نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام وخسته نباشید خدمت تموم دوستان

تبریک به ساید مقابل و عذرخواهی خدمت تموم دوستان خوبم

اولین نکته ای که شما تهمت زدید تااین لحظه من روی هیچ اکانتی جز اکانت خودم لاگین نکردم و اصلا برای همین موضوع این سرور شروع کردم اوسط سرور با حامد عزیز اشنا شدم وباهم پلی میدیم

اتفاقا تایک ربع قبل از لانچ اتک آنلاین بودم و داشتم باسعید ملای عزیز صحبت میکردم برای همینم کاتا جابجا شد واماده ریختن دفاع شده بودم به هرحال بازی جذاب تر شد حداقل برای من چند وقتی بود کسل کننده شده بود

پ.ن : بازم به لانچ کننده عزیز تبریک میگم

پ.ن: هیچ حرفی نزنیم که خجالت زده بشیم!

پ.ن: از تموم بچه های آمرداد عذرمی خوام

پ.ن: زندگی جاریست و بازی هنوز ادامه داره

پ.ن: امان از روزی که ضامن رها کنه سعید :D

یاحق

Ali Chiefer

• سلام و عرض ادب خدمت اهالی محترم فروم

خسته نباشید به عزیزان جنوب غرب بابت طراحی پلن و لانچ موج ها و همرهایی که ساخته شده بود ، همچنین خسته نباشید و تشکر از اعضای تیم بزرگ امرداد که بلافاصله در تشخیص حمله و ارسال دفاع به ما کمک کردن 🙏

جدا از اینکه به نظرم انتخاب تارگت کاملا اشتباه بود ( ده چیف شده ای که فقط موقعیت استراتژیک داشت و به تازگی چیف شده بود ) و باعث شد که ما خیلی زودتر و راحت تر به هدفمون از گرفتن اون ده برسیم و دو همری بگیریم که ریکاوری اون چندین برابر زمان میگیره نسبت به دفاع از بین رفته ، در عین حال خوشحالم که حتی با خروج اکثریت تیم آکسفورد از شمال غرب ، بازی همچنان داره با هیجان و درگیری دنبال میشه و سرور خاصی رو شاهد هستیم که برعکس سرور های گذشته در سایت های مختلف روند کسل کننده ای رو نداره ...

پ.ن : یه تشکر ویژه از ماهان و کسری و داروغه که با وجود از دست رفتن همر قوی دیفالت و دو دهکده در کوارتر اول ، با انگیزه و تلاش باعث شدن شاهد یک کامبک قبل از پایان نیمه اول باشیم 😍

پ.ن ۲ : بعضی از دوستان اگه بجای نفرت کورکورانه و چیدن سناریو های تخیلی برای تخریب یک گروه دیگه و کارهای از این دست ، اگر کمی تلاش کنن و گروهی تشکیل بدن و به فکر پیشرفت خودشون باشن نه تخریب دیگری ، قطعا شانس بیشتری برای رسیدن به هدفشون دارن ! حدود ۱۶ سال پیش تیم پورتو قهرمان چمپیونز لیگ شد ، چرا ؟ چون با تمام وجود تلاش کرد و زحمت کشید ! نگفت رییس فیفا نقطه ضعف های تیمم رو به موناکو گفته ! نرفت بگه منچستر یونایتد که کثیف بازی میکنه ! نگفت مورینیو با بازیکن های لیون رابطه خوبی داره پس به نفع اونا ترکیب رو میچینه که ببازیم ! تلاش کرد خودشو رسوند به فینال و موفق شد بعد از چندین سال ! همه بازیکن هاش هم لذت بردن ! اونی که منافع تیمش براش مهمتر از نفرت شخصیش باشه به موفقیت میرسه یه زمانی ، اما اونی که فقط به فکر خالی کردن عصبانیت و فشار خودش باشه و تیمش رو ببره تو حاشیه ، هیچوقت به جایی نمیرسه حتی اگه بازیکن خوبی باشه ...

• جسارت امروز جنوب غرب روی دهی که 2 هفته پیش از محسن 2pac به هدیه گرفتیم رو لینکاشو میزارم

3374-1-png

3375-2-png

هر همر 8 موج کاتا داشت

من همچنان معتقدم

ربعی که بدون فکر پلن میچینه :یه ده که 2 هفتس چیف شده اخه چی میتونه توش داشته باشه؟

بدون فکر لانچ میکنه : این اتک ها 16 موج بود ، فرضا هم دف نمیکردیم ، باز صفر نمیشد !

رو همون پلن هم دیوار میشن

به درد کی اخه میخوره که برن باهاش متا کنن؟

پ.ن: محسن از دهت مثل چشامون مواظبت کردیم ، راضی باش ازمون !

