نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود بر شما دوست عزیز ببخش دیر جواب دادم یکم جو فروم بهم ریخته

جونم برات بگه اینایی که میگی کاملن درسته بله یک دف کورد باید دستی بر آتش داشته باشه و پلن هارو بلد باشه اما این که میگی دف کورد های قدیم میشن پلنر های آینده این رو قبول ندارم :دی

من منظورم این بود اون داستان های جنگی بازی کردن و زید اینا رو من باز نمیکنم من در مورد دف دف سازی صحبت میکنم

در مورد موضوعی که گفتی ما ۲تا موضوع داریم

۱-کانتر کردن

2-باکس کردن (که بعدا در موردش میگم)

که البته خیلی ها دیگه استفاده نمیکنن حالا باز کانتر کردن هرز گاهی من دیدم اما خیلی وقت انجام نمیشه

و اما دف کورد کار های خیلی مهمتری داره

آموزش دف سازی بر چه اساس شارژ شه علی رغم خیلی از دوستان فکر میکنن دف سازی کاره آسونیه باید بگم خیر خیلی هم آسون نیست

برسی اکانت های مرزی چا اکانت هایی لب مرز مشترک اضافه شده و کدوم اکانت ها بیشتر در معرض خطر هست دوی ساید رو شناسایی کنه

و پخش کردن درست کپ دف ساز ها در نقاط مختلف ساید چینششون بر خیلی معیار های دیگه

و خیلی کار های دیگه

و اما چرا من گول انتخاب کردم من همیشه بر اساس نیاز ساید اکانت بر میدارم نژادش رو مشخص میکنم

ولی اینکه من هنوز معتقد هستم بهترین دف شناور برای گول هست و آنویل هم هنوز میگم گول چون من کلا تا چیزی رو خودم امتحان نکنم قبول نمیکنم چرا چون امار ارقام روی کاغذ با داخل بازی فرق داره کلا باید واقع گرایانه بازی کرد نه آرمان گرایانه

به طور مثال بره خیلی ها تو سرور ها به خصوص نورمال اتفاق افتاده

قبل استارت بازی کیا دف سازن ۲۰ نفر میگن ما دف سازی میکنیم ایول میری تو بازی ۵ تا توتن ۵ تا گول ووووو یک هو ۲ تا توتن میگن ما جنگی بازی میکنیم ۳ تا گول ول میکنن بازی رو میرن خوب تو میمونیو حوضت که

پس برا همین من همیشه بازی رو استارت میکنم و میرم تو بازی روز ۲۰ ۲۵ بازی میگم خوب حالا کیا دف سازی میکنن بیاید با برنامه بریم جولو این میشه واقع بینانه بازی کردن

پس من امارو ارقام روی کاغذ رو قبول ندارم هیچوقت

واما در مورد دف کوردی و دف سازی خیلی کارا و مورد ها و بحث هست که به موقع میگم

باز هم میگم دف ساز ها به بهشت میرن

پ.ن مصطفی جان عشقی شما

پ.ن ساما دوست دارم اما مگه تو نگفتی این ده اکانت رو میاری ساید ما یدی من رید بدم دف بکشم :( دیدی گولم زدی

پ.ن ممد سکولار مارو دور ننداز

پ.ن محسن جون ریلکس

پ.ن یوسف جان هدف اصلی این فروم پست های خوب و با محتوا هست ما میزریم اونی که دوست داره میبینه

پ.ن norolah برادر فعالیت کن اضافه وزن میگیری ها یه ۴ تا حرف بزن

پ.ن آیدین جون کم پیدایید

پ.ن میخواید پست امان نامه رو برای کل سرور بدین من خوش اخلاق تر از من :دی

پ.ن سعید کاکا بزودی میام شیراز

پ.ن و دیگر هیچ

من عاشق آخر پست هام پ.ن زدن ها

پایدار باشید

• خب دوستان ما دیدیم از شما که بخاری بلند نشد و مشکل کاتا داشتید

ما کاتا هاشو خودمون زدیم فقط لطف کنید از دف رد شید دیگه خدایی زشته اگه اینم نمیتونید بگید به سهیل رپتور بگم شوالارو بخوابونه کیلین کنه براتون😂😂😂

من خودم صفرش میکنم غمتون نباشه

بعد باز برید بد مارو بگید ببینید چقد دوستون داریم

پ.ن: یه عزیزی بود قدیم میگفت شما اول اردوگاهتو ۲۰ کن بعد بیا دم از فناوریه کاتالیزی بزن سلطان

