نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود محسن عزیز خواستم یه چیزی بگم سوتفاهم نشه من نه با سایدی مشکل دارم نه باکسی حتی این دوست عزیزمون که کلا همدیگرو دیسلایک میکنیم و ممکنه در آینده سایدمون با هم متا کنه یا نه

ولی کلا با پستهاشون موافق نیستم خدایی نکرده از دست ما ناراحت نشی برادر بهنام.

خلاصه اینا نظر شخصی بنده هست و با کسی مشکل ندارم کلا سعادت نداشتیم تا حالا چه قبلا تو آی آر چه بعدش که لاک شد و دژکوب ران شد با آقا بهنام و تیم آمرداد رودرو وایسیم امیدوارم اینجوری که دارن تو فروم شاخ و شونه میکشن اگر متا نکردیم و مقابلشون بودیم واقعا شاخ باشن و ما هم بیشتر از بازی لذت ببریم (متا با من پلیر ساده نیست با لیدرهای سایده)

پ. ن:دوستان فارغ از بازی معنی این آمرداد رو میشه بگید ممنون میشم

• تیرداد جان باز دمتگرم به نظر من عادلانه تر از مدیر تاپیک های دیگه عمل میکردی با اینکه تحت فشار بودی گه گداری یه ویرایش میزدی پست هامو مدیرهای دیگه کلا پست هامو دیلیت میکردن و اکانت هارو بن فور اور فقط به دلیل انتقاد

اون سرور به من چسبوندن که از طرف شمال غرب اومدم توو شمال شرق اکانت زدم که بازی خراب کنم در صورتی که خداییش اصلا اینجوری نبود اکانت ساختن و تیم اوردن من اون سرور فقط سر کل کل با پیمان بود اینکه اون سرور من از ان دبل ساپورت شدم درست نبود فقط از لحاظ دف فرید و سارنگ و محمد کوماتسو و کمیل از ان دبل واسه من دف فرستاده بودن اونم رفاقتی بود یک بار هم ام ام نشد دفی واسه من بیاد از اونجا

تعداد زیادی دف هم از خود شمال شرق بود که رفیق های خودم بودن تعدادی هم از سایدهای دیگه به قول یکی از بچه ها میگفت هرکی مشکل گندم دف داشت میگفت بفرستین کپ مجید پارکینگ خوبیه لاست هم نمیده من کل گندم اون دف و از رید الدرز تامین میکردم کنارش همرم میکشیدم چون مولتی هامو برده بودم شمال غرب داشتم همرهای اونجارو چاق میکردم تعداد زیادی هم حیوون گرفته بودم با قفس

در مورد کاتاها که دیفالت هامون یه خونه ای همدیگه بود شما حمایتتو تمدید کردی من تمدید نکردم بعد از حمایت اومدی بیرون انبار منو زدی فکر کنم از12 شد7 انبار غذا از 15 شد12 شما پوش شدی یا منابع خریدی از تراوین پلاس نمیدونم چون بعد از اون کاتا ها نامه ای که من زدم مولتی هانتر شما دو روزی بن بودی بعد یه پانیش سنگین هم خوردی بعد که آن بن شدی اتک های من شروع شد که بعد از چند روز بعدش با البرز رفیق شدیم

اون همرهایی که زدین پشت امیر ردی دمپایی نبودو :d

تیرداد جان حالا هرچی بود گذشت من اون سرور نهایت واسه 1ماه برنامه ریزی کرده بودم بعد شد 3.5 ماه من یه گیمیرم چه تراوین چه بازی دیگه قرار باشه بازی کنم براش هزینه میکنم که لذت بیشتری ببرم کلا همه گیم ها جوری طراحی شده که باید هزینه کنی الانم فیفا21 بیاد همون هفته اول میخرم که اولتیمیت بازی کنم برای همین هیچوقت از هزینه و تایمی که برای بازی میذارم ناراحت پشیمون نیستم

موفق باشین

• دکتر شما جز اینکه خشتک خودت رو جر بدی یا به خشتک بقیه گیر بدی ! تخصص و فضایل دیگه ای هم داری یا نه !

طرف اومده یه ده زده صرفا تو جنوب شرق ! وضع اعصابت اینه بیاد 5 کی گرزی بکشه !! احتمالا میخوای بری در محلشون عربده کشی !!!

