نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ميتونيم دف به متا ميديم

ميتونيم همر در اختيار متا قرار ميديم

نوش جونوتون بدین اقا بدین فقط اصراف نکنید

اصلا اصلش همینه ادم یا نباید متا ببنده یا میبنده تا تهش باید وایسه دمتون گرم

سعی کنید بیشتر بفرستین من حس میکنم تیم دف کوردی جنوب شرق شل کرده زیاد خوب دف نمیفرسته (کم کاری چرا؟)

من که تورو میبینم سعید جون اینجوری گردنو کلفت میکنی کتارو باز میکنی میای فروم میگی میتونیم میکنیم اصن حال میکنم

ولی چی ؟داری اشتباه میزنی داداش :)) مام خیلی چیزارو میتونیم قربونت برم ولی چی کار کنیم که اسلام دست و پای مارو بسته

تا الان مطمینم و پای حرفم تو جمع لیدرهای متایی که بستیم ابروم رو گرو گذاشتم که اس دبل دخالتی تو داستان ربع ما نداره.

میدونم که ندارید که میگم اما بهضیها رو جمع کنید که ابروی من نره ممنون از دوستان.

مازیار جان کار اشتباهیی کردی دیگه

رفتی تو یه جلسه که جنوب غرب هیچ نماینده ای نداشته از جانب ما به یه ساید دیگه قول دادی تازه داری هندونه ام میذاری زیر بغل ما که ابروم رو گرو گذاشتم ؟:))

مازیار جان تا دیر نشده برو ابروت رو بردار جاش کارت ملی بذار که دوستان در طرف دیگر متا بدون وثیقه فیتیله ی دف رو میکشن پایین اون موقع باید استالین درونت رو خاموش کنی و بری پای میز رای گیریه توتال ان ای

به هر حال این متای خجسته رو به ساید جنوب شرق و تیم اریانا از شمال شرق تبریک میگم انشالله که برای هر دو ساید پر از خیرو برکت باشه

vy24_maziyar_joon.jpeg

این عکسم فور فان بود باهاش حال کردم

بخوام سعید ملایی بگم: هر کی با یه چی حال میکنه به هیچکسم ربطی نداره که کی با چی حال میکنه

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• اخوی وقتی نمیفهمی من این حرفو تو همین فروم زدم‌نه جلسه چرا جواب میدی تو هم میخوای حذف بشی؟

دوستان جنوب غرب این یکیش لطفا جمعش کتید تا مشکل ساز نشده

• الله اکبر اینهمه جومونگ

الله اکبر اینهمه هیتلر

مازیار جان با توجه به سن و سالتون توصیه میکنم یه لیوان اب خنک بخورین و سر یه بازی اینقدر حرص نخورین ممکنه باعث حذفتون از سرور زندگی واقعی بشه و خونتون بیوفته گردن ما

با تشکر

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• صلیب سرخ مظلوم نما! از کجا پیدات شد یهو؟ لویال درسته نه رویال خیر سرمون شورشی و خوارج درست حسابی هم نداریم اسم تیم مطلوب خودشون رو هم به فارسی هم انگلیسی غلط می‌نویسن!

اون Vs کردن‌های بانمکت من رو یاد بازی مورتال کامبت انداخت =)))

ببین کارمون به کجا رسیده که باید شاهد نبرد حماسی میان عقاب بی‌پر و چنگال و بی‌مایه با لیدر ده ساله تراوین و مهر تری‌دات باشیم =)))

پ.ن: حسین تی‌ان‌تی سکوت کردی! پستی گذاشتم در ربپلای الله و اکبرهای حماسی و لرزه افکنت در هفت بند با عدد، و ازت برای موارد سوم و تا هفتم توضیح خواستم که با سند و مدرک، شفاف و مردانه و رو راست و مستقیم جواب افتراها و ادعاها رو بدی!

تا بین این دو یکی رو انتخاب نکنی دست از سرت بر نمی‌دارم:

۱. یا ادعاهات اعم از لاگین به قصد متا با امرداد یا کودتا علیه آیدین رو توضیح می‌دیدی و ثابت می‌کنی،

۲. یا آواتارت رو جای عقاب، خرگوش سفید صورتی می‌ذاری.

