نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام و درود خدمت تمامی دوستان قسمت بر این شد که این سرور رو مثل همیشه در ربع مقدس جنوب غرب خدمتگذار باشیم

از تمامی دوستانی که فروم رو تا این لحظه با تحلیل های زیباشون زیباتر کردن تشکر میکنم

نکته ای که بسیار امروز نظرم رو جلب کرد سیاست های فرا سایدی شمال غرب در رابطه با اکانت مرزی gorziteam بود

در نهایت اعلام میکنم که مصطفی گرزی پلیر nw و تحت حمایت کامل ساید قرار داره . قراره بقیه دهکده هاش رو توی NW بنا کنه . راجع به ده پیش فرض اکانت هم طی چند روز آینده نظرمون رو اعلام میکنیم . ولی در حال حاضر اعلام میکنم که مختصات 0 46- خاک NW محسوب میشه و هر گونه اقدام علیه دهکده مذکور اقدام علیه ساید NW محسوب میشه.

خدمت دوست گرانقدرم عرض میکنم که هرگاه در قدیم این اتفاق میوفتاد ساید مقابل معمولا با عذر خواهی از ساید حریف و پرداخت غرامت (حذف ده مذکور) از ساید مقابل سعی در بهبود روابط رو میکرد و من اولین باره که داخل تراوین میبینم که همچین اتفاقی افتاده و سخنگوی ساید مقابل با گستاخی میاد و بیان میکنه که چرا موضوع رو بولد میکنید و اینکه اون نقطه جزو خاک ماست و اقدام علیه اون اکانت اقدام علیه ماست (اکانتی که در مرز دو ساید دیگس)

این عمل نشان دهنده ی سیاست ضعیف و عدم توانایی شمال غرب در کنترل کردن ممبر ها رو داره

در ادامه ی صحبت ها چند نکته رو اضافه میکنم که دیگه جای بحث و دلخوری باقی نمونه:

1.چیزی به اسم خاک nw در جنوب غرب نداریم

2.چیزی به اسم دهشو اشتباه زده بعدا نظرمونو اعلام میکنیم نداریم

3.حذف این ده به دست خود شما =احترام به ساید های جنوبی و بهبود روابط (در غیر این صورت با قوانین خودمون با ده مذکور برخورد میشه)

انشالله در اینده شاهد سروری جذاب باشیم ,با ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان در 4 ربع بازی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• براتون یه داستان آوردم :))

زمانی که پاکستان سعی داشت به سلاح های هسته ای دست پیدا کنه سازمان ملل و اژانس انرژی اتمی خیلی روش حساس شدن و گفتن که شما حق دستیابی به سلاح هسته ای ندارید‌ ، پاکستان هم اومد به اژانس تضمین داد که در صدد رسیدن به سلاح هسته ای نیست و قصدش استفاده سالمه ، حتی اومد راکتور و نیروگاهاشو به روی بازرسان آزانس باز کرد واسه دادن اطمینان :/ حالا این وسط یه ادمی بود به نام عبدالقدیر خان (شما میتونین به یه نام دیگه بخونید D:) این ادم واسه کار میره تو یه شرکتی تو هلند (اینجا هم میتونین بخونین یه ساید خاص) که کار این شرکت تامین سوخت راکتور های اروپا بوده . ایشون سعی میکنه از اونجا نقشه ها و اطلاعات غنی سازی رو بدزده و واسه کشورش پاکستان (دیگه اشاره نمیکنم خودتون بهتر میدونید کجا :)) ) بفرسته که بعد از دو سال به هدفشم میرسه .

حالا این وسط پاکستان میاد به مراجع بین المللی اطمینان میده که همچین خبری نیست و اصلا دنبال رسیدن به سلاح هسته ای نیست (الکی D:) بعد از چند سال ازمایش بالاخره وقتی به تکنولوژی لازم دست پیدا میکنن و خیالشون راحت میشه میان بلند داد میزنن که اره ما هم داریم ازینا حواستون باشه . دیگه اون موقع واسه سازمان ملل و اژانس انرژی اتمی زیادی دیر شده بود که بخوان جلوی پاکستانو بگیرن .

