نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• شماها 50 دفعه بگید باگ برای اینکه ضعف پلنیتون رو بپوشونید منم 51 بار میام میگم اشکان سرلشکر بلده و حتی توی دات کام هم انجام داده

کلا مثل اینکه چشماتون پست هایی که به ضررتون هست رو نمیبینه 😂

اون از قضیه حیوون های واحه!

اینم از این که اشکان دفکورد تون بلده بازم میاید داد و هوار که باگه با هزاران مثال من درآوردی دیگه!!! 🤣🤣🤣

• برنامه های آدمو به هم می زنینا!

من می خواستم پست خداحافظیم رو ۴۸ ساعت دیگه بذارم و کلی آماده کرده بودم تا اون موقع که همزمان با حذف اکانت بشه، پستی نذارم. منتهی این داستان بودار اینسرت سیم سکند و غیره، و ادامه دادنش باعث شد که لازم بشه یه چیزایی بگم تا جلوی اسکی روی چمن دوستای قدیمی رو بگیرم.

من لینک حملات رو دیدم:

و نه تنها اینسرت سیم سکندی اینجا ندیدم، بلکه برام جالب بود که گفته می شه:

مسلما در بی عیب بودن پلن هیچ شکی نیست.

مسلما مهمترین فاکتور باگدار بودن سرور هست !!!

قضیه اینه که اصولاً کسی که دست به آچار (کیریلوید) باشه خیلی کم پیدا می‌شه این روزا. حساب کن ملت حال ندارن یه لباس تن هیروشون بکنن (اکانت مهاجم Viana سیکس پک هست)، چه برسه بخوان شبیه ساز بکنن! اصن نصف بدبختی من از اینجا شروع شد که به یکی گفتم تولید کپ ۱۵گ مصری ۱۵۰درصد سطح ۱۶ چنده، طرف فحش ک دار بهم تحویل داد! بالطبع در چنین شرایطی، می شه از این بدون مطالعه بودن عوام، خیلی استفاده های ابزاری کرد.

اون عکسی که از «اینسرت» شما گذاشتین که پلن شما رو به هم ریخت (که طرف با ۱۱۹ تا شوالیه سفید هون به قول شما اینسرت کرده)، اگه خیلی دقت کرده باشی گندمزار رو زده از ۱۱ به ۸ اومده:

m647846_.png

(عین همین هم توی اون پست شماره ۶۴۱ که سعید گذاشته هم هست -- ۳۸ تا کاتای دو تارگته، یه ۱۱ به ۸ کرده ان و یه ۱۰ به ۶، بدون تلفات مهاجم.)

نکته چیه حالا؟

من سه تا شبیه سازی می ذارم اینجا. به تفاوت نتیجه (ساختمون از سطح ۱۱ به چند اومده) توشون توجه کنین.

p566935_.png

• الف) (لینک شبیه سازی الف) چیزی که پلن بدون عیب و نقص فکر می کرد می شه: که ۳۶ تا کاتا دوبله ۱۱ به صفر می کنن.
    • ب) (لینک شبیه سازی ب) چیزی که در واقعیت اتفاق افتاد، چون هم اینسرت شد و هم سنگبری مدافع سطح ۱۰ بوده!
    • ج) (لینک شبیه سازی ج) چیزی که اگه مشکل سنگ بری نبود اتفاق می افتاد (۱۱ به ۱ می شد، نه ۱۱ به ۸)
    • د ) (لینک شبیه سازی د) چیزی که اگه اینسرت نبود هم اتفاق می افتاد (همچنان ۱۱ به ۸، بدون اینسرت!)

اینا ینی چی؟

اتفاقی که در «پلن بی عیب و نقص» افتاده این بوده که:

1. پلنر (یا هر چی اسمش هست) فرض کرده که می تونه با ۳۶ تا کاتای دوبله (یا ۳۸ تا طبق عکس سعید در راند بعدی)، دو تا گندمزار رو ۱۱ به صفر بکنه. قطعاً فکر نکرده چیزی به اسم سنگ بری هم وجود داره.
    2. یه اینسرت نصفه نیمه اون وسط اتفاق افتاده، منتهی اینسرت عملاً کوچکترین تأثیر خاصی نداشته، چون فقط ۲ تا از کاتاها رو از کار انداخته و ۱۱ به ۸ شده. اگه اینسرت هم نمی شد طبق لینک «د» بالا، همچنان همین ۱۱ به ۸ می شد.
    3. اینا گفتن خب چی کار کنیم که ضایع نشه قضیه، بریم کف فروم دو تا عکس برعکس بذاریم بگیم اینسرت شدیم! کسی هم نمی فهمه که سوتی اصلی ما، حساب نکردن روی سنگبری بوده!