استاد لایکت رو دوست داشتم

آفرین باوا تحلیل گر ی دهکده زده وای وای چه کار خفنی قربونش برم:)

خوبه میگی طرف زده فردا اومد زد قدمش رو چشم میزنه ما هم یا دف میکنیم یا نه بحث اینه چیش به شما دوتا هنرمند.هنر شما چیه

حرف زدن؟طرف خودش زبون داره کار شاخی هم تا حالا نکرده فقط دهکده زده و کپ کرده که صفر نشه دف هم ریخته توش نمیدونم این خوشحالی که شما دارید انگار واندر صد کردین عزیز حداقل بذار خفت کنه بعد اینجور پرچم بگیر بالا هنر اینه بتونه با دهکده که گرفته حرکتی بزنه

فکر میکنی عصبیم؟شاید این دروغی که میگی راست باشه

لحن من واسه بچه ها شمال شهر اینجوره فوفولی که بهش بگی خشتک میگه توهین کردی دیگه مسلما اینجور پخ کنی میترسه

• درود بر تمام دوستان

دوست عزیزی که هی میگی فلان جنس انقدر چکش خرد بزن بزن کسی جز من چکش نمیزنه اسم رو ببر جای تیکه انداختن

توی این فروم به احترام خیلی از دوستانی که تو ساید ها دارم و رفیقام هستن به کسی تا حالا نه تیکه انداختم نه توهین کردم

به خصوص با دوستان داخل ساید nw به عشق و احترام خیلی از بچه هاتون

مصطفی محسن ممد سکولار ممد قلقلی میثم سامان و مهدی و دوستان دیگر

اما نمیدونم شاید لیدر هاتون نگفتن با هرکس مثل خودش صحبت کنین

یه بار اکانت رضا خان توهین کرد گفتم اککی

حالا هم این

من هم بلدم تیکه بندازم اگه بناس از اخلاق خوبم این حرف ها و تیکه ها به من گفته بشه

دیگه من هم همجون شما دوست عزیز صحبت کنم

به قل تورک ها پولگم وار زوروم وار میتونم چکش میزنم میتونی بزن نمیتونی صحبت نکن وگراجعبش بشین سر جات سری بعدی روی دیگهیی ار منو میبینی موقعی که ریپلایت میکنم

از تمام دوستان پوزش میخوام برای این لهنم

همچنان همه دوستان داخل فروم احترامشون بر من واجب هست

پ.ن سامان قهرمانم رو چرا کشتی :( خون بهاش رو باس بدی

من حلالت نمیکنم :دی

• درود

بعد یک مدت وقت کردم فروم رو بخونم که با کمال تعجب دیدم هکر های سوپر مولتی دار سرور اسپید برای حضور تو این سرور اعلام آمادگی کردن.

خواهشی که از ادمین محترم دارم اینه که تا دیر نشده و کار از کار نگذشته تو این سرور مثل سرور اسپید، قوانین مربوط به هک و همچنین مولتی رو آپدیت کنن.

این تصویر هم از جلسه هفته قبل زئوس بدستم رسیده:))

بعد سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که اینجا هم قراره وسط بیابون مسکن مهر بزنید مثل سرورهای قبل؟

پ.ن: آره فتوشاپ بلد نیستم :دی
    پ.ن: آره یک اکانت گول رجیستر کردم چند روز پیش تو یک سایدی خیلی همیجوری، هنوزم تحت حمایتم نمیتونید کاری بکنید باهام :))
    پ.ن: آیدین دلم برای دعواهامون خیلی تنگ شده بود :ایکس
    پ.ن: دیدم اکانت موناکو در نهی مولتی بازی پست گذاشته خواستم بگم مث اینکه خودش از اول سرور تا الان یکی دوبار سر پوش کردن پانیش خورده =)))))))
    پ.ن: دژکول؟ یا دژکوب؟ مساله این است!

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• سلام و عرض ادب

این پست صرفا نظر شخصی بنده است ....

خدایی چندتا سوال رو پیش خودتون جواب بدید بعد قضاوت کنید!

تا به حال به جز چندتا شهادت، سند دیگه ای هم دیدید؟!

لطفا پست های منو مجدد بخون ابوالفضل جان ...