• تو اسگلی چیزی هستی؟؟؟؟

اخه ابله با کی کل کل میکنی؟

تو این مملکتی که هر کی 4 تا گوسفند میفروشه میشه همسایه ما داری با کسی کل کل میکنی که بعد از فروش گوسفندا حتی بلیطش به تهران نرسیده و تو پاکدشت نقش بچه خوشگل اونجا رو بازی میکننه

بر پدر طراح تراوین لعنت که 4 تا قفس و پمادو ناتار گزاشت تا یه سریا بتونن از فارم لیست ماها در بیان

یارو تا دیروز جز جز گلد ساپرتر میکرد الانم که SWشده ساپرترش به ارزوش رسیده

یارو یه روز میگه حذف میکنه یه روز میخواد بفروشه هنوز نمیدونه با خودش چند چنده:ِدی

چه کل کل مسخره ایه تو میکنی با کسی که چه خودش چه اکانتشو میفروشه

• با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی من کلن عادت به پست گذاشتن ندارم ولی یه جای کار ایراد داره که زیاد وارد بحث نمیشم اگر چه قطعا مقداری زمانی که برای کشیدن همر صرف میشه قابل مقایسه با زمان و هزینه ساخت نیروهای دفاعی نیست ولی دوستان امردادی دیشب چیزی کم نذاشتن و همه جوره به خودشون زحمت دادن و قرار نبود این پلن اینطور اجرا بشه ولی متاسفانه یکی از دوستان مشکلی براش پیش اومد و لحظه آخر دستمون رو خالی گذاشت اشکال نداره شب درازست و قلندر بیدار تایم زیادی داریم برای جبران و لذت بازی به همین پلنا و دیوار شدن هاست و قرار نیست همه پلن ها موفق باشن ولی لازم دونستم که اتک با جزییات کامل بزارم گویا دوستان امردادی زیاد راغب نبودن سطح تلفاتشون لو بره بازم به نوبه خودم به دوستان جنوب شرق تبریک میگم به امید سروری پر از هیجان

• سلام به همگی

اولین نفری که برد این سرور و به امرداد تبریک گفت من بودم توو تاپیک اعلام آمادگی گفتم در حال حاضر بهترین و هماهنگ ترین تیم ایران امرداده

خب یکی از محاسن اینکه سرورهای زیادی حذف کرده باشی اینه که شناختت نسبت به تیم ها وپلیرها بیشتر از سایرینه:d

خب بریم سر متا قبل سرور اینکه قبل سرور متایی انجام بشه هیچ اشکالی نداره و طرفین هیچوقت ابایی از گفتنش ندارن مثل متای ما با زیوس دو ایکس آری آر که قبل سرور بود همون موقع هم همه جا گفتیم

ولی یه متاهایی هست که اسمن فقط متاس و یه ساید مستعمره هست مثل اس ای آی آر با الدرز مثل اس دبل راند1و4 با امرداد یا همین ان ای اینجا با امرداد اینا اسمن متا هست و ساید ضعیف میره میچسبه به ساید قوی که فقط اسمش کنار برنده باشه

به همین دلیله که گاد فادر عشق توتالی نمیگه قبل سرور صحبت هاشو با امرداد انجام داده بابا کل سرور مگه چندتا پلیر داره که نیازی به توتال باشه الان دیگه سال هاس که اسمن یکی توتال میشه در اصل رفاقتی تصمیم ها واسه ساید گرفته میشه

حالا اینکه 4تا کلاسیک باز که هنوز توو حال و هوای 10.12 سال پیش هستن و فکر میکنن تراوین به قدیمی بودنه هم کنارش حمایتش میکنن دلیلش اینه که ترس از خوردن بچه های ده هفتادی دارن میدونن کنار تیم برنده(امرداد) نباشن بچه هفتادی ها آبرو براشون نمیذارن

پلیرهای ده هفتادی مثل اشکان فریدوم و سعید ام کا ام جی و آرین و آرگین و.. هر کدومشون معادل 10تا کلاسیک باز پر مدعاس

پ ن:بهنام خداییش باهات حال میکنم کلاسیک باز ندیده بودم مستعمره کنی که این سرور دیدم :d

• سلام مجید جان،

شما منو نمی شناسی، منم شما رو نمی شناسم (البته دورادور شنیدم، ولی پلی ندادیم توی یه تیم یا ساید تا به حال)، ولی اینا فکر میکنن هر کسی حقیقتو میگه (چون تلخه براشون) باید وصلش کنن به جنوب غرب و سریع تخریبش کنن و فاز توهم توطئه بگیرن و پوآرو وار برخورد کنن.

یکی دو نفر هم هستن اکثرا که کف فروم کمین کردن، یکی پست میزاره سریع دیسلایک و اتک! البته کلی پلیر خوب و با اخلاق داره آمرداد که متاسفانه اسیر شدن اونجا، که ما تفکیک قائل میشیم بین اونا و این کودک های دبستانی که به خاطر کرونا خونه نشین شدن و همینطور که دارن آنلاین مشقاشونو می نویسن یه فروم نویسی هم می کنن.

ما اسیر شدیم، شما برو عصبانی نکن خودتو با اینا :دی

دوستی که آواتار جغد داره و من فالگیر صداش میکنم هم 44 بار اسم اکانتشو پرسیدم نگفته هنوز، نمی دونم چرا!