راس می گی؟

بله!

سنگبری ساختمون بسیار ارزونی هست. شما سطح ۱۵ش رو به راحتی با ۶۷ک منبع می تونی بسازی. منتهی قضیه اینه که پایین آوردن دوبله ی دو تا ساختمون سطح ۱۱ با سنگبری سطح ۱۵ مدافع به حداقل ۹۲ کاتا در هر موج (در این مثال) احتیاج داره! (لینک این که با ۹۰ تا هم صفر نمی شه). ینی شما برای ۸ موج بیرون به ۷۳۰ تا کاتا احتیاج داری، چه برسه به داخل.

مسلماً ساخت این تعداد کاتا (و احیاناً دو برابرش اگه قراره یه ضرب صفر بشه)، نیاز به حداقل ۲۰ روز کارگاه سطح ۱۴ داره، (ای بابا! روز ۲۵ بازی هستیم، نمی شه که! پس سطح کارگاه رو ببریم بالا...) حداقل ۱۱ روز کاتاسازی سطح ۲۰ کارگاه داره بدون توقف. بگذریم که کارگاه ۲۰ هم خودش ۱ میلیون منبع می خواد و این کاتا هم ۲.۵ میلیون منبع از ۱۱ روز پیش (روز ۱۴ بازی، ساعتی ۱۰ک منبع، هیچ کاری نکنی فقط کاتای سطح ۲۰!) و شما نیاز دارین که حداقل ۳ تا از این اکانت ها با این حجم از کاتا برای صفر کردن اون دهکده بره، یا مطمئن باشین طرف خواب هست که رفت و برگشتی برین.

با این حال اگه یه درصد طرف بیدار بشه و رو اکانت باشه (که دیدیم بوده که اینسرت کرده) کافیه بین هر رفت و برگشت یه سری مخفیگاه سطح ۱۰ با اون سنگبری سطح ۱۰ یا ۱۵ بسازه تا حسابی مهاجم رو خسته کنه.

اینسرت چی می گه؟

ببین شما وقتی ۸ موج می زنی ترتیب می شه ساعت ۶ و پنجاه دقیقه و مثلاً ۲۲ و ۲۲ و ۲۲و ۲۲و ۲۳ و ۲۳ و ۲۳ و ۲۳. من همون ثانیه های خود اتک رو دارم می گم طبق این عکس.

حالا، اگه مدافع یه نیروی پشتیبان (از خودش یا اکانت دیگه ای) بزنه که روی ثانیه ۲۲ لند بشه، داستان چی می شه؟ می شه موج پنجم تقابل نیروها؛ و موج شش الی هشت هم رد می شن.

حالا، شما می تونی بیای عکس موج شش و پنج رو برعکس بذاری، ینی اول شش رو بذاری، بعد پنج رو بذاری (کسی هم نمی فهمه؛ چون هر دو ثانیه ی ۲۳ هستن) و ادعا بکنی که ببینین در عکس اول که ثانیه ۲۳ هست نیرو نیست، اما در عکس دوم که ثانیه ۲۳ هست نیرو هست در مدافع، پس اینسرت سیم سکند شده! در حالیکه داستان بالعکس هست.

چه نتیجه ای می گیریم؟

1. این پلن اینسرت هم نمی شد، پلن خیلی شیکمی ای بود از نظر فنی برای صفر کردن یه کپ. سوتی داده بودن سنگبری رو کلاً با جاش در نظر نگرفته بودن، گفتن بندازیم گردن ادمین!
    2. قضیه اینسرت هم من کوچکترین اعتنایی بهش نمی تونم بکنم. چون کاملاً به صورت دستاویز داره ازش استفاده می شه و هیچ مستندی بر ترتیب موج ها نیست و کلاً هیچ تأثیری توی نتیجه ی پلن هم نمی داشت.

ممنون

--آیدین

پ.ن. در 49:59:19 ساعت دیگر.

پ.پ.ن. سلامتی اونی که زمین زد، ولی نارو نزد!

پ.پ.پ.ن. من توی این قضیه ذی نفع نیستم. اگه هم نفعی باشه، کاملاً به نفع ربعی که اکانت من توش هست هست که دو تا ربع کناریش به جون هم بیافتن و از الان برن توی ربع همدیگه دهکده بزنن و بخوان هی همدیگه رو بزنن! ما هم دُنگی پاپ کورن می خریم نگاه می کنیم لذت می بریم، کراپ آپ می کنیم! یکی منابع میلیاردی غارتش (۲۵ درصد غارت کلّ ربعش، که می تونه به بقیه برسه و عملاً از دهن اونا داره در میاره) رو داره صرف حرکت های ژانگولر می کنه که بره سیرک خیلی عقاب؛ اون یکی هم داره به جای لباس پوشیدن هیرو و ریسورس آپ کردن و واحه دوم گرفتن، گونی گونی کاتا می سازه!