حالا شما به من بگو کی پرتقال فروشه؟ ;)

• سلام خدمت رفقا و عزيزان فروم

من كلا پستاي كوتاه نميزارم ولي براي سادگي و راحتي كار يك سوال فقط از مصطفي بي نام عزيز دارم.

يه اكانت كف اس اي و اس دبل خاك اجدادي شما شده الان ما هم يه مقابله به مثل ميخاييم بكنيم و يه دهكده و مختصات رو توي ان دبليو به نام بزنيم و بگيم اره داداش اين جاي اون. قبوله؟

منتظر تاييدت هستم

يه مختصات از ما كم شده يه مختصات ميگيريم همين.سوال ساده و جوابي ساده داره

به قول اقا مهدي گرند

شادزي و مهر افزون ;)

جديد ياد گرفتم اينو خلاصه

ارادتمند به همه

سعيد

ملّا

پي نوشت:مگه جز حذف ديفالت گرزي تيم كار ديگه هم ميتونيد بكنيد كه منتظر شوراي ليدري ان دبل هستين؟

پي نوشت ٢:هممون بزرگ شديم لطفا اينقدر حركات چيپ و بچه گانه نكنيم .

• اومده اینجا میگه اون اکانت جزو خاک ش غ حساب میشه هرگونه تعرض با خشونت ما روبرو میشه :دی

حس سرزمینای اشغالی بهم دست داد :)

2253-video-gif

نظر کلی من اینه راجب این موضوع:

دو ساید جنوبی فعلا کمی واستیم اقایون عالیجنابان از خواب ناز نازی پاشن بعد تشکیل جلسه بدن برامون و نظر ملوکانشون راجب اینکه ما چی کنیم از طریق سخنگوشون رو به ما انتقال بدن !

تصمیم گیرنده کی بودید شما ، آخههههه

پ.ن: سارنگ اون 666 شمایید؟ :دی اخر اومدی نه ؟

• سلام مجدد خدمت همگی رفقای گلم در چهار ساید

اول خودم رو معرفی کنم برای کسایی که نمیدونن کدوم اکانتم چون موضعم یه خورده با سایدم متفاوته!!!

ابوالفضل _ اکانت Namira _ ساید جنوب غرب

دوم یه تشکر ویژه از همگی بچه ها که نظراتشون رو گفتن، مخالفت و موافقتشون رو اعلام کردن در نهایت احترام و به دور از جنجال! (به جز کمی بیگ بنگ عزیز و بهنام دوست داشتنی!) که امیدوارم تا آخر سرور با همین فرمون بریم جلو که خدایی نکرده از نظر اخلاقی باهم تصادف نکنیم!!! و البته تشکر از ادمین های تاپیک که تا اینجا خوب نظارت کردن خدایی 😘

ببخشید داستان میگم چون میبینم داره خاله بازی سرورهای قبل تکرار میشه!!!

من واقعیت قصد ثبت نام نداشتم تا جو تاپیک اعلام آمادگی و البته گروه واتس آپ بچه های جنوب غرب رو دیدم (محض فضولی اونجا بودم! بچه ها که میشناسن میدونن 🙈😅) که بوی خون میداد! بعد که دیدم ناصر با اعلام رسمی وارد خاک اس ای شد گفتم آخ جون چه شود رفتیم برای کشتن و مردن! این دفعه بود که با ذوق تصمیمم عوض شد وقصد جهاد کردم!!!

در اصل اومدم که بکشم و کشته بشم، تا گندم آخر اکانتم زیر زد و خورد ها له و لورده بشم! در واقع اومدم تراوین بازی کنم نه عروسک بازی!!!!!!!!!

اتفاقی که در سرور های قبلی ایران میفتاد همین بوده که همه محتاط و دست به عصا همه حرکاتشون رو انجام میدن که مبادا خدایی نکرده احیانا با کسی درگیر بشن!!! 🤔 من واقعا موندم پس برای چی میاید ثبت نام میکنید رفقا! فقط برای صد کردن واندر یا دیدن صد شدن واندر؟!!! 🤦‍♂️

این که نشد بازی خداوکیلی عوض کنید این مسیر مسخره و کسل کشنده رو!!! خدایی یوسف و ناصر درست من پلیر خیلی به درد بخوری نیستم ولی اگه قراره این برنامه باشه بگید حداقل اکانت رو بدم بچه ها غارت کنن، برم!

