تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• از شما بعید بود اینچنین پیش بینی کنی مجید جان . شاید امرداد تو فروم خیلی فعال باشن اما تا زمان کتیبه ها نمیشه فهمید . تازه همین الانشم سطحی بخوایم نگاه کنیم nw قوی تره

سجاد خوبی کاکو جان؟

این سرور مجتبی و داوود هم هستن؟

اونا باشن که ماشالا خودتون تک اکانت یه سایدین ، همیشه منو یاد لیوبی و گوانگ یو و شانگفی مینداختیت

• سجاد خوبی کاکو جان؟

این سرور مجتبی و داوود هم هستن؟

اونا باشن که ماشالا خودتون تک اکانت یه سایدین ، همیشه منو یاد لیوبی و گوانگ یو و شانگفی مینداختیت

نوکرتم مشتی نه واالله داوود و مجتبی 5 سالی هست دست به ترا نشدن . منم تیم خودمو به نام کاپیتان تشکیل دادم که تو سرور های اسپید بازی میکنیم این سرور و تورنمت رو تنهایی پلی میدم .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام خدمت همه عزيزان فروم

چه اونايي كه چراغ خاموش اومدن و چه اونايي كه با پرژكتور اومدن و حضورشونو تو فروم اعلام كردند.

لازم دونستم چندتا از قوانين آمرداد رو به عزيزان بگم شايد شبهه هاي كه در ذهنتون هست رفع بشه

قوانين آمرداد

١-اولين و مهم ترين قانون آمرداد اينه كه دوست نداره هر سري يه سري آدم تكراري بزنه

مثلا يه عده دوست دارن بخورن دفعه بعد شانسشونو امتحان كنن

خب از اونجايي كه آمرداديا يكي رو دوبار نميزنن به اونايي كه قبلا زدن ميگن بورو يه قُلد چماق تر از خودت بيار تا باهم بزنيمتون و همين كارم ميكنه ....

بودن عده اي كه ادعاي شكست نا پذيري در الدرز داشتن و اومدن و نيزه خفت كردن و رفتن

٢- دومين قانون آمرداد اينه كه هميشه سعي ميكنه به اقتضاي زمان و مكان با شرايط خو بگيره و خودشو بر هربستري وفق بده

يك سري عزيزان گفتن كه آمرداديا قبلا مولتي بازي ميكردن الان چطور شده بدون مولتي و بات بازي ميكنن؟

لازمه عرض كنم به صورت خلاصه آمرداد و سوانز دو نهضت كاملا متفاوت بودن بنا به دلايل بسيار پيچيده تركيبشدن

اين تيم نشون داد در شرايطي كه قوي ترين همر ها و بيشترين تعداد سالار ها رو داشت ولي بدون استفاده از اونا وفقط با ارسال دمپايي هايي مثل اكانت ما و نهضت سوانز كه با منابع حلال بدست اومده بود ميتونه سرور رو درمقابل مولتي بازا ببره و حتي يك عدد همر مولتي هم لانچ نكنه

يكي از قول هايي كه اين دو تيم بهم داده بودن بازي در شرايط كاملا پاك بود كه قرار بود اولين سرور بعدي بدون بات ومولتي بازي كنيم و باز نشون بديم بهترين تيم حال حاضر تراوين ايران هستيم حتي در شرايط نداشتن بات و مولتي واين مهم رو قراره در اين سرور نشون بديم و حرفمونو ثابت كنيم.

retaliate

(البته اين رو به همه عزيزان سرور بگم آمرداد در هر شرايطي ميتونه با همون سلاح مورد نظر شما با شما بجنگه وخودشو همرنگ جماعت كنه )

٣-قانون مهم ديگر آمرداد فرندشيپ بودن تيم ماست جوري كه هر سرور علاوه بر اينكه بازيكن هاي قبلي تيم ماندگارشدن عده اي جديد هم به تيم اضافه شدن و از بازي كنار دوستان خودشون لذت ميبرن و در اولين فراخوان درجانفشاني آماده هستند.

يكي از نكاتي كه اين تيم رو متمايز ميكنه احترام به دشمن هست و بي احترامي اصلا و ابدا در اين تيم جا نداره .