پس خواهشاً اگه خواستین جوابی به من بدین، جواب سیاسی ندین -- ممکنه نچسبه بیافته زمین خیس بشه. :) من فقط خواستم بگم ممکنه ۴ نفر دقیق نباشن، اما شاید یه پیرمرد هم باشه که قبلاً فیلم هندی زیاد دیده و هنوز حداقل ۴۹ ساعت دیگه اینجا فعّال هست. سپاس!

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط TheRealEyeDean ().

• آیدین جان وقتی وسط پلن دیده شد اینسرت اینطوری میشه زد ، همون نصفه شب ، سبک شد و 2 تا اکانت که قرار بود کاتا بزنن نزدن! فدات شم خودمونم میدونیم با 100 تا کاتا نمیشه جایی رو صفر کرد

موج اول:

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2627-1-png/

موج دوم:

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2628-2-png/

موج سوم:

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2629-3-png/

موج چهارم :

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2630-4-png/

• آیدین جان وقتی وسط پلن دیده شد اینسرت اینطوری میشه زد...

۱) اگه می شه لینک ها رو بُریده نذارین اگه عکس نامحرم توی نیمه ی پایین عکس نیست. این حرکات مشکوک تون به خدا بیشتر شک ایجاد می کنه! قبلاً هم رایج بوده که موج های کلینر توی همون ثانیه به خاطر اختلال اینترنت موج چهارم بیافته.

۲) اگه می شه این رو به جمع بندی برسین بعد بذارین که حرف تون دو تا نشه تو فروم.

و 2 تا اکانت که قرار بود کاتا بزنن نزدن!

... و در نهایت همه بچه های آمرداد با چهره O_o روانه کار و زندگی و ... شدند

مسلما مهمترین فاکتور باگدار بودن سرور هست !!! اونم در مواقع حساسی مثل دیشب که کلا بازی رو لوث کرد

ینی همه ی بچه های آمرداد که موقع لندینگ چهره شون «او آندرلاین صفر» شده بود، تا موقع لندینگ نمی دونستن دو تا اکانت لانچ نکردن؟ خب یه کم اطلاع رسانی کنین بابا!

بعد دو تا اکانت لانچ نکردن، بازی به خاطر اینسرت لوث شده؟

۳) اگه می شه این رو هم به جمع بندی برسین بعد بذارین که حرف تون دو تا نشه توی فروم.

فدات شم خودمونم میدونیم با 100 تا کاتا نمیشه جایی رو صفر کرد

• پلن جوری طراحی شده بود که کاتا های ۲ اکانت پشت هم سوار بشوند و دهکده تا ساعت 8.45 از روی مپ محو شده باشه

بالاخره قرار بوده صفر بشه یا نشه؟ موج دوبله ۳۶ تایی بالاخره داستانش و هدفش چی بوده؟ شبیه سازی شده بوده یا نه قبلش؟

I used to want to change the world. Now I just want to leave the room with a little dignity. - Lotus Weinstock

• آیدین جان وقتی وسط پلن دیده شد اینسرت اینطوری میشه زد ، همون نصفه شب ، سبک شد و 2 تا اکانت که قرار بود کاتا بزنن نزدن!

خوب میبینیم که بهترین وزیر امور خارجه جهان هم بالاخره اعتراف کردن که این قضیه رو فقط رقیب نمیدونسته و دست از یقه گیری بی‌جای ادمین برداشتن!!! 😅

میگن وسط پلن دیده شد اینسرت توی سیم سکند هم ممکنه دیگه بقیه لانچ نکردن!

من نفهمیدم یعنی میخواستن چند موج اولشون بشینه بعد ببینن نتیجه چی میشه اون موقع بقیه لانچ ها رو انجام بدن! و اسم این رو بذارن پلن بی عیب و نقص!!!!

یا وسط لانچ ها متوجه شدن قانون اینسرت بین سیم سکند هم هست و از لانچ الباقی کاتاها منصرف شدن!

اگه کسی فهمید به منم بگه! 🙈😂

و یه چیز جالب تر!

من و آیدین جان توی یه موضوع اتفاق نظر داریم!!! عجیب نیست! 😂😂😂

اینم از هنرهای بهترین وزیر امور خارجه جهانه که مخالفان رو به هم نزدیک میکنه!!!