پ.ن۲: عمو محسن اینا کارشون از کلاس دانشگاهی گذشته باید برن سر کلاس ابتدایی بشینن

ده لست پ.ن:مثل همیشه اشکان سرلشکر دوست داریم ده ۳ رو رید بده عشقم اون لخته

Saman

• شاید الان از ناتار و واحه بیاد ولی شکی درش نیست که اول سرور از مولتی برای بالا کشیدن اکانت استفاده شده که الان انقد تروپ دارین که انقد غارت کنید

شما اگر عکس بده هستین از اون ۲تا اتحادی که چند روز پیش بچها تو فروم نام بردن و اسکرین خواستن از غارتش عکس میدادین

اونا رو هم براشون فرستادم

اما با اطمینان قبول نکردن

دیگه فکر میکنم تو فروم گذاشتنش هم کار بیهوده ای باشه

• نگارش این حجم از اسپم هم هنره حقیقتاً!

یعنی اینکه شما بیای یک صحبت دو نفره رو در یک فروم عمومی تا چند صفحه پیش ببری و اصلاً هم به این فکر نکنی که این کل کلی که داری انجام میدی واسه هیچکس جذاب نیست (غیر از خودت و اون مخاطبت که هی دارین همو رپلای میکنین) بنظر من هنره!

حالا این وسط دو نفر دیگه هم میان بحث سرور عهد بوق و دهکده ای که وسط الدرز زده شد رو تا ۵ صفحه ی فروم کش میدن که خب اینم باز خودش هنره!

بعد آخرشم پ.ن میزنیم آیدین چرا ساکت و کم پیدایی! خب بنده خدا بیاد وسط این همه هنرنمایی چی بگه که به مباحث جاری مرتبط باشه؟!

اصلاً همین پست منم یه مدل دیگه ای ازین اسپم های سرشار از هنره.

آنتی هنر (اسپم): ویرایش ها و اصلاحات انجام شده از طرف تیم مدیریتی اسپیدترا، بویژه محدودیت اعمال شده روی استفاده از اثر هنری خبر خوبی بود و امیدواریم این نگاه منعطف و نقد پذیر تداوم داشته باشه.

• بازم کثیف بازی

اول سروره بابا نکنید از این کارا ادم سرد میشه به بازی

لیدرها بیان توضیح بدهند یا مولتی هانتر محترم

سلام دقيقا منم منتظر همينم

مرض نداريم تا پنج صبح بيدار باشيم دسترسي داشتيم همه رو با گلد ميزديم ميرفت

منتظر جواب ادمينيم

فعلا كه باگاي سرور همه به نفع شما بوده

فردا روزي باگ بعدي سرور كه شما دژكوبي ها ميدونيد و ما نميدونيم ميخاد چه بلايي سرمون بياره ؟

• سلام دقيقا منم منتظر همينم

مرض نداريم تا پنج صبح بيدار باشيم دسترسي داشتيم همه رو با گلد ميزديم ميرفت

منتظر جواب ادمينيم

فعلا كه باگاي سرور همه به نفع شما بوده

فردا روزي باگ بعدي سرور كه شما دژكوبي ها ميدونيد و ما نميدونيم ميخاد چه بلايي سرمون بياره ؟

قوروبنت برم بقیه رو نمیدونم اما من از همون سرور یک راند یک ای ار پلی دادم چندین سال نبودم .بخاطر همین کارا فقط بخاطر اینکه گفتن این سرور پاک مثل مریم مقدس اومدم ورگنه بفهمم شک نکنید میرم رو حذف

• دیروز یه تنه داشتم تو فروم چوب میکردم تو لونه زنبور که یه سری احساسی و جو گیر تو ش غ که سردمدار هستن ! هرچی دف و هیرو نزدیک منطقه حاکستری دارن بدن به امپریال که پلن شب گذشته

که دیستروی کپ سنتکام بود راحت و آزادنه و بدون ریسک انجام بشه

حدسم درست بود

پلن بدون هیچ ریسکی داشت انجام میشد

کلین خورد ! به راحتی رد شد

4 موج اول کاتا خورد

اما در اتفاقی نادر : موج های سیم سکند که هیچ وقت در تراوین قابل اینسرت بود ! اینسرت شد

ما اومدیم اینجا تراوین بازی کنیم نه دژکوب!

