نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• کمیل من تنها چیزی که میدونم این لینک جاسوسیه که از ناتار ۷*۷ امپریال زده شده

2590-bd4e4d8c-4aab-49fd-90fe-0849d42c88b2-jpeg

ناتارهای ما اینطوری نیس !

از ساید های دیگه اگه کسی جاسوسی از ناتار داره که اینطوری باشه بگه ما هم ببینیم

مال ما بزور ۲۰۰ تا گندم میده :)))

اونوقت مال شما با اون حجم از ریدتون که ۴۰٪ از ما بیشتره باز تا خرتلاق پر منبعس

شایدم این پلیرهای بی تجربه و بازی نابلدتون منابع میریزن تو ناتار ، شما هم از همه جا بیخبر ریدش میدید :))))

پ.ن: دیگه چجوری اثبات کنیم مولتی میزنید؟

• بازم سلام خدمت شما بهنام جان

نظر شما درست به شیرازی میگن شیرازی و به بقیه عزیزانی که در شهرهای مختلف زندگی میکنن یه پسوند (ی) اضافه میشه بهشون و قابل احترام هستن ولی در مورد بازی مثالت درست نیست مثلا یکی که فوتبال بازی میکنه بهش میگن فوتبالی یا میگن بازیکن فوتبال و یا کسی که ورزش اسکیت رو انجام میده بهش میگن اسکیتی نه داداش من هر کجا یه پسوند و صفت خاص خودش رو داره ( میتونه رجوع کنی به کلیات ادبیات کهن فارسی ) به شخص من ( خودم رو مثال زدم ) که دژکوب بازی کردم تا الان بجز این فروم کسی نگفته دژکوبی و شنیدم پلیر یا بازیکن دژکوب و یا پلیر ir كه شمال غرب به شما دوستان داخل ُSE میگن و در ضمن دوستانی که تراوین حالا به هر اسمی رو شروع می کنن خودشون می دونن که لطافت روحی اثری نداره در کل یعنی یک سال زحمت می کشی وقت و هزینه ولی یه شبه تموم مشه یک مورد ( کراپ لاک ) میشه طرف پس خواهشا شما هم بجای کار بردن کلمه دژکوبی عزیزان رو بازیکن یا پلیر دژکوب صدا بزن که به روحیشون لطمه وارد نشه تا بتونن هدفی که شما نوشتی رو دنبال کنن (من نظرم اینه شما واسه هدفت که نبردن امرداد هست تلاش کنی به بقیه کاراش کار نداشته باشی )

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• آقای پیمان کینگ هکتور همون سرور بهت ثابت کردم اگه ادمین و مولتی هانتر مثل مهدی خ پشتت نباشه هیچی نیستی قبل فیلتر مهدی خ سرورهارو برات در میاورد توو متینگ های فرحزاد

سرورهای سورنا دیدی از این خبرا نیست سورنا ده تا مثل تو رستورانتو میخره آزاد میکنه

الدرز مجموعه اتحادهای آیس تری دات والس و بقیه کلاسیک بازا بود حالا اینکه هم جمع شدن شمال شرق به خاطر شخص ممد موکسی بود نه موجود عقده ای و چندش آوری مثل تو که الان همه چیو میزنی به اسم آیس
    اون لینکی هم که گذاشتی نان کپ منه توو ان دبل که دارم توافقی رید میزنم شات همر کپمو که توو شمال شرق بود بذار که از ان دبل 1دونه رید زده باشم

هر وقت سرور رسمی آی آر باز شد بیا تو هستی منم هستم کل آیس هم جمع کن باز میام وسط ان ای ببینیم به کجا میرسی مرد حسابی همون سرور تا 30 روز اول سرور جرات گفتن اسم اکانت نداشتی تنها کارت این بود صبح که بیدار میشی یه فیک بذاری رو کپ من

درود

حقیقتا زود عصبانی میشی :دی ؛ با این اعصاب چجوری زنده موندی وقتی فیک لیست میزدن رو دهکده‌هات ههههه.

به بچه‌های کلاسیک احترام بزار چون صرفا دنبال سرگرمی هستند و انرژی که شما میزاری کسی مثل پیمان ده سال پیش گذاشته و بعدش دیگه صرفا در حد بازی ساده بوده براش .

میتونی در عین احترام هم کل کل کنی دوست گرامی .