اگه هدف از انتخاب این وزیر شایسته افزایش دشمن برای امرداد بوده! که بهترین انتخاب انجام شده ولی اگه هدف دیپلماسی یا چیزی شبیه به این بوده دیگه من نظری ندارم! 😉

سلامت باشید و دلخوش 🌹😘

• ایدین جان اصلا و ابدا بحث پلن نیست

بحث ما فقط امکان اینسرت در باکت ثانیه هست.

چیزی که توی این سرور تعریف شده صدم ثانیه هست و اصلا حق تقدمی برای لانچ اتک و ... وجود نداره

ما اصلا نگران اون 100 تا کاتا نیستیم کما اینکه بعد از اون تایم هم چندین بار اکانت خورد.

مبحث اصلی اینه که یک موضوعی توی سرور هست که ما نمیدونستیم و الا نحوه پلن رفتن رو عوض میکردیم کامل یا مثلا بعد از کلینر همر رو تیکه میکردیم یا تک موج و دو موج میرفتیم.

گاهی یکی خوابه با یه پیس پیس بلند میشه

ولی یکی که خودشو به خواب بزنه با لگد هم بلند نمیشه

2632-67a46f3e-7ff6-4b45-8684-2ebe80a49a37-jpg

2631-8b38d6f9-9947-440c-a2a4-21ebafabf685-jpg

2633-b9fea93c-c48f-42a5-9cc4-26901f7ed62b-jpg

2634-ebffea98-48d5-42e7-bbaa-7231ad1ca130-jpg

• سلام.. روزتون بخیر..

تبریک به مدافع و مهاجم.. بابت مهیج کردن بازی. 😏

ولی یه نکته نسبتا مهمی که دیده شد خوب اکانت امپریال با زدن اون ده در وسط خاک اس ای یه مقدار زود عمل کرد و دقیقا اس ای یه تارگت همیگشی برای فیک هاش و آزادی عمل تو پلن هاش داشته باشد که خوب صبح این مهم رو دیدیم..

مساله بعدی

توجه آتون رو به فروم سرور همساده جلب میکنم یه پست از مدیر انجمن.. 🤦‍♂️

قابل توجه است..

پ ن َ:ایدین عزیز دلیل حذف رو بیان نمیکنید؟

ایا لیدر کلی در شمالشرق حذف می‌شود؟

فکر. میکردیم به آرامش نسبی رسیده اون َساید

بس دست‌خوش تحولاتی خداهد بود آن ای

در باب این مساله به صحبتی کنی ایدین جان

خوشحال میشوم 💚

پ ن ‌:سکوت دوستان شمالغربی در خور توجه هست..

پ ن: sw taem در. مواقع حساس هم زمان بعد انلاینی نفر خاصی و پست میزاره.. مخاطب خاص.. نکن زشته امو جان..

Dr.navid

• سلام‌ بر ایدین عزیز

۳) اگه می شه این رو هم به جمع بندی برسین بعد بذارین که حرف تون دو تا نشه توی فروم.

بالاخره قرار بوده صفر بشه یا نشه؟ موج دوبله ۳۶ تایی بالاخره داستانش و هدفش چی بوده؟ شبیه سازی شده بوده یا نه قبلش؟

ایدین جان بیا پله پله بریم‌ جلو.

یه کلام لطف کن واسه ما توصیح بده ، امکان اینسرت ۴ موجی که از یک دهکده و در یک‌زمان مشخص لانچ شده هست یا خیر؟

تا بعد بریم سر بقیه مسایل

سپاس

• ولی یه نکته نسبتا مهمی که دیده شد خوب اکانت امپریال با زدن اون ده در وسط خاک اس ای یه مقدار زود عمل کرد و دقیقا اس ای یه تارگت همیگشی برای فیک هاش و آزادی عمل تو پلن هاش داشته باشد که خوب صبح این مهم رو دیدیم..

مرسی نوید جان که شما اینو براشون توضیح دادید ! دیروز که میگفتم فیک میدیم و جای دیگه رو میزنیم میخندیدن و میگفتن ما خداوندگار دفیم و 70 تا هیرو داریم :دی

از استارت پلن ساعت 2:30 بامداد

تا ساعت 11:24 دقیقه بعد از ظهر

چیزی حدود 9 ساعت جز یدونه هیرو هیچ دفی واسه اون ده نرسیده

اینم اخرین اتک ساعت 11:24 دقیقه

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2636-photo-2020-09-22-12-18-18-jpg/

ایدین جان با این تفاسیر اکانت گان هیرو که 7 ساعت با کاتا باهاش فاصله داره

ترکسسم که 6 ساعته براشون سخت بوده ویو بچینن؟!