من نه در پست تاپیک آمادگی نه در این تاپیک قضاوت نکردم و حکمی صادر نکردم ! از کجای حرف های من قضاوتو برداشت کردی ؟

اگه مطمئن میشدم که ادمین دخالت میکنه به نظرت به بازی در این سرور ادامه میدادم؟؟؟!!!

================================================================

ولی اینا رو الان گفتم که یادآوری کنم هیچوقت بدن وجود مدرک مستدل و منطقی ، نه قضاوت کنید و نه تصمیم بگیرید .

دوم؛

جناب تیرداد عزیز

لطفا این دو نقل قول از خودمو مجدد مطالعه کنید :

2 : دخالت ادمین در روند بازی : با خوندن فروم سرور های گذشته متاسفانه چیزی دیدم که باور نکردم و بعید میدونم از مدیریت محترم که چنین کاری کرده باشن و یا در این سرور بکنن و فکر میکنم بیشتر جنبه تخریب این سایتو داشت !

امیدوارم که یک سوتفاهم باشه و در این سرور به همه ثابت بشه که این ها اشتباه بوده ... وگرنه اگه در این سرور هم این اتفاقات بیفته قطعا سرور بعد بیابون خواهد بود .

من هیچگاه قضاوت نکردم ، در نقل قول اول که عرض کردم « فکر میکنم بیشتر جنبه تخریب این سایتو داشت» و در نقل قول دوم هم عرض کردم «امیدوارم که یک سوتفاهم باشه و در این سرور به همه ثابت بشه که این ها اشتباه بوده »

من قضاوتی نکردم و تهمتی نزدم و فقط شنیده ها رو بازگو کردم و یه جورایی یه نصحیت برادرانه به ادمین از طرف برادر کوچیکه بود . فقط عرض کردم اگر درست باشه این تهمت ها واقعا حیفه خدای نکرده این جمع و این بستر به خاطر این قضایا از هم بپاشه .

دوستان باقی سایدها لطفا صرفا بیننده نباشید تا جو فروم به سمت بدی پیش نره

به نظر من این حرکت بیشتر یک شواف تبلیغاتی بود و یا یک تله ی سیاسی ( هر دو مورد مثبته و جنبه ی منفی نداره ، پس منفی برداشت نکنید ) .

به نظرم دوستانم در آمرداد بهتر بود جای اینکه در این یک روز10 پست بزارن و این حرکتو نقد کنن در عمل این حرکتو نقد میکردن و نشون میدادن این حرکت چه عواقبی داره و وارد این بازی سیاسی نمیشدن !

اساتید عزیز بیاید در مورد دف سازی یکم صحبت کنیم ببینیم نظر ها و سلیقه دوستان چجوریه

بنظرتون در حال حاظر بهترین پونت دف و ترکیب دف چیه

بترین پونت دف آنویل برای کدام نژاد هست

و بهترین دف شناور بهتر با کدوم نژاد باشه

اشکان جان به نظرم در تاپیک جداگانه بهتره در مورد این موارد صحبت بشه واقعا حیفه که این پست های آموزشی در این حجم پست های کل کل گم بشه ...

پ.ن این اکانت sw team رو کسی گردن نمیگیره؟

متاسفانه خودشم خودشو گردن نمیگیره و نمیگه کیه :دی

پ.ن :

ولی انصاف داشته باشیم، شرف داشته باشیم بدون سند قضاوت نکنیم و حکم صادر کنیم!

یکم درک داشته باشیم توی بازی یه عده، مجددا تکرار میکنم معلوم الحال نفتیم!

این بازی برای من اونقد ارزش نداره که شرف و انصاف و درک من زیر سوال بره ...

کوچیک همه یوسف

• سلام

من شما رو نمیشناسم اصلا

در مورد مولتی بازی هم بار ها صحبت شده و بحث بی فایدس

مولتی می تونم و میسازم

تو هم می تونی بساز

حالا که اینجوریه کل وی پی اس های سرور 3 ایکس و پروکسی ها رو میارم اینور کل ساید اس ای رو تبدیل به مولتی می کنم... (واسه دف ساز ها هم مولتی می کشم)

تا کور شود هر انکه نتواند دید!

