و میدونن ما هیچگاه وارد قضیه خرید و فروش و دف واحه و این چیزای مسخره نشدیم ، حالا چهار نفر هم بیان داد و هوار، بهرحال حتما مارو نمیشناسن و خب این سرور میشناسن

• کاکو دیگه ما پیر شدیم و حافظه ضعیف

• توی جنوب شرق که چندین اشکان داریم که نمیدونم منظور شما کدوم هست چون هر کدام ماشالله وزنه ای هستند

اگر هم احیانا مخاطبتون من هستم که به نظرم این از لطف دوستان به من هست.

اول این که اشکان جان واقعا از پستت و ادبیاتت لذت بردم به شخصه بهت تبریک میگم بابت اخلاق و رفتارت

به شخصه فک میکنم اگر دوستان جنوب شرق بذارن اشکانیون (اشکان ها) صحبت کنن کلا بیشتر راه برای بردنشون هموار میشه

اما بریم سر اصل مطلب

پس صحبت اتک پوینت اینجا مردوده

بله اشکان جان من اونجا به اشتباه نوشتم اتک پوینت صحیحش این بود که بنویسم پوینت دف مقابل سواره و پیاده

درسته حق با شماس

اولا راجب دف سواره (راجب دف داریم حرف میزنیم نه یونیت هجومی) برای هر فردی فقط دف پوینت اون یونیت مهمه.کسی نمیاد همر لژیون سزار/شوال رومن بکشه چون لژیونش یا سزار دو کارست !!!

با این قسمت حرفت موافق نیستم چرا؟

اشکان جان اگه یه مقدار به حافظه تراوینی تون برگردید و مرور کنید میبینید که قبلا اتفاق میوفتاد که ما لژیون سزار ببینیم اگر یادتون باشه خیلی برای اینسرت زدن در دفاع و اینسرت شکن توی اتک ها استفاده میشد الان من خیلی در جریان پلن ها نیستم اما فک نمیکنم خیلی منسوخ شده باشه چون من جاگزینی براش نمیبینم

پس شاید جدیدا کمتر استفاده بشه اما قبلا وجود داشته

یه چیزایی قبلا توی تراوین بوده که الان کمتر یا نابود شده مثل همر گرزی تبر تی کی توتن ها که قبلا بود من ازش دفاع نمیکنما ولی منظورم اینه که بوده و هست با این که خیلیا ردش کردن به خاطر سلاح دست هیرو و ..... اما خوبیاش هم زیاده که در غالب این پست نمیگنجه

پس صحبت اتک پوینت اینجا مردوده.اما اگر شما منظورتون سواره ای هست که بتونه رید بزنه (پوینت دفاع و قدرت حمل)، به نظرم پالادین یونیتی هست که خیلی سر تر از کماندار هان هست.ضمنا فراموش نکنیم به قول شما نقطه قوت نژاد هان سوارش هست در حالی که دفاع توتن ، نیزه دار خفنی هم داره که ۲ نژاد جدید هیچ چیزی حتی در حد رقابت با نیزه دار توتن هم ندارند !!! پس عملا من شخصا توتن رو گزینه بهتری میبینم با این شرایط
    اگر هم صحبت شما سر قدرت دفاع و سرعت هست ، یونیتی مگر هست که جلوی کاهن بتونه عرض اندام کنه؟ضمن اینکه پیاده گول هم خیلی خیلی خیلی نسبت به مزدور سر تره و چشم بسته گزینه ساخت دفاع خیلی از بچه ها هست.
    منتهی اگر طبق حرف شما هم سرعت و هم قدرت حمل و دفاع مد نظرمون باشه بله ، مارکس من گزینه خیلی خوبیه اما بازم میگم مارکس من نقطه قوت انویل دفاعی هان هست در حالی که بقیه نژاد ها پیادشون ضعف سوارشون رو جبران میکنه!

در مورد مواردی که گفتی من یه نکته بگم اول اشکان جان

من اصلا نیومدم بگم هان برا دف خوبه و گول بده و این چیزا بحث ما سر صحبت اکانت 2113 بود شما میگفتی کلا امکان نداره که اون دفاع باشه من اومدم گفتم به این دلایل میشه که دفاع باشه

شما وقتی به پکیج نگاه میکنی یعنی (پوینت دف - سرعت - کیسه یونیت و....) تیرانداز یونیت قابل قبولی هست درسته به غارتگری پالاد نیست و درست تره دفاعش مثل کاهن نیست اما یه متوسط قابل قبولی از همشون داره پس ممکنه که واقعا اکانت 2113 دف بوده باشه اما این که از نظر دفاعی کدوم نژاد و چجوری با این که مصر هم جالب اگیزه ولی من با بیشتر صحبت های شما موافقم

در حالی که بقیه نژاد ها پیادشون ضعف سوارشون رو جبران میکنه!

خب این به نظرم میتونه از هان یه تروپ چند کاره بسازه (دفاعی - اتکر و خفت کننده وحشتناک)

در کل نژاد وسوسه انگیزی برای پلی هست

یه ذره کفه ترازو به نفع مهاجم سنگینی میکنه ولی اینو زمان مشخص میکنه که واقعا قصد همرسازی بوده یا دفسازی.