مشکل ما صفر کردن نیست فدات شم ! مشکل ما اون اینسرت که 4 موج سیمه که باعث شد پلن نصفه اجرا بشه

پ.ن: اول اکانت بساز بعد برس به تایم کاتا تحقیق کردن بعد بیا تو صحبتا نظر بده ، وقتی 2 تا بزرگتر حرف میزنن یه بچه پاشو ولوو نمیکنه!

پ.ن: 14 تا کراپ 6 شده ولی ما همون میگیم 4 تا که گریشون در نیاد

• 2632-67a46f3e-7ff6-4b45-8684-2ebe80a49a37-jpg

2631-8b38d6f9-9947-440c-a2a4-21ebafabf685-jpg

2633-b9fea93c-c48f-42a5-9cc4-26901f7ed62b-jpg

2634-ebffea98-48d5-42e7-bbaa-7231ad1ca130-jpg

دروود امیدوارم حالتون خوب باشه

اول خسته نباشید میگم به دو ساید بابت قشنگ تر کردن بازی

قبل اینکه این پستو بزارم عذر خواهی میکنم چون سر کارم و با گوشی دارم این پستو میزارم :

خوب :

دوستان وقتی اتکی با ویور سرور یا ورک افلاین زده میشه لزومن دلیل نمیشه اون اتکها طبق چینش شما یعنی ابتدا کلینر و بعد موجها پشت سرش بیفتن یعنی چی ؟!

یعنی همین اتفاقی که افتاده ! بیام رو راست باشیم اتکا ها رو با توجه به عکس های ارسالی دوستمون اینطوری بچینیم

اول: اونی که خورده به به تک هیرو و دیوار شده و هیرو نمرده

دوم: اونکی اینسرت شده و هیرو مورده

سوم: کلینر

چهارم: موج کاتا از 11 اورده به 7

همشونم تو 1 ثانیه خورده والا

خوب میبینیم این فقط ناشی از بی دقتی لانچر بوده که حاضر نشده بره تو ارودگاه و شاهکارشو تماشا کنه

ما به این اتفاق میگیم خطای انسانی مثل هواپیمای انتقام سخت .

شب و روزنون قشنگ

پ.ن:ایدین جان ارزوی بهترین ها رو برات دارم امیدوارم در سرور بمونی

پ.ن: سنگ تراشی بد است (این چه سمی بود)

پ.ن: اغاز احداث توپخانه

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• تبریک میگم پلن قشنگی واسه این موقع سرور بود و انشالاه ادامه پیدا کنه. اینسرت کردن روش داره و ما انجام دادیم نمیدونم دنبال چی هستید دیگه؟ مشکلی با اینسرت داریدبا مولتی هانتر در میون بزارید مثل ما که مشکل داریم با ایپی مشترک و از مولتی هانتر بازی خواستیم جوابشو پیدا کنه واسمون. بدونه شک اکانت بدونه هیچگونه دفی هم 0 نمیشد و تغییر خاصی در نتیجه نداشت.

از این لینکا تا میتونید بزارید تا ما هم کیف کنیم. مشکلات بازی رو گزارش کنید همونجور که مدیران محترم گفتن تا برطرف کنن و الکی هم 2 صفحه فروم نیاید واسه یه پلن معمولی جو بدید.

منتظر پست دوست خوبمون اشکان سرلشکر هستیم تا بهتون توضیح بده چی کار کردیم ما انگار ایشون همه بلدن اینجور که ابولفضل میگه.

با پوش سراسری که اکانت سنتکام میشه امشب کراپاش دوباره مثل قبله لطفا پلنو تکرار کنید!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام علیکم جمیعاً

عرض شود که تمام این داستان اینسرت شدن های وسط سیم سکند دلیلش این هست که اینا از ورژن 4 اومدن دقت زمان لند شدن رو به میلی سکند تغییر دادند و این میلی سکند رو به بازیکن نشون نمیدن!

مورد بعد در مورد IP مشترک شدن!

این متاسفانه خیلی دلیل میتونه داشته باشه. یکیش اینه که هر دو از یک سیستم لاگین شده باشن. ولی لزوماً هر IP مشترکی دلیل بر تقلب یا هک نیست.

مخصوصاً در مورد اخیر که دوتا اکانت درگیر از دو ساید مختلف این تایم بازی با هم IP مشترک خوردن.