طرف اومده توی ساید شما ده زده حالا یا با قصد قبلی خدایی نکرده یا بدون قصد قبلی (هم اکانت کلاهبردار هم گرزی تیم) دمشون گرم مرد بودن رو کردن! نه جاسوسی بوده و نه زیر و روکشی!!!

اصلا دلش میخواسته اومده جنوب ثبت نام کرده رفته توی اتحادهای شمالی! شمام راست میگید این دهکده اینجا خطر داره برای سایدتون بزنید صفرش کنید! لیدر شمال غربم راست میگه دهکده اتحادشونه باید ازش دفاع کنن!

این که دیگه این همه صغری کبری چیدن نداره!!!

بزنید همدیگه رو! مهمونی که نیومدیم از طرف میپرسی نکنه قصد زدن کتیبه ساید مارو داری خدایی نکرده! به جون خودت اگه بزنی بدمون میاد دلخور میشیم ازت ها!!!!!!!!! 😐

مسخره که نکردید خودتون رو، بچه هم نیستید سرور اولی هم نیستید هیچ کدومتون! بزنید خون دهکده ای که اومده توی سایدتون رو بریزید! اونم حقشه دهکدشه تا آخرین سربازش از دهکده اتحادش دفاع میکنه! جمع کنید این بساط من بمیرم و تو بمیری رو از کف فروم!!!

دمتون گرم فقط جون عزیزتون تراوین بازی کنید نه خاله بازی!!!

مخلصم 🌹

یا حق

• می بینم بوی خون میاد تو سرور... :love:

از همون روز اول گفتم که یه مشت خروس ریختیم تو سرور که یه مدته مرغ ندیدیم... خدا به داد پاپ بازها برسه...

میشه چندتا از افتخاراتتون در تورنمنت و مقدماتی رو تو این سبک بگی، البته کتک خوردناتون رو همه دیدن،

کاکی گلم کتک خوردن که اشکال نداره... بازی مزش به اینه 1کی بخوری و ۲تا بزنی...

برای افتخاراتم دیگه اکثریت جمع اینجا افتخارای شخصی را رد دادن...

آنتی اسپم!

2264-screencapture-ts1-speedtra-statistiken-php-2020-08-31-13-03-00-png

من پوینت مثبت می دم به NE چراش را خودم می دونم و بس!

پ.ن: تیرداد کجایی که دارن شرحه شرحم می کنن تو فروم... :D ( نیستی که ۲ ۳ روزی یبار بیای بگی برو خاکستر فروم را هم بزن که داغ بمونه )

• سلام خدمت دوستان و ابوالفضل عزیز

دقیقا حرف های ابوالفضل رو قبول دارم نیومدیم اینجا خاله بازی کنیم با کسی بنده به شخصه چه بخورم چه بزنم خوشحال میشم.

خواهشی که دارم از دوستان انقد اسپم نکنید و کل کل های تکراری نکنید بخدا گوشمون از این حرفا پره اگر مشکلی هست بزنید و لینکشو بزارین فروم تا همه لذت ببریم.

• خوب جلسه ش غ برگزار شد

البته ما نفهمیدیم این جلسه راجب گرزی تیم بود یا راجب مرام و معرفت به هر حال بگذریم!

جنوب شرق به هیچ عنوان گرزی تیم رو تهدیدی برای خودش نمیدونه و هیچ مشکلی با پلیر این اکانت نداره ، و می تونه بازی خودش ادامه بده ايشون از دوستان آقا مازياره و مازيار هم براي ما خيلي عزيزه "

اما این نکته توجه بشه

این پلیر به گفته خودش اول ج ش ثبت نام کرده بوده و مسعولیتش با ما بوده ولی الان پلیر ساید ش غ هست و مسعولیتش با ش غ هست ، پس اگه به ج غ یا ش ش اتکی داد میتونید برید از ش غ طلبکار بشید و به ما دیگه مربوط نمیشه

پ.ن: ما نیاز به تضمین شمال غرب نداریم :)

• دو ساید جنوبی فعلا کمی واستیم اقایون عالیجنابان از خواب ناز نازی پاشن بعد تشکیل جلسه بدن برامون و نظر ملوکانشون راجب اینکه ما چی کنیم از طریق سخنگوشون رو به ما انتقال بدن !

