نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• بسم الله

خب به سلامتی و خوشی با کمک متخصصین داخلی خداروشکر سروری دیگر و حضور اساتید گران مایه

خیر مقدم میگم حضور خودم رو در این سرور به عنوان فرد همیشه معترض نسبت به سیستم مدیریتی سایت :D

من یه نگاه همینجوری رد شو طور کردم از سرور و نگاهیم که بحث های فروم داشتم خیلی جالب بود برام که ساید جنوب غرب خیلی ریز و مجلسی ساید پر توان و بی حاشیه ای هست و این ساید به نظرم در اینده حرف های زیادی برای گفتن داره در عین نا باوری و از لحاظ اتحاد هم خوب خودشون رو توی 24 ساعت جم و جور کردن

جنوب شرق ساید رستاخیز آمرداد و پر حاشیه ترین ساید سرور از قبل سرور خیلیا برد رو بهشون تبریک میگفتن پس با احتساب برد و هتریک به امید پوکر در سرور های بعدی برای آمرداد

شمال شرق ساید کم پلیر (با نگاه به نقشه کوچک) اما پر پتانسیل (با نگاه به پوینت غارت) اگر ادامه بدن سرور رو به نظر خیلی هم دست و پا بسته نمیان

شمال غرب ساید همیشه به دنبال بات :D (خدایی قشنگ گفتم) هنوز خیلی جم نشدن پس اگر بخوایم خوشبین باشیم هنوز رجیستر نکردن اما اگر بخوایم بد بین باشیم بوی ضعف لیدری میاد :D این دوستان دنبال بات بودن میگفتن وقت نداریم ولی اکانت I M P E R I A L هنوز یه ثانیه هم نخوابیده و پیگیر داره رید میزنه خوب شد غارت خودکار نداره :D

توجه:متن بالا رو صرفا چون دوست داشتم نوشتم و اصلا فنی نیست و جنبه فان داره پس حساس نشو

اینجا آزادی بیانه :D

• بیسوادیه تراوینییی موج میزنه تو فروم!!! جالبه که خوشون میگن خودشون لایک میکنن!!! یعنی واقعا فکر میکنید ایمپریال بات گزاشته؟؟؟؟ فکر نمیکنید داره زحمت میکشه از روز اول بازی و ابادی خالی میکنه!!!! نمیبینید نوع ریدشو؟؟؟؟

بدونه رید خودکار هم وقتی بازی میکنیم گیر میدیداا!!!! ایمپریال ای دژکوب باززززز چراا نمیرسن بهتت امردادیاااا!!!!!!!!چرا بدونه مولتییی و بات یه دژکوب باز اون بالاسس!!!!!!

اون دوستمون که قارقار میکرد کل فروم دنبال اکانت من میگشت کوشیی؟؟؟ اسمتت چیه؟؟؟

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

امیدوارم سرور خوبی رو در پیش رو داشته باشیم خوشبختانه تعداد ثبت نام سرور مناسب بود و واقعا همین موضوع باعث خوشحالیه

ببینیم سرور در اینده چطور پیش میره

!!!! ایمپریال ای دژکوب باززززز چراا نمیرسن بهتت امردادیاااا!!!!!!!!

خوبی داداش سلامتی خوشی؟ چه خبرا

لتس دو ایت طبق گفته دوستان با ما نیست

خسته نباشی

کسی هم که دنبالت میگشت زیر چادر قایم شدی اسم اک ندادی بهش فکر کنم نیومد

سواد فرومت و ببر بالا اقای با سواد هرکی از طرف کسی لایک شد صرفا هم تیمی یا رفیق یارو نی مثل الان که بنده شما رو لایک کردم

فکر کنم با رسم شکل متوجه شدی

ما هم قرار نیست روز دوم بیفتیم دنبال یکی برای اثبات خودمون فدات شم

فکر کنم ایشون هم بدون اینکه جزو 3 نفر هجوم باشه تو تاپ غارت اوله که به نوبه خودش جالبه امیدوارم در ادامه سرور لینک های خوبی ازش ببینیم

پ.ن : رقیب های دیروز دوستای امروز چه سروری بشه این سرور . مگه نه مجید D:

• با سلام به همه

بعد 6 سال برگشتیم به تراوین

امیدوار بودم سرور خیلی شلوغ تر از اینا باشه ولی چیزی ک فکر میکردم نیست امیدوار روند بازی حداقل جوری ک فکر میکنم جذاب باشه نه این ک هنوز از حمایت خیلیا در نیمدن شروع کردن به کل کل

امیدوار داخل بازی هم حرف برای گفتن داشته باشید فقط داخل فروم نباشه

همیشه ne بودیم و از سر عادت ne دوباره رجیستر کردیم

• همه که از آرزوهاشون می نویسنن...