امکان هایی رو میشه برای این موضوع متصور شد. یکیش که به نظر من خیلی رایج میتونه باشه استفاده از VPN هست. ملت هم که برای تلگرام و youtube و ... نیاز دارن به VPN پس اینکه دو نفر IP مشترک بشن خیلی دور از ذهن نیست.

استفاده از Tor برای لاگین چندین اکانت برای پلن و ... هم باز میتونه همین مشکل رو ایجاد کنه.

باز ISP یکسان و خاموش و روشن شدن مودم میتونه موجب بشه باز دو نفر از IP هم استفاده کنن. الان من مثلاً سرویسم برای شاتل هست. هیچ بعید نیست فردا با یک شاتلی دیگه IP مشترک بشم.

موارد دیگه ای هم هست که دوستانی که از شبکه سر در میارن میتونن بیان توضیح بدن.

اگر کسی واقعاً میخواد IP مشترک با کسی نشه به نظرم تنها راهش اینه که IP استاتیک بگیره که خودش یک هزینه ی اضافه ای در ماه باید براش پرداخت کرد.

پس IP مشترک شدن میتونه تقصیر هیچ کس نباشه و رخ بده.

خلاصه در مورد سیم سکندی که اینسرت شده به نظرم چه با wave builder چه با غیر اون به دلیل همین داستان لند شدن بر اساس میلی ثانیه و نه بر اساس ثانیه نمیشه خیلی به ادمین خرده گرفت. این اشکال از سوی خود تراوین هست و من تقصیر رو میندازم گردن اون برنامه نویسی که تراوین باز نبوده و نمیدونسته چقدر این سیم سکند مهم هست توی این بازی و اگر قرار باشه سیم سکند رو هم بشه اینسرت کرد خیلی قواعد جابجا میشه. ولی اگر بخوان درستش کنن شدنی هست و میشه. کافی هست دقت رو برگردونن به همون ثانیه و زنجیره ی اتک بر اساس این باشه که کدوم زودتر لانچ شده. (مثل همون ورژن 3.6)

ارادت در جریان است<3

لقمان

• سلام و عرض ادب

در مورد لانچ اون پلن واندر زنی در اون سرور خدمتتون عارضم بنده صاحب اون اکانت و همر بودم و لانچ صفر تا صد اون پلن هم خودم انجام دادم

اکانت ما به لحاظ حساسیتهایی که داشت حتی برای بازرسی هم سخت گیری میشد و به جز خودمون و عرفان عزیز و علی ایندرا هیچ احدی روی اون اکانت لاگین نکردند و اگر درست خاطرم باشه در اون برهه تنها عرفان پسوررد مارو داشت که ایشون برای ما از چشمهامون هم قابل اعتمادتر بودند و هستند،اکانتی که خوده بچه های تری دات نمیدونستن داخلش چه خبره قبل از آزاد شدن واندرها تمام جزییاتش دست ساید شمالشرق بود!

یه رمر سنگین جلوی همر ما لانچ شد که بنده خودم لانچ کردم با حساسیت بیشتر همر خودم رو هم لانچ کردم که متاسفانه اون اتفاق افتاد.

تیمی که میاد 5 همر واندر زن از یه اکانت میکشه و بالای یک میلیون دفاع برای ساید میسازه و بدونه کوچکترین حاشیه تا روز اخر بازی میکنه چرا باید تمام زحماتش بخاطر خودخواهی یه عده به تمسخر گرفته بشه!در هر صورت ما مسبب اون اتفاق رو بخشیدیم و امیدوارم حداقل با وجدان خودشون هم تونسته باشن کنار بیان.

شاید بقیه دوستان نظرشون جدای نظر بنده باشه ولی من انتظار داشتم میبایست ادمین و تیم نظارت به این پیش امد ورود میکرد الانهم وقتی شنیدم ادمین سایت شخصا با فروش کتیبه برخورد کردن واقعا تحسینشون کردم.

اما موضوع دوم بحث ده گرفتن دوستان در ج.ش از نظره من اون اکانت و تیم بیشتر از سودی که به دنبالش بودن ضرر عایدشون خواهد شد،مطمنا" مقداری ج.ش رو به درد سر میندازن ولی بیشتر دود این قضیه به چشم خودشون خواهد رفت،با احترام به تیم مقابل معتقدم عملی بوده که بدونه فکر به عواقبش انجام شده،علی ایحال زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد.

سرور خوبی رو برای همگی عزیزان آرزومندم

• اونا رو هم براشون فرستادم

اما با اطمینان قبول نکردن

دیگه فکر میکنم تو فروم گذاشتنش هم کار بیهوده ای باشه

کمیل عزیزم !