بخوای از رو در رو شدن با من طفره بری و به لایک و دیس‌لایک بسنده کنی بی‌چاره‌ای! هم توی سرور هم توی فروم.

ضمنا پست مهدی ولفیش رو هم مثل مرد ریپلای کن و زبون بسته‌ات رو باز کن و جواب توضیحات و اسکرین شات‌ها رو بده، که اگر ندی روزگار خودت و دار و دسته‌ات توی این سرور سیاهه..

.

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سلام به همه دوستان در سرور

من اصلا دوست نداشتم پست بزارم چون تو سرور نبودم اما واقعا ادبیات بعضی از افراد خیلی خجالت آوره . کل کل و زدوخورد جزئی از بازیه اما حرف رکیک هیچ جایگاهی نداره دوست خوبم الددارک اینی که شما میای میگی پدربزرگ من ....... واقعا یه حرف زشت و ناپسنده من با شناختی که ازت دارم انتظار این ادبیات و نداشتم شما تو سرور ۲ایکس با اون همه فحاشی اینجوری حرف نمیزدین که الان در جواب یکی از با ادب ترین افراد سرور ناصر جان این ادبیات و بکار میبری لطفا خواهشا تو ادبیات بکار رفته و ادبیاتی که بکار میبرین یکم تجدید نظر کنید .

اما بنده از دید یه پلیر خارج از بازی اول متا شرق و تبریک میگم

دوم وقتی جنوب شرق داره به درگیری داخل ش ش ورود میکنه این سوال برام پیش امده چرا ج غ نمیتونه ورود کنه ؟

سوم اگه تو این اوضاع که ش ش درگیری داخلی داره و ج غ داره بهش دف میده ج غ اتک به ج ش بده حکایت این کارشون میشه چی ؟ توطئه ؟ نامردی ؟ برهم زدن بالانس ؟ زیرو رو کشیدن ؟

چهارم افرادی و اینجا میبینم که از سرور های کلاسیک هنوز همون برخورد و رفتارهای منسوخ قبل و دارن ادامه میدن و با هر روشی که شده میخوان حرف خودشونو به کرسی بشونن اما دوستان عزیز چندین بار این حرکت و کارهای شما جواب نداده و جواب هم نمیده یکم بشینین فکر کنین ببینیم بهتر نیست راه و روشتونو عوض کنید شاید سایدی منسجم و قوی داشته باشین که برای پیروزی دلخوش به ساید دیگه نباشین و متکی به خودتون باشین

موفق و پیروز باشین

• بله درسته اما ایشون یکم از چهار چوب ادب خارج شد من نه قصد توهین داشتم نه بی ادبی و نه کلا تو پست ها به ایشون بی احترامی کردم فقط چند سوال ازش پرسیدم که ایشون منو با اتباع خارجی اشتباه گرفت و من بهش گوش زد کردم که شاید ...... وادامه داستان

مصطفی جان داداش گلم احترام تا یکجایی امکان داره وقتی از حدش بگذره با واکنش روبرو میشه !

در مورد سرور هم ببین داداش من موندم واقعا 30 صفحه فروم داره کل کل بخودی میشه ؟

اون میگه چرا با ما متا کردن با اونا متا نکردن !

اون یکی میاد میگه چرا دف دادن باید مثل ما دف نمیدادن ؟

ریس مجلس میگه چرا تو آمریکا حجاب رعایت نمی کنن و چرا آزادی بیشتر از حده از اونطرف ریسجمهور آمریکا میگه اینجا اینطرف آزادی نیست دیکتاتوری حرف بزنی میگیرنت و باقی ماجرا !