دو ساید جنوبی؟! الان شما توی دو ساید جنوبی بازی میکنی یا مثلا پیر قبیله ای اومدی مشکلاتو حل کنی

شایدم چراغ راهی البته یه مورد دیگه هم میشه خیلی دوس داری جنوبی شمالی باشه؟

خب خداروشکر سخنگوی جنوب شرق هم مشخص شد من از طرف 80 میلیون ایرانی ازتون تشکر میکنم که اجازه دادید اون اکانت به کار خودش ادامه بده

اما در رابطه با نکته ای که گفتید

خیلی نکته پر باری نبود به نظر من. شما نمیخوای ریسک زدن اون اکانت رو قبول کنی داری با یه سیاست بچه گونه خودتونو از خطر مبرا میکنی از اون طرف با نهایت اعتماد به نفس جنوب غرب رو میندازی جلو که اره اگه نزنی میزننتو این چیزا الان انتظار داری جنوب غرب هم بگه باشه مرسی که به فکر مایی؟

پ.ن:بذارید سرور شروع شه بعد واسه یارکشی تلاش کنید

پرتقال فروش منم :D

• دو ساید جنوبی یکی با تضمین ش غ مشکلش رو حل کرد یکی هم با تضمین خودش :دی

الان مشکل چیه نمیفهمم ؟ - از نظر من پرونده مختومس :دی

در هر صورت مجموعه جنوب غرب چنین موردیو برنمیتابه و مطمئنم تیم آمرداد هم در اینجور مسائل کوتاه نمیاد ،

الان یوسف هم که تو این قسمت امرداد رو با ج غ یکی کرده یعنی میخواد با ما متا کنه و داره واسه یار کشی سعی میکنه؟:) ادم فکش میوفته تحلیل های ابدو خیاری میبینه

آخی ما نزدیمش ناراحت شدید؟ اچکاااااال نداره....

2278-animation-gif

پ.ن: راجب امپریال به نتیجه رسیدی یا نه ؟ بات میزد بالاخره یا نمیزد ؟؟؟؟ فعلا تحلیل امپریال رو تکمیل کن بعد برو یه تحلیل دیگه بزار ...

پ.ن : از نظر ما پرونده گرزی تیم مختومس، مصطفی دوست ماست و ما به هیچ وجه روش اتکی لانچ نمیکنیم و به نظر و انتخابش احترام میزاریم، پست منم بیشتر راجب بچه بازی های ش غ بود و نه خود اکانت مصطفی .... بهتره یه سوژه دیگه بیاد وسط :)

• ای بابا ای بابا :)))))))

خب اولا امیدوارم که از داستانی که براتون گفتم خوشتون اومده باشه ، اگه بچه های خوبی باشین بازم از این داستانا براتون تعریف میکنم حالشو ببرید D:

این چنتا پستی که اومده به شدت جذابه ولی پر از نکته که نمیدونم سهوی زدن دوستان یا عمدی بوده :/

اوضاع خیلی خوب بود قشنگ داشت پیش میرفت که یهو یه قسمتی از جنوب میشه خاک شمال (حالا بعدا با این قسمت کار داریم) . بعد میایم میگیم که اقا این داستانش چیه یکم مارو توجیه کنید ببینیم چی شده . جوابی که میگیریم اما خیلی قشنگه :

هیسسسس جنوب شرقیا فریاد نمیزنند .

:))))))))))

مثل این میمونه بری خونه طرف مهمونی بعد بگن تا کی هستی اینجا تدارک شام ببینیم یا نه بعد تو جواب بگه به شما ربطی نداره تا کی هستم ولی به همسایتون گفتم تضمین دادم خیالش راحت باشه :D:D:D

حالا بگذریم از این اتفاقای بعدیش قشنگتره :P

اون قسمته که باهاش کار داشتیم الان میاد :

صاحب خونه میاد میگه اقا تحقیق و تفحص(فکر کنم درست نوشتم!) کردیم دیدیم واسه ما خطری نداره بودنش بذار باشه واسه خودش ولی واسه بقیه خطر داره یا نه رو دیگه ما نمیدونیم به خودشون مربوطه 8)

