نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• با سلام خدمت شما دوست عزیز در خصوص تیم زئوس و کتیبه خریدن و ... بنده هیچ اطلاعی ندارم ( اويلین سرورم هستش ) حرف شما در مورد یادگیری تراوین هم قبول ولی تنها حرفی که شما زدی و مورد قبول من نیست در مورد اینکه پیر ترواین شدین و ... برو سوال کن از هر کی که میشناسی تراوین IR همه هادی رو می شناسن و بازیکن بزرگی بود اون زمان و حرف واسه گفتن داشت و این رو بدون که تراوین الان با قبل خیلی فرق داره ( این رو از بزرگان تراوین هم می تونی بپرسی ( مرام - معرفت ) قدیمی ها خیلی بیشتر از الان بود ( الان هم خیلی از عزیران هستن که پابه پای قدیمی ها معرفت خرج می کنن واسه سایدشون و زحمت می کشن ولی هادی ( LEO ) نگاه به اسمش نکن یا الان چیکار کرده ولی مورد قبول خیلی از پلیرهای تراوین هستش !!

هادی رزومه خودت رو خراب کردی من در جریان نیستم ولی من همچنان دوست دارم شایدم یادت نیاد ولی یادمه آهنگ ( لیلا ) رو خیلی گوش می دادی !!!

پی نوشت : به امید بازی پاک و به دور از خرید و فروش اکانت - کتیبه و .... ( همیشه یه نفر کار یه تیم رو خراب می کنه نباید جمع بست )

با تشکر

Mostafa

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• درود

پس سوپرایز حسن روحانی این بود گفته بود شنبه یکشنبه سوپرازی واستون دارم

آقو شما لطف کن برید سمت شمال شرق همینطوری کفه ترازو سمت شمال غرب به اندازه کافی سنگینی میکنه .چون دنبال تعادلیم تیم زعوس و هر تیم دیگه لطف کنه بره سمت شمال شرق ،جنوب شرق ،جنوب غرب ازشون ممنون میشیم

کلا دوست عزیزمون نظرش اینه شما هر سایدی برید جز NW

هههههههه

بسیار نظر جالبی بود

الان کدوم کفه سنگینه ک داری این جوری میگی

برام سوال شد

• سلام و درود خدمت همگی عزیزان

خدا رو شکر همه نرمال باز نیستن برای همینه تا اینجای کار فروم این سرور تمیز و بدون توهین و تمسخر و تحقیر و البته معذرت خواهی های بعدش مونده!

امیدوارم دیگه هم هوای نرمال بازی کردن به سرشون نزنه تا یه جا باشه اونایی که از فحش ناموس دادن و خوردن لذت نمی برن هم بتونن لذت رو در جریان بازی تجربه کنن!!!

اینقدر بابت "کسل کننده بودن کشاورزی" ناشکری کردم که داره اتفاق بدتری برای سرور میفته!!! 🤦‍♂️

با آرزوی شخصیت و انسانیت برای همه عزیزان از جمله خودم 🌹😘

• سلام و درود اقا مصطفی تا جایی که یادمه شما ۲ سرور توتال لیدر se بودی با nw متا بستی اخرشم حذف اکانت کردی ، یه جوری بلند بالا مینوسی هرکی ندونه ما که میدونیم

اکانت AnGeL رو باید به خوبی به یاد داشته باشی

اخرین سرور نرمالی که اکانت لئو بن شد سرور ۲ راند ۱ سال ۹۷ بود تا اخر سرور هم با ۳ کتیبه بن شد

اینایی که پستای شمارو لایک می‌کنن که الان نمیان شهادت بدن از کثیف بازی تیم زئوس

من خودم با این تیم بازی کردم سبک بازیشونم میدونم از خرید همر و کتیبه و غیره هم دیدم تو سبک بازیشون

این شد حرف حساب بیاین چایی نباط حاظره

• درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

ساید شمالغرب اماده همکاری با هر پلیر یا هر تیمی در راستای تقویت ساید و اهداف از پیش تعیین شدش در این سرور هست ، این موضع رسمی شورای لیدری شمالغرب هست و هرگونه بحث و صحبت دیگری از اکانتهای فروم راجع به سیاستهای ساید ما فرافکنی هست