ببین یک چیز جالبی که همشون رعایت میکنن اینه خسروان سلاح مملکت خویش دانند حالا ممکنه توی این صلاح مملکت خودش چند نفری هم فدا بشن که اسمشو میذارن شهدای آرمان های ما و غیره

حالا یکسری از کشور های دیگه که میبینن این جنبش به صلاحشون نیست سعی میکنن به هر طریقی این انقلاب رو به سمت و سویی ببرن که خودشون میخوان اما این جا یک موردی پیش میاد که رهبران این انقلاب آدم های تازه به دوران رسیده ای نیستن و انقلاب ها زیادی رو دیدن و تجربه کردن و از چم و خم اون کاملا آگاه هستن پس نقش حریف ها یکی پس از دیگری میشه نقش بر آب و اینجا هست که تفاوت ها رقم میخوره و کسی که تاریخ شناس خوبی باشه و نافظ قوی داشته باشه موفق تر هست چون این تاریخ دایما در حال تکرار هست هر بار بشکلی متفاوت و این مردم فریبخورده هستند که بیشترین آسیب رو بیبیند هم اعتبار میره هم وقت و هزینه و از همه مهمتری اون پرستژی که توی این بازی چندین سرور تلاش میکنی تا بدست بیاری اما به یکباره دود میشه و میره رو هوا

رهبر یکی از اون انقلاب ها مرد دوست داشتنی و با ثابقه ترا ین هست که وقتی خیلی ها نمیونستن تراوین چیه و چطوری بدون لیست فارم میشه با غارت سالم تاپ تن باشی اون لیدری میکرد

یادم گزینه ای به اسم فار، لیست وجود نداشت و باید هر 2 ساعت از روی گزارشها لین باز میکردی و رید میدادی

نوستالوژی کلمات

تری دات

نیما بزرگ و فقید مازیار اردشیر

نکسوس

پویان مصطفی کدمن حمید آپاچی

آس

موکسی همدم شب ریدهای من و دوال خودا بیامورزش

الیدرز

موکسی پیمان آیدین شهاب ممز اشکان عشق خودم مهدی عشقی ...............

• اهان الان متوجه شدم دلیل ناراحتیتو یاد اون اراجیف افغانی و این چرندیات اون سرور افتادم که شما هم احتمالا به همین چیزا فکر کردی که جوش اوردی

داداش گلم من از طرف خودم اینو بهت قول میدم که ناصر اصلا منظورش اون اراجیف نبوده فقط یه ضرب المثل گفته . دمت گرم که با ادب همیشگی جواب دادی و خواهی داد

اما اون قسمت مربوط به سرور دقیقا منم متوجه فرمایشات شما هستم اما دخالت سایدایه دیگه تو این درگیری برای هر کدوم از مداخله کننده ها بقول شما یه منفعتی داره وگرنه روباه برای رضای خدا مرغ نمیگیره اما جواب بنده رو ندادین که اگه ج غ هم دخالت کنه چی میشه اسمشون ؟

• اهان الان متوجه شدم دلیل ناراحتیتو یاد اون اراجیف افغانی و این چرندیات اون سرور افتادم که شما هم احتمالا به همین چیزا فکر کردی که جوش اوردی

داداش گلم من از طرف خودم اینو بهت قول میدم که ناصر اصلا منظورش اون اراجیف نبوده فقط یه ضرب المثل گفته . دمت گرم که با ادب همیشگی جواب دادی و خواهی داد

اما اون قسمت مربوط به سرور دقیقا منم متوجه فرمایشات شما هستم اما دخالت سایدایه دیگه تو این درگیری برای هر کدوم از مداخله کننده ها بقول شما یه منفعتی داره وگرنه روباه برای رضای خدا مرغ نمیگیره اما جواب بنده رو ندادین که اگه ج غ هم دخالت کنه چی میشه اسمشون ؟

بازی با کلمات خوبه تیکه لا به لاش هم خوبه به شرطی که مثل دوستت از کوره در نری;) من عاشق اراجیف همراه با طعنا هستم میدونی که :S ادب گفتاری من بستگی به طرف مقابلم داره و در نهایت جوش آوردن شما فکر کنم اشتباه کردی چون اونی که چندین راه واسه فرار از جوش آوردن توصیه کرد من بودم و به شما هم پیشنهاد میدم تا اونو اسکرین بگیری چون با این فر،ون که میری ممکنه بهش احتیاج پیدا کنی :*