حالا بازم این وسط یه چنتا اتفاق قشنگ میفته ، چنتا از بچه های همون همسایه که مهمون بهش تضمین داده بود میان میگن اقا چرا خاله بازی میکنید برید بزنیدش بندازیدش بیرون از خونتون ، بعد که واکنش صاحب خونه رو میبینن میان میگن که شما خودت جرات نداری بندازیش بیرون میترسی ازش حالا اومدی به ما میگی ممکنه خونه شما تلپ شه حواستون باشه بعد انتظار داری ما ازت تشکرم بکنیم خودتون باید بزنیدش ، اصلا ما قهریم دیگه مرسی اَه .

:))))))))

اما جواب صاحب خونه اینجا قشنگه 8)

همسایه عزیزم شما اگه تضمینی که گرفتی تضمین باشه که با یه پخ گفتن بچه ما نباید بترسی که قشنگم ، اگرم که فکر میکنی خیلی درست حسابی نیست که برو یه تضمین جدید بگیر D:

پ.ن : یوسف ریتالین عزیز خودت میدونی چقدر ما اینجا دوست داریم ولی خب بچه هاتون زیاد مارو دوس ندارن D:

پ.ن ۲ : مهمون خودش صاحب خونرو مشخص کرده بود تو حرفاش به عنوان جایی که ثبت نام کرده سوء تعبیر نشه .

پ.ن ۳ : گل من وایسا حمایت تموم شه بعد بیا بگو چرا سیاسی بازی میکنین ، نگران نباش اسیاب به نوبت

پ.ن ۴ : پرتقال فروشم که به سلامتی پیدا شد :S کیلو چند حالا؟

از همون جمله قشنگا که دوستان میگن براتون ، من بلد نیستم بگم خودتون تصورش کنین ;)

• اما جواب صاحب خونه اینجا قشنگه 8)

همسایه عزیزم شما اگه تضمینی که گرفتی تضمین باشه که با یه پخ گفتن بچه ما نباید بترسی که قشنگم ، اگرم که فکر میکنی خیلی درست حسابی نیست که برو یه تضمین جدید بگیر D:

سلام مجدد همسایه عزیز و مهربونمونم 😍

اول داداشم اشتباه خوندی دوباره برو پست من رو بخون نگفتم شما بزنید! اول پستم نوشتم از جنوب غربم و مخالف مواضع سایدم 😉

بذار از حمایت بیایم بیرون میزنیم! مهمون همسایه رو که هیچ، خود همسایه هم هیچ، حتی برادرمون که کنار خودمون توی اتاق نشسته هم میزنیم 😂😂😂

ما اینقدر خطرناکیم!!! الکی مثلا خیلی شاخم! حالا یکی نیست بگه توکه دفسازی اینقدر میزنم میزنم میکنی چیکار!!! 🙈

و اما در مورد این متن قرمز شدت! همونجا سعید با خط مشکی نوشته بود گفتم جنوب غرب اهل ترسیدن نیست تو قرمزش کردی که ترسناک تر بشه مثلا؟!!! 🤣

(نه مثل اینکه منم اشتباه دیدم سعیدم با قرمز نوشته بود و به نظر قرمز رنگ خطره برای شما بچه های همسایه!)

گفتم داداش نمی‌ترسیم اصلا نگران نباش از هیچ کس نمی‌ترسیم تهش اینه که میخوریم ولی آخرم نمی‌ترسیم 😉

پ. ن: اشکان جان سرلشکر لوازم پذیراییت آمادست حمایت تموم شد میخوام بیام خونتون مهمونی 😘

پ. ن: داداش راستی داستانت خیلی قشنگ بود ولی اگه بقیه داستان هارو هم خونده باشی همشون شبیه به همن! کره شمالی، هند و همه کشورهای دیگه ای که بمب اتم دارن هم داستان مشابهی داشتن ولی هنوز سازمان ملل (شما بخون میزبان!) درس نگرفته! شایدم سازمان ملل (میدونی چی بخونی دیگه؟!) خودشم اهل بمب اتم باشه 😉🤔