• آخییی مجید آخیل ، ما هروقت تو گروهمون میخوایم جوک بگیم یه پاش تویی :دی

دلبندم شما پتانسیل ساید شمال غرب رو آوردی تو یه ده تو شمال شرق خالی کردی، چندماه زیر گندم منفی زحمت کشیدی،دفاع و منابع شمال غرب رو بلوک کردی، سعی کردی مارو تحریک کنی که چندتا همر بگیری ازمون، اما ما نشستیم به زحماتت خندیدیم و تلاش های بچه گانه ت رو مسخره کردیم، سر فرصت و در بهترین زمان هم زحمات خودت و شمال غرب و توتال اون زمانشون سارنگ رو بر باد دادیم :دی تهش هم خودت مجبور شدی حذف کنی ، هم شمال غرب بعد از چندتا تغییر توتال :دی و بن شدن اکانت ها با سه تا کتیبه مجبور شد خدافظی زودهنگام کنه:دی سرور رو هم ما بدون جنگ بردیم،

و اما حرفات رو با سه تا عکس جواب میدم:
    1- پیمان گفت یه هفته هم نمیتونی دووم بیاری؟ نخیر عزیزم ، قرار بود شما مید گیم رو نبینی که ندیدی، (پیوست پست پیمان)
    2-شمال شرق رو غارت میکردی؟؟؟ آخی، پس این عکس 500 کی غارت توافقی از شمال غرب اشتباهه؟ (پیوست عکس غارت نیم میلیونی از شمال غرب )
    3-در مورد همر امیر ردی، هر همری تو شمال شرق ، برای مجموعه شمال شرق بود، اینکه دوستان شما زحمت خرید و فروش میکشیدن باعث نمیشه مالکیت اکانتهای الدرز مال شما بشه، اکانت تو ساید ما خریدین، ناراحتی همرش رو زدیم به خودت؟ :دی
    4- اردشیر نگفت حذف کنی عزیزم، اونجا که برگشتی شمال غرب دیدی یکم دیره بشینی نرمال بازی کنی، با یه چشم خون، یه چشم اشک و قلبی شکسته خدافظی کردی (پیوست نامه خدافظیت) چقدر دلم واست سوخت اون زمان، یادش بخیر، خیلی دلت شکسته بود :دی
    5-الدرز یا همون ACE سابق هروقت اراده کنه 300-400 تا پلیر داره، ایشالا یه روزی تراوین رسمی راه بیافته، دوباره استارت میزنیم و بازم پیمان میاد و بهتون میگه شما به مید گیم نمیرسید، 400 نفر تمام قد پشتش هستن که حرفش عملی بشه و شما میدگیم رو نبینید،

- فقط پ.ن تو حرف دل من بود
    - تاریخ عضویت پیمان رو :دی 11 سال و 7ماه پیش

• با سلام و احترام ؛

راجب مشکلاتی که دوستان عزیز گفتن و نقد هاشون :

اثر هنری به روزی 5 عدد محدود شد

ماجراجویی الگویه بهتری را استفاده میکند

اکانت جانشین پس از 14 روز حذف میشود

ناتار ها به مراتب بهتر شده اند

سرعت قهرمان هون با سواره +۳

ثانیا عزیزانی که مشکلات یا باگی رو مشاهده میکنند لطفا‌به مولتی هانتر بازی‌گزارش کنند

بدون گزارش چیزی مشخص نیست که رفع بشود

تا به اینجا چندین بات و اسکریپت بسته شده

و با اکانت های متخلف‌ برخورد شده

از این پس هم به همین شکل خواهد بود.

ویو بیلدر‌به بازی اضافه شد.

آپدیت هم اکنون به پایان رسید میتوانید وارد سرور بشوید.

پینوشت : بحث و اتفاقات هر سرور در‌تاپیک مربوطه محفوظ خواهد بود خواهشمند است در ‌هر تاپیک بحث مربوط به همان سرور را انجام بدهید.

با احترام

• سلام بر همه عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه

یه بار اکانت رضا خان توهین کرد گفتم اککی

اشکان جان از نظر من شما بازیکن قابل احترامی هستی و اگر اینطور برداشت کردی که توهینی از جانب من صورت گرفته من همینجا از شما و کل عزیزان تو سرور عذر خواهی میکنم .