در مورد اون یکی ربع بازی و حتی شما من هر تصمیمی بگیرید احترام میذارم و اینو حق طبیعی شما میدونم همون طوری که متای شکل گرفته هم حق طبیعی دو ساید بود و قابل احترام مثل متای sw و nwدر زمان جنگ آمرداد و آکسفورد و اتک های جالب شکل گرفته توی اون زمان که لینکش هم توی پست اای قبلی موجود هست

• بازی با کلمات خوبه تیکه لا به لاش هم خوبه به شرطی که مثل دوستت از کوره در نری;) من عاشق اراجیف همراه با طعنا هستم میدونی که :S ادب گفتاری من بستگی به طرف مقابلم داره و در نهایت جوش آوردن شما فکر کنم اشتباه کردی چون اونی که چندین راه واسه فرار از جوش آوردن توصیه کرد من بودم و به شما هم پیشنهاد میدم تا اونو اسکرین بگیری چون با این فر،ون که میری ممکنه بهش احتیاج پیدا کنی :*

در مورد اون یکی ربع بازی و حتی شما من هر تصمیمی بگیرید احترام میذارم و اینو حق طبیعی شما میدونم همون طوری که متای شکل گرفته هم حق طبیعی دو ساید بود و قابل احترام مثل متای sw و nwدر زمان جنگ آمرداد و آکسفورد و اتک های جالب شکل گرفته توی اون زمان که لینکش هم توی پست اای قبلی موجود هست

خداوکیلی نه قصد تیکه انداختن داشتم نه توهین اگه همچین چیزی برداشت کردین من عذر خواهی میکنم فقط احساس کردم یاد اون افتادین .

من خدمتتون عرض کردم من تو سرور نیستم و فقط و فقط از دید بیننده خارج از بازی این حرفارو زدم . اگه هم از حرفی که با ناصر زدین خرده گرفتم بخاطر دوستی با ناصر بود همین

بازم از همه بچه ها که پست منو خوندن و بد برداشت کردن معذرت میخوام

• خدا رو شکر امرداد بود بعضیا ازش بالا برن بلکه اسم گذشتشونو زنده کنن...

من آنم که رستم بُود پهلوان8)

تبریک به توتال شمال شرق مازیار کبیر که دهکده پنجمم داره میزنه 8o

بزنید ما را، بکشید ما را... دفسازان امرداد ^^

مشتیه کی بودین شما؟

:*<3:love:

• با سلام خدمت همگی این اخرین پست من در فروم این سرور خواهد بود

بنده در هیچ اکانت و سایدی در این سرور بازی نمیکنم و امیدوارم سرور خوبی بشه در ادامه

از همه دوستان میخوام بیخیال بشید خیلی دارین کش میدین اون دسته ای ک مشکل داره

با ان ای چرا حذف نمیکنید؟؟ واقعا دلیلتون چیه دارین همع چیو خراب میکنید ک در اینده

روتون نشه تراوین بازی کنید من یکی از افرادی بودم ک مخالف بودم دیدم درست نمیشه

کشیدم بیرون از سرور ولی شما واقعا دارین ابروریزی میکنید اگه 1% ساید ان ای براتون

ارزش داره حذف کنید

نوری احساس میکنم از ی جا بهت خط میدن اونیکه میشناختمش نیستی رفیق ب خودت بیا

ب امید موفقیت ساید ان ای تو همه سرورا چ ما باشیم چ نباشیم

موفق باشید

خادم ان ای

• بازی با کلمات خوبه تیکه لا به لاش هم خوبه به شرطی که مثل دوستت از کوره در نری;) من عاشق اراجیف همراه با طعنا هستم میدونی که :S ادب گفتاری من بستگی به طرف مقابلم داره و در نهایت جوش آوردن شما فکر کنم اشتباه کردی چون اونی که چندین راه واسه فرار از جوش آوردن توصیه کرد من بودم و به شما هم پیشنهاد میدم تا اونو اسکرین بگیری چون با این فر،ون که میری ممکنه بهش احتیاج پیدا کنی :*

سلام دوستان صبح همگی بخیر و شادی

دوست عزیز در مورد متا جنوب غرب و آکسفورد شما رو ارجاع میدم به صحبت های محسن توپاک که دیگه تو بازی نیست که بخواین بگین دروغ گفتنش براش منفعت داره .