برقرار باشید

محسن توپاک

• سلام پرهام جان رفیق قدیمی امیدوارم هر جا هستی حالت خوب باشه و پرانرژی مثل قبل

من قشنگ شما رو یادمه ولی هیچ سروی من حذف نکردم امار رو بیار دقیق با سند هر سروی بودم تا تهش بودم حتی اگه باختم الانم بخوای بدونی سرور همسایه دژکوب همه زدن حذف ( بخاطر مشکلات پیش اومده ٍ مسائلی که شما گفتین همر زدن و کتیبه بردن و بازی کثیف ) من دوستانی که با هم پلی دادیم هنوز هستیم من بلند بالا ننوشتم توضیح هم دادم هر کسی یه رزومه ای داره و الان خبر ندارم رزومه هادی چی هستش و چی شده زئوسی در کار نبود فقط با تری دات می شناختم هادی رو و اون موقع کاری انجام نداده بود و تنها اعصاب خوردیش واسه حریف خفت های شبانه بود که انجام می داد ( عزیرانی که حضور داشتن خبر دارن )

پرهام جان قدیما یادمه خیلی بهتر پست می نوشتی فروم الان خیلی از پست ها چه انتقاد چه تحلیلی و چه سیاسی یه کم تند و کوبنده هستش !!

و به نظر من کسانی که پست من رو لایک کردن رو نباید گذاشت پای تایید تیم زئوس هر پستی که گذاشته میشه هر کسی می تونه حتی از یک کلمه خوشش بیاد و لایک کنه )

به امید موفقت تمامی دوستان

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• فروم یکم حوصله سر بر شده برای همین فعلا حوصله فروم نویسی نیست فعلا دوستان در حال آنالیز نژادی هستند چیزی که چندان هم بدرد بخور نیست چرا که این موضوع بیشتر رو اکانت‌های مولتی مصری اثر گذار هست

مصطفی جان شما بدون شک بازیکن خوبی هستی و از قدیمیای این بازی

اما یکی از تیم هایی که Vps مود کرد همین تیم زئوس بوده

مانی زئوس حداقل ۴ تا ۵ سرور هم بازی من بود

اولین باری که نژاد رومن بازی کرد با من بازی کرد

افتخار آشنایی با اعضای تیم لیدری زئوس مثل مهدی هم نصیب ما شده کم ندیدم تو ساید های دیگه اکانت بکشن بالا و سیاست های کثیف پشت پرده داشته باشند

بحث من فقط به اکانت لئو و هادی سیستم برنمیگرده

بلکه اکانتی که به عنوان لیدر یه تیم میره بالا تو سروری که فیک هم نبوده و کاملا توسط ادمین آلمان داره چک میشه با ۳ کتیبه بن میشه و باز هم نمیشه

هرچقد تلاش کردن نتونستن بازش کنن علت خرید و فروش اکانت

این اولین و آخرین سروری نبود که این بحث تو این تیم وجود داشت تو همون سرور عادل و سارنگ هم بودن که Nw ده روز قبل کتیبه ها حذف دست جمعی انجام داد

بحث ساخت دفاع با اکانت های مولتی به هیچ وجه بازی کثیف نیست چرا که تعداد بازیکنای سرور کمه اما غارت توافقی، خرید و فروش اکانت و ساخت اکانت‌ تو ساید‌های دیگه به شدت بازی کثیف هست

بنده تو هیچ سروری غارت توافقی نزدم و هیچ وقت هم این کار رو نخواهم کرد

ما همیشه تمیز غارت کردیم و با همون چیزی که کشیدیم خیلیارو زخمی کردیم

در هر صورت من شما رو به عنوان یکی از با اخلاق ترین ها میشناسم و تمام این مواردی که در مورد بازی کثیف گفتم هیچ جوره به شما نمیچسبه اما مثل یه لکه از بعضیام به هیچ وجه جدا نمیشه

خب مثل اینکه دو‌ساید شمالی اعلام متای خودشون رو انجام دادن سیاست جالبی بود

چطوره تیم زئوس سرور بعد پاشو بزاره تو SW

امید وارم این اتفاق بیفته بعد متوجه میشین که بجز مولتی بازی هیچ کار دیگه ای بلد نبودین

کاش یکبار هم که شده بیاین و بازی رو از سامان بد بوی کبیر یاد بگیرین اون موقع متوجه میشین پیر‌ تراوین کیه

لینک زرد از اکانت بدبوی گرفتین به عنوان‌پیر تراوین ازتون یاد می‌کنیم مگه نه که 😂😂

• سلام مجدد

نه مثل اینکه واقعا خبراییه!