به جرات ميتونم بگم تمام دشمنان امرداد به اين تيم احترام ميزارن و كسي تا الان بي احترامي از هيچ كدوم از اعضاياين تيم نديده

٤-قانون بعدي آمرداد تعامل كامل با سايد متا و دوست ماست

هميشه ثابت كرديم در حرفمون ثابت قدم هستيم و اگر سايدي دست دوستي بهمون داد در تمام شرايط چه درسرور و چهبعد سرور با اين تيم ميمونيم

بودن در اين فروم و فروم قبل كساني كه متاي پيشوا با مارو مسخره ميكردن

ولي ديدن كه اين متا با برد سرور پوزه همشونو به خاك ماليد .

نهايت همكاري بين سايدي ، احترام متقابل ، و دوستي بعد سرور از بركات اين متا بود.

٥-مهمترين و آخرين قانوني كه لازمه براتون شرح بدم نظم تيم ما هست.

از اولين روز سرور تا اخرين روز سرور در تيم آمرداد نظم حرف اول رو ميزنه

شما ليدر كل تيم هم باشي حق نداري به صورت خودسر كتيبه بگيري يا حتي ده دوم بگيري

جالبه بدونيد آخرين سروري كه تيم آمرداد بازي كرد حتي يك مورد هم نبود كه دو بازيكن مهاجر براي يك مختصاتبفرستن و به مشكل بخورن

همين امر در مبحث كتيبه ها و چرخش اون هم صادقه و به هيچ وجه بر اساس صحبت هاي عمه دختر خاله ليدر فلانزير شاخه تغيري در برنامه صورت نميگيره و كاملا جانب عدالت رعايت ميشه

سرتونو درد اوردم قصد پست طولاني گذاشتن نداشتم ( تازه پي نوشتام مونده هه) اين چند صفحه يه سري صحبت هاشد بدون ريپلاي سعي داشتم كمي شفاف سازي كنم.

شاد و خندون باشيد

سعيد

molla

پي نوشت١: كارلوس جان گنده تر از تورو با مولتي زديم اونم بدون لانچ اكانت مولتي مورد بوده چشم منحصر رو با١٩ تا كاتا برديم . خلاصه شما در حدي نيستي كه جوابتو بدم(به خاطر مجهول  هويه بودنت) فقط خاستم بدوني وحرف پيرمرد مرشدي كه دو راند جلو ما بوده رو گوش كني و بهمون تبريك بگي پيشاپيش

پي نوشت ٢:مجيد جان شما حريف خوب و بد بدني هستي بودنت به هر سرور هيجان ميده اگر دوست نداري مثل سهايكس تا موقع واندرا كشاورزي كني اين سرور تشريف بيار.

پي نوشت ٣: از ادمين محترم خواهش ميكنم اين سرور به خاطر ورود تيم هاي مختلف و بازيكن ها به صورت تكيامكاناتي كه به ليدر هر تيم ميدادين رو بيخيال شين و كاملا جانب مساوات و عدالت بر قرار كنيد. پيشاپيش ازهمكاريتون ممنونم.

پي نوشت آخري(قول ميدم آخري باشه):سيد جان حق با شماست تووووورووووو خوووداااا خاك مقدسمونو به توبرهنكشيد....;(

• پي نوشت آخري(قول ميدم آخري باشه ): سيد جان حق با شماست تووووورووووو خوووداااا خاك مقدسمونو به توبرهنكشيد.... ;(

ما کجا شما کجا سلطان . ما خیلی مرد باشیم اوج هنرمون اینه که نخوریم زدن پیشکشمون :)

• به به ببین چه اسم هایی میبینیم تو این سرور .

