نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام،
    درود ویژه به اشکان سرلشگر عزیز، مرد اخلاق مدار

یکم بریم صحبت های دفاعی وار کنیم، (من صاحب نظر نیستم ولی صاحب نظرانو دوس دارم)

در مورد اینکه دفکورد به بحث های جنگی بازی کردن کاری نداره، اگه درست برداشت کرده باشم خیلی مجزا دونستی این بحث ها رو
    به نظر من یه دفکورد باید دستی بر آتش داشته باشه حداقل از دور به بحث جنگی بازی کردن، خیلی از تاکتیک های دفاعی، ترکیبی از دفاع و حمله هستن

دو حرکتی که خیلی به کار دفکوردها میاد:

1. Counter Attack(حمله متقابل بعد از لانچ شدن اتک مهاجم با اهداف مختلف ...)

2. Catch Up (افتادن پشت نیروهای مهاجم زمان رسیدن به ده خودش)

که البته رسم شده که به حالت دوم میگیم کانتر اکثرا به اشتباه و اولی رو هم براش اسمی نداریم خیلی مواقع.

اینها یه بخش جزیی از کارهای بود که دفکورد میتونه انجام بده و فاز هجومی داره که البته پتانسیل مناسبی باید در اختیار دفکورد باشه تا بتونه بدون دغدغه کارشو انجام بده و البته هماهنگی بالا با تیم آنالیز و پلنری

و اینکه خیلی از پلنرهای خوب امروز، یه روزی دفکوردهای خوبی بودن و خاک دفکوردی خوردن یا حداقل تسلط دارن به اصول دفکوردی، یه دفکورد خوب میتونه یه دفکورد دیگرو گیج کنه و تشخیص اهدافو سخت ... و البته نظر پلنر مدافع توی بحث دف هم میتونه تعیین کننده باشه این دوتا خیلی مرتبطند با هم

در مورد مباحثی که مطرح کردی قبلا توسط آیدین عزیز (کم پیداست جدیدا نگران شدم) به بحث گذاشته شد و چند نفری نظر دادیم،

یه موضوع بحث برانگیزش کتیبه جنگ بزرگ بود که آیا میشه دفسازها سهمی ازش داشته باشند یا نه!

و یه سوال هم خودم دارم چون گول انتخاب کردی چلنجی نداشتی بین مصر و گول و چطوری به گول رسیدی؟

• سلام شاگرد!

من که کلا نمیفهمم چی میگی!

الان اصلا کار به امپریال ندارم

یه جور میگی کار خوووووووووب رو باید تحسین کرد انگار چی کار کردن!

مثلا الان ما تو جواب به گان هیرو با مارس بگیم برید یه 6 گندمی تو ش غ بگیرید ! فک میکنی واسه اونا خیلی سخته این کار؟ بعد بگیرن ش غ میتونه صفرشون کنه؟

من برای چی باید بزارم گان هیرو همچین کاری کنه؟

به ماهان یا کسری بگم ده بگیرید که امثال شما بیان تشویقشون کنن؟!

مگه ما مشتاق و کمبود تشویق داریم!

گان هیرویی که همه ده هاش تو ج ش باشه برای من بیشتره منفعته یا گان هیرو نصفه نصفه ! ؟

گند بزنم تو پتانسیل یه اکانت که چی بشه ؟

واسه هرکار باید ضررهاشو ببینی منفعتاشم ببینی!

ضررهاش:

-باید قشنگ دف ببندن بهش ... ! منفی بالا

-قشنگ باید ساپورت بشه از داخل ش غ پوش منابع ، نیرو ، ....

-هرجا رو ما خواستیم بزنیم قبلش 2 تا فیک میدیم بهش ش غ هم قشنگ مجبوره براش دف بفرسته صفر نشه ( قشنگ الان شده توف سر بالا ) بعد خود ش غ رو میزنیم!

-گند میزنه به پتانسیل یه اکانت خوب

منفعتاش:

-امثال شما تشویق میکنن

-احسانو 2 بار رید میده 3 بار دیوار میشه!