از این به بعد باید این تیپ پست ها رو اینجا هم تحمل کنیم!!!

از همبازی شدن با پلیر خوب همه استقبال میکنن آقا محسن و آقا مصطفی، مشکل نداشتن ادب و احترامه که بعید میدونم پلیر های خودتون هم استقبال کنن ازش!!!

بذارید حالا اعترافی کنم که شاید میخواستم آخر سرور انجامش بدم!

تا امروز میخواستم باخت امردادی ها رو ببینم ولی از این به بعد دیگه نه ...

فقط از ادمین محترم مجدد خواهش میکنم اینجا رو مثل فروم سه ایکس ولش نکنن هر سمتی رفت، رفت!

یا حق

• خوشحالم که تک پست بنده چنان فشاری آورده ک با اکانت فیک از شمال غرب پست میذارن نه اینجا نیاین برید یجا دیگه یا اون بنده خدا ۳ بار در ۲ پست مختلف بنده رو ریپلای میکنن (تا حالا همچین ری اکشنی ندیده بودم) یا نسبت به واژه ی کرم ریختن عکس العمل نشون میدن ینی نمیشه اینم بهتون گفت ؟ از این به بعد یادم باشه بگیم بیاید دست نوازش بر سرتان بکشیم .

من فکر میکنم اگر ما پامونو میذاشتیم جنوب غرب اینقد با فشار پست رو به صورت مکرر ریپلای نمیکردی.

شمالی ها ،از قدیم رفقای هم بودن هدفشونم مشترکه بیشتر سرور ها همین بوده .

با سپاس /.

• درود ابوالفضل جان

بنده وظیفه خودم میدونم جواب شخصی همچون شمارو بدم ، چون چه از نظر کرداریو چه از نظر گفتاری شما درجه یک هستین

در مورد پستی که گذاشتم بدلیل دو نکته بوده

اول که دوستان ما در جنوب شرق زنبیل بدست در دنیای تراوین دنبال پلیر هستن ولی صحبتهای اغازینشون در این تاپیک و تاپیک امادگی چیزهای دیگه ای میگفت ، سه به یک هم میزدن همه رو (سعید جان کاکو کار قشنگی نیست ، سرتو بالا بگیر مردو)

دوم اینکه حتی توی این تاپیک هم از قول ساید ما صحبتی شد که روحمون هم خبردار نبود (مثل جریان اون اکانت ایوب بود که بعد شفاف سازی من ناپدید شد)

الی الحال تا این لحظه شورای شمالغرب نه با کسی صحبتی کرده و نه کسی باهاش صحبت کرده

و نکته اساسی این هست که اهداف این ساید با حضور یا بدون حضور هر شخص یا تیمی چه خوب و چه بد عوض نمیشه - یکی از اساسی ترین اهداف ما هم اخلاق مداری هست و بازی سالم

برقرار باشی ابوالفضل جان❤️

پینوشت: نیایید بجای ما صحبت کنید ، همین

مرسی اه

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac: اشتباه نگارشی ().

• با سلام،

همون طور که همه میدونیم تراوین از منظری یک آزمون برای سنجش میزان تعامل، مشقی برای همفکری و ترازویی برای سنجش آمادگی پذیرش آرای ناهمگون هست و نفس مکالمه و دیالوگ به تنهایی هم بخش مهمی از راه رسیدن به تعامل و هم افزایی به جای موازی کاری یا اتلاف انرژی.

خب مسلما در هر موضوعی نظرات مختلفی وجود داره و البته مبنا و هدف مشترک شرط اصلی شروع همفکری هست.