این اول

دووم قرار باشه ما ویو بزنیم سیم سکند اینسرت بشه ! کی واقعا حوصله داره بازی کنه ؟ اصلا ما نه ش ش ایی ها ما نه ج غ ایی ها !

به هر حال من فعلا هیچ قضاوتی نمیکنم تا با ادمین بازی صحبت بشه و جوابی به ما داده بشه

اما بریم سراغ پلن :

ما نه 6 گندمی گرفتیم باهاش دور افتخار بزنیم ! نه باهاش ده زدیم و 2ک غارت کردیم

کاتا زدیم

کلین زدیم

ش غ هم فقط تونست نگاااه کنه !! هیچ کاری نتونست بکنه بر خلاف اون همه اولدورم اولدرمشون تو فروم

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2619-photo-2020-09-22-07-37-35-jpg/

اما بریم سراغ باگ عظیم سرور اینسرت موج های سیم سکند :))))

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2616-photo-2020-09-22-07-43-11-jpg/

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2617-photo-2020-09-22-07-43-16-jpg/

در کل تو پلن 12 کراپ اکانت سنتکام با همین وضعیت خورد! ( خسارت 1.1 میلیون منبع )

با یک سری انبار و ساختمون ! ( نزدیکه 300ک منبع )

و چیزی حدود 100 کاتا هم از ما تو پلن سیم سکند اینسرت شد :))) ( چیزی حدود 390 ک منبع )

تو همین باگ سرورم زدن کپ سنتکام که ش غ هی فروم پست میزاشت ما ده زدیم هیچ کاری نتونستید بکنید الان اگه باگ سرور نبود میشد گفت ما هم صفرش کردیم شما هیچ کاری نتونستید بکنید

اما راجب ای پی از کجا معلوم ما ورود کردیم به اکانت شما ؟ شما اینکارو انجام ندادید؟ قطعا اگه ما کاری کرده بودیم برای ایپی نخوردن با اکانت حمله نمیکردیم ... ! به هر حال تو ش غ هیچ چیز بعید نیست ولی من سعی میکنم خوشبین باشم و بگم ای پی به دلیل استفاده وی پی ان مشابه هست !

پ.ن: محسن اکانتتم زدم گلم :) بازم میزنمش دف جمع کن

• چیزی که جالبه همه باگ های سرور رو دژکوبیا میدونن

عرضه دفاع نداشتن ولی چیزی که جالب بود چند بار وسط 4 موج سیم سکند اینسرت میزاشتن

من یه پیشنهاد دارم چطوره رفقای بهشتی دژکوبی لیست باگای سرور رو بزارن فروم ما ببینیم

حداقل دیگه 4 موج سیم سکند نمیزنیم که کاتاهامون به فنا بره

همر رو تیکه میکنیم یه دهمر هم اولش میزاریم

آیدین اول سرور گفت یه سری چیزا شما میدونید و نمیگید حداقل بگید ما هم بدونیم الکی وقت نذاریم 4 موج سیم سکند بزنیم بعد وسطش اینسرت بیاد.

• با سلام خدمت همه دوستان

دیروز یه تنه داشتم تو فروم چوب میکردم تو لونه زنبور که یه سری احساسی و جو گیر تو ش غ که سردمدار هستن ! هرچی دف و هیرو نزدیک منطقه حاکستری دارن بدن به امپریال که پلن شب گذشته

که دیستروی کپ سنتکام بود راحت و آزادنه و بدون ریسک انجام بشه

دیشب پلن #انتقام_سخت با زیبایی هر چه تمام اجرا شد.

• استارت تدارکات این پلن حدود 7 روز پیش با همکاری بی سابقه بچه های گل مجموعه امرداد <3 و پوش میلیونی بهنام انجام شد
    • پلن جوری طراحی شده بود که کاتا های ۲ اکانت پشت هم سوار بشوند و دهکده تا ساعت 8.45 از روی مپ محو شده باشه !
    • اسکات ساعت 2.40 دقیقه لند شد و لانچ ها همزمان شروع شد.ویو اول تیم گان هیرو مسیول پاکسازی بودند و هر ۴۵ دقیقه یکبار برنامه لند ۱ک سواره بود تا در صورت دفاع ، خرد خرد دفاع ها کشته بشه
    • لانچ کاتای اول بهنام شروع شد و ۴ موج به زیبایی تمام تخریب رو انجام داد
    • خط شکن ها مرتب و آنتایم میخوردند تا اینکه در موج بعدی کاتا ها که سیم سکند بودند ، اینسرت صورت گرفت !!!!
    • پلن ادامه پیدا کرد و مجددا اینسرت تکرار شد
    • و در نهایت همه بچه های آمرداد با چهره O_o روانه کار و زندگی و ... شدند