و صحبت های ناصر استورم عزیز پلیر ساید خودتون و صاحب اکانتی که بهش از جنوب غرب اتک داده شده بود .

خواهشا اینقدر دور باطل نزنین و یه جمله رو که برای کل فروم خواب ها ثابت شده رو دوباره تکرار نکنین .

گزارش تصویری از دور باطل زدن بچه های شرق

از بچه های جنوب غرب میخوام که هر موقع بچه های شرق در مورد گزینه های زیر سوال پرسیدن فقط این عکس رو در جوابشون بذارن

1- تقصیر خودتون بود ما رفتیم با شمال شرق متا کردیم

2- شما تو زمان جنگ ما نیومدین پاچه خواری کنین و به ما دف بدین

3- رفتین با ان دبل متا بستین

4- متا ما خیلی شاخه و شما ترسیدین و دارین دست و پا میزنین

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• با سلام

کسی که نژاد هون با استپ سوار و تیرانداز سرعت 16 رو با تی کی سرعت 9 یکی میدونه ( حالا زمان ساخت و منابع مورد نیاز واسه ساخت ، منابع قابل حمل رو کار ندارم ) و دلیلش واسه اینکه پوش میزنید اینه که میدونش 8 بوده تا 2 هفته من چی بگم اخه بهش ؟ :))))

یا میاد میگه تو ناتار منابع میریزی و غارت میکنی که بیای بالا اونو کجای دلم بزارم؟

با همه این شرایط میاااد میگه از جنوب غرب ملک الطوایفی میترسی ؟ از چیش بترسیم اخه ؟ از اینکه هر روز یکی تون قهر میکرد بترسیم یا اینکه دیوانت کرده بودن داشتی حذف میکردی؟؟ یا اینکه بعد 60 روز تنها کار مثبتتون این بود که اتحادها اسمش بشه مسترز؟ وگرنه چینش هنوز همونه ، هر اتحاد از لیدر خودش پیروی داره و کار خودشو میکنه )

الان رضا سورنا نمیدونه شما دف دادید به شمال شرق و دارید از یسری تو شمال شرق حمایت میکنید ( من که رقیبتونم میدونم اما یکی از 3 رکن جنوب غرب نمیدونه ) اونوقت تو میخوای ما از همچین ربعی بترسیم ؟ :) ما بیشتر شما رو نیاز داریم گوشت دم گلوله باشید و همرهایی که ساختیم بکوبیم بهتون عششق کنیم :دی وسطش اون تاریخ و معاصر شناستونم بیاد فروم سرگرممون کنه چی بهتر از این؟

در اخر یه تیکه به حاج حسین بگم و تموم

برادر من ، بعضی مواقع اسم و رسم و ابروت از همه چی برات مهم تره ، حتی از این مهم تر هست که جلوی چیزی که خلاف عقیدت هست واستی . دیدی وقتی یه طلب کار میاد جلوی دم در خونت و سرتا پاتو میشوره واسه حفظ ابروت جلوی در و همسایه سعی میکنی ارومش کنی؟ ( با وجود اینکه مثل خودش حرف زدن کاری نداره )

مازیار مهدی ایرج و همه بچه های شمال شرق اینا اسم و رسم شون از بازی براشون خیلیییییی مهم تره ، نمیان اسم خودشون رو خراب کنن که فقط یه امرداد برنده باشه ، امرداد هم نمیاد اسم خودشو خراب کنه و بخواد از اونا به عنوان ابزار استفاده کنه . اونا اگه میخواستن برنده باشن یه تیمی مثل الدرز پشتشون بود یهو با 300 نفر میریختن تو سرور هیچ کسم هیچ کاری نمیتونست بکنه