--- فاز توهمی های عزیز، داره تعریف میکنه ازتون میگه تیم برنده، با سیاست و ... چرا سریع بای دیفالت حمله می کنید؟ مار گزیده از سیاه سفید می ترسه؟

• خدایش اینو کجا دلم بذارم 8o:D:D:D:D به من میگه دایورت خخخخخخالان کف اتاق ولو شدم با پست این :D:D:D

میدونی دوست دارم دلم لک زده بود واسه خندیدن پشت پی سی جوری که از صندلی نتونم بلند بشم خخخخ خدایا این بندگان دلشاد کن رو از ما نگیر تو این اوضاع داغون مملک حداقل یکی پیدا میشه ما رو میخندونه :D:D:D

بچه ها من درک نمی کنم چرا از صحبت هاش ناراحت شدین خدای دلتون میاد فکر کنین اومدین سیرک و اونی که اون وسط با ادعا در آوردن و صحبت های مسخره شما رو میخندونه همین آقا هستش :D:D:D

والا یک بنده خدایی هم شب خوابید صبح بلند شد دید بنزین گرون شده کلیدشم گم شده :whistling:

مجید خدای بوی کباب شنیدی اما نمیدونی این گوشت بره نیست دارن خر کباب میکنن:D:D:D:D:D8o;)

وای مردم از خنده امیر خدا نکشدت تاریخ انقضا رو دیدم مردم از خنده یعنی اینو از کجا آوردی نمیدونم خخخخ

مجید تو فقط خدایی به درد گزارش پاک کردن میخوری با این توانایی که تو داری هیچ کجا مثل اونجا جواب نمیگیری:S

اون یکی هم مثلا اومد درستش کنه یکی زد به در دومی زد رو دست خودش ؟

و این بار شاهد هنر نمایی ویراستار عزیز:
    Diablo

شما منو نمی شناسی، منم شما رو نمی شناسم (البته دورادور شنیدم، ولی پلی ندادیم توی یه تیم یا ساید تا به حال)، ولی اینا فکر میکنن هر کسی حقیقتو میگه (چون تلخه براشون) باید وصلش کنن به جنوب غرب و سریع تخریبش کنن و فاز توهم توطئه بگیرن و پوآرو وار برخورد کنن.

یکی دو نفر هم هستن اکثرا که کف فروم کمین کردن، یکی پست میزاره سریع دیسلایک و اتک! البته کلی پلیر خوب و با اخلاق داره آمرداد که متاسفانه اسیر شدن اونجا، که ما تفکیک قائل میشیم بین اونا و این کودک های دبستانی که به خاطر کرونا خونه نشین شدن و همینطور که دارن آنلاین مشقاشونو می نویسن یه فروم نویسی هم می کنن

تیرداد میگفت اون راهی که شما داری میری ما گرگ هاشو کشتیم واقعا راست میگفت اینقدر بهتون آموزش داد ولی نگرفتین و منو مجبور به یاداوری میکنید

ضرب المثل برگزیده :

یکی به در 2تا رو دست

این یکی هم بوی گوشت به مشامش خورده :D چند وقتی ما شمارو .... حساب نمی کنیم برو بزرگترت بگو بیاد سوال کنه جواب بدم بهش خخخخ

تو فکر کن جنوب شرق سرای من است مشکلت چیه ؟ ببین تو از هر اکانتی خواستی تو متا شرق بگو من نامه بدم خخخخخ

• ناموسا کاری به دیوار شدن اینا ندارم ولی کاشکی از امرداد یک پلنی لانچی میدیدم اصلا ببینیم بلدن چیزی غیر خرید اکانت بقیه و پلیر اینور و اونور بفرستند 2 دسته کنند ساید حریف یا نه یک تیمه دف ساز کشاورز و کثیف بازید و تمام کلا یک پلن رفتند که 26 ساعت طول کشید لانچاش که 2تا کراپ 13 فقط زدن:D این یعنی از تراوین فقط حرف زدن تو فروم و کشاورزیش بلدید طرف کل آمار همرا سایدشو داد که 2تا کپ 13 بزنه که فرداش نصفشون باعث شد دهاشون بپره یک لینک بزاز که ده پروندی خفت کردی لانچ قشنگ پلن قشنگ توش بوده دیگه من کلا ریپلای بچه ها اس ای نمیدم کاش میفهمیدم به چی الان مینازید یارو داره نوب کشی میکنه تازه همونم زورش نمیرسه میره با پول و کثیف کاری عجب زمونه ای شده کی این نوبا زبون در اوردن ما نفهمیدیم.

• این چه سمی زدی تو فروم توی 2 مین دوبار پستتو نوشتی پاک کردی ! از این استرس بالاتر ؟ خدای تو ..... ولش کن اشتباه کردم ریپلایت کردم ببخشید استاد تیرداد باز اینو تحویل گرفتم داره شاهنامه مینویسه ;(

ویراستار ؟

اوجوری زیاد خوشت میشد اینجوری نوشتم بهت آموزش بدم !