مسلما در بی عیب بودن پلن هیچ شکی نیست.در شطرنج اصطلاحی به نام زوگزوانگ داریم.به عبارت دیگه شما چندین حرکت تا مات شدن فاصله دارید و هیچ راهی برای فرار از شکست ندارید.دقیقا همین قضیه در اینجا هم صادق بود

دوستان گلمون در ایمپریال تیم هم که دیگه دیروز یه پاس گل به ما دادند :) دمتون گرم بابت حرکتتون خیلی خیلی موثر بود برای جذب دف پشت خاکستریتون و مولتی هاتون ( پسر خاله ، محمد ، قلی ، بازیکنان کم تجربه و هر چی شما بگنی ) و عملا بایکوت شد سنتکام

منتهی نکته مهم باگ بزرگ سرور و مطلع بودن تیم مقابل و استفاده مکرر از این باگ بود !!! چراکه قبلا اینسرت سیم سکند رو از این تیم خونده بودم اما به روی نوب بودنشون گذاشتیم ولی خب ظاهرا زرنگیشون بوده و ای کاش مثل من که پستی بابت دانسته هام از قوانین جدید گذاشتم ، این عزیزان هم همه رو مطلع کرده بودند !!!

نه مثل تایم پر شدن واحه از حیوون با افتخار بگن نمیگیم و فک کنن زرنگ محل هستن

مسلما مهمترین فاکتور باگدار بودن سرور هست !!!

اونم در مواقع حساسی مثل دیشب که کلا بازی رو لوث کرد

و خراب شدن زحمت تیمی که ۷ روز در تلاش برای پیاده سازی این پلن بود ! به نظرم خسارات وارد شده جبران ناپذیر هستند و در صورت عدم شفاف سازی راجب باگ های سرور مسلما ادامه دادن و تکرار همچین تیم ورک هایی که مشخص نیست تهش چی بشه ، منطقی و معقول نخواهد بود

موفق باشید

پ.ن : مورد داشتیم رفته تو فاز فیلم تلقین نولان .داداش واقعا سیم سکند هم میشه اینسرت زد.خواب نیسی بیداری : ))) یه ضربه نیاز داری تو :)))

پ.ن : تشکر ویژه از سربازان گمنام آمرداد :* کارتون ۲۰

پ.ن : حالا هم سنتکامو پوش کنین ، هم ایمپریال رو :)))) تازه شروعشه.نتیجه هم خودتون بشمارین.۵ تا اوانسم از طرف من بزارین روش

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• بوم بوم

آقا اینو یادم رفت براتون بزارم

دوتا گندم دیگه مونده بود اینم از اونا

میدونم خیلی علاقه به بوم بوم داشتین براتون گذاشتم :)

:D

2620-capture-png

• سلام رفقای گل

آقا دوباره شانتاژ؟! دوباره سر و صدا؟!!!!

رفتید تو دیوار که اینقدر سر و صدا و مظلوم نمایی نداره!

شماهایی که توی تاپیک اعلام آمادگی 25 دفعه اعلام کردید اومدید رکورد شکست ناپذیری بزنید! و برای عالم و آدم رجز میخوندید! یه دفعه هم به خودتون زحمت می‌دادید پست های بقیه رو می خوندید، میدیدین که ادمین در جواب یوسف ریتالین اون باگ عظیم سرور رو!!!! (نحوه پر شدن واحه ها از حیوون) جواب داده بود و هرکسی که دوتا چشم سالم داشت ازش خبر داشت! حالا چشم شماها رو ادعاهای کذایی و غرور بی جا و اولدورم بولدورمتون پر کرده بوده دیگه مشکل از کسی دیگه نیست که!!!

و اما در مورد سیم سکند!

اشکان سرلشکر قبلا به خود شخص من گفته سیم سکند اینسرت کردن قلق داره و هم خودش بلده انجامش بده هم محمد تارانتولا! و حتی توی دات کام هم انجام دادن!!!