برادر چند ساعت دیگه بچه ها یه لینک از پوش شمال غرب میزارن فروم!

لینک اصلی اتک زده شده به یه اکانت مصری داخل اتحادهای ش غ

واضح ترین، ساده ترین مدرک ممکن که هیچ جای صحبتی برای مولتی بازی در ش غ باقی نمیزاره!

امیدوارم بعد گذاشتنش دیگه همتون قبول کنید که ش غ یه سری ادمن که فقط مولتی بازن ! و استعداد دیگه ایی ندارن

در ضمن شما منو میشناسی بهتر از هرکس دیگه در شمال غربم منو میشناسی ، من وقتی میگم پوشه ... قطعا پوشه! حرف الکی نمیزنم

ممتنع رو یادته؟ ! وقتی میگفتم ممتنع دادی درست بود ! الانم میگم پوش میزنین درسته!

• سلام خدمت همه دوستان فرومی

من کلا ادم ساکتیم و خیلی کم پست میزارم اما گاهی اوقات دیگه لازم میشه که پست گذاشت

دوستان امردادی که خودشون صنعتی بازان حرفه ای بودن حالا سودایه پاک بازی سر میدن!!!

اگه یادتون باشه اخرین سرور یک ای ار که جنوب شرق بودیم وقتی سوانز با شما متا کرد کلا دیگه کم فروق شد من خودم به عنوان کوچیک ترین عضو سوانز با این حرکت مخالف بودم ولی خب تصمیم با من نبود

احسان داداش مهم ترین دلیلی که نیومدم پیشت همین امرداد و صنعتی بازیشون بود ولی جدا از بازی خودت میدونی که قلبا دوست دارم.

فقط دوستان دارین میگن ش غ مولتی بازه یه جوری صحبت کنید که حداقل یه پلیر اونجا هست که ایجوری که شما میگین ادم فک میکنه یودنه پلیرم اینجا نیست دی!

پ.ن: ای پی مشترک چی میگه دوستان مخالف مولتی

پ.ن: کمیل یه هیرو دارم بیا بکوب به دیوار خیالم راحت شده ولکنم برم پیه زندگیم دی

• سلام مجدد خدمت همه خوانندگان

تعجبم این همه مقاوت در برابر فهمیدن برای چی هست

یعنی همین اتفاقی که افتاده ! بیام رو راست باشیم اتکا ها رو با توجه به عکس های ارسالی دوستمون اینطوری بچینیم

رضا جان چرا مسایل رو قاطی میکنی با هم برادر من؟

شما خودت اول برو لینک بگیر و تحقیق بعد بیا اینجا واسه ما نظراتتو بیان کن

مجددا توضیح میدم منتهی با فنت بزرگ :

1. ۴ موج سیم سکند از حدود ۲ خونه ای قاسم به یه شخصی لانچ میشه
    2. این ۴ موج قاسم هیچ مشکلی از لحاظ ترتیب و لانچ و ... نداشتند
    3. این ۴ موج توسط اون شخص اینسرت میشه (این اینسرت سیم سکندو قاطی نکنین با بقیه طرح ها)
    4. بزرگوار من یادم نمیاد همچین چیزی رو توی تراوین ! شما به من بگو چجور امکان پذیره؟

متاسفم واسه دوستانی که ناآگانه بازیچه دست یه مشت نوب و بچه زرنگ دیگه میشون

ضمنا نیازی به پوش نیست رفقا ، اون اکانتارو بدید خودشون رید میدن سریع دوباره کراپ ۱۱ میکنن

احسان داداش مهم ترین دلیلی که نیومدم پیشت همین امرداد و صنعتی بازیشون بود ولی جدا از بازی خودت میدونی که قلبا دوست دارم.

حمید جان حیفم اومد جوابتو ندم :) برادر تو یه چیزو از آمرداد خوب تو گوشت فرو کردن و همون صنعتی بازیشونه.اما چیزی که متوجهش نشدی اینه که وقتی یه حرفی میزنیم تا تهش پاش وا میستیم.حالا اگر قسمت بود در خدمت بودیم متوجه برداشت غلطتون میشین.فقط امیدوارم از چاله توی چاه نیوفتاده باشی :)

سپاس

پ.ن:خطای انسانی؟کتیبه های مارو کی راند ۳ لا میداد؟خفتا و ... بماند.خطای انسانی کی بودی تو

پ.ن:فرار کردن درست نیست :) مستقیم یه سوال از ۲ بزرگوار پرسیدم.لطف کنین جواب بدین.زکات دونستن به ترویجشه

پ.ن:چی کار کردیم با طرف نمیدونم ولی برنامه و تصمیماتشو عوض میکنه تا فقط باید آمردادو خیت کنه :) خیت کن کی بودی تو :D فک کنم این از اونا بود که نچسبید افتاد

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• دوست عزیزم قبول داری که ترتیب لند اتک هارو نمیشه دستکاری کرد تو گزارشا؟

ازونجایی که ما از حقانیت خودمون مطمئنیم و ترسی هم از چیزی نداریم همه مدارک رو مستدل و با اسکرین شات ارائه میکنیم (مثل بعضی تیما ترسی از اسکرین دادن نداریم !!!)