بلا خره کسی پیدا شد محاسبه کنه میزان خسارت و منعفت این اتک ها رو ؟

یک بنده خدای هم پیام داده نیرو داریم میسازیم میزنیم !:(:/ خدایی این استدلال رو توی پی وی برام فرستاده منم قیافم شد اینطوری8o و الان هرچی فکر کردم دیدم حرفش قشنگ هست و منم جوابی واقعا نداشتم بدم ;)

• سلام دوستان و عزیزان.

تبریک میگم به دوستان عزیزم در جنوب شرق و به رفقام که دیشب رو یه کم هیجانی تر کردن برامون. دم همگی گرم. خیلی وقت بود هوس شبهای پلن کرده بودم. یک نکته مهم رو باید بگم که یک پلن رو باید از نگاه پلنرها که چه اهدافی رو رنبال می کنن تحلیل کرد و بقیه می تونن نقدش کنن. یه توضیحاتی در مورد پلن ها بهتون عرض کنم:

پلن اول: (پلن سعید از اکانت mkmj)

آقا سعید ما یه کم زیادی جنگنده و مبارزه طلب هست و عشق عجیبی به بچه های امرداد داره. برای همینم ما از اول دستش رو باز گذاشتیم که پلن تنهایی بره. الحق هم خوب کار کرده و با اینکه ضعف هم داشته ولی فکر می کنم همه قبول دارند که سعید یکی از بهترین های این سرور هست.

بازهم آقا سعید پلن رو لانچ کرد و اومد گفت پلن رو چیدم یه توضیحات مختصری هم داد که ته دلم (نه به خودشون) گفتم دیوار شدنت ۹۹ درصده! این اتفاقم افتاد. البته دوتا نکته رو فراموش نکنید:

۱) آقا سعید واسه زدن فیدر رفته بود که گویا دوتا رو زده صفر کرده(به هر جمعیتی) ولی تو تارگت اصلی دیوار شده. پس همچینم دست خالی خالی هم نبوده!

۲) این اکانت انقدر نیرو متفرقه ساخته که تا یک ماه به صورت متوالی میتونه اینجوری اتک بده و لذت ببره. مگه همیشه باید رد شد؟ دیوارم بخشی از بازیه.

البته اولین منتقد پلن خودم بودم و ضعف هاش رو باید پذیرفت و اصلاح کرد. سعیدجان در استفاده از همرهای اصلی قبل از پلن به ما اطلاع بده.

پلن دوم: پلن صفر کردن دهکده گان هیرو

این پلیر جنوب شرق(اسمشون یادم رفت) نشون داده پلیر قابلی هست و یک مهره تاثیرگذاره. در اون مختصات هم قطعا یا برای ساخت خفتر اومده یا برای زدن کتیبه های مرکز مپ(بخوانید منحصر) که جنوب شرق ضعف داره در این نقطه.(به نیروهای خود دهکده دقت کنید)به همین علت پلن حذف این دهکده پیشنهاد شد و طی اسکات های قبلی دفاع بسیار کمی داشت.(دوستانی که نقد می کردند دقت کنن).

برای همین دو همر که یکیش نسبتا خوب بود داوطلب اتک بودن و لانچ کردند. نکته بسیار مهم اشتباه ما در هماهنگی بود که باعث شد این پلن دیوار بشه. اینکه اشتباه چی بود رو اجازه بدید نگم چون ممکنه بازم بخوایم این پلن رو اجرا کنیم اما اینبار بالحاظ کردن این نکته بسیار مهم! اگر هماهنگی بالا بود قطعا اون دهکده با کمترین تلفات صفر می شد. ولی به هر شکل دیوار جانانه ای چیده شد و همرها از بین رفت.

نکات این پلن:

۱) اشتباه مرگبار در تفاهم یک نکته بین لانچرها و اکانت سوم که پلن رو تضعیف کرد.

۲) لاست دفاعی زیاد از مدافع و البته نیروهای ساخته شده در این دهکده که از نظر هزینه برابری می کرد ولی از نظر زمان نه!

۳) جسارت پلیرهای جنوب غرب و داوطلب شدن پلیرها برای حضور در پلن ها.

پلن سوم: خفت ها

دیشب دو تارگت برای خفت توسط تیم پلنری انتخاب شدند. اولی دهکده اکانت علی چیفر و دومی دهکده ای که (به زعم ما) ساپورت دفاعی اکانت های هون پرتعداد مختصات ۱۳۰ رو انجام می داد. هر دو پلن موفق بود و نیروهای زیادی را از بین برد. خفترها از ضعیف ترین دهکده ها(از نظر نیروی سریع خفتر) ولی با سرعت بسیار بالا انتخاب و ارسال شد. که هر دو بالاترین تلفات رو وارد کردند.

نکات این پلن:

۱) اصل غافلگیری و سرعت نیروها حتی در سرور نرمال هنوزم جواب میده.

۲) یکی از خفت ها توفیق اجباری هم داشت. کاتاها کنار رفت و گرزی ها جایگزین شد.(علی آقا خودشون توضیحات لازم رو دادند.

۳) یکی از خفت ها روی یک مدافع انجام شد که در نوع خود کم نظیر هست. بله میشه مدافع را هم خفت کرد. مثل خفت محافظ توسط سزار و خفت نیزه دار توسط شمشیرزن گول ؛ البته اگر پلنر دقیق عمل کنه.