برداشت آزاد

خوب میرسیم به اتفاقی که امروز افتاده : چیزی که مشخصه اکانت امپریال دهیو داخل منطقه استراتژیک SE میزنه و با استفاده از اپدیت جدید

تراوین یعنی ذخیره کردن منابع داخل هیرو (حدس میزنم 150کی باید ذخیره بوده باشه) شروع به اپ کردن اون ده میکنه (کپشم میکنه:D)

( باید یه خسته نباشید بهشون گفت ) ولی چیزی که تو ذوق میزنه عدم هماهنگی تیم امرداد و تلفات هیجانی اولیست که با پست های

وزیر امور خارجشون تناقض داره و منو یاد این جمله میندازه (فاصله حرف تا عمل ادعاست).

اما چیزی که نظر منو جلب کرده اینکه چرا Se ?! ( بنظرم هجوم فرومی این ساید به nw می تونه دلیلش باشه و ممکنه سرانجامی بد و زود هنگامیو برای این دوستان به همراه داشته باشه و باید فکری به حال شخص نگارنده سایدشون داشته باشند کماینکه پلیرای قدیمی زیادی بعد از ir

در سایت ها مختلف منجمله دژکوب بازی کردند و الانم در سایت نو ظهور اسپید ترا در سایدهای دیگه در حال پلی دادن هستن)

در اخر هم زیاد دور نشو دلمون برات تنگ میشه

شد ز غمت خانه سودا دلم در طلبت رفت به هر جا دلم

در طلب زهره رخ ماه رو می نگرد جانب بالا دلم.(مولانا)

شب و روزتون قشنگ

پ.ن: این حرکات بارها تو تراوین دیده شده گاهی موفق (benito) گاهیم ناموفق (مجید عزیز)

پ.ن: راستی تو این سرورا کتیب ها کجا میان!!!!

پ.ن: رسول فرومتو درست کن ^^

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 8 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• سلام

ببخشید اون سرور شما کدوم اکانت بودید و این سرور کجا هستید؟

====================

بهنام تو چطور 140 تا مولتی برای شمال غرب پیدا کردی؟

خودت چند روز پیش امار 15 کراپ و 9 کراپای شمال غربو دراوردی. کلا 100 تا بود.

• سلامي به لطافت پماد خدمت شما اشكان جان عزيز ❤️

برادر من چه توهيني كردم بنده البته اگه منظور شما من باشم!

تيكه رو واقعيتش اگه دقت كرده باشيد بچه هاي خودتون انداختن ماهم جوابشونو داديم اتفاقاً چون ليدرامون گفتن با هركس مثل خودش صحبت كنيد اينجور جواب هايي ميشنويد ماشالله همه ليدرامونم ميشناسيد كه شما...

در رابطه با چكش هم كه عرض كرديد بزن برادر! به من چه ربطي داره؛ نوش جونت؛ داري بزن! گوشت بشه به تن قهرمانت...

در اخرهم اگه صحبتي كردم به شما برخورده عذرخواهي ميكنم شخص حقير كوچك تمام پليرهاي قديمي هم هستم

پ.ن: اين به درخت ميگن :)

• سلام

ببخشید اون سرور شما کدوم اکانت بودید و این سرور کجا هستید؟

اون سرور BlackRose ،
    سرور دژکوب بازی نکردم ، این سرور هم نیستم ، فقط فروم رو میخونم و یکم سر به سر رقبای قدیمی میزارم ، اگه اشکال نداره؟
    اگه سرورهای قدیمی تر بازی کرده باشی هم با همین اکانت تو فروم بودم باید یادت باشه،اگه نه دوستاتون قطعا یادشونه :دی

• کمیل بزرگوار

حالت چطوره ؟ !

ما بهتریم یا دژکوبیا راستشو بگوو :دی

اون امار فدات شم برام 15 گندمی ها و 9 گندمی ها هست

ماشالله سایدتون انقدر پیگیره در مولتی ساختن ، تا هفته پیش که داشت رجیستر میکرد داعم

یه اتحاد 52 نفره دارید

یه اتحاد 47 نفره

یه اتحاد 56 نفره

یه اتحاد 10 نفره ( اینم انشاالله به همت بازوی پرتوانتون تا اخر هفته میشه 60 نفر )

جمع کل : 165 اکانت

حالا

از این 165 تا فقط 110 تاش مصری هست .... توجه کن یه چیزی حدود 66% ساید مصری و مولتیه :)))))

فقط خودت کمیل جان 2 تا مصری رو بردی بغلت :) تازه شما رو من میشناسم و میدونم پلیر درستی هستی ... با دست بازی میکنی 2 نفر کنارت داری ووای به حال بقیه !