شادزی مهرافزون

• من برای کسی که قابل احترام باشه گردنم از مو هم باریکتره مثل ممد موکسی و فریار و اردشیر و علی جون و.... خیلی های دیگه

ولی به یه سری افراد مثل پیمان و شهاب منتالیست کوچیکترین احترامی نمیذارم یعنی با هرکی مثل خودش رفتار میکنم

کلاسیک باز و سن و سال هم برام مهم نیست مهم شخصیت آدم هاس

ببخسید انگار فقط شما کلاسیک بازی کردید بقیه همه ورژن جدیدی هستن

• بلک رز اکانت پیمان نبود؟؟ یادمه یه رز داشت تو اسم اکانتش

اگه همبازی پیمان هستید سلام منو بهش برسونید حتما.

بچه های الدرز یه سری خلط مبحث میکنن برای اون سرور. در حالی که با پیمان و موکسی و ایدین و ... خیلی از بچه های شمال غرب اون سرور رفیق شدن. شمال غرب اون سرور چند تا تیم بودن. اول بچه های ما بودن. بعدش چند نفر از تری داتیا اضافه شدن و بعدش هم چند نفر از زئوس. که دم کتیبه با هم مشکل خوردیم. بعد کتیبه تری داتیا و زئوس زودتر حذف کردن و رفتن و ما چند روز بعدش. اونی که شماو الدرزیا بیشتر باهاش مشکل داشتید بچه های زئوس بودن. و هنوزم فکر میکنم اون مشکل ادامه داشته باشه. در حالی که از بچه های ما فکر میکنم کوماتسو هنوز با موکسی ارتباط دارن. من با ایدین و احسان و ایرج یه سرور همبازی و رفیق شدم (که با همین بچه های امرداد متحد شدیم در نهایت) البرز و سارنگ چند سرور در کنار هم بازی کردن. با یونس چیکو چند بار مسافرت رفتیم و خیلیای دیگه ... راستش اینکه همه رو به یه چوب میرونید زیاد جالب نیست. داستان اون سرور زیاد باز نشه جذاب تره.

کمیل جان اتفاقا پیمان هم سلام رسوند،
    بیشتر بحثم سر کاری که آخیل کرد بود و اینکه خودش رو برنده اون داستان میدونست و نوع صفر شدنش رو هم یه جور نامردی ،
    اگه تو حرفام ترکشی هم به سایدتون اصابت کرد بخاطر توضیح پوش شدن میلیونی ده مجید بود که الان ادعا میکنه شمال شرق رو غارت میکرده، وگرنه همه این رقابت ها بعدا تبدیل به رفاقت میشه،

آقای پیمان کینگ هکتور همون سرور بهت ثابت کردم اگه ادمین و مولتی هانتر مثل مهدی خ پشتت نباشه هیچی نیستی قبل فیلتر مهدی خ سرورهارو برات در میاورد توو متینگ های فرحزاد

سرورهای سورنا دیدی از این خبرا نیست سورنا ده تا مثل تو رستورانتو میخره آزاد میکنه

الدرز مجموعه اتحادهای آیس تری دات والس و بقیه کلاسیک بازا بود حالا اینکه هم جمع شدن شمال شرق به خاطر شخص ممد موکسی بود نه موجود عقده ای و چندش آوری مثل تو که الان همه چیو میزنی به اسم آیس
    اون لینکی هم که گذاشتی نان کپ منه توو ان دبل که دارم توافقی رید میزنم شات همر کپمو که توو شمال شرق بود بذار که از ان دبل 1دونه رید زده باشم

هر وقت سرور رسمی آی آر باز شد بیا تو هستی منم هستم کل آیس هم جمع کن باز میام وسط ان ای ببینیم به کجا میرسی مرد حسابی همون سرور تا 30 روز اول سرور جرات گفتن اسم اکانت نداشتی تنها کارت این بود صبح که بیدار میشی یه فیک بذاری رو کپ من