من پیرمردم از آرزوم بنویسم...

ادمین جوووون میشه یه تم بگذاری رو سایت که جای همه چی بشه مثل .com... من عادت کردم به اون همش اشتباه می کنم...

ترک عادتم که مرضه... نمی خوام مرض داشته باشم...

^^

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• من نگفتم کجا بازی میکنم؟؟؟؟ همون اول اعلام حضور کردم تو nw با تیمم!!! اسم اکانت هم که معرف حضور همه دوستان بود تو فروم!!!

لینک هم میبینین از ایمپریال نگران نباشید!!

رقیب های امروز!! فارمهایه فردا!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• من نگفتم کجا بازی میکنم؟؟؟؟ همون اول اعلام حضور کردم تو nw با تیمم!!! اسم اکانت هم که معرف حضور همه دوستان بود تو فروم!!!

لینک هم میبینین از ایمپریال نگران نباشید!!

رقیب های امروز!! فارمهایه فردا!!

قربون شكلت برم همينجور بهت بگيم لوسيفر يا اسم هم داري ؟

اين رفيقمون لتس دو ايت شلنگو به ما گرفت به شما هم گرفت من خوشم اومد لايكش كردم

الان هم ازش دعوت ميكنم دوست داشت بياد پيش ما بازي كنه

كلا توي اس اي ازادي بيان هست هر كس حق داره فروم صحبت كنه نظرشو بگه

اينقدر ديكتاتور نباش يكي مياد نظري ميده با سايدي كارد و پنير نيست.

نظر سايد اس اي رو تيم ليدري ميده كه معرف حضورت هستن

فقط سوال اخرم چرا انقد تعجب ميكني تو پستات كاكو؟

!!!!!!!!!

يه خط نوشتي از شيراز تا اصفهان علامت سوال گذاشتي

heyvanat-tajob-photokade-3.jpg

راستي اشكان من لوسيفرو لايك كردم نندازيمون بيرون اشكبوس!!!!!!!!

• دوستان سلام

اگه به سوادم کسی خرده نمیگیره

میخواستم بپرسم از تیم مولتی هانتر و ادامین(جمع مکسر ادمین)

کی ناتار های گرامی اد میشن؟

و آیا بهتر نبود ریز ریز اونا رو هم اد میکردین

که الان وضعیت مپ این شکلی نشه...

آدم پاش نَمتونه دراز کنه

باید از همه عذرخواهی کنه که یوقت پشتمون بهم راه نباشه^^^^

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Sauron: ترسیدم املا بهم ۲۰ ندن دوستان ().

• بچه ها خواهش میکنم جواب این بچه رو ندید از این به بعد ! هرچیم گفت ولش کنید ، طرف رسما خود درگیره ...

من موندم تو ش غ چطوری عقل کردن اینو بزارن لیدرشون ...؟؟؟

طرف نه اخلاق داره

نه ادب داره ( قار قار یعنی چی )

نه سیاست داره

ادعاشم که ...

پ.ن : اگه ش غ لیدر دیگه داره بگه بدونیم اگه نداره که تکلیف خودمونو بدونیم کلا دایورتش کنیم

پ.ن: این بازیه ، جو نگیرتت

پ.ن : !!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟ هر یدونه از اینا یه سکته قلبیه

• فکر کنم ایشون هم بدون اینکه جزو 3 نفر هجوم باشه تو تاپ غارت اوله که به نوبه خودش جالبه

با کسب اجازه از دانشمندان کف فروم (اطلاعات من خیلی سطحی و مبتدیانه هست و پیشاپیش از مظهر این دوستان با سواد عذرخواهی میکنم که امیدوارم مقبول واقع بشه ;()

نکته جالب تر که اشاره نکردی اینه که اون دوست بزرگوارمون حتی جزو ۱۰ نفر برتر حجومی هم نیستن ! حالا سوال پیش میاد چطوری همچین چیزی امکان داره که من که از قضا خیلیم تازه کار و نوب هستم به ۲ مورد زیر رسیدم ( بازم از اون دوست با اطلاعمون طلب بخشش میکنم که در حضور این اساتید دارم حرف میزنم :()