با وجود تیم ها و پلیرهای مختلف در ساید جنوب غرب این هماهنگی مقداری زمانبر بود که خوشبختانه هدف مشترک‌ همه که قدرتمندتر شدن جنوب غرب بود باعث شد همه عزیزان و طرفین با تعدیل مواضع در راستای این هدف با هم همراه شدند و هر سرباز جنوب غرب فارغ از هر اسم و عنوانی برای رسیدن به این هدف تلاش میکنه.

و با تصمیم جمعی، شورای لیدری جنوب غرب برای سازماندهی امور این ساید انتخاب شد:

(رضا سورنا، ناصر کلاهبردار، و یوسف ریتالین)

تا با تلاش این دوستان و همراهی دیگران شاهد جنوب غرب یکپارچه، منسجم و قوی باشیم.

با تشکر از مهدی ایمورتال، دکتر نوید و پارسا و بقیه دوستانی که زحمات زیادی تا اینجای کار کشیدن و حتما در ادامه هم از تجربه این عزیزان و البته همه پلیرهای دیگه استفاده میکنیم.

امیدواریم که شاهد سرور جذابی باشیم

با آرزوی پیروزی جنوب غرب یکپارچه

SW Leadership Council

• دوست عزیزم واژه فشار در سطح و کیفیت شماست لطف کن از استفاده از این واژه اینجا خودداری کن شما با دوستانتون مجهز به فشار سنج بیاید جنوب غرب تا ببینید اختلاف فشار زمانی که شما تو شمال غرب رجیستر کنید یا جنوب غرب رجیستر کنید چقدره

حاجیت فیزیک دان نیست ولی حسابیه ، خیالیه؟؟

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

چند روز پیش و در حین فروم خوندن متوجه شدم که تو سرور اسپید باز هم اتفاقات ناگواری پیش اومده و یه عده با استفاده از نفوذ رو اکانتهای یه ساید دیگه ، تعداد زیادی همر رو نابود کردن و زحمات یه عده رو بر باد دادن .

منم از این فرصت استفاده کردم و با توجه به خلوت بودن سرور خودمون و همچنین هفته های اول آغازینش ؛

به خودم اجازه دادم و تو تاپیک اسپید یه فراخوان دادم :

سلام و درود به ساکنین سرور اسپید

خسته نباشید به همگی

داشتم از سر بیکاری تاپیک رو میخوندم که

که امروز دیدم سعید ملای عزیز ، هم مجدد اونجا فراخوان دادن و از طرف دیگه پستی هم تو همین تاپیک دیدم مبنی بر اعلام حضور چند تیم از سرور اسپید و اینکه ظاهرا بخاطر اون اتفاقات سرور اسپید به شدت در حال ریزش پلیره و دوستان اکانتهاشون رو روی حذف گذاشتن .

مضاف بر اینکه به همه اشخاص و تیمهایی که به این سرور نقل مکان میکنن ، بدون استثنا ، خوش آمد میگم و اینکه هیچ فرقی نداره چه سایدی رو انتخاب میکنن و اختیار و انتخابش قطعا به میل و خواسته خودشونه ؛

ولی در کل به نظرم اون اتفاق بد باعث توفیق اجباری و رونق بیشتر همین سرور نرمال شد ، کما اینکه فکر میکنم خود بچه های اسپید هم از اون سبک بازی صنعتی خسته شده بودن چون دیگه واقعا اونجا تراوین معنی خودش رو از دست داده بود .

به عنوان مثال من اونجا صحبت از دفاع ۱۸۰ میلیونی واندر دیدم !!!

خب این یعنی چی واقعا !؟ ، شما با کدوم همرها میخوای از اون دفاع رد بشی !؟ ، اصلا لذتی هم داره وقتی خودت میدونی هیچ زحمتی واسه اون انویل/همر ها نکشیدی و فقط پول دادی و بات و وی پی اس و ....خریدی !؟ ؛

فکر کنم همینجور که پیش میرفت ، در آینده باید شاهد این بودیم که اشخاص با هزینه کردن مبلغی پول ، فروم نویس حرفه ای استخدام میکردن که از طرف اکانتشون تو تاپیک ، پست بذاره (مثلا یکی مثل شهاب ، ماهی ۳ میلیون تومن یا یکی مثل من ، ماهی یه شارژ ایرانسل ۵ تومنی ) 😀

همه این مقدمه چینی ها رو کردم که فقط یه خواهش و درخواست جدی از ادمین داشته باشم .