برای همین خواهشم از شما اینه که اسم خودتو خراب نکنی ، جنوب غرب یه ربع ملک الطوایفیه و خودش با خودش درگیره و نگاه نکن اسمشون شده مسترز ، خانه همون خانس فقط روش اجر چیدن خوشگل شه اسم و نامتو با طناب اینا ننداز تو چاه

بزار سرور بعد خواستی بازی کنی بتونی سرتو بالا بگیری ... تو قضیت با بقیه لویالی ها فرق داره ( از نحوه پست دادنت مشخصه ) نزار واسه یه بازی اسمت خراب شه

دیگه از ما گفتن بود

• ای خدا بگم چکارت کنه بهنام^^، همی بچه های شما بودن اینا رو بزرگ کردن، باد شدن، ترکیدن، کف فروم بخشی از ذات واقعیشون فرو ریخت...

درکل ما هم تو ایران 3000 سال پیش تمدنمون قدرت اول جهان بود الان اخبار چک میکنیم که اون سر دنیا کی انتخاب بشه که کمتر دهنمون رو سرویس کنه

ملاک حاله فعلی افراد هست...

همین حرفا راه انداختین که مغرور شدن و همر تو ساید خودشون بلند کردن الان توش موندن، قبولم کن سیاست ندارن بهنام، الان پست های لیدرهای خودتونو ببین، توتال و... شمال شرقم ببین...

بعدم اینا کسایی هستن که احترام آیدین رو نگه نداشتن، آیدین شمال شرق رو شکل داد و داشت می‌کشید بالا که سیاست و آدمای شما زورشون چربید البته آدم فروش هایی هم مثل ایرج هم بودن که پشت آیدین رو خالی کردن

قدیم رو نمیدونم، اما الان یکی مثل آیدین پلیر می‌سازه، یکی دیگه هم رو داشته ی بقیه اسکی میره...

اون زمان که به آیدین یا همین رضا سورنای عزیز توهین میشد شما کجا بودی؟

بعدم ما توهین نکردیم، با دلیل و استدلال میگیم آدم شما بوده مازیار، واقعا هم هست، هممون هم میدونیم، حالا شاید قرار بوده لو نره که رفت...

با مشتی گری و... به سایدای دیگه هم دروغ گفتن همونطور که به ما دروغ گفتن

• داداش یکی دو روزه کلا خارج میزنی نمیدونم چه مشکلی برات پیش اومده پیشنهاد میکنم که قبل از پست گذاشتن یه لیوان آب خنک بخوری و نفس عمیق بکشی پستی که میخوای ریپلی کنی و یه بار دیگه با دقت بخونی و بعد پست خودت رو هم یه بار تو ذهنت مرور کن بعد پست رو بذار

اشکالات پستت

۱- من هون رو توتن مقایسه نکردم و با خود اکانت مقایسه کردم یعنی گفتم اکانتی که این پتانسیل بالا در رید رو داره چرا تو هفت هفته اول یا ۴۵ روز اول بازی این پتانسیل و توانایی رو نداشت و یهو پتانسیلش اینقدر رفت بالا

۲- خودت اومدی هون رو با توتن مقایسه کردی من نمیام با تی کی هم مقایسه کنم با گرزی بدبخت و بیچاره مقایسه میکنم ( الان دوستان میان میگن توهین نژادی به گرزی کردی ) تیرانداز سرعت ۱۶ با میدون تمرین ۸ چقدر میشه سرعتش ؟

گرزی سرعت ۶ با میدون تمرین ۲۰ سرعتش چقدر میشه ؟

اینو برو از لقمان بپرس قشنگ برات آنالیز میکنه و بهت میگه که گرزی با میدون ۲۰ چیه . حرف ما رو که قبول نداری حداقل از آنالیزور خودتون بپرس تا بهت بگه شاید حرف اونو رو قبول کردی .

یه قانون هست میگه کسی که داره تو باتلاق فرو میره هر چی دست و پا بزنه بیشتر فرو میره ولی ساکن وایسه سرعت فرو رفتنش کمتر میشه و ممکنه یه ناجی پیدا بشه و بیاد براش یه طناب بندازه و بکشش بیرون .