مورد اول اینه که حتما ابادیای محلشون حیوون نداره ، بنده خدا ها خشک سالی شده رفتن از محل :P (یاد حرف یه دوست عزیز و گران قدری افتادم که میگفت بیاید محل ما میوه بخرید :D )

یا مورد جالب تر اینه که به صورت کاملا شانسی و اتفاقی ایشون تا میاد جاییو خالی کنه غارت بزنه قبلش یه از خدا بی خبری خالیش میکنه و نمیذاره دوستمون پوینت حجوم بگیرخ بنده خدا و خیلیم از این موضوع ناراحته و فقط ممابعش به ایشون میرسه :( شنیده شده هر چقدرم تلاش میکنه بازم زودتر یکی دیگه میاد میزنه ;( چقدر اذیت میکنن این دوستمونو X(

پ.ن شنیدم میگن هرچقدر از ؟! استفاده کنی میگن طرف خیلی شاخه . با اجازه حضار منم یه چنتا بذارم الکی مثلا منم گنده لات محلم ^^؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟

• سلام امیر

اول اینکه امیر جان با چه سرعتی میرفتی که نیش ترمز زدی؟

فکر کنم سرعتت بالا بوده . اگه شیطان بزرگ بزنتت شهادت نصیبت میشه ولی با افتخار ملی ( خوردوی پ ) تو اون سرعت ،نیش ترمزت نگیره دیگه شهادت نصیبت نمیشه هاااا ! :دی

راجب بات :

فعلا که ساید سوم تو تاپ غارتیم - البته همون 4 امیم ، جمع غارت تو تاپ اتحاد رو بزنی ما 4 ام میشیم

راجب مولتی:

از 10 نفر تاپ غارت ، فقط 1 نفر جز تیم ماست - پس اینم سرش گرده ( درسته مولتی رو نمیشه غارت داد ، اما برات که میتونه واحه خالی کنه )

شما که یادته تاپ غارت 10 نفری 8 نفر امردادی بودن :)))))

اخلاق بازی تمیز :

تو بازی فعلا اتحاد های آنتی مال ما نیس :)

پ.ن: هیچ وقت ناامید نشو - خواستن توانستن است امیر جان

• سلام خدمت عزیزان فروم

برای اینکه یکم حال هواتون عوض شه یک تحلیل سبک از سرور میزارم باشد.

ابتدا نمایی از 40 نفر اول سرور

2225-111-png

2226-222-png

زحمت شمردنش با خود شما

در این بین sw بهترین عملکرد رو در تعداد اکانت و پاپ داشته که بهشون تبریک میگم.

نمایی از تاپ 10 سرور

2227-3333-png

همونطور که میبینین بهترین عملکرد رو در مبحث غارت شمال غرب و شمال شرق داشته و نشون میده شمال تیمی بسیار حجومی و قوی بسته البته این مبحث در صورتیه که اکانت آقا مصطفی گرزی عزیز بخاد در شمال غرب ادامه بازی بده ولی مجموع غارت شمال غرب رقم قابل توجهی هست و برتری مطلق رو به این ساید میده.

این وسط جنوب عملکرد ضعیفی داشته و به نظرم جای کار داره ؟:/

در تاپ مهاجمین هم شمال شرق بیشترین کشته رو داشته و پس از اون شمال غرب و جنوب غرب در آخر جنوب شرق متاسفانه باز هم تنها یک نماینده داره ...:/:/

تا این لحظه 561 اکانت رجیستر کرده که با یه آنالیز جمعیت بالای 50 سرور به شرح زیر است.

ne

تعداد اکانت : 76

تعداد دهکده ها : 76

جمعیت : 6605

نسبت جمعیت به اکانت: 86.84

-------------------------

se :

تعداد اکانت : 93

تعداد دهکده ها : 93

جمعیت : 7949

نسبت جمعیت به اکانت: 85.47

nw :

تعداد اکانت : 95

تعداد دهکده ها : 95

جمعیت : 7911

نسبت جمعیت به اکانت: 83.2

sw :

تعداد اکانت : 117

تعداد دهکده ها : 117

جمعیت : 10534

نسبت جمعیت به اکانت: 90.3

------------------------

فراوانی جمعیت زیاد در سایدهای شمال غرب و جنوب غرب نوید سروری جذاب رو به ما میده .شمال غرب کاملا یکپارچه و یکدست می باشد.سایدی با غارت بالا و بازیکن های فعال در تاپ10 همچنین غارت بالای اونها نشون دهنده همر های سنگین این ساید و تیم آکسفورد در آینده هست.