اینجا هم مینویسم چون میدونم ایشون تو فروم حضور مداوم دارن و فعال هستن .

اینکه امثال من (که تعدادمون کم نیست) بعد از ۵ سال تصمیم به بازی مجدد گرفتیم ، بزرگترین علتش این بود که دوستان گفتن یه سرور پاک و سالم ران شده !

تا اینجا هم الحق و الانصاف نظارت عالی بود و آمار و ارقام سرور خودش بزرگترین اثباته که ادمین و مولتی هانتر به این وعده شون جامه عمل پوشوندن ، ولی ( این از همون "ولی" هاست که قبلا هم اشاره کردم :دی ) ؛

با توجه به اینکه الآن بچه های اسپید اضافه شدن و میشن و این دوستان عادت به بازی تو سرورهای صنعتی دارن (قصد توهین به هیچکس ندارم ولی خب تعارف هم که با همدیگه نداریم ) و ممکنه طبق عادت همین ابتدای کار دستشون بلغزه ، از ادمین محترم انتظار میره که کما فی السابق نظارتشون رو این سرور کاملا مداوم و سختگیرانه و بدون اغماض باشه ، تا روال سرور ۱ همونطوری که بود باقی بمونه .

چون من و امثال من که عرض کردم تعدادمون هم کم نیست ، به محض دیدن کوچکترین نشانه ای از صنعتی بازی ، بدون سروصدا از خدمتتون مرخص میشیم و این سرور هم مثل سرور اسپید دچار ریزش پلیر و در نهایت متروکه خواهد شد .

بنابراین از ادمین محترم و همچنین تیم مولتی هانتری خواهش میکنم که نظارت جدی داشته باشن که خدای نکرده کسی سراغ بات و وی پی اس و اکانت مولتی و خرید کتیبه / اکانت و چیف/ غارت توافقی و ..... نره و ما هم بتونیم طی یکسال آینده از بازی محبوبمون لذت ببریم.

پ.ن : هیچ

ارادت ~ تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: افزودن زلم زیمبو به پست ().

• دوست عزیزم واژه فشار در سطح و کیفیت شماست لطف کن از استفاده از این واژه اینجا خودداری کن شما با دوستانتون مجهز به فشار سنج بیاید جنوب غرب تا ببینید اختلاف فشار زمانی که شما تو شمال غرب رجیستر کنید یا جنوب غرب رجیستر کنید چقدره

حاجیت فیزیک دان نیست ولی حسابیه ، خیالیه؟؟

دوست عزیز یک پست قبل تو یک دوست عزیز از جنوب غرب اومد و شورا و لیدرارو مشخص کرد و اسمی از شما ندیدم . پس یه گوشه ساکت بشین شاید نیایش صبح گاهی رو دادم بهت مام آمین هامونو میگیم که نگران تنهاییات نشی .

ما با جنوب غرب مشکلی نداریم کما اینکه چند تاشونم رفقای من هستن سر صحبت بنده به جنوب شرقه که هدف ما از اومدنم مشخصه یه گوشه بشین نیایشتو بخون چیکار به اینکارا داری .

• دوست عزیز یک پست قبل تو یک دوست عزیز از جنوب غرب اومد و شورا و لیدرارو مشخص کرد و اسمی از شما ندیدم . پس یه گوشه ساکت بشین شاید نیایش صبح گاهی رو دادم بهت مام آمین هامونو میگیم که نگران تنهاییات نشی .

ما با جنوب غرب مشکلی نداریم کما اینکه چند تاشونم رفقای من هستن سر صحبت بنده به جنوب شرقه که هدف ما از اومدنم مشخصه یه گوشه بشین نیایشتو بخون چیکار به اینکارا داری .