اول نفس عمیق بکش مجید جان، من پیمان نیستم، اکانتم اسم داره، پیمان یه بار جواب تورو تو بازی داده کافیه، منم واسه تفریح اینجام،
    از چیت داری دفاع میکنی ؟ خودت داری میگی چون نمیشه این سرور بات و مولتی استفاده کنی بازی نکردی، سرورهای سورنا هم چون امثال تو صنعتی بازی میکردن حس شاخ بودن بهشون دست میداد، هرچند جمع شدیم شاخ امثال تورو هم شکستیم که دیگه بحثی نباشه، (گلم شما که اینقدر تو سرورهای سورنا شاخ بودی، چرا با گریه فرار کردی؟؟؟ )
    ضمنا موکسی و پیمان یه روح هستن در دو بدن ، بیا یه کاری کن که ممد موکسی مجبور نشه بیاد اینجا بشوره، خشکت کنه ، تهش هم بنویسه پاینده باشید :دی

هروقت سرور رسمی آی آر باز شد میای چیکار میکنی؟ همونکار قبلی رو ؟ 3-4 ماه میای وسط شمال شرق خرج میکنی ، مولتی میکشی ،دفاع میخری، بعدم قبل کتیبه صفرت میکنیم و با چشمای پر از اشک از سرور خداحافظی میکنی؟ (رجوع کن به نامه خداحافظیت که گذاشتم، لحنت بوی کربلا میداد اون زمان:دی ) والا این اگه واسه تو لذت داره ، واسه ما از دیدن مختارنامه هم کسل کننده تره، همون سرور مجبور شدیم بدون رقیب تا تهش بمونیم.

• مگه نمیگی اون سرور الدرز همون آیس سابق بوده آی آر که باز شد فراخوان به اسم آیس بده ببینم یک چهارم اون پلیرها هم جمع میشن یا نه

عجببب دوره سورنا صنعتی بازی بوده واسه شما هم بوده میتونستی صنعتی بازی میکردی نمتونستید صنعتی بازی کنید شد اخ ؟ دوره مهدی خ خوب بود که برنده سرورها قبل از استارت سرور مشخص بود؟

• بهنام جون کلا نظرم بهت برگشت

شما خیلی خوبی کاکو

تا حالا کجا بودی عزیزوم, دیر شناختمت :دی

سامانمون میاد الان پرده اخر فروم امشب هم بذاره واسه دوستان

• مگه نمیگی اون سرور الدرز همون آیس سابق بوده آی آر که باز شد فراخوان به اسم آیس بده ببینم یک چهارم اون پلیرها هم جمع میشن یا نه

عجببب دوره سورنا صنعتی بازی بوده واسه شما هم بوده میتونستی صنعتی بازی میکردی نمتونستید صنعتی بازی کنید شد اخ ؟ دوره مهدی خ خوب بود که برنده سرورها قبل از استارت سرور مشخص بود؟

عاشق این مدل کل کل کردن های بی پشتوانه ت هستم، 4 سال گذشت و هنوز درس عبرت نگرفتی ^^ چی میگی؟ اگه آی آر باز شد فراخوان بدیم ببینیم یک چهارم اون پلیرها جمع میشن یا نه ؟ مثلا 5 سال دیگه فرض محال تراوین برگشت، میگردیم ببینیم تو کجا داری دژکوب بازی میکنی، 400 نفر رو جمع میکنیم که بیاید، بیاید ، مجید 5 سال پیش گفته فیلان؟ دلت خوشه؟ میگم این چیزی که تو میری همه جا با هیجان و کلی شاخ و برگ دروغ تعریف میکنی که فلان کار رو کردی ، واسه ما از مختارنامه هم کسل کننده تره،

الانم چون خیلی شاخ و برگ دروغ دادی به داستان، مجبور شدم رپلای کنم که این دوستان بدونن تو یه مهره سوخته بودی تو اون سرور، یه چاه که فقط و فقط منابع ، دفاع و پول هارو بلعیدی برای هیچ و پوچ ، تهش هم با همر یه خائن به شمال شرق و چندتا لنگ دمپایی ده دیفالت بچه ها صفر شد،
    جوری مهره سوخته و منفوری بودی که وقتی برگشتی شمال غرب راه ندادنت و مجبور شدی اون نامه سوزناک رو بنویسی :دی