اگه منفعت دیگه هم داره بگو؟!

درباره مجیدم کلا جابجا میزنی پست تیردادو بخون ! مجید صفر شد خودش نرفت !

• سلام مجدد استاد

اینکه شما بخواید چجوری جواب این حرکت رو بدید خودتون میدونید !

ولی چیزی که مشخصه این اکانت با این حرکتش پتانسیلش رو تضعیف نکرده اکانتش کپ نداره چندین اکانت واسه ساپورتش تو شمال غرب کنارش هستن

الان از نظر شما استاد ! اینکه یه اکانت یه تک ده بزنه تو یه ساید دیگه یعنی نصف پتانسیل اکانتش رو برده یه ساید دیگه !!! این دلسوزیت برای پتانسیل هدر رفته اکانت مقابل شایان تقدیره بهنام جان

گان هیرو بخواد بره اونجا آیا میتونه کپش رو ببره ! یا باس فیدر ببره !! یه قسمتی از گندم منفی همون دفی که از شمال غرب میاد رو با کراپ نگه میداره بقیه اش رو هم با رید ! تو همون ده میتونه سنگ تراشی بزنه ! چون کپشه بعد سوپر همر توش نمیخواد نگه داره که استاد ! دف میلیونی جمع کنه

شما 18 تا دهکده دور و بر اون کپ داری اکانتی که ظاهران یه اتوبوس پلیر روش دارن بازی میکنند!

بعد استاد جسارتا سرور نرمال هست یعنی بعد میدگیم اگر خاله بازی نباشه سرور کلا اتک از روی همرها و کتیبه ها برداشته نمیشه که شما بخوای دو تا اتک بدی شمال غرب اونا تازه دف جابجا کنند دف رو فیکس میکنند دف شناور رو جابجا میکنند بعد استاد فکر نمیکنی طرف از همون جا دوتا تایم با رم از شمال غرب بزنه با چکمه رو کتیبه ها یا خاکستری فیک کاتا رو بخواد از اینجا بلند کنه یا بره تو اوج پلن شمال غرب 4 تا کپ بپرونه !

منفعتش به عرضه پلیرهای اکانت امپریال بستگی داره که زمان نشون میده داره یا نه (بنظر من دارن)

درباره مجید هم خودش هست × بیاد راجع به اون سرور لازمه نظر بده این چیزی که شما میفرمایید هم نیست

استاد دوست داریم

• سلام خوبی تیرداد جان

من این سرور به دعوت سعید و اشکان حدود 6 ساعت بازی کردم کنار امرداد باشم اول از همه دیدم بات نداره کار من نیست با اینکه بات نداشت 40تا 40تا میذاشتم صف ساخت نمیدونم هنوز این باگ هست یا برداشتنش بعد هم دیدم هنوز که هنوزه یه یه سری از امردادی ها دنبال قاتل بروسلی ان چشم دیدن مارو نداشتن اونحا منم اکانتو دادم به لقمان و رفتم کلا 1بار هم این سرور لاگین نکردم الان هم نه این سرور نه سرورهای بعدی قصد بازی ندارم اینکه شایعه کردن اسپید دارن حذف میکنن بیان نرمال شایعه ای بیش نیست

در مورد الدرز تا اونجا که من یادمه اون سرور سر کل کل با پیمان کینگ هکتور که گفت 1هفته هم نمیتونی دووم بیاری من اومدم شمال شرق و جزو اولین اکانت هایی بودم که 150% گرفتم بعد دیدیم نه تنها نتونستن اکانت منو صفر کنن من کل 20.20 رو فارم کردم و داشتم رید میزدم تپل غیر از البرز و که کلی تله ساخته بود دیفالتش بعد کلی زدن از الدرزی ها من خودم ده دیفالتمو دادم به یکی از بچه ها بیاد چیف کنه فقط کپم موند وسط ان ان ای بقیه ده های اکانت اصلی و مولتی ها رفت شمال غرب یه 150 هم اونجا آماده کردم جی بی جی اس هم 20 کردم شروع کردم به شارژ که تا بعد از کپ شدن هم شارژ باشه جی بی اس اون ده یه جورایی کپ نان کپ بود اون ده بعد چندین دهکده دیگه هم داخل شمال غرب داشتم که نان کپ بودن همر داشتن