به جای این همه سر و صدا و حرف های بی سرو ته برید از تیم دفکوردی خودتون بپرسید بهتون یاد بدن چطوری از این به قول شما باگ میشه استفاده کرد!!!! 🤦‍♂️

مسوول محتوای آموزشی سرورهای آی آر!

چشمت باز مونده از حرکتی که دژکوبی ها بلدن انجامش بدن و تو بلد نیستی؟!!! 😂😂😂

ادعا کمتر عمل بیشتر 😉😅

موفق باشید و مؤید آی آر بازهای کهنه سوار! 😘

دیوارتان در مقابل دشمنان بلند دژکوبی های شگفت انگیز 😉

• اول من نظرم اینه کسایی که تراوین اصلی بازی نکردن ! این سرورم حذف کردن نظر ندن ...

دوم اینکه ابی که محسن داده به منو که خوردم چون اب نطلبیده مراد بود

ولی اون قهوه با دوغا هست ! میخوای بدم بهت رو هم بخوری؟!

آخه یجوری از ما حرص داری انگار تورو جای مجید هر سرور زدیم :)))

با همه این شرایط که فک همه افتاده از اینسرت جز پلیرهای محترم دژکوب باز سنتکام خسارتی که بهش وارد شد قابل چشم پوشی نیست از اون بدتر که میگفتن ما 70 تا هیرو میدیم مارو نمیتونید بزنید! زدیمتون مثل اب خوردن

این تازه اولشه سربازان گمنام آمرداد براتون برنامه ها دارن

واقعا ج غ مهره ارزشمندی رو از دست داد ! تجربیات ایشون تو بازی اصلا قابل چشم پوشی نبود!

• آقوی معلم یه حساب سر انگشتی کن

11 تا کراپ 11 شده 7 یدونه هم کراپ 10 شده 6

کلی هم ساختمون داخلی و استپ سوار که حساب نمیکنم

فقط یه قلم هزینه کراپا شده 1/061/000 منبع

از ما هم 100 تا کاتا خورد که صد تاش میشه 320 کی منبع

حالا جناب دژکوبی عزیز شما بگو کی ضرر کرده؟

با این پلن تمیز دهکده کلا دیستروی میشد ولی ما این موضوع رو نمیدونستیم مثل همون بلدم بلدم های دیگه

الان یاد گرفتیم :دی

راستی ابولفضل جان اکانتو دادی رفت رفتی کلا شمال غرب به سلامتی؟

• کدوم بوم؟ که هی بوم بوم:|

تو مپ نگاه کردیم دهکده که سرجاشه:| همچین بوم بوم کردین فکر کردم تو خاکستری چاه نفت زدین :)) نکنه انتقام سخت مثل اون پایگاه خالیه؟! یوقت موشک اشتباهی نخوره جایی:) شاید اینایی که خوردن تو دیوار همونایی هستن که اشتباه سهوی توسط اپراتور لانچ شدن!!عجیبه ای پی مشترک:|

مطمئنی فقط 100 تا کاتا بوده؟! تاپ دف چیزه دیگه ای نشون میده ها!!! برای پلن ناموفق و دهکده دیستوری نشده اول صبحی چرا الکی صدای بوم بوم راه میندازید مردم رو بدخواب میکنین:|

حالا کاتاها دیوار رو بغل کردن ادمین مقصر شد:| از این به بعد هرجا در و دیواری شدید میندازید گردن مدیریت و سایت؟!

وسط خاکستری شبیه فلکه کوزه گریه:)

• سلام بر ابولفضل امرداد

و اما در مورد سیم سکند!

اشکان سرلشکر قبلا به خود شخص من گفته سیم سکند اینسرت کردن قلق داره و هم خودش بلده انجامش بده هم محمد تارانتولا! و حتی توی دات کام هم انجام دادن!!!

به جای این همه سر و صدا و حرف های بی سرو ته برید از تیم دفکوردی خودتون بپرسید بهتون یاد بدن چطوری از این به قول شما باگ میشه استفاده کرد!!!! 🤦‍♂️

ای کاش به جای امرداد بودن ، ذره ای از لحاظ فکری و عقلی شبیه شباهت داشتی به بچه های امرداد.دوست من زمانی که شما ۴ موج در یک ثانیه ارسال کنی محال هست طبق قوانین تراوین بتونی توی اون ثانیه اینسرت کنی.اگر موج دیگه ای خودت، اضاف کنی یا دیگران ، حتی اگر در اون ثانیه باشه ، بین‌اتک ها نمیره و پشت اتک های شما میشینه.