نکات کلی و مشترک تمام پلن ها:

۱) پلن های اکانت mkmj بیشتر حالت ایذایی داشته و هدف پلنرها از آزادسازی این پلیر فعال و خوب؛ بیشتر برهم زدن تمرکز رقیب هست. سعید فناناپذیر هست.

۲) جالب بود که جنوب شرق به خوبی راه رو بر همرها بست ولی در برابر خفت ها آسیب پذیر نشان داد. قابل توجه تیم دفکوردی جنوب شرق.

۳) اکانتهای مهاجم از بین پلیرهایی انتخاب می شود که چند همر دارند و حتی پلیرهای داوطلب لانچ؛ در این خصوص بررسی می شوند. ضمنا از آمار همرهاتون به راحتی متوجه شدین که همرهای اصلی جنوب غرب لانچ نشده اند و خیلی زوده وارد گود شوند.

۴) تمام لانچ ها بدون استثنا توسط پلیرهای اکانت ها انجام شد و این موضوع به قول آقا بهنام شاید در اوایل اشکالاتی داشته باشد ولی در آینده می تواند تبدیل به نقطه قوت شود.

۵) در تمام مدت جنوب غرب در نقش مهاجم و جنوب شرق در نقش مدافع بود(به جز اقدام به خفت سعید ملا). همان بازی به سبک کاتانچیو ایتالیایی معروف. جسارت بچه های جنوب غرب و همدلی بچه های جنوب شرق ستودنی بود.

پس قاطعانه میشه گفت مثل همیشه این پلن ها نقاط ضعف و قوت زیادی داشت و همچینم نیست که کسی بگه دردم نیومد و نیروهاش زنده بشن!

دو خفت و یک پلن نصف و نیمه با نیروهای پراکنده و دو تا همر دیوار شده و لاست دف سنگین و خفت ناموفق سعیدملا با تلفات به ما میگه در مجموع جنوب شرق نمره بهتری گرفته و موفقیت رو بیشتر به خاطر دیوار شدن همر رومن باید ۱۱ به ۹ به نام جنوب شرق زد. البته این نظر شخصی بنده ست و ممکنه دوستان نظر مخالف داشته باشند.

حالا که اطلاعات بیشتری به دست آوردید می توانید در مورد پلن ها خودتون قضاوت کنید. نیازی نیست همه اینجا نظرتون رو بگید. فقط لطفا بیشتر فکر کنید.

بازی داره گرم میشه.

خیلییی خوبه.

پ.ن۱: به همدیگر احترام بگذاریم. همه ما معنی کلماتی مثل درخت موز و از دکل فلانی بالا نرو و با دهنت حرف بزن و مزدور و .... را می دانیم. لطفا اجازه بدین از بازی دور هم لذت ببریم و بزنیم و بخوریم و کل کل کنیم. لطفا اگر امکان داره از این کلمات استفاده نکنید. محترم واقعی باشیم.

پ.ن۲: علی آقا چیفر عزیزم؛ به عنوان یه دوست ببخشید بابت خفت دیشب ؛ به عنوان رقیب، کاتاها کجا رفت؟ به عنوان یک پلیر؛ بابت جنبه بالای شما کلاه از سر بر می دارم.

پ.ن۳: به آقا مازیار خیلی حرف ها و انگ ها و بعضا بی احترامی ها شد‌ بعضا هم در حقش اجحاف هم شد. ولی ایشون بی احترامی نکرد لطفا یاد بگیرید. مازیار بدبدبد، ولی به کسی توهین نکرد.

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟ ما اینجوری رفاقت می کنیم.

پ.ن۵: لطفا در موارد اجرای پلن، جای حمله به هم تو فروم نقد و تحلیل بنویسید. ناخن گیرها غلاف!

پ.ن۶: اتک ها فقط رو اکانت هاست. اینجا اتک ندید. بدون اسکات میرین دیوار میشین! مخصوصا به پاکدشت!

پ.ن۷: تشکر ویژه از سعید و احسان و سهند و امیر و پارسا که تا صبح با ما بودند. درود به شرفتون. جنوب غرب به وجودتون افتخار می کنه.

پ.ن۸: انسان شجاع یک بار میمیره، ترسو هزاربار!

پ.ن۹: محمد تارانتولا تارگت بعدی خودتی. راستی گلد کنسله. ولی یه همر روی ما حساب کن.

پ.ن۱۰: آرزوی سلامتی برای همه بیماران علی الخصوص رفقای خودمون علیرضا ایران و اشکان(بازی بدون شماها لطفی نداره زود برگردید) و همچنین خانواده خودم.

داره خیلی خوش میگذره.