اون سرور فقط کپ من صفر شد اونم بعد 3ماه اونم میگفتی چحوری شد که صفر شد

لرد هادی همر رفیق خودمو امیر ردی پسوردشو لو داد به ممد موکسی همرشو جلوزن کردن پشتش 6تا همر دیگه کوبیدن به کپ صفر شد بعد از 3ماه مهدی عشقی تونست کپ بگیره که الانم اینجا داره بازی میکنه اون سرور بقیه همرهای من سر جاش بود حذف هم اردشیر گفت حذف کنیم منم حذف کردم بعد داری الدرز و با کدوم تیم مقایسه میکنی تیرداد جان؟ الدرز حداقل 400تا پلیر داشت اون سرور

پ ن: بهنام جان اسپیدترایی بودن چه مزیتی به دژکوبی بودن داره؟

• در جواب دوستان کار اکانت امپریال کار درستی نبوده

دو کلام بهتون میگم ضرر کاری رو که کرده میبینه به عینه

بعد شما هم دستت میاد که کی چقدر پتانسیل داره کسی که میاد جلو هوای پشت سرشم باید داشته باشه خوب دف جمع کن عزیز

خشتک اکانتاتون رو سفت بگیرید و از الان منابع بدید دف شارژ کنید

وسلام

• چه اسم برازنده ای داری تو فروم عزیزم

داداش شما خشتک پاره نکن کف فروم نمیخواد حواست به خشتک باقی باشه

پینوشت: مولا بیا جمعشون کن هنوز هیچی نشده شروع کردن توهین:دی

• والا اگه قرار بود ما ده بگیریم ! همون تایم اول 150% های شمال غربو میگرفتیم ! 90% اشم میگرفتیم ... کپم میکردیم ! اونوقت مولتی های حضرات که بر پایه این مولتی ها اکانت های اصلی کپ نگرفتن ! سرشون بی کلاه می موند!

وگرنه اگه قرار باشه با واحه رید دادن و بدون کپ کسی همر بسازه که الان همه همر ساز بودن :)

اون که 150% بود واسه ما توجیح نداشت ...! اینکه یه 6 کراپه

بعدم حق با شماست اکانت امپریال و بقیه اکانت های ش غ وقتی بیسشون رو گذاشتن رو مولتی زنی و رید اونا واقعا کپ میخوان چیکار! ؟ به قول اون دوستمون ما هیچ ترسی نداریم کپ عوض کنیم چون کپ نداریم :)))

ولی در کل فازتو دوست دارم ، بریم تو 60 خونه ایی از مجموعه اصلی ده بگیریم ، توش دف بریزیم خیلی راحت با گندم منفی بالا ، یه همر توپم توش بسازیم یه 2ک هم کااتا کنارش بعدم شروع کنیم صفر کردن! به نظرم تو بشو لیدر شمال شرق خیلی حیفی خدایی فقط جایی نگو شاگرد من بودی ابرو منو نبر :)))

طرف با کلی ده کنار هم با پوش سایدی به زور همر میسازه ! اونوقت این با این همه فاصله با گندمی منفی همر بسازه صفر کنه همرو !

ته ته تهش 4 تا غارت میکنه

یه چند ک هم نیرو صفر میکنه

تازه اگه برسه به اون نقطه :)

راچب مجیدم حرف تیردادو قبول نداری ، مهدی عشقی کسی که چند خونه ایی مجید بود لیدرته ! رو اکانت ارتمیس هم بازی میکنه برو ازش بپرس اون برات توضیح بده !