• عاشق این مدل کل کل کردن های بی پشتوانه ت هستم، 4 سال گذشت و هنوز درس عبرت نگرفتی ^^ چی میگی؟ اگه آی آر باز شد فراخوان بدیم ببینیم یک چهارم اون پلیرها جمع میشن یا نه ؟ مثلا 5 سال دیگه فرض محال تراوین برگشت، میگردیم ببینیم تو کجا داری دژکوب بازی میکنی، 400 نفر رو جمع میکنیم که بیاید، بیاید ، مجید 5 سال پیش گفته فیلان؟ دلت خوشه؟ میگم این چیزی که تو میری همه جا با هیجان و کلی شاخ و برگ دروغ تعریف میکنی که فلان کار رو کردی ، واسه ما از مختارنامه هم کسل کننده تره،

الانم چون خیلی شاخ و برگ دروغ دادی به داستان، مجبور شدم رپلای کنم که این دوستان بدونن تو یه مهره سوخته بودی تو اون سرور، یه چاه که فقط و فقط منابع ، دفاع و پول هارو بلعیدی برای هیچ و پوچ ، تهش هم با یه همر یه خائن و چندتا لنگ دمپایی ده دیفالت بچه ها صفر شد،
    جوری مهره سوخته و منفوری بودی که وقتی برگشتی شمال غرب راه ندادنت و مجبور شدی اون نامه سوزناک رو بنویسی :دی

من کجاشو شاخ و برگ دروغ دادم؟ اینکه گفتم اکانت امیر ردی و لرد هادی پسشو داد جلوزن کردید دروغ بود؟

امیر ردی اگه با الدرز بود از اول سرور چرا کاتاهای کپ من توو کپش پارک بود؟

یا اینکه میگم الدرز مجموعه اتحادهای 4تا ساید کلاسیک بوده دروغه؟

یا اینکه میگم گندم دفی که توو کپم توو ان ای بود با رید الدرز تامین میکردم دروغه؟

یا اینکه پیمان گفت بیا ماه اول سرورم نمیبینی دروغه؟ من مثل شما نیست آرشیو درست کنم از فروم همر و همه چی شات بگیرم نگهدارم

بگو ببینم من کجای اون سرورو دروغ تعریف کردم

اگه صنعتی بازی بد بود چرا نصف بیشتر الدرز داشتن صنعتی بازی میکردن شما مشکلی نداشتید فقط واسه ما صنعتی بازی کردن بد بود؟

عزیز من اون کپ 3ماه توو ان ای بود یه ساید نمیتونستید صفرش کنید من 150 ان دبل و بعد از یه ماه گرفتم که اون کپ صفر میشه توو ان دبل کپ اماده داشته باشم میدونستم اول و اخر اون کپ صفر میشه مهم زمانش بود که کی صفر بشه

منو شمال غرب راه ندادن؟ من زمانی هم که حذف کردم کل مولتی هامو دادم شمال غرب بعد میگی راهم ندادن؟ لوووووول

• مهره ی سوخته جان، باور کن بقیه حال ندارن چت های من و تورو بخونن ، یه بار همه اینهارو توضیح دادم بهت ، متاسفانه اینقدر سریع جوش میاری که نمیخونی،
    -امیر ردی اکانت شمال شرق بود و طبق روال اکثر سرورهایی که بازی کرده یه اکانت مشکل ساز بود، اکانتش رو هم فروخت به شماها ، قبل اینکه ازش سواستفاده کنید کوبیدیم تو سر خودتون ، تو مجموعه الدرز رشد کرد، در جهت اهداف الدرز مصرفش کردیم، اصلا مهم نیست که پول داده بودید پاش، سوزش داشتید اکانتی که خریدید مثل پتک رو سر خودتون فرود اومد
    -قطعا الدرز مجموعه ای از دوستامون تو سرورهای سابق بود، الان اینو مطرح میکنی که یه عده بیان در حمایت از حرف تو پست بزارن؟ با ماهم بعله؟ اصلا در این بخشش بحثی نیست که الدرز مجموعه ای از خیلی از دوستان بود ، اگه فقط ACE بود که با همون اسم ACE میومدیم، بچه های والس بودن، بچه های عقاب بودن، یه بخشی از سه دات بودن، خود همون لرد هادی که اسم بردی از یه مجموعه دیگه اومد پیش ما، حتی بلد نیستی تفرقه بندازی، یکم رو خودت کار کن :دی
    -بقیه سوال هات هم بیشتر حکم سر و صدا داره ، جواب خاصی نمیشه بهت داد،