ارادتمندم 🌹

• والله تا اونجا که من خبر دارم اکانت گرزی تیم رو حذفه پس خودتون رو اذیت نکنید برید دنبال ابادی بگردید برای زدنشم الان زوده واییسید حمایت تموم شه اگر حذف نشده بود بعد بزنید

از همه دوستان تقاضا دارم با چرچیل بازی فروم این سرور به فروم سرور 3 ایکس تبدیل نکنن نمیگم قربون صدقه هم برید ولی این فرمون که دارید جلو میرید سه روز دیگه هیچ خبری از کل کل محترمانه نیست

به افتخار شایان شانگفی عزیز با دیالوگ همیشگیش پست رو تموم میکنیم

پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گل و همه بزن بهادر ها

اقا چه خبرتونه؟ چه خبرتونههههه؟ یه بنده خدایی اومده ثبت نام کرده از شانس بد جغرافیایی افتاده لب مرز دو ساید جنوبی . بعد خیلی اتفاقی حال کرده رفته تو اتحاد شمالی . اقا بسیار هم عالی مگه ما چیزی گفتیم؟

جنوب غرب هم نیازی به زدن کسی نداره .اصلا برای چی این فکرو میکنه ج ش خودشو کشیده کنار اون باید بزنه ؟؟ ج غ تضمین لیدر ش غ رو داره که از 3 پستش 2 تاش از مرامو معرفته پس مطمعنا مشکلی پیش نمیاد !! بهتره دیگه کسی راجبش بحث نکنه

ما فقط کل نگرانیمون این بود که پس فردا حرکتی از سمت این اکانت انجام شد دلخوری پیش نیاد بین دوستان برای همین خواستار توضیح رسمی بودیم که خدا رو شکر سعید انجام داد

کسایی هم که پلن علی اصغری دوست دارن سرور بدون سیاست و کله خری همه رو بزنن و لات لارا قانون یخ همون برن دات کام بازی کنن اینجا خبری از اون صحبت ها نیست . از ده سال پیش تا الان که بنده تراوین بازی کردم همیشه سیاست حرف اول رو میزده نمیدونم اون تراوین قدیمی که در موردش صحبت میکنید کجا بوده.

پ.ن 1 : بزارید از حمایت در بیایم چشب میایم با هم حرف میزنیم

پ.ن 2 : اقا چیه این تازگیا مد شده هی قدیم قدیم میکنید . به 2020 خوش اومدید . سلام

آرزوی سرور خوب و عالی برای همه دوستان

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Emptiness: روز 3 سرور . 6 صفحه پست فروم . تبریک میگم D: ().

• کسایی هم که پلن علی اصغری دوست دارن سرور بدون سیاست و کله خری همه رو بزنن و لات لارا قانون یخ همون برن دات کام بازی کنن اینجا خبری از اون صحبت ها نیست . از ده سال پیش تا الان که بنده تراوین بازی کردم همیشه سیاست حرف اول رو میزده نمیدونم اون تراوین قدیمی که در موردش صحبت میکنید کجا بوده.

سیاست بیشتر از گرز به کار آدم میاد درسته اما قدیم ها معمولا تا نزدیکی های زمان کتیبه ها هر سایدی خودش رو جمع و جور میکرد وقتی دف و همرش آماده میشد میومد نپ و متا و نپ کتیبه و.... رو انجام میداد

الان 3 روز از سرور نگذشته سناریو های مختلفی رو شاهد بودیم بجز ساید شمال شرق سه ساید دیگه رو روبروی هم قرار داده شدن که همشون آبکی بودن با شناختی که از لیدر ها 3 ساید دارم هر کدوم یه چرچیل همراه رو گوشیشون نصبه . پس لطفا با سناریو های آبدوغ خیاری جو فروم رو خراب نکنیم

شما ریپلای شدی ولی منظورم شما نبودی :)

• سلام خدمت همه خوانندگان گرام

این چند روز حقیقت بحث هارو که میخوندم جا میخوردم.یه جورایی حس میکردم یا سرورو اشتباهی اومدم ، یا خیلی عقب هستم ولی تاریخ سرورو که نگاه میکردم و روز سرور رو نگاه میکردم ، میدیم نه جای درستیم :)

به نظر من بعضی صحبت ها اگر حتی جاشم توی فروم باشه ، حداقل مطمینم که الان زمان مناسبش نیست

چرا؟

• الان هنوز تو حمایتیم و هیچ تروپی رو کسی نمیشه کشید
    • هیچ کسی هنوز ده جدید نزده که بخاد زیرساخت نیروسازی بزنه
    • هیچ کس زیرساخت همرسازیشو نداره
    • از همه مهم تر عیار هیچ سایدی هنوز مشخص نشده !!!