پ.ن: کسی که پلیر خودش گاری ، گاو و شاخ تو فروم میگه حرف از توهین نکردن میزنه :)

• الان شما مطمئنی کاتا نرفته تو صف ساخت؟؟؟

هههههه

عمام کجایی بیا اینا را پندی ن ک ب

• بهنام جان اب خنک میل کن حتما اگر قهوه دوست نداری

ببین عزیزم اگر میخوای با هوچی گری و این کارا با همه بقبولونی اکانتهای پلیر دار ما مولتیه که خب داری ادرسو اشتباه میری

شما که خودتون تو تاپیک بغلی به اکانتهای کم پلیر و اکبند و صفر و کم کارکردتون اعتراف کردید دیگه بحثی نمیمونه اصلا

ما از وقتی فهمیدیم شما اکانتهای کم پلیر دارین(مدیونید فکر کنید مولتیه) خوشحال شدیم و منتظریم کراپاش بیاد بالا بعد با کمباین از روش رد شیم ، خب تو چرا جوش میزنی واسه مصریهای مولتی ما؟ اینهمه تارگت داری برو حالشو ببر

پینوشت: ۵ تا پماد ۲۰ کی :))

• سلام خوبی تیرداد جان

در مورد الدرز تا اونجا که من یادمه اون سرور سر کل کل با پیمان کینگ هکتور که گفت 1هفته هم نمیتونی دووم بیاری من اومدم شمال شرق و جزو اولین اکانت هایی بودم که 150% گرفتم بعد دیدیم نه تنها نتونستن اکانت منو صفر کنن من کل 20.20 رو فارم کردم و داشتم رید میزدم تپل غیر از البرز و که کلی تله ساخته بود دیفالتش بعد کلی زدن از الدرزی ها من خودم ده دیفالتمو دادم به یکی از بچه ها بیاد چیف کنه فقط کپم موند وسط ان ان ای بقیه ده های اکانت اصلی و مولتی ها رفت شمال غرب یه 150 هم اونجا آماده کردم جی بی جی اس هم 20 کردم شروع کردم به شارژ که تا بعد از کپ شدن هم شارژ باشه جی بی اس اون ده یه جورایی کپ نان کپ بود اون ده بعد چندین دهکده دیگه هم داخل شمال غرب داشتم که نان کپ بودن همر داشتن

اون سرور فقط کپ من صفر شد اونم بعد 3ماه اونم میگفتی چحوری شد که صفر شد

لرد هادی همر رفیق خودمو امیر ردی پسوردشو لو داد به ممد موکسی همرشو جلوزن کردن پشتش 6تا همر دیگه کوبیدن به کپ صفر شد بعد از 3ماه مهدی عشقی تونست کپ بگیره که الانم اینجا داره بازی میکنه اون سرور بقیه همرهای من سر جاش بود حذف هم اردشیر گفت حذف کنیم منم حذف کردم بعد داری الدرز و با کدوم تیم مقایسه میکنی تیرداد جان؟ الدرز حداقل 400تا پلیر داشت اون سرور

سلام به مجید

هر وقت میبینمت یاد مصیبتهایی که سر پست هات داشتم و اعتراضاتی که تو تاپیک میکردی میوفتم ، تو یه نفر اندازه یه ساید واسم کار میتراشیدی 😀

بگذریم

اون دوستمون تو پستش گفت که شما چند تا کپ رو تو الدرز صفر کردی ، واسه همین گفتم مجید نه همر و نه وقت همچین کاری رو نداشت چون واقعا هم بنا به گفته خودت حرفم درسته و شما کپی از الدرز صفر نکردی بلکه گاهی رو فیدرای نزدیک خودت رید میرفتی و اینکه میگی تو شمال غرب همر ساخته بودی من خبر نداشتم چون وقتی نشد که استفاده ای ازشون بکنی و حذف کردی و منم همری ازت ندیده بودم .

اون سرور هم تو جنوب غرب ده زده بودی و دیفالت و اون ۱۵گندمی معروف هم که تو شمال شرق بود و ۲ یا ۳ تا دهکده دیگه هم تو شمال غرب زدی .

پس با این اوصاف هر دوی ما یه داستان رو تعریف کردیم و من چیز خطا و اشتباهی نگفتم.

همر جلو زن امیر ردی هم کاملا درست میگی(که من هنوزم واقعا نمیدونم چه کسی لانچ کرد چون هر کی یه چیزی گفت) و پشت سرش ۶ یا ۷ تا دمپایی و در نهایت هم همر اصلی که مال آیدین بود لند شد و دهکده صفر شد.