• این لینک جاسوسیه

یعنی من انقدر دوست دارم که خدا میدونه یکی اگه میخواست هم نمیتونست از عمد انقدر بی محتوا پست بذاره ولی تو تونستی

بهت تبریک میگم بی سیاست ترین سیاستمدار تاریخ😂😂

در رابطه با جاسوسی که گذاشتی شزن جان این عکس مال موقعیه که سرور توی حالت تعمیرات بود و اتکای ما لند نمیشد کاش قبل این که بیای فروم صرفا فقط بنویسیو بنویسیو بنویسیو بنویسیو همچنان بنویسی یکم تحقیق کنی البته خب عب نداره الان فشار زیادی رو دوشته به هر حال باید بیای اینجا با فرافکنی افکار سایدای دیگه رو جهت بدی ولی حیف

ماه در بیاد که چی بشه

میخواد عزیز کی بشه

ای پدر علم تراوین (البته بدون پ) هیرو‌ کو

خوب نیس پتانسیل های سایدتونو بدون هیرو میزنید پتانسیلتون خراب میشه(الکی مثلا منم مثه شما مهربونم که نگرانتون باشم)

پ.ن:مردی که نان میخورد کجاش تکان میخورد؟

پ.ن۲:اتکا داره کم میشه ها دارید نا امیدم میکنیدا

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر عزیزم ساید ما مملو از بزرگتر هست انقدر بزرگ که من حتی روم نمیشه تو دیسکورد پامو دراز کنم و مطمئنم که هیچ وقت اجازه نمیدن که جو فروم از طرف بچه های ما خراب شه درسته هر کس مسئول گفته های خودشه اما حرفی که از طرف پلیری زده میشه وقتی اون پلیر در غالب یک تیم اومده باشه بقیه اون تیم هم زیر سوال میره

در رابطه با شخص خودت اونقدر برای من به شخصه عزیز هستی که من هم اگه چیزی باعث دلخوریت شده ازت عذرخواهی کنم

میدونی که تو قلبمی

Saman

• مهره ی سوخته جان، باور کن بقیه حال ندارن چت های من و تورو بخونن ، یه بار همه اینهارو توضیح دادم بهت ، متاسفانه اینقدر سریع جوش میاری که نمیخونی،
    -امیر ردی اکانت شمال شرق بود و طبق روال اکثر سرورهایی که بازی کرده یه اکانت مشکل ساز بود، اکانتش رو هم فروخت به شماها ، قبل اینکه ازش سواستفاده کنید کوبیدیم تو سر خودتون ، تو مجموعه الدرز رشد کرد، در جهت اهداف الدرز مصرفش کردیم، اصلا مهم نیست که پول داده بودید پاش، سوزش داشتید اکانتی که خریدید مثل پتک رو سر خودتون فرود اومد
    -قطعا الدرز مجموعه ای از دوستامون تو سرورهای سابق بود، الان اینو مطرح میکنی که یه عده بیان در حمایت از حرف تو پست بزارن؟ با ماهم بعله؟ اصلا در این بخشش بحثی نیست که الدرز مجموعه ای از خیلی از دوستان بود ، اگه فقط ACE بود که با همون اسم ACE میومدیم، بچه های والس بودن، بچه های عقاب بودن، یه بخشی از سه دات بودن، خود همون لرد هادی که اسم بردی از یه مجموعه دیگه اومد پیش ما، حتی بلد نیستی تفرقه بندازی، یکم رو خودت کار کن :دی

دوست عزبز شما کدوم ساید و کدوم اکانتی؟

-امیر ردی کانت شمال شرق بود و طبق روال اکثر سرورهایی که بازی کرده یه اکانت مشکل ساز بود، اکانتش رو هم فروخت به شماها ، قبل اینکه ازش سواستفاده کنید کوبیدیم تو سر خودتون ، تو مجموعه الدرز رشد کرد، در جهت اهداف الدرز مصرفش کردیم، اصلا مهم نیست که چون پول داده بودید پاش، سوزش داشت مثل پتک رو سر خودتون فرود اومد

من چرا بیام تفرقه بندازم با خیلی از دوستان الدرز همون سرور الانم در ارتباطم تو امدی گفتی الدرز آیس سابق بوده من گفتم نبوده چیکار دارم به شماها که تفرقه بندازم من فکر میکنم چون شمال شرق بودن از تظر شما شد آیس سابق