به عبارت دیگه در صورت لند n اتک در یک ثانیه ، به ترتیب لانچ اتک‌ها مرتب میشوند و هر کی دیرتر لانچ بزنه ، پشت سایرین میشینه

حرف ت ۲ معنی داره

# یا کلا فکر نمیکنی و همینجوری پست میدی

# یا کلا به این مرحله از بازی نرسیدی و هفته ۲ ۳ بازی حذف کردی رفتی

خارج از این چیز دیگه ای نمیبینم من

ما وقتی خودمون میایم تو خاک SE ده میزنیم . حساب منابع و زحمت بیشترش رو هم کردیم . نیازی به حساب کتاب سود و ضرر ما نیست .چند تا کراپ انداختین که قابل برگشته .

مصطفی جان‌اومدی نسازی :)

قضیه سادست ، شما مسی رو بیار یه توپ اهنی بساز بده بهش بگو دروازه خالی گن کنه.منتهی یه اهنربا هم بزار کنارش که مطمین شی اگر حتی تونست تکونش بده و ضربشم تو چهارچوب بود ، اهنربا بکشه اونور توپو و حتما گل نشه.

حالا من نه کار به توپ اهنی دارم و نه مسی

وقتی تو زمین بازی اهنربا هست ، من نوعی بدونم یه چاره واسش پیدا میکنم مثلا اونورش یه اهنربا دیگه میزارم یا ...

اما اینکه ندونم‌ دیگه میشه وقت تلفی.قوانین سرور مبهمه.دیفالت من قوانین تراوین هست.اگر فرقی هست به عنوان پلیر حق دارم قوانین رو بدونم.اگرم قراره به تجربه بهم ثابت بشه که فبها.دوستان بشینن خودشون تجربه کنن دورهم.شخصا وقت انچنانی ندارم که صرف تلف کردن چیزای بی ربط کنم.

ضمنا یادم رفته بود اوج پلن شما ساخت مهاجر و گرزی بود : )))) اخه میدونی که مهاجر ساختن زیرساخت خیلی زیاد میخاد و خیلیم طول میکشه تا به تعداد مورد نظرت برسه

ببین مصطفی جان بیا کل کل رو بزار کنار.لب قضیه این‌بوده که یه باگ فنی و تابلو بوده ، پلن مارو خراب کرده ، به شما هم حال داده؟وگرنه هیچ‌ کاتایی لاست نمیخورد و اینسرتی هم نمیشد زد

اگر غیر از اینه لطفا برای همه بازش کن

موفق باشید

• من واقعا برام عجیبه !

وقتی که ده این سنتکام زده شد ، ریخته شده بودن فروم میگفتن ده زدیم

کاری نتونستید بکنید!

مارو نمیتونید بزنید

ما خیلی خفنیم :دی

اونوقت تو یه شب یه اکانت مصری ( دفاعی ترین و مولتی ترین نژاد سرور ) میاد یه اکانت هون ( که هجومی ترین و بزن ترین نژاد سرور ) هست رو میزنه کاتا میکنه!

خفت از این بالاتر میخواید؟ منو اگه مصری میزد حذف میکردم شمارو نمیدونم :))))

شمایی که ادعا داشتید ما اراده کنیم 70 تا هیرو میریزیم ! ما رو هیچ کس نمیتونه بزنه ! ما اگه بخوایم اون ده همتون دیوار میشید! کو پس؟!

البته از ربعی که اوج پلن و حسابگریش اینه که این تایم سرور فقط میشه 6 گندمی گرفت و کاتا و صفر کردن حتی تو رو کاغذ هم نمیگنجه چه برسه به عمل ما ازشون انتظار دیگه نداریم! تازه پلن 2 مونده که به دلیل باگ سرور چند روز عقب میوفته :) ( از الان میگم خبر امد خبری در راه است )

بگذریم

اول اینکه از تک تک بچه های جنوب شرق بابت همکاری شون و پوش کردن اکانت ویانا تشکر میکنم ! واقعا کار سختی بود ولی شد ... اگه باگ سرور نبود پلن به شدت موفقیت امیز بود هرچند الانم اون اکانت حداقل تا دو هفته حرفی واسه گفتن نداره ! اکانتی که اومده بود خفت بازی کنه و ایزایی ! فعلا باید بشینه کراپ بده بالا و گندم دفاع بده که نکنه یبار دیگه بزننش ( فقط یادتون باشه الان روز 25 بازی هستیم نه 125 بازی که بشه راحت کراپ داد بالا )

دوم تشکر از بچه های گان هیرو ( ماهان عبدالقاسم :دی کسری و مهربان ) مجید از اکانت ترکسس و احسان فارم بزرگ

پ.ن: ما پلن 6 گندمی و 200 ک منابع برامون چیپه ! 10 میل پوش میدیم در عرض 1 هفته 400 تا کاتا میسازیم :)

پ.ن: تو کراپ 11 باید عمارت 15 کرده باشی و واحه دومم گرفته باشی نه اینکه نونوایی تم 4 باشه !!