نترس بهنام جان . کی ازت خواسته از ما بترسی . اتفاقا ما از خدامون هست که شما نترسی و غرور کاذب بگیرتت و بازی رو وا بدی داداش

• با سلام

صبح همگی بخیر

مشکل شما اینه که صرفا داری اکانت با اکانت مقایسه میکنی و نه پلیر با پلیر

• بزار سوال رو یه جور دیگه بپرسم.شما با 7 هفته رید چرا یهویی از رنک ۲ تاپ پرت شدی رنک ۱۰ تاپ؟

۱ تاپ که حذف کرد و حالا اصلا یه نفر به هر طریقی اومدی جاش.اون 8 نفر دیگم ریدشون مشکل داره؟دمت گرم با این استدلالت !!!

همه مشکل دارن به جز آقا ناصر.اینم منطق یکی از خان های اس دبلیو

به نظرم جای دیگه باید به دنبال مشکل بگردی شاید همین نزدیکی ها :)

آینه گر عیب تو بنمود راست خود شکن اینه شکستن خطاست

سپاس

پ.ن : نصفمونی 8o داری میشی ثلثمون ، ربعمون نشی صلوات :D

پ.ن : کلاس ها اموزش غارت مقدماتی به صورت مجازی برگزار میگردد،جهت پیش ثبت نام ، نام خود راه به شماره **** *** 917 ارسال فرمایید

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Aristotle: ادبیات نا مناسب ().

• اصولا افرادی مثل شما که بلد نیستن حرف بزنن واسه توجیح کردن چرت و پرت های خودشون از الفاظ زیر واسه توجیح کردن استفاده میکنن

- شیش میزنی

-خارج میزنی

-چند شخصیتی هستی
    - اب خنک بخور

-نفس عمیق بکش

...

اگه بچه ها نمی گفتن سنتون بالا هست مطمعنا میگفتم تو گروه سنی الف هستید2 روزه افتادی تو فروم ،امرم بهت کردن جواب هرکی میاد تو فرومو بدی و هرکی پست میزاره یه چرتی بارش میکنی! واسه سنت بخدا زشته برادر نکن

اول اینکه شما بازی بلد نیستی که توش شکی نیست ، پتانسیل اکانتتم قطعا وقتی شما پلیرش هستی با این تحلیلات معلومه وضعش اونه ( هم رده های شما مارس با 2 هفته زیر فشار سنگین ، داعم همرشو بک میداد ، باز هم همرش از شما بیشتره هم غارتش ... دیگه واضح تر از این میخوای که ثابت بشه بهت هیچی بلد نیستی؟)

-هنوز نمیدونی میدون تمرین بالای 20 خونه اثر داره!
    -هنوز نمیدونی زیر 40 خونه هون با میدون 8 باز خیلی سر تر از توتن با میدون 20 هست

- هنوز نمیدونی 2 هفته پیش میدون 8 بوده دلیلی نداره 1 ساعت بعدشم 8 باشه

وقتی اینا رو نمیدونی من بیام به شما چی بگم؟!

در اخرم به نظرم حسادت بزار کنار بجای اینکه بیای داعم تو فروم بپری به همه ، تلاش بیشتری کن انشااله که برسی ، ولی اینو بدون قطعا اگه این هفته از تاپ نیوفتی بیرون واسه همیشه ، هفته بعد قطعا بیرونی ! به نظرم دیگه خودتم اذیت نکن و فرومم وقت مارو نگیر با این حرفای سخیفت!

اس دبیلو هم بخوام نمیتونم حساب کنم شرمندتم ، تو یه اقلیم 3 پادشاه نمیگنجه ! چه کنم دست خودم نیست

• داداش چرا امروز صبح همتون قاطی هستین من کی کسی رو با کسی مقایسه کردم ؟

من دارم اکانت واچ اند لرن رو تو ۷ هفته اول با اکانت واچ اند لرن تو دو هفته آخر خودش مقایسه میکنم .