زاوش جان خیلی خوشحال شدم بعد از ده سال دوباره دیدمت . یادش بخیر چقدر اکانت رفیقم رو کاتا کردی 8o

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• خوب دوستان خیلی زور زدم شایان شانگفی رو هم بکشونم به سرور ولی ایشون خیلی درگیر بود قسمت نشد. اما قرار شد فرومو بخونه و دوستانی که احوال پرسش هستنو حالشونو بپرسه. مرسی سید که فکر میکنی nw قویتره که البت به نظر من درست فکر مکنی!!! جدا از شوخی با توجه به حضور بازیکنای زیادی با تجربه و همه بالای 30 سال فکر نمیکنم از نظر تجربه تو بازی سایدی به nw برسه ولی از نظر تعداد اکانت و وقت بیشک تو این وضع نیستیم.انشالاه که ne هم یه تیم خوب رجیستر کنه تا سرور بالانس شه و اولین اصل تراوین که جذابیت هستو برای سرور به ارمغان بیاره!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• ددود بر همگی به به چه سروری قراره بشه چه خوبایی جمع شدن

تورو خدا مارو نزنین هرکیو زدسن من رو نزنین( هرچند هر شروز همیشه از خدام من و بزنن قول بدین زود بزنین برم

من یک پلیر ساده در آمرداد هستم و هیچ کارم از طرف خودم فقط حرف میزنم حسین فستر به عشق خودت فقط دف میوشم بیا :دی

پ.ن سید نزنی مارو

پ.ن یه بنده خدایی به دستور یکی با اکانت فیک چادر گل گلی گشیده سرش اومده لاف میزنه پسرم خوشگل گنده تر از توهاش نتونستن تو اون ارباب که فرستادتت اینجا حرف بزنی بگو مرد باش خودت بیا حرف بزن

پ.ن sw هرکی اومد رو دوست دارم ( فقط از ناصر بدم میاد)

• اشکان جان تو تورنمنت که زیر سایه شما بازی میکنیم تو یه اتحادیم . تو سه ایکس هم که تو یه تیم داریم بازی میکنیم . با وجود پلیرهای ساید های جنوبی احتمال متا زیاده بین جنوب . متا هم نشه با توجه به شناختی که از سبک بازیت دارم نمیزنم😂

نمیدونم چند تا سرور بازی کردم امارش از دستم در اومده اما تا حالا رو se لانچ نکردم . تصمیم به شکستن این سنت رو هم ندارم مگر روی واندر se .

مخلص همه بچه های شمال شرق هستم چه این سرور چه سرور های دیگه اما انگار عادت کردیم نیرو بکشیم به عشق شمال شرق .

• با سلام و درود به همه ی تیم ها و غیر تیم های سرور بنده هم به عنوان عضوی از تیم آکسفورد برای حضور در ساید Nw اعلام حضور میکنم.

باشد که سروری قشنگ و عاری از مولتی اکانت و کثافت کاری ببینیم.

• با سلام و درود به همه ی تیم ها و غیر تیم های سرور بنده هم به عنوان عضوی از تیم آکسفورد برای حضور در ساید Nw اعلام حضور میکنم.

سلام اسطوره خوش اومدی

زندگی درس کار غذا خواب تفریحات سالم و ناسالم بیرون دور دور ازدواج همه اینا خوبه به شرطی که به تراوین لطمه نزنه

boro ne jone har ki dos dari

ya sw

ya se

chera gir dadi be nw?

• سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران دوستان و آشنایان و... ما نیز آمدیم خوش آمدیم

درود به تو عزیز دل و بچه محل

اول از همه خوشحالیم که یه سرور قراره شروع بشه بدون بات و مولتی امیدواریم کنار هم از بازی لذت ببریم همگی تهش رفاقتا بمونه

از اخرین سرور خیلی سال میگذره حتما پالس مثبت زیادی سروش گرفته که به ما هم گفته بیایم

لامصب مگه میشه 1ایکس باشه جنوب شرق باشه بعد مهدی زنگ زده باشه برا پلی دادن ادم وسوسه نشه؟:دی

پی نوشت: عرض ارادت داریم خدمت دوستانی که از قلم افتادن

پیروز و سربلند باشید

_مصطفی_

• سلام بر ابر بیگ همردار خودمون شما هم خیلی خوش اومدی

عشق منی میدونی یا کنیم ؟

زندگی درس کار غذا خواب تفریحات سالم و ناسالم بیرون دور دور ازدواج همه اینا خوبه به شرطی که به تراوین لطمه نزنه

• سلام جیگر جون عشقی عشق فدایی داری تیر هوایی داری خدا شاهده