• خرید اکانت بقیه

پلیر اینور و اونور بفرستند

2 دسته کنند ساید حریف

کثیف کاری

جا داشت این 4 تارو جدا کنم، اتفاقا این 4 تا از کارایی هست که یه عده دارن میکنن و فعلا تا کامل شدن مدارکش هیچی نمیگیم ، اما وقتی مدارکش رو بشه خیلی دیدن داره (-: رو سیاهیش میمونه برای یه عده که از یه طرف پرچم بازی سالم بلند کردن و از یه طرف از این عده حمایت میکنن ،

- کسی که همر آریامهر رو زد به ناتار، همر PERMOMENT رو هم لانچ کرد رو خودمون، فقط شانس آوردیم بچه ها متوجه شدن و سریع اتک رو کنسل کردن، جانشین این اکانت کسی نبود جز نورالله (-: بیا بگو جانشین نبودم ، این همه فاز مرام و لوتی و رفاقت و مردونگی برمیداری ، تهش اینی... مطمئنی همه چیز رو به اون نفرات دورو برت گفتی؟

-کی پلیر میفرسته اینور اونور؟ خوبه شما کف فروم بهش هم افتخار میکنین (یه پست قبل همین پستم :دی ) ، اسمشو میزارید مستشار
    -دو دسته کردن ساید حریف هم که عمو قناد اسم گذاشتن روش: حمایت از آنتی ناروزن ها :دی
    -کثیف کاری و خرید اکانت هم که نگم برات، الان یکی از مستشارها نشسته پشت فارم لیست داره رید میره تو شمال شرق ، به امید بلند کردن کتیبه،

• داداش پستت عالی خدای لایک هم داره فقط چند مورد :

1. شما که پست تحلیلی به این زیبایی میذاری حیف نیست لابلاش تیک میندازی یا جانب دارانه (جانبدارانه طبیعی هستش )

2. خفت دفاع مال این تایم داداش به نظرت ؟

3. با ادب و احترام و اون قسمت صحبتت موافقم اما ؟ اما داره وقتی بزرگتر های هر چهار ساید به جایی جلو گیری از این جریان میان دامن میزنن و حرمت ها شکسته میشه و یکی مثل مازیار اینجا هر کسی هر چی میخواد بهش میگه به نظرت سنگ روی سنگ بند میشه ؟ من توی 70 صفحه قبل گفتم توی خونه ای که بزرگترش کوچیک بشه کوچیکش هیچ موقع بزرگ نمیشه اما یکسری به تمسخر گرفتن و رد شدن تهش رسید به اینجا که محترم و نا محترم همو میکوبن و نمونش شخصی که به طور واضح فحاشی میکنه و افتخار هم میکنه

4. ما با حمایت شما از لویال مشکلی نداریم با اینکه انکار میکردین مشکل داشتیم و مچکرم که آشکار کردین خرابکاری تو ساید شمالشرق کار شما بوده و با انگیزه قبلی و نیت های که پشتش بودهع کاملا با صحبت و تایید شما مشخص شد

در آخر ببین داداش خفت های چند روز پیش که ملا عزیز گذاشت رو فکر کنم شما ندیدی که میگی شما اتکر بودین و ما تماشاچی ! میگم پستت جانبدارنه همراه با کمی چاشنی زرنگی هست و این قابل درک چرا : میخوایی تحریک کنی که چی بشه به خدا به وقتش میزنن خیالت راحت

• امرداد یا امربات؟

دیگه کم کم برو بچ امرداد از مولتی هایی که کشیدن و فول کردن دارن غارت میکنن...

تاپ غارت رو ترکوندید..

یا شایدم ناتارهاتون پر بار تره

یا اونقدر حرفه ای هستین و تخصصی غارت میکنید که ما نمیتونیم؟

شایدم تیمتون تو شمال شرق ناتاراشو رو مشتی گری و... داده شما غارت کنید؟

در کل شما حرفه ای ترین تیم توی ساخت مولتی سنتی و صنعتی هستید...

فقط سوالم از اون دسته از پلیرهای جنوب شرقه که با جون و دل دارن بازی میکنن و در جریان نیستن و وقت میزارن،

اینقدر تلاش برا یه تیم رباتی؟

تارگت سایدای دیگه رو براتون در میارن?(، توتال صادر میکنن،:/ جاسوس و مولتی و...

هم الاماشاالله:sleeping:

نگران چی هستید:?:

بود و نبود شما تاثیری نداره...

بالاخره سایدتون برندست...

آیا تیم لیدری جنوب شرق برنامه ای برای عدم ریزش پلیر داره؟ وقتی شما فکر همه جا رو کردی و قبل شروع سرور وینر هستی، خب عدم اثر گذاری یه سری از پلیرهاتون تو ساید و این پیروزیه از قبل آماده شده، و در جریان نبودن یه سری از پلیرهاتون یجور بی معرفتی نیست؟

به این فکر کنید، کجای این داستانید؟

همین که سایدتون برندست برای شما کافیه؟

اثر شما تو سایدتون جنوب شرق چقدره؟

بود و نبودتون تاثیری میزاره تو برنامه های این تیم (امرداد)؟

• سلام بر اقارضای عزیز

اول یک مطلب خارج ازبازی(البته زیادهم خارج نیست)بگم شما بعد از فریار محترم ترین رقیب من توبازی(حتی شاید دشمن چون بافریارهم کاملا تو بازی دشمن بودیم)هستیداما شک ندارم بعدازاین سرور احتمال قریب به یقین بهترین دوست هم خواهیم بود(حتی قبل از تموم شدن سرور مثل فریار)