حالا به قول اون ش غ ایی که میگفت " هر مولتی لزوما مصری نیست با یه حساب کتاب چیزی حدود 140 اکانت مولتی دارید "

پ.ن: والا من اگه میدونستم یه 6 گندمی گرفتن انقدر هیجان داره و دور افتخارو و سرود ملی خوندن داره ! منم سعی میکردم این لذتو از دست ندم اول سرور :) حیف شد....!

پ.ن: ولی من هنوز نفهمیدم کسی که خاک پای شمال غربه چرا با مولتی اکانتش و با نژاد توتن رفته 150% گرفته ولی بقیه 7 گندمی گرفتن ! هنوز به این جواب نرسیدم :دی

• پ.ن :

این بازی برای من اونقد ارزش نداره که شرف و انصاف و درک من زیر سوال بره ...

کوچیک همه یوسف

سلام یوسف جان مجدد

داداش شما بزرگواری 🌹😘

ولی انصاف داشته باشیم، شرف داشته باشیم بدون سند قضاوت نکنیم و حکم صادر کنیم!

یکم درک داشته باشیم توی بازی یه عده، مجددا تکرار میکنم معلوم الحال نفتیم!

در پناه حق

من غلط بکنم به افرادی مثل تو و صادق پارتیزان، دوتا از عزیزترین رفیقای تراوینیم بگم بی انصاف و بی شرف که این قسمتش رو بلد کردی!!! 🤦‍♂️

نمیخواستم بازش کنم چون اونطوری گیراییش بالاتر بود ولی چون سوتفاهم شد میگم!

اون پست مخاطب خاص نداشت! و یه توصیه برادرانه عمومی بود!

اگه به صَرف افعال آخرین بند پستم هم دقت کنی از افعال اول شخص جمع استفاده کردم! که خودم و جمعی رو شامل بشه!!!

شما دو بزرگوار رو مخاطب گرفتم که اگرم بهتون برخورد بدونم اینقدر باهم صمیمی هستیم که میتونم دلخوری رو برطرف کنم وگرنه روی صحبتم اول از همه با خودم بود که قضاوت نکنم کسی رو بر اساس یه تعداد ظن بی سرو ته! و بعدش هم توصیه به دوستانم که اونام نیفتن توی این بازی و شانتاژی که راه افتاده!!!

وگرنه بازم تکرار مجدد

من غلط بکنم همچین جسارتی به شما بکنم سردار 🙈😊

اشکان جان ارادتمندم داداش

آقا همونطور که بچه های دیگه هم گفتن تو عزیزی و قابل احترام ولی اگه دقت کنی به پست های اول سرور تا امروز متاسفانه چندتا از دوستانتون مثل بهنام و تک شاخ و ... کل کل و شوخی رو با تیکه و تمسخر و تحقیر اشتباه گرفتن!

این قضیه چکش زدن هم متاسفانه اول بهنام شروعش کرد! مثل خیلی چیزهای دیگه!!!

و من از تو و سعید و سید که میشناسمتون عاجزانه خواهش میکنم جلوی رفقاتون رو بگیرید و بهشون بگید این نوع صحبت کردن ها نتیجه ای جز عاقبت اتحاد زئوس نداره!!! و جو فروم رو میکشونه به سمت و سویی که همه توی چهار ساید بدشون میاد و دلخور میشن و ...

اون ها هم اول از متلک ها و تیکه های همین شکلی شروع کردن (دژکوب یا دژکول!) و خیلی دیگه که میتونی برگردی از اول فروم رو بخونی متوجهشون میشی! و تهش رسیدن به نثار کردن فحش خواهر و مادر به همدیگه وگرنه هیچ آدم عاقلی شب نمیخوابه صبح پاشه به یکی دیگه فحش ناموس بده! دلخوری ها از یه جا شروع میشه و کم کم اوج میگیره!!!