دوست گلم بنده خودم یک ساید هستم با نام ساید پنجم

میشه با منم مشکل داشته باشی؟ لطفا لطفا لطفا

کم میاری سراغ ده بقلیو میگیری سرتو بنداز پایین وقتی پیام مارو میبینی

دیگه نبینم ریپلی کنی

• اینکه مخالف بات و مولتی هستیم قبول تیرداد جان ولی بنظرم مقدمه چینی کردید واسه حذف دسته جمعی از سرور! تو تاپیک بقلی دوسته گرامتون از اکانتهای بی صاحب میگه و از جانشینی ازاد که خلاف نیست و بعد شما اینجا از مولتی بازی گلایه و تهدید به حذف میگی؟ ماهم مخالف بازی کثیف هستیم امیدوارم از سوی همه تیمها رعایت شه این موضوعات ولی انگار مولتی بازی در حدی که با جانشینی باشه زیادم بد نمیدونید.

همونجور که محسن گفت هنوز نه کسی اومده این سرور نه حرفی زده شده! فقط تو فروم یه پست داده شد که بدجور فشار اورده.

تیم ما با برنامه یک ساله اومده و در هر صورت تا پایان بازی در خدمت بچهای سرور هست.

امیدوارم دیگه از حذف و تهدید دست بردارید و به بازی بچسبید.

اتفاقا با توجه به تحلیلایی که دیدیدم و اینکه ان دبل رو شما ضعیف ترین ساید میدونستید باید خوشحال باشید که بهش یه تعداد پلیر اضافه میشن تا حریف خوبی براتون بشه.

# خوشحال باشید

# حذف نکنید

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام کاروی عزیز اول از همه خوش آمد میگم خصور شما و تیم زئوس رو داخل این سرور دوست عزیز

۱۰۰ البته که حضور شما دوستان عزیز داخل این سرور این سرور رو جذاب تر میکنه

هرچند من به شخصه شما و شخصیت شمارو میشناسم و میدونم با هرکس مثل خودش صحبت میکنی و جواب میدی

اما ازت خواهش میکنم اینجا اندکی خودار تر باش

باز هم به نوبعه خودم ورودتون رو تبریک میگم

اگه درست متوجه شده باشم هدفتون زدن ساید se هست؟

خوب تگه این باشه بنده استقبال میکنم چون جذابیت بازی رو برای من بیشتر میکنی و به شدت دوست دارم باهم یه چلنج داخله بازی داشت باشیم

اکانت من sarlashkar داخل بازی

و اما هادی جان شماهم به شدت دوست دارم قلبن میدونی پیش ما بیا :دی

و اما کارو جان الان شما اعلام کردی که دو ساید ne و nw باهم متا کردن؟ یا منظور این بود که همه تلاشت رو میکنی که این امر اتفاق بیوفته؟

پ.ن من نمیدونم این اشک بوس چهکرده همه میخواهن بیان مارو بزنن لول میگم یه برسی کنین تیمی تو تراوین مونده زنگ بزنین بگین آب دست تون هست بزارین زمین بیایید میخوایم آمورداد رو بزنیم

پ.ن و ما باز تاکیید میکنم این یک بازی هست ارزش نداره هم رو ناراحت کنیم با حرف هامون

• بنابراین از ادمین محترم و همچنین تیم مولتی هانتری خواهش میکنم که نظارت جدی داشته باشن که خدای نکرده کسی سراغ بات و وی پی اس و اکانت مولتی و خرید کتیبه / اکانت و چیف/ غارت توافقی و ..... نره و ما هم بتونیم طی یکسال آینده از بازی محبوبمون لذت ببریم.

پ.ن : هیچ

ارادت ~ تیرداد

درود دوست عزیز مرسی از پست عالیتون

و‌ نظر ما هم باشما دقیقا همسو هست

برقرار باشید

• سلام بر مهدی عزیز و بد اخلاق خودمون

مهدی جان تا حالا دیدی آمورداد حذف کنه؟

شاید از شما توقعه همچین صحبتی رو نداشتم

ار همین جا بهت قول میدن آمورداد تا آخرین لحظه هست و با قدرت بیشتر با کارش ادامه خواهد داد