• محسن توپکککککک بیا جواب منو بده در نرو

توایی که قول دادی سرور بدون تقلبی این بود ؟حالا این مورد بزار کنار بهم قول دادی حریف قدرتمندیه این بود حریفت ؟؟؟؟؟واسه چهارتا گندم زار زدن یه هفته پلن چیدن .با تیرانداز بدون رم یطوری رفت رو دفاع ها که من اول فکر کردم رفته بود واسه خفت گیری. با همکاری و پوش میلیونی ۱۰۰تا کاتا تو یه ساید درست شد .اصلا همه اس ای مقابل امپریال ماهم نظاره گریم.در حد فیک زدنید بخدا دمتون گرم.

هنوز منتظر مولتی هانتر ،ادمین محترم هستم پاسخگو باشه داستان ای پی مشترک.

• سلام آقا اشکان گل

رفتید توی دیوار کوری می‌خونیم میشیم بی فکر و بی عقل؟!!!

بعد بهنام که تحقیر و تمسخر میکنه میشه وزیر کارکشته امور خارجه؟!!! 🙈😂

خیلی تبعیض قائل میشی ها!!!

در ضمن اینقدر باگ باگ نکنید! پست ها و صوت های اشکان جان (دفکورد اتحاد بزرگ امرداد) هست در مورد اینکه چطوری میشه وسط چند موج سیم سکند، اینسرت کرد!

اگه حاضر نیست به شماها که لیدرهاشید یاد بده به این شماره من توی واتس آپ پیام بده خودم بهت یاد میدم عزیزکم 😘

09137756472

• ادعاهای جدید

قضیه اینه که اون دسته اول، ادعاهایی دارن نظیر موارد زیر (به عینه شنیده م و روشون اصرار هست):

۸ موج همزمان که لانچ شده و توی یه bucket ثانیه ای افتاده رو می شه با میلی ثانیه اینسرت کرد!

داشتم میگشتم توی فروم از سر بیکاری دیدم آیدین اینو نوشته

بعد اومدم اتکای دیشبو دیدم یهو فهمیدم این نقل قول آیدین خیلی به جا بود و اصلا ادعا نبود و حقیقت بود :دی

نگو اینجا میشه اینکارا کرد.

زاوش جان جیگر طلا بیا برامون باز کن دیگه چیا بلدی شیطون؟

لیست کن ما هم بدونیم:)

داستان مثل اینه بگن بریزید تو جزیره همو بکشید ولی کسی حق نداره از سلاح استفاده کنه

بعد همه دارن با چاقو همو میزنن یهو یکی با کلت بیاد همه رو بکشه .بگه اگر مثلا دوتا تیر اول رو مشقی بزاری بعد باقی تیر های یکی در میون رسام و جنگی و فنر آهنشیو بکنی آلومینیومی و.... اون موقع اسمش از سلاح میشه اسلحه و میتونی همه رو بکشی :دی

اگر قراره اینجور باگ های تو سرور باشه به نظرم یکی بیاد لیست کنه و جوانمردانه بگه آقا مثلا میشه اگر 14 تا شوالیه رو توی 5 ثانیه هر ثانیه یه ویو بزنی ناتار ناتاره منابعش فول 14 بشه.

ولی به هر حال دم همه رفقا گرم بابت پلن خسته نباشید.

این وسط هم یه مشت شوالیه من 13 کی غارت کردن حال داد :دی

خدا خیرت بده لانچر گلم:P

راستی به نظرم حالا که شما که قراره هی کراپ آپ کنید ما بزنیم جای اون کراپا ذرت بکارید.

شاید به محصول نرسید ولی از علوفش میشه استفاده کرد.

2626-%D8%B0%D8%B1%D8%AA-jpg

شاد و خندون باشید

سعید

ملا