ارادتمند همگی رفقای گلم در چهار ساید 🌹

• به کسی که شیراز زندگی کنه میگن شیرازی

به کسی که قزوین زندگی کنه میگن قزوینی

به کسی که دژکوب بازی کرده باشه میگن دژکوبی

و‌...

وقتی دژکوب بازی کردنو فحش و توهین میدونی برای چی بازیش کردی ؟

دوست عزیز‌ جنوب غربی واژگان توهین و تحقیر برای شما باید از اول بازنویسی بشه متاسفانه

من نه به کسی فحش دادم

نه توهینی به کسی کردم

منم از شما عاجزانه خواهش دارم اگه این حرفا به روحیه لطیفت ضربه وارد میکنه

بازی نکن !

در ضمن کسایی هم که فحش میدن و اینجا رو با چاله میدون اشتباه گرفتن با من یکی نکن

اگه هم توهینی و فحشی از من دیدی پایین پستم سمت چپ میتونی گزارش کنی

مثل ما که گزارش میکنیم پست های ش غ ایی ها پاک میشه و بن میشن

من نظرم اینه شما واسه هدفت که نبردن امرداد هست تلاش کنی به بقیه کاراش کار نداشته باشی

• با سلام مجدد

یه سوال ازت دارم . چه تفکری پشت انتخاب وزارت خارجه بوده ؟

عزیز حقیقتا بهنام برای شما انتخاب نشده و از اونجایی که شما مولتی بازید (برخلاف عنوان تاپیک) ، پس ما هم با زیر و رو کش ها کاری نداریم و آبمون تو یه جوب نمیره.شما مولتی بازی دوست داشتین میرفتین سرور همساده نه اینجا واسه بقیه قلدر بازی در بیارین و از زور و بازو مولتیتون حرف بزنین.اگرچه اوج هنرتون رو توی زدن یه فیدر 6 کراپ و نهایت رید دهای اطراف نشون دادین !!!

به طور مثال کدوم منطقی ، نگرفتن کپ شمارو تایید میکنه؟

• منطقی که میگه اگر این نگیره یه مصری هست جاش کپ بگیره. (پلیر ضعیف ، پسرخاله ، همسایه ، همکار و هر چی شما بگین )
    • یه نکته دیگم هست که بحث نوب بودنه که دیگه منطق تو کار نیست :)

شما روی چه منطقی لیدر شمال غرب شدی رو ما هم نمیفهمیم ، اخه خیلی غیر دژکوبی اونجاست !!!
    بینام جان میدونی تو منو یاد کی میندازی؟امین ونوم :)

ضمنا بی نام جان سرور نرمال حداقل 230 روز هست گل من.مام یا اکثرا شیرازین یا شیرازی طور رفتار میکنن یا در حال تطبیق با نظام شیرازیا هستن

یادمه روزی 50 60 دیفالت ما چیف شد سرور قبل.منتهی همون سکوت ما جوری بود در بازه های مختلف (قبل کتیبه ، بعد کتیبه ، قبل نقشه و ... ) هر کی دنبال بهونه بود واسه فرار !!!

دوست من دقیقه 10 بازی گل بزنی دلیل به بردت نیست.بازی 90 دقیقست پس صبور باش و تا دقیقه 90 صبر کن.بازی 230 روزه.منم قول میدم که ما تا خود نامه اخر بازیو نبینیم بیخیال نمیشیم.از شمام قولی نمیخایم (چون راضی به اذیت شدنتون نیسیم) فقط هر جا دیدی سخت شد ، به همون وزارت خارجه ارتباط برقرار کنین ، آوازه آوانس هاش تو دنیا پیچیده :))) بلکه نیم نگاهی هم به شما کرد و امان نامه واستون صادر کرد

سپاس

پ.ن : نامیرا شما که حذف کردی ظاهرا.فک کنم زیادی اینجا واسه روحیه لطیف و نازکت خشن بود :)

پ.ن :‌ شمال غرب احیانا این اسم اکانت هاتون منکراتی نیست؟ماشالله به این همه فهم و شعور خانوادگی فردی که این قدر خلاقه تو انتخاب اسم اکانت

پ.ن :‌ اسم اون پلیر های این اکانت هارو لطفا معرفی کنید مام اشنا شیم یا شایدم اسم واسه مولتی کم اوردین :) کدومه ؟!!!!