چیزی که از وضعیت سرور معلومه تا کنون شمال غرب و جنوب شرق به یکپارچگی کاملی رسیدن و شمال شرق تا حدی به یکپارچگی نرسیده و تیم های کوچکی هنوز جدا هستن مثل اینسومنیا و تیم cyrus و بچه های تیم ترمناتور با اتحاد های TEN .دو تیم اصلی و بزرگ NE+ و NE NEWS هم جدای از هم بازی میکنن (البته هفته اول اصلا ملاک نیست این تحلیل ها )در سمت مقابل جنوب غرب با اتحاد های SW و SW تی ام به یکپارچگی نسبی رسیده و باید دید در ادامه سرور سرنوشت اتحاد های TIGERS و این تیم به کجا میرسه(به نظرم با سیاست های دیپلماسی یوسف ریتالین حتما یکپارچه میشن) البته ناگفته نماند که یک اتحاد عجیب ANTIAMOR هم از جنوب غرب عضو گیری میکنه که سیاست جدید و در خور تفکری هست.ساید جنوب شرق هم که تیم آمرداد اومده و چون از قبل این تیم با هم بودن یکپارچگی خوبی در عضو گیری داشتن.بنده چون یه جنوب شرقی هستم ترجیح میدم بقیه دوستان تحلیل جنوب شرق رو بزارن .با تشکر

شاد و خندون باشید

سعید

MOLLA

• تحلیل خوبی بود هرچند به نظر بنده خیلی زود هست هنوز که بخوایم اظهار نظر کنیم

مورد بعدی بهتر هست هر سایدی بعد از یک دست شدن یه نماینده معرفی میکنه که نظر رسمی ساید رو بگه با نظرهای شخصی قاطی نشه

قرار هم هست یک سال بازی کنیم کنار هم بهتره هنوز هیچی شروع نشده کل کل نکنیم

شاد باشید

• برای شروع فک کنم خوب باشه که ذکر کنیم این سرور بدون مولتی و بات هست

با این تعریف شمارو به خواندن ادامه مطلب دعوت میکنم

اکانت Rate که بین رتبه 2 و 3 و4 تاپ غارت هم مدام در حال تغییر جا هستیه نکته داره که بقیه اکانت های توی تاپ تن به این واضحی این نکته رو ندارن

حالا نکته کار چیه

همون طور که مشاهده میکنید این اکانت 58 پوینت هجوم داره ! خب که چی؟

از اول سرور به طور میانگین هر واحه چیزی حدود 12 تا 18 حیوون داشت (تا اونجا که من دیدم)

حالا ما میگیم اصلا 10 تا حیوون داشت (جهنمو ضرر) با توجه به این ایشون تقریبا 6 تا واحه خالی کرده با فرض محال این که کلا 50% زده باشه یعنی 6 تا واحه 8 کی منابع میشه 48 کی منابع

ما میگیم هیرو شون قفس بیارش خوب بود یه 52 کی هم شانسی زدن یا با قفس زدن میشه 100 کی

سوالی که دارم با توجه به تیتری که اول خدمتتون گفتم چجوری 148 کی این اکانت غارت داشته تا الان؟ من به شخصه اگه آموزشش گذاشته بشه استقبال میکنم که یه چیزی هم یاد بگیریم دور هم

پ.ن:به سرور بدون مولتی خوش آمدید

• دوستان آسیاب بعضی اکانت ها مشکل داره یا همه؟

آسیاب ما خرابه انگار و پرت گندم داره

مسئولین پیگیری بفرمائید

هی گفتیم آسیاب از چین وارد نکنید

و سوال بعدی اینکه درصدهای کارخونه های دیگه هم به همین شکل خواهد بود؟

و البته گفتن این نکته ها صرفا برای حذف باگهای احتمالیه و من هم مسلما ترجیح میدم سرور ایرانی بازی کنم تا دات کام

امیدوارم اصرار به بعضی دوستان برای اومدن به این سرور پشیمونی نباشه آخرش

• سلام بر دوست عزیز

لینک بده

مقدماتی تورنومنت هم ورژن قدیمی اجرا میکنه؟

و اگه دقت کنید کراپ سطح ۴ هم بونس ۵ گرفته

انگار دستی حساب شده

• این همه مقاومت چرا؟ ^^^^

دقت کن سطح ۳ هم بونس گرفته توی شات آخری که گذاشتم

بونس مارو شما بردی لابد ;);)

حق با شماست

حرف حق حساب کتاب نداره
    من موضوع رو با مشکل دیگه ای اشتباه گرفتم

https://guidescroll.com/2011/0…ources%2C%205%25%20bonus.