قبلا اتک های ۵:۱۸ رو به ترتیب دیدید الان میخوام براتون ۶:۵۰ رو بذارم ببینید ، اتک اول فیک کاتا با توجه به اینکه تو موجای قبلی دیدیم رو موج دوم اینسرت میشه سیم سکند :

اتک موج دوم که همونطور که فکر میکردیم اینسرت شد توسط تروپ خود اکانت سنتکام ولی کلین شد به خاطر گذاشتن کلینر :

موج سوم اتک که برای تخریب کراپ ها زده شد ولی حتی روی موج سوم هم تک هیرو اینسرت شد ! چیزی که فکر نمیکردیم ممکن باشه تو ۴ موج حمله سیم سکند ۲ بار رخ داد :

طبیعتا موج چهارم هم طبق عکسی که از صفحه آرشیو گزارشا بالاتر فرستادم دیوار شد به دلیل اینسرت روی موج قبلی :

متاسفانه ما با این سیستم اینسرت آشنایی نداشتیم حالا یا به خاطر باگ هست یا به دلیل توانایی تیم مدافع که اگر به خاطر مورد دوم باشه بهشون تبریک میگم که تونستن رو ۲ موج از ۴ موج سیم سکند اینسرت کنن . تجربه شد برای ما و قطعا دفعات بعدی به این راحتی اینسرت نمیشه چون برای ما همچین چیزی مثل شوخی میموند که خب الان دیگه جدی شد .

پ.ن الان یکی میاد با زرنگی خاصی میگه چرا اتک های ۵:۱۸ سه تاس و یکیش نیست که در جوابش میگم اون موقع که سعید ازشون اسکرین گذاشت هنوز ارشیو نشده بودن ولی وقتی ارشیو شدن یکیشون به اشتباه پاک شد که تو ارشیو نیست .

پ.ن درسته که دقیقا به اون چیزی که میخواستیم نرسیدیم ولی بازم از نتیجه راضی هستیم ، امیدوارم که شما هم راضی بوده باشید.

پ.ن ویو بیلدر (wave builder) یکم باگ داره تو لانچا مشکل ایجاد کرد که امیدوارم رسیدگی بشه.

پ.ن احسان برای اینکه آیپی نخوره اکانتش با speed vpn لاگین کرده که ممکنه آیپی خوردن با سنتکام به همین دلیل باشه.

پ.ن به قول بهنام امرداد همیشه اولش شل میگیره کشاورزی میکنه ولی وقتی که شروع میکنه ... ;)

ممنون از توجهتون

• یکی از فواید وجود امپریال در جنوب شرق ؛ ایجاد احساس هماهنگی ؛ تعهد و شیوه درست بازی برای جنوب شرق در برهه میدگیم است .

کاری به کانتر کردن (تغییر میدان تمرین) یا هر شیوه دیگری ندارم و حضور این دست گرمی در جنوب شرق برای لیدرهای جنوب شرق فارغ از مضراتش؛ فوایدی هم داره که در کار گروهی خودش رو نشون میده ؛ صدالبته اگر بیش از حد طول نکشه .

شادزی مهرافزون

• دروود

عزیزم من اتکای اتحادو چک کردم چیزی که ما میبینیم با چیزی که شما میبینید فرق می کنه !!!!!!!

ولی من با کلیت حرف شما موافقم

هیچکس دوست نداره تو سروری که قواعد ناشناختی داره بازی کنه والا من خودم جمعه صبح از یکی از دوستان ساید sw فهمیدم که اگه ناتارای پاپ پایینو کاتا کنی بجاش ناتار پاپ بالا در میاد

روزتون قشنگ

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

• الان مثلا نقیض حرفها و توضیحات کسری را رو کردی؟؟؟ پواررو کی بودی تو

قبل صحبت بهتره فکر کنی، یه بار دیگه ترتیب اتک ها رو نگاه کن، فقط اتکی که زودتر خورده پایینتر هست، از پایین به بالا نگاه کن تو حملات اتحاد، خدایا دژکوب دیگه چه سمی هست😂😂😂