دوستان ترجمه خودمونی حرفهای اقا رضای گل که فکر میکنم تایید حرفهای من هست اتحاد لویال سر سپرده شمال غرب بود اما حدس هم نمیزد که شمال غرب حذف کنه(مرتضی تو روحت که از اول گفتی حذف میکنن و پای حرفت ایستادی دمت گرم)وقتی شمال غرب حذف شد و درگیری پیش امد از اول اقا رضا برخلاف دوستانی ازجنوب غرب که تو لفافه حرف میزنن از حمایت از لویال گفت(ممنون از صداقتت)ایشون اولین کسی بود که گفته های من رو درمورد صحبتی که با تیم لیدر خودمون گفتم تایید کردن(در مورد صحبتهامون با اس دبلیو) وبرعکس اون دوست ان دبلیو که گفته های منو گفتن بعد گفتن دروغ میگی دنبال سیاسی بازی و دروغگویی در مورد حقایق نبودن این برای من جدا از بازی بسیار ارزشمند و قابل ستایشه.

همینجا میخوام مطلبی رو اعلام کنم تیم جنوب غرب سرمایه گذاری رو لویال نکرده بود اما درحال حاضر بهترین استفاده رو از لویال داره میبره(دادن دفاع پلنر لانچر و....)برای ضربه زدن به رقیبی که تو بازی در هر حال دشمن حساب میشه.

نتیجه نهایی متای شرق در حال حاضر مقابل جنوب غرب و لویال هست شمال غرب هم که تو بحث متا قراره اتکی رو ش نره پس لویال و جنوب غرب علیه ماهستن.

ممنونم از رضای عزیز که مشتاق دیدارش هستم که رو باز بازی میکنه مطمئن هستم که ایشون میدونه من هم همین شکلی بازی میکنم.

پ ن:پیداکردن همین انسان شریف برای من کافیه که به بودنم تو این سرور افتخار کنم همیشه از رقابت با انسانهای بزرگ احساس بزرگی بهم دست میده

باسپاس

• فیلم روز فروم :

این روز ها همه در فکر تفرقه افکنی در آمرداد هست شما چطور؟

از مجید شروع شد با تحلیل زیرکانه جناب سورنا ادامه پیدا کرد و حاجی نوستراداموس هم در حال پیگیری هستن !

و کلمات کلیدی !

125

مشاور روانشناسی

یوگا

آب خنک

ماست و پونه

گزینه مد نظر رو به Watch and Learn ارسال فرمایید تا در صورت لزوم شما را راهنمایی فرمایند

• 2 تا پست به فاصله کمتر از یک هفته :
    شماره 1:

آقا فرشید شناخت شما کاملا درسته ، من هیچ وقت جنگ داخلی برای هیچ سایدی نمیخوام و هیچ وقت چنین سیاستیو نمیپسندم که یک سایدو بهم بریزم .

این اخلاق مختص به من نیست و تمامی لیدرهای جنوب غرب چنین اخلاقی دارند و بار ها ثابت کردند و همین اشتراکات ما رو به این یکدلی رسوند.

کوچیک شما یوسف

شماره 2:

پ.ن۴: اتحاد لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم. لویال ماندنی هست تا زمانی که ما باشیم و فکر حذفشون رو از سر خارج کنید. شایدم اسم واندرمون لویال بود خدا رو چه دیدید؟ ما اینجوری رفاقت می کنیم.

داره خیلی خوش میگذره.

یا سرور دوتا جنوب غرب داره، یا یوسف و جناب سورنا از دو تا سرور متفاوت حرف میزنن، یا ... یا چی؟ ولش کن

اینکه کی دنبال اختلاف داخلی تو ساید دیگه هست ، کی سیاست بازی میکنه، کی دم از اخلاق میزنه ، کی دو دوزه بازی میکنه ، سر سوزنی برای من جای تردید نداشت، فقط خواستم این دوتا پست رو کنار هم بیارم تا به یه عزیزی ثابت کنم ، اون روزی که گفتم ، جنوب غرب زیرکانه ترین سیاست سرور رو در پیش گرفت:

1-خیلی زیر پوستی آتیش تو جنگ بین دو تا ساید همجوار ریختن،با 4 تا به به تو فروم هندونه دادن زیر بغل یه عده ،خودشون 4 تا حرکت انفرادی لب مرزی تو بازی زدن ، اما خیلی شیک و کت شلواری خودشون رو بی سیاست نشون دادن،
    2-در مقابل متای شرق با اینکه بعد از متا پتانسیل شرق و غرب تقریبا برابر شد، ولی شروع کردن به مظلوم نمایی ، این مظلوم نمایی چندین نکته داشت ، ایجاد نارضایتی تو یه سری پلیر شرقی به اسم یه طرفه شدن سرور ، از طرفی دست بالارو هم برای متای آینده غرب داشتن، عملا یه حیاط خلوت تو شمال غرب، یه ظاهر مظلوم تو فروم، یه تنش داخلی تو شرق،
    3-حرکت های انفرادی که هرچی اومدیم گفتیم، گفتن چیییییی؟ کییییییییی؟ ماااااااا ؟ نهههههه ، ما نبودیم ، حتی سر قضیه لانچ همزمان با لویال سعی کردن کتمان کنن و بگن یه حرکت انفرادی بوده،