منتهی یادمه خودت کاملا راضی بودی و میگفتی هدفت خوشگذرونی و هیجان بوده که بهش رسیدی و پول و وقت اصلا واست مهم نیست ، از طرف دیگه ، الدرز هم از نتیجه راضی بود .

حالا ببینیم اینجا در نهایت کی راضیه و امپریال و آمرداد قراره با اون دهکده چکار کنن.

نکته بعدی اینکه ، چیزی که من مقایسه کردم نوع حرکتیه که اتفاق افتاده وگرنه نه شمال غرب این سرور مثل اون سروره که سارنگ و کمیل و بچه های زئوس و اردشیر و ....اینا توش بودن و نه بچه های امپریال مثل خود تو هستن و نه آمرداد الآن مثل الدرز اونزمانه.

اما حرکت همون حرکته و از نظر من هم پلن شبیه همون پلنه ولی در ابعاد کوچکتر که به نظر شخص من حرکتهای انفرادی اینجوری فایده نداره و اگر قرار بر پلن باشه باید هفته ۲ یا ۳ سرور یه روز صبح که خواب بیدار میشدیم ،اونجا یه کلونی ۶-۷ دهکده ای از ۶-۷ اکانت مختلف سبز شده بود و از قبل هم واسه ساپورت و دفش هماهنگ میشد و ......خلاصه اگر قرار به اجرای پلن مورد علاقه چینی ها تو دات کامه که این شکلی نیست.

پ.ن : قضیه اون اکانت گول البرز که گفتی و بغل دیفالتت بود و روز ۴ سرور و بلافاصله بعد اتمام حمایت با کاتا بهت حمله کرد ، کار من بود :دی

۳ روز از اتحاد تا جایی که میشد پوش گرفتم که سریع به کاتا برسم و بعد حمایت بزنمت.

بعدش هم که با البرز رفیق شدی نذاشتم بهت بگه که منم رو اون اکانتم چون اون موقع سایه منو با تیر میزدی و میدونستم اگر بفهمی دیگه ول کن اون دهکده نمیشدی😂

به هر حال هر جا هستی ، خوش باشی

ارادت ~ تیرداد

• استاد جسارتا ! راجع به مولتی زدن همه اکانت ساپورت دارن که هم رید بزنند هم پوش کنند هم دف براشون بکشند بالا

من دارم شما هم داری اونها هم دارند همه دارند قرار نیست سرمون رو مثل کبک بکنیم تو برف که برادر من !

عزیزم الان من یه اکانت مصری دستم هست کنارش دو تا ناتار با جمعیت 500 هست روزی 5 تا 6 بار هم دارم ریدشون میزنم سوارم با اصطبل سطح 20 رانه کلا !!!

این از مشکل منابع که میفرمایید

راجع به دیر کپ گرفتن شمال غرب هم شما درست میگی حرکتشون اشتباه بود ساید رو هم عقب انداختن ! ولی شانسی هم که آوردن و این حرکت روشون پیاده نشد این بود که هنوز سایدی نسبت به ساید دیگه زاویه نداشت که بخواد اینکار رو بکنه

فرمودید کاری از دست اون دهکده بر نمیاد عرض کردم شما که تا روز 230 بازی کاری قرار نیست بکنی طرف توش کاتا در میاره با تروپ کلا یه دوری تو جنوب شرق میزنه

اینکه میفرمایید فیک میدیم روی شمال غرب میان دف از اینجا بک میدن بدون تلفات میزنیم هم محلی از اعراب نداره همون ده بعد کتیبه ها کلا فیک کاتا بده هماهنگ با فیک رم از شمال غرب کلی دف مجبوری نگه داری روی دهکده های موثر جنوب شرق ! یا مجبوری بزنیش دهی که میدونی توش دف هست !! و باید رد شی

جایی نمیگم شاگرد شما بودم استاد خیالت تخت !!