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• داداش رجوع کن فروم سه ایکس خودتون جواب دادین این اکانت ها مولتفی نیستن پلیر ضعیف روشن داره بازی میکنه تاکید می کنم پلیر ضعیف و کم تجربه و تا به پای ما و شما برسن و بتونن اسم کپشون رو عوض کنن و از مولتی بودن بیان بیرون خیلی کار داره باید بهشون فرصت داد به این بازیکن های ضعیف !!! ( شرمنده کل مطلب رو ریپلای نکردم دلیل بی ادبی نیست ) 140 نفر خیلی زمان می بره که هماهنگ بشن با کل تیم امید خدا عمری باشه یاد می گیرن و در خدمتتون هستن .

با تشکر

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• اون سرور BlackRose ،
    سرور دژکوب بازی نکردم ، این سرور هم نیستم ، فقط فروم رو میخونم و یکم سر به سر رقبای قدیمی میزارم ، اگه اشکال نداره؟
    اگه سرورهای قدیمی تر بازی کرده باشی هم با همین اکانت تو فروم بودم باید یادت باشه،اگه نه دوستاتون قطعا یادشونه :دی

بلک رز اکانت پیمان نبود؟؟ یادمه یه رز داشت تو اسم اکانتش

اگه همبازی پیمان هستید سلام منو بهش برسونید حتما.

بچه های الدرز یه سری خلط مبحث میکنن برای اون سرور. در حالی که با پیمان و موکسی و ایدین و ... خیلی از بچه های شمال غرب اون سرور رفیق شدن. شمال غرب اون سرور چند تا تیم بودن. اول بچه های ما بودن. بعدش چند نفر از تری داتیا اضافه شدن و بعدش هم چند نفر از زئوس. که دم کتیبه با هم مشکل خوردیم. بعد کتیبه تری داتیا و زئوس زودتر حذف کردن و رفتن و ما چند روز بعدش. اونی که شماو الدرزیا بیشتر باهاش مشکل داشتید بچه های زئوس بودن. و هنوزم فکر میکنم اون مشکل ادامه داشته باشه. در حالی که از بچه های ما فکر میکنم کوماتسو هنوز با موکسی ارتباط دارن. من با ایدین و احسان و ایرج یه سرور همبازی و رفیق شدم (که با همین بچه های امرداد متحد شدیم در نهایت) البرز و سارنگ چند سرور در کنار هم بازی کردن. با یونس چیکو چند بار مسافرت رفتیم و خیلیای دیگه ... راستش اینکه همه رو به یه چوب میرونید زیاد جالب نیست. داستان اون سرور زیاد باز نشه جذاب تره.

سلامت باشی.

اینجا هم خوبه. اونجا هم خوب بود. مهم کار تیمی بود که هر دو جا خیلی خوب بودن به نظر من.

ولی اینطور که تو میگی شمال غرب کلا 20 تا پلیرم نداره که.

• اون سرور BlackRose ،

آقای پیمان کینگ هکتور همون سرور بهت ثابت کردم اگه ادمین و مولتی هانتر مثل مهدی خ پشتت نباشه هیچی نیستی قبل فیلتر مهدی خ سرورهارو برات در میاورد توو متینگ های فرحزاد

سرورهای سورنا دیدی از این خبرا نیست سورنا ده تا مثل تو رستورانتو میخره آزاد میکنه

الدرز مجموعه اتحادهای آیس تری دات والس و بقیه کلاسیک بازا بود حالا اینکه هم جمع شدن شمال شرق به خاطر شخص ممد موکسی بود نه موجود عقده ای و چندش آوری مثل تو که الان همه چیو میزنی به اسم آیس
    اون لینکی هم که گذاشتی نان کپ منه توو ان دبل که دارم توافقی رید میزنم شات همر کپمو که توو شمال شرق بود بذار که از ان دبل 1دونه رید زده باشم

هر وقت سرور رسمی آی آر باز شد بیا تو هستی منم هستم کل آیس هم جمع کن باز میام وسط ان ای ببینیم به کجا میرسی مرد حسابی همون سرور تا 30 روز اول سرور جرات گفتن اسم اکانت نداشتی تنها کارت این بود صبح که بیدار میشی یه فیک بذاری رو کپ من