4-عموقناد اومد وسط فروم اعلام کرد حمایت مستشاری لوجستیکی میکنیم، اما بعد باز تکذیب شد،
    5- الان هم که در یک چرخش قهرمانانه و در این بزنگاه تاریخی یهو شروع به حمایت رسمی از لویال کردن ، قراره اسم واندرشون رو بزارن لویال :دی میگم اصلا بیاین اسمشو بزارین "پسر نورالله حاج حسینیان از طاها آباد " ، قاقالیلی میدین دست بچه؟ =)))

اوکی، ما سیاست شمارو میپذیریم، چون سیاست بخشی از این بازی هست، اما....

هر نوع کثافت کاری که از لویال سر بزنه پای شما هم نوشته میشه، نمیتونید تو موفقیتشون "بر طبل شادانه بکوب" راه بندازید و پلاک واندر به نامشون کنید :دی ، وقتی چیز کثیفی رو شد بگید "کی بود ، کی بود، ما نبودیم"
    نه!
    همین الان میگم ، همر آریامهر رو اینا زدن به ناتار،
    همر PERMOMENT رو لانچ کردن رو خودمون،
    خدا میدونه چه جاهای دیگه هم اکسس دارن و هنوز استفاده نکردن،

آیا حرفای بازی پاک اول سرور رو یادتون هست؟
    آیا کتیبه زدن از خود، همر رو خودی بلند نکردن یادتون هست؟
    یادتونه بعد یه ماه به کتیبه دارید از اسوه های رعایت نکردن این قضیه حمایت میکنید، بعدم با عبارت " ما اینجوری رفاقت می کنیم." بهش افتخار میکنید،
    مشک آنست که ببوید، نه آنکه با کت شلوار و لفظ قلم پست بذارد.

در آخر: حاج حسین، طاها، نورالله، حسین تی ان تی، اشکان پسر و هرکی که تو لویال هستید، با موندنتون و بازیچه شدن تو سیاست های این عزیزان خوش قلم کت شلواری، واسه خودتون یه ننگ نخرید، این سرور تموم میشه، هرکسی یه خاطره ای خواهد داشت، قطعا هیچ پلیر جنوب غربی از شما چیزی یادش نخواهد اومد، فکر کردن اینقدر سخته براتون؟؟ ما هر اختلافی بینمون هست، هر مشکلی تو سیاست داشتیم، اما اینقدر رسمی بازیچه نشدیم، میخواید خودتون رو به خواب بزنید؟ اوکی بزنید، به امید صد شدن واندر "پسر نورالله حاج حسینیان از طاها آباد "

ارادت

• من اون سرور برای شمال شرق دوتا کتیبه تک هیرو زدم از جنوب شرق

الانم اگه توتال شمال شرق آقا مازیار قانونی رو زیر بار نره حداقل 4 تا کتیبه براش میارم

مثل همون سرور

تو دیگه از بازی سالم حرف نزن، این یکی از پست هات هست که تو فروم بهش افتخار کردی، کسی که وسط فروم به همچین چیزی افتخار میکنه صحبت کردن باهاش در مورد بازی تمیز، مثل اینه به پرنده ها توضیح بدی رو آدمها نرینن (مدیر محترم فروم این نرینن رو به معنی فحش ننوشتم، واقعا گوگل هم کردم دیدم کلمه دیگه ای تو فارسی نیست که منظورمو برسونه، باید مینوشتم فضله کردن پرندگان در آسمان بر روی انسان :دی ، مرسی از گذشتت )

• درود ، عرض ادب و احترام خدمت همه حاضرین .

یه خسته نباشید به گروه نظامی ( تک تک عزیزان ) و به تمام دوستان .

___ اینقدر این تیراندازهارو با هیرو اینور و اونور فرستادی تا نسخه شون پیچیده شده .

___ آخرش هم سرنوشت Manuel Antonio Noriega Moreno‎ تکرار میشه براتون با این تفاوت که نوریگا واقعا خبره بود تو کارش و آخر کاسه صبر بوش پدر سر اومد و رفت از توی سوراخ سمبه های پاناما و با خفت دستبند زد بهش و کشوندش امریکا و مثل یه کارتل مواد محاکمه ش کرد و از بین رفت . حالا لژیونر معلوم الحال بیارید برای گذاشتن پست های بی ربط و بی محتوا .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• تحلیل سرور

شمال غرب: بازسازی

جنوب غرب:،فریبکار و مکار

جنوب شرق: مدافع

شمال شرق : شیران در مقابل شغال ها

پی نوشت : این سیاست جنوب غرب برای استعمار لویال رسمن برده داری است

پی نوشت : دوستان لویال ننگ کارهایی که می کنید تمامی نخواهد داشت تا سالها گریبان گیر شما خواهد بود

ننگ با رنگ پاک نمی شود