دوست عزیزم سلام

من با این جمله شما تحت هیچ شرایطی موافق نیستم

همونجور که حساب کردم اصلا مهم نیست همر بوده یا دف چون در هر صورت فرقی به نظرم نداره چون کاتا و رمی توی اتک نبوده

به نظرم توی این خفت شما فقط باید منابع و زمان رو حساب کنی

و الان که ناتار دست رد به سینه کسی نمیزنه و همش پر برمیگرده به نظرم زمان نکته مهمتریه پسکف ترازو در بهترین شرایط مساوی و رو به افق سنگینی میکنه

پ.ن:من منکر کار خوب جنوب شرق نمیشم به هر حال این زد و خوردا پیش میاد اما به نظرم سودی هم نکردند

پ.ن:عاشق اشکانا شدم رفت زودتر از اخلاقتون با خبر میشدم الان تو اس ای بودم :D

تمام

• سلام بهنام جان خوبي عزیز یه درخواست داشتم ازش شما میشه یه لینکی که دیوار شدین و به گفته شما دف از شمال غرب ریخته شده باز کنید ببینیم با چی اتک زده شده و چقد نیرو خورده و دیوار شده اخه دو تا اتک های منم یکی دوازده ظهر و یکی 14 دیوار شده بیبنیم شاید یکی این وسط داره خرابکاری میکنه و میخواد ما رو به جون هم بندازه ( این نظر شخصی بنده هستش ) محمد شما هم گفیتین دیوار شدین میشه لینک دیوار شدن رو بزارید ببینیم

پی نوشت : مواظب باشید ناتارها اینجور که بوش میاد با این سرعت کم کم دارن حاض میشن بیان واسه چیف دهکده ها

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Gorzi Team: اشتباه تایپی ().

• درود به شما دوست چطور میفرمایید دف یا همر فرقی نداره اگه در نظر بگیریم اکانت مدافع در حال دف کشیدن از اکانتش هست صد در صد حق باشماست و با دف جلو یه همر رو گرفته و نتیجه اینکه نه خفتی در کار بوده و نه ضرری کلا سود و کفه ترازو به شدت به سمت اکانت مدافع سنگینی میکنه اما اگه اکانت مدافع داشته همر می‌کشیده که مطمئنا قضیه عوض میشه چون یه همر رفته و زده یه همر در حد خودش رو از کار انداخته اونم این موقع سرور چون ساخت اون تعداد تیرانداز برای اکانت مدافع هم زمان بره(بازم میگم به شرط اینکه دفساز نبوده باشه)

• سلام بهنام جان خوبي عزیز یه درخواست داشتم ازش شما میشه یه لینکی که دیوار شدین و به گفته شما دف از شمال غرب ریخته شده باز کنید ببینیم با چی اتک زده شده و چقد نیرو خورده و دیوار شده اخه دو تا اتک های منم یکی دوازده ظهر و یکی 14 دیوار شده بیبنیم شاید یکی این وسط داره خرابکاری میکنه و میخواد ما رو به جون هم بندازه ( این نظر شخصی بنده هستش ) محمد شما هم گفیتین دیوار شدین میشه لینک دیوار شدن رو بزارید ببینیم

پی نوشت : مواظب باشید ناتارها اینجور که بوش میاد با این سرعت کم کم دارن حاض میشن بیان واسه چیف دهکده ها

با تشکر

سلام مصطفی جان

همشون در حد 2 تا نیرو پیاده بودن ... لینک خاصی نداره بزارم

• سلام مصطفی جان

همشون در حد 2 تا نیرو پیاده بودن ... لینک خاصی نداره بزارم

ممنون از اینکه جواب دادی ولی من بیشتر دیوار شدم در حد 5 الی 10 نیرو پس به نظر من ( شخصی هست نظرم ) که 2 تا پیاده درسته قبلا غارت می زدین ولی اکانت های با پاپ 8 الی 22 سه الی 4 تایی که من چک کردم رو وقتی دیوار میشدین با نیروی بیشتر می زدین که مقدار دفاعی رو ببینید اگه مشخص می شد که دفاع فرستاده شده بعدا پست رو اوکی می کردین ( این پست رو دلیل بر دخالت ندونید کلا نظر شخصی بود ) من خودم گزارش های بعدی رو دیدم ولی بقیه دوستان رد شده بودن از دفاع حالا چه دفاع ریخته شده بوده و یا بازیکن برگشته روی اکانت )

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• ممنون از اینکه جواب دادی ولی من بیشتر دیوار شدم در حد 5 الی 10 نیرو پس به نظر من ( شخصی هست نظرم ) که 2 تا پیاده درسته قبلا غارت می زدین ولی اکانت های با پاپ 8 الی 22 سه الی 4 تایی که من چک کردم رو وقتی دیوار میشدین با نیروی بیشتر می زدین که مقدار دفاعی رو ببینید اگه مشخص می شد که دفاع فرستاده شده بعدا پست رو اوکی می کردین ( این پست رو دلیل بر دخالت ندونید کلا نظر شخصی بود ) من خودم گزارش های بعدی رو دیدم ولی بقیه دوستان رد شده بودن از دفاع حالا چه دفاع ریخته شده بوده و یا بازیکن برگشته روی اکانت )

با تشکر

مصطفی جان

ما میدونیم کار کی بود ! دلیل اینکه موضوع رو دیگه ادامه ندادم این بود که گناه از سر شما رفع شد :دی

کسی که دف ریخته بود نه داخل اس ای بود نه ان دبیلو

هیچ چیز از چشمان تیز بین سربازان گمنام آمرداد پنهان نیس

حقم با اون رفیقمون لوسی بود .... تهمت زدم بهتون! عذرخواهی مرا پذیرا باشید