آیا پلیر اکانت عوض شده ؟ که نشده

آیا یهو از غیب نیروهاش زیاد شدن ؟ که نشدن

آیا مولتی هاشون بعد از هفت هفته آماده رید شدن ؟ که اونم بهنام جان از مردونگیش مایه گذاشت و گفت نیست .

حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو ؟

غارت اکانت من رو هم از هفته دوم تا الان چک کنین به نسبت افزایش نیرو و افزایش ناتارهای سرور غارت من افزایش پیدا کرده .

بین تعداد نیرو و تعداد دهکده های غارت شده نزدیکت یه رابطه مستقیم هست . یعنی وقتی یهو غارت یه اکانت ۳ برابر میشه یعنی باید نیروها و دهکده های ناتار اطرافشم به همون نسبت افزایش پیدا کرده باشن .

نتیجه گیری بر عهده خوانندگان عزیز فروم هست

• سلام خسته نباشید

این چند روزه فروم که میام بیشتر معذرت میخوام اینو میگم اما حموم زنونه بیشتر میخوره

چنتا خانون افتادن گیس و گیس کشی میکنن عزیز بازیتو بکن کم قر الکی بزن وجهه دیگران رو خراب بکن

وجدانن اینقدر که وقت فک زدن اینجا رو حروم کردی رو اکانت بودی الان سه چهار نفرو راحت صفر میکردی

کار ما شده اومدن اینجا دعوا زنونه خوندن و حرفای زنونه شنیدن لطف کنید به خودتون بیاید دوتا پست درست بذارید

اگر ادعای تقلب هست با سند مطرح کنید اگر مدرکی هم نداری و نمیتونی ثابت کنی دیگه چرا داری زور بیخود میزنی عزیز یبار گفتی خوندن دیگه

اگر قبولت داشته باشن خب قبول میکنن کسی هم که خودشو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد

مثلا این بحث غارت با مولتی 5صفحه من دارم نگاه میکنم همین رو کش دادین عزیز یبار گفتی مولتی میزنه خب صاحب اکانتم گفت بیا تو ی اتحاد مدرک بده اکانت واسه تو

من اگر اینقدر اندازه شما مطمئن بودم میرفتم بیرون از اتحادم ی اتحاد میزدم میگفتم بیا نه اینکه اینجا بشینم فقط تحلیای من در آوردی از این بپرس از اون بپرس بذارم

این داستان هارو تمام کنید فقط من ی سوال برام پیش اومده لطف کنید بگید ج غ به عزیزان ش ش دف داده یا نه؟

• عزیزم زمانی میدون تمرین ۸ بود که رنک یک غارت بود تاریخ و زمان هست .

اطلاع نداری جواب نده و بذار اونی که اطلاع داره جواب بده .

در مورد مسایل میدون تمرین هم بهت گفتم برو با لقمان مشورت کن و بعد بیا پست بذار که یهو پیش بقیه زشت نشی .

دم بچه های مارس هم گرم کارشون درسته و من تبریک میگم بهشون ولی الان با این استدلالت به کل پلیرهای سرور توهین کردی چون همر مارس رنک یک سروره و طبق گفته شما بقیه که دارن بازی میکنن چون همرشون کمتر از مارس هست بازی بلد نیستن . مرسی که هستی و هر روز با جملاتت شادمون میکنی

نتیجه گیری بعدی از صحبت های بهنام جان زمانی که ایمپریال تاپ غارت بود و بچه های آمرداد تو فروم گیر داده بودن به مولتی رید دادنش به خاطر حسادتشون بود . امان از تجربه بالا .

آقا مازیار . آقا ایرج . سعید ملا عزیز آقا اشکان ، حمیدرضا بمب عزیز و ما بقی بزرگان این سرور آیا شما هم با حرف بهنام جان موافق هستین که چون همر شما پایین تر از همر مارس هست پس خیلی واضح معلومه که هیچی بلد نیستین ؟

دیگه توهین واضح تر از این به کل سرور برای این سوتی هات هست که بهت میگم قبل از پست گذاشتن یه لیوان آب بخور که یهو با یه جمله خودزنی نکنی