من اون سرور هدفی که داشتم مشخص بود حالا تو بگو مهر بوده سوخته یا نسوخته من در حهت اهداف خودم بازی میکردم

اکانت امیر ردی از روز اولش من پسوردشو داشتم اکانت های هادی هم که جانشینش بود میدیدم اگه اون اکانتش اونجوری رشد کرد از اکانت من پوش شد یا اکانت های هادی دقیق یادم نیست اولش سر کراپ بالا کشیدنش در نهایت هم هزینه گلدهای مصرفیشو گرفت که با اون داستانی که پیش اومد بک داد

بعله موافقم چت الکیه و اسپم در نهایت هم من راضی ام از بازی اون سرور و وقت و هزینه هاش هم شما قضاوت هم باشه با دوستان

• اکانت امیر ردی از روز اولش من پسوردشو داشتم اکانت های هادی هم که جانشینش بود میدیدم اگه اون اکانتش اونجوری رشد کرد از اکانت من پوش شد یا اکانت های هادی دقیق یادم نیست اولش سر کراپ بالا کشیدنش در نهایت هم هزینه گلدهای مصرفیشو گرفت که با اون داستانی که پیش اومد بک داد

بعله موافقم چت الکیه و اسپم در نهایت هم من راضی ام از بازی اون سرور و وقت و هزینه هاش هم شما قضاوت هم باشه با دوستان

خب خداروشکر که خودت هم قبول داری اکانت امیر ردی خائن بود و پول هم گرفته ، حالا اسمش هرچی بوده ، هزینه گلد مصرفی، هزینه زمان مصرفی، ارزش افزوده، حق امام یا هرچی، مهم اینه که حرفم درست بود،
    و خوشحالم که راضی بودی از نتیجه بازیت تو اون سرور، امیدوارم تو زندگیت هم موفق و راضی باشی، بهتر هم هست این بحث رو دوباره هیچوقت و هیچ جا دنبال نکنیم، چون الان رقبای سابق شدن رفقا، کدورت پیش میاد.

• خب خداروشکر که خودت هم قبول داری اکانت امیر ردی خائن بود و پول هم گرفته ، حالا اسمش هرچی بوده ، هزینه گلد مصرفی، هزینه زمان مصرفی، ارزش افزوده، حق امام یا هرچی، مهم اینه که حرفم درست بود،
    و خوشحالم که راضی بودی از نتیجه بازیت تو اون سرور، امیدوارم تو زندگیت هم موفق و راضی باشی، بهتر هم هست این بحث رو دوباره هیچوقت و هیچ جا دنبال نکنیم، چون الان رقبای سابق شدن رفقا، کدورت پیش میاد.

من الان با لرد هادی خیلی رفیقم از نظر من هادی خاِین حساب میشه که اومد پسورد رفیق و بچه محل چندین و چند سالشو داد به شما وگرنه توو تراوین همیشه همچین اکانت هایی بود که توو ساید رقیب بالا میومدن حتی یادمه خود آیس همیشه اکانت توو تیم لیدری ساید مقابل داشت

• یعنی هیچ کس مثل شما پلیر دژکوب ( دژکوبی نگفتم دیگه :دی ) نمیتونست انقدر پر مایه تف بزنه

سرور ۱۶:۲۰ دقیقه بسته شد

ساعت ۱۷:۳۰ اسکات خورده

در عرض یک ساعت گندم از ۱۳۰۰۰ که سقف مخفیگاس رسیده ۳۱۰۰۰ تا

چیزی حدود ۱۵۰۰۰ تولید در یک ساعت داشته :)

البته ما همچنان خوشبینیم و میگیم که بسته شدن سرور باعث شده از اسمون منبع بیاد تو ناتار

ببین کار ندارم پلیر دژکوبی و بازی تون در اون حده ولی خدا عقل داده فک کنی بعد حرف بزنی دلیل نمیشه مارم مثل خودت ببینی!

از نوع نگارشت معلومه یکی بهت گفته سرور بسته بوده اون تایم واسه اونه منابع جمع شده

توام یهو جوووو گرفتت گفتی بزار‌برم ضایعش کنم

اومدی یه چرتی گفتی که من نشنیده میگیرم:دی

به هرحال من همچنان خوشبینم اینا نعمات خدادایه و اصلا ربطی به پلیرهای بی تجربه که منابع میدن به ناتار نداره

پ.ن ۱۵۰۰۰ تولید گندم در یک ساعت ؟! اونم فیدر؟!