پس به نظرم صبور باشیم ، عجله نکنیم و بزاریم به وقتش راجب مسایلی مثل شمشیرکشیدن رو هم یا دست دور گردن انداختن هم صحبت کنیم.چون الان نه شمشیری هست که بخاین بکشین و نه گردنی که دست بندازین

صحبت جنوب شرقم یه چیز کاملا عادی بود.تعجبم چجوری بسط داده شد و داستان بافی های اونجوری ازش انجام شد.آمردادم مثل همه ، پیگیر وضعیت اکانت ها و منظم کردن سایدش بوده.کاری که شمال شرق بابت پیگیری اکانت enigma و حضور ۱ ساعتش توی اتحاد آمرداد کرد ، جنوب شرقم مشابهشو انجام داد.اونجا علت جایزه اتحاد بوده ، اینجا علت چیز دیگه بوده.دونستن همین و شفاف سازیشم برا ما کافی بود.

بگذریم از این بحث.بریم سراغ یه بحث عجیب تر :)

حراجی رو سر میزدم قیمتا عجیب فضایی بود.یعنی یه جوری بود با این قیمت قفس واقعی میشه خرید چه برسه به قفس مجازی

واقعا خوش به حال کسی که فروشنده این قفسا و سایر اجناسبوده.البته خودمم بی نصیب نموندم : )))))

علی ای و حال یه مقدار رعایت حال همه رو کنین.کم بخرین همیشه بخرین.

موفق باشید

پ.ن : امرداد نقد میگیره نقدم میده :) نسیه معنی نداره واسه ما.

• این " نپ کتیبه " رو ننویس من کهیر میزنم <X

تو بعضی از سرورها دوتا ساید تصمیم میگیرن با کتیبه های مرزی هم کاری نداشته باشن . به فرض مثال من اگر لیدر SW باشم شاید با سایدی متا نباشم اما ساید X رو مد نظر دارم پس باهاشون نپ کتیبه میزنم که کتیبه های اونا رو نزنم که جلوتر بدون ناراحتی متا رو هم به خطر نندازم البته گفتم بعضی از سرورها نه همه سرورها

بعدشم الان نسبت به جمعیت سابق الان خیلی هنر کنیم کتیبه های خودمون رو جمع کنیم یا نهایت کتیبه ای مرزی ساید حریف رو بزنیم این که خیالت از یه مرز راحت باشه اونقدر ها هم بد نیست

• سلام به همه ی دوستان عزیز

به صورت کاملا اتفاقی در خدمتتون هستم .

امیدوارم یک جنگ رون سایدی زیبا تا قبل کتیبه ها داشته باشیم.:))))

بعد از کتیبه ها هم واندر خودیو میزنم نمیزارم بیاد بالا خیالتون راحت باشه از ساید nw .

نمیزارم پا بگیرن :)))اومدم که خیانت کنم :D

اسم اکانت واسم توی پیام بفرستین تا صفرش کنم براتون بعد از حمایت :)))

با تشکر

سجاد مرلین

• فضای فروم که تا حالا خیلی داغ بوده

به امید ادامه همین روند البته با حفظ چارچوب ها

داستان های دوستان رو خوندم و فارغ از محتویاتش قلم جالبی داشت بعضا و سیر داستانی ^^^^ حیف شدین باید نویسنده میشدین

چرا این همه چرچیل!؟ استالین و روزولت هم نیاز داریم حتی موسیلینی!

-- و همچنین تشکر از پیگیری ادمین ها بابت رفع باگ آسیاب

--- این مسیر تجاری هم لطفا پیگیری شه

فردا بخوایم منابع سر یه تایمی برسونیم مکافات میشه

-- چکش حراجیو ترکوندین مگه خواب ندارین شماها