استاد ته تهش 4 تا غارت کنه از 18 تا ده که تو 7 در 7 است

یه چند تا ده هم بتونه صفر کنه و نیرو خفت کنه ! خوب سود کرده ! اینا هم که دژکوب بازان جوانن ته تهش دهشون صفر شه شما 100 کنید 8o

عزیزم شما مثالی که میزنی مع الفارقه ! اتحاد الدرز بکس تری دات بودن والس بود آیس بود تو یه ساید یه نفر مجید بود !! خودش هم که اینجا پست گذاشت لینک زدن و کراپ کردن هاش تو فروم هم بود ! که میومد باهاش کری میخوند خودش هم که اومد اینجا توضیح داد زمانی هم ده مجید رو زدید که تروپش دیوار شده بود ! شمال غربم روی حذف بود ! شما میفرمایید اینجوری نبوده شما درست میگی استاد

این بحث هم احساس میکنم دو نفره شده از حوصله فروم خارجه !

• سلام دوستان

بخدا کل کل کردنو حرف زدنو همه بلدن اینجوری هیچ کس نمیفهمه که کدوم ساید شاخ تره فقط چشمای ما کور میشه انقد اسپم های تکراری میخوانیم^^

سعی کنید در چند روز آینده چند تا لینک خوشگل درست کنید بذارین فروم تا همه ببینن شاخ واقعی کی:evil:

• خوبه باز اب نطلبیده مراده

بهتر از اون دوستت بود که قهوه رو با دوغ میداد!!

ببین مولتی دارید اون که واضحه ! الکی نزن زیرش !

پلیر رو اکانت مصری باشه اون 2 تا اتحاد فول مصریتون الان باید با اختلاف نفر یک پیشرفت باشن ولی نفر یک پسرفتن!

اگه اون اکانت ها پلیر داشت سعی میکرد در پیشبرد منافع خود اکانت بازی کنه نه پیشبرد منافع اکانت هایی که کپ ندارن

اگه اون اکانت ها پلیر داشتن متوسط رید اعضای ش غ انقدر پایین نبود

به هر حال ممنون بابت توضیحاتت بابت اینکه سعی داری بگی شما 140 نفر رو پیدا کردید و راضی کردید مصری بازی کنن و از اون بهتر برن بغل این بی کپا ده بزنن ولی ما نتونستیم 140 نفر رو راضی کنیم اینکارو کنن!

پ.ن: مجید به جان جفتمون هی به اشکان میگم ، رقیب فقط مجید ،این دژکوبی ها اصلا به پای تو نمیرسن ! فرق اسپیدترا با دژکوب رو نمیدونم ولی اینو میدونم دژکوب حتما خوب نبوده که وقتی میگم اینا هیئتی عصبانی میشن :))))

• برای صدمین بار در مورد لاک کردن پونزده کراپای ش.غ خیالبافی کردین ولی فقط میتونیم میتونیمتون کف فروم بود وگرنه در عمل ما چیزی ندیدیم =))و هنوز که هنوزه داری از این پلن میسوزی جلز ولزتو کمتر عیان کن برادر ارزشمند =))

• با سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

جا داره اول تبریک یگم بابت حرکت مهیج تیم ایمپریکال منتهی جوجه رو اخر پاییز میشمارن.امروز با حرکت این عزیزان به فناوری صلح آمیز کاتا دست پیدا کردیم و کاتالیزوری برای شارج کاتای زودتر ما شدند ! انشالله جوری رفتار میشیم که میزبان خوبی واستون بوده باشیم :)

ضمنا اضافه می کنم که این ها همه از مزایای بازی بدون کپ هست ، کاش ما هم از اون مصری های قشنگ داشتیم تا با خیال اسوده بدون کپ بازی کنیم. 😂

همچنین تبریکی میگم به همه دوستان گلم در مجموعه آمرداد.به اون حدی جذاب هسیم که برنامه سرور اسپید ، دژکوب و ... تعطیل شد تا دوستان بیان رو به روی ما بازی کنن.خیلی خوشحالیم که بالاخره یه رقیب پیدا شد که اتوبوسی دفاع نکنه و فکر جذابیت باشه !