• سلام به همه دوستان عزیز در جامعه بزرگ تراوینی اسپید ترا..

یه مقدار جو فروم ملتهب بود و سعی کردم بیشتر خواننده باشم و امیدوارم پست اسپم محسوب نشه

اول اینکه عید بزرگ و مقدس روش هشانا رو بر شما تبریک میگم و آرزومندم همه انسان ها با ها دین و آیینی همواره پاک سرشت و سرشار از صلح و صفا و صمیمیت باشند

و امیدوارم

همیشه در زندگی هم چون ماه زیبا بدرخشید و در قلب هایتان نور خداوندگار روشن باشد💓💚

دوم اینکه دوستان همه حرفه ای هستید و من به عنوان عضو کوچک تر شما و برادرانه از شما تقاضا دارم همگان در نهایت احترام و در چهار چوب قوانین اخلاقی با هم کل کل کنیم و یادمان باشه این بازی بیش نیست و امروز رقیب هم و فردا دوست هم..

این دوستی ها است که ماندگارند و خوبی به به جا می‌ماند.

پ ن ‌:یه امروز نبودم 12 صفحه فروم 😲.. سایت مگه چند ساعت رفت دست تعمیر..

پ ن: بهنام 😂 خیلی دوست دارم.. فکر کنم بهنام تو امرداد مسول جنگ های روانی و استراتژیکه.اصن میگرده با الک تو قیمه دنبال ماست ها.. 😄

پ ن :یه تحلیل ریز و آماری یدی در دست آماده سازیه.. جالبه فکر. کنم...

پ ن :ولی جدی چه حکمتی هست امرداد هر وقت بازی میکنه یه کپ میره وسط ساید...جادو جمبل میکنید یا خاک جنوب شرق گیرایی داره..

پ ن :امید تایتان به مقدار فکر کنم تحلیل هات کلا داره عکس میشه.. مساله این است بودن یا نبودن

روزگار بر همگان خوش💓

Dr.navid

رکسان سوار خسته. 😶

• والا چند تا از بچه ها که جنوب شرقن مرتب از من درباره غارتای شمال غرب میپرسن. من چند بار از صفحه حملات اتحاد عکس دادم که واحه ناتار بود. ولی بازم قبول نکردن

حالا تو هم میخوای باور نکن. ولی واقعا این غارت داره از واحه و ناتار میاد.

• والا چند تا از بچه ها که جنوب شرقن مرتب از من درباره غارتای شمال غرب میپرسن. من چند بار از صفحه حملات اتحاد عکس دادم که واحه ناتار بود. ولی بازم قبول نکردن

شاید الان از ناتار و واحه بیاد ولی شکی درش نیست که اول سرور از مولتی برای بالا کشیدن اکانت استفاده شده که الان انقد تروپ دارین که انقد غارت کنید

شما اگر عکس بده هستین از اون ۲تا اتحادی که چند روز پیش بچها تو فروم نام بردن و اسکرین خواستن از غارتش عکس میدادین

بچه های شمال غربی چقدر یه قضیه تکراری رو! توضیح میدید؟!!!

اعتقادی به ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ ندارین؟!

بابا سرکاریه! 😅

خود دوستانم میدونن اوضاع اکانتای سرور چند چنده فقط میخوان فروم نخوابه و بحثی در جریان باشه هرازچندگاهی یکی میاد میگه

"اه یادمون رفته چندوقته، مولتی های شمال غرب در چه وضعن؟!"

فروم 22 صفحه میره جلو!!! 😂😂😂

اگه شماهم حرفتون نمیاد راحت میتونید این قضیه رو دایورت کنید از همین لحظه و خلاص! البته خود شماها هم شاید توی سرور بدون زد و خورد و صرفا کشاورزی (سیستم تراوین حرفه ای ها!) حوصلتون سر میره دنبال یه کسی میگردید باهاش کل کل کنید و همدیگه را بذارید سر کار! 🤦‍♂️🤣

اگه گزینه دوم درسته که هیچ باهم مشغول باشید و سرگرم، من مزاحمتون نمیشم 😉

همگی سلامت باشید و دلخوش 😘