2235-222-png

قانونا باید روی تمام سطوح تاثیر بزاره

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 1 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان گلم

آرزو میکنم مدیران تاپیک در کنار بند نهم قانونشون الباقیش رو هم رعایت کنند! الهی آمین 🙏

یا حداقل امیدوارم ماها خودمون رعایت کنیم و احترام و ادب رو حفظ کنیم اگه آرزوم برآورده نشد!!!

تا بتونیم توی این بازی لذت ببریم نه برای هم اعصاب خوردی درست کنیم و بعداها مجبور به عذرخواهی نشیم!!!

در ضمن: نه صحبتی بوده، نه انتقاد و نه پیشنهادی؛ فقط یه آرزوی از ته دل بود که آرزو کردن توی تخلفات نیست! پس نقض قوانینم به حساب نمیاد از لحاظ حقوقی! 🤔

و در ضمن 2 : مربوط هم هست به تاپیک نقد و بررسی سرور یک چون رعایت نکردن این نکته از طرف خودم و دوستام توی چهار ساید میتونه یه ساید یا حتی نتیجه سرور رو به هم بریزه!!!

موفق و سربلند باشید 🌹

• سلام و عرض ادب

خب یکی دو روزی از سرور میگذره و آقا سعید هم زحمت کشیدن یه تحلیل اولیه از آمار کلی سرور نوشتن که ازشون تشکر میکنم . این سرور اونجور که باید و شاید از نظر کمیت دلچسب نیست ولی به نظرم از لحاظ کیفیت سرور خوبیه و اکانت های خوبی در این سرور دیده میشه و از همه مهمتر خبری از ریجستر کردن اکانت های مولتی نیست و این خودش بهترین صحنه ای که میشه بعد سال ها در تراوین دید
    . امیدوارم که با اتخاذ سیاست های مناسب یه سرور پر از هیجان در پیش داشته باشیم .

و اما بعد ...

خداروشکر جنوب غرب یکپارچه شد و از این پس همه ی اعضا زیر یک پرچم واحد به بازی ادامه میدن و از همینجا از آقا رضا سورنا و تیم تایگرز و آقاناصر و تیم کلاهبرداران و همچنین از دکتر نوید ( که خیلی زحمت کشیدن در این باره ) تشکر میکنم . واقعا اگر بزرگواری این عزیزان نبود ما به این مهم دست پیدا نمیکردیم .

مورد بعدی در مورد اکانت کلاهبرداره که در جنوب شرق ثبت نام کرده . تصمیم این اکانت کاملا یک تصمیم شخصی بود و جدا از سیاست های کلان و مجموعه ی بزرگ جنوب غربه و هیچ سیاست جمعی پشت این تصمیم نبود . از همینجا به صورت رسمی اعلام میکنم که مجموعه جنوب غرب هرگونه ارتباط با این اکانتو به صورت رسمی ممنوع میدونه و هیچ نیرویی از جنوب غرب به این اکانت ارسال نخواهد شد .

اما نکته ی مهم در مورد اکانت Gorzi team :
    این اکانت در مرز جنوب غرب و شرق واقع شده اما در اتحاد شمال غرب (OX BRO) حضور داره ! از مسئولین شمال غرب میخوام که لطفا در این باره توضیح بدن . این اکانت قطعا یا در جنوب غرب میخواست ریجستر کنه یا در جنوب شرق منتهی از شانس خوبش افتاد رو مرز و مشخص نیست دقیقا چه سایدی مورد هدف ایشون بود . لطفا بفرمایید چه سیاستی پشت این حرکت بود ؟
    در هر صورت مجموعه جنوب غرب چنین موردیو برنمیتابه و مطمئنم تیم آمرداد هم در اینجور مسائل کوتاه نمیاد ، پس امیدوارم این موضوع به صورت مسالمت آمیز حل بشه . این که سیاست های فراسایدی به خاطر اینجور مسائل زاویه پیدا کنه اصلا وجه خوبی برای هیچ کودوم از این سه ساید نداره .

پ.ن : توضیحات بیشتر در مورد اکانت کلاهبردارو به عهده اقا ناصر عزیز میزارم

پ.ن : فروم یکم سرده ، هی رفرش میکردم ببینم پست جدیدی میاد یا نه :دی