نکته آخر دوستان خطابم کل سرور هست حالا اینجا شمال غربیا سبب شدن که بگم ، خواهش میکنم اگر گزارشی قراره در فروم گذاشته بشه ، در صورتی که نتیجه واسه دو طرف مشخص هست کامل قرار بدین.مثلا حجم دفاع شما در لینک صبح برای ما مشخص بود ، برای شمال غربم مشخص بود ، این وسط جنوب غرب و شمال شرق نامحرم هستن فقط ؟

سپاس

پ.ن : ما صبح فیدر زدیم شمام ۳ ساعت زودتر ما فیدر زدید؟گذر زمان هم نشون میده فرق فیدر ما و فیدر شمارو

پ.ن : واحه ها که حیوون کم میاد توشون.مرسی که تارگت ساختین واسه لول اپ کردن هیرو

پ.ن : احسان واندر عزیز قول میدم این حرفتو همین کف فروم پس میگیری یه زمانی.برو یه تحقیق از رقبای قبلی ما بکن

• بازم سلام

من هي ميام برم هي نميزاريد كه 😃

رفيق اگه رو كاشتن سبز نشد! شما تا ته سرور بيا بگو ما اگه ميخواستيم ميگرفتيم ميزديم فلان ميكرديم...

نكردين كه فقط حرفشو زدين :))

به حرف نيست كه قربونت

صبر پيشه كنيد دوستان هنوز چيزي نشده كه پليرهاي شمال غرب كلاً با پتانسيل اكانتاشون مشكل دارن اينجور كه من فهميدم! بالاخره راهي كه بچه هاي امپريال باز كردن...

پ.ن:چكش زدن بسه كاتا بكش سلطان ;)

• به هر حال ممنون بابت توضیحاتت بابت اینکه سعی داری بگی شما 140 نفر رو پیدا کردید و راضی کردید مصری بازی کنن و از اون بهتر برن بغل این بی کپا ده بزنن ولی ما نتونستیم 140 نفر رو راضی کنیم اینکارو کنن!

داداش من سعی بر چیزی ندارم :دی

شما الان پنج صفحه هست سعی داری بر چیزی

همین قسمت جوابتو خودت دادی

اخلاقتو خوب کن میتونی - تیمی فکر کن میتونی

درضمن شما لیدر نیستی قربونت برم پس آشنایی هم نداری با کارهایی که یه لیدر با مجموعش باید انجام بده تا همه در راستای ساید بازی کنن

شما وزیر امور خارجه بودی :دی درسته؟ کارتو هم داری عالی انجام میدی ، من که راضیم ازت بشخصه

پینوشت: سامان یه کلاس تو دانشگاه شعبه اونور هم بذار مصطفی جان بره لیدری واسشون تدریس کنه

• شما حرص خشتک رو نخور خشتک قسمتی از شلواره که خطاب بهتون گفتم سفت بچسبیدش

گفتم که شما این بحثا رو جمع کنی

عزیز من اسمتو میبینم کلا میگرخم خشتک جر میدم توپک جون

شما خشتک رو توهین قلمداد میکنی دیگه مشکل از کج فهمیته قربونت

پ ن:molla این اسم جدیدا کی هستن بهنام راس میگه دژکوب خیلیارو گنده کرده:)

پ ن: عزیز تو خودت چیکاره ای ....ره امپریال؟گویند پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا...

• خب مرسی و ممنون از دوستان امردادی

کدشو باز کردین اینجا هم بشه تاپیک بغلی

دوستان باقی سایدها لطفا صرفا بیننده نباشید تا جو فروم به سمت بدی پیش نره

• دکتر شما جز اینکه خشتک خودت رو جر بدی یا به خشتک بقیه گیر بدی ! تخصص و فضایل دیگه ای هم داری یا نه !

طرف اومده یه ده زده صرفا تو جنوب شرق ! وضع اعصابت اینه بیاد 5 کی گرزی بکشه !! احتمالا میخوای بری در محلشون عربده کشی !!!

استاد لایکت رو دوست داشتم